Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aυτο το sex and the city συγκινητικουλι ειναι..

Ελεγα του αντρα να το δουμε αλλα βαριεται,λεει ''αυτες συνεχεια μιλανε''!! :lol::lol:

Κατερινακι μου να κανεις μια βολτα απο σκαιπ ,ολο και καποια ειναι.Κι εγω πολυ μοη νοιωθω σημερα.Και νομιζω αρχιζω να συνηθιζω! :?

Χριστινακι περιμενουμε νεα σουουου!!!Ελπιζω αυριο να μας πεις!

Το αλλο μας Χριστινακι γιατι χαθηκε..? :( Ολα καλα κοριτσακι?????

Μας ελειψες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Τι βροχή έριξε σημερα, έβγαλε βέβαια και λίγο ήλιο, αλλα νταλα ο καιρος.

Εμεις καλα γενικά, ο Νικόλας μπορει ακομα να μην μου εχει γυρίσει απο ανάσκελα μπρουμυτα αλλα γυρίζει σαν το ρολόι είτε τον έχω ανάσκελα είτε μπρουμυτα :P .

Νανσυ θα έχεις σίγουρα το μυαλο σου στα παιδια δεν θα είσαι τελείως ανέμελη όπως τις προηγούμενες φορές αλλα και αυτα θα ειναι σε καλα χέρια και εσυ σίγουρα θα ξεσκασεις θα χαλαρωσεις και θα ανανεωθεις :D

Κικιτσα θα περιμένω φωτο απο τα μπισκοτοσπιτο, έχω παρει και εγω και λέω να τα φτιάξω το σαββατοκύριακο για τα Χριστούγεννα. Απο πανω τι έβαλες για την διακόσμηση ψάχνω συνταγες αυτες τις μερες.

Έλενα θα της αρεσει στο καρότσι γιατι τωρα θα χαζευει περισσότερο γύρω της. Ο παιδικός που τη στέλνω εχει αυτο το καλο κατα καιρούς μου στέλνει βιντεακια για την προοδο της και ειδικα της πρώτες βδομάδες μου έστελναν συνεχεια και έβλεπα την προσαρμογή της, και το κάνουν αυτο γιατι δεν επιτρέπουν την παρουσία των γονιών κατα την λειτουργία του. Αλλοι γονεις και ειδικοί έχουν αντίθετη άποψη για αυτο το συστημα αλλα εμένα δεν με πείραξε απο τη στιγμη που είχα υλικό απο την παρουσία της εκει.

Αριαδνη καλα να περάσετε θα ειναι πολυ όμορφη η γιορτουλα.

Μαρακι τελειες οι φωτο της Αννουλας με τον Ανασταση. Πανέμορφα και τα δυο τα χαζευω τόση ώρα ειναι κουκλια. Καλη αρχη με τα φρουτάκια ειναι σε όλα τόσο καλη η μικρη σε ολα και κινητικα πολυ μπροστα που δεν θα σε παιδεψει.

Βικακι περασατε πολυ όμορφα χθες φαντάζομαι συγκίνηση με την έκπληξη παντα χαρές να έχετε!!

Κατερινακι νιώθεις έτσι επειδη είσαι μονη, και περνάνε όλα απο τα χέρια σου,εγω έχω τη λύση του παιδικου οπότε τη μιση μερα τα έχω και τα δυο μαζι, κάτι ειναι και αυτο.

Λια μια χαρα ο μικρός και μας κάπως έτσι μας εχει πει για την εισαγωγή των τροφών.

Α ευχαριστω και τα υπόλοιπα κοριτσακια για τις ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!μολις εαλα τα παιδια μου για υπνο(την κορη μου και τον αντρα μου).

Αυτο το κοριτσι μου δεν εχει κανενα μα κανενα προγραμμα.Καθε μερα κοιμαται διαφορετικες ωρες,μαλλον η ρουτινα δεν τις ταιριαζει! 8-)

Χριστινα αντε αυριο να διααβζουμε τα καλα τα νεα σου.

