Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!καλη χρονια να εχουμε!!!

της εδωσα ντεπον χτες κ οταν κοιμηθηκε το απογευμα ηταν καλουτσικα το βραδυ!!εχει ζορια στα ουλα!!

λια κ αντωνια καλη επιτυχια με τις βασιλοπιτες!!κ εγω θα κανω μια αλμυρη!

βιβι αμαν βρε κοριτσι μου..πρωτοχρονιατικα σε πιαστηκε η μεση?πωπωωωωωω...περαστικα..του χρονου θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ που θα ειναι κ πιο μεγαλη η κορουλα σου!!

ελενα κ βικακι ειναι κ στο παιδι..καλα κανεις κ προσπαθεισ να την μαθεις μπουκαλι!

νανσυ ετσι κανω κ εγω οταν ξυπναει η δικια μου..δεν την μιλαω καθολου της βαζω την πιπιλα κ την σκεπαζω μεχρι πανω κ ετσι κοιμαται αμεσως παλι!!αν την μιλησω σηκωνεται!καλες ετοιμασιες να εχεις κ να τα εκατοστισει η σαντουλα!!!!

θα κατεβω μονη μου με την μικρη στο citi gate ..θελω βολτα..μπαφιασα μεσα!!!ναταλια εισαι να ερθετε για βολτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κούκλες

Εφτασε η τελευταία μερα του χρόνου που μας εκανε μανουλες άλλες για πρώτη φορα άλλες για δεύτερη, σε άλλες χάρισε ένα σε άλλες δυο μωρακια....

Εύχομαι σε όλες η καινουρια χρονια που θα ξημερώσει να μας φέρει ότι πραγματικά ονειρευόμαστε και επιθυμούμε. Να είμαστε καλα εμεις και τα μωρακια μας να εχουμε υγεία ευτυχία τύχη αγάπη χαρές και πολλα πολλα χαμογελα.

Απο μένα την Αγγελική και τον Νικόλα καθε επιθυμία σας....ευχή μας!!!!!

Τι θα κάνετε σημερα έχετε ετοιμασίες? εγω ευτυχώς οχι είχα κάνει τραπέζι τα Χριστούγεννα και σημερα και αυριο θα πάμε στη μαμα μου, μονο θα φτιάξω δυο γλυκακια τα δυο μωσαϊκα το λευκό και το σοκολατενιο ;)

Κατα τα αλλα είμαστε καλα αν εξαιρέσουμε ότι σημερα ο Νικόλας ξύπνησε με το ένα ματακι πρησμενο, ειχε τσιμπλιτσες και τις προηγούμενες μερες αλλα σημερα ήταν πρησμενο το πανω βλεφαρο. Δείχνει να πηγαίνει καλυτερα με το χαμομιλακι που του βάζω για να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω με τα δικα σας

Βιβη πολυ φατσουλα και η δικια σου η μπουμπουκα! Περαστικα σου και μακάρι να είσαι πολυ καλυτερα μέχρι το βραδυ.

Μαρακι χαρές που θα κάνει η Αννουλα όταν μπουν και τα ψαράκια μέσα!! Ναι οδικώς ανέβηκα για μια μερα.

Βικακι ασε και εγω τρεις μερες με τη βροχή δεν μπορω αλλο δεν μπορείς να πας πουθενά άνετα. Με το καλο που βρήκατε νονο για την κουκλιτσα δεν παίζει ρόλο η ηλικία, σημασία εχει να την αγαπάει και να την νοιάζεται. Χρονια πολλα και για την γιορτη σου για αυριο και να χαίρεσαι τον Μπιλακο σου!

Λια καλές ετοιμασίες για σημερα και χρονια πολλα για την γιορτη σου και να χαίρεσαι και τον αντρουλη σου και εσυ. Καλη η ιδέα με το δωμάτιο και τα παιχνιδακια ελπίζω να κάτσουν ώρα εκει τα παιδάκια.

