Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

μαρακι θα σε μπουφλισω γιατι μαρι σταματησες το γυμναστηριο ???εκανες κατι αποκλειστικα για σενα κ το αφησες ??/για αναθεωρησε κ ξεκινα το σωματακι σου ειναι μια χαρα αλλα νομιζω πρεπει να ξεκολησεις λιγο απο τα κοριτσια θα τους κανει καλο να περνανε χρονο κ με αλλους γιαγια μπαμπας κ τα σχετικα..μετα θα γκρινιαζεις που ναι κολημενες λογικο βρε τρελη αμα ειστε ολη μερα αυτοκολλητες να μου πεις στα λεω εγω που ο βασιλης ειναι η ουρα μου αλλα γενικοτερα εμενα ευτυχως με τον μπαμπα η την μαμα μου πχ αν τον αφησω δεν εχει θεμα..

κ μενα μαρακι τα ιδια ειναι ο β βαρυς κ ασηκωτος αλλα οπως λες πρωτον δεν αλλαζει δευτερον αυτους επιλεξαμε κ τα ξεραμε αυτα ας προσεχα λεω κ εγω !! αλλα πες στην μανουλα οτι ειναι καλυτερα να στηριζει τις επιλογες σου παρα να σε στεναχωρει κ αλλο με τα σχολια της γιατι πες της τον αν ειναι βαρυς η οχι εσυ το λουζεσαι κ οχι αυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θελουμε φωτο με μαγιο κ μπικινια

εγω εστειλα αλλα οχι σε ολες καντε προωθηση σε φωτεινη ρουλιτσα δεν μου στελνοταν ερχοταν πισω σνιφ!!!!

εμεις θα χρειαστουμε νεα γυαλια ηλιου απο οσο ειδα τα περσινα εχουν γρατζουνιστει αρα δεν θα ναι καλα για τα ματια γκρρρρρ

κ εγω στα τραπεζια μιλαμε ξεπατωνομαι αλλιως μωρε ο ελληνας αλλα να σου πω κατι ελληναρας κ παλι ελληναρας αυτο το μετρημενο το πολυ φλατ δεν το αντεχω θελω πολλα φαγητα κ ας μεινουν θελω φασαρια θελω να το γλεντησουν οι καλεσμενοι κ οχι να φυγουν νηστικοι κ διψασμενοι ουτε να ντρεπονται θελω να νιωθουν σαν στο σπιτι τους..

στεναχωρεθηκα με το μαυρακι μου αρεσουν πολλοι οι μαυροι...η μαμα μου ελεγε παντα οτι θα της εφερνα μαυρο γαμπρο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα τι τραβας κ εσυ για τα αυτονοητα κ εγω ακουω πολλα στη δουλεια κ τους λυπαμαι...

με τον παιδικο μακαρι να στρωσει το πουλακι μου..

εγω παλι θα πηγαινα στην μαμα κ θα του δινα οφ για λιγο απο τον παιδικο λιγη παραταση στην ανεμελια δεν βλαπτει μια ζωη θα χουν κανονες τα ψυχακια να τον δουν κ τα γιαγιοπαππουδια μωρε..γνωμη λεω παντα..