Και μεις εχουμε εμβολιο την Παρασκευη.Τι βασανο κι αυτο μου χαλαει ολη η ψυχολογια με τα εμβολια! :(

Προσωπικα δεν ειχα φοβιες με τις αρρωστιες μεχρι που γεννησα την μικρουλα,ολο τριγυρναει στο μυαλο μου πως αν παθω κατι τι θα απογινει,την αγαπω τοσο που δεν πιστευω καποιος να αλλος να την αγαπησει,μακαρι βεβαια να την αγαπανε και να την προσεχουνε σε ολη της την ζωη,με ή χωρις εμενα!

Οντως ολοι εχουμε καποιο δικο μας ατομο να χει περασει ασχημα και σιγουρα πανω απο ολα θελει καλη ψυχολογια

Εμενα το προβλημα μου ειναι οτι νιωθω ενοχα οταν βγαινω εξω,σαν να την παραταω αισθανομαι,αλλιως εχω μπολικους να την αφηνω(μαμα-πεθερα-γιαγια-θεια...)που παρακαλανε να τους την αφηνω.Οταν ομωσ φτανω στα ορια μου καλω γραμμη sos και ερχονται μου την κρατανε,κανουν καμια δουλιτσα και εγω την πεφτω για υπνο :D .Πραγματικα δεν ξερω τι θα εκανα διχως την οικογενεια μου.Μακαρι να μαι και γω το ιδιο στηριγμα για την κορουλα μου.Καταωρας ομως νιωθω και γω οτι δεν ειμαι οσο πρπει καλη μαμα και οτι κουραζομαι πολυ ευκολα :cry:

Οσο για τα οικονομικα εμασ μας εχει αγγιξει ηδη σε μεγαλο βαθμο η κριση.Δυσκολευομαστε παρα πολυ,να φανταστειτε ειναι η πρωτη χρονια που δεν εχω ψωνισει κατι για τα χριστουγεννα :cry: και δεν μου κανει και τπτ παλιο γιατι εχω παχυνει πολυ :evil: Ευτυχως ειχα μεριμνησει στην εγκυμοσυνη μου και εχω καλυψει την μπεμπα για τα απαραιτητα της(καροτσια-παρκα-γυμναστηρια...)αλλιως φετος δεν θα μπορουσαμε να της παρουμε τπτ.Α!μας πηρανε δωρο ενα smart καροτσι-ποδηλατο ειναι φοβερο κοριτσια:D;)

Τωρα που αποφασισα να βαλω κ γω φωτο στην ομαδα δεν μπαινει το Αλεκακι :roll: Αλεεεεκα που εισαι????

ΣΑς καληνυχτω γλυκιες μου,ονειρα γλυκα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βικακι τι ωραια εκπληξη!!!!!!!μπραβο στην φιλη σου!!ο ανδρεας δεν ξερω τι θα εκανε,αλλα εγω θα εριχνα τοοοοοοοοοκλαμα!!!!!!!!!καλε εχω θεμα εγω..σε καθε βαφτιση που παω,με το που βουταει ο παπας το μωρο μεσα κλαιω απο συγκηνηση!! :) στην δικια μου τι θα κανω?θα παρω ρολο κουζινας το μεγαλο που εχει στα lidl !!! :lol: παει το βαψιμο!! :lol:

katerina gelasa me to roloi!!k h dikia moy to kanei!! :lol::lol:

αχ τσεβουλα χαλια μαυρα τα οικονομικα..κ εμεις που εχουμε κατι δικο μας σκατουλες..ουτε φραγκο δεν ειδαμε για μας,να πουμε να παρουμε κατι δωρο για τους εαυτους μας. :(

κατερινα ναι οντως εκει που μενεις πολυ δυσκολα να πας εστω κ με καροτσι..πολυ ανηφορα εχει κ ασε στο κατεβασμα σαν τον βεγγο θα πηγαινεις! :lol:

χριστινα θα περιμενουμε αυριο τα ευχαριστα νεα σας!!σε σκεφτομαστε παντα!! :x

οντως η μικρη μας χριστινουλα χαθηκε!!που εισαι κοριτσι?ειστε καλα?

