Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι μπράβο!!!!

Ρε παιδιά η μανα μου είναι πολύ αγύριστο κεφάλι ...είναι το 46 γεννημένη (κάντε υπολογισμό πόσο είναι) και της λέω οτι στην ηλικία της να πάει να κανει καμοια εξέταση γυναικολογικη και στήθους και μου λέει οχι δεν θέλει να ξέρει ....έκοψε και τα χάπια τις πιεσης μόνη της γιατι χωρις αυτα νιώθει καλύτερα!!! Της είπα οτι θα πάει σαν το σκυλί στο αμπέλι, ξαφνικά και με κοροϊδεύει οτι αν πάει κατι θα βρούνε και θα τρέχει και αφού δεν πονάει δεν την μοιάζει ....δεν ειναιβχαζη τον μπαμπά μου τον τρέχει για εξετάσεις τον εαυτό της δεν τρέχει ....

Γεια σου μπεμπουλακο!!! Καλά και εσύ το στόμα της μαμάς απο τον μπαμπά δεν αα πάρεις τιποτα!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....Τι κάνετε αγάπες;;;; :mrgreen::mrgreen:

Μόλις ήρθα γραφείο.. :?:?:?

Πήγαμε για ντόπλερ...Πολύ καλά νέα...Όλα τέλεια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Η υπερηχογένεια που μας είχε αγχώσει τρελά δεν υπάρχει πλέον, οπότε προφανώς οφειλόταν στο οτι είχε σπάσει κάπιιο αγγειάκι και είχε πιει αίμα, οι μετρήσεις οι υπόλοιπες όλες τέλειες...Η σκολίωση παραμένει βέβαια, αλλά είναι πολύ ευχαριστο το γεγονός ότι παραμένει το ίδιο μικρή... :mrgreen::mrgreen: Απλώς θα το παρακαλουθήσουμε περαιτέρω όταν γεννηθεί... 8-)8-)8-)

Ηρέμησα πολύ..Ολή νύχτα δεν έκλεισα μάτι από την αγωνία.. :roll::roll:

Κατά τ'αλλα είμαστε ολίγον τι θρεφταράκια, καμία σχέση με τα κορίτσια... :lol::lol::lol: Είναι ήδη 1.900 γραμμάρια :shock::shock::shock: και από το μηριαίο μου είπε ότι θα είναι και ψηλός... :D:D:D Το λιγότερο που υπολογίζει ο γιατρός να γεννηθεί είναι 3500 κιλά... Εγώ να δω πώς θα το βγάλω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατά τ'αλλα τέλειο το αμνιακό μου, τρέφεται άψογα, ο πλακούντας είναι grade ΙΙ, αυτά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ είμαι πολύ ήρεμη και χαρούμενη πλέον... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώωωω σου μοιάζει ΚΑΙ ο μπέμπης :x

Τέλειος είναι :x:x:x

Αφρο δηλαδή δεν πάει καθόλου γυναικολόγο? :o ούτε για τεστ παπ?

όχι ρε συ... δε μπορώ να την καταλάβω αυτή τη νοοτροπία... όταν ξέρεις ότι τα περισσότερα από τα γυναικολογικά αν τα προλλάβεις αντιμετωπίζονται σχετικά εύκολα...

Περεπιπτόντως, εδώ σου έρχεται γράμμα/υπενθύμιση από το νοσοκομείο αν δεν εχεις κάνει παπ! Κάθε δυο χρόνια κάνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Γιωτα γιατι μονο οταν δουλευει η γυναικα...

δηλαδη και να μη δουλειε δεν εχει δικαιομα στην ξεκουραση;;;;..

πρεπει να κανουν αυτο που λεει η Αφρο;;;..να δημιουργουν καινουριες δουλιες;;;;

εγω ξερω παντω ςκοπελα που δεν δουλευει..ολη μερα παριστανει την κουρασμενη..ο αντρας της μονο τα βωρακια της που δεν της πλενει..και ειναι μεσα στα μελια..

μπραβο τους...

