Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπανάκι και περιποίηση...!


Recommended Posts

se sxesh me ton omfalo emena mou eixan sistisei apo to nosokomeio na to kanw kathe mera k as mhn eixe pesei.afou ton ekana k sto nosokomeio kathe mera mpanaki ton ekana k sto spiti.o omfalos epese stis 15 hmeres .e den ginotan to mwro 15 hmeres na mhn exei kanei mpanaki.apla mou eipan na mhn einai brwmiko to nero na exw anoixth hn tapa ths mpanieritsas na ananeonete to neraki.mou eixan dwsei k mia eidikh skonh na ton bazw se ayto to shmeio mallon kati antisiptiko tha htan!!!:)tou mikrou mou tou aresei poly to mpanaki.tou exw eidiko kathismataki gia thn mpanieritsa kai etsi den xreiszete oute na ton krataw oute bohthia apo allon.oses den exete na parete einai poly boliko kai to mwro xerete perissotero to mpanaki me to na kathete anapaytika kai na parakolouthei gyro tou kai oxi na zorizete sta xeria sas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από ότι μου είπαν στο μαιευτήριο πριν πέσει ο αφαλός δεν θα έπρεπε να πέσει πάνω νερό!και τον κάναμε ντουζάκι, ο δικός μου όταν το ξεντύνουμε κλαίει γιατί φεύγει από το χουζούρι, του οπότε ακόμα λούσιμο και ντουζάκι όχι σε μπανιέρα!!περιμένω να 40σει ακόμα και σε λίγο θα το βάζω και στην μπανιέρα να πλατσουρίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι μου είπαν στο μαιευτήριο πριν πέσει ο αφαλός δεν θα έπρεπε να πέσει πάνω νερό!και τον κάναμε ντουζάκι, ο δικός μου όταν το ξεντύνουμε κλαίει γιατί φεύγει από το χουζούρι, του οπότε ακόμα λούσιμο και ντουζάκι όχι σε μπανιέρα!!περιμένω να 40σει ακόμα και σε λίγο θα το βάζω και στην μπανιέρα να πλατσουρίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι μου είπαν στο μαιευτήριο πριν πέσει ο αφαλός δεν θα έπρεπε να πέσει πάνω νερό!και τον κάναμε ντουζάκι, ο δικός μου όταν το ξεντύνουμε κλαίει γιατί φεύγει από το χουζούρι, του οπότε ακόμα λούσιμο και ντουζάκι όχι σε μπανιέρα!!περιμένω να 40σει ακόμα και σε λίγο θα το βάζω και στην μπανιέρα να πλατσουρίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι μου είπαν στο μαιευτήριο πριν πέσει ο αφαλός δεν θα έπρεπε να πέσει πάνω νερό!και τον κάναμε ντουζάκι, ο δικός μου όταν το ξεντύνουμε κλαίει γιατί φεύγει από το χουζούρι, του οπότε ακόμα λούσιμο και ντουζάκι όχι σε μπανιέρα!!περιμένω να 40σει ακόμα και σε λίγο θα το βάζω και στην μπανιέρα να πλατσουρίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Κι εμεις εχουμε θεμα με το μπανιο,με το που την ξεντυνουμε αρχιζει και κλαιει,μεχρι που θα της βαλουμε το φορμακι και θα την κουμπωσουμε συνεχιζει και κλαιει,σκεφτηκα μηπως κρυωνει αλλα εχουμε μονιμως αναμμενο καλοριφερ στους 23βαθμους και γενικα εχει ζεστη.Μεγαλωνουμε κι εμεις μια μπιχλιτσα?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose_d, μη σε αγχώνει αυτό. Κι ο δικός μου έτσι ήταν μέχρι περίπου που σαράντισε. Όχι μόνο κάθε φορά που τον κάναμε μπάνιο, αλλά και όποτε τον αλλάζαμε, χαλούσε τον κόσμο. Φώναζε, ούρλιαζε, έκλαιγε, χτυπιόταν, μαύριζε απ' το κλάμα. Ήταν ένα μαρτύριο το μπάνιο του. Λίγο πριν σαραντίσει, άρχισε να ηρεμεί, και τώρα που είναι δύο μηνών, το απολαμβάνει! Ακόμα κι όταν κάνει κακά και τον πλένουμε στη βρύση, πάλι δεν κλαίει! Μου το λέγανε και δεν το πίστευα! Σου εύχομαι κι η δική σου γρήγορα να ηρεμήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως κι η δικια μου,ηρεμει οταν τη βαλουμε κατω απο τη βρυση για 1 λεπτο και ξαναρχιζει,εχουμε καταληξει να κανουμε αγωνα δρομουν πριν μου πλανταξει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...