Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλα?

Εμείς μόλις πήραμε την παιδίατρο γιατί είχαμε ραντεβού την Δευτέρα που θα είμαστε Πατρα και την ρώτησα αν πειράζει να το καθυστερήσουμε μία βδομάδα και μου είπε ότι καλύτερα να πάμε αύριο επειδή είναι επαναληπτικό.Θα βρέχει ρε γαμώτο αλλά τί να γίνει?

Αντωνία μου το έχω πει και θα το ξαναπώ, είσαι ηρωίδα, ο γιος σου σε ταλαιπωρεί :( Ελπίζω να μην φτάσετε μέχρι τα 2 έτσι!

Μαρία τί έγινε, γιατί χωρίζουνε?

Νάνσυ, πλέξιμο ακούω, ε?Καλά εγώ δεν θα είχα καθόλου υπομονή για τέτοιο χομπι!Θα καρφωνόμουνα με τις βελόνες απο την ένταση που έχω :lol:

Λία ο Στράτος πολύ φάτσα!Μα πως να μην ξεχνάς τα κόλπα που σου κάνει με τον ύπνο, όταν σου σκάει τέτοια χαμόγελα??Και φυσικά έχουμε και μεις τον ίδιο ιππόκαμπο σε ρόζ!Εχει κάνει θραυση αυτό το παιχνίδι.Εμεις με τη μουσική του κοιμόμαστε και χαιδεύουμε που και που την κοιλιά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α!Ξέχασα να σας πω.Εκτος απο τις πάνες που παρήγγειλα απο το welovebabies,είχα παραγγείλει και κάποια δώρα τώρα για τα Χριστούγεννα για ανηψάκια κλπ και είχα τσεκάρει ότι ήθελα και περιτύλιγμα δώρου.Σήμερα τα έλαβα και πραγματικά χάρηκα γιατί τα έχουν όλα τυλιγμένα και στέλνουν και σακούλα με το λογότυπό τους.Δηλαδή με λίγα λόγια αν τα έπαιρνα π.χ. απο jumbo και χρόνο θα έχανα και θα αναγκαζόμουν να τα τυλίξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την ζηλευει πολυ..χτες την χαιρετισε ενας γνωστος μας κ ηταν πολυ οικια μαζι της κ οταν γυρισαν σπιτι την ειπε σε πηδουσε αυτος?τον κοιταξε αγρια αλλα δεν ειπε τιποτα εκεινη την στιγμη κ μετα αυτος ξανα την λεει με χειρονομια σε πηδηξε?ε κ αι αυτη του λεει αει παρατα μας κ εγινε ολα αυτα τι εγινε..εντωμεταξυ με αυτον τον γνωστο μας δεν υπηρχε περιπτωση να γινει κατι γιατι κ μεγαλος ειναι κ οτι ναναι....η κουνιαδα μου ειναι πολυ ιδιοτροπη στους αντρες!! ;)

καλε νανσυ κ πλεξιμο? :lol::lol: ε δεν παιζεσαι!!!!τελεια ειναι ομως..κ εγω εψαχνα να πηγαινω για να μαθω αλλα στα γιανιτσα εχει..1 ωρα δρομος..σιγα λεω μη παω εκει..20ε βενζινη θελω πηγαινε ελα!!προσπαθησε λιγο η πεθερα να με δειξει αλλα τσατιστικα!!! :lol::lol: εμπλεκα τα δαχτυλα συνεχεια!!! :lol::lol:

ναταλια ναι δεν εχει αδικο ο αντρας σου με το βιταμ..προτου συγκαει την βαζει η φιλη μου καθημερινα κ ειναι καθαρη..

αριαδνη θα μπω κ εγω να δω τι εχει!!!κ τυλιγμενα ε?σουπερ ετσι!!! :) συγχαρητηρια κ για τον αντρα σου!!!

πω πωωωω αντωνια ηρωιδα!!!!2 χρονια?θα παω την αλλη βδομαδα..κ εμεις γυρω στης 10 του μηνος ειναι..

