Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Θούλη εγώ δεν σε πιστεύω ρε.....αυτά τα παιδάκια στην φωτό που βλέπω δίπλα, αποκλείεται να είναι έτσι όπως τα περιγράφεις!!! :roll::lol::lol::lol::mrgreen:

ευχαριστώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και ο Μ σήμερα μας έσκασε με την γκρίνια!!! Και ξύπνησε τόσο καλά αλλα η εξέταση αίματος του χάλασε την μέρα ......

Θουλη Κουραγιο, εγω τα έβαλα για ύπνο.

Καλά αυτο με τον ορο σηριαλ!!!! Κλαμμα και κακό και τα δυο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλοι Αργυρω!Μενω 50 χλμ.εξω απο την Αθηνα!

Θουλη μου τα ιδια ραβαω κι εγω οχι με τον ορο με τον υπνο του μικρου!

Κι εγω πηγα για καφε στην αδελφη μου και με πρηξανε!Ευτυχως κοιμηθηκαν απο τις 9.30

αλλα ο μικρος στανταρ θα ξυπνησει για γαλα.Τα μπρος πισω παλ! :evil:

Παω να χαλαρωσω λιγο με τον αντρουλη μου.Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δεν το πιστευω :twisted::twisted::twisted: εγραφα 5 ωρες με διακοπες φυσικα και καθε τοσο εκανα κοπυ πειστ για να μην τα χασω και ηρθε ο Π. εκλεισε το λαπτοπ και τωρα τα εχασαααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δεν υπαρχουν στο κοπυ :twisted::twisted:

Δεν τα ξαναγραφω ηταν τοσα πολλα..ξενερωσα, καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :D:D:D

Τι κάνετε καλέ;;;Μου έχετε λείψει!!!!!

ΠοντικοΜαρακι τι κάνεις καλέ;;;Τα παιδάκια σου καλά ειναι;Ποσο χάρηκα που σε "είδα". :D

Ρε Θου :lol::lol::lol::lol: Τελικα με τη μυξιασμενη μπλουζα κοιμηθηκε ο Τεό;;;Εμενα στον ορο δεν κλαινε...αλλα απο γκρινια άλλο πραμα.Σημερα θα σε τηλ...Χθεσ δε μπορουσα εκεινη την ωρα...Φτιαχναμε παζλ....

Ρε Αργυρω τι κουκλια ειναι αυτα!!!Και τα μαλλάκια της Ρέας πως έχουνε μακρυνει!!!!!

Σαλλονικουλες πως είσαστε;;;Τζουλ,Συμπεθερα,Νατασα, Αναστασια,Χρυσακι,Βενη,Ζωη,Κατερινιώ;;;; Θα κατεβει καμια τα Χριστουγεννα προς Αθηνα;;;

Λενακι τι κάνετε εσεις εκει;;; Εχει αρχισει καθολου το χιονι;;;;Φανταζομαι τι θα ακουσε ο Π. μετα το κλεισιμο του λαπτοπ... :?:?:?:lol::lol::lol:

Ρε βαρεμενες Αθηναιες θα κανονισετε ρε καμια συναντηση???? :evil: Αντεεεε...παλιομουχλες... :lol::lol::lol:

Ρε Βικυ χαθηκαμε εντελως.πως πατε με τον παιδικο;;;Εσυ με τα νυχτερινα;;;

Μωρη Γωγω πως εισαι;;;Τι εγινε με τη δουλεια και την ανακοινωση της εγκυμοσυνης;;;

Το Μαρτινακι ανάρρωσε;;;;

Το Μητσακι μπαινει καθόλου;;;

Φραν έρχεσαι;;; :D:D:D Να κανονισουμε να βρεθουμε!!!

Εγω κοριτσια εχω να θηλασω τον Φωτη καμια βδομαδα..Βεβαια μεσα στη μερα ερχεται και μου λεει γαλαααα...γαλααα και του δειχνω την κουπα του με το καλαμακι...ξυνιζει τη μουρη του μου δινει και καμια αλλα μετα το ξεχναει....

Γενικα μεχρι τωρα μας εχει παει καλα απο αρρωστιες...Βεβαια δεν εχει χειμωνιασει εδω που τα λεμε...

Εγω ουε χαλια δεν εχω βαλει ακομη..και τα παιδια περπαταν ξυπολητα μεσα στο σπιτι... :oops::oops::oops::oops:

Ουτε εχω στολισει..ανεπροκοπη εντελως... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα σε βλέπω! Τι κανείς?

καλημερα..φτιαχνω ενα διαγωνισμα για τη Γ...εσυ πρωινιατικα σιδερωνεις????

Καλε γιορταζει και η Ανδριαννα της Τονιας!!!ΝΑ τη χαιρεσαι Τόνια μου!!!ΝΑ ειναι πολυχρονο το κοριτσακι σου!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω πρέπει να ετοιμάσει ο Κ τα ρούχα να τα πάει σήμερα στο πλοίο.

