Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

αντωνιτσα μου σορρυ, μπερδευτηκα! αναστασης ηθελα να γραψω, στρατουλης εγραψα!ο,τι ναναι ειμαι!ειχα στο μυαλο μου τον τουλη της λιας γιατι ειναι τσουποτουλια και τα δυο! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πασχαλιτσακι ειναι πολυ δυσκολο πραγματι αυτο που περναει η μαμα σου..το καταλαβαινω απολυτα αν κ εγω απλα πλησιασα λιγο αυτη την κατασταση..κ δεν υπαρχει χειροτερο..κ τωρα πρεπει να παω να κανω καποια στιγμη υπερηχο κ το σκεφτομαι..το χειροτερο απο ολα ειναι οτι καθε μερα ζεις με το ανχος μη ερθει παλι το κακο..κ εγω εχω πολλες ασχημες αναμνησεις κ μου χει δημιουργηθει μεγαλη φοβια πανω σε αυτο το θεμα..

εχω ριξει απειρο κλαμα..ακομα θυμαμαι την ημερα που ρθε η νυφη μου κ κλαιγοντας μου ανακοινωσε οτι η εξεταση μου δεν ειχε βγει καλη..η μανα μου να κανει ταματα κ να κλαει ολη τη ωρα κ εγω να αγκαλιαζω το παιδι μου κ να κλαιω..ευτυχως ολα πηγαν καλα..κ ο θεουλης εκτος οτι με γλιτωσε απο αυτον τον γολγοθα μου εστειλε κ τα διδυμακια μου!να δειτε ονειρα που εβλεπε ο αδερφος μου μετα απο αυτη την ιστορια..η μαμα μου δεν ειχε ευκαιρισει να παει το ταμα κ ειδε αδερφος μου εναν αγιο στα μαυρα ντυμενο κ του ελεγε εγω εκανα καλα την αδερφη σου ομως απο εσας ακομα κατι περιμενω..κ να φανταστειται ο αδερφος μου δεν ηξερε για το ταμα..κ λενε πως εαν δεν το κανεις μεσα σε καποιες μερες σου παιρνει κατι αλλο κ ετσι η μανα μου ετρεξε πανικοβλητη να κανει το ταμα..το ιδιο ειχε κανει κ η θεια μου κ το ζηταγε κ απο εκεινη κ την πηρα τηλ κ της το πα..τι θυμηθηκα παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε νανσυ κ εσυ περασες τετοιο γολγοθα? :cry: τι περασες κ εσυ..ο θεος σε προσεχε κ σε εδωσε αλλα 2 αγγελουδια!!οταν κανεις ταμα ετσι ειναι..πρεπει να το κανεις..κ εγω στον αντωνη ταμα ειχαμε κανει στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!κ δοξασμενο το ονομα της μας τον εδωσε αμεσως.οπως κ το πρωτο ανηψακι μας ειναι ταμενος στην αγια ειρηνη κ τον εβγαλε η αδερφη μου ειρηναιος!περασε πολλα το ψυχουλακι μας!περασαν ολα ομως κ τωρα ειναι ενα υγιεστατο παιδι κ καλοψυχο!

ναταλια τωρα δλδ δεν εχετε θερμανση? :o θα δωσω τα φιλια κ στον ανασταση..στην μκρη μου τα εδωσα κιολας!! :lol: την ζουληξα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete?

Sas diabazw kai meta ta ksexnaw klasika...

Emeis leme na pame mia boltoula twra giati apo to bradu emas xalaei o kairos...balame kai to kanoniko karotsi kai tis aresei polu tis Ebelinas! Emena to mono pou den mou aresei einai oti twra den tin blepw kai tha exw anasfaleia olo tha stamataw na dw an einai kala.

Ti wraia pou kanete diafores Xristougenniatikes suntages! Wraia einai gia na mpainoume sto klima ton giortwn!

Kagouraki ti wraios paidikos stathmos einai autos! Sou stelnoun kai videaki! TEleia!