Ελενακι περαστικα σας!

Χριστινακι με το καλο ο μπεμπουλινος σου!

Αμαλία, Αντωνια γλυκές νοικοκυρουλες βασιλόπιτα ε άντε και του χρόνου!

Νανσυ να περάσετε όμορφα στο παρτακι της Σαντυς καλές ετοιμασίες αν και τα έχεις σχεδόν όλα έτοιμα.

Ελενακι ωραία περασατε και εσεις παρα που η Εβελινα τα λερωσε ολα :lol: συμφωνω με την Μαρίνα στο θέμα του μπουκαλιού αφου δεν το έμαθε μέχρι τωρα να δοκιμασεις ποτηράκι ή και καλαμακι αφου θυμάμαι κάτι ήπιε απο καλαμακι μια φορα. καλυτερα μην μπλεξεις με μπιμπερο που μετα αργότερα πρέπει πάλι να κόψεις, η δικια μου εχει κόψει όλες τις βρεφικες συνήθεις πιπιλα, πανα και μας εχει μείνει το μπιμπερο για το γάλα ενω νερό και πορτοκαλαδα πίνει απο οτιδήποτε.

Τι πάθαινε τα μωρακια σας...εγω πάλι νομίζω ειναι καθαρά θέμα παιδιού αλλα ξυπνανε αλλα κάνουν καλούς ύπνος απο μικρα....

Αριαδνη ωραία που ειναι καλα ο άντρας σου και πήγατε Πάτρα, να περάσετε πολυ πολυ όμορφα.

Καλη χρονια κούκλες

Φιλακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!καλη πρωτοχρονια να εχουμε!

εγω εχω αφησει τη βαλερια στη γιαγια της και ετοιμαζω βασιλοπιτα, λεμον παι και μπεζεδες(γλυκο) για το βραδυ!ειπαμε με τη μαμα μου εγω να φτιαξω τα γλυκα κ εκεινη τα φαγητα!

καλα να περασετε όλες σας!φυσικα κι εμεις σπιτι μας θα κατσουμε και θα ρθουν οι γονεις μου και τα 2 αδερφια μου και 2 φιλοι του αδερφου μου(οι οποιοι δεν ειναι απο δω και λογω εφημεριων δεν μπορουν να πανε σπίτια τους)!

έλενα ο ενας ειναι απο λασιθι!

έλενα εμενα η βαλερια που δεν της εχω δωσει ακομη ξενο πίνει 9 ωρα και ξυπναει 7.30 - 8!αλλα μολις κλεισει τους 7 μηνες σκεφτομαι να σταματησω κ γω το θηλασμο!όχι πως δε μου αρεσει αλαλ θεωρω ότι ο,τι ειναι να παρουν τα παιδακι α, το παίρνουν μεχρι 6 μηνων!

περαστικα σε όλα τα αρρωστουλικα μωρακια!

τι κριμα που δεν βρεθήκατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?Ετοιμασιες?Εγω μανταρα ειμαι ακομα, :cry: Θαρθουν μονο η μανα-θεια-γιαγια μου,για να μην με αφησουν την Πρωτοχρονια.Ευχαριστω για τα περαστικα σας.

Αντε ακομα σημερα εχω πει στον εαυτο μου για διατροφικες ατασταλιες και απο αυριο απεργια πεινας γιατι εχει παραγινει το κακο,

