Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Καλορίζικο το καινούργιο ποστάκι! Δυστυχώς δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας μιας και έχω μείνει ακόμα στο προηγούμενο....είναι πάρα πολλές σελίδες.....................Ελπίζω όλες μαζί με τα μωράκια σας να είστε καλά!!!!!! Εγώ ζορίζομαι πολύ και δεν προλαβαίνω να μπαίνω...είναι άρρωστος και ο Απόλλωνας και καταλαβαίνετε... από τότε που ξεκίνησε παιδικό σταθμό δεύτερη φορά που αρρωσταίνει...και αυτή την φορά ήταν αρκετά σοβαρά,ακόμα χάλια είναι το μικρούλη μου! Ευτυχώς το μωρό δεν κόλλησε!!!! Ακόμα αυτό μου έλειπε... Κατά τα άλλα πολύ πίεση με τη δουλειά...τα παιδιά...το σπίτι...(ήταν στο Νοσοκομείο και ο πεθερός μου)... Ελπίζω τουλάχιστον την υγεία μας να έχουμε...γιατί με τόσο ξενύχτι και αυτή βλέπω να την χάνω...

Κατά τα άλλα ο μικρούλης είναι μια χαρά...την Δευτέρα θα πάμε στη γιατρό. συνεχίζουμε με το θηλασμό αλλά περιμένω πως και πως να ξεκινήσει να τρώει καμιά κρεμούλα και φρουτάκια μήπως και σταματήσει λίγο το βράδυ να ξυπνάει.Σας σκέφτομαι συνέχεια και μου λείπετε πολύ :cry::cry::cry::cry: Ελπίζω να μπορέσω να μπαίνω πιο συχνά!!! Φιλάκια πολλά!!!!Πάω να ξαπλώσω, να προλάβω να κοιμηθώ καμιά ώρα γιατί ο Απόλλωνας ξυπνάει συνέχεια...σε κανά 2ωρο και ο μικρός...και το πρωί έχω δουλειά :x Και πάλι πολλά φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια.Σημερα απο το πρωι προσπαθω να γραψω αλλα η μπουμπου μου ηταν μες στην υπερενταση,πριν λιγο κοιμηθηκε.

Αστα να πανε οι νησιωτες με τραβαγαν παντα. ;) Και εμενα τουφες φευγουν και ας μου εχει ερθει η περιοδος εδω και δυο εβδομαδες.Ειδικα στο λουσιμο η μπανιερα βουλωνει

Γαμωτο λετε τοσα χρησιμα για τισ τροφες κτλ και σιγα και μη τα θυμαμαι τον επομενο μηνα.Θα σας πρηξω στις ερωτησεις.

Κοκονα το θυμαμαι αυτο με το θηλασμο,οπου κι αν πηγαινα κατεληγα σε ενα δωματιο μονη μου να την ταιζω ή να την κοιμιζω.Αλλα ποσο μου χει λειψει,τωρα πια ουτε καν την κινηση δε κανει για να θηλασει,το ξεχασε τελειως. :(

Αριαδνη και εγω δεν εχω παει ακομα γυναικολογο,καθε μερα λεω να τον παρω για ραντεβου αλλα μου φαινεται βουνο.Θα με βριζει,εννια μηνες παρακαλαγα να ρθει το επομενο ραντεβου και τωρα βαριεμαι και στην ιδεα.

Καλε οι φωτο που ειναι?Εχετε φτιαξει απο οτι θυμαμαι ομαδα,ακομα δεν εχω αποδεχτει ιντερνετ και φωτο,οταν μου ερθει θα σας ζητησω να μεβαλετε στην ομαδα

Αναθεμα αυτες οι ιωσεις,εγω καλυτερεψα αλλα εχω εντονο βηχα και ξυπναω την μπουμπου απο τον θορυβο :( και ποναει πολυ η πλατη μου.κυκλοφορει και γαστρεντεριτιδα παλι,τα ανηψακια του αντρα μου ειναι χαλια ,δεν προλαβαινουν να πανε τουαλετα.

Ασχημο πραγμα η απατη και αντε να πεις ετυχε ενα βραδυ αλλα να ναι και προσχεδιασμενο :shock:

Πωπω η κοπελιτσα κριμα,καλυτερα να μη το μαθει τωρα που ναι εγκυος.Εγω του δικου μου του το λεω :"Αν με βαρεθεις ,απλα χωρισεμε!Σε παρακαλω μονο μη με κοροιδεψεις,γιατι θα σε βρω στον υπνο και θα στα κοψω με μπαλτα!!!!¨" [smilie=angryfire.gif]

Στρωσαμε και μεις τα χαλια,και αυριο θα θελα να στολισω αν ειμαι καλα.

Ουφ τι κανω τωρα που δεν νυσταζω.Ενα τσιγαρο.Σας το πα ε,με το που κοπηκε το γαλα φουγαρο παλι η βιβη,ευτυχως δεν ειναι ενιαια η κουζινα και καπνιζουμε εκει στα πολλα κρυα,αλλιως βεραντα

Ευχομαι ενα ομορφο και ηρεμο βραδυ...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμαστε ε??? :D

Εγω βρυκολακιαζω...Εχουν σπασει τα νευρα μου,θελω να στρωσει πια αυτο το θεμα με τον μικρο,μου την εχει δωσει και ο αντρας που δεν βοηθαει και ιδιαιτερα...εκεινος μολις νυσταξει κανει νανι,δεν θυσιαζει τον υπνο του....Πιο πολυ με επιβαρυνει εκεινος τελικα παρα το μωρο..και τωρα δεν μου κολλαει υπνος και το πρωι θα μου λεει παλι οτι δεν τον σηκωνω νωρις τον μικρο για να του φτιαξω προγραμμα,κι εγω ποτε σκατα θα ξεκουραστω λιγο.Μονη ειμαι χωρις βοηθεια και ο μικρος σκουλαρικι.

Ουτε τουαλετα δεν παω ρε κοριτσακια...

Χωριστα κοιμομαστε συνεχεια.Εγω μενω και απεριποιητη ,απλυτη και αλουστη πολλες φορες...και το σεχ περιπατο.

Με επιασε κρεβατομουρμουρα ε? :lol:

3 και 20 η ωρα.