εμεις ειχαμε ενα ομορφο σκ γεματο θαλασσα εξου κ η φωτο

νεα αυριο παλι ρεπαρω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.....Καλύτερα εμείς...ετοιμάσαμε και χαρτιά για παιδικό.Αι να δούμε...Μάγκυ μπερδεύτηκα η Κέλυ η κουκλάρα που μας έστειλες έχετε συγγένεια ή απλά φίλη;Λατρεύω το μαλλί το αφρικανέ της...η μαμά της δε ξέρω κατα πόσο...χα χα..Αν και κοριτσομάνες τώρα που το ανέφερα,εμένα της Δήμητρας το μαλλί είναι λεπτό και μπερδεύεται πάντα μετά το λούσιμο,κάνει κομπάκια στις άκρες.Πήρα της gohnson το μαλλακτικό σε φσιτ φσιτ.Βάζεις ένα ψέκασμα και γίνεται αφρός το μαλλάκι και ξεμπερδεύεται με τη μια και δε φαίνεται λαδωμένο.Το συνιστώ.Βρε με τη γυμναστική πάντα κάτι τυχαίνει.Σήμερα πχ την ώρα του προγράμματος ξεκινάμε λογοθεραπείες.Οπότε πρέπει ο μπαμπάς να κρατήσει τη Δήμητρα που είναι Τετάρτη και δε δουλεύει για να πάω εγώ με τη Χρυσάνθη.Για να δούμε πως θα πάει και αν θα συνεργάζεται.Γιατί σπίτι καμία πρόοδος. Μαξιλάρι θέλει "άρι" λέει χυμό θέλει "μο" λέει όλα με ήχους όχι συλλαβές.Αστε που κάνει μωρουδίσματα του στυλ "ντα ντα ντα" "πα πα πα"...Αν είναι δυνατόν κοντεύει 3 χρονών....Και η άλλη δίπλα της τραγουδά τη κυρά Βαγγελιώ με το κρύο νερό!Μακάρι να χουμε εξέλιξη.Χαρά σε νιώθω με τη μάνα.Και μένα τις Κυριακές τα απογεύματα που πάμε παίρνουν πχ τα παιδιά μαζί πλαστελίνη να κάνουν.Και ενώ περιμένεις σα γιαγιά να πει "αχ τι ωραία ελάτε να τα απλώσουμε να κάνουμε" τους τα παίρνει από τα χέρια τα μαζεύει και λέει αυτά στο σπίτι σας εδώ λερώνουν...Και για τη πάνα συνέχεια μου λέει ότι είναι ανώριμα ακόμα και βιάζομαι ενώ μου κοπανάει ταυτοχρόνως ότι εμάς μας την έκοψε πολύ νωρίτερα μέσα σε μια εβδομάδα.Συνέχεια αναφέρει πόσο τα έχω καλομαθημένα με τα όλα τους και ότι με έχουν καβαλήσει.Δεν υπάρχει φορά να ρθει να μη το αναφέρει.Ασε που επειδή βλέπει το σπίτι ΄τακτοποιημένο όταν έρχεται νομίζει ότι έτσι το θέλω πάντα και δεν αφήνει τα παιδιά να βγάλουν παιχνίδια ή να χαλάσουν τους καναπέδες.Όλο της λέω καλέ άστα θα τα μαζέψω το βράδι και πριν έρθεις χάλια ήταν μπα εκείνη εκεί....Αλλά τη χρειάζομαι,να εχθές πετάχθηκα στο παιδίατρο για τις βεβαιώσεις για τους παιδικούς δε μπορούσα να τα κουβαλάω μαζί,ή πήγα πήρα πέδιλα δε θα κάθονταν ήσυχες να διαλέξω μαζί μου.Ενω πήγα μόνη σε μια ώρα γύρησα.Εχω τόση ενέργεια το πρωί και μέχρι το απόγευμα πέφτει είναι σα να τελειώνει η μπαταρία από ένα κουρδιστό παιχνίδι...χα χα.Μάγκυ θα τις προωθήσω εγώ τις φώτο σου σε Ρουλάκι και Φωτεινή μην ανησυχείς.Χαρά να το χαίρεσαι το ομορφόσογο που γιόρταζε.Μέχρι τις 02,00 τα χαράματα άντεχε η Μιμίκα ξύπνια;;;;Οι δικές μου θα χαν χαλάσει το γάμο από τη γκρίνια τους!Βρήκα μια ΄συμφοιτήτρια από πανεπιστήμιο χθες Ροδίτισσα.Δουλεύει εφορεία εκείνη.Μόλις είχε μάθει ότι είναι έγκυος και έλαμπε ολόκληρη αν και δεν είναι παντρεμένη ακόμα αλλά θα τα κάνει 2 σε 1.Μου λεγε για μειώσεις που έχουν υποστεί μισθολογικά κοντά 600€ και για στόχους που τους βάζουν και τους πιέζουν.Της είπα και γω για το δήμο μετά,περίμενα να μου πεί μα καλά είσαι τρελή σε τέτοιους καιρούς πας;;;;Και μου λέει μπράβο να πας και θα ναι καλύτερα....!!!!Το αφεντικό μου σας είπα που όπου με δεί διάδρομο έξω από τουαλέτα παντού μου λέει ότι κάνω το λάθος της ζωής μου και θα το μετανοιώσω και πως από δω δε θα με΄κουνούσε κανείς.Μέχρι το πατέρα μου βρήκε χθες και του λεγε την έχω σα παιδί μου και κάνει μ....ια και τέτοια.Είναι αθηρόστομος γενικά.Εντωμεταξύ εγώ στεναχωριέμαι να μου το κοπανάει συνέχεια και ειδικά μπροστά σε άλλους.Οπότε με είδε ο δημοσιογράφος που μας γράφει τα άρθρα και μου λέει του πε κατ ιδίαν ότι στεναχωριέται πολύ που φεύγω με αγαπάει σαν τα παιδιά του γι αυτό χαλάστηκε.Όχι μόνο από άποψη εργατικότητας αλλά και από άποψη εχεμύθειας.Εχουν δει πολλά τα μάτια μου 10 χρόνια εδώ αλλά ειλικρινά ποτέ δε με ένοιαξε να σχολιάσω κάτι έξω.Ούτε καν στον άντρα μου ή στους γονείς μου.Βέβαια ο άντρας μου είπε αφού στεαχώρέθηκε τόσο γιατί δε σου προτείνει αύξηση να μείνεις;;;Και ο δημοσιογράφος μου είπε φύγε,αύριο μεθαύριο δε ξέρεις ποιοι θα αναλάβουν εδώ και ποιους θα κρατήσουν και ποιους θα διώξουν....Σας ζάλησα....για να μη σας πω και για το παιδίατρο που με ρωτούσε αν θα κάνω τρίτο παιδί και πόσο θήλασα και να μου λέει να κάνω και θα με στηρίξει να το θηλάσω κλπ κλπ.Τώρα που είπα για άλλο παιδί,τι έγινε;;;;Ο τίτλος μου χαράμι θα πάει;;;Που είναι τα αδερφάκια οέο;;;Έλα να 100αρίσουν οι σελίδες με μια τουλάχιστον ευχάριστη ανακοίνωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααα!!!!ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!περασαμε πολυ ωραια χθες,ειχε ερθει και μια φιλη της και επαιξαν πολυ ωραια,της εφεραν και δωρακια!!!ααα να σας πω και τα ευχαριστα;;το Κωνσταντινακι επιασε στην ζυγαρια διψηφιο αριθμο!!!ενα στρογγυλο 10αρι!!!ευτυχως η ορεξη της σαν να εχει ανοιξει περισσοτερο,μου ζηταει και αλλο γαλα,απο εκει που επινε 200 πολλες φορες πινει 350-400!!βρηκα και ενα μπλογκ με συνταγες χωρις γλουτενη που γραφει ακριβως δοσολογιες με τα ειδικα αλευρια και της εφτιαξα cookies και κριτσινια,μεγαλη επιτυχια!!!Επισης εγω εφτασα στα κιλα προ εγκυμοσυνης οχι οτι μου ειχαν μεινει απο οταν ημουν εγκυος,ταειχα χασει ολα και αρχισα να ξαναπαιρνω,2 κιλακια θελω ακομα για να νιωθω οκ!!

Μαρια καλη αρχη σημερα στην λογοθεραπεια!!σωστος ο αντρας σου σχετικα με το αφεντικο σου!!!την αυξηση δεν την σκεφτονται!!εμενα παλι και η μαμα μου και η πεθερα μου ειναι σχεδον στο αλλο ακρο,αν ακνει κατι η Κωνσταντινα και παω να μαζεψω ειδικα στην πεθερα θα μου πει να την αφησω και δεν πειραζει,αυτες ειναι ικανες να τα κανουν ακομα πιο χαλια για να ειναι ευχαριστημενη η Κωνσταντινα!!!δεν ειναι καλο και αυτο βεβαια,τους εχουμε πει οποτε χρειαζεται να την μαλωνουν αλλα τιποτα!!!

Μαγδα θα γυρνατε σημερα στο ρεπο ε;για τις φωτο στα ειπα,ειναι τελειες!!!