Ax bre Nansouita mas melagxolises prwi prwi! Polu duskoles katastaseis kai oloi mas exoume zisei kapoion kontino mas pou na to pernaei h na to exei perasei dustixws. Kai egw 2 polu kontina mou atoma :(

Kai afou einai kati pou einai mes ti zwh kai den mporoume na to apofugoume, as min to skeftomaste kai ntaouniazomaste.

Pasxalitsa euxomai h mama sou na ginei suntoma kala...h mama mou eixe pathei auto pou epathe kai h Nancy prin apo 2 xronia...diladi tis eferan kapoia apotelesmata eksetasewn mia biopsias pou ekane kai tis eipan to xeirotero...h mama mou katholou dunato xaraktira...katereuse kateutheian...kai to xeirotero itan oti tote pou to emathe tis eixa anakoinwsei egw tin imerominia pou tha pantreuomoun kai auti gia na mi me melagxolisoun den mou eixan pei tipota kai ta pernousan ola monoi tous (giati menoume makria opote itan eukolo na mou ta kripsoun) mexri pou meta apo polles eksetaseis/biopsies telika brikan oti einai kati alla oxi kakoitheia (akoma) kai ksanabrike ton eauto tis...meta egw ta ematha ola auta...kai fusika eniwsa tooooso xalia pou egw tous eperna thl kathe mera kai tous elega gia tis etoimasies tou gamou kai autoi prospathousan na akougontai kala enw pernousan to diko tous golgotha! :(

Auto pou thelw na pw einai oti thelei stiriksi apo ta polu kontina tis atoma...alla prepei kai h idia na einai dunati...tis to euxomai me oli mou tin kardia na einai.

Aurio tha pame kai emeis na kanoume emboliaki!

Anthi xaroumena minogennethlia!

Maraki h agiobasilitsa sou einai koukla! Kai emeis exoume stoli kai suntoma tha ntuthoume!

Tony mou ti kaneis simera?? @};- O Tasis ti kanei??? :-*

Lioumpa :-*

Stauro :-*

Ari :-*

Kiki :-*

Lilaki :-*

Nataly :-*

kai opoia alli ksexnaw :-* :-* :-*

Filia koritsoudia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες μου!!

Διαβαζω τα καλα ,διαβαζω και ασχημα..

Πασχαλιτσα μου θα τελιωσει συντομα η περιπετεια της μαμας σου και θα ειναι γερη ξανα.Να προσευχεσαι ,θα το κανω κι εγω..

Ολα μεσα στη ζωη ειναι και αολα μπορουν να αντιμετωπιστουν!

Νανσακι θυμαμαι που τα ειχες γραψει παλιοτερα,πολυ ειχα συγκινηθει.

Δεν εχω χρονο να γραψω πολλα ωρα γιατι πρεπει να φτιαξω το φρουτο του βασιλια. :D

Μπηκα για να ευχηθω στο Χριστινακι να εχει τα καλυτερα αποτελεσματα σημερα με τη β επιπεδου.Να μην εχεις καθολου αγχος,το μωρακι σου ειναι τελειο.Περιμενουμε νεα ε???Μη μας ξεχασεις!! :D

Κικιτσα τα φτιαξαμε κι εμεις τα μπισκοτα τα χριστουγεννιατικα.Τελικα την ιδια συνταγη καναμε μαλλον!

Εφτιαξε και ο αντρας,και πατησε τα κουπατ και ο Τουλης! :lol::lol:

Θα τα στολισουμε και θα σας τα παρουσιασουμε!!

Θα σας βαλω λινκ για τη συνταγη στην ομαδα.

Τα λεμε μετα!!!

ΣΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΤΣ!!!

Ελενα :-*

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, είστε καλά?

Κατερινάκι, σου εύχομαι απο την καρδιά μου να βγει νικήτρια η μαμά σου απο αυτή την περιπέτεια και συ να είσαι όσο περισσότερο μπορείς δίπλα της.

Νανσουίτα και συ πέρασες δύσκολα, περασμένα και να μην τα σκέφτεσαι και στενοχωριέσαι!

