Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!!!

κατερινα ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια!!!κ εμεις το ιδιο ειπαμε για σας!!θα χαρω πολυ να ξαναβρεθουμε!!γελασα που ειπες για το μαμμυ που δεν θα σε λεει τιποτα ο στρατηγος!!!οσο για την νεραιδουλα σου χορτασα μωρουδιακη αγκαλια!το λεω αυτο γιατι μεγαλωσε πολυ η δικια μου(φυσικα εχουν 1,5 μηνα διαφορα)κ μου ελειψε πολυ αυτος ο μηνας!!ειναι παρα πολυ γλυκια κ πολυ χαμογελαστη!!!οσο για τις φωτο εγινε φορματ..δεν μπορω να της παρω πισω..¨(

χριστινακη καλη χρονια!!!!κ εμας μας λειπεις πολυ!!!οσο για την πεθερα τι να πω?1!!οτι να ναι ειναι κ καλα εκανες κ την ειπες..

νανσυ χαιρομαι που περασατε τελεια στο παρτι!!!οσο για τα λεφτα τι να πω?κ η αδερφη μου οταν εκανε παρτι στο παιδοτοπο ειχε αν θυμαμαι καλα γυρω στα 200ε για να πληρωσει τον παιδοτοπο κ της τα εκλεψαν.η πλακα ειναι οτι ειχε την τσαντα της στο γωνιακο καναπε που ειχαν καθησει ολοι τους εκει..ακομα αναριοτωμαστε ποιος μπορει να τα πηρε..θα περιμενουμε φωτο!!κ παλι μπραβο σου που τα εκανες ολα τελεια..οσο για την τουρτα πιστευω οτι θα την εκανες κ παλι τελεια!!

τσεβουλα ευχαριστω για τις ευχες για τις βερες μας!!!!οσο για τα ρουχαλακια αστα να πανε..αδειασαν τα συρταρια της!!!της παιρνω τωρα συνολακια παντελονι μπουζα για να μπορουμε να τα φορεσουμε πιο πολυ..της παιρνω τωρα 12-18 μηνων γιατι τα αλλα δεν μας κανουν..αυτο που στεναχωρεθηκα ειναι με τα φορεματακια..μας εμειναν ξαφνικα μονο 3 κομματια γιατι τα αλλα της ειναι μεχρι λιγο πιο πανω απο τον κολο!μονο μια φορα τα φορεσαμε..

αριαδνη παρα πολυ καλη το μπισκοτακι σου!!1 κιλο σε ενα μηνα?μπραβο!!

κατερινα για τις κρεμες η αληθεια ειναι οτι παιρνω διαφορες για να δω πια θα τρωει με ευχαριστηση!!κ απ'οτι ειδα της νουνου ξετρελενεται!!!

μωρουδενια οπως σου ειπε κ η κατερινα βαλε κομπρεσα κ βαλε κατι σταγονες που εχει για μωρα..η παιδιατρος θα σου πει σιγουρα αλλα μαλλον θα σου πει να παει να τον δει!

σημερα ξεστολισα μεσα..αφησα μονο τα φωτακια εξω μεχρι τα φωτα που θα περασουν!!

πολυ σπαστικο που ειναι το μαμμυ ετσι!!

νανσυ ουτε εγω βρισκω την ομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sas koritsia!

Ti kanete?? Ma kala mono egw to blepw kanonika to postaki???

Auto simainei oti mono egw mpainw apo to email mou??

Loipon pigainete katw katw sti selida kai patiste ekei pou leei parakolouthisi thematos...kai kathe fora pou kapoios grafei sas erxetai ena email...ama mpeite apo to email sas bgazei panta sti selida pou stamatisate na diabazete...emena ta deixnei kanonika opws prin pantos...

Marina mporeis na baleis kai mia kompresoula me ligo xamomilaki sto mataki...oi idiotites tou xamomiliou einai apisteutes panw sto priksimo!

Katerinaki teleia pou bgainete kai pou gnwrisate ti Maria, Antrea kai Annoula! Eimai sigouri oti ta sxolia pou kanoun oloi einai alitheia!

Xristinaki h pethera sou einai periptwsi!! Eidika afou tis eipes oti se enoxlei an to sunexisei tote egw sti thesi sou tha tis elega oti den ksanapaw spiti tis!!

Kai alla ithela na sxoliasw alla ta ksexasa! A na sas pw ena kainourio! Kala sas eipa oti prospathoume na piei gala apo mpoukali h Ebelina....tis teleutaies 3 meres eixe kataferei o suzuks na dwsei ligo...kati goulies mono kai meta tipota....proxtes omws ipie 70-80 ml kai simera to prwi 170!! Alla to thema einai oti den to pinei panta...twra as poume to mesimeri den ithele katholou....

Telos pantwn...arxizei kai meiwnetai polu to gala....apo ti mia stenaxwriemai pou tha stamatisei auti h epafi alla aptin alli den exw epilogi! Pantws to kuriotero einai oti ipie gala! To lew gia sena Tony...na ksereis oti uparxei elpida! :D

A kai enw eixe koimithei 7 wres...molis ipie kai to kseno koimithike alles 4! Diladi sunolo 11 wres!

Ari exw kai mia erwtisi...esu otan edines to gala pou eixes apothikeusei to edines mono tou h to anakatebes me kseno mexri na teleiwsei?? Giati to apothikeumeno akoma den to exw dwsei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

Πω πω ακομα ετσι ειναι το μαμμυ!!!!

δεν ξερω τι γινετε!!!!

Νανσυ να την χαιρεσαι και παλι..τι να πω γιαυτο που εγινε...χαλια..εσυ κρατα το κομματι που πηγαν ολα καλα!!!!κ το ευχαριστηθηκαν τα μωρα..οταν φτιαξει το μαμμυ περιμενουμε φωτο!!!!!!

Αρι μεγαλωσε το μπισκοτακι μας..αντε με το καλο να ξεκινησετε κ σεις φαγακι!!!!

Κατερινακι κ ο νικολας μεγαλωσε αρκετα!!!με τις κρεμες θα δεις ποια θα σε βολεψει!!!!

Χριστινα καλη χρονια..οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σου!!!περαστικα στο μωρακι σου..

Βικακη???ο τονυ ειναι καλυτερα????