Ενα γνωστο ζευγαρι της πεθερας μου,νεα παιδια,εχουν τωρα 40ημερων αγορακι και εχουν μεινει και οι δυο ανεργοι και ειπαν στην πεθερα οτι κοβουνε πανια για μπεμπιλινο :( Εχω καταστεναχωρηθει.Προφανως δεν εχουν βοηθεια απο κανεναν.μαζεψα απο το πρωι οτι ρουχαλακια δεν μου χρειαζονται και οσα ηταν σε ουδετερο χρωμα-ενα μπανακι που χα διπλο-παιχνιδακια κι οτι μπορουσα τεσπα.Ποσο χαλαστηκα να μην μπορω να βοηθησω περισσοτερο,ειμαστε και μεις δυσκολα αλλα οχι και να γυρισουμε στο 1930.Τι να πω?Οι βρωμιαρηδες οι πολιτικοι εχουν φερει τον κοσμο σε απελπισια γιατι ειναι αχορταγοι και τι εχουνε να δουνε τα ματακια μας ακομα :(

Αντε και παλι καλη χρονια ,καλα να μας μπει!Και να ναι ολα τα μωρακια του κοσμου ευτυχισμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου καλες,αγαπημενες μου!!!

Καλη πρωτοχρονια να εχουμε!Να ερθει ενας υπεροχος νεος χρονος,με υγεια,ευτυχια,και θερμανση!!!

Αυτος ο χρονος ειχε ριζικες αλλαγες για μενα,πικρες και γλυκες στιγμες,αναστατωσεις ευχαριστες,αλλες οχι και τοσο ευχαριστες,και τον υπεροχο γιο μου που ηρθε στη ζωη και νομιζω πως θα σκασω απο την αγαπη!!

Χαιρομαι που εχω κι εσας,και θα κανουμε αλλη μια πρωτοχρονια μαζι!!

Που ξερετε,στο μελλον ισως κανουμε καμια και μαζι στα σπιτια μας!! :D

Αντωνια κουκλα η βασιλοπιτα!!!Και του χρονου!Δεν πιστευω να ξεχασες να βαλεις φλουρι?? :lol:

Εγω ακομα δεν τη εφτιαξα,εχω στο φουρνο το μοσχαρι στη λαδοκολα,τωρα θα το βγαλω και θα βαλω μια σπανακοτυροπιτα,και μετα θα φτιαξω την πιτα!!Λετε να προλαβω???Η θα μπει ο νεος χρονος??? :lol::lol:

Δεν εχει και αερα αυτος ο φουρνος να τα εβαζα μαζι..

Να ειστε οοοοολες πολυ καλα,και τα παιδακια σας και οι αντρουληδες σας!!!

Περαστικουλια σε κρυωμενους,πιασμενους,κουρασμενους,ερωτευμενους!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα κοριτσια μου!

προσπαθω να εχω καλη διαθεση λογω ημερας αλλα μου την εχει βαρεσει στα νευρα η μπεμπα..δε καθεται μονη,ολο γκρινια,κατι την ενοχλει,δηλ δε γινεται ετσι..προσπαθω απο το πρωι να κανω καθαρητιοτητα κ δεν μπορω!κ το βραδυ θα ερθει η πεθερα μου με τη κουνιαδα μου θα φερει κ εκεινη φαγητο αλλα εχω κ εγω να ετοιμασω διαφορα.το βραδυ ηταν απελπιστικο..κοιμηθηκε 3.30..του ελεγα του αντρα μου δεν αντεχω αλλο που κοιμαται επι σχεδον 5 μηνες τοσο αργα.του λεω θα αρρωστησω απο τα νευρα μου..κ εκανε κακα της 2 η ωρα κ περιμενα να ζεσταθει το νερο γιατι παρολο τον ηλιακο λογω συννεφιας δεν ειχε νερο κ ενω ειχα αναψει θερμοσιφωο εφτασε για τα μπανια μας.τελοσπαντων μη σας πρηζω μερα που ειναι,αλλα δεν αντεχω,μονο εσεις μα νιωθετε.

ελενακο συμφωνω σε αυτα που ειπες για τον θηλασμο κ μπραβο σου που παρολο το θεμα σου θηλαζεις ακομα..κ εγω πιστευω οτι ειναι στο παιδι,δεν το συζητω.πιστευω οτι ειναι λιγο απο ολα κ το ξενο παιζει το ρολο του για πιο πολυ υπνο κ το δεσιμο με το στηθος,ολα μαζι τελοσπαντων.