Αλλα σε ποιον αλλο να τα πω... :(

Σημερα κλεινω εγω το μαγαζακι!Αλλα αφηνω ασφουγγαριστα γιατι ειμαι αρρωστακι και βαριεμαι! :lol:

Η πρωινη να κανει καλη δουλεια παρακαλω!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια

Αρε Λια να μην μεναμε πιο κοντα να βρυκολακιαζαμε μαζι :P:P:P:P σε καταλαβαινω πραγματικα..το μπανιο πλεον ειναι πολυτελεια..Λιακι δεν ξερω τι να σου πω μονο κρατα γερα...θα περασει ευχομαι γρηγορα..υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος :?::?::?::?::o:o:o:o:o

Βικακη η κορη σου ειναι κουκλα κ μου θυμιζει τον Αντωνακη σου.....

Αφροδιτουλα χαιρομαι που εισαι καλα κ φανταζομαι πως τρεχεις με δουλεια σπιτι κ παιδια..περαστικα στον Απολλωνα..οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νεα σου..

Ελενα η Εβελινα εφαγε την κρεμουλα της??????μπραβο το κοριτσακι μας..το βραδυ σας πως ηταν..

Αρι ψαχνω να δω το επεισοδειο 31 στo web tv αλλα δεν το βρισκω..εσυ το βλεπεις ακομα?

Βιβη ευτυχως εισαι καλυτερα περαστικα κ παλι..

post-10578-13873939865398_thumb.jpg

post-10578-13873939865538_thumb.jpg

post-10578-13873939865673_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia koritsia mou... popo lia mou afises sfouggarisma k to suxenomai alla sunxwrise pou eisai arrwstoula k kourasmeni... :lol::lol:

liaki perastikoulia k kala apotelesmata upomoni koritsaki mou k egw kapoies fores etsi eimai ase pou arxise na koimatai o antras mou sto saloni k mou tin exei dosei k auto k sex to ksexasa kiolas...

bikaki popo ti m@l@kas me ekguo gunaika kiolas i kaimeni elpizw na min to mathei twra...

voula mia xara o stratoulis me to rizaleuro... emena magkwnei to stoma k den to anoigei...

teleio to video...

katerinaki o mikros megalwse polu kala auti me tin panta theiki k egw nomizw pws moiazei perissotero ston antra sou alla k se sena ligo...

bikaki megalwse i mpoumpou kouklitsa...

k egw otan exw kosmo sto dwmatio paw k thilazw...

afroditoula mou perastika ston mikrouli... sou stelnoume k emeis filakia k se skeftomaste...

bibi afou eisai kalutera tha perasei o bixas k egw etsi imoun...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι μεχρι στιγμης δεν ξανα ειδα αιμα στα κακα ειναι μονο πρασινα που ειναι κατι φυσιολογικο..κ το σαββατοκυριακο που ημουνα στην μαμα δεν μπορουσα να αντισταθω σε κατι μινι cupcakes που ειχε φτιαξει..κ εφαγα 3 κ ειχαν γαλα μεσα κ δεν ειδα κατι στα κακα..αρχιζω να πιστευω πως κατι αλλο τον πειραζει κ οχι τα γαλακτοκομικα...θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, mou leipsate polu!!! den prolabaino na katso kai polu sto laptop :? den eimai kai polu kala psuxologika pali :( olo erotiseis kano ston eauto mou :shock: den pao kala to ksero alla pou tha paei tha perasei!!! tin triti eixame giatro! eimaste polu kala ;) o tonis mou 6300gr kai o manolis mou 7040gr kai oi duo mono 61cm :? , mou eipe i giatro oti einai xontros o manolis kai an sunexisei etsi otan tha ksekinisoume kremoules tha tou ftiaxnoume light :o:shock::shock: proti fora t'akouo :shock: light krema se moro???? to exete ksana akousei??? kaname kai embolio kai opos kathe fora klapsame :cry::cry: alla eutuxos den eixame parenergeies ;)

pao na diabaso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

μπεμπουλα κ εμενα χοντρουλης ειναι ο μπεμπης 7500 κιλα.οταν θα ερθει κ η δικη μου παιδιατρος θα σου πω αν μου κατι.

βικακι τελικα κλεισατε στην κωστη παλαμα;εγω θα φτιαξω 15 φαγητα :lol::lol::lol: αλλα ειπαμε εγω ειμαι τρελη!!!!αλλα τα κανω ολα με προγραμμα κανω τις προετοιμασιες μου καιρο πριν γραφω σε τετραδιο την σειρα των πραγματων τι παιρνει περισσοτερο χρονο πιο θα ξεκινησω πρωτα τις αγορες κτλ κ ετσι την ημερα των γενεθλιων τα κανω ολα χωρις ανχος..βεβαια δινω φαγητα να ψηνονται κ στην μανα μου κ ετσι υπαρχει μεγαλυτερη ανεση χρονου.θα εχω κ την πεθερα μου να ασχολειται με τα παιδια.το μονο που με ανχωνει ειναι οτι θα πρεπει να παω νωριτερα στον παιδοτοπο για το στολισμα..αλλα ευτυχως σε αυτο εχω κ την νυφη μου.

εστε κ εγω πρεπει να το παραγγειλω γιατι περναει ο καιρος..

venus περαστικα στο παιδακι σου κ κουραγιο με το τρεξιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Τι κάνετε κούκλες, εμεις σημερα εχουμε παιδιατρο θα κάνουμε το εμβολιακι μας.

Σα να έχετε δίκιο νομίζω πιο πολυ μοιάζει στον άντρα μου ο μικρός αλλα μου θυμίζει πολυ και την κόρη μου όταν ήταν και αυτη μηνών μάλιστα σε μερικές φωτογραφίες δείχνουν ολοιδια :lol::lol:

Βικακι ειναι πολυ γλυκια η μπεμπουλα σου και μένα που φαίνεται ότι μοιάζει στον Τονυ σου. Στο river west είχα παει εγω χθες, όντως και μένα απο αυτο το μαγαζί που λες δεν με ξετρελαινουν τα ρούχα του και ειναι και ακριβουτσικα. Στολισατε και εσείς άντε βάλτε και κανα δεντράκι να μπαίνουμε στο κλίμα, εγω λέω να στολισω σαββατοκύριακο. Εγω τελικα τα γενέθλια θα τις τα κάνω στις 22 έκλεισα και εγω παιδοτοπο.

