Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου και εγώ θέλω πολύ να μείνω έγκυος.....Αχ τι ωραία, και άλλα μωράκια να ρθούν!! Αφροδίτη μου εγώ το έχω πάρει απόφαση ότι θα αργήσω να ξανακοιμηθώ το βράδυ.. Τι να τον κάνω, τον έχω μαλώσει, τον έχω αφήσει στη κούνια να κλαίει, του έχω μιλήσει ήρεμα, έχω κοιμηθεί πολλές φορές δίπλα απο τη κούνια, όρθια πάνω απο τη κούνια ή κάτω στο πάτωμα για να πιάνει τα μαλλιά μου και να νιώθει ότι είμαι κοντά του αλλά τίποτα.. ευτυχώς δεν τον έχω βάλει στο κρεβάτι μας.. προτιμώ να ξυπνάω και να τον πέρνω αγκαλιά μέχρι να ξανακοιμηθεί και ας είμαι το πρωί σαν ζόμπι.. εγώ που δεν έπινα καφέ τώρα χωρίς αυτόν δεν κάνω...Μόλις ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα στο μαγαζί γιατί έχουμε και εμείς τα θεματάκια μας, λέω να πάρω άδεια να δω και λίγο το παιδάκι μου γιατί για το 2012 δεν πήρα καθόλου.. Εσάς το απόγευμα τρώνε ακόμα κρεμούλες.. εμένα τις έχει κόψει, οπότε του δίνω κρεμούλα γιώτης ή τοστ ή ξανά φαγητό απο το μεσημεριανό του και ξανά κανένα φρουτάκι που τα τρώει πολύ! Έχει βγάλει κάτι άσπρο σαν πύον στο τσουτσουνάκι του και μου είπε η παιδίατρος ότι είναι βρομίτσες, να του βάζω βαζελίνη πρωί και βράδυ για να μαλακώσει και να το τραβήξει να φύγει.. Είναι να πάμε αυτές τις μέρες για να δούμε τι θα μας πεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσάκια!

ιωάννα,καλή χρονιά κ χρόνια πολλά για τη γιορτή σου!σ'ευχαριστώ για τις ευχές!με το καλό το δεύτερο κ για σενα εφόσον το επιθυμείς!

γεωργιάννα,εχω ξαναβγει για καφέ!!να είναι καλά το θήλαστρο κ η μανούλα μου! :lol:αυτή τη φορά ούτε κατάλαβα πώς γέννησα.μόνη μου οδηγώντας πήγα στην κλινική,μόνη οδηγώντας επέστρεψα σπίτι,τι σαραντσμός?κάθε μέρα πηγαινοερχομάστε στο νέο σπίτι για δουλειές..

Εσύ θα μας τρελάνεις!!είπες ότι θέλεις το καλοκαίρι να μείνεις εγκυος????πάλι άλλαξες γνώμη??άντε με το καλό τότε!!παρέα με την αφροδίτη κ την ιωάννα!

Αντρια,είσαι καλά?κανένα νεο?

Η μυρτώ είναι καλύτερα,χωρίς πυρετό αλλά θα τους εχω σε απόσταση ακόμη 2-3 μέρες.

σας φιλώ!Δάφνη μου,τι κάνεις?χαθηκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα! Εδώ είμαι κι εγώ, η νέα χρονιά έχει τρεχάματα!

Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω γιατί με παίρνει ο ύπνος!

Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω σας διαβάζω και μεχρι να παω να γραψω πεφτω ξερη για υπνο!!

λοιπον εγω δεν ειμαι σαββατογεννημενη αλλαααααααααα βάζω επισημως στο μάτι τις παρακάτω (παρακαλω να ψηφισετε με ξεχωριστες καλπες η καθε μια :D:D:D )

-ΔΑΦΝΗ

-ΑΦΡΟΔΙΤΗ

-ΙΩΑΝΝΑ

και τέλος για λιιιιγο αργοτερα: ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ πολυ δουλεια αυτες τις ημερες και ευτυχως ξεσπαμε στο facebook και λεμε και καμια κουβεντα για αυτα που μας πνιγουν!!