βιβη μου πολυ στεναχωρθηκα με τα πανια που χρησιμοποιουν για πανες οι γνωστοι σας..αχ θεεν μου που μας καταντησαν..κ εγω καθε μερα βριζω τους αχρηστους.

νανσυ μου καλη ετοιμασια για τα γενεθλειακια σας!!

αντωνια μου χρυσοχερα μου κ εσυ τι ομορφη πιτουλα!με το καλο ο νεος χρονος κ σε εσας,σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου για τη γιορτη μας!

γιορταζει κ η λιλ μας αυριο κ ο αντρας της!

κατερινακι πολλα φιλακια κ απο εμας στην αγγελικουλα κ τον νικολα σου!

εχουμε εδω στη γειτονια ενα πλυντηριο-συνεργειο αυτοκινητων κ μαλλον εχουνπιει κ εχουν μερακλωσει κ τραγουδανε!πλακα εχει κ με ανεβαζουν!

κοριτσια μου δε θυμαμαι κατι αλλο αυτη τη στιγμη,ισως μπω κ μετα.

καλη χρονια να εχετε ολες,με υγεια,ευτυχια,χαρα κ γεματα τα ψυγεια κ τα ντουλαπια με τροφιμα κοριτσια.

για μενα αυτη η χρονια ηταν σημαντικη λογω του οτι εφερα στον κοσμο τον δευτερο θησαυρο μου,ειμαι πολυ ευτυχισμενη μαμα,πολυ γεματη που εχω αυτη την οικογενεια,τα δυο μου παιδια κ τον αντρα μου.το μονο που ευχομαι ειναι να εχουμε υγεια.τιποτα αλλο δε με νοιαζει τοσο πολυ οσο αυτο.κ ηρεμια στη ζωη μας.

σας αγαπω πολυ κ ειστε η πιο γλυκεια η πιο ομορφη παρεα κ συνηθεια της καθημερινοτητας μου!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antwnia teleia h basilopita!!! Polu wraia tin ekanes! An imoun pio konta tha erxomoun!! :) Kai tou xronou!!

Marina kouklos o gios sou! Onomataki mas exeis pei??

Biki exeis dikio...einai ligo ap'ola!

Lela auti h xronia pisteuw oti eixe rizikes allages gia oles mas...kai perasame mazi olo to xrono kai xares kai lupes, legontas h kathe mia mas tis empiries mas, ta sunaisthimata mas, tis xares mas, tis lupes mas kai oles mas stirizame h mia tin alli kai sumbouleuame h mia tin alli...egw niwthw oti eixa atoma pou me katalabainan...h pareoula mas einai polu sumantiki gia tin psuxologia mou! Euxomai se oles sas kali prwtoxronia kai h xronia tou 2013 na einai mia uperoxi xronia me ta mwrakia mas!!!

Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Δεν προλαβαίνω καθόλου να σας διαβάσω και κάθε φορά που λέω θα κάτσω στο λαπτοπ να χαλαρώσω όλο κάτι συμβαίνει και με διακόπτουν. :evil:

Ελπίζω να είστε όλες καλά. Εμείς βάλαμε και την μοκέτα στο δωμάτιο του Στρατούλη και έχουμε απλώσει το γυμναστήριο και την κουβέρτα δραστηριοτήτων και παίζουμε όλη μέρα. Επίσης, μας πήραν δώρο αυτό που έλεγε η Νάνσυ που το χτυπάνε με τα πόδια στην κούνια μόνο που εμάς δεν φτάνουν ως εκεί τα πόδια μας και το βάζουμε κάτω και το παίζουμε.