Κατερινακι οσο εισαι κοιτα κοιτα να απολαυσεις την περιποιηση κ την παρεα που εχεις!!!περιμενουμε τα νεα σου!!!

κ γω σημερα ξεστολισα κ απο το πρωι καθαριζω!!!

μεγεια τις βερες μαρακι!!!

Σταυρουλα χαρουμενα μηνογεννεθλια για χθες!!!!

δεν θυμαμαι αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!

πολυ σπαστικο το μαμμυ,ζαλιστηκα που σας διαβασα.τι κανουν κ δεν το φτιαχνουν..

χθες βραδυ ειχαμε μια νυχτα χαλια.ο τονι εκανε παλι πυρετο κ η μπεμπα κοιμηθηκε 1 ξυπνησε 3 κ ξανακοιμηθηκε 7!απλα στις 5 αφου εκανε κακα την εδωσα στον αντρα μου κ του λεω παρτην γιατι νομιζω οτι θα παθω κατι απο νευρα.ειλικρινα εχω απελπιστει κ φυσικα ο αντρας μου επισης,δουλευει κιολας κειναι χειροτερα.

παω να τον ξυπνησω να ετοιμαστει για δουλεια κ επιστρεφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy h kori tid idioktitrias poso einai??

Na xairesai tin kori sou.

Bikaki perastika ston Tony...pwpw kai eseis pernate zoria ta bradia e??

Re koritsia dokimaste auto pou sas eipa na sas erxete eidopoiisi kai na mpainete apto email! Emena sas lew ta bgazei kanonika!!

Tony ksestolises e? Egw akoma...lew na ksestolisw to SK. Bariemai to ksestolisma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, είστε καλά?

Έλενα το έκανα αυτό με το mail που είπες αλλά και πάλι δεν το δείχνει κανονικά όπως πρίν.Δηλαδή δεν δείχνει στην άκρη το προφίλ και την ομάδα και τα μηνύματα.Γενικά φαίνεται ότι υπάρχει πρόβλημα.Μα γιατί δεν το φτιάχνουν?

Μαρία και Κατερίνα τί ωραία που γνωριστήκατε!!

Έλενα μπράβο την Εβελίνα που ήπιε με μπιμπερό!Όχι δεν τα ανακατεύω.Απλά δίνω εναλλάξ ξένο-μητρικό.Τώρα δίνω μόνο ένα μητρικό την ημέρα γιατί τελειώνει και αυτό.

Αντωνία, ξεστόλισες?Μπράβο.Εγώ και μόνο που το σκέφτομαι,βαριέμαι!Μηπως να τα κρατήσω μέχρι τις Αποκριες???Χα χα!

Χριστίνα, μην πολυδίνεις σημασία στην πεθερά, αυτή μπορεί να το βλέπει αυτό το υποκοριστικό χαριτωμένο!

Νάνσυ, ελπίζω να μας δείξεις σύντομα φωτογραφίες!Όσο για την κλοπή, τί να πώ!Απλά, απαράδεκτο και σου χαλάει και η διάθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον οκ τον ξυπνησα.

πιστευω οτι με τη μπεμπα κατι τρεχει με τη παλινδρομηση που εχει.ολο βγαζει γουλιες με ασπρακια καποιες φορες,μυριζουν κ ξυνιλα κ εχει κ αερια κ την ενοχλουν,φαινεται.ειπαμε να την παμε γαστρεντερολογο που ειχαμε παει κ τον αντωνη.να της κανουν κ εναν υπερηχο να δουμε τι γινατι.εχει μουρλαθει στο κλαμα,φαινεται οτι καπου ποναει.το επαντορεν δε την βοηθαει απο οτι φαινεται.πολυ στεναχωριεμαι που δεν μπορω να την χαρω παντως.

νανσυ μου κ παλι να την χαιρεσαι τη κορουλα σου,θελω να δω κ εγω φωτο,την ομαδα δε τη βρισκω ουτε εγω..καλα εμενα αν επαιρνε ο τονι τα λεφτα θα σε επαιρνα κ μαλιστα θα γελαγα κ θα ελεγα τι εκανε το παιδι,θα το διακωμουδουσα γιατι ειναι μικρος,τι να καταλαβει.αν κ δε πιστευω οτι το πηρε παιδι.σημασια εχει οτι περασατε καλα κ ευχομαι κ του χρονου!

κ εμεις δε παταμε στα χαλια,αλλα στη γιορτη μας ας πουμε η αν ερθει καποιος που δεν εχω θαρρος δε μπορεις να πεις βγαλε παπουτσια,αν κ οι πιο πολλοι δικοι μας τα βγαζουν απο μονοι τους.εμενα παντως ο τονι δε μπουσουλησε,περπατησε κατευθειαν.αντε να μπουσουλησε λιγο.αλλα αυτο που περιγραφει η αντωνια να τη κυνηγαει δεν το εζησα μαζι του.ισως με τη κορη μου.

ελενακι ναι αυτο ειπα κ εγω με τη πεθερα.οτι επρεπε να το ρισκαρουμε.τωρα την βγαλανε την αποκρυψη,το φροντισε σημερα ο αντρας μου γιατι μπορει να τυχει παλι κατι κ να ειναι πολυ πολυ σοβαρο.

πασχαλιτσακι μου χαιρομαι που περνας ωραια,αληθεια που ειστε;βεροια;η πριγκιπισαα ειναι μια ξανθεια κουκλιτσα,ειναι οντως πολυ ομορφη!

αχ ξυπνησε ο τονι κ βηχει,παω λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki makari na breite ti exei h mpempoula giati ontws ama les oti klaiei kati mallon tin ponaei to kaimeno...

Kai egw den pisteuw oti ta lefta ta eklepse paidi apo auta pou itan kalesmena diladi ta mikra, giauto rwtisa ti ilikia exei h kori tis idioktitrias...

Kala kanate kai tha bgalete tin apokrupsi...gia na eiste isixoi kiolas min ginei tipota.

Ari mou nai exeis dikio gia ta upoloipa den ta deixnei alla epeidi legate oti sas bgikan ta matia na diabazete, toulaxiston auta pou grafoume ta deixnei kanonika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξεστολισα κ ηρεμησα..με ειχε πιασει πολυ αγχος!!!

