Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Θου αντε ξεσηκωσε τον ρε...τον μαχμουρλη...χαχαχαχ...

δε μου λες..το μαντζαφλερει να κλεινει η πορτ ατο βαλατε;;;;

γιατι εγω χτες εβριζα επειδη μου ξαναεσκισε την κουρτινα...

:evil::evil::evil:

σε μενα μιλας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμείς θα αγοράσουμε άλλα πόμολα για τα παράθυρα που θα κλειδώνουν! :|

θα αγορασουμε για τον κάτω όροφο για το παράθυρο της κουζίνας και τις μπαλκονόπορτες και για τα παράθυρα των παιδιών για ασφάλεια, δεν τα εμπιστεύομαι!!! :roll::roll:

αφού στο μαυλό τους όλα τα παιδιά έχουν την σκανταλιά!!!!

αυτό με την πόρτα τι εννοείς? τι είναι ακριβώς? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλετι λετε?δηλ. εγωεαν κανω κορη θα την αγαπαω πιο πολυ επειδη ηθελα παντα κοριτσι? χαζα ειναι αυτα..παιδια μας ειναι ολα... :x:x:x:x:x:x:x:x

γωγω το σαββατο δεν ηθελε τα φασολακια και δεν το υεδωσα τιποτα..εφγε τελικα απ οτο πρωι απογευμα 7.00 που τον εκοψε η λορδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα με ετρωγε που ητανε ολη μερα νηστικος..τον λυπομουνα γμτ

μαρθα εχω στεναχωρηθει πολυ για την κοπελα..αστα..

τα σκουφια της λεναρας ειαν ισουπερ ρε!!! :):):):) λεαν γιατι το λες αυττο για τα νυζια ρε??εγω θα κανω/.. :):):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν το συζητω...

το προβλημα πως εαν κανωκορη..ειναι πως θα χρεοκοπισω... :lol::lol:

ναι ρε Θου σε σενα...

με ρωτισε τις προαλες εαν βαλατε το πομολο..και λεω ποιο πομολο..και λεει αυτο που τους εδωσα που κλεινει την πορτα αποεξω

Αρτζ ο Ο εβαλε κατι πομολακια αππο'εξω που κλεινουν τι ςμπαλκονοπορτες..αμα βγαινεις εξω να την μανταλωνεις..ε το κλειδομα του..σκαλωσε και εκανε σκισιματακια σρτην κουρτινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πχ την Ιωάννα τη λατρεύω γιατί είναι ψυχούλα, απίστευτα γλυκιά και με το νάζι της και τη γλώσσα της με στέλνει....

Την μικρή τη λατρεύω επειδή είναι πιο πονηρή, πιο έξυπνη, πιο ατίθαση, πιο "αγοροκόριτσο"....