Εγώ όλο τρώω και να δω που θα φτάσω. Νιώθω πολύ χάλια και πρέπει να σταματήσω γιατί όταν δεν είμαι καλά τρώω έτσι. Δεν μπορώ να καταλάβω και τον λόγο. Ο κωλόκαιρος επίσης με έχει ρίξει. Ήθελα να πάω και μαγαζιά να ψωνίζω-χαζέψω αλλά φυσικά ούτε διάθεση με τον καιρό είχα ούτε χρόνο.

Τεσπα, ας μην πέσουμε άλλο. Εύχομαι σε όλες σας να περάσετε τέλεια σήμερα και να έχετε μία τέλεια πρωτοχρονιά. Να χαίρεστε τις οικογένειές σας και να βρίσκετε πάντα χρόνο να μπαίνετε στο φόρουμ να τα λέμε :lol: .

Φιλάκια από μένα και τον Στρατούλη μου.

Αντωνία πήρε το μάτι μου την βασιλόπιτα. Και του χρόνου κούκλα με τα παιδάκια σου και τον αντρούλη σου ευτυχισμένοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειμαστε βεροια απο την προηγουμενη εβδομαδα και ειμαστε ολοι καλα, δοξα τω θεο. Σας διαβαζω απο το το κινητο οποτε προλαβαινω και μαθαινω τα νεα σας, δυστυχως απο εκει δεν μπορω να σας απαντησω μονο να δω τι γραφετε....

Ευχομαι με το καλο να μας μπει ο νεος χρονος, υγεια πανω απ' ολα στα παιδακια μας και σε ολον τον κοσμο, αγαπη και δουλεια να εχουμε. ολα τα αλλα γινονται γλυκουλες μου.

Δεν εχω χρονο ουτε τωρα να σας σχολιασω, μπηκα στα κλεφτα ;);););)

Εγω θα καθησω ακομη μια εβδομαδα εδω, ελπιζω να βρω χρονο και να σας διαβασω με την ησυχια μου, να απλωσω και το πρωτο σεντονι του ετους :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου λειπετε πολυ ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-* . Σας αγαπω πολυ το ξερετε :x:x:x:x:x???????

Καλη χρονια μανουλομανιτσες μου :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena ton bebh se 2 mines tha ton poume ANTΩΝΑΚΗ!!! :D:D

Wraia h vasilopita..afhste o antras mou pire oooolooo to zaxaroplasteio spiti!!!den me lipatai??paei h diaita!!!Exasa 22 kila kai ta alla 8 einai vouno!!!!!!!!! :cry:

telos pantwn!!!as mhn gkriniazw!!!kalh xroniaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες μου χρονια πολλα!!!!!!!!!καλη χρονια με αγαπη-υγεια κ ευτυχια!!!!!!!!!

κοψαμε την βασιλοπιτα(ο ανδρεας την εκοψε σαν αντρας του σπιτιου)κ το πρωτο κομματι ηταν της αννουλας!!!κ ομως ετυχε στο κοριτσακι μας !!!πολυ χαρηκαμε (εγω δακρυσα απο χαρα)γιατι ειναι η πρωτη της πρωτοχρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια γεια στα χερια σου!!!πανεμορφη η βασιλοπιτα!!!αντε με το καλο να την κοψετε!!!καλοφαγωτη!!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες σας αγαπημενες μου!!!!καλο βραδυ κ να περνατε τελεια!! :x:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρονια πολλα καλη χρονια να εχουμε με τα παιδακια μας κ πανω απολα υγεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ μας το φλουρι το ετυχε ο Αναστασης...ειναι η χρονια του φετος...

Χρονια πολλα στο βικακη μας κ στον αντρουλης της κ σε οποιον αλλο γιορταζει!!!!!!!!!!!!!!!!!

λιλ κ σε σενα Χρονια πολλα.

Καλη χρονια σε ολες λοιπον.............................................................................................................................................................................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια φιλεναδίτσες μου!Καλη χρονιά με υγεία να έχουμε και πολλές χαρούμενες στιγμές!