Ελενα μπραβο την Εβελινα!!!εγω ειμαι σε φαση που προσπαθω πολυ το φρουτο κ τα λαχανικα!!!!τα παμε πολυ καλυτερα..τρωμε καλυτερα..καλα οχι καθε μερα αλλα εχουμε κανει προοδο!σημερα φαγαμε μπροκολο κολοκυθακικ αρακα!!!!!!!

Βικακη μακαρι να βρειτε τι ταλαιπωρει την μικρουλα σου!!!περαστικουλια στον τονυ..χαζοιωσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι περαστικά στον Τόνυ.Κρίμα με την μπεμπούλα, σου είχα πεί, είχε και ο μπέμπης της κολλητής μου αλλά με το επαντορεν είδε βελτίωση.Τί υπέρηχο πρέπει να της κάνεις?

Αντωνία και μένα με έχει πίασει αγχος να ξεστολίσω αλλά όχι δημιουργικό!Μπράβο τον Αναστάση!

Εμεις θα ετοιμαστούμε ΄τωρα να πάμε σε μια γειτόνισσα που κάνει γενέθλια στην κόρη της, γίνετασι 1 έτους, ευτυχώς η μπέμπα δεν φαίνεται να έχει καμία παρενέργεια απο το εμβόλιο.

Θα τα πούμε και μετά,φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα το χθεσινο σεντονι-ανασκοπηση των περσινων σας μυνηματων σειρα εχει το απλωμα του πρωτου σεντονιου για το 2013!!!!

Ξεκιναω λοιπον......

Μαρω η Αννουλα τι καλη που ειναι στις φωτο? Η γλυκια μου σαν μεγαλο παιδακι, να χαρω εγω και το κομποσχοινι της!!! Ετυχε και το φλουρι ε? Τυχερη να ειναι οχι μονο φετος αλ.λα σε ολη της τη ζωη ευχομαι.

ΠΑρακατω διαβασα οτι ολοι τυχατε και απο ενα φλουρι οποτε κανενας δεν εμεινε παραπονεμενος.

Πηρατε και τις βερες, αντε με το καλο ολα να γινουν :)Στεριωμενοι να ειστε ευχομαι και αγαπημενοι :).

Τα μποτακια εχουν κανει θραυση, τα φοραμε καθε μερα και ολοι τα ζηλευουν :).

Τονινο και σε εσας ο Αναστασης ειδα. Και ο Τασικας μας τυχερουλης να ειναι σε ολη του τη ζωη και να αρχισει να ξεκουραζει λιγακι τη μανουλα.

Μπουσουλαει κανονικα ο τασικας? Αντε να ξεκολλησει απο την αγκαλια...βεβαια τωρα θα εχεις αλλα να σε κουραζουν! πλακα που θα εχει να σε παιρνει απο πισω.

ΜΑκαρι οταν θα πας στην Αθηνα να καταφερεις να συναντησεις καποια απο τα κοριτσια, θα ειναι πολυ ομορφα ειμαι σιγουρη και συγκινητικα.

Για το καθαρισμα ..... βαλε κατω απο τον τασικα πανακια σε χερια και ποδια και θα σου κανει παρκε με τοσες βολτες περα δωθε απο πισω σου χχαχαχααχα

Αντε σιγα σιγα θα στρωσει ο μικρος με το φαγητο και θα ηρεμησεις και εσυ.

Και σε εσας Μωρουδενια ευχομαι τα ιδια, υγεια και τυχη στον μπεμπακο σας.

Ελενακο μπουζουκια ε? Τυχερουλα, περασες καλα, πολυ χαιρομαι. Εγω και μονο στη σκεψη νυσταξα.....πανε οι καιροι που καναμε χιλιομετρα στις πιστες χαχαχαχααχχ. Απο τις πολλες γνωριμιες μεχρι και κουμπαρα τραγουδιστρια εχω, που δουλευε στις μορφες. Εχω και τα μεσα εδω!!!!

Τελικα τι παθατε? γριπωθηκατε?

Ελεναλντα σ' ευχαριστουμε για τη μαντιναδα, πολυ ομορφη.

Φανταζομαι τρομαρα που πηρε η εβελινα, το ψυχουλινι μου......

Να σας ζησει το κουμπαρουδι, γερο και τυχερο ευχομαι.

ΚΑι εγω με την κουμπαρα μου που μας παντρεψε και βαφτισε τον πριγκιπα ειμαστε φιλες απο 4 χρονων και οι κορες μας εχουν διαφορα 3,5 μηνες, ειναι μεγαλυτερη η δικια της. Μακαρι και εμας να γινουν φιλες.....:)

Μια χαρα παει με το μπουκαλι η μικρη, σιγα σιγα θα το μαθει μη στεναχωριεσαι.

Λελουκο αφου επεσε στο σπιτι σας ολα φετος θα στρωσουν γλυκουλα μου :).

Εκανες και μποτε μαρη? ολα τα προλαβες.

ΚΑι 5 δοντακι? Μια χαρα ο Τακος, ευκολα τα βγαζει, μπραβο του πουλακι μου.

Φρεναρε ο τακος και ειναι φυσιολογικο γιατι αν συνεχιζε ετσι με τον ιδιο ρυθμο θα εφτανε τον Παναη σε λιγο καιρο!!!!

Εμενα εχει αρχισει να δαγκωνει παροτι δεν εχει δοντια!!!!! Ο πριγκιπας δεν με δαγκωσε ποτε, η μικρη πιστεθω οτι εχει αρχισει να εχει ενοχλησεις απο τα ριζακια των δοντιων της η γλυκια μου και γι αυτο.....

Σονια σ' ευχαριστουμε και για την δικη σου μαντιναδα, μακαρι ετσι να ειναι φετος η ζωη μας. Οι μικρες κοτσομπολες ντουρασελ ε???? Μπραβο τα κοριτσακια σου. Πολυ σε θαυμαζω που τις θηλαζεις. Θυμισε μου, κανεις αποκλειστικο θηλασμο?

Κατερινουλα τι γλυκια η Αγγελικη....:). Εγω παντως προσπαθω να δημιουργησω στον πριγκιπα την ψευδαισθηση του Αη βασιλη και ας ειναι ψεμα. Το θεωρο πολυ γλυκο και ομορφο για την ηλικια που βρισκεται να πιστευει οτι υπαρχει.

ΚΑνατε αρχη με την κρεμουλα ε? Καλες μασες απο εδω και περα :).