Καλά Αφροδίτη φάση ειναι θα περάσει!!! Μην ανησυχεις....απλως να δεν ξεκουράζεσαι....πρέπει ομως να ειναι παρα πολυ δυσκολο χωρις τον μπαμπα σας....ωρες ωρες το σκεφτομαι και στενοχωριεμαι....αφου ειμαστε κρατος μπαχαλο....τωρα ποτε θα ερθει ο μπαμπας σας??? μπραβο σου παντως που εισαι παντα τοσο αισιοδοξη!!! μπραβο!

Δανάη πως πηγες παιδακι μου μονη σου να γεννησεις?? και γιατι γυρισες μονη σου????????????????????? :lol::lol::lol::lol: ααα εσυ εισαι πολυ προχωρημενη!! και το μωρακι που το ειχες?????? αχ ειδες να εχεις γεννησει φυσιολογικα???

αλήθεια 3ο σκεφτεται καμια (εκτος της Γεωργιάννας που αμφιταλαντευεται) ????

ΑΝΔΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ειχε καμια νεα της?? εχει καμια το κινητο της??

φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

ειμαι πααααααρα πολυ χαρουμενη!!! η αθηνουλα χτες τη νυχτα εκλαψε 5 δευτερολεπτα για 2 φορες, ουτε προλαβα να σηκωθω δηλ., και το πρωι ξυπνησε στις 9.15!!!! :o νιωθω λες κι εχω κοιμηθει μια εβδομαδα!!! :D και το μεσημερι μπηκε αδιαμαρτυρητα στην κουνια της και κοιμαται 1 ωρα τωρα, οποτε το απογευμα θα παμε στον παιδοτοπο που της υποσχεθηκα :D:D τι καλα, γιατι ημουν ψυχολογικα ρακος...

ελενα, ο γιωργος θα ερθει το αλλο σκ και μετα απο 2 εβδομαδες θα παμε εμεις αθηνα :) χαχα, μονο αισιοδοξη δεν ειμαι, απλα το εχω φιλοσοφησει το πραγμα :lol: λοιπον, σε βλεπω να ψηνεσαι για τριτο, μηπως να μπεις κι εσυ στην καλοκαιρινη λιστα;;; :lol: ααααα ευχαριστω για το "γκαστρο-ματιασμα"!!!

ιωαννα μου, αντε, σου ευχομαι κι εγω ενα καλοκαιρινο ( :?: ) σπορακι!! κρεμες εχω να δωσω στην αθηνα απο 13 μηνων, οταν εκοψε τα αλεσμενα, γιατι θεωρω οτι δεν προσφερουν τιποτε, ειδικα οταν το παιδι μπορει να μασησει μια χαρα ;) απογευματινο τρωει συνηθως γιαουρτι με αλεσμενη μπανανα, η τοστ, η λιγο κεικ, και αχλαδι που της αρεσει πολυ...να παρεις αδεια, να χαρεις το παναγιωτακη σου!!! :)

δαναη, σουπερ-μαμα!!! εισαι πολυ αξια, να ξεκουραζεσαι ομως, γιατι οπως και να το κανουμε εισαι ακομα λεχωνα, και ο σαραντισμος ειναι για να προστατευσουμε τη γυναικα και να ανακαμψει ο οργανισμος της!! ευτυχως εχεις και τη μανουλα.. θα ηθελες να μενατε στην ιδια πολη;

αντρια, μαλλον γεννησες, τι να πω :? !! ευχομαι ολα να πηγαν καλα, κουκλα μου, και να κρατας ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σου, που το εφερες στον κοσμο με τον τροπο που επιθυμουσες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,πήγα μόνη στην κλινική γιατί είχα κατέβει για δουλειά στο κέντρο κ δεν πολυπονούσα,ώστε μπορούσα να οδηγήσω.δεν είχα καταλάβει καν ότι γεννούσα.έφυγα από την κλινική μόνη γιατί βαρέθηκα 3 μέρες μέσα κ δεν μπορούσα να περιμένω άλλες 3 ώρες για να σχολάσει ο κώστας κ να επιστρέψουμε μαζί σπίτι.