Αριαδνη καλα κανεις και τις δίνεις και μητρικό και ξένο για να συνιθιζει, κανεις ανάμιξη ή τα δίνεις σε διαφορετικά γεύματα?

Έλενα τι σπαστικο να μην μπορείς να κοιμηθεις και να έχεις και την έννοια τωρα θα ξυπνήσει τωρα θα ξυπνήσει. Για τον θηλασμο εγω γενικά θηλαζω χύμα όταν εχουμε κόσμο στο σπιτι ή και όταν πάμε εμεις κάπου επίσκεψη απλά την ώρα που ειναι να τον βάλω στο στήθος γυρναω λίγο για να πιάσει την θηλη. Πάντως και ο δικός μου τωρα τελευταία χαζευει και γυρνάει με το παραμικρό έτσι προκειμένου να φάει και να μην χαζευει έχω παει και εγω σε αλλο δωμάτιο.

Σταυρουλα με γεια το babycook, το βιντεακι θα το δω σημερα.

Τα υπόλοιπα μετα φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα i am back...!!! να σας πω οτι η μπεμπα μου ειναι πολυ καλη κ ησυχη και ολο γελαει και με λιωνει....σταματησα ν α θηλαζω εδω και ενα μηνα επεστρεψα στη δουλεια γι αυτο. τη βαζω καθε βραδυ για υπνο στις 11 και μου ξυπναει στις 7 το πρωι.λες κ ξερει οτι φευγω για δουλεια.!!!! :D

μερικες φορες που γκρινιαζει και ξεφωνιζει φωνηεντα της λεω αμαν ρε μπεμπα τι θες ασε με να κανω καμια δουλεια και γυρναει με κοιταει στα ματια κ γελαει..λες κ ξερει οτι με κανει οτι θελει...!!!!

με τον αντρα μου εχουμε ξεχασει τι ειναι το σεξ....ολο στο τρεξιμο....και μετα πτωματα στο κρεβατι!!! :evil:

λεμε να τη βαφτισουμε τον ιουλιο η ελενα ή λυδια....δεν εχουμε κατασταλαξει ακομα γιατι ο αντρας μου θελει λυδια και εγω ελενα που λενε τη μαμα μου ετσι..!!! γι αυτο ψηφιστε και εσεις να παρουμε αποφαση..χααχαχαχαχ

:P

ειναι καποιες απο εσας που θα κανετε ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ???? το σκεφτομαι πολυ γιατι ειναι πολλα τα λεφτα....αλλα να πως να σας το πω...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΝΥΦΙΚΟ...χαχχαχαχα :!:

επεστρεψα...και ελπιζω να εγκλιματιστω γρηγορα παλι σε οσα λετε...!!!!

σας φιλω και ΚΑΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαροι.

Βικάκι άντε ωραία να περάσετε και τα φαγητά είναι το τελευταίο για μένα. Το ίδιο θα έκανα εγώ και ένα παιδί που έχω όχι να έχω 2 σαν κι εσένα. Είδα τις φωτογραφίες τις μπουμπους καλά τι να πω πάλι για τα παιδιά σου. Το ένα ομορφότερο από το άλλο. Αυτό που μου αρέσει στη μπέμπα είναι που είναι και σχιστομάτα. Κούκλα θα γίνει.

Πρόσεχε με τα ρεύματα μην την πατήσεις όπως εγώ και κοριτσάκι μου είναι μεγάλο πακέτο να μην παίρνουμε φάρμακα. :( Εγώ ακόμα έχω μπούκομα και καμιά φορά βήχα. Δεν λέει να φύγει και μου την δίνει που όταν κοιμάται βήχω και τον ξυπνάω. :evil::evil:

Λελούκο περαστικούλια. Μακάρι να το προλάβεις με τα ντεπόν εμένα προσωπικά δεν μου κάνανε τίποτα.

Καλά κι εμένα ο δικός μου μία από τα ίδια. Το σεξ αν το αφήσεις σε άφησε έτσι έγινε και με μας. Δεν το κυνηγάει κιόλας ο δικός μου με τα ψυχολογικά του οπότε βαρέθηκα κι εγώ να παρακαλάω. Αλλάξανε οι ρόλοι :evil::evil:

Αφροδιτούλα να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου. Ξέρουμε ότι τρέχεις. Περαστικά στον μικρούλι.

Βιβή :lol::lol::lol: γελάω με τον μπαλτά. Συμφωνώ όμως απόλυτα.

Χριστινάκι χαχαχα δίαιτα από τα γενοφάσκια του ο μικρός. :D:D Κι εγώ δεν είμαι καλά ψυχολογικά μου την έχει δώσει που ο ρόλος γυναίκα έχει εξαφανιστεί από πάνω μου και παίζω μόνο τον ρόλο της μάνας. Να δω πότε θα σταματήσει αυτό.

Νάνσυ εμένα μου το φέρανε την επόμενη μέρα. Πήρα αυτό που λέει σιελ γκρι αλλά καμία σχέση δεν έχει. Είναι ουδέτερο το χρώμα και απορώ που το είδανε το σιελ. Περισσότερο μπεζ καφε του πούρου μου κάνει. Τεσπα.

Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι έπρεπε να κρατάω το κουμπί του μπλέντερ για να δουλεύει δεν καθόταν σταθερό.

Σήμερα το εγκαινίασα με το μήλο. Το έκανε τέλεια κρέμα και ο μικρός το έφαγε δεν ξίνισε την μούρη μόνο είχε μία έκφραση απορίας :lol::lol: . Για να δούμε και αύριο.

Μαρία welcome back. Μας έλειψες. Πρέπει να αλλάξεις και τικεράκι. Τέλειο πρόγραμμα έχει η μπουμπου. Ίσως επειδή έκοψες τον θηλασμό. Έχω βάσιμες υποψίες ότι για όσα τραβάμε την νύχτα φταίει ο θηλασμός. Δεν πιστεύω ότι δεν χορταίνουν απλά κάτι παίζει με το δέσιμο με το στήθος.

Ωραίο και το Λυδία. Να σας ζήσει.