Μια χαρα ο μπεμπουλης, εσυ σαν δευτερομανουλα ξερεις για τις αυξομοιωσεις οσον αφορα την αυξηση του βαρους και δεν ανησυχεις.

Εγω στον πριγκιπα απο την αρχη ειχα δωσει την κρεμα βανιλια της νουνου και την εφαγε πολυ ευκολα και εδινα μετα με δημητριακα και φαριν λακτε παλι νουνου και τις καταβροχθιζε!!! Για το σβολιασμα θελει να μην ειναι καυτο το νερακι και να ανακατεβεις με πηρουνι μεζουρα - μεζουρα.

Λιλακο τι ωραια που βρεθηκατε με το Λενακι μας....αντε που θα παει σιγα σιγα ολο και απο καποια γνωριμια θα κανουμε απο κοντα. χαιρομαι πολυ :).

Βικουλινι πολυ ομορφη η συμπεριφορα του νονου και συγκινητικη. Ωραια που το τακτοποιησατε και αυτο. Περαστικα στον τονι και στην πεθερα.

(διαβαζοντας τι γραφεις και πως το γραφεις σιγουρευομαι περισσοτερο οτι εισαι αδελφη ψυχη :) )

Αριακι γεμισε το μπισκοτο δωρα ε? ΜΕ γεια σας.

Διαβαζω για τις βαλιτσες...εγω απο αυτη τη φορα που μειναμε σχεδον 2 εβδομαδες βεροια εγκαινιασα νεο συστημα, τα πλενω τα ρουχα τους και τα δικα μου και τα σιδερωνω και οταν θα γυρισω θα ειναι απλυτα μονο οτι θα φοραμε, αντε και καμια αλλαξια επιπλεον. οχι σαν αλλες φορες που τα μαζευα και μετα ειχα 5 πλυντηρια να πλυνω και να σιδερωσω!!!! ετσι μονο να να βαλω στη ντουλαπα θα εχω.

Το μπισκοτακι ξεφυγε πολυ αυτο τον μηνα!!! Μπραβο σας. αντε να δουμε εμεις την τριτη τι καναμε....

Νανσουιτα να χαιρεστε την σαντυ, γερη και τυχερη ευχομαι. Φανταζομαι οτι ηταν εντυπωσιακες οι ετοιμασιες σου και θα τους εμεινε αξεχαστο το παρτυ. Συγχαρητηρια, εισαι αξιαιπαινη. τι επαθες βρε παιδι? ειναι δυνατον???? Τσ τσ τσ τι να πεις, υπαρχουν και τετοια ατομα (αν το εκανε μεγαλος). Εννοειται οτι περιμενουμε φωτο!!!!!!!

Χριστινακι μου η κερατουκλα δεν παιζεται!!!! Καλα της την ειπες. Περαστικα στον μανωλη.

Σταυρο, ναταλιτσα, χτινακι σας φιλω γλυκα.

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια για την νεραιδουλα μου :).

ΥΓ. Ποτε θα φτιαξει το μαμμυ??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι απαισιο ετσι το μαμμυ..αφησα κ εγω μονο στο ενα μπαλκονι τα φωτακια για αυριο..ολα τα αλλα τα μαζεψα!!φτανει τοσο ασε που με επιανε πολυ χωρο εδω κατω..πανω ειναι πιο μεγαλο το σαλονι κ εβαζα το 2 μετρο δεντρο,ενω εδω ειχα βαλει το 1.60 κ παλι τεραστιο φαινοταν..

ελενα μπραβο που αρχισε να πινει μπουκαλι!!ναι κ μενα με κακοφανηκε στην αρχη που μειωθηκε το γαλα μου!η πλακα ειναι χτες το βραδυ εψαχνε το μεμε μου κ την αφησα να ρουφηξει κ εβγαλε γαλα!!ποσο χαρηκα δεν λεγεται!!

αχ ρε βικακι περαστικα στον τονυ κ στην μπεμπουλα..θα κανεις υπερυχο?κ εσεις ξενυχτια ε?λογικο ειναι να εχεις νευρα..ολη η κουραση βγαινει το βραδυ..

αντωνια μπροκολο δεν εχω δωσει ακομα..κ εσυ ξεστολισες ε?δεν του φανηκε περιεργο στον ανασταση?η δικια μολις ξυπνησε την παω εκει που ηταν το δεντρο κ χαζευε..εψαχνε να βρει που ειναι κ φωναζε με απορια!!χαχαχαχχα..ειχε πολυ πλακα!!

αριαδνη καλα να περασετε στο παρτι!!

κατερινα χαιρομαι που αρεσαν τα μποτακια!!!καλοφορετα!!!!την καλυτερη δουλεια κανεις με τα ρουχα!!ετσι μονο στην ντουλαπα τα βαζεις κ εισαι ξενιαστη!!ευχαριστω για τις ευχες!!:))αει να δουμε κ για κουμπαρο τι θα κανουμε!!απελπισια μας εχει πιασει!για μενα οχι τοσο,οσο για το μωρακι μας στεναχωριεμαι που δεν θελει κανενας να γινει..μαμω την κριση...

α κ το καλυτερο σημερα που ειπαν στο σκαι οτι αν ξεπερασουμε τα 1000 κιλοβατ θα ειναι διπλασιος ο λογαριασμος απο δω κ περα!αρχισα να σβηνω απο τωρα φωτα περισσευουμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε;Καλη χρονια σε ολες.Ειμαι πολυ χάλια και γι' αυτό εχω χαθεί τις τελευταιες μερες. Η φραουλίτσα εχει βρογχιολιτιδα και ακροαστικά.Τα ματακια της ειναι θλιμμενα και μαραζωμένα, βηχει σαν γερος, οταν αναπνει σφυριζει και βραζει το στηθακι της, παιρνει κορτιζονη και κανει και μασκες.....Κλαιω συνεχεια που τη βλέπω ετσι και νιωθω και λιγο υπευθυνη γιατι τη στιγμη που ξερω οτι ο Πανος κολλαει ευκολα ιωσεις δεν επρεπε να τον πηγαινω σε χωρους με πολλα παιδακια. Βλεπετε πρωτα κολλησε ο Πανος μου. Τελος παντων.Ευχηθειτε μου να γινει γρηγορα καλα γιατι ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ να τη βλεπω ετσι..................Ποναει η καρδουλα μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου

ανθη μου περαστικα στο μπεμπακι σου..πωπω την αρπαξε γερα ε;αμαν με αυτες τις κωλοιωσεις..εχει κ πυρετο;απο αυτη την μασκα εχει κανει η σαντυ παρα πολλες φορες γιατι τις περισσοτερες φορες λαρυγγιτιδα φαρυγγιτιδα παθαινε..την εχουμε παει κ στο νοσοκομειο με αυτο γιατι δεν μπορουσε να αναπνευσει καθολου κ της εκαναν εκει μασκα που εβγαζε ατμους ασε εκει να δεις ουρλιαχτα.παντως δεν ξερω αν σχετιζεται με αυτο που εχετε αλλα σε εμας επρεπε οταν την επιανε κριση βηχα να την βγαζουμε στο κρυο κ ηρεμουσε κ στο σπιτι βραζαμε ολη μερα ευκαληπτο!γιατροσοφι γιαγιας αλλα μας το χε πει κ η παιδιατρος.επισης η μασκα για να χει αποτελεσμα θελει να τηρεις ακριβως τις οδηγιες του παιδιατρου εμεις ειχαμε προβλημα δεν καθοταν καθολου!

βικακι μου επισης περαστικα..αυτο με το γαλα κ τα δικα μου το κανουν αλλα πιστευω πως ειναι απο το πολυ φαι που τρωνε γιατι μου το κανουν οταν τρωνε λαιμαργα κ πολυ.αλλα εσενα κλαιει κιολας κ μαλλον πρεπει να το δειτε για να στε σιγουροι..αχ βρε κοριτσι πως την παλευεις με τετοιο ξενυχτι;;;

ελενα 20 κατι ειναι η κορη της.πηγε εχτες η νυφη μου κ της ελεγε αυτη στον παιδοτοπο οτι νοιωθει πολυ υπευθυνη με αυτο που εγινε γιατι μονο η κορη της εμπαινε εκει κ οτι εκεινη ειναι τοσο ντροπαλη που αποκλειεται να εκανε κατι τετοιο..κτλ κ τους πηρες με την εισοδο της σαντυς εναν καφε κ ενα αναψυκτικο 5 ευρω..δεν ξερω βρε κοριτσια ποιος μπορει να το εκανε αλλα οτι εγινε εγινε..απλα με εχει πιασει μια δυσπιστια σχεδον για ολους..γιατι ειναι αδιανοητο να σαι σε εναν χωρο μονο φιλοι κ συγγενεις κ να σε κλεβουν..τεσπα..

ντελφινακι ασε κ εμεις απο νονους τιποτα!!!τι να πεις;κ εγω στεναχωριεμαι αλλα ελπιζω οτι κατι θα γινει στο τελος..κ εμενα ειναι κ δυο..

σημερα θα ξεστολισω κ εγω κ θα βαλω το παρκο στη θεση του δεντρου..ειναι αυτο που λεμε φυγε εσυ ελα εσυ..χαχααλλα τουλαχιστον θα βγαλω τα γυμναστηρια απο το πατωμα..

εχτες αφεισα κ τα τρια κ πηγαμε με τους κουμπαρους μας για φαγητο ωραια ηταν γελασαμε!πηγαμε σε ενα ιταλικο κ ειχαμε κουπονια κ φαγαμε κ σκασαμε με 23ευρω το ζευγαρι..παντως ειναι δραμα εξω..παρασκευη βραδυ κ ολοι οι δρομοι κ τα μαγαζια αδεια!!!επειδη δεν βγαινω απο το σπιτι μου φανηκε τραγικη αυτη η εικονα..μου το ελεγε ο αντρας μου αλλα δεν το πιστευα οτι ειναι τοσο χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!

Ανθή μου περαστικά για την φραουλίτσα, πω πω δύσκολη κατάσταση να αρρωσταίνουν τόσο μωράκια..Σου εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά!!

Κατερινάκι μας έλειψαν τα σεντόνια σου!Και γω σκεφτόμουν να τα πλένω τα ρούχα στην Πάτρα αλλά ειλικρινά δεν προλαβαίνω, είναι πάνω το πλυντήριο στη μαμά μου και βαριέμαι την διαδικασία...Εσείς γυρίσατε?

Και γώ πρέπει να ξεστολίσω σήμερα ή αύριο το πολύ για να μου τα βάλει μετά ο άντρας μου στο πατάρι.

Εντωμεταξύ εγώ δεν είχα αγοράσει παρκοκρέββατο και τώρα πιστεύω ότι πρέπει να την βάζω γιατί πια στο ρηλάξ δεν πολυκάθεται.Αλλα έχω προσφορές για δανεικό οπότε δεν θα αγοράσω.Άτιμη κρίση...

Κατερίνα τί είπες για την Δεη?Αν είναι έτσι την πατήσαμε, μας βλέπω με κεριά σε λίγο..χαχαχ

Χτές πήγαμε στο πάρτυ, η μπέμπα ήταν πολύ καλή, εγώ όμως έφαγα τούρτα και κάτι γλυκά και μετά με πονούσε το στομάχι μου.Πρέπει οπωσδήποτε να αρχίσω διατροφή γιατί δεν πάει άλλο.

Πήραμε και χτές ρυζάλευρο και ίσως δοκιμάσουμε σήμερα, αν και είναι 1 βδομάδα νωρίτερα απο τοτε που μας είπε η παιδίατρος αλλά η μπέμπα πια πίνει πάρα πολύ γάλα και πιστεύω ότι ίσως να το δεχτέι.Θα δούμε.Πήρα της milupa επειδή και το ξένο που τησ δίνω έιναι της ίδας εταιρίας και με αυτό θα συνεχίσω, οπότε λέω μήπως το δεχτεί πιο εύκολα.Θα σας πω.

Χτες τησ έδωσα γάλα το βράδυ ως συνήθως και μετά δεν κοιμόταν με τίποτα και μείναμε ξύπνιοι μέχρι τις 2!Μου κακοφάνηκε γιατί δεν με είχε συνηθίσει.Ελπίζω τώρα με τις τροφές σιγά σιγά να κόψουμε αυτό το γάλα των 12.

Αυτά κοριτσάκια μου, θα τα πούμε και μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενα ευτυχως εκανα αυτο που μας ειπες κ επιτελους διαβαζω σωστα το μαμμυ!!!!!!!!