λια παιδαρος ο στρατος!!τι να λεμε τωρα!!!!!!!!!!! :):)

αχ σταυρουλα δεν ειναι τελεια οταν κοιταει κ προσεχει τι κανει ο καθενας?εγω την βαζω να τον ξυπναει!!!! :lol::lol: την βαζω διπλα του κ απλωνει με τα χερια της στο προσωπο του τον γραπωνει κ κανει αου αου δυνατα με χαμογελα!! :lol::lol: ξυπναει εννοειτε με χαμογελα ο ανδρεας!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψιτ!!

Τι κανετε??

Εγω νομιζω την αρπαξα...συναχωθηκα κι εχω και καψιμο στο λαιμο απο χτες..

Σημερα θα παω για εξετασεις και θα βγαλω και μια ακτινογραφια θωρακος γιατι εχω εναν πονο παραξενο οταν βηχω,απο τοτε που γεννησα.Νομιζα πως ειναι που μετακινηθηκαν τα οραγανα και τα πλευρα,αλλα καλυτερα να το τσεκαρω γιατι ημουν και φουγαρο πριν..

Αντωνια ειναι ιδιοι ρε μαμωτο οι γιοι μας...Κι εγω καθε βραδυ σας σκεφτομαι...πως ειμαστε ξυπνιες μαζι..!

Εχω αρχισει να συνηθιζω στην ιδεα πως θα μας πανε ετσι μεχρι τα 2.Αυτο ελεγα χτες στον αντρα μου.

Ασε στην ποζα με το πληκτρολογιο κατι πατησε ο μικρος,και βγηκε στην οθονη ενα τελειως κουλο μυνημα,δεν το ειχα ξαναδει ποτε και μου φανηκε επικινδυνο! :o

:lol::lol:

Και ο Στραταρας ορμαει στο φαγητο μας και κανει τα χειλακια του πλατς πλατς οταν βλεπει φαγητο και οταν του δινω να μυρισει,ειδικα τη μπανανα.Λετε να μας κανει κι εμας χουνερια μετα με το φαι και να μην τρωει?Γιατι ειναι και ιδιοτροπος.

Μαρακι αστα να πανε,αν ο αντρας ειναι ζηλιαρης ειναι τρισχειροτερος απο ζηλιαρα γυναικα.

Σε τετοιες περιπτωσεις και να τον ξαναδεχτει πισω τα ιδια θα της κανει.Δεν διορθωνονται αυτοι...αντιθετως....μπορει να σηκωσει και χερι καμια μερα. :roll: Αρρωστια ειναι.

Νανσυ στο μυαλο μου εισαι!Εδω και καιρο λεω πως θελω να ξαναθυμηθω το πλεξιμο,και ηθελα να γραφτω κι εγω.Ηξερα να πλεκω μικρη,γιατι πλεκουν οι γιαγια και θεια και με ειχαν μαθει μικρη.Βασικα εγω θελω να το τελειοποιησω και να κανω και καμια μπιζνα! :lol:

Βρε κοριτσια ,υπαρχει και καταστημα next πουθενα κοντα??Γιατι δεν θελω να ξαναχρησιμοποιησω καρτα ακομα.

post-6812-13873939859842_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

piga sta zara k ontws den exei tpt k eidika edw sto diko mas tou pira omws ena malino skoufo....

voula tin rwtisa k mou edwse mia krema farmakeutiki alla den vlepw apotelesmata tha ksanaparw na tin pw....

maraki kala leei i lia ama zileuei o antras den allazei eixa ton prwin mou polu ziliari...

likouni perastika... elpizw na min tin aprakses....

nansy mou pleksimo eee pou ta prolaveneis ola ithela na ksera super woman mou esu....

emeis den exoume next edw pera k karta den exw ase pou den thelei o antras mou agores mesw internet... tha dw sta lutw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, πήρα τον μικρο και πήγαμε βολτουλα σημερα, πέρασα και απο τα next, τι ωραία πραγματάκια που έχουν και για κοριτσακια και για αγοράκια.....