λια το βλεπω κ εγω τωρα το sex on the city!ο ανδρες το κοιτουσε τωρα κ τι μου λεει?α γι'αυτο με πρηζεις?(σεχ) τετοια κοιτας κ παιρνεις ιδεες? :lol::lol: κ εκει που εδειξε που ο μεγαλος εβαλε κερια στο σπιτι κ την πηρε κατευθειαν στα φιλια ,του λεω θελω εστω μια φορα του λεω να με κανεις μια τετοια εκπληξη!!!κ τι εκανε?ξεπατωθηκε να γελαει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;

Να ευχηθώ πρώτα απ' όλα και από εδώ χρόνια πολλά στην όμορφη την Αγγελικούλα μας! Να τη χαίρεσαι Κατερινακι μου!

Εγώ τρέχω στην καθιερωμένη μου ρουτίνα. Ακύρωσα ένα μαθηματάκι που έχω αύριο γιατί η φραουλίτσα μου θα κάνει εμβολιάκια. Δύο. Εμείς δεν κάνουμε ένα κάθε μήνα αλλά δύο κάθε 2 μήνες. Θα κλαίει πάλι το βλασταράκι μου :(:(:( Σε λίγο κλείνει και το φροντιστήριο αλλά δε χαίρομαι και πάρα πολύ γιατί στις 3 Γενάρη ξανανοίγει. Συν τοις άλλοις πρέπει να έχω διορθώσει και διαγωνίσματα μέχρι τότε..Τέλος πάντων. Ας μην κλαίγομαι πάλι.

Αντωνία μου τρόμαξες πολύ που έπεσε το αγοράκι σου ε;;;Συμβαίνουν αυτά. Σημασία έχει που το παιδί δεν επαθε τίποτα.

Σταυρούλα δε νομίζω η μικρή να ξυπνάει γιατί δε χορταίνει στο τελευταίο γεύμα. Χθες για παράδειγμα έφαγε όσο τρωει πάντα και κοιμήθηκε 7ωρο...Μεγαλη χαρα πήρα.Σημερα μπορεί να κοιμηθεί 4ωρο..ό,τι να' ναι.

Ελενακι Ανθή λένε την πεθερά και τον αντρα Στέφανο;;;;Φοβερη συμπτωση πραγματι! Μια χαρούλα που η Εβελίνα δε ζητα γάλα το βραδυ. Η φραουλα οταν ξυπναει το βραδυ θέλει γαλα. Αν δεν της δωσω ουρλιάζει :?:?:?

Βικακι ο Πανούλης προς το παρον δεν κολλησε. Συνηθως κολλαει τα παντα..Για να δούμε..Τι κανουν τα ομορφούλια σου;

Παω να κανω μπανακι τη φραουλα για να φαει το τελευταιο της γευματακι και να κοιμηθεί..Μόνο το δικό μου παιδι εχει τετοια ωραρια :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Φιλάκια!!!!Συγνωμη που δε σας σχολιασα όλες :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

εχτες καναμε κ εμεις εμβολιο κ κλαψαμε λιγακι..η μπεμπα ειναι 6κιλα κ ο μπεμπης 8!!!ενω στην αρχη που ηρθε της ειπα οτι δεν του δινω καθε μερα ριζαλευρο γιατι νομιζω οτι ειναι χοντρος μου λεει μια χαρα ειναι καλε..μεχρι που τον ζυγισε :lol::lol::lol: ναι μου κανει ειναι χοντρος! :lol::lol: οχι πολυ ριζαλευρο..κ επειδη ειναι χοντρος στις κινησεις του πεφτει σαν μπουρδας..μου πε μωλις βγαλουμε το δεντρο να βαλουμε παρκο για να δραστηριοποιηται :lol::lol: η μπεμπα μια χαρα στις κινησεις της στεκεται οταν την κρατας κτλ.φρουτα μου πε μωλις κλεισουν τον 6.της ειπα οτι μπεμπα κοιμαται μονο μπρουμητα κ μου πε πως απαγορευεται κ να μην την αφηνω..το κανα κ εγω κ φυσικα ξυπνησε το βραδυ δεν μπορουσε να κοιμηθει ετσι..ετσι την εβαλα παλι μπρουμητα κ κοιμηθηκε.τι να κανω μαλλον δε θα την ακουσω κ ο θεος βοηθος..απο πολυ μωρο δεν μπορουσε να κοιμηθει ανασκελα..κ στις θερμοκιτιδες ολο μπρουμητα την εβαζαν γιατι εκλαιγε αλλιως..