συγνωμη που δεν τα σχολιαζω ολα,τρεχω να την ταισω να παμε βολτα!!!φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Κωνσταντινί!Όταν θα μεγαλώσει Αλεξ και θα χουν περάσει όλα αυτά με τις αλλεργίες να της πείς :"Ξέρεις τι master chef έγινα εγώ όταν ήσουν μικρή για να φτάσεις εσύ το δεκάκιλο;;;"Να δούμε θα την εκτιμήσει την μανούλα!!!!Μπράβο και στη μανούλα που έχασε κιλά αν και προτιμάμε να ξαναγκαστρωθεί να πάρει κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα α ρε Μαρακι πολυ γελασα με το μηνυμα σου!!!ελπιζω να το εκτιμησει καποια μερα το Κωνσταντινι γιατι εχω ξεστραβωθει να διαβαζω διαφορα σχετικα και να βρισκω συνταγες...εν τω μεταξυ η μαμα μου με προετρεψε σε καινουριο επαγγελματικο επιχειρημα πανω σε αυτο...Οσο για εγκυμοσυνη να δεις οτι θα μου κατσει μολις βρω δουλεια...χαχαχα

δεν θυμαμαι αν σας ειχα πει που ελεγα οτι εχει αλλεργια στο μελι;τελικα ενω το εχουμε κοψει αρχισε παλι να ξυνεται στα ποδια,μιλαμε για ξυσιμο,οχι αστεια...οποτε λογικα δεν πρεπει να εφταιγε το μελι!!Ενας φιλος γιατρος που ειχε ερθει τις προαλλες σπιτι μου ειπε οτι μπορει να ειναι απο σκονη-ακαρεα...οποτε πλενω,τιναζω διαρκως ολα τα υφασματα μπας και ηρεμησουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Όλες καλά;Χθες είχαμε τη πρώτη μας εμπειρία με τη λογοθεραπεύτρια.Ευτυχώς πολύ συνεργάσιμη η Χρυσανθούλα έκαστε μόνη στη καρέκλα και έκανε ότι εντολή της έδινε η κυρία.Μου λέει άλλα συνήθως πρώτο ραντεβού κλαίνει και δε συνεργάζονται.Το γενικό ρεζουμέ είναι ότι δε πρέπει επειδή δεν είναι επιδέξια ακόμα σε κάποια πράγματα να την αντιμετωπίζουμε σα μωρό και να τις τα κάνουμε εμείς γιατί θεωρεί ότι όντως είναι μωρό και σου λέει σα μωρό δε χρειάζεται να μιλάω και επαναπαύεται.Επίσης να την τσιγκλάμε να κάνει λεπτές δεξιότητες όπως πχ να ξεχωρίζει 2 φετες τυρί ή να περπατάει πάνω σε μια γραμμή ή να κόβει με το ψαλίδι ή με μαχαιράκι το ψωμι κλπ κλπ.ο ΕΟΠΥΥ καλύπτει για 6 μηνες μια συνεδρεία την εβδομάδα.Της ζήτησα να κάνουμε 2 συνεδρίες την εβδομάδα για 3 μήνες και αν χρειαστεί κι άλλο θα ξαναπεράσω τη διαδικασία με τα γραφειοκρατικά αν μας εγκρίνουν άλλο ένα εξάμηνο.Γιατί με μια φορά την εβδομάδα δε κάνουμε τίποτα.Από τη μια στην άλλη θα τα ξεχνάει.Φυσικά με νευρίασε ο άντρας μου που τον είχα αφήσει στις κούνιες με τη Δήμητρα αφού πήγα όλο ενθουσιασμό να του πω πόσο συνεργάσιμο ήταν το παιδί και τι πρέπει να κάνουμε για να το βοηθάμε και για όλα είχε μια δυσπιστία και μια συμπεριφορά του στυλ:"ναι καλά τα λέει τώρα αυτή θεωρητικά στη πράξη δε γίνονται αυτά με δυο παιδιά και ανάγκες που τρέχουν"Με χάλασε γιατί συνεχίζει να πιστεύει ότι το παιδί είναι εντάξει και δε θέλει βοήθεια και γω είμαι υπερβολική και το ταλαιπωρώ να το τρέχω και να το πιέζω να μιλήσει και ότι απλά θέλει χρόνο.Και του εξηγησα χιλιάδες φορές ότι ούτε εγώ πιστεύω ότι το παιδί έχει κάποιο πρόβλημα νοητικό απλά θέλω σα γονιός να το σπρώξω να φθάσει τα συνομίληκα και να μη νιώθει μειονεκτικά.Εξάλλου και αυτή μου πε μη τη φοβάσαι τη μικρή για μαθησιακές δυσκολίες,φαινεται να στροφάρει και να αντιλαμβάνεται γρήγορα απλά δε μπορεί να το εκφράσει.Θελει πολύ υπομονή.Το λάθος να την αντιμετωπίζει σα μωρό ξεκινάει από τον άντρα μου.Όταν πέταξα πιπίλες τα Χριστούγεννα και έκλαιγε με μαύρο δάκρυ με κατηγορούσε ότι το παιδί δεν είναι έτοιμο για κάτι τέτοιο άστο το πιέζεις και τα σχετικά.Και του λεγα θα κλαψει μια δυο τρεις θα το παρει ειδηση ευκαιρια ειναι τωρα τιποτα αυτος.Στο δρόμο βαριέται δε θέλει να περπατάει.Αμέσως τη σηκώνει.Αστην του λέω να πέσει κάτω να κλάψει θα σηκωθεί θα περπατήσει.Όχι δε βλέπεις είναι βαριά και κουράζεται.Το γάλα στο μπιμπερό της το κρατάει αυτός.Πάω εγώ να το βάλω σε ποτηράκι όχι να μη το κάνω γιατί θα κόψει το γάλα να λέει αυτός.Τώρα με τις πάνες ξεκίνησα και αντί να μου πει συνέχισε μπράβο όλο αρχίζει δεν είναι έτοιμα τα παιδιά δε τα βλέπεις;Και θα κατουράνε παντού και βάλε υπόστρωμα στους καναπέδες κλπ κλπ.Η Δήμητρα την έχει δει μωρό την αδερφή της και όλο τη βάζει στο καρότσι της κούκλας να τη πάει βόλτα,έρχεται της βάζει τα παπούτσια ή την ταίζει το γιαούρτι.Όλα αυτά μου είπε όταν τα βλέπω να τα σταματάω να απομακρύνω τη Δήμητρα και να της λέω να παίξει με τις κούκλες της τη μαμά.Γενικά αυτό είναι το δύσκολο κομμάτι της εκπαίδευσης νομίζω να απομακρύνω τη Δήμητρα να δώσουμε χώρο στη Χρυσάνθη.Πάμε να κάνουμε ένα παιχνίδι και πριν προλάβω να το δείξω στη Χρυσάνθη το χει πάρει η Δήμητρα και το χει κάνει αυτή.Μου πε έχει ΄κι άλλα δίδυμα και σε όλα υπάρχει το ίδιο θέμα το ένα "καπελώνει" το άλλο.Να δείτε παιδάκια που είχε στο κέντρο ένας έμπαινε ένας έβγαινε.Αφού η Χρυσάνθη νόμιζε πήγαμε σε παιδική χαρά!χα χαΑυτά τα περί νέων εμπειριών....Σας έστειλα και φώτο από Κυριακή.Αλεξ τόσο σχέση να έχει η σκόνη με τη φαγούρα;Και πόσο πια σκόνη να χει μέσα το σπίτι.Ενυδατική της βάζεις μετά το μπάνιο,λέω εγώ τώρα ....μήπως είναι ξηροδερμία και τραβάει το δερματάκι.Δεν έχει σπυράκια ή κοκκινιές ε;μόνο φαγούρα;Ηρθε ο νέος ευτυχώς πρόλαβα έγραψα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Ρουλάκι τι τυπάς είναι αυτός με το σκισμένο τζην το ρολόι και το staraκι!!!Πεθαίνω στήσιμο και με το χέρι στη τσέπη!Από το μπαμπά μπορεί να πήρε το φατσόνι αλλά από τη μαμά πήρε σίγουρα το στυλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ αγαπουλα μου welcome back!!!μου λειψες!!!!