Όσο για τα φύλα και την προσοχή που δίνουν στους γονείς, αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι από την εφηβεία γίνονται πιο ατίθασα και δεν δίνουν τη σημασία που πρέπει στους γονείς...Τουλάχιστον έτσι ήταν τα αγόρια του περίγυρου μου....Αλλά εννοείται ότι νοιάζονται και ότι θα τρέξουν για τους γονείς...Βασικά, καταλήγω ότι εξαρτάται από το χαρακτήρα του κάθε παιδιού...Ο άντρας μου και ο ένας του αδερφός κάνουν τα πάντα για τους γονείς τους και ο τρίτος σαν να μην υπάρχουν... :roll::roll::roll::roll: Εγκεφαλικό είχε πάθει η πεθερά μου και ούτε πήγε να τη δει.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Βένη εγώ τον Φιλιππο δεν θα τον άφηνα νηστικό πάντως... :?:?:?:lol::lol::lol::lol: Αφού είναι τόσο σαμιαμίδι όσο λες ενδεχομένως να του έδινα ό,τι ήθελε να τρώει..Όλη μέρα σοκολάτες θα ήθελε;;;;Όλη μέρα σοκολάτες θα του έδινα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Άλλο αυτό, αλλο εξυπνάδες του τύπου να τον πηγαίνω στο παρκο για να τον ταίσω... :roll::roll::roll::roll: Κατάλαβες τη διαφορά;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα θα σου πω το εξής...Τα χαριτωμένα ρουχαλάκια και κοκαλάκια κλπ ήταν ένας από τους λόγους που ήθελα κόρες.. :?:?:?:oops::oops::oops::roll::roll::roll::roll: Σε πληροφορώ πλέον επειδή έχω μπουχτίσει από τα κοριτσίστικα, πλέον δε μου κάνει αίσθηση... :shock::shock::shock: Προχθες που πήγα να πάρω ένα δωράκι για την μπέμπα της Σίσσυς, δεν μου άρεσε τίποτα.... :?:?:?:? Και κοίταζα τα αγορίστικα και ήθελα να τα σηκωσω όλα.... :shock::shock::shock::shock: Μου άρεσαν τόσο πολύ.... :shock::shock: Ενώ αν μου το έλεγες αυτό, 2 χρόνια νωρίτερα θα έλεγα "είναι δυνατόν;;;;όλα τα αγορίστικα ίδια είναι..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, έχω να σου πω με δύο κόρες, βγαίνω έξω να ψωνίσω κάτι για μενα και καταλήγω να ψωνίζω ΜΟΝΟ γι'αυτές και τίποτα για μενα.... :shock::shock::shock::shock::shock: Ποιος εγώ που ό,τι είχα και δεν είχα τα έδινα σε ρούχα.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη με δουλευεις? :roll: να δω ποτε θα μου κατσεις για τα νυχια!

αχ γωγω αστα να πανε... ουτε θυμαμαι απο ποτε εχω να παρω κατι για μενα, σαν το λετσι κυκλοφορω... αλλα τωρα που εχω αρχισει κ αδυνατιζω επιτελους!!! ιιιιιισως παρω κατι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης Αφρο ξέχασα να σε ρωτήσω...Πώς θα την παλέψεις τόσο καιρό με τον Κ. σπίτι;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ από τη μια παραπονιέμαι που τον βλέπω ελάχιστα και από την άλλη όταν είναι σπίτι φαντασιώνομαι να τον πετάω από το παράθυρο.... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γωγω δεν το συζητω..

και εγω πρωτιστος για τα παιδια ψωνιζω...και μετα για μενα..

του Ο δεν τ ου ψωνιζω..εχει αξιοζηλευτη νεαντικη γκαρνταρομπα..

τιγκα στα Τζαστ Καβαλι η ψωναρα...

να δω του χρονου που θα σαρανταρισει και θα του κανω δωρο καρτα μελους των ΚΑΠΗ πως θα ντινετε...χαχαχααχα...

αχ πρεπει να κανω αποτριχωση στο μουστακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηνλενα αδυνατισε αρκετα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ερωτηση.

τι γιαουρτι δινεται?

παιδικο ?με πετσα η στραγγιστο?

κανει στραγγιστο?

2 ερωτησω..

συκωτακια απο κοτα κανει να τρωνε τα μικρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου εγω ξες τι δινω...σπιτικο γιαουρτακι....

για σηκωτακια δεν ξερω εαν κανει..ΑΛΛΑ εγω θα εδινα..μονο αν ηταν απο κοτοπουλο το οποιο τρωει απο το δικο μου χερι..

ουτε καν απο φιλους η συγγενεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα ο Γ. όλο μάρκες φοράει που είναι από παλιά το ψώνιο....Burberry, Armani, D&G....Να δω αμα του χαλάσουν τι θα φοράει.... :lol::lol::lol::lol: Από λαϊκή... :lol::lol::lol::lol:

Αφού πέρυσι του είχα πάρει δυο παντελόνια από Zara, υφασμάτινα και πόσο υποτιμητικά τα κοιτούσε...Λες και του τα είχα πάρει από το παζάρι... :evil::evil::evil: Του είχα πει "έτσι για να αρχίζεις να προσαρμόζεσαι..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θου στην Ιωάννα δίνω γιαουρτι με φούρτα 1,5% λιπαρά....Tα Harmony της Μεβγάλ...