Αφροδίτη,σιγουρα θα μου άρεσε να μένω στην πόλη μου κ να έχω την οικογένειά μου κοντά μου αλλά όχι στο ίδιο σπίτι με μενα.Σήμερα έγινα σχεδόν έξαλλη πάλι με την πεθερά μου,η οποία "πέρασε" πάλι από το σπίτι μας κ ενώ εγώ με τον κώστα λείπαμε,έχοντας τηλ/σει βέβαια πρώτα στη μαμά μου,για να μας αφήσει ένα κομμάτι κέικ.προχθές είχε περάσει πάλι να μας αφήσει ενα δώρο για το μωρό,πριν 4 μέρες για κάτι άλλο!1ο με ενόχλησε που έρχεται ενώ εμείς λείπουμε κ ρωτάει τη μάνα μου λες κ είναι εκείνη ιδιοκτήτρια του σπιτιού,έρχεται με "αφορμές" να αφήσει κάτι που στο παρελθόν το έκανε σπάνια γιατί δεν ήθελα να μας φέρνει διάφορα.εννοείται μόλις επιστρέψαμε,έγινε Λούης!μου έλεγε η μανα μου ότι είμαι υπερβολική κ ότι πέρασε για 10'.Δεν με νοιάζει για πόσο έκατσε,εμένα με ενδιαφέρει ότι αυτή εχει το σπίτι της κ εμείς το δικό μας κ αν της δώσω χώρο να βάλει το μικρό της δακτυλάκι σε λίγο θα μπει ολόκληρη κ στο κάτω-κάτω σπίτι μου είναι κ κάνω εγώ κουμάντο!!αμάν!!συγχύστικα πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τι να πω οτι τριτωσε το κακο; ή μηπως 4 στην σειρα; Εμενα μου εσπασε προχθες ενα δοντι, εμειναν μονο οι ριζες μεσα και ετσι θα μπει θηκη ευτυχως και οχι γεφυρα!! Ο Αλεξανδρος ειναι 4ωρο και 38.... το αμαξακι μου μου αναψε το λαμπακι του καταλυτη. και το κινητο εμαθε οτι εν λυαν συντομως θα το αλλαξω και ετσι αποφασισε να κραταει η μπαταρια μονο 4 ωρες!!!! :lol::lol::lol:

Οτι ταλαντευομαι με το μωρο ισχυει. ειναι το οικονομικο στην μεση και τπτ αλλο. νομιζω πως ολες μας το ιδιο σκεφτομαστε!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε ολες σας να μεινετε γρηγορα εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν ειμαι Σαββατογεννημενη αλλα οταν οι ευχες μου ειναι μεσα απο την καρδια μου πιανουν και τωρα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σου έχει κάνει βρε Δανάη μου η πεθερά σου και νιώθεις έτσι; Δεν είναι διακτριτική; Γιαγιά είναι μωρέ και αυτή, είναι φυσιολογικό να θέλει να δει το εγγόνι της..

Γιούπι μπήκα στη λίστα... εγώ θέλω πιο νωρίς απο το καλοκαίρι πειράζει;; Γεωργιάννα μου η αλήθεια είναι ότι όταν παθαίνουμε κάτι μετά μας έρχοντε όλα μαζί.. ποπό, περαστικά σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, γεια σας!!

δαναη μου, εχεις δικιο να ενοχλεισαι, αλλα ελπιζω να μην συγχυστηκες πολυ γιατι δεν εκανε κατι τρομερο η γυναικα :D εγω, θυμαμαι, στη λοχεια ηθελα να τη σκοτωσω την πεθερα μου, και εχω ακουσει και φιλες μου με παρομοια συναισθηματα... εεεε για καποιο περιεργο λογο, οταν εχουμε νεογεννητο στο σπιτι την πληρωνει η πεθερα :lol:

γεωργιαννα, περαστικα σας!!! ελπιζω το δοντακι σου να μην κοστισει πολλα, ο πυρετος να πεσει γρηγορα, και το αυτοκινητο να μην εχει τιποτε σοβαρο.... εεεε τωρα το κινητο, αφου ηταν η ωρα του να αλλαξει, δεν πειραζει ;)