Βιβη ασε απο τριχοπτωση αλλο τίποτα όλες μας χάνουμε.

Ναταλια ρυζαλευρο υπάρχει το βιολογικό, που δεν εχει τίποτα μέσα και στα σούπερ μάρκετ θα βρεις διάφορες μάρκες που επίσης ειναι σκέτο ή με γεύση βανιλιας, δεν νομίζω ότι έχουν αυτα γλουτενη μέσα. Περαστικα και στο πωπουδακι του Στρατουλη.

Νανσυ και πλεξιμο, τι αλλο θα κανεις πια :lol:

Αντωνία ελπίζω να φτιάξει το προγραμματακι του πριν τα δυο, ίσως αργότερα που θα μπουσουλαει και θα αρχίσει να κινείται να κουράζεται και να κοιμάται καλυτερα το βραδυ.

Αμαλία περαστικα μακάρι να το περάσεις ελαφριά. Next εχει κατάστημα μονο με παιδικά στον Πειραιά και με παιδικά και γυναικεία στο river west στον Κηφισο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia...

egw parolo pou eimai entelws aupni simera piga kai boltoula...

H Ebelina koimithike 7 wres seri kai meta alles 2...apla egw den kserw ti epatha kai den me eperne o upnos

me tipota...koufo e? 1 mera koimatai auti kala kai egw den mporw...

Kagouraki euxaristw gia tis plirofories...den thumomoun akribws poso alla iksera oti krataei panw apo 1 mera sto psugeio...

Nai me tin pipila allakse polu! Einai omws polu parakseno twra pou trwei kai den apokimietai sto stithos kai perimenei meta tin pipila....to skeftika polu...h moni eksigisi pou mporw na dwsw einai oti afou h kori mou einai didimos exei dixasmeni proswpikotita :lol::lol:

Tseboula :lol: gia tous wraious antres! Tous eixes balei sto mati tous kritikous esu e? :lol:

Gia tin trixoptwsi ti na sou pw...ta koritsia exoun barethei na me akoun na milaw gia auto to thema....an diabaseis to postaki mas ton teleutaio mina tis exw priksei....emena peftoun me ta tsouloufia...exei meiwthei tragika to malli mou...mexri kai se giatrous piga...eksetaseis ekana....den briskoun kati...mou exoun dwsei kai kapoia therapeia me kati ampoules...alla den blepw sumamtiki allagi akoma....giauto thelw apla na mou erthei h periodos mpas kai mpoun oi ormones mou se mia seira kai stamatisei kai h trixoptwsi...sto spiti skoupizw sunexeia kai kathe mera petaw ena ftiaraki gemato trixes! :shock: Alla ap'oti lene einai fusiologiko meta ti genna...alles perissotero kai alles ligotero...alles kai katholou!

Delphinaki exoun paidia? Pantremenoi itan?

Tony exw mia aporia...otan erxontai kosmos spiti ti kaneis afou thelei o mikros sunexeia bizi??

Nancy :lol: pleksimo?? Ama ftiaxneis wraia rouxalakia na bazeis fwto na ta poulas se emas edw sto postaki! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα και Τσεβουλα θυμηθηκα που οταν ημουν μικρη μου ελεγαν ''εσυ θα παρεις κρητικο'''.

Τελικα δεν..!Τοσα χρονια Κρητη κατεβαινα,αλλα τελικα δεν με εκλεψαν!! :lol: Ημουν δυσκολη. :lol:

Το απογευμα εχω τις εξετασεις.Αντε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

μια μερα ειχα να μπω κ διαβασα 10 σελιδες! :D

ο καιρος πολυ χαλια γαμωτο,πολυ με μελαγχολει..

