Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο δυστυχώς και εξετασεις κανεις μπορει να μη δειξει. Π.χ. ο μπαμπάς μου ειχε διαγνωστει και οι κακρινικοι δείκτες στο αίμα ήταν φυσιολογικοί. Τι θα κάνεις μαγνητικη τομογραφία καθε εξάμηνο; Μπορεί στο 6μηνο να μην έχεις και το επόμενο να έχεις. Άσε! Είναι να μη σου τύχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα θέμα για Κυριακάτικο, σηκώθηκα να φύγω και τελικά μου άλλαξαν το θέμα που αυτοί μου είχαν ζητήσει να γράψω, και μου ζήτησαν άλλο...Οπότε φτου και από την αρχή... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Χρυσάνθη σε σκεφτόμουν σήμερα... :x:x:x:x:x Αναρωτιόμουν που να χάθηκες... :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Σίσσυ μωρή θα πας χωριό;;;;; :o:o:o Πας να χορτάσεις πεθερούλη;;;; :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πςςςς σε ζηλεύω... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Αφροοοο και η Ιωαννίτσα μου ετσι "αγαθούλα" είναι.... :x:x:x:x Της λέμε ιστορίες φανταστικές αλλά με υπαρκτά πρόσωπα και τις πιστεύει.... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-) Η Μαρτίνα δε μεγάλο αλάνι.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι για να σκασεις μωρη σου λέω οτι το σπιτι είναι δίπατο και ο καλος μου πεθερούλης περιορίζεται στο κατω σπίτι, οποτε οι επαφές μας είναι ελάχιστες!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Ρε δεν ειναι αγαθη, σας εμπιστευται και γι'αυτο σας πιστευει! Εμενα πια τωρα που μεγαλωσε μας κοιταει με μισο ματι και μισογελάει, αλλάαααα δε μας λέει ποτε; "τι μαμακιες μου λετε";;;; ... Το χρυσό μου! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μεταξύ μας, έχετε αδυναμία σε κάποιο? ....εγω δυστυχώς και ντρέπομαι που το λέω έχω στον μικρό .... μα πως να μην του έχω δεν με έχει ταλαιπωρισει καθόλου είναι απο την φάτσα και μόνο η χαρα της ζωής!! Ο Μ αντίθετα μου δημιουργουσε πο μικρός προβλήματα στα πάντα, μου έχει βγάλει το λαδυ σε όλους τούς τομείς απο το φαΐ τον ύπνο τα νεύρα το πισμα ....απο νεογέννητο μου έκανε την ζωη πατίνι σε αντίθεση με τον μικρό που ήταν και είναι καλόβολος.

Άπλα νιώθω πια οτι όσο και να ασχολιθω με τον Μ όσο και να παίξουμε και να περάσουμε καλά στο τελος θα γκρινιαξει θα κανει κατι που θα με νευριάσει θα πισμοσει με κατι .....δεν είναι δύσκολο παιδι όλοι λένε οτι είναι πολύ καλός (η δασκάλα λέει οτι είναι το καλύτερο μεσα στην τάξη) άπλα η δική μας σχέση είναι δύσκολη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτό που λες είναι φυσιολογικό και δεν εχει να κάνει με την αγαπη που έχεις για τα παιδιά σου, ούτε με το αν τα ξεχωρίζεις και όσο μεγαλώνου και διαμορφώνουν χαρακτήρα το θεωρώ φυσικό με κάποιο να ταιριάζεις περισσότερο.

Θα σου πω όταν μεγαλώσει η μικρη... τώρα τι να σου πω για το βυζανιάρικο; :mrgreen: Ένα μικρό σκατιάρικο είναι... Πάντως επειδή και η Χ ήταν το ίδιο γλυκό και ήσυχο μωράκι δεν μπορω να ξεχωρίσω... η μικρή είναι ίσως λίγο πιο παραπονιάρα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά δεν έχει σχέση με την αγάπη! Και τα δυο παιδιά μου είναι τα αγαπάω το ίδιο.

μπορεί όταν μγαλωσει και ο Π και κανει τα ίδια χαζά να έρθω στα ίσια μου.

Καλά όταν ο Π ήταν σανντην δική σου ακόμα δεν είχα καλά καλά δεθεί μαζι του!

ίσως επειδή ήταν και πρώτο δεν γνώριζα πως να του φερθώ, δεν ήμουν ήρεμη όπως τωρα με τον Π ,σκευτομουν πολλά "κάνει η δεν ανει να κοιμάται μαζι μου " "με πιπιλάει ολο το βραδυ δεν αντέχω " "είναι κολλημένος πάνω μου πνίγομαι " ιδικά το θέμα με τον ύπνο πολύ ταλαιπωρία καινεγω και αυτός ...άκουγα την μια θεωρία άκουγα την άλλη είχα τούς φίλους μου φόβους και τα θέλω .....δεν ήταν ήρεμο το μεγλωμα του όπως του Π ......