Όλες κάτι φτιάξατε, μόνο εγώ είμαι η ανεπρόκοπη? :? Μπορεί να τα φτιάξω αυτά τα μπισκότα, εύκολα μου φάνηκαν!

Το απόγευμα αν δεν βρέχει θα πάμε σε μια θεατρική παράσταση ενός Δημοτικού σχολείου, είναι μία φίλη μου δασκάλα εκεί και πραγματικά έχει φοβερό ταλέντο και κάνει καταπληκτική δουλειά!Θα έχει και μπουφέ μετά ;);):lol:

Φιλάκια προς το παρόν!

post-15892-13873939885125_thumb.jpg

post-15892-13873939885181_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε!!!!!!!!!!ειμαστε 8.680 κ 70 ποντους!καναμε κ το εμβολιο κ εκλαψε μονο λιγο στο φαρμακο!!!επαθε πλακα που καθεται στον ποπο χωρις στηριγματα!!ειναι πολυ νωρις..μας ειπε κανονικα φρουτοκρεμες κ απο την αλλη βδομαδα να βαζουμε κ απο λιγες σταγονες πορτοκαλι για να δουμε αν θα βγαλει αλλεργια,αλλιως κανονικα θα το αυξησουμε!απο την αλλη βδομαδα κ χορτοσουπα..για το αβοκαντο μου ειπε οτι δεν ειναι κ ποιος ξερει τι φρουτο γιατι τα βασικα θα τα παιρνει απο τα αλλα φρουτα..α κ ακτινιδιο την επομενη βδομαδα κ ειναι το καλυτερο για προσθετο φρουτο!

λοιπον..βρεθηκαμε με την γλυκια αντωνια κ τον κουκλο ανασταση!!!ο καημενουλης εχει μελανια στο ματι!! :( αυτο που ελεγε η αντωνια για τον ανασταση εχει δικιο..μεχρι κ για κατουρημα ξεπατωθηκε να κλαιει!!μονο την μανουλα θελει !! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη θα παρεις κ την μικρη μαζι σου?καλα να περασετε αν πατε!!!

λιααα :-*

ναταλια παλι καλα εχετε κατι να αναψετε για εναλακτικη..παντως πολλες οικοδομες ειπαν δεν βαζουν πετρελαιο γιατι βγαινουν πολλα λεφτα..τι θα κανουν δλδ αυτοι που μενουν σε πολυκατοικια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mwre kouklakia k ta duo...

telika mas valane petrelaio emeis eutuxws den exoume teteio thema k den pllirwnoume k polla gia to petreleiao giati exoume magazi apo katw k ta perissotera to plirwnei autos...

ari kala na perasete...

se oles polla filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι μωακια ομορφα ειναι αυτα που βλεπω???

Ολοκληρα παιδακια!

Μακια μακια στου Αναστασακου το ματακι!!

Το μενου εχει φακιτσες,και λιγα γεμιστα απο χτες.

Μαρια τι σου ειπε για το αβοκαντο,δεν το ''πιασα''. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια ειπε οτι δεν απαραιτητο φρουτο,γιατι τις φυτικες ηνες της παρνει απο τα αλλα φρουτα που τρωνε ηδη..ειναι προτημοτερο ενα ακτινιδη να βαλεις γιατι εχει πιο πολλες ουσιες,αλλα αν θελεις μου λεει βαλτο,δεν ειναι κακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχισε να τρωει κανονικη ποσοτητα ο στρατος?βαζεις κ αβοκαντο?α ξεχασα να πω μου ειπε οτι ειναι εξωτικα φρουτα αυτα π.χ λεει κ ανανα μπορεις να βαλεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι οι φώτο που έβαλες είναι καταπληκτικές!!Η Αννούλα και ο Αναστάσης είναι πολύ ωραίοι!!Και τί ωραία που βρεθήκατε με Αντωνία!

Η Αννούλα είναι πολύ μπροστά σε όλα μου φαίνεται, κινητικά, απο κιλά, καλόβολο μωράκι, φτου το κορίτσι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρί δεν την τρωει λη την κρεμα ,και του βαζω λιγο γιατι την πεταμε..