Κοριτσάκια εγώ σας σκέφτηκα χτες το βράδυ. Μα λέω αντί να καλυτερεύουμε με τις τροφές γινόμαστε χειρότερα? Αν είναι δυνατόν! Χτες κοιμήθηκε 11-11μιση και λέω τι ωραία θα ξυπνήσει πιο αργά το πρωί. Όχι μόνο ξύπνησε στις 6μιση αλλά είχε ήδη ξυπνήσει 5 φορές μέσα στην νύχτα. :evil::evil::evil:

Το να κοιμάσαι και μόλις σε έχει πάρει λίγο ο ύπνος ο γλυκός να ξυπνάς είναι το χειρότερο βασανιστήριο. Πιστεύω χειρότερο και από το ξενύχτι. Σήμερα παρόλα αυτά είμαι πολύ χαρούμενη γιατί το σουκου θα στολίσουμε και πήρα και τα υλικά για μελομακάρονα από το σουπερ μαρκετ. Αχ άντε να μυρίσει λίγο το σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΙΣ 11 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΓΕ ΣΤΙΣ 4 ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙς 9 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΟΛΥ...!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΑΡΟΥ.. :D ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΨΑΧΝΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΠΩ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΚΑΙ ΗΡΕΜΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανιτσες οπως λεει και η συμπεθερουλα μου!!!!!

Παλι βλεπω δεν δεσαμε τα δαχτυλακια.....ολο γραφατε γραφατε.....αν δεν μπουμε μια μερα εχουμε να διαβασουμε τον ατελειωτο!

Εχθες πλακωθηκα παλι με τις δουλειες και δεν προκαμα να μπω, ολο ελεγα τωρα θα κατσω και ολο κατι εβγαινε

:evil::evil::evil::evil: Σημερα εδω εχει ανταρα καλη! Τωρα αρχισε να φευγει η ομιχλη αλλα βρεχει, αν και δεν εχει κρυο, 11 βαθμους εχει μια χαρα.

Σκεφτηκα και θελω τη γνωμη σας....εχω την εντυπωση ( :o:o:o:o ) οτι το ονομα ΣΤΕΛΛΑ δεν της παει της νεραιδουλας μου, δεν γυρναει η γλωσσα που λενε (αν και δεν ειχα κανενα ενδοιασμο να την βαλω το ονομα της πεθερας μου, ισα ισα που εγω το ειπα στον αντρα μου.

Λοιπον σκεφτηκα να την φωναζουμε ΣΤΕΛΙΝΑ :D:D:D ή ΛΙΝΑ.

Αλλα επειδη θα μου αρεζε να υπαρχει και το ονομα Ταξιαρχια καπου, σκεφτηκα το εξης :

στε-ΛΙΝ-α και ΤΑ-ξιαρχια= ΛΙΝΤΑ.

Πως σας φαινεται? Πολυ μπουρδελε μηπως :lol::lol::lol::lol::lol: ??

Κατα τ' αλλα δοξα τω θεο καλα, εγω ειμαι καπως κομμενη τις τελευταιες μερες, ισως φταιει ο καιρος και αυτοι που εχουν στιγμα λενε οτι τους επηρρεαζει πολυ η αλλαγη του καιρου. Δεν ξερω αν ισχυει εμενα παντως και τη μαμα μου που εχουμε το στιγμα οποτε χειμωνιαζει ειμαστε σαν ζομπι!!!!!!!!

Η μικρουλα εχει αρχισει και εχει εξελιξη σε πολλα...πιανει καλα αντικειμενα, προσπαθει συνεχεια να γυρισει μονη της μπρουμητα, για την ωρα μονο στο πλαι παει, κανει με τα σαλια της φουσκιτσες και βγαζει ολο φωνουλες μονη της, παιζει με τα χερακια της....αλλα απεκτησε και κακο συνηθειο!!!! Πιπιλαει τα δαχτυλα της η φουσκιτσα μου και μαλιστα την νανουριζει κιολας. Μηπως πρεπει να της το κοψω?

Σημερα το μενου εχει φασολαδα τρομερη καθε βημα και π@ρδη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: με ντοματοσαλατουλα (ειπα να μην κανω σαλατα λαχανο και εξολοθρευσω την νεραιδουλα χαχαχαχααχχχ).

*********************************************************************************************************************************

Ως συνηθως ξεκιναω και σχολιαζω με τη σειρα, ακομη και τα μπαγιατικα νεα :shock::shock::shock::shock: .

Λενιω μου οτι πει ο γιατρος θα κανεις, αν και φανταζομαι ποσο πολυ ανυπομονεις να την βαλεις στο στηθος σου :):):) . Πιστευω οτι ολα τωρα για την μικρουλα θα ειναι ευκολα, το ψυχουλινι μου σιγουρα θα ταλαιπωρηθηκε αλλα ετσι θα μπορει να τρωει με ευκολια και κατευθειαν απο την πηγη :D:D:D Ολα με το καλο γλυκια μου και γρηγορα να το ξεχασει η μικρουλα (τα το εχει ηδη ξεχασει) αλλα και εσεις.

Μαρουκι μου ο Αντρεας δουλευει? Στην τηλεοραση ακουσα οτι τα ΚΤΕΛ θεσσαλονικης εχουν απεργια. ΜΑλλον συγκεκριμενα δρομολογια ε?

ΚΑλα η Αννουλα ειναι πολυ φαγου ειναι.

Δυστυχως συμβαινουν και τα δυσαρεστα..... εχουν παιδακια, ειναι παντρεμενοι? δεν καταλαβα.....

Λενακο μου οχι ακριβως...οποιος ερχεται απο τις οικογενειες μας (γονεις αδερφια) καθεται τουλαχιστον ενα 2ημερο. Απο εκει και περα οποιος ερχεται εμεις ως καλοι και φιλοξενοι που ειμαστε κανουμε την προταση να κοιμηθουν εδω για να μην ταλαιπωρουνται με δρομο και συνηθως καθονται!

Για εσας ρε κοριτσια και το φαγητο μου να φατε θα εδινα οχι μονο τα κρεββατια για να κοιμηθειτε, το ξερετε οτι ειστε μεσα στην καρδια μου :x:x:x:x:x

Εννοειται οτι κερναω τα παντα αρκει να σας γνωριζα.... :D

Σημερα πως ειναι η Εβελινα με τα φρουτα? Ειδατε βελτιωση?