ιωαννα μου, θελεις νωριτερα μωρακι;;; βρε, μηπως ειστε στην προσπαθεια και μας το φερνεις απ'εξω απ'εξω;; :lol: μακαρι, να εισαι ηδη εγκυος και με το που ξεφουσκωνει η κοιλιτσα της αντριας να φουσκωνει η δικη σου 8-)

εμεις πηγαμε παιδοτοπο το απογευμα και η αθηνα μονη που δεν χε..κε απο τη χαρα της!! της λεω το βραδυ : περασες καλα ημερα στη βολτα μας; ναι, μου λεει! ωραια, λεω, γιατι η μαμα θελει να εισαι χαρουμενη! χεχε, μου λεει!!! μια γλυκα ηταν σημερα, αλλος ανθρωπος!! τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Γεωργιάννα μου,περαστικά!εγώ να σου πωγια το τρίτο παιδί δεν σκέφτομαι μόνο το οικονομικό-αυτό το σκέφτομαι δεύτερο.σκέφτομαι πρώτα το ναέχω αρκετά αποθέματα ψυχικής ενέργειας κ ηρεμίας για μην καταλήξω στο Δαφνί :lol: εννοείται βέβαια,ότι αυτή δεν ήταν η τελευταία μου γέννα...είναι λίγο όπως με το θηλασμό.το καλοκαιρι που αποθήλασα τη μυρτώ ήξερα ότι 19 ιουλίου ήταν η τελευταία φορά που θήλασε,τώρα δεν το λέω αυτό... ;)

Ιωάννα μου,δεν είναι ότι η πεθερά μου έκανε κάτι τρομερό αλλά 1.είναι πολύ πληθωρικός άνθρωπος κ όταν ερχεται στο σπίτι μας ψιλοζαλίζει με τη βαβούρα που κάνει.2.κ λόγω δουλειάς κ κυρίως λόγω χαρακτήρα προσέχω ιδιαίτερα να μην παραβιάζει ο άλλος τα όριά μου.3.όπως ξέρεις-είναι δύσκολη η συνύπαρξη δυο δυναμικών γυναικών-οπότε αυτή στο σπιτάκι της κ εγώ στο δικό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη Χαρουμενα μηνογενεθλια!!!! αχ τα θυμαμαι τα δικα μας και πραγματι μου εχει λειψει!!!!!

Οσο για την πεθερα θα συμφωνησω απολητα μαζι σου Η καθεμια στο δικο της σπιτικο!!! ετσι ειναι και η πεθερα μου δεν ανακατευετε στο δικο μου. εχθες μου προσεχε και τα δυο παιδια στο δικο μου σπιτι.

Ο Αλεξανδρος ειναι με 8ωρο πυρετο και βηχα. Τελικα αυτο που καταλαβα ειναι οτι ο Διονυσης μας φερνει αρρωστιες απο το σχολειο αλλα αυτος δεν αρρωσταινει και κολαμε εμεις!!!! καλυτερα βεβαια.

Ιωαννα γρηγορα να εισαι η επομενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δαναη μου εγω ειμαι καλα ψυχολογικα για αλλο ενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou geia sas!!!

GENNISAME!!!!! 15/01 1:00 3imerwmata..3000gr i mikroula mas!!!!!!