Καλα δεκα κιλα ειναι το ψαρακι σου εγω την ειχα για 13 στανταρ!! Αντε αντε μαμαλακενα φτιαχνε εσυ κ θα παχυνει που θα παει..

Ο βασιλης κολησε στα 16 αλλα ειναι πλεον 103 ποντους σαν να τον τραβαω μοιαζει!!ατακα σημερα εβαζε νερο απο ενα λουτρακιου στο ποτηρι του ακουω σπλας παω κουζινα ολο νερα κατω κ πριν μιλησω λεει δεν εφταιγα εγω εσυ φταις που χες αφησει κοντα τα αλλα ποτηρια καταλαβες το σκατουλι η καλυτερη αμυνα η επιθεση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χεις εσυ μαρακι με τον αντρα σου αφου κ εγω χτες δεν τον καπελωσα με το φαι χτες τον δικο μου

Ο βασιλης σε γενικες γραμμες πλεον ειναι αυτονομος κ πολυ βολικος ενω ετρωγε μονος στο καρεκλι απλα χαζολογαγε κ πεταει ο αντρας μου ε βεβαια παιζει εσυ φταις που τον εμαθες ετσι κ τον κακομαθαινεις κ το ενα κ το αλλο μου γυρησε το ματι μωρε στεκουν εμ ουτε τα μισα κανουν απο οσα εμεις εμ δινουν κ εντολες κ κανουν κριτικες βρε αι σιχτηρ λεω εγω!!!

Μπραβω για τη χρυσανθουλα γραψε το μπαμπα θα δειτε διαφορα μαλλον το χει αναγκη η ψυχουλα..

Οι φωτο ονειρεμενες ποια απο ποια κουκλα με τα τζιν ολα τα λεφτα κ η φραντζα με τρελαινει..

Επισης ρουλιτσα τη μαγκακι τρελο ειναι ο τασουλης λιωνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι η κελυ κ η ευγενια ειναι οι ανιψιες μου του αδερφου του αντρα μου οι κορες η κελυ ειναι 4 κ κολητακι του βασιλη τα μαλλια της ξεμπερδευουν δυσκολα ειναι ονειρεμενα κ εγω βαζω στα δικα μου αυτο το σπρει παντως χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τριτο;; Ο θηλασμοσ οντωσ εχει απειρα καλα.,η ινα ακομα θηλαζει..Εγω κ το δευτερο πια μαλλον θα το καθυστερησω σνιφφφ!!χτες ρεπο κ την εβγαλα σε οικους νυφικων κ ναι εκλεισε ενα τελειο ηταν θεα!! Πλανταξα στο κλαμμα μιλαμε στις προβες σκεψου στο γαμο!!!

Στη μαρια εγω τα βαλα με σκρατς τα κοκαλακια χαχα

Ειναι πολυ καλοβολη κ δε τα βγαζε ολο γελαει χτες περπαταγε αμα την κταταγα κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απογευμα κολυμβητηριο ηρθε νεο παιδακι ο μπαμπας του παλι με αριστα το δεκα εικοσι σαν τον σπαλιαρα στο σωμα δε φοραγε μπλουζα πρωτο μαθημα δεν ηξερε δε μας χαλασε τις μαμαδες καθολου ομως χαχα

Κ προσωπο ομορφο τεσπα φατε ματια ψαρια!!!

Αυτα σε γενικες γραμμες!!

Κυριακη εχουν επειδηξη στο κολυμβητηριο ειμαστε καλεσμενοι

Φωτεινακι που σαι παλι καλε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls!!!καλα ξενυχτια θα εχουμε παλι σημερα..κοιμηθηκε το μικρο μου στον καναπε,προσπαθω να την ξυπνησω ποση ωρα και τιποτα!!!κατα τα αλλα πηγαμε βολτουλα το πρωι,σιδερωσα ένα βουνο ρουχα ,ησυχα πραγματα!!με πηραν σημερα απο ενα γραφειο ,αφου ειπαμε διαφορα περι σπουδων,ξενων γλωσσων ,με ρωταει αν απο την τελευταια μου εργασια ασχοληθηκα με κατι αλλο,τελοσπαντων του λεω οτι διεκοψα λογω εγκυμοσυνης,και μου απανταει..αα ε τοτε θα το δουμε καποια αλλη φορα αφου ειναι και το παιδακι στην μεση...!!!αναρωτιεμαι..μαζι θα το επαιρνα και θα ηταν στη μεση;;τι να πεις...