Καλά Χρύσα το γάμησες το θέμα...Κατσε ρε...Κάθεται η γυναίκα όλη μέρα σπίτι και θα περιμένει από τον άντρα της που είναι όλη μέρα στη δουλειά να γυρίσει να κάνει δουλειές;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Πας καλά;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Και αυτή θα κάνει τι;;;Θα ξίνει το μ...ί της;;;Ε, συγγνώμη αν κάνεις κάθε μέρα από 1 ώραω δουλειές όχι παραπάνω, δε θέλει τίποτα αλλο το σπίτι... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μεινω στο τελευταιο....'

Γωγω... δεν αθ το ξυνει το μνι της ...αλλα θα το κανει βελουδο ...ετσι ωστε μετα τις δουλειες να το προσφερει στον συζηγο και να ξεκουραζεται.,,,,σε δευτερολεπτα θα ξεχνα ολη την κουραση!

επησις...αυτη τη νοοτροπια του ασιδερωτου που φταιει η γυναικα ...την ειχα και εγω κα την ξεπερασα...

σιδερωνω..αλλλα αν ειναι να μην τ απρολαβω ολα ...αυτα που θα αφησω ειναι του Π.

ο οποιος δεν σιδερωνει αλλα κανει πολλα πολλα αλλα....

τα περισοτερα με υπενθιμηση βεβαια

μας εδιναν οδηγιες για το συναγερμο και μου λεει σχετικα με το πλυσιμο στα πατζουρια....

οποτε και εγω φωναξα τον Π. να του τα πει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επησις δεν κατεβαζω σκουπιδια

συνεχιζω κλαιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

δε ξες ποσο χαρηκα,....

σαννα ηταν γαι εναν πολυ δικο μου ανθρωπο!!!

Γωγουλινι...τι τελειο μωρο!! απορρω μαρι πως βγηκαν τοσο ομορφα μωρα απο σενα τη στριντζω!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κοιτα γεννικα το να εισαι ολαη μερα σπιτι και το επαγγελμα σου να ειναι νοικοκυρα..ειναι μανικη..

μονο αν το ζεις το καταλαβαινεις..

δενειπαμε να τα κανει ολα ο συζηγος και εσυ να το αεριζεις..αλλα δε βλαπει αν κρατησει τα παιδια να πας καμια βολτα..η αν κανει καποιες πιο βαριες δουλιες η αν εστω μαζευει το τραπεζει αφου φαει η δεν πεταειτα σωβρακα στο πατωμα αλλα στον καδο...

εγω εργαζωμαι και ξεφευγω απο το σπιτι μου..αλλα νομιζω πως η κουμπαρα μου χωρισει οχι για τους αλλους λογου ςπου λεει..αλαλ επειδη βαρεθηκε να ειναι 24/7 νοικοκυρα σε απογνωση....

καλα η στγκεκριμενη γνωστη ειναι αστα να πατε..ειπαμε..αυτη το παραχεσε..

Μιτσακι μουυυ /:););););););););)

μια χαρα τον εχει στρωσει τον συμπεθερο...χαχα..τις ειδα τις φωτο..

κουκλα οπως παντα..

περασατε τελεια εμαθα!!!!

Αφρο τι να πω γι ατη μαμα σου..σαν τι δικια μου..επρεπε να μαθει τα της κουμπαρας- ξαδελφη ςμου να κινητοποιηθει...

αραγε θα κανουμε και εμεις στην ηλικια τους τετοια;;;;

Τι πλυσημο στα πατζουρι αμαρι κουμπαρα...τι σας βαλανε τα νεα ρανταρ τυπου κουρτινας ;;;;

να εβαλε ο Ο περιση..το καλοκαιρη τα ξυλωσε με τη μια..

αφου με το που φυσουσε και περναγε η κουρτινα γκαριζε σε ολη τη μενεμενη ο συναγερμος...

τσαταλια γιναν τα νευρα της γριας διπλα...

Επισης..εβαλε ο Ο εναν συναγερμο σε εναν περιπτερα..και ηρθαν παιδια και του ξηλωσαν σιρινα και κοψανε το καλλωδιο του τηλεφωνου..αλλα μαλλων ηταν κλεφτες παλαιας κοπης και δεν ξερουν απο νεες τεχνολογιες..