Εγω στην εγκυμοσυνη στον πριγκιπα λογω υπερεμεσης δεν ετρωγα τιποτα, ειδικα τα φρουτα. Ο πριγκιπας ομως τρωει παρα πολλα φρουτα και απ' ολα τα φαγητα. ΚΑι οταν θηλαζα δεν ετρωγα φρουτα...πιστευω οτι ειναι στο παιδι κοριτσια, απλα σιγουρα τα παιδακια που θηλαζουν εχουν παρει γευσεις πολυ πιο νωρις τις δοκιμασουν και ετσι συνηθως τις δεχονται πιο ευκολα.

Σταυρουκι με γεια τον μαγειρα!!!! ΚΑλες μασες στον Στρατουλι μας :)

Ευτυχως που δεν κολλησε ο γλυκος μου....Πολυ καλο το βαρος σας, μπραβο!

Εσυ πως εισαι με το κρυωμα? Καθαρισες?

Εχουμε καταντισει γραφικες με την ομορφια του κουκλου! Για να καταλαβω με το κουρεμα τι παιζει...εχετε παρει τα παλινα πολυ κοντα και αφησατε φραντζα? Δεν μπορω να πω οτι με ξετρελανε το κουρεμα αλλα ακομη και ετσι ειναι παεμορφος, να τον χαιρεστε :)

Το βιντεο τελειο και ο στρατουλης μια χαρα το πηρε το κουταλι :)

Τσεβουλα πως εισαι σημερα?

Το θεμα τριχοπτωσης το εχουμε εξαντλησει νομιζω :lol::lol::lol::lol::lol: Ειναι φυσιολογικο και σιγα σιγα θα σταματησει αν δεν συντρεχει κατι παθολογικο.

Αχ Τονινο μου ποσο στεναχωριεμαι για εσενα......σε νοιωθω...και εμενα ετσι ηταν ο πριγκιπας, ακομη και που ερχονταν στο νησι οι γονεις για να με ξεκουρασουν ντεμεκ παλι πτωμα ημουνα. ο μικρος ανα 2ωρο υπνο μερα νυχτα, ολη μερα γκρινια και κολλημενος πανω μου με το στηθος παρεα. εσυ εχεις και την δεσποινα και ειναι ακομη πιο δυσκολο. Η Παναγιτσα σου δινει δυναμη και δεν εχεις πεσει ακομη, αξια μανουλα εισαι και κανεις τοσα πολλα, μπραβο :)))

Εσυ, η λια και η Ελενα ειστε πολυ δυνατες που αντεχετε τοσο ξενυχτι.

Ναταλι ποσο συχνα κανει κακα ο μικρος? Τι υφη εχουν?

Μη σε ανυσηχει, υπαρχουν πολυ χειροτερες περιπτωσεις με συγκαμα...Θα στρωσει το πωπουδακι, νερακι συχνα και καλο στεγνωμα.

Νανσουιτα τελικα απο λουσατζου θα μας γινεις η κλασικη ελληνιδα νοικοκυρα και θα μας βαλεις τα γυαλια!!! και εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια, ειδικα το κεντημα και μαλιστα αυτο που δεν εχει τυπωμα και εσυ βλεπεις στο σχεδιο και κεντας σε αδειο καμβα!

Λιουμπακι μου γλυκο περαστικα. Ελπιζω να μην την κολλησει και ο γαμπρουλης μου...τι καλο που ειναι το πουλακι μου....αχ θα τον φαω αμα τον συναντησω!!! μαθε του να γραφει στο πληκτρολογιο και εσυ να κανεις δουλειες και να του μιλας και αυτος να τα γραφει :lol::lol::lol:

Πως ηταν τα αποτελεσματα των εξετασεων? πιστευω οτι δεν ειναι κατι σημαντικο...

Παιζει να εισαι εγκυος???????

Κατερινουλα ο Νικολας εγινε ολοκληρος αντρας!!!!

Εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω ποιον μοιαζει, μιας και εστε ιδιοι εσυ και ο αντρας σου

Η Αγγελικη κουκλιτσα :)

Ολα καλα να πανε στο γιατρο, θα περιμενουμε νεα σας ;)

Βικουλα το περιστατικο ειναι ....... αν ειναι να σου ερθει θα ερθει και δεν θα το περιμενεις!!!

Το μωρακι σου θα κανει παρεα εκει ψηλα με τα δικα μας αγγελουδακια :( και θα προσεχουν τα αδερφακια τους....

Με το καλο να κανετε τα γενεθλια, ολα θα ειναι πολυ ομορφα ειμαι σιγουρη :)

Η μικρη ειναι μια κουκλιτσα με τελεια χειλακια :):):)

Αφροδιτουλα μου καλως μας ηρθες:). Κουραζεσαι πολυ κοπελα μου ε?

Αυτα ειναι τα ασχημα του παιδικου. Τον πρωτο χρονο συνηθως ειναι μονιμως αρρωστα........:( Περαστικα σας. Χαιρομαστε που μπορεις και μας λες ποτε ποτε πως ειστε :D:D:D:D

Χριστινιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω που εισαι βρε ψυχη? Κουραζεσαι καλη μου και δεν προλαβαινεις......

Καλε τι λεει η γιατρος? Μια χαρα ειναι τα μωρακια σου, απλα ο ενας ειναι πιο φαγανος ή του πιανεται πιο καλα το γαλα.

Μπραβο με τα εμβολιακια τα πουλακια μου :)

ΜΑριαγιωργος χρονια και ζαμανια!!!!! ΧΑιρομαστε που δεν ξεχνας το παρεακι ;);)

Καλη η μπουμπουκα ε? Μπραβο, δεν ταλαιπωρει τη μανουλα.

Το Λυδια μου αρεσει παααααααααααρα πολυ και το πρωτιμω.

ΜΑλλον χρειαζεται αλλαγη το τικερακι ;););););););););)

Ανθουλινι μου σε φιλω γλυκα και σου στελνω αγκαλιτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αρια, Λιλικα φιλακια τσουπριτσες μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ουφ τελειωσα! Συγνωμη αν ξεχασα καμια και αφησα κατι ασχολιαστο...