Γενικά εγω πιστεύω οτιβφταιω για τον χρακτηρα που βγάζει ώρες ώρες, εγω και ο Κ ...... έχει ζήσει και πολλούς καυγάδες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζααααααααααα!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρονια πολλα στις απανταχού ερωτευμενες!!!! :lol::lol::lol:

Καλε τι κουβεντα και αυτη για το σιδερο και τους περιποιημενους αντρες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Και συ ρε Μαγδα τον εστειλες στο τενις χωρις να του σιδερωσεις το γιακα....χαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμενα το μονο που με νοιαζει ειναι ο αλλος να μη βρωμαει..δεν κοιταω ποτε τι ρουχα φοραει εκτος αν ειναι πολυ ιδιαιτερα ντυμενος και τοτε τον προσεχω..Α επισης αν ενας αντρας παντρεμενος βρωμαει μεσα μου θα σκεφτω "Μα καλα αυτη η μαλακω η γυναικα του δεν ξερει να βαζει πλυντηριο".... :oops::oops::oops: Οχι ομως γιατι θεωρω οτι το πλυσιμο ειναι γυναικεια δουλεια απλα θεωρω οτι οι γυναικες ειμαστε λιγο πιο καλαισθητες σε σχεση με τα γομαρια τους αντρες και για να αφηνει τον αντρα της να κυκλοφορει με τη μασχαλιλα και τις λαδιες ποσο ζωντοβολο ειναι.... :oops::oops::oops: Ντιπ βλαχαρα ειμαι ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω...καλε τι πλασματακι τελειο ο μικρος!!! :x:x:x Αντε μωρη παρε αδεια και κανονισε να βρεθουμε...

Σισσακι ολο λεω να σε παρω τηλ κια ολο κατι γινεται...Θα σε παρω αυριο να μπορεσω.

ΚΑι εσενα Θουλη.

Αφροοοοοοοοοο...καλα χθες το γελιο....Πηγα μεχρι Πειραια γιατι η Θηβων ειχε βουλιαξει..Πηρα το 703 και 2μιση ημουνα σπιτι..Αχ ωραια περασαμε...ΚΑι το βραδυ εφτιαξα κρεπες.... :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΑ τι γομαρα ειμαι Θεε μου....

Εγω δε ξεχωριζω κανεναν..Και οι 2 ειναι ζωηροι...Και με τους 2 θελω να κανω πραγματα.

Μητσακιιιιιι τα φιλια μου και κουραγιο/

Κατερινακι ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

Λενακι χρονια σας πολλα βρε!!!! :x:x:x:x

ΚΑλε ..ποια παπουτσια της Αργυρουλας λετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε κοπελάρα!!! Που είσαι;;;; Μια χαρα κρεπούλες εεε;;;;

Τώρα που θα παω στο χωριό και θα αυτοκτονώ απο βαρεμάρα θα σε παίρνω και γω τηλέφωνα! :mrgreen: Θα παίρνω και την Αφρο να θαβουμε τις άντρες μας που θα τους έχουμε μακρια. :lol::lol::lol:

Αφρο δεν ξέρω τι να σου πω... και μεις είχαμε καβγάδες με τον Π στην Χ, απο τη μια λέω οτι και οι γονείς ανθρωποι είναι αλλα απο την άλλη και γω σκεφτομαι τι "ψυχολογικά κουσουρια" μπορεί να της έμειναν...

Τωρα ο Π έχει στερεώσει τη μικρή στα πόδια του και πάει η Χ και του τα κλωτσάει... :|:|:|

Η Πεθερούλα μου απλώνει τα ρούχα, πριν σιδέρωσε αυτα που μάζεψε το πρωι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι το πρωι στην Αφρο εφαγα μια σοκολατοπιτα μισο ταψι.... :lol::lol::lol: Χθες αυτοκτονησα με υδατανθρακες.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Να με παιρνεις να τα λεμε ρε...ΚΑι οταν με το καλο ανοιξει ο καιρος να βρεθουμε...Και ελπιζω να μη χρειαστουμε παλι γονδολες... :lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια η Φρανιτα τι κανει;;Που ειναι;;;Βορ.Κορ;;;

Σημερα θα κανετε τιποτα(εξοδος) με τα καμαρια σας;;;Εμεις τιποτα αλλα δεν με πειραζει καθολου... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μην βγεις Παναγιωτα αλλα θα κανείς κατι άλλο χαχαχα

Πάρε πάρε Σισσιω χαχαχαχα

εγω μετα Παναγιωτα τσάκισα τα κουλουράκια ...τα μισά τα αλλα τα φάγανε τα παιδιά ...μόνο κουλουράκια φάγανε χθές και τα δυο!!!