Μαρια μου τα ειπαμε εμεις για το Χρυσανθακι,μην ακους κανεναν,καλυτερα να ασχολεισαι μονη σου αν είναι να σε ριχνουν ψυχολογικα. Πολλοι ομορφα τα κοριτσια,αλλα τους φοραν ακομα καλσον;εμεις σημερα βαλαμε και σορτς,μα τι ζεστη…Εχει σχεση η σκονη και τα ακαρεα με την φαγουρα,ισψς και με την ζεστη και τον ιδρωτα να επιδεινωνεται ,αλλα δεν είναι ξηροδερμια κανει ακνει κατι κοκκινιλες και γινεται τραχυ το δερμα,σαν εκζεμα.στις 6/6 εχω ραντεβου με τον αλλεργιολογο να δω τι θα μου πει και αυτος!!

Συμπεθερα..κουκλος ο Τασουλης ,όπως λεει και η Μαρια ,τυπας!!!εχει ένα υφος…χαχα

Μαγδουλα τι σου ελειψα καλε;χαχα εν τω μεταξυ μεχρι να καταλαβω τι λες με το μαμαλακενα,λεω με βριζει;;χαχαχα Αντε καλε που σου εμοιαζε με 13!!ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα!!!Βεβαια ποια δεν με απασχολει τοσο το βαρος εφοσον τρωει και δεν σταματαει να κινειται ,οποτε οσο παιρνει καλο είναι!!!ειναι ψηλος ο Βασιλης,εμενα τελευταια φορα δεν ειχε φτασει τους 90. Και άλλη φορα να μην βαζεις κοντα τα ποτηρια!!χαχαχαχα Τελικα ολοι οι συζυγοι εχουν αποψη ενώ τα αναλαμβανουμε όλα εμεις!!κι εμενα ηθελε να βγαλουμε την καρεκλα φαγητου της ,ενώ εκει δινω το φρουτο.δεν μπορω να την κυνηγαω και να πεφτουν οι μπανανες που λεκιαζουν,εκει να επιμενει να την καθιζω σε κανονικη καρεκλα…Το Μαρακι τι κουκλακι!!!για διαφημιση!!!εκλεισε νυφικο η Ινα;μπραβο!!με το καλο!!!Γιατι μωρε να καθυστερησεις το 2ο;αν ξεκινησει ο Βασιλης παιδικο δεν θα είναι πιο ευκολο για την πεθερα σου;ποσο χρονο μπορεις να κατσεις από το ΟΤΕ;Δεν σε βλεπω να ξαναπηγαινεις στο κολυμβητηριο!!ετσι και αντιληφθει ο Β τι γινεται εκει..χαχαχαχα

Ξυπνησε η ωραια κοιμωμένη!! φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Τι μου κάνετε; Εμείς καλά.

Το πρωί ο Τ κατέθεσε και τα χαρτιά για παιδικό σταθμό, άντε να δουμε πως θα το δεχθεί το καμάρι μου από Σεπτέμβρη.

Μαρία ήθελα να σε ρωτησω τι συμπράγκαλα χρειάζεται στον παιδικό ο μικρός; π.χ. σακιδιο, μπουκαλακι νερου, τι άλλο.

Μη γελάσετε αλλά θέλω να οργανωνομαι από νωρίς και θελω να δω τι πρεπει να πάρω.

Μέχρι και τα γενεθλια εχω αρχίσει να σκέφτομαι!!! Εντωμεταξύ έχουμε πει ότι θα κάνουμε ένα πάρτυ και για τους 2. Δεν λέει να κάνω 2 πάρτυ μέσα σε 2 μηνες, άστο καλύτερα μία και έξω. Φυσικά τον Ιούλιο μια και είναι τα πρώτα της γενέθλια θα πάρω μια τουρτιτσα να σβησουμε το πρωτο της κερακι οικογειακά.

Το Σάββατο που πέρασε είχαμε παιδίατρο και η μικρή δεν πήρε γραμμάριο μέσα σε ένα μήνα, πήρε μονο 1.5 πόντο ύψος. Εντάξει δεν έχει φόβο, είναι 9,300, και είχε πάρει μισο κιλό τον προηγουμενο μήνα, αλλά μου κακοφάνηκε. Πλέον στέκεται και μονη της για αρκετά δευτερόλεπτα και σημερα ξεχνιοταν και έκανε σαν βηματακι αλλά έπεφτε.

Η δίαιτα καλά πάει. Μαρια την Ντουκάν του είπαν και του Τ να κάνει. Εγώ δεν την ακολουθώ ακριβώς γιατί απαγορευονται στον θηλασμό οι απότομες και μεγάλες απώλειες βάρους. Και ο ίδιος ο Ντουκαν στο βιβλίο του που το κατεβασα λέει όσες θηλαζουν πάνε κατευθείαν στην 3η από τις 4 φάσεις της δίατας που είναι περισσότερο ισορροπημενη διατροφή παρά δίαιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία περίοδος εμφανίστηκε επιτέλους σήμερα μετά από 10 μηνες αλλά ήταν άφαντη λόγω θηλασμού, αν και έχει και κοπέλες που ενώ θηλάζουν πολύ έχουν περίοδο από νωρίς. Για την αδελφή μου που λες δεν ήθελε ποτέ παιδιά και τωρα γελάω γιατί βρηκε τον Κ που έχει 2!!! Αφου ενω έχει τελειώσει και αυτή φιλολογος ασχολήθηκε μονο ένα χρονο με ιδιαίτερα και μετά είπε τέρμα γιατί δεν έχει υπομονη. Τωρα αν θα κάνει και πότε θα κάνει δικά της, δεν ξέρω. Αλλά πραγματικά όσο την θυμάμαι πάντα έλεγε ότι δεν θέλει.

Να σε δω με το αντισκηνο στην παραλία και τι στον κόσμο...:-p Θέλει και τα λέει ο Σαρ;

Μπα αγχώθηκε η αφεντικινα με τον αντικαταστάτη; Άντε να δουν τι σημαίνει Μαρία.