ΥΓ. Σας διαβασα να μιλατε για ΣΕΞ. Ας μου καποια τι ειναι αυτο.....με λιγα λογια για να το καταλαβω. Αν τρωγεται θα το ηξερα!!!! Αρα δεν ειναι φαγητο σιγουρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραα!!

Πως ειστε μαναρες??? :D

Εγω αδιαθετησα!!Ε αφου το ηξερα,επρεπε να ακουσω το ενστικτο μου.Ο αντρας μου φταιει που ειχε φαει κολλημα πως ειμαι εγκυος επειδη ειδα ενα ονειρο.Μα πως να μεινω εγκυος ανθρωπε μου?????Με τηλεπαθεια?

Στις 33 μερες ο κυκλος μου,μια χαρα για δευτερη περιοδο μετα τη γεννα.(πριν ειχα 28-29)

Το κρυωμα παραμενει,στη μυτουλα.Συναχι και φτερνισμα.Δεν εχω κανει πυρετο.Το προβλημα ειναι οτι ο μικρος μου κανει ενα βηχαλακι απο την προηγουμενη εβδομαδα,αλλα ακουγεται σαν τον ψευτικο βηχα που κανει και ειναι σα να του εχει γινει συνηθεια και το κανει.Αλλα σημερα που βηχει κανονικα νομιζω,γιατι το εκανε και στον υπνο του.Εχει και φτερνισματακι και η μυξουλες δεν ειναι τοσο ξερες οσο παντα.Πυρετο δεν εχει,αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν τελικα ειναι κρυωμενος ή οχι.Και τη Δευτερα εχουμε εμβολο,αν ειναι κρυωμενος δεν πρεπει να το κανει ε?

Μαριαγιωργος καλωσηρθες παλι!Μα γιατι δεν εγραφες τοσο καιρο?Δεν προλαβαινες..Πως νοιωθεις που εκοψες το θηλασμο?Εγω νομιζω πως θα παθω στερηση οταν τον κοψω!

Εγω τελικα δεν θα κανω γαμοβαπτιση,αλλα θα κανω καποια αλλη φορα το γαμο,πολυ κλειστο.Ισα ισα για να βαλω το νυφικο δηλαδη!

Τωρα δεν νοιωθω παντρεμενη...ομως νοιωθω σκλαβα! :)

Αντωνια μου...Δεν ξερω τι να πω για να μας παρηγορησω...Γιατι δεν ειναι και σιγουρο οτι θα αλλαξει αυτο με τις τροφες,ή με μπουκαλι..

Απλα νοιωθω κι εγω οπως λεει η Βουλα.Οτι δεν ειμαι πια γυναικα,μονο μανα.

Και φοβαμαι μηπως ολο αυτο φθειρει τον γαμο μου.

Οταν ειναι ολη μερα το μωρο κολλημενο σε μας δε γινεται να ξεκλεψω χρονο για να βρεθω με τον αντρα μου,ουτε στα πεταχτα.Ο μικρος με θελει μαζι του στο κρεβατι,και ξυπναει συνεχεια μεσα στη νυχτα,και μονο με βυζι σταματαει ,με τιποτα αλλο.Αν σηκωθω απο το κρεβατι για λιγο,το καταλαβαινει και κλαιει...

Αν λοιπον αυτο το κανει μεχρι τα 2...ο αντρας μου σιγουρα θα βρει γκομενα..

Ακουω γυναικες που λενε''εγω του δινω ξενο και κοιμαται 9 με 7 το πρωι'' και μεσα στη μερα προλαβαινουν και κανουν τα παντα,και τα μανικιουρ πεντικιουρ και ολα.

Και λεω μηπως τελικα να της ζηλευω?Αν ο θηλασμος ειναι το ιδανικο και το φυσικο γιατι τα μωρακια μας δεν ειναι πιο ευκολα και πιο αρμονικη η καθημερινοτητα?

Παντως γενικα ο μικρος ειναι πολυ ευχαριστος,κοινωνικος και τσαχπινης.Αυτο το κοινωνικος ειναι που μας εφαγε!

Χριστινιω τα αγορακια σου τα ομορφα!!!Ειναι τσουπωτουλης μωλεεεε!!!!Εγω δεν εχω καταλαβει ακομα ποιος ειναι ποιος! :D

Βουλα ο Στρατουλης εχει πολυ πλακα στο βιντεο! :lol: Με γεια και το babycook.Εγω παραγγειλα πανες απο το welovebabies.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapes mou glykies eseis pou thilazete,otan thilazate sthn arxh sas gargalize?????pwpwpw tha trelathw epiasw thili........

Mia katalabaina th glwssitsa mia stamatouse ,sto telos koimithike sto vyzi (mish wra synolo ).................Etsi ginetai???Gia peste th gnwmh sas.Den me ponouse omws i thili, einai fusiologiko???giati den sas ponaei????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα και συνεχιζω....

Αμαλια περαστικα,δες πψς θα παει ο μικρουλης αν γινει πιο βαθυς ο βηχας του μιλησε με την παιδιατρο, παντως αν ειναι συναχομενος λογικα δεν θα σας κανει το εμβολιο.

Αφροδιτη περαστικα στο αγορακι σου, εσεις που εχετε και την δουλεια οντως ειναι δυσκολο να μπαινετε συχνα αλλα δεν σας ξεχναμε.

Βιβη κανε αιτηση στην ομαδα και οταν μπει η Αλεκα θα κανει αποδοχη οποτε θα μπορεις να βλεπεις τις φωτο αλλα και να μας βαλεις και δικες σου. Η κλειστη η ομαδουλα μονο τα μελη τις βλεπουν.

χριστινα μην πεφτεις ψυχολογικα εμεις εδω ειμαστε :YMHUG:. εχουν διαφορα τα αγορακια σου στο βαρος ε, ισως στον Μανωλη να μην δωσεις κρεμα πολυ νωρις αν δεν την εχει αναγκη.