έχω βαρεθεί να ακούω τον Π να κανει βββββββββββββββββββ κανει το αυτοκίνητο!!! Έχει υτοκινητκια στο χερι και καθε λίγο και λιγάκι "επεθε " όταν του πέφτει κατι ...... ποτέ θα νυστάξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστρέψαμε!!

Τα κορίτσια έμειναν στη μαμά μου :D

Ο Γ ζωγραφίζει κι εγώ λέω να διαβάσω :? ή μπορεί και όχι :mrgreen:

Γωγώ πόσο ίδια παιδιά κάνεις ρε? Μοιάζουν πολύ και τα 3 :D:D:D:D

Τι καλά που ηρεμήσατε..Όλα καλά...Αντε να ερθει ο καιρός να γεννήσεις..Να έχετε μωράκι στο σπίτι!

Όσο για την Ι σε καταλαβαίνω.. :? Βοηθήστε την όσο μπορείτε..

Και τώρα με έκανες να σκεφτώ ότι και στην περίπτωση μου μάλλον η εξυπναδα μου φταίει :mrgreen: Πάντα είχα ένα άγχος και συνεχίζει και σήμερα..ανεξήγητο.

Σισσάκι στο χωριό όλοι μαί θα πάτε? Και η Χ? Δεν έχει σχολείο??

Εμείς είμαστε σαν σε διακοπές όλη τη βδομάδα, εχει και ο Γ άδεια μια χαρά :D

Εγώ είπα..Ο Γ μάλλον υιοθετήθηκε μικρός..δεν εξηγείται αλλιώς :lol: Που τη θυμήθηκες τη πεθερά? :lol: Τα εμαθες ε? Η καινούργια νύφη το 'σκασε 8-)

Κατερίνα πες μας νεότερα από χημειοθεραπεία..Πώς είναι ο μπαμπάς?

Τώρα τελευταία όλο αυτή την αρρώστια σκέφτομαι :| Πέθανε και μια κοπέλα στην ηλικία μου και άφησε ενα μωράκι στη γειτονιά μας :cry:

Και σιγά μη μπορούμε να δούμε από εξετάσεις..αν είναι να μας βρει.. :cry:

Το καλοκαίρι θα έρθουν και τα ξαδέρφια μου από Αυστραλία..

Έχουν από το καλοκαίρι του 08 να έρθουν και λέω.. πάει... αυτοί θα ακούν τι γίνεται στην Ελλάδα και θα κρύβονται μη τους φορτωθούμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο για τα παιδιά που λες

και οι δικές μου είναι 2 διαφορετικοί χαρακτήρες..

Όταν είμαι μόνη με την Ι είμαστε ήρεμες, συζητάμε σχετικά πιο "σοβαρα" και γενικά επικρατεί ηρεμία :x:x

Όταν είμαι μόνη με τη μικρή πέφτει ΤΟ γέλιο :lol::lol::lol::lol: Μιλάμε είναι μεγάλο τσίρκο. Άσε που πιάνει και το χιούμορ μου και είμαστε ατάκα εγώ ατάκα αυτή :lol::lol::lol::lol: Νιώθω λες και είμαι με άνθρωπο της ηλικίας μου και κάνουμε πλάκα 8-)8-)8-)8-)

Αδυναμία δε μπορώ να πω ότι έχω σε κάποια..Απλώς με την καθεμια περναμε διαφορετικά..όμορφα αλλά διαφορετικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕτε και σεξ αποψε? :oops::oops::oops::oops::oops:

ντροπη σας!

εγω θα περασω τη νυχτα του βαλεντινου στη δουλεια ...και για να δω αυριο Νικολουλη θα βγαλω φαρμακα απο σημερα! :lol::lol::lol::lol:

αχ και εμεις φωναζουμε αρκετα στη Μ-Ι ...αλλα ειναι .... αχ

το μωρο...εξελισετε σε πολυ μαμακιας...και ζημιαρης...μολις αδειασε τα μανταλακια κατω! :o:o

Σιισσακι θα πας χωριο μονη με τα παιδια και τον πεθ?