εγω κοριτσια δεν ειμαι πολυ καλα..γερα χτυπηματα στην δουλεια του αντρα μου κ με εχει πιασει ενας κομπος στο στομαχι...καθολου εσοδα κ ολο πρεπει να καλυπτει τις ακαλυπτες αλλων..τι θα κανουμε δεν ξερω..μπορει κ να μην παμε τελικα στο χωριο μπας κ μπορεσει να μαζεψει απο την αγορα λεφτα που του χρωστανε..κ ειναι παρα πολλα..κ μαλλον δεν θα παμε κ το ταξιδι κ θα πανε χαμενα τα εισιτηρια κ το ξενοδοχειο που εχουμε δωσει αλλα μηδεν ψυχολογια..κ εκεινες τις μερες θα πρεπει να καλυψει κ μια επιταγη 6000 ευρω..θεε μου τι θα κανουμε;;ο καημενουλης μου ηταν πολυ χαλια εχθες..δουλευει σαν το σκυλι για να πληρωνει τα λαθη των αλλων..βλεπω να καταστρεφομαστε συντομα..τα γενεθλια της σαντυ μου φαινεται θα ναι το τελευταιο ευχαριστο που θα γινει..σκεφτηκα καποια στιγμη να μην κανω ολα αυτα που ειπα αλλα αν ειναι να μην μπορεσω να τα ξανακανω ετσι ας το κανω να εχω μια ωραια αναμνηση απο τις καλες εποχες..γιατι πολυ στεναχωριεμαι για τα παιδακια μου να μην ερθει θεε μου η μερα να μην μπορω να τους προσφερω αυτα που θελω..τα κλαματα με πηραν πρωινιατικα..αλλα ειμαι πολυ χαλια κοριτσακια μου..

βικακι χαιρομαι που περασατε ωραια αντε κ του χρονου!!περιμενουμε φωτο

μαρακι κ κοκονα τα μωρακια σας σουπερ!!αχ το ματακι του μικρουλη πραγματι μαυρισε.. :cry::cry:

τελικα μπερδευτικα κ εγω για το αβοκαντο..κανει ή δεν κανει;

πασχαλιτσακι σε καταλαβαινω γιατι εισαι μονη σου..εγω εχω πανω κατω συγγενεις κ ειναι μεγαλη παρηγορια αυτο..δεν εισαι κ κοντα στην πολη να πεις οτι θα βγαινεις στο παραθυρο να βλεπεις λιγη κινηση..ποσο καιρο θα κατσετε ακομα καστορια;

το απλο πτυχιο ιταλικω ηθελα να παρω

ανθουλα μου..κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia tsoupres mou...

bikaki ti kala pou perasate...

pasxalaki min apogoiteuesai se ligo kairo pou tha ksepetaxtei ligo k i mikri tha eisai mia xara einai k o kairos pou den voithaei katholou tin psixologia mas einia k i kleisoura...

afiste koritsia gia ta oikonomika einai tragika ta pragmata den ksereis ti sou ksimerwnei aurio euelpistw na kaluterepsoun ta pragmata giati einai polu krima auta ta paidakia na min mporoun na xairontai pragmata... k emeis na min exoume tin dinatotita na tous ta prosferoume....