χθες πηγα στο river west για να αλλαξω κατι ρουχα που μου εφεραν για το μωρο απο τα d pam(au pareil)καπως ετσι τελοσπαντων λεγονται,ειναι γαλικα.εχουν χαλια ρουχα,δεν ηξερα τι να παρω,το ενα χειροτερο απο το αλλο.τελικα πηρα του αντωνη μια φορμα,η οποια δε μου αρεσε πολυ αλλα για το σπιτι καλη ειναι κ για περα δωθε στη γιαγια του π.χ.πηγαμε κ στα next,δε μου πολυαρεσαν ομως για την μπεμπα,για τον αντωνη ειχε πιο πολλα ωραια,καλα δεν εκατσα κ πολυ ωρα γιατι κοντευαν να κλεισουν κ ετσι δεν καλοειδα.αλλα παλια που ψωνιζα δεν ηξερα τι να πρωτοδιαλεξω.

κοριτσια κ εγω σας ειχα ξαναγραψει οτι απο τον 6ο κ μετα ξεκινησαμε τροφες.εννοω κρεμες κ φρουτα κ μετα φαγητο.μου κανει εντυπωση που καποιες σας ξεκινησαν λιγο νωριτερα,τωρα τι να πω,ειπαμε ο καθε γιατρος λεει τα δικα του.εγω θυμαμαι ξεκινησα με μηλο απο φρουα μετα μπηκε αχλαδι κ μετα μπανανα.οσο για μπισκοτα κ εγω αργησα πολυ να βαλω,αν κ γενικα την ετρωγε ο αντωνης κ δεν αντιμετωπισα προβλημα.ετρωγε μεχρι κ πριν λιγο καιρο φρουτοκρεμα,τωρα του τα κοβω κομματακια κ τα τρωει με πιρουνακι.

κ εγω δεν ειχα πολυ καλη νυχτα,κοιμηθηκε 2 παρα παλι,ξυπνησε 6,εκανε 3 φορες κακα :!: κ κοιμηθηκε παλι στις 8.30.σκεφτομουν εσας κοριτσια,ειδικα την αντωνια μας,ηθελα να κλαιω κ σκεφτομουν εσενα αντωνια μου,δεν αντεχεται αυτο το πραγμα.

κοριτσακια μου διαβασα πολλα κ δε θυμαμαι τι να σχολιασω..

ειδα κ τις φωτο του στρατουλη,ενταξει δεν εχω λογια κ ισως γινομαι γραφικη αλλα ειναι θεος ο γιος σου βουλα μου..εχω κ αδυναμια στα ανοιχτοχρωμα παιδακια.οσο για τον στρατουλη της λιας κ του νικολα μας θα τις δω οταν γραψω το κειμενακι μου κοριτσια μου.

λια μου καλη επιτυχια στην εξεταση σου!

στολισαμε κ το δεντρακι μας κ εμεις κ το μπαλκονι κ φετος που ο αντωνης ειναι 3 καταλαβαινει ακομα πιο πολυ απο περσυ κ μου αρεσει αυτο,που του λεω για αη βασιλη κ δωρα κ ολα αυτα.