τους μπουζουριασανε τσακ μπαμ..αφουλειτουργησε η καρτα σιμ και φυσικα η εσωτερικη σειρηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν λίγες εβδομάδες, πήγα Βαρκελώνη με το μεταπτυχιακό για 5 μέρες... Με τις ευλογίες του και με την σιγουριά ότι θα τα καταφέρει μία χαρά με τις μικρές... 8-)8-)8-)

Εννοείται πως ήταν όλα πληρωμένα, το ταξίδι ήταν εκπαιδευτικό, αλλά όχι υποχρεωτικό... ;);) Μεταξύ μας... εγώ δεν ξέρω αν θα τον άφηνα... :oops::oops::oops::P

Που να προλάβω να σας πω τα νέα μου, με όσα με βρήκαν μετά το ταξίδι.... :(:(:(

Με το μεταπτυχιακό το παλεύω, δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς....

Αλλά όπως μου είπαν κι οι γιατροί, παρακουράστηκα, παραπιέστηκα και παρααγχώθηκα.... :!::|:roll:

Δεν ξέρω τι να κάνω για να ελαττώσω κούραση... Τα χω φτύσει... :(

Σε νιώθω απόλυτα, στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!! \M/ \M/ \M/

Αφού πήγες και Βαρκελώνη, τότε στανταρ είσαι στο ίδιο μεταπτυχιακό με την ξαδέρφη μου...Δώρα τη λένε... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα γεννικα το να εισαι ολαη μερα σπιτι και το επαγγελμα σου να ειναι νοικοκυρα..ειναι μανικη..

μονο αν το ζεις το καταλαβαινεις..

δενειπαμε να τα κανει ολα ο συζηγος και εσυ να το αεριζεις..αλλα δε βλαπει αν κρατησει τα παιδια να πας καμια βολτα..η αν κανει καποιες πιο βαριες δουλιες η αν εστω μαζευει το τραπεζει αφου φαει η δεν πεταειτα σωβρακα στο πατωμα αλλα στον καδο...

Καλά μωρή ξέρω πόσο γαμήσι είναι να είσαι όλη μέρα σπίτι... :?:?:? Εγώ θεωρώ ηρωίδες τις γυναίκες που μένουν σπίτι με παιδιά...Και άλλο αυτό που λες εσύ και άλλο να είσαι σπίτι και να περιμένεις να γυρίσει ο άλλος από τη δουλειά να σου πλύνει, σιδερώσει, σκουπίσει.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εννοείται αυτό...Ότι και θα σε βοηθησει και θα μαζέψει και θα κρατήσει τα παιδιά να πας βόλτα.... 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις καλα..

κατερινα δε ξες ποσο χαρηκα ρε..αντε παρε τα πανω σουυυυυυυυ..μια μεγαλη αγκαλια απο μενα τη ποντια

λεναρα χρονια σου ποολλαααααα..με το κλαο να γινεις κσυ 3τεκνη μιας κ το θες :P:P:P

ελενα αυτη τη γιορτη δε τη γουσταρω..αλλα σε εντυοωσιασε σημερα ε? 8-)8-)8-)

εγω το βιοσυντονισμο δε το πιστευω..κ στη λενα ζημια θα εκανε..πηγε για τη αλλεργια του δημητρακη κ αντι να βαλει κιλα εχασε μισο κιλο..η λενα τρελαθηκε γτ μηνες τωρα η αναπτυξη του εμειν πισω

νατασουλα η λεενα ειναι πολυ εξυπνη :lol::lol::lol::lol::lol:

ιουλια αρχισες να ανοιεις στο πλαι?????????????????? :o:o:o μωρε λες κοριτσι? :mrgreen:

εγω δε ανοιξα ακομα :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

νατασα μη μιλας εσυ για κιλα..μια σταλια ανθρωπος :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βικυ ποσο σας βγηκε ολο μαζι?

μαγδα ταιριαζουμε πολυ..εγω πρωτον δε κοιταω σχεδον ποτε πως ειναι ο αλλος..δε το χω ρε παιδι μου..