Μαρια καλως μας ηρθες πάλι, επεστρεψες νωρις στην δουλεια και εσυ θα βρειτε τους ρυθμους σας σιγα σιγα. Μια χαρα η μικρουλα που κοιμαται τοσες ωρες. Και το Ελενα και το Λυδια ωραια ειναι μαλλον δεν σε βοηθησα :roll::roll:

σταυρουλα δεν μπορεσα να το δω το βιντεακι θα προσπαθησω παλι, εφαγε και το μηλακι ο Στρατουλης τελεια, νομιζω οσο πιο κοντα στους 6 μηνες ειναι τοσο πιο ετοιμα ειναι.

Κατερινα το Λιντα δεν με ξετρελαινει δυσκολο να τα συνδυασεις και τα δυο, το στελλινα μου κανει πιο παιχνιδιαρικο αλλα δεν εχει το Ταξιαρχια μεσα. Την συνηθεια με τα δαχτυλα την εχουμε και εμεις φαινεται αλλωστε και στις φωτογραφιες, διαβασα οτι σε αυτη την ηλικια ολα περνουν απο το στομα ειναι το οργανο να μαθουν τα πραγματα, μετα οταν αρχισουν το μπουσουλημα συνηθως την κοβουν αυτη τη συνηθεια οποτε και εγω κανω υπομονη και βλεπουμε. Προβλημα θεωρειται αν το κανουν αφου ξεπερασουν και τους 18 μηνες.

Τα νεα μας τωρα ο Νικολας μου ειναι 7150 και 66 ποντους, δεν πηρε πολυ βαρος περιπου 400γρ αλλα πηρε 3 ποντους οποτε δεν ανησυχουμε αλλα ισως μας βγαλει και ο μικρος αλλεργια στο γαλα οπως ειχε και η κορη μου γιατι και εκεινη επερνε πιο πολυ υψος και λιγοτερο βαρος και εχει να κανει με τις πρωτεινες του γαλακτος στο εντερακι τους ετσι μου ειπε. Καναμε το εμβολιο και δεν εκλαψε το αντρακι μου μονο λιγο μουγκρισε. μου ειπε οταν κλεισει τους 5,5 μηνες να του δοκιμασω λιγο κρεμα ρυζαλευρο να αρχισει να μαθαινει να καταπινει ετσι ωστε οταν κλεισει και τον 6ο να του βαλουμε τα φρουτα. Επισης επειδη δεν εχει παρει μπουκαλι και την πιπιλα δεν την πολυ κραταει μου ειπε οταν γινει 5 μηνων να του δινω το κουταλι ετσι ωστε να παιζει με αυτο και να το βαζει στο στομα :-? για να αρχισει να συνηθιζει και σε κατι αλλο περα απο στηθος και δαχτυλα που βαζουμε τωρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΓΙΝΕΤΕ 4 ΜΗΝΩΝ ..ΩΧ ΛΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΣΩ.!!!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΣΤΕΛΙΝΑ Μ ΑΡΕΣΙΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΤΑ!!!!

ΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ..ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΦΑΣΙΑ...!!! ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΚΛΑΙΓΑ....ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΣΑΡΑΝΤΗΣΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ..ΑΣΕ ΜΗ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ..ΟΤΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΣΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ..!!! ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΝ ΣΤΑ ΠΩ!!!

ΝΕΝΕΕΜΕΝΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΣΤΗΝΑΡΧΗ ΩΣΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΤΟ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΓΑΡΓΑΛΗΤΟ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ????

ΑΧ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ Κ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΛΥΔΙΑ....ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΜΗΣΩ Κ ΤΗ ΜΑΜΑ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ετσι ακριβως ειναι οπως το περιγραφεις ειναι φυσιολογικο το γαργαλημα αυτο και αν το πιανει σωστα δεν πονας.

Τελεια τελεια που επιασε στηθος η μικρουλα :YMHUG:

Απολαυσε το τωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα το Λυδια πολυ ωραιο,αλλα τι εχει γινει εδω και λιγα χρονια ολο Λυδιες ακουω,ειναι της μοδας μαλλον.Οπως παλια ηταν της μοδας το ΄΄Μικές΄΄ :lol::lol::lol::lol:

Μωρε ας πιπιλουσε και ο δικος μου το δαχτυλο καμια φορα και θα εβρισκα τροπο να το κοψει!!

Ελενη επιασε στηθος!!Τι καλααααα!!!!!!Δεν ενοιωσες υπεροχα την πρωτη φορα???Εγω ειχα ανατριχιασει ολοκληρη,ηταν πολυ παραξενο.

Το γαργαλητο που λες σε μενα ισχυει,δεν ξερω τα αλλα κοριτσια.Το νοιωθω ακομα πολλες φορες,και τη γλωσσιτσα,οταν παιζει περισσοτερο.

Το οτι δεν σε πονεσε η θηλη σημαινει πως επιασε σωστα!!Μπραβο το μωακι!!

Αν ειναι να σε πονεσει παντως(λογω ''χρήσης'')θα πονεσει σε λιγες μερες και μονο στην αρχη που θα πιανει,σε λιγες μερες περναει,συνηθιζει η θηλη.

Ετσι τρωνε,αρκετη ωριτσα ,γιατι κουραζονται κιολας οσο ειναι μικρα.

Καλους θηλασμους!!Απολαυσε το χωρις αγχος. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη μου καλη αναρρωση, σε σκεφτομαστε όλες μας!τι καλα που πιασατε στηθος! στην αρχη ετσι ειναι, λιγο γαργαλαει και καθεται αρκετη ωρα για να τραβηξει! ισως σε λιγες μερες σε πονεσει λιγο απο τη χρηση οπως ειπε και η λελα!ολα καλα κοριτσακι!

αριαδνη ειδες τι καλα με το προγραμμα του αντρα σου?οταν δεν πεφτεις σε κομπλεξικους διευθυντες ολα γινονται!

μαρια και τσεβουλα καλως ηρθατε και παλι!

κατερινουλες ετεροχρονισμενα βεβαια αλλα χρονια πολλα για τη γιορτουλα σας!

ρε κοριτσια εχω κολλησει στο σκαιπ και δεν γραφω εδω!μαρεσει καλυτερα ειναι πιο αμεσο αλλα οι παραδοσεις δεν αλλαζουν!το μαμμυ πανω απολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια.

Αφροδιτούλα τρέχεις και δεν φτάνεις? :( Περαστικά στον Απολλωνάκο και όποτε μπορεις να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.