στο χωριο του Π.? :shock::shock::shock:

αααααααααα αν θελετε σας δινω το δικο μου λογισμικο...ευλπιστοντας οτι μπορει να συναντισω κανενα σαν της Μαριας...αν δεν εχει καει το καλουπι! :?::?::?:

Παναγιωτα....λεγαμε για τα μιουλ...χαχχαχαχα μην πεις οτι ουτε εσυ τα φορεσες... γιατι θα νοιωσω πολυ πλυ γρια! :roll::roll::roll:

η Μ-Ι αποκεφαλιζει ολες τις μπαρμπες... :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ αν έστελνε καμιά γλάστρες και λουλούδια στο Γ κάθε χρόνο τέτοια μέρα θα γινόταν της πόπης :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ο άντρας σου δε λέει τίποτα? δε τη βλέπει τη γλάστρα να ρωτήσει από που είναι?

δε σου στέλνει και γλυκά ο μάπας να τα φας να ευχαριστηθείς να μην τα βλέπει και ο Π μετά να τρελαίνεται 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και παναγιώτα σας είδα.... κολασμένες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο στυναδελφος μου ο Όρφεας στο γραφείο, όταν αρχιζω να του μιλάω για τέτοια κολασμένα πράγματα μου λέει με ύφος: "Σσσσσσσσκάαααααασε βούυυυυυλιιιμη"!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι πλάκα κάνεις;;;; Για την συνυφάδα λέω! Τωρα που το λές πρεπει να το πρόλαβα το νέο... δεν ξέρω αν έγραψες το κουτσομπολιο..... εεε τα γεγονότα ήθελα να πω! :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Όσο για το χωριο θα παμε για 2 εβδομάδες, την πρωτη για καποιες μερες ια είναι και ο Π μαζί μας! :D και μετα θα έρθει πάλι το τελευταιο 3ημερο που θα μεινω στο χωριο με τα παιδια. Ναι η Χ έχει σχολείο και μπαλέτο, αλλα και που έχει πηγαίνει;;; Αφου όλο τον Φεβρουαριο μεχρι τώρα ήταν άρρωστη! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Βίκυ είσαι τρελή;;; Τι θες να κόψω τις φλέβες μου;; Άκου μόνη με τα παιδια και τον πεθερό μου στο χωριο!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Θα είναι και η πεθερά μου φυσικά! Μαζί θα φυγουμε απο δω να πάμε πάνω! :D:D:D:D

Και θα είναι και ο κουνιάδος μου! Ίσως να έρθει και ο άλλος ο κουνιάδος απο Αθήνα ο μεγάλος αδερφό του Π, Γιατι ο μεσαίος αδερφός του Π μενει μόνιμα στο χωριο πια. Και μιας και μιλάμε για συμπάθειες τον αδερφό του Π, που μένει στο χωριό τον συμπαθώ πιο πολύ! :D Και απο τους τρεις! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ ωραία θα αλλάξετε παραστάσεις..

ασε χαμός έγινε απ'ότι έμαθα πιάστηκαν μαλλί με μαλλί οι συμπεθέρες :o

έβαλε και το χεράκι της αδερφή του Γ... ε πολύ δεν ήθελε...

δεν πειράζει γλίτωσε το κορίτσι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εαν ο κουνιάδος σου είναι σαν τον Γ σου τι γλίτωσε μαρη;; Έχασε το κελεπούρι θες να πεις! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αληθεια ρε συ;;; Τα συμπεθερια χαλασαν το συμπεθεριό;;; :mrgreen::mrgreen: Για πες καμια τζουσι ντιτέιλ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale Μαρια πες....λεπτομερειες...

ελα....

επησις ...σιγα ...στη πυλωτη πανε ολες οι γλαστρες....καποιες εχουν ξεραθει και καποιες τις εχουν κλεψει οι γυφτοι ...

Σιισσακι...ποσα αδερφια ειναι ο Π. που τον κουνιαδο τον συμπαθες πιο πολυ και απο τους 3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμ δεν ειναι ετσι καθολου

ενας μαμάκιας και μισός είναι

έχουμε να τον δούμε πολύ καιρό από τη γιορτή της Ι περίπου

δεν έρχεται γιατί ξέρει ότι θα τον βρίσουμε

ασε γλίτωσε το κορίτσι λεμε

αν και ούτε αυτός καιγόταν μάλλον ξαλαφρωμένο τον βλέπω..δεν ήθελε και ποτέ την κοπέλα από ότι φάνηκε :evil:

ειναι μεγάλη ιστορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφήστε που με όσα εμαθα ότι εγιναν ντρεπομαι για λογαριασμό τους σε οικογενειακό επίπεδο

α στα διαλα

τι να γράψω δημόσια

αρχίζει και η Φατμαγκιουλ σε λίγο δεν προλαβαινω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...