Zitw ena TERASTIO SIGNWMI pou den sas enimerwsa alla den ta katafera, spasane ta nera kiriaki pros 3imerwmata deuteras stis 3:45 sikwstika na paw touleta k to vraki mou itan vregmeno, piga toualeta k etrexan san potami..Arxisa na etoimazoume pirame tin mikri ir8ame stin mama mou na afisoume tin Victoria k na kanw ena grigoro ntous apo tin mesi k katw pou eixane zesto nero k figame gia nosokomeio..Ftasame ekei stis 5:10 me etoimasane tous 3ana tonisa tin epi8imia mou gia fisiologiki k mou eipane gia 1000 fora tous kindinous k tous eipa pws 8a prospa8isw..Na min ta polilogw meta apo 21 wres ponwn :o ta kataferame FISIOLOGIKOTATA, den mporousa na mou valoune gel oute orous gia diastoli i sispaseis, outre episkliridio, afisane ton organismo mou na "doule4ei" monos tou giati itan epikindino na epemvoun k gi'auto mas pire toses wres, eixa aforitous ponpous perpatousa stous diadromous k eklaiga otan arxisane oi dinates sispaseis alla ta kataferame..Apo tis 5 to prwi mexri k to apogeuma eimoun me diastoli 3 k den elege na proxwrisei, stis 11 me pigane sto dwmatio toketwn k stis 12 ta mesanixta eixa kanei teleia diastoli opou ekei gia 1 wra evlepan to kefalaki tis alla o traxilos den to afine na katevei k me evazan na kanw askiseis, anoi3a ta podia mou k anevokatevaza ta podia mou..Tin 8ilasa maesws k akomi sinexizoume apokleistika exase gr alla simera pou tin zigisane eixe valei 110gr k xarika poli..Trwei k koimate prostoparwn ligo to vradi mou kanei liges idiotropies, mallon ponakia giati eixe aeria..I Victoria oti mwraki evelepe to elege Evgenio (o gios tou aderfou mou) tis e3igousame pws einai i aderfoula tis pou itan stin koilia mou alla ekeini ekei :lol:

Autaaaaaa!!!!!!!

Klaiei efigaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια να σου ζήσει!!! Καλώς μας ήρθε η Αναστασία! Να'ναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη!!

Μπράβο σου βρε θηρίο, τα κατάφερες!! Δε ξέρεις πόσο χαίρομαι, χίλια μπράβο!!! Ένα vbac against all odds! Έχω ενθουσιαστεί! Να'σαι πάντα μαχητική και να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου, καλή λοχεία να 'χεις και καλούς θηλασμούς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια,να σας ζήσει!!!!χίλια μπράβο κ από 'μενα!!!θαυμάζω το κουράγιο σου κ την αντοχή σου στον πόνο!όπως είχες γράψει για ΄σενα τις προάλλες- αν βάλεις κάτι στο μυαλό σου το πετυχαίνεις!!!όλα χανουν βάρος στην αρχή,κ ο νικόλας εχασε την πρώτη μερα,αλλά από τη δεύτερη 'αρχισε να παίρνει.καλή λοχεία να εχεις,καλή προσαρμογή στο σπίτι κ με τη βικτώρια κ εννοείται,καλούς θηλασμούς!απόλαυσέ το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια,τώρα το απόγευμα ηρθε πάλι η μυρτώ στον καναπέ που καθόμουν με το παιχνίδι της να μου κάνει "υπέρηχο" στην κοιλιά κ έλεγε μωμό κ σηκωνε την μπλούζα όσο κ αν της εξηγούσα ότι το μωρό βγήκε απο την κοιλιά κ είναι μεσα κ κοιμάται στο δωμάτιο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ποΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και τα καταφερες και δεν κινδυνεψε η ζωη σου!!!

Καλη λοχεια!!!!!!!!!!! το ηξερα οτι θα γεννουσε κοντα στο 14, απλα ενστικτο!!!

Αντε ΙΩΑΝΝΑ επομενη!!! και μαζι Δαφνη, Αφροδιτη, Αναστασια!!!

Συγκινηθηκα ρε γαμωτο!!! ΑΛηθεια πολυ χαιρομαι που τα καταφερες Ανδρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!! ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΛΕΜΗΣΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ , ΕΠΙΣΗΣ, ΚΑΙ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ!!!

ΑΑΑΑΧ, ΤΙ ΚΑΛΑ!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw OLEESSSSSSSSS PARA POLI!!! Me sigkinate giati 3erw pws oti eipe i ka8emia to ennoeite k to lete apo kardias..

Eimai ligo e3w apo ta nera mou, oi tsantes emeinan mazemenes, me xilia zoria koimisa tin mikroula meta apo poli vizi :) katafera na kanw ena ntous sta grigora k evale kanelonia ston fourno o george gia na fame..Eimaste mesa se ena spiti vomvardismeno k euxomai na min er8ei kanei akalestos autes tis meres wspou na kataferoume na feroume ta podia mas :shock: ..Me krataei k to rigos, mallon logw kourasis k adinamias ee? :?