κ τα παππουτσια της αργυς ουτε τα ειδα..κ που τα ειδα δε με σοκαραν

ρε γωγω μπορει που μυριζει να εχει θεμα ο κυριος..ξεκολα να εισαι τοοοοοοσο απολυτη :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ο μεπμπακος ρε σου μοιαζειιιιιι

αναστασια εσυ εβαλες κιλα..καλα καταλαβα :roll::roll::roll:

σισσακι πηγες παιδιατρο?για πεεεε

αφρο εγω νομιζα εσυ τους κουρεψες ρε :lol::lol::lol:

χρυσα αντε φτανουν οι μερες για τη μανουλα...ευχομαι ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ...ο ανθρωπος ξεκινησε να μου λεει να μην αλλαξω τα φωτα στια παγιδες με το πιεστικο και εγω του ειπα ν α περιμενει να φωναξω τον ειδικο...

ααααααα και χθες καθαριζε τα παραθυρα και ητανα εδω το συνεργειο

Γωγω...πολυ χαιρομαι που εφυγε η υπερυχογενεια...σε εμενα ειναι παραμεινει εως τελους

κΑτερινα....αχ πολυ χαρηκα ...παρα πολυ

Αφρο...πολυ γελασα με τον Κ. που βρισκει δουλειες...

θα ξερω αυριο το προγραμμα της επομενης εβδ.

Μητσακι....περαστικα σας...αρχισατε και φετος!

καλε σιγουρα εχεςι παντρευτει ΑΓΙΟ ανθρωπο..!

Μαρια.....ολες θα θελαμε τον αντρα σου ....χαχχαχα

Λενα χρονια πολλα ..χιλιχρονη!

Λενακη....ουυυυυυυυυυυ τελειεος ο Π.

εγω ελαβα τη γλαστρα....απο το γνωστο...

χαχαχχα πλακα εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ για να είμαι σίγουρη για την υπερηχογένεια, ξέρεις τι έκανα;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Είχα βάλει βέτο στον Γιωργο 10 μέρες χωρίς σεξ... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Για να είμαι σίγουρη ότι δε θα προκληθεί πάλι καμια αιμορραγία... :oops::oops::oops::oops:

Πριν τη β επιπέδου, 2 μέρες πριν νομίζω, είχαμε κάνει ολίγον τι "βίαιο" σεξ και μετά πονούσα... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:oops::oops::oops:

Και σκεφτόμασταν μήπως από τότε είχε προκληθεί τίποτα και βγήκε η υπερηχογένεια... :roll::roll::roll:

Ρε συ και τι σήμαινε που είχατε υπερηχογένεια μέχρι τέλος;;;; :roll::roll::roll::roll:

Εγώ το φοβόμουν πολύ.... :oops::oops::oops::oops: Παρόλο που έκανα όλες τις εξετάσεις...Αλλά ένιωσα μεγάλη ανακούφιση τώρα.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θούλη ρε το έχω σκεφτεί ότι ίσως έχει πρόβλημα... :roll::roll::roll::roll::roll: Και είναι τόοοοοοσο καλό παιδι..Αλλά μυρίζει... :?:?:?

Για τον γιο μου δεν είπες τίποτα... :twisted::twisted:

Μαγδούλι και Αφρο εγώ όταν είδα τον μπέμπη στον υπέρηχο, μου φάνηκε ίδιος ο Γιώργος... :?:?:? Ειδικά η μύτη... :roll::roll::roll::roll: Έστειλα την φωτο στον αδερφό μου, την έδειξε και στη μανα μου...Ο αδερφός μου μου είπε..."Καλά ρε βόδι;;;Ίδιος με σενα είναι..Που είδες ότι μοιάζει με τον Γιώργο;;;;" :?:?:?:?:?:?:?:?

Η μάνα μου είπε ότι είναι ίδιος με την Ιωάννα και με εμένα μωρό...