Τον αφησα να πεινασει λιγακι και το επιασε γκρινια και δεν ηθελε το μηλο.Του εδωσα στηθος κι ετρωγε με απολαυση και δεν τον αφησα να χορτασει,τον εβγαλα και του εδωσα μηλο και τοτε εφαγε λιγες κουταλιτσες.

Και χτες το εκανε αυτο,ηθελε πρωτα βυζι και μετα το δεχοταν πιο ευκολα το μηλο.

Δεν του εχω προσθεσει τιποτα ακομα,μονο μηλο.Την Κυριακη θα βαλω αχλαδι και την επομενη Κυριακη μπανανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αριαδνη ειχαν πολυ πλακα κ τα 2 μαζι τα ζουζουνια μας!!!!ο αναστασης αν ηταν στην αγκαλια της μαμας ολο χαμογελα ηταν κ ντροπες εκανε!! :lol: αυτο μου ειπε η παιδιατρος οτι κανει πολυ γρηγορα καποια πραματα..επισης με ρωτησε αν λεει μαμαμαμαμα η μπαμπαμπαμπα!!! :lol: της ειπα οτι τραγουδαει κ χορευει καθιστη οταν βαζω τραγουδια! :lol::lol: με κοιτουσε στα ματια η γιατρος κ μου λεει σοβαρα?την τραγουδησα την αννουλα κ αρχισε να χορευει,την κοιταει ε λεει δεν το πιστευω,γελουσε!! :lol: επισης ρωτησε αν κανει παλαμακια κ της λεω οχι δεν το κανουμε αυτο αλλα κανουμε ελα ελα..σηκωνε το χερακι η αννα κ εκανε τα δαχτυλα ελα!! :) οντως πολυ καλοβολο μωρο..οπως να ναι την αφηνω οπου να ναι αρχισε να πηγαινει κ τρωει οτι την δωσω!!μακαρι να ειναι ετσι κ στο μετεπειτα!!

α λια πολυ αργα σε εβαλε να προσθετεις φρουτο?καθε βδομαδα κ απο ενα?αν προσθεσεις 1 μικρο κομματι μπανανα θα του αρεσει..δεν πειραζει να βαλεις λιγο..αλλα πρωτα βαλε λιγο αχλαδι(αυτο δεν θα του αρεσει σιγουρα)γιατι ειναι περιεργη γευση κ η δικια μου μονο με μπανανα θα το φαει γιατι γλυκιζει..ισως επειδη πειναει πολυ εκεινη την ωρα θελει γρηγορο φαγητο κ μετα ειναι πιο χαλαρος στο να φαει κ το μηλο..τεμπελιαζει..με την καλη την εννοια..κ η δικια μου ετσι αρχισε..πεινουσε πολυ κ δεν αντεχε κουταλακι κουταλακι να χορτασει κ γκρινιαζε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμας!

ειδα κουκλακια μωρακια κ θελω να τα τσιμπησω!!ειναι τελεια τα μωρακια σας,αννουλα κ ανασταση ειστε για φαγωμα κ εσεις!!

αχ κοριτσια δε θελω να σκεφτομαι για αρρωστιες,νομιζω οτι αν μου συμβει κατι εστω κ υποψια να εχω θα τρελαθω κ θα μαραζωσω μονο κ μονο απο τη ψυχολογια μου..δε θελω ουτε να τα σκεφτομαι.κ πολυ περισσοτερο τωρα που εχω παιδακια.

ναταλακι κ εμεις στην πολυκατοικια δεν αναβει κανεις καλοριφερ,ευτυχως αυτο το σωμα λαδιου που εχουμε κανει καλη δουλεια,ανν ειχαμε κ αλλο ενα θα ηταν τελεια.

αριαδνη ουτε εγω εχω φτιαξει χριστουγενιατικη συνταγη,δεν μου αρεσουν τοσο τα γλυκα να φτιαχνω προτιμω να αγοραζω,προτιμω φαγητα.καλα να περασετε αν πατε στην εκδηλωση! ;)

χριστινακι μου περιμενουμε νεα απο β επιπεδου!αντε να ηρεμησεις κ να χαρεις την εγκυμοσυνη σου κοπελα μου..