Κοριτσκια εμείς τρέχουνε, απο δευτέρα θα ξέρω καλύτερα τι δεν έχουμε να κάνουμε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?

παναγιωτα μου οχι δεν θα κατεβουμε..εγω θα κατεβω μαρτιο αλλα για αγωνες παλι..(ελπιζω..) :lol:

ωχουυυυ αφρο πρωι πρωιιιιιιιιι πωπω δεν μπορω καθολου σιδερο :oops::oops::oops:

φραν γιατι τον χαριζεις τοσο επιμονα οντως??? :? δεν βλεπεις που δεν θελουμε σκαδιναβους εδω??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε μαρθα αμα δεις πως βαζουμε εμεις ορο..τον πιανουμε χεροποδαρα και οι δυ αυτος λεει θα κατσει το ναφηνουμε φευγει τον ξαναπιανουμε ξανα τα ιδια μετα τον απειλω πως θα τον παω κατω στην συνηφαδα να μενει( :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) και μεταααααα παοι πολλα καθεται!!

εσυ τι νομιζεις αλλα καθονται υσηχα και κανουνε ορο?? :?

επισης ο φιλιππος μολις πγε παιδικο εγινε επιθετικος..που δεν ητανε ποτε του..ουτε με το δαχτυλακι δεν χτυπαγε καποιον και μετα εσπρωχνε σφαλιαριζε κτλ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Γωγω πως εισαι;;;Τι εγινε με τη δουλεια και την ανακοινωση της εγκυμοσυνης;;;

:o:o:o:o:o:o:o:o:o

καλέεεεε σε λίγο θα γεννήσει η Γωγώ και εσύ ρωτάς τέτοια πράγματα? :o:o:o:o

αχαχούχααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευχαριστώ :x

για πες κανένα άλλο νέο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Τι κανετε;;;..

Α φρανκαι εγω το λατρευω το ιαπονεζικο προινο..

Όταν πηγαμε γαμηλιο ταξιδι..το ξενοδοχειο παλια ανικε στις Ιαπωνικες αερογραμμες..

Το προινο ηταν τιγκα στους σολωμους στα μισο στο τοφου κλπ..

Εγω χλαπακιαζα σολωμους και χαβιαρια και βουτυρα και κατι ομελετες..μνιαμμ..αλλο πραγμα..

Και ο Ο ετρωγε ψωμακια και πεπονια..πφφφφφ..

Ειχει και σουσι μπαρ κατω..και εννωειται πως το τιμισα δεοντως.

Παντως παιδια η διατροφη κάθε λαου διαμορφωθηκε αναλογα με την γεωγραφικη του περιοχη και το τι παρηγαγε ο κάθε τοπος…

Πως περιμενετε να βρειτε σιτιρα στην Απω ανατολη όταν αυτά δεν καλλιεργουνται;;;

Εμενα μου αρεσει πολύ να δοκιμαζω κουζινες αλλων λαωων…

Αλλα και να μαθαινω γι ατα φαγητα τους..

ΑΡΓΥΡΩ κουκλακια.. και μεγαλωσαν πολύ

Παναγιωτααααα…φιλια φιλια φιλια..ματς ματς αματς

Ποντικομαρακι εισαι κουκλα…φιλακια στα κουκλακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxx ti μου θυμισες χρυσα!! :lol::lol::lol::lol:

στο γαμηλιο στην ταυλανδη ειχε φαει πιει κατι ο κωστας και ειχε παθει εντερικα..

στο πρωινο 3 μερες ετρωγε ρυζι 2 μπολ, ενας μπυφες που ειχε τα παντα απο πρωινο μεχρι μεσημεριανο και αυτος ετρωγε ρυζι :lol::lol::lol::lol: και λεγαμε..

θα σε βλεπουνε και θα λενε αυτος εγινε ενα με την κουλτουρα μας.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...γραφω απο κιν.αφου με πηδηξανε χθες παλι στη δουλεια τελικα μου εδωσαν την αδεια που ειχα ζητησει για σημερα κ μου ειχαν πει οχι....

Γραφω με τη μικρη στο βυζι η οποια βλεπει το κιν κ σφιλιαζεται για να δει τραγουδια στο youtube...κ η ιω βλεπει νικελοντεον...

Τραχανα θα φτιαξω σημερα...

Παναγιωτα μωρη ανεπροκοπη αφου δεν κανεις δουλειες κ δε θηλαζεις γιατι δεν μπαινεις; Χαχα

Η ιω καθεται για μυτες

Αρτζι κουκλια....η ρεα ειναι πιο ομορφη με τα μαλλια πισω..οχι αφελειες δλδ..ωραιαα πιγκουονακια..χαχα

Αφρο παρατα τα κ ελα για καφε..αχαχα

Χρυσα μπλιαχ...σιχαινομα σουσι...

