Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο!πλακα εχει!

Το αλλο μας το Κατερινακι ακομα εχει θεμα με την μικρη!Κατερινακι αν μας διαβαζεις ευχομαι συντομα η μικρουλα σου να γινει καλα!μας ελειψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι πρωτη φορα το βλεπω αυτο το στυλ καθισματακι!

Θα το ακυρωσω το ραντεβου στη γιατρεσσα!Αρχισαν τα καρεκλοποδαρα,καγκουρο γειτονισσα το θα το βλεπεις κι εσυ!Εξω εχει τρελλη κινηση λογω απεργιας,ο αντρας δεν μπορει να αφησει το μαγαζι.Αλλη μερα καλυτερα..

Και θελει τωρα στις 7 να ερθει η πεθερα....ουφ και τη βαριεμαι τη γλωσσοκοπανα...θα κατσει παλι μεχρι τις 9 γιατι μετα βλεπει σουλειμαν με την κολλητη της...

Νομιζα η νυφη με τα allstar θα ηταν καμια αναρχα! :lol: Αλλα μαλλον θα της εσπασε το τακουνι τελευταια στιγμη λογω κυβικων~! :lol::lol:

Εστειλα το πρωι στο πασχαλιτσακι αλλα δεν μου εχει στειλει ακομα.Ελπιζω να ειναι καλυτερα ολοι τους..

post-15892-13873940049486_thumb.jpg

post-15892-13873940049595_thumb.jpg

post-15892-13873940049702_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά η νύφη δεν δικαιολογείται όσα κιλά και να έχει. Τόσα και τόσα παπούτσια φλατ και πιο ανατομικά από τα all star υπάρχουν. Κάτι ήθελε να μας πει πάντως με το κόκκινο all star που δεν θα μάθουμε ποτέ :lol::lol:

Κατερίνα πολύ ωραίο το καθισματάκι. Μοιάζει με στράτα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη γλιτωσε για σημερα ο Τουλης γιατι αυριο στις 7 δεν θα τη γλιτωσει! :lol:

Τουλαχιστον η νυφη το συνδυασε με τιποτα το πατουμενο?Με κανενα κοκκινο κραγιον?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για το καπελο αλλα βασιλικου γαμου :lol::lol::lol: εκει που θα εκλαιγα απο συγκηνηση με βλεπω να γελαω με την πεθερα μου!!! :lol::lol: την εχω ικανη!!!

εγω σοφια απο παρισι μαμα μπαμπας γαλλοι αλλα ηρθα 9 χρονων ελλαδα..οποτε ελληνικα φαρση!!της μιλαω καπου καπου κανα γαλλικο κ γελαει!!εμεις εχουμε το γου προφορα κ της φαινεται παραξενος ο ηχος.. :lol:

οσο για τα στρασσ εχω παρα πολλα..δουλευα 8 χρονια σε διακοσμησεις ρουχων..εχω στολισει πολλα ρουχα μου..κ με κεντημα αλλα σε τεραστιο μηχανημα που τα εκανα στην δουλεια.δεν γινοντε σπιτι..στο σπιτι μονο τα στραςς μπορω να κανω κ κολλανε με το σιδερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina esu eisai deuteromanoula kai tha breis tous ruthmous sou me to fagito grigora!! Edw emeis oi prwtomanoules ta brikame!

Thelw na pw omws stis prwtomanoules pou ksekinane twra...opws esena Ari...na min agxwneste polu giati, oxi oti thelw na kanw pws ta kserw ola twra pia, apla twra blepw oti tzampa agxwnomoun giati kai auta pou den etrwge prin ena mina twra ta trwei...kai genika emena den etrwge sxedon katholou fagito prin 1 mina!! Kai twra mia xara...ligo me to frouto den to polutrwme akoma alla kai pali me ligo paixnidi kai prospatheia to trwei...opote pisteuw oti tzampa agxwnomaste...thelei mono ligi upomoni kai me ton kairo sunithizoun!!

Katerina all star forouse h nufi?????? :shock: kai nufiko kanoniko??? koufo mou fainetai...alla kai pali ksereis ti lew?? Peri oreksews.... :D stis epoxes pou zoume apla prepei na ta blepoume kai na xamogelame! Kai ti exoume na doume akoma!

Delphina na ton xairesai kai pali! Pwpw exeis to megalitero paidi apo oles mas!

Nai to kserw gia th Despoinoula, einai asteri, tis eixa milisei kai sto skype sta agglika kai mou apantouse sta agglika! Einai foberi!