σας διαβαζα κ χθες βραδυ,κοιμηθηκε 2 η μικρη κ σας διαβασα αλλα δε θυμαμαι τιποτα.

εμεις χθες περασαμε τελεια,το καταχαρηκαν τα παιδακια,φυσικα κ ο αντωνης μου!ευτυχως δε φοβηθηκε τα κερακια γιατι πιο παλια τα φοβοταν ,απλα δεν ηθελε να χορεψει με τον μικυ,ντρεποταν μαλλον.μετα ομως τον πηρε ο μπαμπας του αγκαλια κ ξεθαρεψε κ χορεψε!η τουρτα μας πολυ ωραια,φρεσκοτατη,βγαλαμε πολλες φωτο,οταν εχω ετοιμο υλικο θα σας βαλω.μια φιλη μας μας εκανε μια πολυ ωραια εκπληξη,ειχε φτιαξει ενα βιντεακι με φωτο του αντωνη απο νεογενητο μεχρι κ τωρα κ μαζι με την υπευθυνη του παιδοτοπου μας το εβαλαν σε μια οθονη που εχει εκει κ η υπευθυνη συνδυασε ενα φοβερο τραγουδι της πεγκυ ζηνα κ εκλαιγε ολος ο παιδοτοπος.καλα εγω κ ο αντρας μου ειδικα εκεινος,ηταν για τα επειγοντα! :lol: εχει τρελη αδυναμια του αντωνη κ απορω αν θα νιωσει ετσι για τη μπεμπα.πιστευω πως ναι γιατι ειναι ετσι το στυλ του.ολα τελεια για να μη σας ζαλιζω,εχουμε κ λιγες αλλαγες στα δωρακια του,μου εφεραν πολυ ζαρα γιατι ξερουν οτι μου αρεσουν πολυ κ εχω πολλες αλλαγες απο εκει.

σημερα εχουμε εμβολιο 5.30 η ωρα.

παντως νιωθω κουρασμενη,ηη μπεμπα ολο βυζι κ αγκαλια κ πρεπει να φροντισω κ τον αντωνη,καποια στιγμη την αφησα να κλαιει,επρεπε να βαλω του αντωνη να φαει,ελεος πια..κ ενω την κοιμησα παλι κ κοιμηθηκε κ ο τονι λες κ συνενοουνται κ εκεινη κυπνησε.ηθελα να κοιμηθω λιγο,με εχει φαει το ξενυχτι.

ο καιρος πολυ ανωμαλος,το πρωι καρεκλοποδαρα κ αστραπες κ τωρα ηλιος.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti kouklakia einai auta! Teleia...kala re Delphine ti kori exeis!!! Emeis tha eimaste miniatoures mprosta sti diki sou!!!

Tony kai gios koukloi! :-*

Kai egw akribws auto pou leei h Lia, exei polu wraia ufi h krema me to avocado giati einai san boutiraki...pio kala to trwei etsi...den bazw polu...ena kommataki kathe fora kai ginetai pio wraia, to dokimasa kai egw...pernei kai tin ksinila apta frouta...polu kalitera to trwei kai h mikri me to avocado mesa...kala tha rwtisw kai egw aurio!

Bikaki wraia pou perasate teleia! Auto pou ekane h fili sou ontws polu sugkinitiko! Ti kali fili pou ekane kati tetoio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κάνετε, μπήκα να πω ένα γεια στα γρήγορα :D

Θα σας διαβάσω το βραδυ με την ησυχία μου όταν κοιμηθει ο λαός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλομανιτσες :)

Αχ αντε να περασουν οι ρημαδομερες.....τον ατελειωτο εχουν :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Αν εξαιρεσουμε τη γεννηση της νεραιδουλας μου η χρονια ηταν σκ@τ@. Να φυγει ξου ξου και η επομενη να ειναι μονο γελια και χαρες σε ολο τον κοσμο.