Ανθουλι ευχομαι ολοψυχα να γινει γρηγορα καλα η μικρη σου!!!!!!!!τι να κανουμε εμεις που εχουμε μεγαλυτερα παιδια ειναι λογικο να φερνουμε τις ιωσεις πιο ευκολα στο σπιτι μας!!!!!!!μην κατηγορεις τον εαυτο σου!!!!!!!!!!!

μην στεναχωριεσαι θαγινει καλα η φραουλιτσα μας!!!!!!!!

Αρι εμενα στο παρκο δεν καθοταν πολυ κ παντα του ειχα μια κουβερτα κατω με τα παιχνιδια του κ τωρα τον αφηνω παντα εκει αλλα ποτε δεν τον βρισκω εκει..αλωνιζει..καλη αρχη με την κρεμουλα σας!!!!!!!

Μαρακι εγω θα του βαζω ενα ενα λαχανικο για να μαθαινει τις γευσεις!!!ολα θα τα βαλλω σιγα σιγα..φασολακι..γλυκοπατατα..κουνυπιδι..σπανακι..πρασο..τρωει καλυτερα η Αννουλα τωρα :?::?:

Κατερινακι καλα εκανες κ τα τακτοποιησες τα ρουχα εκει οταν θα επιστρεψεις να μην εχεις πολλα πληντυρια..καλα το σκεφτηκες!!!!!!!!!

κοριτσακια μακαρι να βρειτε γρηγορα νονους εσεις που δεν εχετε!!!πως μας εχουν καταντησει ετσι..ουτε να βαφτιζουμε τα παιδια μας δεν θα μπορουμε!!!

εγω σημερα περιμενω την μαμα μου κ την αδερφη μου κ θα χω καλη παρεα το σκ..απο χθες το βραδυ εχω φοβερο πονο στο ενα στηθος κ εχω κ πυρετο..να ειναι μαστιτιδα μετα απο τοσους μηνες θηλασμου :?::?: μαλλον..πηρα ντεπον κ θα κανω κ κομπρεσες..τα αλλο πρεπει να κανω ξερει καμμια :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Exw pathei plaka me tin Ebelina!

O suzuks tis exei dwsei gala me mpoukali kai ta teleutaia 2 prwina exei piei sxedon 200 ml kseno!! Kai fainetai oti tis peftei polu pio baru apo to mitriko giati meta apo idi 7 h 8 wres pou eixe koimithei kai tis 2 bradies koimithike alles 3-4!

Re koritsia auto pou exw katalabei einai pws mporoume na plathoume to mwro siga siga kai oti kakes sunitheies exei na tis koboume h alles na tous tis arxizoume apla thelei polu upomoni kai epimoni! Fantasteite oti emeis prospathousame apo 3 minwn na dwsoume mpoukali kai den eperne me tipota...meta toa fisame kai 5 minwn ksanaprospathisame...tipota...e 6 minwn arxisame entatikes prospatheies kai to peire!

Nai kai emena me stenaxwrei pou siga siga kobete o thilasmos alla ti na kanoume...entaksei xairomai omws pou ta katafera kai thilazw opou nanai tha kleisoume 7 mines!

Simera tha pame na doume kai ti nona mas sto maieutirio!

Delphina kai Tony to kataferate to mammy mprabo! Eides toulaxiston etsi ta deixnei kanonika kai den ksestrabwnesai na diabazeis! Egw panta etsi empaina sto mammy giati opote kapoios egrafe kati kainourio mou estailne eidopoiisi kai empaina apo ekei! Ma ti sto kalo mono egw empaina apo to email???

Anthouli mou ti krima pou talaipwreitai h mikroula sou...euxomai perastika...grigora na ginei kala kai o gios sou na ginei kala....fantazomai poso duskolo tha einai otan exeis 2 kai prepei na kratas to ena makria apto allo otan einai arrwsta...upomoni tha ginoun suntoma kala.

Nancy ontws den mporeis na empisteuesai...emena mia theia mou pou einai polu (uperbolika polu) eukatastati, ekane ena trapezi mono me dika tis atoma...kai meta anakalipse oti apo tin tsanta tis pou tin eixe stin kouzina eleipan ena matso lefta (aporw kai pws to katalabe afou den kserei ti exei) kai to pio tragiko einai oti emathe poios to ekane giati exei kameres mes to spiti tis opoies fusika den iksere kaneis...kai ta eixe parei h baftistira tis!! H opoia den itan mikri...kapou ekei sta 18-20...kai ntrapike kai den eipe tipota sti mana tis gia na min xalasoun oi sxeseis! Fantazesai??

Kala egw pisteuw oti autinis h kori ta peire pantos giati edw pou ta leme ta mikra paidia se ena party kiolas den tha eixan to mualo tous se kati tetoio alla sto paixnidi...kai oute tha iksera ti aksia exei ena xartonomisma...

Ti tuxeri pou eisai pou mporeis na afiseis paidia gia na bgeite...emeis pou pigainame polu suxna se tabernes h koutoukia gia mezedaki kai krasaki twra den mporoume na pame pouthena kai to legame kai xtes to bradu me ton suzuks poso mas leipoun auta ta koutoukia!!

A kai egw sti thesi tou dendrou tha balw to parko :lol:

Ari kali epituxia me to rizaleuro!

Wraia pou pigate sto party kai h mikri itan kali!

Ase me ti diaita kai gw prepei na elegxw ton eauto mou plewn giati me tin afiksei tis periodou kai tin meiwsi tou thilasmou arxisa ksafnika na pairnw kila!!! Eixa parei idi 2 kila otan zugistika prin 10 meres kai twra fobamai na zugistw giati den kserw ti tha antikrisw....alla den exw stamatisei akoma na trww ta apira gluka kathe mera kai einai problima plewn!

Tony kala na peraseis me mama kai aderfi! Wraia pou tha exeis pareoula!

Ma mastitida giati na einai?? Den thilazeis kanonika akoma?? Egw nomiza oti mastitida pathaineis otan stamatas ksafnika na thilazeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Μπάχαλο έγινε το φορουμ μας.

Έλενα πάτησα "Παρακολούθηση θέματος" αλλά δεν μου ήρθε τίποτα στο email.