Στο τηλ έλεγα στην πεθερά μου ότι έχει τη μύτη του Γιώργου..Πάμε σπίτι, βλέπει τον υπέρηχο και μου λέει... "Καλέ ειδικά η μύτη είναι δική σου...Καμία σχέση με τον Γιώργο..." :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και μετά την κοίταζα και την ξανακοίταζα και όντως μου θυμίζει εμένα μωρό... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γερός να ειναι και δε με νοιάζει τίποτα αλλο... :x:x:x

Κατερινιώ μου χάρηκα πολύ για τον μπαμπάκα σου... ;);););) Πλέον είστε πιο αισόδοξοι..Θα το παλέψετε και όπου βγει... :x:x:x Όλα να πάνε καλά... :x:x

Τι άλλο ήθελα να πω;;;; :roll::roll::roll::roll:

Α, κορίτσια η ένσταση μου δεν είναι στο ότι η γυναίκα πρέπει να σιδερώνει τα πουκάμισα... :roll::roll::roll::roll::roll: Απλώς επειδή η πλειοψηφία των αντρών είναι μουρόχαβλοι και δεν τους νοιάζει πως ντύνονται και αν είναι σιδερωμένο ή όχι το ρούχο τους, η γυναίκα τους ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ "ΣΥΝΕΤΙΣΕΙ".... 8-)8-)8-)8-)8-) Καταλάβατε;;;Δηλαδή θα δείτε τον άντρα σας να βγαίνει έξω σαν λέτσος και θα του πείτε "στο καλό;;;" ή "που πας έτσι ρε κακομοίρη;;;" :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρέ αξέχαστη Βυκη!! Χαχαχα σε φαντάζομαι στα 70 με την μαγκούρα στο χερι να ανοίγεις την πορτα και να παραλαβανεις γλάστρα χαχαχα

Ο Κ δεν είναι μουροχαβλος και θέλει να είναι σιδερομενος ....γιαυτό με κινηγαει να τον σιδεροσω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω εγω το αντρα μου οτι κ αν το πω αν ειναι να βγει εξω χαλια κατα με δε θα με ακουσει..εγω θα το αλλαξω? :roll::roll:

καλε αν κ γω τα θεωρω τελειος μαμακιες να δειχνει ο υπερηχος σε ποιον μοιαζει στο γιο σου ειπα οτι σου μοιαζει..

στο εγραψα κ πιο πανω :twisted::twisted::twisted::twisted:

μιτσακι που εισαι ρε?παλι χαλια?κριμα :cry::cry::cry:

το ποντικι το βλεπεις? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γιωτα γιατι χαλια κ σεις?με το αδερφο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγω..ο Ο κανει εγκαταστασεις συναγερμων..πηγαινει σε σπιτια και σε καταστηματα κλπ κλπ ..οπου ειναι ΚΥΡΙΩΣ γυναικες..

με δουλευεςι μαρι...

και που κανει μπανιο και βαζει αποσμητικο πολυ του ειναι ... να γιαλυσεις σε καμια τσαπερδωνα και να το κανουν επιτοπιο στα πλακακια...με τις μαγνιτικες για ντεκορ... :lol::lol::lol::lol:

κανονικα θα επρεπε να τριγυρναει απλυτος και βρομερος..αλαλ δ εμου αρεσει σαν εικονα εμενα..γυρναει και σπιτι μετα..δε μπορω τη μππιχλα ..καταλαβαινεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια χαίρομαι που χαρ'ηκατε και σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά :x

Ελπιζω να το ξεπεράσει τελείως

Μάγδα ναι ρε έτσι έχω ακούσει ότι είναι εύκολη περίπτωση το συκώτι για να δούμε :?:?

Γωγώ τι γλύκας μπέμπης είναι αυτός;Χειλάρες!!!Μόνο που εγώ δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιον μοιάζει...

Μπράβο σας ρε για τα καλά αποτελέσματα!!!!Επιτέλους τώρα θα είσαι ησυχη και θα απολαμβάνεις εγκυμοσύνη!!Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!

Βίκυ ο "γνωστός" δεν ξέρει ότι είσαι παντρεμένη;Ακόμη πολιορκεί;Αχ αξεπέραστη γυναίκα είσαι!!!