Αχ βρε κοριτσια εχεις που εχετε 2 παιδακια και ανω πως τα καταφερνετε? Εγω ειμαι να εκραγω, νομιζω οτι τα νευρα μου εχουν γινει μικροσκοπικες ινες που αν τις ακουμπησεις.....τινκ θα κοπουν και θα την δω μεγας Αλεξανδρος :o:o:o:o Εχουν αρχισει και τα κανουν ολα ταυτοχρονα. Πεινανε ιδια ωρα, γκρινιαζουν ιδια ωρα, θελουν την προσοχη μου ιδια ωρα.....μονο το μεσημερι δεν κοιμουνται ιδια ωρα. Ευτυχως που ερχεται το βραδυ και λεω δοξα τω θεο θα ξεκουραστω :) . Νοιωθω οπως ειπα και χθες νοιωθω ανικανη μανα, ολη την ωρα ειμαι στο ποδι και παλι νομιζω οτι δεν προσφερω στα παιδια μου οτι καλυτερο επιθυμουν, η κλεισουρα με εχει κουρασει και αυτη η αισθηση του εγκλεισμου μεγενθυνει τα παντα :cry: . Ειλικρινα αν ηξερα οτι θα μεινουμε για χρονια στην καστορια θα αγοραζαμε ή θα νοικιαζαμε ενα σπιτι μονοκατοικια με αυλη για να παιζουν τα παιδια μου και να υπαρχει γειτονια για να κανω και εγω παρεα με τις μαμαδες που θα ερχοταν στο σπιτι μας τα παιδακια τους να παιξουν........

Σας ευχαριστω και παλι για τα ενθαρρυντικα σας λογια οσον αφορα την μανουλα μου.....μακαρι κοριτσια του χρονου τετοιο καιρο να εχουμε μονο χαρες και γελια :D

*********************************************************************************************************************************

Απ΄οτι ειδα δεν ειχαμε ακομη κανενα νεο απο το Χριστινακι μας....μακαρι Παναγιτσα μου να ειναι ολα σουπερ τελεια και τωρα να χορευει απο τη χαρα της και να μην εχει προλαβει να μπει στο μαμμυ να μας πει τα νεα της. Χριστινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ;);)

ΚΑτερινουλα και παλι να χαιρεσαι την Αγγελικουλα, να ειναι γερη και τυχερη στη ζωη της και να ομορφαινει τη ζωη οσων βρισκονται γυρω της.

Λες οτι της κανανε γιορτουλα στο σχολειο και μου ηρθε στο μυαλο το μακελειο στην Αμερικη....που σε καποια αιθουσα κανανε παρτυ για καποιο παιδακι.........αχ οι ψυχουλες μου αγγελουδακια στον ουρανο...... :cry:

:cry:

Λιλακο κανατε το εμβολιακι? Πες μας τα νεα σας ;)

Νανσουιτα μην σκεφτεσαι τα παιδακια πως θα ειναι μακρια σου, γιατι οσο το σκεφτεσαι τοσο ενοχες θα νοιωθεις και μπορει να το ακυρωσεις κιολας και ειναι κριμα.Μια χαρα θα ειναι, τοσα χερια γυρω τους θα εχουν.

Τι πτυχιο?

Περασες δυσκολα και εσυ.... :(:(:(:(:( γενικα η προληψη κοριτσια πρεπει να μπει στις ζωες μας, η μαμα μου αν δεν το ειχε αφησει δεν θα ταλαιπωρουνταν τωρα.

Ελενακο και η μαμα σου φανταζομαι ποσο σοκαριστηκε με τα αποτελεσματα. Ευτυχως ολα ηταν καλα και μακαρι ολος ο κοσμος να ειναι καλα.