Ελπίζω να τα περάσατε όλες όμορφα!Εμείς φάγαμε στη μαμά μου με θείους και ξαδέρφια και μετά το ξενυχτήσαμε με χαρτοπαιξία ;) Μας τα πήρε όλα ο μικρός μου ξάδερφος!

Το φλουρί δεν μας έτυχε αλλά σήμερα θα κόψει και ο παππούς το απόγευμα!

Χρόνια πολλά στην Βική, τον άντρα της, την Λιλ και τον άντρα της και όποιον άλλον γιορτάζει!Εύχομαι να περάσετε πολύ πολύ ωραία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κοριτσια!!!

αντωνια κ σε σας στον ανασταση?πολυ χαρηκα που τα ετυχαν τα μωρα!!!

αριαδνη ωραια περασατε!!μπραβο στον μικρο ξαδελφο!!

βικακι χρονια σου πολλα πολυχρονη να χαιρεσαι κ τον αντρα σου !!

χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν σημερα!!εμενα η αδερφη μου γιορταζει σημερα!!να την χαιρομαστε!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΤΥΧΕ!!!ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

ΚΑΛΑ delphine στεκεται απο τωρα ε????Bravooo!!!το ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ??ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Ευτυχισμένο το 2013 με υγεία, αγάπη και αισιοδοξία! Να είστε όλες καλά και να χαιρόσαστε τις οικογένειες και τα ζουζουνια σας. Είμαι πολύ κουρασμένη από το χθεσινό ξενύχτι και τις ετοιμασίες, είχαμε τραπέζι. Και πάλι ΄,το επιθυμεί η καθεμιά προσωοικά. Θα προσπαθησω να μπω αλλη ωρα να σας πω τα υπολοιπα. ΦΙλια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xronia polla kai kalh xronia koritsia moy,ygeia se mas kai sta vlastarakia mas na ta kamarwsoume opws epithumoume....

Na xairomaste to Vikaki kai to Billako...th Lia mas kai ton Vasilako......

Koritsia mou shmera tha sunantithw me th Lia,tha pame sth giorth...tha dw apo konta ton Dionysako mas....

Maraki mou,kouklita h Annoula kai teleio to enydreio..

Antwnitsa,polu kalh vasilopita!!!!!!!!!!!!!!!Emena petyxe to frouri o Fwtoulis mou.....

Ariadnoula wraia perasate kai eseis.....

Xthes phgame Giannia,Vretto kai Pieridh,ksesalwsa h manoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

KALH XRONIA SE OLOYS!

Sas afierwnw mia mantinada!

FYGANE TA XRISTOYGENNA KAI O XRONOS PALI ALLAZEI, EYXOMAI NA KRATA XARES POLLES NA SAS MOIRAZEI!

THN NUXTA THS PRWTOXRONIAS TO S'AGAPW NA MPEPSEIS, NA KANEI AUTO PODARIKO STO ARXONTIKO THS SKEPSHS!

Episis xronia polla Bikaki mou na xairesai to onoma sou kai ton Mpilako...na xaireste tin oikogeneia sas!

Xronia polla Lilaki, na xairesai to onoma sou kai ton antra sou kai to politimo mpempouli sas!

:x

post-15394-13873939953099_thumb.jpg

post-15394-13873939953585_thumb.jpg

post-15394-1387393995406_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια φιλεναδες μου!!!

Χρονια πολλα κι ευτυχισμενο το νεο ετος.

Καλο μηνα κιολας! :lol::lol:

Χρονια πολλα στο Βικακι και το Μπιλακο της,Τη Λια και το Βασιλη της!!

:ymparty::ymparty::ymparty:@};-@};-

Ετυχαν τα φλουρακια στα μωρακια σας???Τι ωραια!!Τυχερη χρονια!

Εμας επεσε στο σπιτι μας!!Ακομα καλυτερα δηλαδη!