Summer time λες στο μέιλ αλλά το καλσονακι το φοράς στις μικρές, χαχαχα, φοβιτσιάρα μάνα. Φοβερές φατσούλες με φοβερά φορεματάκια.

ΚΑι εγώ ψηνω τον Τσαμπικο για διακοπες. Σύρο έχω πάει. Οποτε βρεθουμε να το συζητησουμε, να ακουει και ο Τ γιατί οποτε το αναφερω λέει "λεφτά δεν υπάρχουν". Ευτυχώς έχει πια αρκετά δρομολογια. Πχ αν θες Σαντορίνη που έχει καράβι, έχουμε και κουμπάρα που θα σε βοηθησει για καλύτερες τιμες και δωματιο. Εμένα ο έρωτας μου είναι η Αμοργός, αλλά θα ηθελα να είναι πιο μεγάλα τα παιδιά. Και η Αστυπάλαια καλή.

Μάγδα τι ζουζουνιαρικα είναι τα αγαπημενα ξαδελφάκια!!! Στο κολυμβητηριο δεν φορας τελικά τι-σερτ έξω από το μαγιο; Όχι που δεν θα μάθαινε γρήγορα ο Βασιλης κολύμπι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα θα το καταευχαριστήθηκε το Πάσχα του ο Τασουλης, πωπω δώρα. Μα το γιογιο στο σαλόνι;;;:)) Πόσο συμφωνω με όσα έγραψες στη Μαρία!!! Αλλά και η ανεμελιά με πρόγραμμα είναι δύσκολη ειδικά όταν κουραση και νεύρα δεν σε αφηνουν να έχεις καθαρο μυαλό. Ζόρικα με τον παιδικό ε; Πάντως ούτε θα ήθελα να είμαι στη θεση σου δηλ να χρειάζεται να προσεχει το παιδι η πεθερα να κάνει τα δικά της και να μην μπορώ να μιλήσω, απαπα.

Την κλείσατε την κουμπαρια με τη Χαρα λοιπόν, μπράβο.

Για τα ρουχα από άλλους που λέτε εμένα μου έφερε κάποια μια ξαδελφη του Τ για τον Αλεξ να 'ναι καλά η κοπέλα αλλά κορίτσια δεν έχω μυρίσει χειρότερο μαλακτικό [smilie=icon_puke_l: , Οποτε φέρνει τα αφήνω για μέρες στον ξενωνα να ξεμυρισουν και μετά τα αποθηκευω γιατί είναι μεγάλα μεγεθη. Εγώ πάλι έδωσα μερικά φορεματακια της μικρής στο νονο του Αλεξ που έχει κοριτσακι 5 μηνων αλλά του είπα το Σεπτεμβρη τα επιστρέφει γιατί μπορεί το 3ο να είναι κορίτσι. [smilie=laughing1.g:

Χαρά ακόμα επίσχεση; Έβαλε στο ρεπερτόριο της και διαφημισεις η μικρή, ποιος σας σώζει!!! Που θα πάει θα κοιμηθεί σερί στο δικο της κρεβάτι , εδώ κοιμάται ο Αλεξανδρος.

Δεν ξερω αν θυμάστε αλλά μετα τη γεννα της μικρής ξυπνουσε και είχαμε σόου μέσα στη νυχτα. Τώρα έχει νομιζω καναδιμηνο ίσως που κοιμαται μια χαρά και ξυπνάει πια στις 7 έρχεται σε εμενα, με σπρώχνει λίγο για να ξαπλωσει δίπλα μου, πίνει γάλα και όταν τελειώσει ξαναφεύγει για το δικό του κρεβάτι όπου κοιμάται μέχρι τις 8:30 με 9.

Δεν αντεχουν άλλο τα μάτια μου. Έφτασα μέχρι τη σελιδα 77, αυριο τα υπόλοιπα.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου από την Τρίπολη με κρύο!!!Το τι αερα κανει δεν μπορειτε να φανταστειτε, αντε παλι στον μικρο τα μακρυμανικα κι εγω με καμπαρτινα, γιατι ερχομαι με το ποδηλατο και κρυωνω!!!Ξεχασα να σας γραψω την προηγουμενη φορα ότι κουρεψαμε τον Τασουλη, γι’ αυτό σας εστειλα το πριν που είναι στη φωτο με το τζιν και το ρολοι και το μετα με το σορτσακι και την κοκκινη μπλουζα!!Εγινε ο τριτος παγκοσμιος, δεν καθοταν με τιποτα, αλλα τα καταφεραμε, το παρακαναμε βεβαια λιγακι, αλλα θα μακρυνουν παλι!!!Ο μικρος είναι μια χαρα στον παιδικο, σημερα μου ζητησε να πουμε στη δασκαλα του να ερθει σπιτι!!!Την Δευτερα θα τα πανε θεατρο στον «ΕΓΩΙΣΤΗ ΓΙΓΑΝΤΑ», τωρα κατά ποσο θα κατσει ο Τασουλης δεν ξερω!!!Αν γινει κατι της ειπα να παω να τον παρω!!Αλλα νεα δεν εχω, αφου εχω σπιτι τον φοιτητη και δεν κανουμε τιποτα, σπιτι δουλεια, φαγητο και τελος!

Συμπεθερουλα μου, δεν θυμαμαι αν σου ευχηθηκα για τη νυφη, να την χαιρεσαι και να την καμαρωσεις όπως επιθυμεις!!!Μπραβο για το βαρος σας!!!Αχ μωρε τι τραβας να βρισκεις ολες αυτές τις συνταγες, αλλα ειπαμε για τα παιδια μας τα παντα!!!Welcome back!!!Για την σκονη δεν ξερω να σε βοηθησω δυστυχως, αλλα αφου μας προκαλει φτερνισμα, μπορει οντως να ισχυει. Καλα οντως μαζι θα την επαιρνες και θα ηταν στη μεση;;Για να ψαχνω κυριοι δουλεια σημαινει ότι εχω κανει τα κουμαντα μου!