καλα η δικη μου κουνιαδα να σας πω τι επαθε..δουλευει σε ενα κομμωτηριο ειναι υπευθυνη κ κλεινει ραντεβου κτλ.τη κυριακη λοιπον στη γιορτη της την πηρε ενας ο οποιος ειχε βγει μαζι του πριν 3 χρονια να της ευχηθει.χθες λοιπον της στελνει μηνυμα να βγουν για καφε τεταρτη οπου εκεινη παντα παιρνει ρεπο κ εκεινος το θυμοταν απο τοτε.αυτη ομως δεν απαντησε αμεσως γιατι ηταν στο μαγαζι κ ειχε λιγη δουλεια εκεινη την ωρα.μετα απο ωρα λοιπον ερχεται μια πελατισα κ πιανουν τη κουβεντα κ της λεει η κουνιαδα μου,θα εβγαινες ποτε με αντρα ταυρο;δεν ειμαι σιγουρη για το ζωδιο,υποθετικα το βαζω.κ λεει η πελατισα αστους ολοι ειναι ιδιοι κ τα κλασικα που λενε μερικες για τους αντρες.κ με τα πολλα λεει η κουνιαδα μου οτι εχει παει σε ενα μερος π.χ ντουμπαι κ η πελατισα τη ρωτησε πως τον λενε,ειπε η κουνιαδα μου,η πελατισα εμεινε με το στομα ανοιχτο κ ξερετε γιατι;γιατι ηταν η κολητη του φιλη κ κουμπαρα του!!!τον εχει παντρεψει..κ το χειροτερο;τον γεναρη γεναει η γυναικα του το πρωτο τους παιδι..κ διασταυρωσαν σιγουρα οτι ειναι αυτος με το κινητο.κ οι δυο τους ειψαν τον ιδιο αριθμο..επαθα πλακα.απλα σας το ειπα για να δειτε ποσο τρομερη συμπτωση,μου εκανε εντυπωση.κ μαλιστα η κολητη κ κουμπαρα του ακατανομστου απο τη στεναχωρια της πηγε κ εκανε εμετο στη τουαλετα του κομμωτηριου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α κοριτσια μου σημερα εχω μια στεναχωρη επετειο..πριν 4 χρονια εχασα το πρωτο μου παιδακι..

τωρα ειναι αγγελακι στον ουρανο κ μας φυλαει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λελούκο περαστικά εύχομαι να μην το περάσεις δύσκολα όπως εγώ και καλή επιτυχία με τις εξετάσεις.

Ναταλία στα Λητώ θα βρεις. Να τους το ζητήσεις κολαν. Έχουν μόνο σε γαλάζιο δηλαδή τότε που πήγα εγώ τώρα δεν ξέρω αν έφεραν κι άλλα χρώματα.

Έλενα έβαλες τελικά στο φρούτο γάλα? Κι εγώ το έχω πάθει πάρα πολλές φορές να κοιμάται ο μικρός και να έχω αυπνία εγώ. Από το άγχος μας πιστεύω ότι γίνεται. Φοβόμαστε ότι θα ξυπνήσουμε σύντομα και δεν κοιμόμαστε καθόλου. :(

Κατερινάκιιι τέλειες οι φωτογραφίες. Ο μικρός είναι ένας γλύκας ο οποίος μου φαίνεται ότι είναι ίδιος ο μπαμπάς του. Κάνω λάθος? :roll::lol:

Σε λιγάκι θα έχετε βιντεάκι του Στράτου στην πρώτη απόπειρα να τον ταισουμε ρυζάλευρο. :lol:

Βικάκι μου θα τον δεις και σε βιντεάκι χιιχιχι. Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

Έχω πάει σε αυτό το μαγαζί να αλλάξω ένα ζακετάκι που μου είχαν πάρει δώρο του μικρού και είχε μοχερ μέσα. Αν είναι δυνατόν μοχερ στα μωρά. Τεσπα, εγώ του πήρα ένα λαδί ζακετάκι με ρόμβους. Δεν τρελάθηκα αλλά οκ.

Και του χρόνου να στολίσετε το δεντράκι σας με τα παιδάκια σας ευτυχισμένοι, μονιασμένοι και υγιείς.

Βικάκι τι λες ρεεε. Πωπωωω τι γίνεται στον κόσμο. Καλά αυτόν δεν τον θέλει. Πολύ γκαντέμης ο τύπος :lol::lol::lol::lol::lol:

Βικάκι μου :(:cry:=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιάκι μου καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου, ελπίζω να το περάσεις ελαφρά το κρύωμα!

Σταυρούλα, περιμένουμε βίντεο!!!!