nansouli mou kouragio ti na pw den kserw einai ola polu duskola... eidika ama exeis k kati diko sou exei para polla eksoda.... min stenaxwriesai gia to taksidi k to xwrio mia xara tha perasete k edw eimai sigouri... krima omws...

mia xara aneptigmena ola ta mwrakia k emeis exoume tin paraskeui embolio na doume k pws paei....

gia to avocado apoti katalava kanei alla den einai k aparetito...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Κατερινάκι πολύ ωραίο αυτό που κάνουν με τα βιντεάκια στον παιδικό.Πάντως ούτε στο Δημόσιο επιτρέπεται η παρουσία των γονιών, εκτός ας πούμε απο γενέθλια αν κόψει τούρτα το παιδί εκεί.Τελικά λέω ότι κάθε παιδί έχει τους ρυθμούς του με την κινητική εξέλιξη.Έλεγες ότι ο Νικόλας δεν γυρίζει ακόμα, και μένα τελικά γύρισε που σας έλεγα αλλά χτες ενώ έφτανε μέχρι το μπρούμυτα, πλάκωνε το ένα χέρι της και απο τα νεύρα της έκλαιγε,δεν το μπορούσε.

Βίκυ, καταπληκτική έκπληξη με τις φώτο του Αντώνη!Μπράβο στη φίλη σου!

Τσεβούλα, μπράβο που έχετε βοήθεια, να μην νιώθεις ενοχές, σημασία έχει να είσαι ξεκούραστη και να κάνεις και πράγματα για τον εαυτό σου όποτε μπορείς, για να είσαι και καλύτερα με το μωρό.

Νάνσυ, μην απογοητεύεσαι, να είσαι θετική, σε όλους μας έχει αλλάξει η ζωή κατά πολύ...Όσο για το χωριό, καλύτερα ας καθήσετε εδώ αν είναι να μαζέψει και χρωστούμενα ο άντρας σου, σκέψου γλυτώνεις και το κουβάλημα ;)

Εμείς χθές πήγαμε στην παράσταση,η μπέμπα άκουγε τα τραγούδια και της άρεσε πολύ αλλά μετά κουράστηκε και της έβαλα πιπίλα και άρχισε να κάνει μμμμμμμ μμμμμ(νανουριζόταν)και την έβγαλα έξω γιατί όλοι αναρωτιόντουσαν τί ακούγεται έτσι.. :lol: Τελικά κοιμήθηκε αμέσως και έτσι είδα την παράσταση "Το κοριτσάκι με τα σπιρτα" ήταν και τα παιδιά έπαιζαν καταπληκτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!

ανθη λιγες μερες θα κατσεις τελικα ε?

αχ ρε νανσυ τοσο χαλια?γιατι πρεπει να καλυπτη ο αντρας σου τις επιταγες αλλων?ισως να ειναι κατι παροδικο να φτιαξουν τα πραματα.κ εμας σαν κτελ εχουν 2 μηνες να μας πληρωσουν.χαλια μαυρα,που υποτηθετε εχει λεφτα το κτελ..το κακο ειναι οτι το κρατος δεν πληρωσε τα μαθητικα κ γι'αυτο μας παει πολυ πισω.. :( ..2 κιλα διαφορα τα διδυμακια?καλα ο μικρος αντρουλας σου χοντρουλης ειναι!! :) κ η δικια μου εχει 2 μερες ολο μπρουμητα με κοιμαται!!την βαζω πλαγια κ αυτη γυρναει!! :) ισως ετσι την βολευει,ασε που κοιμαται πιο πολυ!τωρα δεν νομιζω να εχουν φοβο γιατι μεγαλωσαν κ μπορουν να κουμανταρουν το κεφαλι για να παρουν αναπνοη..

ναταλια ασε..πολλες φορες σας σκεφτομαι που ειστε κ οι 2 ανεργοι..πολυ δυσκολα ειναι! :(

αριαδνη πηγατε τελικα στην παρασταση ε?μπραβο στην μπουμπου που ηταν κυρια!!!ακουγοταν το μμμμμ? :lol: κ εγω σκεφτομαι να παρω την αννουλα στο σινεμα αλλα φοβαμαι κιολας μην αρχισει να μιλαει(αααααααααααα)κ θα μας κοιτανει ολο το σινεμα κ στο τελος θα μας διωξουν κιολας!! :lol: ο γιος μου θελει να δει τον αρχοντα των δαχτυλιδιων το καινουργιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα.