Χρύσα το ψωμί που ρώτησες....έγινε πολύ νοστιμο αλλά λεπτό,έχω μακρόστενες φόρμες(μπαστούνια)και το έβαλα στα 35 εκατοστα,έπρεπε να το βάλω στα 30 για να γίνει πιο χοντρό.Next time!!Γευστικά τέλειο :D:D

Ευχαριτώ πολυ σου είπα;Δεν θυμάμαι :?:?

Τα φορέματα δεν σχολίασα αλλά δεν είναι του στυλ μου,δεν μου άρεσε κανένα :oops::oops::oops: το 1ο που είχες βάλει ναι αλλά όχι ,με τις λεπτές ράντες,αν ήταν χοντρές θα μου άρεσε πολύ

Μιτσάκι περαστικά σας ρε!!!Ευχομαι να μην είναι κάτι σόβαρό στο θυροειδή σου.

Σαν τον γείτονα σας πέθανε ο κολλητός του άντρα μου πριν κάποια χρόνια 27 χρονών,μπαμ και κάτω...οξύ έμφραγμα του μυοκαρδίου και αυτός...

Το ακούω συχνά πάντως τελευταία σας αιτία θανάτου....τπτ δεν είμαστε :(:(

Ελενα μπράβο στον άντρα σου ρε τι γλυκός!!!Εμείς πάλι ούτε που τα αναφέραμε....

Σισσάκι εννοείται ότι κατάλαβα ότι μου τα έλεγες λογω εμπειρίας όλα αυτά και δεν με πειραξε τίποτε!!!Αλίμονο ρε απλά σου εξήγησα ακριβώς τι παίχτηκε γιατί νομιζα ότι είχες λάθος εντύπωση έτσι όπως τα έλεγες

Τι άλλα;Δεν θυμάμαι τπτ!!

Α ρε Θου δες το φύλο ρε θα μας σκάσεις!!!!Σε παρακαλώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε ο Γιώργος μου είναι Αφρο...Αλλά καμια φορά ενώ είναι σιδερωμένα τα ρούχα, έχουν τσαλακωθεί επειδή "γκρεμίζει" τη ντουλάπα του...Και αυτός δεν καταλαβαίνει ότι είναι τσαλακωμένο και του λεω "που πας έτσι;;;;;Φερτο εδώ....Χαράααααα (πεθερά) σιδέρωσέ το.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: "

Θου ρεεεε δεν ξέρω....Εμένα δε μου αρέσει να κυκλοφορεί ο άλλος σαν κακομοίρης... :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα μωρή ο δικός σου στη δουλειά δε φοράει πουκάμισα...Πόσο τσαλακωμένος να είναι;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και είναι τέτοια η δουλειά του... :roll::roll:

Φαντάζεσαι να πάει ο Γιώργος δουλειά τσαλακωμένος;;;;; :shock::shock::shock::shock: Που ανά πάσα στιγμή μπορεί να βγει στην tv ή πηγαίνει σε υπουργεία, Βουλή κλπ;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ντροπήηηηη... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγω..ο Ο κανει εγκαταστασεις συναγερμων..πηγαινει σε σπιτια και σε καταστηματα κλπ κλπ ..οπου ειναι ΚΥΡΙΩΣ γυναικες..

με δουλευεςι μαρι...

και που κανει μπανιο και βαζει αποσμητικο πολυ του ειναι ... να γιαλυσεις σε καμια τσαπερδωνα και να το κανουν επιτοπιο στα πλακακια...με τις μαγνιτικες για ντεκορ... :lol::lol::lol::lol:

κανονικα θα επρεπε να τριγυρναει απλυτος και βρομερος..αλαλ δ εμου αρεσει σαν εικονα εμενα..γυρναει και σπιτι μετα..δε μπορω τη μππιχλα ..καταλαβαινεις :lol::lol::lol::lol::lol:

οκ δεν εχω λογια μετα απο αυτο...εισαι πολυ μπροστα!

Γωγω...εγω δεν μπορω να καταλαβω σε ποιον μοιαζει...

τι ενοεις βιαιαο σεξ με την κοιλια τουρλα?