Κατερινάκι, το κουνελάκι μεγάλωσε παααρα πολυ και γω νομίζω ότι μοιάζει στον μπαμπά του!Καλά η φώτο με την πάντα θεική ;)

Βικάκι και του χρόνου να στολίσετε έτσι όμορφα και καλές γιορτές να έχουμε.Όσο για την επέτειο που ανέφερες, να σκέφτεσαι ότι έχεις τώρα στην αγκαλιά σου τα 2 σου παιδάκια :)

Χριστινιώωωω που είσαι??

Εδω έχει παρα πολύ αέρα, βέβαια κρύο δεν έχει και δεν βγήκαμε καθόλου έξω.Θα βγω μια και καλή για χορό και οδοντίατρο :lol: Γραφικό έχει γίνει.

Το μωράκι της κολλητής μου που είναι 3 μηνων, προχθές πήγαν στον παιδίατρο γιατί δεν έτρωγε και έκανε εμετούς :( Είχε σταματήσει τον θηλασμό και τώρα της έδωσαν ειδικό γάλα.

Εγω σήμερα της έδωσα πρώτη φορά ξένο, δεν τρελλάθηκε αλλά οκ, ήπιε 130 μλ.Μου είχε πει η παιδίατρος αφου σταμάτησα τις αντλήσεις να της εντάξω και το ξένο παράλληλα με το μητρικό για να μην της έρθουν όλα μετά απότομα, τροφές, ξένο κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι περστικουλια σου..ελπιζω να μην κολλησει κ ο μικρουλης σου!!!!

Βικακη :YMHUG:

Ελενα ηρθαν στις 6 κ εφυγαν στις 8.30 κ σαυτο το διαστημα εδωσα 2 φορες βυζι..τους ετοιμασα καφε..εφυγα πηγα μεσα θηλασα..κ μετα εστρωσα το τραπεζι τους εβαλα φαγανε..εγω πηγα θηλασα..κ οταν εφυγα κ εβαλα τον μικρο για υπνο εφαγα κ γω..κ μαζεψα ,επλυνα..ευτυχως η κουμπαρα ειχε αναλαβει τα μεγαλυτερα παιδιακ ξερει γιατι θηλασε το γιο της 18 μηνες ε κ κατα τις 7 ηρθε ο Σταυρος κ εκατσε με τον κουμπαρο.γιαυτο δεν καλω κοσμο στο σπιτι γιαυτο τον λογο..ολο φευγω κ παω για να θηλασω κ να τον κοιμησω..

κ οταν παω καπου ειδικα απογευμα ξινο μου βγαινει γιατι συνεχεια παω καπου για να θηλασω..δηλαδη παλι μονη καθομαι..γιαυτο ειμαι παντα σπιτι.

Σταυρουλα εβαλες βιντεο παω να δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia pote den ksereis...mporei na kaneis sumpethera kai nufi kritikia afou den ekatse o antras! :lol::lol:

Bikaki ti les resu!! Pwpwww...kai telika ti tha kanei auti h koumpara tou tha pei tipota?? Egw tha tou estailna mnm pisw kai tha tou elega, nai pame gia kafedaki tha fereis kai tin egkuo gunaika sou? :lol:

H ksereis ti tha itan kalitero?? Tha tou elega pame gia kafe kai tha eperna kai tin koumpara mazi gia ekpliksi! pwpww fantazesai??

Stauroula den ebala simera galataki giati eixa skeftei oti tha ebgaza gala to prwi alla egw apo to na min koimithw oli nuxta den sikwthika kai tin ekane o antras mou....ase ti itan auto to pragma resu, na prospathw oli nuxta na koimithw kai na min mporw...nai eixa kai ena agxos kai kathe wra pou pernouse skeftomoun, e twra tha ksupnisei, ela pou auti den ksupnouse kai egw emeina ksupnia!

:lol:

Ari telika stamatise to gala apto stithos?? H eprepe na pareis kanena xapi??

Tony giauto se rwtousa giati kai egw ama erthei kaneis spiti polles fores agxwnomai giauto to logo kai gia auto twra plewn opoios me parei thl gia na erthei tous lew panta mera pou kserw oti tha einai kai o antras mou edw gia na morei na kathete autos mazi tous otan feugw...