Της μικρής της παίρνω ή βιολογικά όλυμπος με μπαλάκια η απλά με φρούτα.... :roll::roll::roll: Παίνρω που και που και κατσικίσιο με πέτσα για τη μικρη, αλλά πότε το τρώει πότε όχι... :roll::roll::roll:

Πρώτη φορά ακούω για συκωτάκια κότας.... :?:?:?:?:?:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Οπότε δεν ξέρω τι να σου απαντήσω... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω τζαμπανταν τα πηρε..

οτι φιρματο εχει του τα εφρενε η μανουλα του απο τη βιοτεχνια που τα εραβαν..πφφφ..

ουτε εγω δεν ειχα τετοια ..

που κατεθετα δωρα και μισθο σε μπουτικ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου λενε οι συκωταριες εχουνε πολυ σιδηρο αλλα η παιδογαστρεντερολγοος μου ειπε γενικα εντοσθια να μην δινω...γιοαυρι θα εδινα κατσικισιο ή προβει ομε πετσα..εαν δεν τα ετρωγε παιδικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη εγώ δίνω βιολογικά, όχι παιδικά, κανονικά με 3,5% και μέσα βάζω κορνφλέικς! :|

συκωτάκια όχι μην δώσεις, αν έχει κάποια ασθένεια το ζωντανό τότε από εκεί μεταδίδεται πιο εύκολα!!!

και μένα μου άρεσαν τα κοκαλάκια και τα τσιμπιδάκια στα μαλλιά για την κόρη μου, αλλά λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο διότι δεν αρέσουν σε ΕΚΕΙΝΗ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως τις προάλλες που πήγα να ψωνίσω για μένα, απλά δεν πέρασα από τα παιδικά!!! ;)

το όνομα της κοπέλας το θυμάμαι, δεν έτυχε να μιλήσουμε εδώ, στο φέις που έριξα μια ματιά, είναι πολύ όμορφη κοπέλα!

Γειά σου Μάγδα, σε βλέπω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα!!!!

Ζωη σε βλέπω μεσα, τι έγινε?

Κορίτσια έχω χάλια νέα .....μόλις πριν 2ωρες έμαθα οτι φεύγουν 10 δεκέμβρη .....

Όπως είπα σας διάβασα, γελασα πολύ αλλα το μυαλό μου είναι αλλού τωρα κιι δεν μπορώ να γράψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με είδατε ε? :mrgreen: Όχι που θα τη γλύτωνα :lol: με την Άρτζι κι όλας μέσα :lol:

Μισό όμως γιατί διαβάζω ακόμα...είμαι στη σελίδα 19, εκεί που έπιασε η Γωγώ τα βυζιά της Σίσσυς να δει αν είναι πρησμένα :lol::lol::lol:

Είμαι στα πεθερικά και κόβω φλέβες από τη βαρεμάρα :?

Συνεχίζω διάβασμα και επανέρχομαι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα μου ναι εχασα 6 κιλα προς το παρον.. κ θελω να χασω κ αλλα!

νιωθω απιστευτα καλα που χωραω παλι στα πιο παλια μου ρουχα!

μαρθα κ εγω για συκωτακια ξερω οτι καλ ειναι να τα αποφευγουμε εκτος κ αν τα εχεις ταισει εσυ, οπως λεει κ η χρυσα

γιαουρτι ο αναστασης τρωει που κ που τα κρικρι με το πορτοκαλι, καμια φορα ζηταει κ αντβανς :?:?:? τα κανονικα δεν τα τρωει.

αχ αφρο κριμα... θα κανεις μονη σου χριστουγεννα?