Αφρο-θουλη..αχχαχχαχ δεν ζητουν καποιον...απλα την αφηνουν ...φετος μονο ερωτιματικο

καλε πλακα εχει...ετσι για να μην ξεχνω την μερα....

χαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ αφού είσαι αξεπέραστη γκόμενα καρδιά μου... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά η Ιωάννα δεν παίζεται... :(:(:( Ενώ γενικά έχει ηρεμήσει αρκετά, έχει καμια εβδομάδα-δέκα μέρες που σχολείο δεν τρώει φαγητό... :?:?:?:?:?:?

Σήμερα είχαν κρεατόσουπα...Έσπρωχνε το πιάτο και έλεγε "δε θέλω"...Της είπε η δασκάλα της "αν δε φας, δε θα σηκωθείς από το τραπέζι..." Και αυτή τράβηξε τα μαλλιά της, έβγαλε δυο μεγάλες τούφες, της έριξε στο πιάτο της και της είπε "δεν τρώω"... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τελικά, την έπιασε πάλι με το καλό η δασκάλα της και της έδωσε να φάει σκέτο κρέας και ψωμί ξκαι έφαγε... :roll::roll::roll::roll: Μα ρε κορίτσια είναι αντίδραση αυτή;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Γιατί τα κάνει αυτά;;;; :(:(:(

Μήπως επειδή το πρωί με άκουσε να φωνάζω στη Μαρτίνα;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Γιατί μετά μου έλεγε "ότι είναι καταστροφικό να φωνάζεις...Και δε μου αρέσει να φωνάζεις...Με ξύπνησες με τις φωνές σου..." :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι..εγω αν ο Ο εκανε τη δουλει ατου Γ...θα τονειχα να βρομαει..

μη γελας...

σοβαρα σου λεω..

ουτε αποσμητικο και μπανιο καθε δευτερη μερα...

και στο σαντοσακι σως απο σκοδρο και αντι για φιλετο γαλοπουλας φουαντρε θα εβαζα παστουρμα..

σηγα μη τον αφινα με τοσες διμετρες - και λυσασμενες- "βελουδινες" γκομενες με αχαληνωτη ορεξη για καριερα να κυκλοφορει σενιος...πφφφ..

ΟΚ ρουχ αμπορει να φοραγε σηδερωμενα..

η θα τον εβαζα να φωραει καποιο αρωμα στιλ μπρουτ...που βρομαει ο τοπος

και δεν ειανι οτι δεν τον επιστευομαι η οτι ζηλευω..φιλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα..

δε χρειαζετε να ειναι ο δικος μου αντρας το αντικειμενο γυναικειου θαυμασμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ γελάω μόνη μου γιατί αν ήταν ο δικός μου άντρας,είχαμε θέμα στη εγκυμοσύνη και υπήρχε υποψία ότι έφταιξε το σεξ δεν θα με ξαναπηδούσε μέχρι να γεννήσω απο τον φόβο του :lol::lol::lol:

Συμφωνω ότι και εμένα μου αρέσει να είναι περιποιημένος ο άντρας μου και καθαρός πάντα αλλά όχι για το τι θα πουν οι άλλοι για μένα,γιατί μου αρεσει να είναι σενιος!!Ευτυχώς φοραει σπάνια πουκάμισα γιατι τα σιχαίνομαι στο σίδερο :evil::evil:

Επίσης ξέρω και εγω μερικούς που βρομάνε μονίμως.....αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν κάνουν κάνουν κάτι,δεν μπορεί να μην το καταλαβαίνουν...

Είχαμε κάποτε προσωπάρχη τέτοιο...πωπω μιλάμε περνούσε και βρομούσε το λόμπυ για ώρα :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βικυ ο αντρας σου δε ξερω απο ποιον ειναι?δηλ δε ξερει τη ιστορια?

καερινα πηγαν δραμα οι γονεις σου ?η οχι ακομα/?

ρε γωγω κ μενα δε μαρεσει αλλα δε ειναι αυτο το μοημα της ζωης..αστο απεχουμε πολυ σου λεωωω ;):lol::lol::lol: ειμαι περιπτωσαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...