Δυστυχως η μαμα μου δεν εχει δυνατο χαρακτηρα και πρεπει ολη την ωρα εμεις να την εμψυχωνουμε, και το χειροτερο ειναι οτι αν ακουσει οτι εμεις εχουμε καποιο προβλημα πεφτει περισσοτερο, που σημαινει οτι εμεις ολη την ωρα πρεπει να ειμαστε μεσα στη τρελη χαρα, αλλα γινεται ρε κοριτσια? Δεν γινεται....και οσο να πεις μαμα ειναι, ολο και καποιο παραπονο θα κανουμε εγω και η αδερφη μου για οτιδηποτε (οχι για την ιδια) και αυτο την ριχνει ακομη περισσοτερο.

Με το καλο αυριο στο γιατρουλη :)

Συμπεθερα χρυσοχερα :D:D:D:D:D Αρχοντα τον εχεις τον Τουλη :-*:-*:-*:-* Ετσι ετσι πρεπει στα πεπουλα να τον εχεις γιατι εμεις τον θελουμε τον αντρα καλομαθημενο ;);)

ΜΑρη τι γιατρος ειναι αυτος? Καθε εβδομαδα αν προσθετετε φρουτο θα κανετε 2 μηνες να τα δοκιμασετε ολα :o:o:o Οι πιο πολλοι ανα 2-3 μερες προσθετουν και απο ενα, αν ειναι να βγαλει αλλεργεια θα τη βγαλει στο 2ημερο.

Αριακι καλα να περασετε :D

ΜΑρουκι η αννουλα ειναι ΑΝΝΑΡΑ!!!!!!! Ολους τους περασε μου φαινεται και σε αναπτυξη και σε δεξιοτητες, μπραβο. Και οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλες!!!! Η Αννα και ο Τασικας ειναι σαν μεγαλα παιδακια :) και η Αντωνια παρολο το ξενυχτι ειναι πολυ ομορφη.

Ναταλικι ειναι ζορικη φετος η κεντρικη θερμανση, ειδικα στις μεγαλες οικοδομες..ευτυχως που εσεις το εχετε τακτοποιησει το θεμα με τον απο κατω.

Βικουλι και εσυ να τον χαιρεσαι τον Τονυ, γερος και τυχερος το πουλακι μου. Αχ τι ωραια που περασατε και εσεις, μπραβο!ΚΑι φανταζομαι με το βιντεακι..... :D:D:D Ωραια ιδεα, θα την κλεψω ;)

ΠΕριμενουμε νεα απο τον γιατρο και απο εσας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια..

τα διαβασα στα πεταχτα τα νεακια σας..εχουμε πολυ γκρινια αυτες τις μερες...κ δεν προλαβαινω...

Χρονια πολλα στα παιδακια μας που γιορταζαν...χαιρομαι που περασατε καλα...κ κυριως που το ευχαριστηθηκαν τα παιδια..κ του χρονου με υγειαααααααααα!!!!!!!!!

Κικιτσα εκανες μπισκοτακια κ σπιτακια τι καλα..οποτε μπορεις βαλε φωτο...

Λιακι εσυ τα εκανες τελικα τα μπισκοτακια σου :?: ηρθαν οι ζαχαροπαστες :?::?:

Χριστινακι καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου..περιμενουμε νεα σου.....

οπως σας ειπε το Μαρακι συναντηθηκαμε σημερα :D:D:D η αννουλα ειναι καταπληκτικη κυρια με τα ολα της ;) μακαρι να ηταν κ ο δικος μου τοσο ησυχος..ο Αναστασης ολο εκλαιγε :!::!::!: ο μαμακιας :|

κ μας για τα φρουτακια μας ειπε ακριβως τα ιδια...χορτοσουπα σε καμμια βδομαδα..κ μου ειπε να επιμενω με το φαι...γιατι εχει βολευτει με τα βυζακια της μαμας...οχι να τον ζοριζω αλλα να του θυμιζω καθε μερα οτι υπαρχει το κουταλι κ κανουμε κ αλλιως μαμ...

ειμαστε 8880 κ 71 εκατοστα...

κοριτσακια δεν θυμαμαι αλλα τωρα θα τα πουμε αυριο φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικακι τι ομορφο ηταν αυτο που εκανε η φιλη σου!Πες μας και εσυ τα νεα σου απο τον παιδιατρο...