Μαρακι μου, περαστικα στη Χρυσανθουλα για το αυτακι!Το θες το μαλωμα τελικα!!!Ενα πραγμα εκανες για τον εαυτο σου και το αφησες;;;Γυρνα γρηγορα παλι σε προγραμμα!!Μια χαρα είναι τα κοριτσια και με τον μπαμπα ή την μαμα σου (κι ας λεει τα δικα της!), μην σου λεμε συνεχεια τα ιδια!!Δεν θα συμφωνησω μαζι σου, που λες ότι δεν μπορεις να ανταπαντησεις κατι στη μαμα σου, συγνωμη κιολας που το σχολιαζω. Το ξερω ότι είναι η μαμα σου, αλλα ο αντρας σου με τα κοριτσια σου είναι η οικογενεια σου, εσυ τον διαλεξες ετσι όπως είναι και δεν νομιζω ότι επιτρεπεται στη μαμα σου να τον υποτιμα, γιατι ενδομυχα επηρεαζει κι εσενα και πιστευεις τα ιδια, ενώ σου ξαναλεω εσυ τον διαλεξες γι΄αυτό που ηταν και είναι, γιατι να αλλαξει τωρα. Δεν σου λεω να της μιλησεις αποτομα, αλλα ένα οριο. Κουκλες οι μικρες σε mood summer time!!! Ωστε από την μαμα πηρες την κατακουζηνιαση!!!Βεβαια κι εγω πλαστελινες του δινω μονο στο μπαλκονι!!Συγνωμη και παλι, αλλα δεν μπορω να καταλαβω αυτό που λεει η μαμα σου ότι τα εχεις καλομαθημενα, από τις περιγραφες σου δεν μπορω να καταλαβω κατι τετοια, αντιθετα διαβαζω για μια μαμα που τρεχει στη δουλεια και στο σπιτι, ώστε να τα εχει όλα τακτοποιημενα (αν και ειπαμε θα το αμελησεις λιγακι αυτό!!!), ασχολειται με τα κοριτσια της σε παιχνιδια, παιδικες χαρες, δεν σε εχω ακουσει ποτε να λες κανουν ότι θελουν, τους παιρνω συνεχεια παιχνιδια κλπΤο καταλαβαινω ότι την χρειαζεσαι, αλλα νομιζω ότι είναι λιγο επικριτικη. Κι εμενα το κανει πολλες φορες, αλλα για ανουσια πραγματα, οποτε την αφηνω, αν εχει να κανει κατι με τον τασουλη ή με τον Δημητρη την σταματω.Ασε το αφεντικο να λεει!!!Μπραβο το κοριτσι μας και κατά τη γνωμη μου, καλυτερα που ζητησατε τωρα βοηθεια, ειδες σας ειπε πραγματα που μπορει να μην ειχατε σκεφτει, όπως με τις δεξιοτητες.Πρεπει να συζητησεις ηρεμα με τον αντρουλη για μια κοινη γραμμη, εγω πολλες φορες εχω πει κατι κι εχει πει όχι, κι ενώ δεν συμφωνουσα υποχωρησα μονο και μονο για να υπαρχει κοινη γραμμη. Τα παιδια τα καταλαβαινουν όλα και κυριως την ενταση αναμεσα σας. Ασχετο, αλλα εμεις προχθες λογοφεραμε λιγο δυνατα με τον αντρα μου και ο μικρος μου λεει «μαμα γιατι νευριασατε;γιατι φωναξατε;» Το μπιμπερο δεν το κρατανε μονες τους ή μονο η Χρυσανθουλα;

Χαρουλινι, να χαιρεσαι ολο σου το σοι!!!Καλα η μικρη είναι κουκλαρα στη φωτο, τι τελεια μαλλια!!!Αναρωτιεσαι, Μαρια, πως καθησε;;;Αφου πηρε την κοκεταρια της μαμας!!!Σουπερ το Σαββατοβραδο σας, και εις αλλα τετοια βραδια!!!Υπομονη με την πανα και με την μαμα που αρνειται να το εφαρμοσει ακομα, αστο για το καλοκαιρι, εγω αυτό θα κανω, απλα του λεω συνεχεια να μου τα πει κι αν δεν προλαβει δεν πειραζει!

Μαγδουλα, δελφινακια και τα δυο σας!!!Δεν θελω να τον βγαλω από το προγραμμα του τωρα που στρωνει, δεν πειραζει θα βοηθησω μετα τους γονεις!Το ξερω η ανεμελια ότι δεν βλαπτει, αλλα αν μου γυρισει παλι ο Τασουλης τι θα κανω;Παλι πεθερα, παλι γκρινιες;Τουλαχιστον τωρα ξερω ότι περναει καλα το παιδι μου, μαθαινει πραγματα και εγω ειμαι εξαιρετικα ηρεμη!!!Κούκλα και η Κελυ, οντως είναι πολύ χαριτωμενη, αλλα η ανηψια μια ζωγραφια!!!Ποσο μοιαζουν πια με τον Βασιλακη;;;Πολύ ψηλος είναι, φτου φτου!!!Εμεις ειμαστε 15 κιλα και 100 ποντους!!Να και η αμεση απαντηση από το σπορο!!!Με το καλό η αδερφουλα!!!Δεν σε βλεπω να ξαναπηγαινεις κολυμβητηριο!!!!Θα σε φαει ο αντρουλης!!!

Φωτεινουλι, καλη επιτυχια με τον παιδικο, δεν είναι τιποτα, ακομα κι εμεις που ζοριστηκαμε σιγα σιγα στρωνει!!!Δεν ξερω αν θελουν κατι άλλο αν είναι δημοσιος κλπ, αλλα εγω του εχω μια τσαντουλα με μια αλλαξια ρουχα, πανες και ένα καπελακι τωρα λογω ηλιου.Καλα κι εγω εχω σκεφτει τα τριτα του γενεθλια, να ‘μαστε καλα!!!Μαλλον θα του κανω θεμα ποδοσφαιρο, εχω βρει πολύ ωραια πραγματα στο internet!!Αν δεν σου ειπε κατι η παιδιατρος μην ανησυχεις για το βαρος!Τι είναι αυτή η διαιτα που λετε, καλη;;;Σαντορινη μπορει να σε χρειαστω εγω, θελω παρα πολύ να παω με τον αντρα μου, που λενε ότι είναι ρομαντικα, αλλα εχει πανακριβα εισητηρια!Συμφωνω με την κουραση γινομαστε αλλοι ανθρωποι, δεν σας εχω πει εγω τι τσιριδες παταω αν εχω κουραστει στη δουλεια και ποσο light ειμαι με ότι κι αν κανει ο Τασουλης αν ειμαι πιο ξεκουραστη;;;Το τι ηρεμια νιωθω που δεν τη βλεπω κάθε μερα δεν μπορεις να φανταστεις!!!Ποτε δεν απαντουσα και ελεγα μα αφου δεν της κανω κατι, γιατι μου τα λεει όλα αυτά;;;Να δεις τωρα που όταν θελουμε να τον αφησουμε βαζω τον αντρα μου να το κανονισει, γιατι σκεφτομαι μην πει παλι κατι, βεβαια κι εγω προσπαθω τωρα που δεν τον βλεπουν συχνα να τον παω βολτα να τον δουν κλπ. Εχεις κουραγιο και για τριτο;;;Αξια!!!