Ebgala kai gw fwto alla den tis exw perasei akoma...paw na dw tis dikes sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα 2-3 μέρες ένιωθα το στήθος μου πολυ βαρύ αλλά όσες φορές το πίεσα δεν έβγαζα.Τώρα το νιώθω ξεφουσκωμένο.Οπως και να χει πάντως ένας λόγος που πάω Πάτρα είναι και για να πάω γυναικολόγο για το τεστ παπ, τα ινομυώματα και αυτό με το στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω οταν ερχεται σπιτι καποιος βαζω κουβερτουλα πανω μου κ θηλαζω κ δε φαινεται τιποτα.φυσικα αναλογα ποιος ειναι.μια κυριακη βραδυ ειχε ερθει ο νονος του αντωνη χωρις την κουμπαρα μου κ φυσικα εκατσαν με τον αντρα μου κ εγω πηγα μεσα στο κρεβατι για θηλασμο.αλλα με τη κουβερτα δε ντρεπομαι γιατι δε φαινεται τιποτα.παντως δε ξερω γιατι αλλα παρολα αυτα με αγχωνει ολο αυτο.σιγουρα ειναι αλλιως να ειμαι μονη μου στον χωρο μου.

βουλακι μου ανυπομονω να δω βιντεακι στρατουλη!!

κατερινακι ο νικολας σου ειναι ενα κουκλακι,κ εσενα πολυ αντρακι ειναι κ η φωτο με τη παντα οντως οπως λεει κ η αριαδνη ολα τα λεφτα.δε μπορω να καταλαβω που ακριβως μοιαζει αλλα μου μοιαζει πολυ με αγγελικουλα.

του στρατου της λιας δε μου ανοιγουν οι φωτο.. :cry:

ελενα η κοπελα της ειπε να του πει να βγουν κ να ερθει να παθει σοκ αυτος αλλα η δικια μου αρνηθηκε.κ εγω δε θα το εκανα,δεν ειναι καθολου του στυλ μου.αλλη θα το εκανε κ καλα θα εκανε απλα εγω θα φαινομουν απο τη φατσα απο την αρχη ποση αμηχανια θα ειχα.παντως οπως λεει κ η βουλα πολυ γκαντεμης ο τυπος.. :lol: κ φυσικα μεγαλος μαλα......#%%&$%$^*^^(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία πακέτο με τους επισκέπτες. Εγώ αν είναι κοντινοί μου φίλοι μου δεν φεύγω παρά τους γυρνάω την πλάτη και δεν φαίνομαι που θηλάζω.

Αρι όλα καλά να πάνε και με παιδίατρο και με γυναικολόγο.

Χριστινάκι χάθηκες μας λείπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lioumpa o Strataras einai trela! Otan xamogelaei mou aresei polu.

Stauro o Stratoulis mia xara ta pige gia prwti fora rizaleuro! Emena ksinize ti mouri tis!

Ari e tote mallon tha exei stamatisei to gala kai den tha xreiasteis xapia! Alla kalo einai na se dei o giatros.

Egw koritsia mexri 4 minwn thilaza me ena sentonaki panw mou an itan kontina mou atoma, alla meta ton 4 mina h Ebelina arxise na exei megaliteri antilipsi sto ti ginetai gurw tis kai mprosta se kosmo stamataei kai xazeuei kai genika twra thelei isixia gia na min tis apospatai h prosoxi...opote thilazw sto dwmatio tis otan einai edw kapoios.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο το βιντεακι σας Σταυρουλα..του αρεσε πολυ το ρυζαλευρο..τωρα πως τα πατε :?::?::?::?::?::?::?:

Κατερινακι το κουνελακι σου μεγαλωσε πολυ..νομιζω εσενα μοιαζει..