Stauro brikes to kinito? Eutuxws...giati thumamai kapoia stigmi pio palia den sto eixan klepsei kiolas?? Polu gkantemia me ta kinita pia!!

Pwpw re Sofia kai mono pou to periergrapses olo auto agxwthika!!! Mprabo sou omws pou to ekanes parolo pou isoun mono 4 minwn gennimeni kai me didima kiolas!! Egw agxwnomoun gia ti fili mou prin gennisei pou tha einai sxedon 6 minwn...alla twra etsi opws ti blepw den agxwnomai giati einai "skuli" me tin kali ennoia! H kopela menei sfakia kai h baftisi tha ginei oxi makria apta Sfakia, sto xwrio tou suzuks pou einai pali ston Apokorona! Kai h sugkekrimeni exei polu boitheia, kai petherika kai goneis kai nufes kai kouniades! Pantws einai kai sto xaraktira...auti as poume tha eprepe na eixe megalo zori gia na akurwsei kati tetoio pisteuw...alla sou ksanalew oti kai esu pou to ekanes kai toso makria kiolas mprabo sou!! Egw pisteuw oti den tha elega oxi, alla sigoura tha zitousa na to anabaloun gia ligo argotera...

Stauro euxaristw gia tin enimerwsei gia to Lidl! Tha paw!

To koupepe den to kanoun oi antres mwre giauto o Stratos den to kanei!!!! :lol::lol:

Egw exw pathei plaka pantws me tin Ebelina, Tony akribws opws to les...pianetai pleon kai sikwnetai kai stekete orthia osi wra thelei steketai xwris kanena problima kai oxi mono auto....afinei kai to ena xeri kai stekete akompontas mono to ena etsi kapws magkiorika kai exei polu plaka!!!!

Sofia kai egw exw gennithei Kanada kai exw zisei ekei, exw megalwsei ekei, exw paei gumnasio, likeio ekei kai exw spoudasei ameriki...irtha ellada moni mou otan imoun 23. Oi goneis mou kai ta aderfia mou akoma ekei einai, opote h mitriki mou glwssa einai ta agglika...otan irtha ellada ta ellinika ta milaga san tin kalomoira :lol::lol: twra entaksei, kanonika...alla kamia fora rwtaw kai ton suzuks an exw kapoia aporia! :D Kai fusika oi goneis kai oi 2 apo Xania!! Eides ti kanoun ta panterma ta Xania! :lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina kouklos o Nik!! Tetoio kathismataki den exw ksanadei! Wraia xrwmata...kai egw omws den tha tis balw strata afou einai etoimi na perpatisei!!!

Maria tha itan kala na tis milouses gallika!! Ta milas kala me swsti profora?? An nai tha einai krima na min tis matheis!!

Oute emeis exoume kanei pote auto to posimo embolio...

Lia :lol::lol::lol: auto to kapelo ti einai?? Gia tin pethera tis Marias?? Exasa kati sigoura!

Stauro sigoura ithele na deiksei kati h nufi...apokleietai na itan logw kilwn giati opws les uparxoun ena swro alla pou mporouse na foresei...egw eixa parei mazi mou kati xamila xrusa me kati diamantakia gia to afterhours giati iksera oti apo ton polu xoro den tha exw dunami na perpatisw me takouni kai opou kai na paw an kserw oti tha katsw oli nuxta krataw mazi mou kati tetoio! Hthele na kanei fashion statement! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα φαίνεται να δυσκολεύεσαι με τα ελληνικά. Μια χαρά τα μιλάς. Αν δεν ήξερα ότι μεγάλωσες Καναδά δεν θα το μάντευα.

Ναι πιο παλιά είχα πάρει το μεγάλο το samsung galaxy 500 ευρώ τότε με επιδότηση και μου το έκλεψαν όπου έφτιαξα το παλιό μου και φέτος μου ξαναχάλασε η οθόνη αφού το βρήκα μια μέρα μέσα στα νερά κοντά εκεί που έκανα μπάνιο τον Στρατούλη. :lol: Πόσο να αντέξει πια το κινητό. Ε τώρα πήρα για λίγο ένα δεύτερο του πατέρα μου νοκια και θέλω να πάρω τώρα με την επιδότηση πάλι ένα samsung galaxy mini

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια...απο το πρωί που έγραψα, γράψατε 5 σελίδες!!Μπράβο κορίτσια...εγώ θα σας πω μόνο αυτό, μετά τα χτεσινά, είχαμε σήμερα διακοπή ρεύματος απο τις 9μιση το πρωί μέχρι τις 6μιση το απόγευμα :o:o Το διανοήστε??Ξεριζώθηκε ένα κομμάτι απο πεύκο :o και τυλίχτηκαν τα καλώδια και όλη η γειτονιά δεν είχε ρεύμα και ο τεχνικός της Δεη δεν έβρισκε την βλάβη:!!Μέχρι που λίγο πριν νυχτώσει,του ήρθε η φαεινή ιδέα και πήγε με ένα γείτονα και έκοψαν όλο το κομμάτι του πεύκου και αποκαταστάθηκε.Περιττό να σας πω ότι ετοιμαζόμου να πάω στην πεθερά μου γιατί δεν θα την πάλευα!