Αυτά κοριτσακια μου!!!Να εχετε ένα ομορφο Σαββατοκυριακο!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας και χαρα σας και αερα στα πανια σας ,μην σας πω,τοσο που φυσαει εξω!!!Μου χει κανει τα μπαλκονια κουκλα:((

Κατα τ'αλλα χαθηκα ,το ξερω,αλλα ζω μεγαλες στιγμες φιλές μου!!!Πορειες ,κινητοποιησεις,αποκλεισμο,προπυλακισμοι,καταληψεις....αφου ειμαι ακομα εδω και δεν μας μπουζουριασαν ,παλι καλα!!!Το κακο ειναι οτι με ολα αυτα,τοσες ωρες μεσα στον ηλιο εχω καει,πολυ χαλια ομως,ειδικα ο σβερκος μου:problem: και φυσικα οτι ακομα απληρωτοι ειμαστε!!!Δεν πειραζει ο αγωνας μετραει...ασε που η Μιμη εμαθε και φωναζει :"ενας στο χωμα,χιλιαδες στον αγωνα" και σηκωνει και σγιγμενες τις γροθιες!!!!Εμαθε και το ενα το χελιδονι,ετοιμη να την παρω μαζι μου απο Δευτερα.....Την Τεταρτη το βραδυ πεξαμε και στης ειδησεις!!!Ειχαμε κανει καταληψη της πυλης,μεγαλη συμμετοχη,ουτε που το περιμενα τετοιο ξεσηκωμο οταν 10 ερμοι ειδικευομενοι ξεκινησαμε επισχσεση πριν 2 εβδομαδες!!

Απο αλλα νεα,τρεχω και με το σπιτι,ειπαμε να κανουμε κατι δουλειες,πηραμε ηλιακο ,θα ελθει τη Δευτερα νατον περασει και θα βαλουμε πετρα στους τοιχους στις αυλες,τεντες,bbq....ανοιξαμε δουλειες με φουντες!!!Οποτε τρεχω και με αυτα.Τι απολαυση μου μεινε,ο Σουλειμαν καθε βραδυ:))

Δεν σχολιαζω,γιατι θα ξυπνησει η μικρη και εχω κατι δουλιτσες ακομα να τελειωσω...θα το κανω ομως μεσα στο Σ/Κ,promise!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μικρες μου σας διαβασα σχολιαζω τσατρα πατρα να σηκωθω να φυγω απο τη δουλεια γιατι κ αυριο εδω θα μαι γκρρρρρρρρρρρρ

λοιπον φωτεινουλα μου γλυκια ακουω τριτο παιδι κ υποκλινομαι!!σαντορινη θελω πολυ να παω ειπαν ομως στο β οσοι πανε ελευθεροι παντρευονται κ οσοι πανε παντρεμενοι χωριζουν κ καλα κ δεν θελει με τιποτα προληψεις...

πανω απο το ολοσωμο φοραω ισοθερμικη μπλουζα κ εγω κ ο βασιλης τις εχω καταβολευτει μιλαμε,

μια χαρα το δαναακη κ η μαρια καπου εκει ζυγιζει κ τρεχει κ δεν φτανει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κ εγω απο τωρα το σκεφτομαι τον παιδικο αλλα που θα παει θα μαθουν..

Καλα αλεξ δεν εχω λογια για την τηλ συνεντευξη δηλ ελεος για να ψαχνεις δουλεια προφανος τα χεις κανονησει τα θεματα παιδιου ημαρτον!!!

Ρουλιτσα μου κ εγω ενα ζακετακι το βαλα πολυ δροσια ξαφνικα

Εγω για γεννεθλια θα δω κατι οικογενειακα γιατι 24 εχει γεννεθλια κ 22 θα ναι η γαμοβαφτηση αρα θα χουμε ξεσαλωσει ηδη οποτε κατι ησυχο φετος τουρτα καρς μαλλον εμεις θα του δειξω να διαλεξει στο ιντερνετ αλλα ξερω απο τωρα με αμαξια θα θελει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελασα με τη μιμικα που ειναι απο τωρα επαναστατρια !μακαρι ,τα παιδια ειναι το μελλον μας ελπιζω να ναι ολα τους αγωνιστες για τα πιστευω τους..

Δευτερο η πεθερα δε την παλευει να κρατησει ηδη εχει κλαταρει η γυναικα ο β ειναι ο τριτος που ξεπεταξε απο εγγονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κ για τα κοπλιμεντα ολες σας να ναι καλα τα καμαρια μας ολα.

Ο ηλιακος χαρα θα σε σωσει τρελη οικονομια μιλαμε κ εμεις πολυ τον βολευτηκαμε

Ο β ολο μαμακα με φωναζει κ ολο σαγαπω μου λεει κ λιωνω η δουλεια κ εγω ρουλιτσα ετσι κ ειμαι πτωμα δεν εχω υπομονη ειμαι πιο αποτομη στανταρ απλα εγω ποτε δε φωναζω αφου αν καμια φορα σπανια υψωσω φωνη ο β λεει μη φωναζεις τρομαζω μαμα δεν εχει συνηθησει το καψερο

Σημερα κατουρηθηκε στην πεθερα ξεχαστηκε καιρο ειχαμε να παθουμε ατυχημα η πεθερα μου γελαγε γιατι της λεει οφου τι επαθε δε προλαβα γιαγια παμε να αλατσω τωρα εγινα χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...