μαγδα τι κανεις???

καλε που επιασε η γωγω τα βυζια της σισσυς?? δεν το διαβασα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

ημουν πρωι ...καλε ποσα γραψατε?

Γωγω....χαιρομαι γα τις δημοκρατικες σου αντιδρασεις στ μαζεμα τωνα παιχνιδιων...χαχαχχαοσο εκπαιδευση και αν εκανες ,..η Ι σε εγραφε ....!

και εγω εχω σταμπαρει εναν μπαμπα...αλλα δεν παω εγω παιδικο...παει ο π.!

επησις κουμαρουλα μου γλυκια....εγω λατρευω τα ΜΕΓΑΛΑ ππουλια...με τα μικρα εχω ακομα θεμα...ειναι τοσ ευθραυστα...ενω τα μεγαλα...αλλο πραγα...απολαυστικα!

Αφρο ...γμτ...ειδες πανω που σκεφτοσου τι θα κανετε τοσες μερες!

δηλ γιορτες θα εισαι μονη η θα γυρισει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με είδατε ε? :mrgreen: Όχι που θα τη γλύτωνα :lol: με την Άρτζι κι όλας μέσα :lol:

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w[-([-([-([-([-(

Λέν αμπράβο συγχαρητήρια, τι δίαιτα κάνεις? :D

Αφρο κρίμα ρε :(:(:(:(

εκμεταλεύσου τουλάχιστον τις μέρες, βγείτε έξω, χουχουλιάστε ή ό,τι άλλο, διασκεδάστε..... ;)

επίσης τι έκανες τελικά με την αντιβίωση? :?:

Χρύσα άρα την ζημιά την έκανε ο Ο! :?

εμείς τα πόμολα με την κελιδαριά τα θέλουμε γιατί όταν φεύγουμε για διακοπες δεν κλείνουμε τα πατζούρια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Μάγδα όχι που δεν θα πέταγες το πετυχημένο σου κι εσύ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλέ δεν το έπιασα ακριβώς.....Από πάνω το άγγιξα για να δω ότι ΔΕΝ είχε τουμπανιάσει ακόμα, αλλά είναι το φυσικό της αυτό...Καθότι πληθωρικό το κορίτσι μας... :lol::lol::lol::lol:

Σίσσυ πες μωρή!!!!

Λενάκι μπράβο ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αντε και εις ανώτερα... :mrgreen::mrgreen: Κανεις διατροφή;;; :roll::roll:

Αφρο :(:(:(:( Δεν ελεγα τπτ άλλο η γκαντέμω;;;; :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή τη στιγμή έχουμε 19 επισκέπτες.... :shock::shock::shock::shock: Τι να τις τρατάρουμε;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Βίκυ σοβαρέψου μωρή...Έχουμε "κόσμο"...Μη μας βγει και τ'ονομα... :?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο βασικά εγώ θα άφηνα κανένα πρωινό τον Πανούλη και θα έβγαινα μόνη μου εξω!! 8-)

νομίζω ότι όλοι μας χρειαζόμαστε λίγο να είμαστε μόνοι, ανέμελοι.... :roll::roll:

συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol::lol:

τελικά τι είσαι αυτό που λένε οι Αθηναίες ή αυτό που λένε οι Θεσ.? :lol::lol::lol::lol:

Γωγώωωωωω εσύ είσαι η γκαντέμω του τρένου ρε? και ψάχναμε την άλλη φορά????!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕς ΕΙΜΑΙ....ΣΟΒΑΡΗ!

τα εχω παιξει...

σημερα πηγα να παρω τη Μ-Ι απο τον σταθμο και μου λεει η απογ. δασκαλα....

"το ποιματακι δεν το ηξερε"

που να το ξερει...το κρεμασα στο ψυγειο...!

δηλ μας το εδωσε να το μαθουν μεσα σε ενα σκ?

χαχαχχαχα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...