Βενη ωραια περασατε στο γαμηλιο ταξιδι ρε...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ase γωγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και που να δεις που πηγαμε φαρμακειο και να μην μπορουμε να του δωσουμε να καταλαβει τι παθαμε.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα κατα τα αλλα ωραι ητανε :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γουαι ρε Γωγω...

παιδια δεν ξερω..τα λατρευω αυτα..

χαβιαρια σολωμους..ειπαμε..εχω γρουρμε ουρανισκο..

και ο ΖΑν μοιαζει εμενα..φαταουλακι και δοκιμαζει τα παντα..

ΜΩΡΟ ΜΟΥΥΥΥ

παιδια ο φοφος εμαθε το ποιηματακι του..αλλα χλωμο το βλεπω να το πει στη γιορτη...

Παιδια ο Ο ηθελε να παμε ταξηδη Αιγηπτο..

επρεπε να ειχαμε παει..

αλλα ειχα ψωφισει τοπο πολυ απο τις προετοιμασιες του γαμου..που νομιζα οτι η Βιεννη θα με ξεκουραζε..

σκατουλες...ψωφισα τοσο πολυ που την προτελευταια μερα...γυρισαμε παο σουρτουκεμα..και λεω..θα ξαπλωσουμε καμια ωριτσα και αθ βγουμε...τελικα ξυπνισαμε την αλλη μερα στις 10. :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας....

δε σας εχω διαβασει....εδω και 10 μερες ζω σε μια κολαση...ξεκινησε ο γιωργακης με την πνευμονια και συνεχισε με γαστρεντεριτιδα την οποια κολλησε και ο ιασονας ο οποιος την περναει πολυ βαρια απο τη δευτερα εχει εμετους διαρροια και η μυτη που τρεχει συνεχεια μυξες και εχει ματωσει πλεον...κολλησα εγω ο αντρας μου και η μητερα μου....μονο η μικρη φαινεται να την εχει γλιτωσει....περιττο να πω οτι μερα παρα μερα ειμαστε στο νοσοκομειο....μας εχουν μαθει πλεον....σημερα ξυπνησα με πονολαιμο και βηχα....εχω χασει 5 κιλα απο ολη τη ταλαιπωρια....δε μιλαω για τα μαναρακια μου....ειδικα ο ιασονας εχει γινει μισος....ολη σχεδον την ημερα κοιμαται στο καναπε....τον γιωργο στο τσακ δεν το βαλανε μεσα εισαγωγη....δε συζηταω για τα ρουχα..δε τα προλαβαινω...ενα βραδυ ξυπνανε και τα δυο και αρχισανε να κανουν εμετο συγχρονως....χαλια.....

φιλια κοπελαρες παω να σας διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Γωγώ το ξέρω ότι η Ρ. είναι καλύτερη χωρίς ωφελάκια, έχει ωραίο προσωπάκι :x:x

αλλά τι να τα κάνω? να μακρύνουν και να πέφτουν στα ματάκια? αφού δεν θέλει κοκαλλάκια....μετά όλο κοκαλάκια πονάει και το κεφάλι :?

εμείς είχαμε πάει Συγκαπούρη! :D

τι ωραία και εκεί, μέσα στην τεχνολογία!!! ;)

Γιώτα :(:(:(:(:(:(

περαστικά σας :x:x:x

υπομονή θα περάσει!!! :!:

Μαρία όχι ρε, Ανδρονίκη την λένε, τον Μάη γιορτάζει, όχι Ανδριάνα!!! :roll:

ευχαριστώ για τις ευχές όμως ;):x

και ανταποδίδω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γιωτα...τι να πω ρ επουλακι μου...

πωπω..ποση ταλαιπωρια..

θεε μου,..τι κουραγιο πρεπει να εχεις..

φτου φτου να μη κολλισει η μπουμπουκα...καηκατε..

Περαστηκα ακι αγυρηστα να ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσααα σουσι μια φορα εφαγα κ μου ρθε να κανω εμετο...ωμο ψαρι;;μπλιαχχχχ....σολωμος μου βρωμαει...καπνιστος παει κ ερχεται...χαβιαρι οκ....συμπαθητικος...αλλα που θα το φαω μωρη το χαβιαρι;;;;σπιτι δεν τρωμε γκουρμε...χαχαχα...

Βενη φανταζομαι γελιο....χαχα

Εμεις ειχαμε πει για μαλδιβες γαμηλιο αλλα επειδη γκαστρωθηκα δεν πηγαμε.....:-((( κ δεν θα παμε ποτε..ηταν το ονειρο μου....κ το πιστευετε οτι.δεν εχουμε παει.ποτε εξωτερικο μαζι;;;;;καλα εγω μονο παρισι εχω παει...ο γιωτγος μεχρι κ αφρικη...αλλα ποτε μαζι... :-((

Γιωτακι μου :-( περαστικα σας μωρε.. Ταλαιπωτουνται τα καημενα...

Βλεπω σκορδα...ποσο μου χουν λειψει τα πρωινα..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...