Λόγω αυτού λοιπόν σήμερα το μπισκοτάκι γλύτωσε την πατάτα :lol:

Έλενα δεν αγχώνομαι με το φαγητό, ίσα ίσα το πήρα για πλάκα, θα δουμε πως θα πάει στη συνέχεια!

Σταυρούλα, αν πιεί γάλα στις 9, δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να φάει 11.12μιση και αν...

Το πείραμα σήμερα οπωσ σας είπα ψιλοπέτυχε αλλά...απο τις 7μιση που έιχε πιει γάλα , της έδωσα 11 και το έφτυνε και τελικά το ήπιε 12μιση :shock: Οπότε έχουμε δρόμο ακόμα.

Κατερίνα καταλαβαίνω τους προβληματισμούς σου με το πρόγραμμα γιατί βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση.

Κορίτσια και μένα δεν κάνει πολλά η μπέμπα αλλά έιπαμε κάθε παιδί έχει τους ρυθμούς του.Αλλά....έχουμε κάνει εξάσκηση στο κουπεπε και ευελπιστώ να κάνουμε έκπληξη στον μπαμπά μας το σκ.Είμαστε πολύ κοντα στο να το κάνει.Το κάνω εγώ 3-4 φορές και μετά λέω μόνο το τραγούδι και σηκώνει τα χέρια και τα κάνει μπουνίτσες ;)

Έλενα η κουνιάδα μου είναι Ρωσίδα και μιλάει μόνο ρωσικά στην ανηψια μας και ο μπαμπασ της Ελληνικά.Μίλησε πολύ γρήγορα.Το μόνο μείον είναι ότι περνάει πολυ περισσότερο χρόνο με τη μαμά της και σκέφτεται πρώτα ρωσικα γιατί μιλάει πιο πολύ αυτή τη γλώσσα.

Τα υπόλοιπα μετά γιατί ήρθε η νονά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Αρι πρεπει να σπασανε τα νευρα σου!!!δεν αντεχω χωρις ρευμα μου την δινει απιστευτα!!!μπραβο κ το μπισκοτακι μας που κανει κουπεπε!

:lol::lol::lol: για το κου πεπε του στρατου!!

Ελενα κ μενα το κανει κ θελει πολυ προσοχη να μην πεσουν γιατι εγω τον εχω κατω κ παει παντου κ πιανεται..ολη μερα τρεχω απο πισω του να μην πεσει!

ευτυχως βρηκες το τηλ σου Σταυρουλα!σευχαριστω για το site!

Μαρια ωραια που εχεις στρας για ρουχα...κ ακομα κανεις μπλουζες κ βαζεις στα ρουχα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hahaha Lioumpa esu ti na anisixeis...esena o Strataras einai barbatos antraklas!!!!

Stauro nai twra den to katalabaineis oti exw megalwsei eksw, oute profora den exw, alla gia auto euthinetai kai oti eixa megali agapi panta se oti eixe sxesi me Ellada...fantasou oti kai ston Kanada akouga elliniki mousiki kai eixa files apo tin ellada me tis opoies allilografousa otan imoun pio mikri kai erxomoun sxedon kathe kalokairi diakopes! Kai oxi me tous goneis mou, moni mou! Hmoun apta paidia omogenwn pou latreua tin Ellada!

Ari gia ti mikri pou les oti milaei pio polu Rwsika, den einai meiwn...giati ta ellinika efoson menei stin ellada tha ta mathei polu grigora...einai to idio me emas pou megalwname ekswteriko...mathainame mono ellinika mesa sto spiti megalonontas kai molis pigame sxoleia h akoma kai apo tis geitonies kai ta paidia ta alla mathame agglika kai ta ellinika itan h deuteri glwssa parolo pou ta mathainame mes to spiti apo mwra! Opote oti erethismata exoun ap'eksw kai apo sxoleia kai tetoia, auta mathainoun pio kala!