Γιατί καλέ δώσατε ξένο? Θες να σταματήσεις τον θηλασμό? Εγώ έτσι όπως πάμε νομίζω ότι δεν θα σταματήσω ποτέ τον θηλασμό. Πάντα θέλει λίγο γεύση από μανούλα. Ειδικά το βράδυ το ξεσκίζουμε.

Σίγουρα όλα είναι επιμονη και υπομονή Έλενα αλλά καμιά φορά είναι και στο παιδί και στο timing. Ας πούμε η Εβελίνα τώρα είναι πιο μεγάλη και καταλαβαίνει καλύτερα πως θα πιεί από το μπουκάλι. Εδώ σε λίγο θα πίνουν από το ποτήρι. Τι λέμε τώρα.

Εγώ πάντως δεν θέλω να μάθει το μπουκάλι πια δεν υπάρχει λόγος γιατί μέχρι να σταματήσω τον θηλασμό θα πίνει από το εκπαιδευτικό ποτηράκι (που ήδη πίνει). Εμένα με προβληματίζει το πως θα περάσω από το μητρικό στο κατσικίσιο γάλα. Το αγελαδινό περιέχει πολύ νάτριο και κάνει κακό στα νεφράκια τους. Για τον ίδιο λόγο δεν βάζουμε και αλάτι στο φαγητό.

Επίσης, τώρα που κλείσαμε τον 7ο πρέπει να προσθέσω και άλλα πράγματα στην διατροφή του.

Ανθούλη περαστικούλια εύχομαι στα παιδάκια σου και υπομονή σε σένα. Είναι πολύ δύσκολο ψυχολογικά να τα έχεις άρρωστα το γνωρίζουμε όλες πια.

Βικουλίνι τι έγινε τελικά ο Αντώνης είναι καλά? Του πέρασε η ίωση?

Όλος ο κόσμος είναι άρρωστος και τρέμω μην ξαναρρωστησουμε. Και η μαμά μου με πυρετό είναι και δεν μπορούμε να πάμε να την δούμε.

Αντωνία κάπου διάβασα ότι μπουσουλάει ο Αναστάσης. Απίστευτο! Θα πήρες τρελή χαρά. Εμένα μου φτιάχνει η διάθεση όταν βλέπω να κάνει κάτι καινούριο. Καλά εμείς πάμε με πολύ αργά βήματα μου φαίνεται. Τώρα ξεκινήσαμε λίγο τα βαρελάκια και καμιά φορά κολλάμε κιόλας στο μπρούμυτα και γκρινιάζουμε.

Πρέπει να βάλω κι εγώ πάρκο στο σαλόνι αλλά όταν κάτσει τελείως. Ακόμα δεν στέκεται μόνος του για να κάτσει στο πάρκο και να παίξει.

Εγώ έχω χαθεί όπως θα καταλάβατε γιατί θέλει βοήθεια ο άντρας με την δουλειά του και εργάζομαι από το σπίτι. Έτσι αισθάνομαι τύψεις όταν χαζεύω στο φόρουμ και δεν δουλεύω και μετά του λέω "δεν προλαβαίνωωωω..." χαχαχαχα

Εμείς θα ξεστολίσουμε την Τετάρτη. Ανυπομονώ η αλήθεια είναι να ανοίξει λίγο ο χώρος.

Προχτες πήγαμε και πήραμε παπουτσάκια από το Ζάρα. Μποτάκια αθλητικά με 3 σκρατς γκρι με ασπρο. Πήρα το 21 νούμερο για να έχουμε και περιθώριο να το φορέσουμε πιο πολύ. Πήρα και φορμάκια εσώρουχα τα 5 τα είχε 16 ευρώ και είδα ότι τόσο και λίγο λιγότερο τα έχει και το next. Και στα παπούτσια επίσης ήταν πιο φθηνό το next από το Zara και σκέφτομαι να του πάρω και από εκεί ένα ζευγάρι.

Λελούκο τι διαβάζω? 5ο δοντάκι? Εσύ εις ξεφύγ! χαχαχαχαχααα Να τα χαίρεστε.

Σας αφήνω ξύπνησε. Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου, καλο σαββατοκύριακο!!!!

Άντε να φτιάξει το mammy να σας βάλω φωτο απο τον Νικόλα μου που χθες κάθισε στον πωπο του. Βάζει τα χεράκια του μπροστα και στηρίζεται και εχει πολυ πλάκα.

Βιβη καλη αρχη με τα φρουτάκια.

Χριστίνα τι κάνουν τα αγοράκια σου, όλο τραπεζωματα ήσουν και εσυ. Πάντως έχεις δίκιο δεν ειναι σωστό να λεει έτσι το παιδάκι η γιαγια του.

Έλενα το δοκιμασα και εγω για να δω αν φτιάξει αλλα μαλλον περιμένω την πρώτη καινουρια δημοσίευση.....μπράβο και για το μπιμπερο σιγα σιγα όλα γίνονται. ειναι ακριβώς όπως τα λες ειναι στο χέρι μας να αλλάξουμε συνήθεις στα μικρα μας ή να μάθουν νεα πράγματα απλα θελει υπομονη!

Ξεστολισατε εγω απο Δευτέρα λέω όταν θα ειναι η μικρη παιδικο να τα μάζεψω με την ησυχία μου.

Βικακι ελπίζω να βρείτε την την ενοχλεί την μικρούλα, σε ένα μήνα και κάτι λογικα θα ξεκινήσετε και εσείς κρεμουλες και ίσως βελτιωθεί πολυ έτσι δεν είχες πει?

Αντωνία μακάρι καθε μερα να ειναι και καλυτερα στο φαγητο ο Αναστάσης! Αντωνία εχει αρχίσει και κόβει γεύματα ο Αναστάσης? Για να ανακουφιστεις κανε 20 λεπτά μασαζ με ζέστη κομπρεσα με κυκλικες κινήσεις μετα βάλε τον μικρο να θηλασει και αν δεν στο αδειάσει προσπάθησε να αδειασεις το στήθος με το θηλαστρο. Τέλος βάλε μια κρύα κομπρεσα για αλλα 20 λεπτα για τον πόνο. Δεν θα δεις με την μια αποτέλεσμα αλλα μέχρι το βραδυ θα είσαι σίγουρα καλυτερα.

Αριαδνη καλη αρχη με την κρέμα λογικα δεν θα εχει θέμα ξεκινά με δυο με τέσσερις κουταλιες την πρώτη μερα και μετα καθε μερα τις αυξανεις.