Αχ το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε καλα , ο μικρος ολο ξυπναγε......αααα δεν σας ειπα ετοιμαζονται να σκασουν μυτη δυο δοντια του φαφουτακου μας!!

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι, μπορει οι δευτερομανουλες να ξερουν καλυτερα.....σκεφτομαστε σε λιγο οταν θα ξεκινησουμε τροφες να παρουμε ενα μπλεντερ που να ειναι και ατμομαγειρας μαζι για διευκολυνση, τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε καλα... ξεκινησαμε και το κρεατακι αλλα το βυζι του το κοβω μππας και μπορεσω και τα κοιμησω και τα δυο στο ιδιο δωματιο

ειμαστε 8400 73ποντους και μπουσουλαει σε ολο το σπιτι σα βατραχακι πηδοντας!

ελπιζω ο αγιος βασιλης να μου φερει το κινητο που ζητησα για να σας διαβαζω γιατι αν περιμενω να παρω λαπτοπ νυχτωσαμε!

φιλακια ελπιζω να σας προλαβω πριν τις γιορτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ακουγόταν γιατί είχε απόλυτη ησυχία και δεν είχε μικρόφωνο!Εντάξει πλάκα είχε!

Εσύ θες να παρεις την Αννούλα σινεμά??Δεν θα απορήσω αν κάτσει ήσυχη τέτοιο καλόβολο μωράκι που ειναι!!

Λιλ έχουν πάρει κάποιο κορίτσια αυτό http://www.babyinn.gr/v1/products/view/221/ και είναι ευχαριστημένες.

Αλέκα...γιατί δεν σου δίνουν το λάπτοπ??Σε χάσαμε :( Μπράβο ο Πετράν!

Εμεις σήμερα θα πάμε πάλι σε χριστουγεννιάτικη γιορτή του Νηπιαγωγείου της κουμπάρας μου που έχει ρόλο και ο γιος της!Θα μοιράσει και Αη Βασίλης δώρα και πήραμε ένα παιχνιδάκι για τη μπέμπα να της δώσει και να βγάλουμε φώτο! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia! Ti kanete?

Emeis pigame giatrouli...kaname emboliaki...klapsame ligaki alla entaksei...eimaste 7100, pirame miso kilo diladi...mas eipe oti einai polu kali kai mas edwse kai programma gia trofes (ti mas edwse diladi, mou ta elege kai egw ta egrafa :twisted: :twisted: ta neura mou). Gia to avocado mas eipe ok kanena problima...alla pou tis eipa oti den ebriska gluka portokalia mou eipe apo pou na paw kai na brw kai na balw portokali opwsdipote.

Anthi pragmati megali sumptwsi giati kai ta 2 auta onomata den einai kai toso suxna!

Kagouraki mprabo tous sto stathmo pou kanoun tetoia enimerwsi stous goneis..polu wraio mou akougetai!

Paw na dwsw frouto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou mpemPis einai teleios!!!enas kouklos!!kai ygiestatos!!!einai 350 grammaria kai ekane ta kolpa toy pali!!ola kala panagitsa mou pigane eytixws!!ena mikro themataki exoume me ton traxilo mou poy einai vraxis kai mou eipan na ksekinisw utrogestan(3 thn hmera gia arxi)kathara proliptika mias kai oi pithanotites gia prooro toketo einai 4,5% kai tha ksanapw 8 ianouariou na to ksanadoume!!den agxwnomai giayto eilikrina mou eipe kai o giatros mou oti den yparxei provlima kai na mhn agxwthw katholou!!!eimai trelameni!!kaname kai 3d yperixo kai htan kouklos!!!ton agapwwwwwww!!!eimai trisxaroumeni!!!sas eyxaristw kai pali oles kai sygnwmi pou den sxoliasa tipotra alla exw mpei sta kleyta apo kseno pc den exoume internet sto spiti apla mpika na sas grapsw ta neakia mas gia na skerete oti ola phgan teleia!!!sase xyaristw polu oles gia olaaa kai mporw epitelous narxisw na kanw oneira kai na xazoxamogelaw!!!!tha kanoume mpempaki kaleeeeeee!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι συγχαρητηρια!!