Toses wres xwris reuma??? :shock: Pws antekses...kai me ti zestainosastan? Eutuxws pou den kanei kai polu kruo diladi simera e?

Tony kai egw ta idia oli mera tin kunigaw!! Simera mpousoulise mexri to trapezaki tis tileorasis kai meta arxise na bgazei ta dvd ena ena apo to rafi kai ta petouse katw!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω τώρα που έφυγε η νονά μας...

Και γω απορώ πως άντεξα τόσες ώρες αλλά δεν είχα άλλη επιλογή!Ζέστη είχαμε και τέλεια μάλιστα, έχουμε ενεργειακή ξυλόσομπα.

Ελενα δεν είπα ότι είναι μείον ότι μιλάει πιο πολύ ρωσικά, αλλά ότι σκέφτεται σχεδόν μόνο ρωσικά,δηλαδή όταν θέλει να εκφραστέι για κάτι πιο περίπλοκο απ ότι απλες ερωτοαπαντήσεις.Σίγουρα αυτό θα βελτιωθεί στο σχολείο.

Κατερίνα ο Νικόλας είναι χάρμα οφθαλμών...κουκλί!

Λία, θες να μιλήσουμε skype και να κάνουμε κουπεπε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια :lol::lol::lol::lol: ωραιο καπελο :lol::lol::lol: ..το γλιτωσε σημερα ο στρατουλης!!!ουτε εμεις καναμε ποσιμο εμβολιο..

κατερινα πολυ ωραιο αυτο το καθισμα..γυρναει κ γυρω γυρω?πρεπει να του αρεσει γιατι μπορει να βλεπει ολες τις οπτικες γωνιες!!

αριαδνη τοσες ωρες χωρις ρευμα?θα ειχα φρικαρει!!γλιτωσε κ την πατατα η μικρη? :lol:

κοριτσια στειλτε ρουχομανη!!!θα σας τα κανω!! :):D μεχρι κ μια κορνιζα ειχα κανει με στραςς..την πανω γωνια ειχα βαλει το Α (ανδρεας) κ την κατω γωνια M (μαρια)κ εβαλα μια φωτο δικια μας!!ηταν στον πρωτο χρονο που συζουσαμε..κ του λεω αν χωρισουμε την κορνιζα θα την παρω κ θα βαλω του αντωνη κ μενα.. :lol: Α-Μ :lol:

σταυρουλα το βρηκες το κινητο ε?κ εμενα πεφτει στο χειροφρενο συνεχεια..την πρωτη φορα εσκασα που δεν το εβρισκα κ δεν μπορουσα να βρω καποιον να χτυπησει για να το ακουσω..ειχα σκασει..

αυριο θα κανω τουρτα τον αντωνη για το σαββατο..εχει καλεσει τους φιλους του στην γιαγια του θεσσαλονικη κ σκεφτομαι να κανω με ζαχαροπαστα..σπιτικια ομως..πρεπει να μπω στο you tybe για να δω πως γινετε..τωρα που το θυμηθηκα η νανσυ που ειναι?

σοφια παρολο την ταλαιπωρια μπραβο σου που εγινες νονα..παντα αξια!!

εχω ενα ερωτημα sos..υπαρχει περιπτωση να μη μου στειλουν το φορεμα?τωρα ειδα οτι απο κινα θα ερθει..ο αντρας μου μου λεει κ αν δεν...?μπηκα σε ελληνικα site αλλα ολα ειναι πανακριβα..εχετε παραγγειλη απο εξω?κ ποσο καιρο κανουν να ερθουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ναι μεχρι να μου το φερουν και μενα δεν ειχα ξαναδει κατι τετοιο. Ειναι απο Αμερικη και το ειχε ο νονος της Αγγελικης, το ειχε κρατησει η μαμα του και ξαδερφη μου και μας το εδωσε. Μπορει να γυρναει γυρω γυρω και μπορει να ταλαντευετε επειδη εχει κυρτο πατο και μπορει οπως παταει να κουνιεται και πανω κατω γιατι εχει κατι σαν αμορτισερ. Εχει πολυ πλακα εχει και ηχους απο ζωακια.

Γλιτωσε το τσιμπηματακι ο Τουλης αυριο ομως :P .

Η νυφη Αμαλια μου συνδυασε το πατουμενο οχι με κοκκινο κραγιον αλλα με κοκκινο αυτοκινητο τζηπ :lol::lol::lol: τυπου παμε στα βουνα οχι απο τον δρομο αλλα απο τις λασπες :lol::lol::lol: , το νυφικο παντως ηταν λευκο κανονικοτατο. Αβυσος η ψυχη του ανθρωπου

Για το καπελο =))=))=))=)) μα τι γουστο αυτοι οι Αγγλοι, που πας κοπελα μου με τα κερατα στο κεφαλι.