Κατερίνα έτσι σε αυτη την ηλικία ειναι ωραίο να πιστεύουν ότι υπάρχει ο Αι Βασίλης. Το ξέρω για το βάρος και δεν ανησυχώ μια χαρα ειναι ο μικρος αλλα είχα μαζι μου την μαμα μου και με άρχισε....

Ανθουλι τελικα μπηκες εσυ πριν απο μένα και εγραψες, περαστικα και πάλι στην φραουλιτσα μας θα το ξεπεράσει και θα γινει γρήγορα καλα

Σταυρουλα σε χάσαμε λίγο, με γεια τα πραγματάκια του μικρου,έχουν ξεκινήσει εκπτώσεις?

Σας φιλω όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι όχι δεν έχουν αρχίσει οι εκπτώσεις ακόμα αλλά κάποιοι κάνουν. Πχ. μου στείλανε από τα Gap μήνυμα ότι ξεκίνησαν 50% σε όλα τα τμήματα.

Από βδομάδα θα με χάσετε μάλλον ακόμα πιο πολύ γιατί αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε δίαιτα και θα μαγειρεύω πανικόβλητη καθότι η πεθερά και βαριά τα κάνει τα φαγητά αλλά και παχυντικά.

Έλενα το ξαναδοκίμασα και πέτυχε τώρα βλέπω μια χαρά το θεματάκι μας.

Αντωνία τι έπαθες καλέ? Μαστίτιδα? Πως έγινε αυτό? Άφησε το στήθος ο Αναστάσης και γέμισε? Έχω χάσει επεισόδια. Δεν σας βρίσκω πια και στο skype να τα πούμε.

Την Δευτέρα έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο. Θα πάμε στην καινούρια που του άρεσε του μπουμπούκου. Για να δούμε. Ελπίζω να μην τον πονέσει πολύ.

Τώρα ετοιμάζω το μεσημεριανό του και μόλις είχα αναπάντητη από κάτω από τα πεθερικά ότι άρχισε να γκρινιάζει. Πεινάει το χρυσουλάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Η φραουλίτσα μου σήμερα είναι κάπως καλύτερα. Βήχει και έχει βρασιματάκι αλλά πολύ λιγότερο. Κέφι πάντως δεν έχει. Έχει να μου γελάσει μέρες..Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τα περαστικά.

Νάνσυ ο Πάνος παθαίνει συχνά λαρυγγίτιδα και τον βγάζουμε κι εμείς στο κρύο. Στη μπέμπα δεν κάναμε κάτι τέτοιο. Μόνο μάσκα και soldesanil. Έκλαιγε πολύ αλλά δεν είχε άλλη επιλογή η δόλια.

Ελενάκι πήρε μπουκάλι το Εβελινάκι ε; Κοιμάται καλύτερα από τότε που της έδωσες ξένο; Άντε να δούμε γιατί η δικιά μου δε λέει να στρώσει στον ύπνο. Είναι και αρρωστούλα τώρα και ήρθε κι έδεσε. Πάντως και ο θηλασμός που σου λένε ότο προσφέρει αντισώματα...το είδα. Πιο βαριά δεν μπορούσε να κολλήσει η ζουζούνα μου. Τέλος πάντων.

Κατερινάκι κάθεται το κουνελάκι σου; Πόσο γρήγορα περνά ο καιρός.. Μεγάλωσαν τα μωράκια μας. Περιμένουμε φωτογραφίες.

Αντωνία πώς την έπαθες τη μαστίτιδα;; Είσαι καλύτερα τώρα;

Σταυρούλα το βραδυ ξυπνα πολλές φορες ο Στρατούλης για να θηλάσει;;Χαρα στο κουραγιο σου. Εγω δεν ξερω αν θα το αντεχα αυτο και μετα το εξαμηνο.Ειδικα τωρα που απομυθοποιησα λιγακι το θηλασμό...

Αριαδνη σε ξενηχτησε το μπισκοτακι;Η φραουλίτσα καθε μερα τετοια ωρα κοιμαται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthouli mou upomoni kai tha sou xamogelasei polu polu suntoma h fraoulenia sou!! Eides kamia fora to skeftomai kai egw auto me ta antiswmata afou tosa paidia pou thilazoun arrwstainoun...ti na pw den kserw...emena pantos mou eipan 2 diaforetikoi giatroi oti to pio sumantiko einai to prwto 6mino giati meta o organismos exei anagki kai apo alla pou den ta pernoun apo to mitriko! Egw den exw stamatisei akoma thilasmo(alla opws exw ksanapei tha stamatisw gia dikous mou iatrikous logous)...apla ton meiwsa kai kanw peiramata me to mpoukali gia na to stamatisw siga siga stadiaka...kseno edwsa peiramatika alla exw apothikeusei mitriko gia kanena mina akoma! Opote tha thilazw mexri 7 (epitelous tha piw potaki!!!!!) kai pisteuw na dinw mitriko mexri sxedon 8. Apla dokimaza me kseno giati otan prospathisa na kanw dokimes me to mitriko ebgaza olokliro sakoulaki kai to ksepagwna kai meta afou den to epine to petaga :( kai etsi petaksa kamposa sakoulakia adika! Pantws nai apoti diapistwsa me to kseno koimatai pio kala...tis peftei pio baru mallon...

Stauro tha arxiseis diatrofi e? Ase kai egw to ksanaeipa kai pio prin, alla twra me to pou mou irthe h periodos kai meiwsa kai to thilasmo mallon o organismos arxizei na leitourgei opws palia kai twra me to thilasmo pou etrwga tooooosa gluka kai den paxaina(ma pragmatika etrwga para polla, opoios me eblepe den to pisteue)...twra arxisa na paxainw!!

Prin ligo en to metaksu pira ulika na ftiaksw ton kormo giati aurio tha paw se ena trapezi kai thelw na ton bastaw! :D

Kagouraki tha sou erthei email molis grapsei kapoios....xairomai pou to brikate kai leitourgei kalitera!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksexasa na sas rwtisw....ekanan sti mikri ena dwro apo ta benetton kai thelw na to allaksw, alla den eixan balei karta allagis...lete na mou to allaksoun xwris karta?? Den prolaba na paw simera kai lew na paw Deutera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...