Ναι κ γω οταν ειναι καποιος στο σπιτι παω μεσα στο δωματιο να θηλασω γιατι με το παραμικρο τσικ γυρναει ο κουτσομπολης να δει τι γινετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μια χαρά τα πήγαμε και λέω αύριο να του δώσω για πρώτη φορά φρούτο. Την Δευτέρα έχουμε μηνογενέθλια κλείνουμε τους 6 μήνες. Α! ήρθε και το babycook πολύ ωραίο μου φαίνεται και πανεύκολο. Θα το εγκαινιάσω αύριο με το φρούτο του. ;)

Όντως κι εμένα με το παραμικρό τσικ σταματάει και γίνεται χάλια γιατί αφήνει το στήθος και αυτό πετάει το γάλα σαν νεροπίστολο :lol::lol:

Μόλις μου κοιμήθηκε στην αιώρα ελπίζω να ξυπνήσει σύντομα και να μην κοιμηθεί πολύ γιατί αλλιώς την πάτησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεπατωθηκα στις δουλειες.τους εστειλα ολους πεθερα,ακομα κ την μπεμπα κ τα εκανα ολα οσα ηθελα γιατι αν την εχω εδω δε μπορω να κανω οπως θελω.τι ωραια οταν ειναι ολα μαζεμενα κ καθαρα..αλλα δε διατηρειται πολυ με δυο παιδια κ που να μεγαλωσει κ η μπεμπουλα μου.ας ειναι καλα κ ολα γινονται ομως.

δεν ειδα βιντεακια θα κλεισω τωρα,απλα περιμενω να στεγνωσει το πατωμα κ ειμαι μεσα στο ρευμα,θα παω να λουστω κ θα φερει ο αντρας μου σουβλακια να φαμε.εχω πεθανει στη πεινα.

τελικα τα γενεθλεια του θα τα κανουμε ανημερα δηλ 17 δεκεμβρη,δεν θα εχει αγγλικα ο αντρας μου οποτε χαιρομαι που θα γινουν ανημερα.φαγητα δε κανω,αλλα θα παραγγειλω πιτσες,θα εχω πιροσκι,διαφορα σφολιατοειδη για τους μεγαλους κ για τα μικρα το μενου του παιδοτοπου κ φυσικα αν θελουν κ απο τα δικα μας.με τα δυο παιδια δε μπορω να κανω κ πολλα κ δεν θελω κ να βαλω κανεναν να μου φτιαξει φαγητα ειδικα η πεθερα μου με βοηθαει ουτως η αλλως σε αυτο το θεμα που ειμαστε κοντα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες???

Ολο αψου αψου κανωω!!!!Αρρωστησααα!!!Παιρνω ντεπονακια μηπως και το προλαβω.

Τελικα μονο αιματος εκανα γιατι δεν ημουν 100 % σιγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος και με εδιωξε ο ακτινολογος! :lol:

Με τη διατροφη που κανω θελω να δω ποσο ζαχαρο και χοληστερινη θα εχω!!

Το βιντεο τουΣτρατουλη δεν το ειδα ακομα.Θα το δω μολις τελειωσω.

Καλα Βικακι τι παπαρας ο τυπος.Εγω θα του εστελνα αυτο που λεει η Ελενα,να φερει και τη γυναικα την εγκυο.Και δεν θα του ξαναπαντουσα για να σκασει απο την περιεργεια.Βλακες...οσο σκεφτομαι πως η αλλη δεν θα παιρνει χαμπαρι τιποτα,και οτι θα μπορουσε οποιαδηποτε να ειναι στη θεση της :evil::evil::evil::evil:

Δεν φαινονται οι φωτο του φρατζολα μου?Γιατιιι??

Κοριτσακια κι εγω χυμα θηλαζω ,οταν εχει κοσμο.και στο σπιτι κι εξω.Ενταξει φροντιζω να ειμαι διακριτικη.Καλα και ο δικος μου με το παραμικρο κοιταει γυρω γυρω,μη χασει!

Παω να δω βιντεο Στρατουλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...