Ελενα κανει και τετοιες τσακπινιες η Εβελινα με το ενα χερι. Σε πολλα που μας περιγραφεις μου θυμιζει πολυ την κορη μου, ηταν κινητικα πολυ μπροστα απο νωρις, εχεις να περασεις καλα θα ριξεις πολυ κυνηγητο. Αρχισε με τα dvd...εμενα ειχα μανια με το συρταρι με τα εσωρουχα τα φοραγε και στο λαιμο ολα κολιε :lol::lol::lol:

Αριαδνη τοσες ωρες χωρις ρευμα ...τραγικο.

Καληνυχτα παλι εγω κλεινω το μαγαζι.... :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kalimera den prolabenw na sas diavasw exw polu diavasma.... opote koimatai o mikros diavazw k otan ksipnaei den mporw na ton afisw lepto trexo apo pisw tou...

egw stenaxwrithika apo xthes to vradi polu o mikros mou den pernei to stuthos me tpt ton vazw k ourliazei prospathousa apo tis 9 na ton taisw k telika efage stis 1:30 apo to mpoukali 70ml mono k meta stis 4:30 ithela siga siga na arxisw to mpoukali k autos mou to gurise polu apotoma k me stenaxwrei pou den pernei stuthos... mallon to vlepw na trwei auto pou exw stin katapsiksi k na arxizei kseno meta giati ama den parei stuthos den tha exw k gala gia na tou dinw... :(:(:(:(

euxomai oles na eiste kala sas filw k roufixta filakia k aggalitses sta mwrakia sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

εδω εχει ηλιο με δοντια!τουλαχοστον δεν βρεχει σαν χθες!

Μαρακι δεν εχω παραγγειλει ποτε απο εξω κ δεν εχω αποψη.ομως νομιζω η Σταυρουλα κ η Ελενα εχουν.

οι εμπειρες θα σου πουν.ωραια που φτιαχνεις πραγματα με τα στρας!θα φτιαξεις κ τουρτα με ζαχαροπαστα!ρωτα την αδερφη σου κ την Νανσυ που εχουν ξανακανει!

Λιλ δεν ξερω πια τι πραγματικα συναιβει με το μωρακι..αλλοι λενε οτι εφταιγε η μαμα κ αλλοι οτι εφταιγαν οι γιατροι..εγω αυτο που ξερω ειναι οτι εφυγε μια ψυχουλα!!!δεν λεω αλλα γιατι μεχει στεναχωρεσει πολυ αυτο το θεμα!

Ναταλακι πως παει το διαβασμα?γιατι ετσι ο μικρουλης?μηπως απο την γριπη δεν εχει ακομα πολυ ορεξη!γιατι κ εμενα καπως ειναι με το ζορι τον ταιζω ειδικα τα φρουτα κ το φαγητο..με το γαλα τα παμε καλυτερα!

Κατερινακι πρωτοτυπο το οχημα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα.

Σήμερα επιχείρησα να κάνω αυτό που κάνει η Λέλα. Ξύπνησε πάλι ο μικρός και τον κοίμισα στο κρεβάτι μας. Δεν ήταν όμως ύπνος αυτός που έκανα. Είχα συνέχεια έννοια μην τον ακουμπήσω αν κοιμάται και είχα πιαστεί τελείως. Κατά τις 4μιση που ξύπνησε τον πήγα πάλι στο κρεβάτι του να κοιμηθώ λίγο σαν άνθρωπος.

Έχει βγει κανονικά και το ένα πάνω δόντι και φαίνεται σαν ξεδοντιάρης πολύ πλάκα έχει :lol:

Μαρία εγώ σοβαρά το λέω. Να σου δείξω τι έχω στο μυαλό μου να μου πεις αν μπορείς να τα κάνεις.

http://www.rarelondon.com/media/catalog ... t40_23.jpg

http://www.the1727.com/388-3128-home/ra ... -black.jpg

http://www.the1727.com/388-3128-home/ra ... -black.jpg

http://cloud.lbox.me/desc_image/201108/ ... 183828.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-WmJSOoRXgvM/T ... leeves.jpg

Από Κίνα δεν έχω παραγγείλει ποτέ. Είχα όμως παραγγείλει από hong kong καλλυντικά και κάνανε 1-2 εβδομάδες το πολύ ταχυδρομικώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...