Αρε νανσουλι τι περασες και εσυ....ευτυχως πουειναι ολα καλα και εχεις και τα δυδιμακια σου [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Κατερινακι σε εχει φαει η κλεισουρα ...βλεπεις δεν βοηθαει και ο καιρος να βγαλεις το μωρο εξω ρε γμτ...Οταν ερχονται οι δικοι σου δεν μπορεις εσυ να βγαινεις λιγο εξω??

Ελενα καλες βολτες!Το καροτσι αν καταλαβα δεν γυριζει να την βλεπεις??

Αντωνια και Μαρακι μια χαρα ειναι τα μωρακια, σας τελεια τα νεα σας!! :D:D Ευτυχως που ειναι καλοβολη η Αννουλα.

Εμεις ευτυχως που ειχαμε το μεσημερι ραντεβου, και σταματησε η βροχη.Τα νεα του πασακου μας ...

ημαστε 7200γρ. και 66 ποντους.Τον βρηκε αριστο μας ειπε αλλα το καημενουλι πλανταξε με τα εμβολια.Του εκανε ενα στο ενα μπουτακι και ενα στο αλλο και εκλεγε με λοιγμους το ψυχουλινι μου.Μας ειπε τελος η αποστειρωση και μας ειπε οτι μπορουμε αν θελουμε και τωρα να ξεκινησουμε τη 1η εβδομαδα με ριζαλευρο ενα γευμα και θα το φτιαχνω με γαλα. Την 2η εβδομαδα μηλο για 3 μερες , μετα συν αχλαδι για 3μερες και μετα μπανανα.Την 3η εβδομαδα χορτοσουπα για 3 μερες και μετα να προσθεσω και μοσχαρακι η' κοτοπουλο....αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλακο ο πασακας ειναι σουπερ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μακαρι και η δικη μου η σουβλιτσα να ξεπερασει τα 7 κιλα.

Και πολυ καλο το προγραμμα για την ενταξη σας στις στερεες, και εμας απ΄οσο θυμαμαι η γιατρος στη μυτιληνη ετσι μας ειχε πει.

Οσο για το εξω οταν ερχονται οι δικοι μου...οταν ερχεται η μαμα μου εδω και 3 μηνες που ξεκινησε τις θεραπειες δεν μπορει να κρατησει τα μωρα, απλα για παρεα ερχεται και με βοηθαει σε ευκολα πραγματα, οπως πχ να ταισει τον πριγκιπα.

Οταν ερχονται τα πεθερικα μου μπορω μεν να βγω, γιατι η πεθερα η ποντια ειναι ικανοτατη (μπορει να κοιταξει ταυτοχρονα και τα 2 με μεγαλη επιτυχια!!!!) αλλα πρωτον η μικρη τρωει ανα 1 με 1,5 ωρα τη μερα και δεν παιρνει μπουκαλι, οποτε πρεπει να ειμαι εδω και να την ταιζω αλλα επισης και να βγω να παω για ενα καφεδακι δεν μπορω να πω οτι οι 2 ωρες που θα λειψω αναπληρωνουν τις 29 μερες κλεισουρας που περναω (ερχονται 1 φορα το μηνα πεθερικα και 1 φορα γονεις μου)........

Και δεν βοηθαει καθολου η θεση που μενουμε, αν μπορεις να καταλαβεις απο τη θεα μας ειμαστε πολυ ψηλα και στην ακρη της πολης, γυρω μας δεν εχει τιποτα να παμε μια βολτα, μονο πολυκατοικιες. Ακομη και να το τολμησω εστω για βολτα με το καροτσι, επειδη ειμαστε σε πλαγια μετα δεν μπορεις να ανεβεις με καροτσι και 2 μωρα, χρειαζεται ταξι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και 1 ωρα περιμενω μπας και βρω καμια σας να "μιλησω" αλλα πουθενα ψυχη..... :roll::roll::((

Παω να δω το σεξ εντ δε σιτι. Ελπιζω το χριστινακι μας αυριο να μας εχει απαντησει :) Καλο βραδυ τσουπριτσες μου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...