Φυσικα και ειναι τελειος ο μπεμπης σου!!Πολυ χαρηκα με τα νεα σου :D

Το θεματακι με τον τραχηλο δεν ειναι τιποτα,και με το utrogestan θα εισαι οκ.

ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙΙ!!!! \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι πολυ καλα τα νεα σας!! Πολλες κοπελες εχουν παρει utro δεν ειναι τπτ, ειναι προγεστερονη σαν συμπληρωμα τη δινουν...φιλακια στην κοιλιτσα xxxxx

Alekaki μια χαρα ο πετραν!!Αρχισε και να μπουσουλαει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η χριστινα δεν εχει ιντερνετ σπιτι κ διαβασα καπου οτι ειναι ολα πολυ καλα!!!!!!!!!ο γιοκας ζωηρουλης στην κοιλιτσα της μανουλας!!!!!! :YMHUG::YMHUG:

λιαααααα....... :D αχ εχω να σιδερωσω 2 δικα μας πλυντηρια κ 1 του μωρου..του μωρου τα βαριεμαι πολυ γιατι ειναι μικρα κ κανεις πολλες κινησεις για να σιδερωθουν ολα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,ειστε καλα;

χριστινακι μπραβο που ολα πηγαν καλα στη επιπεδου!!ημουν σιγουρη,μου θυμισες τη δικια μου ευτυχια,ποσο ανακουφιση ενιωσα..με το καλο κοπελα μου,θα περασει γρηγορα ο καιρος κ θα κρατας το αγορακι σου σε λιγο καιρο!

η μπεμπα μας ειναι 67 ποντους κ 6700.πολυ καλη τη βρηκε!

μπηκα βιαστικα,θα μπω παλι μετα..

αα χθες κοιμηθηκε 3 η ωρα..αφου ξυπνησα τον αντρα μου εκλαιγα κ του λεω εχω απελπιστει,κανε κατι..εχω χαλια ψυχολογια κ με κατι αλλο,θα γραψω στην ομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristinaki teleia ta nea sou! Polu xarika!!! Gioupiiii allo ena mwraki stin parea mas se ligo kairo! Kai fusika einai kouklos dioti ola ta mwra tis pareas einai kouklia! Wraia koiloumpa!

Koritsia h giatros mas eipe oti den einai kalo na katharizoume ti miti me auto to roufixtiri ektos an einai polu arrwsto kai exei polu ugri miksoula....giati leei dimiourgei arnitiki piesi kai traumatizei to riniko sustima....den to iksera auto...mou eipe me mia bregmeni mpatonetoula na bgazw ta kakadakia.

Nancy kai mena den koimatai anaskela alla kserw oti mproumita den kanei...tin bazw plai me ena koubertaki diplwmeno stin platoula gia stirigma...polles fores paei mproumita moni tis kai an to dw tin ksanabazw plai...alla opote paei mproumita den ksupnaei me tipota...koimatai polu baria etsi. Tha ithela kai egw na tin afinw etsi giati koimatai pio polu alla fobamai.

Diabase auto. http://www.paidiatros.com/children/Sudd ... -Syndrome/

Re koritsia emena pou einai 7100 gia 6 minwn mas eipe oti einai kali....alla akouw esas pou eiste pio mikri kai sxedon mas ftanete h kai mas exete perasei...mipws einai liga ta 7100??

Biki kai esena h mpempa psili einai!! emeis eimaste 66 mas pernate!

Lia h Ebelina stelnei ena zoumero fili sto Mitsara! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...