Αντωνία μου έχω μείνει στο επεισόδιο 15 :( Καταλαβαίνεις σε τί κατάσταση βρίσκομαι για να μην το βλέπω που μου άρεσε τόσο πολύ :(

Σταυρούλα μου άρεσε πολύ το videaki :D

Μαράκι welcome back!Ησυχούλα η μπέμπα, ε?

Κατερινάκι, όχι δεν τα αναμειγνύω.Προς το παρόν δινώ όλα μητρικό εκτός απο 1 που δίνω ξένο και σιγά σιγα θα το αυξάνω, βλέποντας και πώς πάει η τράπεζα που έχω κάνει.

Σταυρούλα μεγεια τον ατμομαγειρα-πολυμηχανή ;) Τί έπαθε χτές ο Στρατούλης??

Κατερινάκι -πασχαλιτσάκι εσύ τη μπέμπα Λίντα και γω ισως Εβίτα, μου φαίνεται θα κάνουν καλλιτεχνική πορεία :lol::lol:

Αυτό με το στίγμα και τον καιρό δεν το ήξερα, λες γι αυτο και γω να είμαι ψιλοχάλια αυτόν τον καιρό? Α!Και μένα έχει αρχίσει και πιπιλάει το δάχτυλο και όποτε το βλέπω το βγάζω και της βάζω πιπίλα, τη φτύνει και το ξαναβάζει ή ακόμα χειρότερα την κάνει στην άκρη και βάζει και το δάχτυλο :?:shock:

Βικάκι, η μπέμπα κουκλίτσα ζωγραφιστή:)

Λία μου ελπίζω να μην αρρώστησε ο Στρατούλης...

Οσον αφορά το ξένο και τον ύπνο...Και μενα πάντως που κοιμάται καλά το βράδυ, πάλι δεν προλαβαίνω τίποτα.Ειμαι πολύ στενοχωρημένη με αυτό.Και γω μόνο μαμά νιώθω και τίποτα αλλο.Δεν έχω όρεξη για τίποτα, είμαι μονίμως κουρασμένη και όπως λέει και το Πασχαλιτσάκι σεξ???τί είναι αυτο?Δεν μου βγαίνει καθόλου :(Και φυσικά μέρα παρα μέρα λογομαχούμε με τον άντρα μου, μέχρι που σήμερα του είπα ότι θα κάτσω στην Πάτρα φέτος που δεν δουλεύω.

Κατα τ΄άλλα πήγαμε παιδίατρο σήμερα.Το μπισκοτάκι είναι 6400 και 64 πόντους, πήρε δηλ 700γρ, μου είπε ότι θα μπορούσε να έχει πάρει και περισσότερο αλλά οκ.Τι να πω?Δεν ξέρω.Επίσης μου είπε 5μιση μηνών θα αρχίσουμε ρυζαλευρο κλπ.Και το θεικο μου είπε αποστείρωση των μπιμπερό μέχρι 1 ετους, οτι αυτή έτσι έκανε γιατί η θηλή δεν καθαρίζετε καλά κλπ κλπ, για τους μύκητες μπλα μπλα, βέβαια στο τέλος μου είπε ότι υπάρχει και η αλλη άποψη ότι μπορούμε να την κόψουμε 6 μηνων.

Χριστινιώ, είμαστε στα ίδια κυβικά με τον Τόνυ ;) Όπως έγραψα και παραπάνω και γω ψιλοχάλια νιώθω.

Νανσουίτα οργανωτική μου εσυ!Μπράβο σου, εγω δεν την παλευω που ήμουν η σουπερ οργανωτικη.

Ελένη πολύ τυχερή κοπελλάρα μου, έπιασε θηλή ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nene απο την στιγμη που χρησιμ.θηλαστρο λογικο να μην σε ποναει η θηλη.μπραβο κοριτσαρα που τα καταφερες κ εκανες υπομονη τοσο καιρο για να θηλασεις!!μπαβο κ παλι!!

λια μου δεν πιστευω οτι εχει σχεση στηθος κ ξενο ειναι κ στο παιδι να ναι καλοβολο.ξερω γυναικες που θηλαζουν κ προλαβαινουν τα παντα γιατι απλα εχουν πολυ ησυχα μωρα.κ εγω ακουω γυναικες με διδυμα να δινουν ξενο κ να μην προλαβαινουν τιποτα κ εγω προλαβαινω τα παντα..βεβαια οσο αφορα εμενα την βρισκω να τρεχω ολη μερα..επομενως δεν ειμαι καλο παραδειγμα..οταν δεν εχω να κανω κατι βαριεμαι..

σιγουρα η κατασταση με το ξενο ειναι πολυ πιο ευκολη γιατι υπαρχει κ το αυτοματο ταισμα..αλλα παιζει πολυ μεγαλο ρολο το παιδι..αλλα κοιμουνται πολυ αλλα θελουν ολη μερα αγκαλια..

ψηφιζω λυδια!

πασχαλιτσακι λιγο μαιρι λιντα μου φερνει :lol::lol: αλλα δεν ειναι κακο!!οσο για αυτο που πες τι να πω κ εγω που σε ενα σπιτι ειμαστε μια νανσυ σαντυ κ ηταν ο γιος κοριτσι θα χα κ μια ναντια! :lol::lol: (κωνσταντινα)αυτο κ αν σου θυμιζε κομμωτηριο μπορντελο... :lol::lol: αφου ακομα και οι γονεις μου πολλες φορες με λενε σαντυ κ την σαντυ νανσυ :lol::lol:

παιδοτοπο καγκουρο κ παλι παιδοτοπο..σε οσα γενεθλια εχω παει σε σπιτι τωρα που μεγαλωσαν τα παιδια ειναι σκετος πονοκεφαλος..κ το σπιτι γινεται χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε κ το απλο μουλτι που εχω παλι πρεπει να πατας το κουμπακι στο αλλεσμα!!αντε να το παρω κ εγω!!

κοριτσια το χαλι τελειο εδεσε απιστευτα με τα χρωματα του δωματιου κ την ριγα στον τοιχο!!

σε δυο ωρες εχω μαθημα πλεξιμο :lol::lol::lol: θα πεσει πολυ γελιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...