Περασαμε πολυ ομορφα οι 3 μας ,τα φαγητα βγηκαν πεντανοστιμα και η βασιλοπιτα πολυ νοστιμη!!

Φωτο της πιτας στην ομαδα γιατι εδω μου ελεγε οτι ειναι μεγαλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα καταγεσαι απο Κρήτη?

Σας αφιερωνω κι εγω μια μαντιναδα:

Εύχομαι για το χρόνο αυτό μόνο χαρές να ζήσεις, τόσο πολλές που να μπορείς και σ’ άλλους να χαρίσεις!.

Κοιμούνται όλοι στο σπιτι, δεν εχω σταματησει λεπτο απο το πρωι και ειπα να μπω λιγο να χαλαρώσω.

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και σε όσες έχουν Βασίλιδες και Βασιλικές. :D

Χθες ειχαμε μια πολυ ομορφη αλλαγή του χρόνου. Παραδοσιακά την περνάμε στους γονείς μου όπου είχαμε μαζευτει καμια δεκαπενταριά άτομα. Κατά τις 8.30 αρχισα να ετοιμαζω τα κοριτσια για μπανιο και υπνο, αλλα που να κοιμηθουν 8-) Το αυτι μέσα στο κοσμο και στο λακριντι. Ε ειπαμε με τον αντρα μου, δεν πειραζει μερα που ναι , ας τις παμε μεσα και ασ μας βγει ξινο το βραδυ. Οι κυριες στεκοντουσαν γυρω απο το τραπεζι και παρατηρουσαν τον κοσμο και τα φαγητα χωρις κιχ. Η μικρη κατα τις 11 αποκοιμηθηκε σε καποια αγκαλια, αλλα η μεγαλη ντουρασελ! :lol: Δεν της ξεφευγει τιποτα και θελει γενικα να παρακολουθει τις κουβεντες, οποτε που να παει για υπνο με τοση "τροφη " που χε.ΚΑτα τις δωδεκα παρα μαλιστα ηθελε να θηλασει , οποτε ο καινουριος χρονος μας βρηκε αγκαλια με το συζυξ και την κορούλα μου .... λετε ολο το χρονο και ολη τη νυχτα να θηλαζει :lol: Περιμενε η κυρια να κοψουμε την πιτα να ανοιξουμε τη σαμπανια, και μετα αποκοιμηθηκε. Στο μεταξυ κατα την κοπη της πιτας ξυπνησε κι η αλλη και ετσι ολοκληρωθηκε το κουαρτετο. Το βραδυ ξυπνουσανε αλλα οχι κατι πρισσοτερο απο τις αλλες φορες και το πρωι ηταν πολυ ευδιαθετες και τωρα κοιμουνται σχεδον δυο ώρες για μεσημερι!!! Πραγμασπανιο, αρα θα ξεκινησουμε τα ξενυχτια. :D:D:D

Ελπίζω να περασατε ολες σας ομορφα και παλι ο καινουριος χρονος να φερει στην καθεμια ο,τι ονειρεύεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη χρονια και απο μενα κοριτσααρες!Ναχαιρεστε τις οικογενειες σας και οσους αγαπατε!Να χαιρεστε τα ονοματα σας οσες εορταζουν(σορι δεν εχω μαθει ακομα τα ονοματα ολα)

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai emeis eimastan oi 3 mas...alla h mikri den antexe kai koimithike kata tis 11....meta omws panw stin allagi tou xronou edw rixnoun polles mpalothies ektos apta begalika...kati automata akouga apti mia...kati mallon kalasnikof aptin alli...egine polemos! kai fusika pws na min ksupnisei me klamata...tromakse to kaimeno...kai rixnane epi kanena tetarto me eikosalepto kai eida kai epatha na tin iremisw! :shock:

To flouri emas to petuxe o suzuks!

Sonja nai eimai apo Xania! Exeis kapoia sxesi me Kriti na upothesw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...