Exei k ponakia k talaipwreitai i kaimenoula, mou rixnei kati aeria molis tin parw agkalia allo pragma :(

Sas vazw 2 photos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, να σου ζήσει κοπέλα μου.. πάντα ευτυχισμένο, γερό και καλότυχο! Καλή λοχεία και καλή προσαρμογή στο σπίτι με τη Βικτώρια..Μπράβο σου που τα κατάφερες φυσιολογικά, με πήγες πίσω σε πολύ όμορφες στιγμές!! Άντε κοριτσάκια ποιά είναι η επόμενη;;; Για να δούμε! Δανάη χρόνια πολλά για το μικρό ζουζουνάκι σου που έκλεισε 1 μήνα. Χρόνια πολλά σε όσες έχουν Θανάση, Αθανασία, Αντώνη, Αντωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ βρε αντρια, ακομα και τωρα δεν καθεσαι καθολου!!! :lol::lol: λοιπον, εγω που ειμαι η τεμπελα της παρεας σου λεω πως πρεπει τις πρωτες μερες να κοιμασαι κι εσυ οταν κοιμαται το μικρουλι σου, για να παρει τα πανω του ο οργανισμος σου!!! μια κουκλα ειναι η αναστασια και μου φαινεται πως μοιαζει στο μπαμπα της :D

δαναη μου, χαρουμενα μηνογενεθλια για το νικολα σου!!! καλε, ποτε σταματησαμε να τα μετραμε :lol:

εδω, πολλη πολλη βροχη και χαλαζι, χαλασμος εγινε το μεσημερι, αφου μεχρι και το αθηνακι μου φοβηθηκε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou den me noiazei k poli gia tis douleies aplws skountouflame pantou :lol: Etsi 8a kanw,etoimazomouna twra na paw, twra tin pire o ipnos gia ta kala tin Anastasia k 8a paw na prolavw na koimi8w k egw ligo..

Sas euxaristw k pali gia tis euxes sas!!!

Kalinixta!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ευχαριστώ για τις ευχές! :lol:

Αντρια,πολύ όμορφη κ γλυκιά η Αναστασία!!!γερή κ καλότυχη κ περιτριγυρισμένη από πολλή πολλή αγάπη να είναι!!η αλήθεια είναι ότι στο δεύετρο δεν έχεις την ίδια ευχέρεια να κοιμάσαι όταν κοιμάται το μωρό γιατί υπάρχει κ το μεγαλύετρο μωρό.εγώ καμιά φορά το μεσημέρι κοιμάμαι λίγο όταν κοιμούνται αυτά ταυτόχρονα.

Ξέρετε αν σε ενα ήδη υπάρχον μπουκάλι με μητρικό γάλα στην κατάψυξη μπορώ να προσθέσω κ άλλο γάλα που μόλις εβγαλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δανάη δεν αναμιγνύουμε ποτέ γάλατα που βρίσκονται σε διαφορετική θερμοκρασία. Οπότε όχι δε μπορείς να προσθέσεις το καινούριο γάλα στο ήδη κατεψυγμένο. Δες εδώ όλες τις οδηγίες για τράπεζα γάλακτος: http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/1 ... st_30.html

Φιλιά στα ζουζούνια σου και χρόνια πολλά για τα μηνογενέθλια του Νικόλα! Πέρασε κιόλας ένας μήνας!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ και απο εδώ στην Ανδρια μας !!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!! μοιαζει πολυ με την Βικτωρία σου!!!!!!!!!!!!

να ειναι γερη και δυνατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

τωρα για εσένα!! ¨Εχω να σου πω 1000000000 μπραβο!!!! εισαι και η πρωτη!! μπραβο σου κοριτσι μου που το παλεψες και το καταφερες!!!!! Να το εχεις αυτο που καταφερες σαν κατι πολυ σπουδαιο στην ζωη σου και να μην ξεχασεις ποτε τι πετυχες! Και οποτε νιωθεις οτι περνας δυσκολίες και αδυναμια να σκεφτεσαι: ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη λοχεια και καλη δυναμη!!!!!

να ειστε ολοι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...