Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Οι δικές μου παίρνουν το κακομοιριασμένο ύφος :cry: και κλαψουρίζοντας λένε "μας έχετε για υπηρέτριες? Είμαστε υπηρέτριες ε?" :lol:

Και μετά πάνε στη μαμά μου και στον μπαμπά μου και λένε ότι τις θέλουμε στο σπίτι για υπηρέτριες και αρχίζουν την κλάψα και το θέατρο.

Drama queens οι γλυκούλες μου :lol::lol::lol:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω σε κλωτσαει???? ΜΙΑ ΧΑΡΑ το μαναρακι!! μπραβο!!!

επισης καλα που μου ειπες οτι τα θεωρεις φτηνιαρικα, γιατι ετοιμαζα να σου πλεξω κ για τις 3 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εσενα θα σου κανω τα νυχια οταν ερθω :lol::lol::lol:

για τις αντλησεις δεν εχω την παραμικρη ιδεα..

αλλα εχεις καιρο ακομα

σισσι πως ειναι τα βυζια σουσημερα?

κανονισε να μου πεις κ εσυ οτι δε σαρεσουν τα πλεκτα!!!! :P

χρυσα αντε καλε με τον σεκιουτιτι :roll::roll::roll:

κ εγω εχω βαλει τιμωρια παιχνιδια ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ εχουν φυγει αυτοκινητακια απο το παραθυρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα δεν ξέρω και δεν έχω δει δουλειά σου..... :lol::lol::lol::lol: Αλλά γενικά μου κάνουν παλιακά.. :oops::oops: Αλλά γενικά δε φοράμε...Έχω στα κορίτσια σκουφιά από H&M.... :roll::roll::roll: Ευχαριστώ πάντως που με σκέφτηκες μωρό μου.... :x:x:x

Κανε με add στην ομάδα σου να μπω να δω... 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμά μου πλέκει κι εγώ έμαθα αλλά δεν έχω χρόνο.

Εγώ τα εκτιμώ πολύ τα χειροποίητα.. Μάλιστα κάποια βγαίνουν και πανάκριβα, αλλά μιλάμε για άλλη ποιότητα.

Η μαμά μου μου τελειώνει τώρα 2 μπλούζες για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Ρε κορίτσια το σάντουιτς κάνω και την βαζω κοιλια με κοιλια και καθετα στο δικό μου σώμα.

Είναι πολύ ευαίσθητο το δέρμα μου και σε συνδυασμο έχω πεθανει στον πόνο!

Είναι νυχτοπούλι το μπεμπεκι μου με ξεκωλιασε χθες! Θήλαζε καθε μία ώρα!! Τωρα έχει που κοιμάται κάτι 5ωρα. Θα την ξυπνησω να την ταίσω. Πονάω τώρα που δεν θηλάζω με τσούζουν οι θηλές. Όταν την βαζω στο στήθος ο φοβερός πόνος περνάει όαν φτάσω στο 10 (μετράω απο μεσα μου αργά απο το 1 μέχρι το 10 :oops: ) μετά είναι υποφερτός ο πόνος... :cry::cry::cry::cry:

Τα αλλα τηλεγραφικά!

Μαράκι μπράβο!

Γωγω καλές κλωτσιές! :x

Αργυρώ κούκλα το κορίτσι σου.

Χρυσα μη μασας που είσαι κορίτσι καλοαναθρεμένο! :lol:

Αφροδιτη πολλές βόλτες!

Βίκυ ΕΛΑ!!!!!!! Θα φρικάρω σε λίγο... το βλέπω! :oops:

Λένα και εγω ήξερα να πλεκω αλλα έχω ξεχάσει.

Λενάκι πολύ λυπάμαι...

Θούλη να σας ζήσει!

Αναστασί χαίρομαι πολύ για το ΣΚ σιγουρα θα το χαρηκε πολύ η Α! :x

Κορίτσακια σας ευχαριστώ πολύ! Να το ξέρετε! :x

Θα επανέλθω για ερωτήσεις θηλασμου! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα δε μαφηνει να κανω αντ, αλλα θα το κανω κοινοποιηση να το δεις

βασικα δεν εχομυε πολλα σχδια μεσα ακομα

αλλα εσυ διαλεγεις σχεδιο κ το κανω, οτι θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Χρύσα τώρα που είπες για τον υπάλληλο στα Lidl... 8-)8-)8-)8-)

Κάθε μερα που πάω την Ιωάννα σχολείο, συναντάω έναν κούκλο μπαμπά.... :oops::oops::oops::oops::oops: Έχει ένα κοριτσάκι μικρότερο από την Ιω..Είναι σε άλλη τάξη... :roll::roll::roll:

Και κάθε μέρα χωρίς να με ξέρει με καλημερίζει, με ρωτάει τι κάνω και μου χαμογελάει... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι ό,τι θες πάρε με...Κάνε πλύσεις με σοδόνερο...Θα σου κάνουν καλό... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσι εγω θα επιμεινω οτι καλο ειναι να σε δει συμβουλος..

γωγω τωρα που εισαι εμπειρη κ θα κανεις κ ταντεμ :lol::lol: πανε ριξε μια ματια στη φιλεναδα μας!

σισσακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μη μου πεις οτι θεωρεις τα πλεκτα φτηνιαρικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις ρε συ λενα..παιδια σας ευχαριστω για τις ευχες αλλα εχω σοκαριστει μιλαμε..τη ξερω απο δω μεσα κ εχουμε μιλησει απειρες φορες..μετακομισαν κ θεσσαλονικη προσφατα..

κ ηθελα να τη γνωρισω..πω πω παιδια εχω μεινει..σορυ δε γραφω αλλα. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διάβασα τι είπατε αλλά δεν θυμάμαι......γέλασα με τις κόρες σου Μαρία :lol::lol::lol::lol:

νομίζω θα γίνουν ηθοποιοί!!! ;)

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το μπουμπουκάκι μου!!! :x

χθες εκεί που καθόμασταν στον καναπέ, έρχεται μου δίνει ένα φιλάκι και δίνει και το μάγουλό της για να της δώσω και εγώ!!! :lol::lol::lol: δούναι και λαβείν!!!

χθες είδαμ εμια ταινία την Robots, την έχετε δει? για πρώτη φορά την είδα το 2005 στο σινεμά!! :D

έχει πολύ γέλιο....σε κάποια φάση ηα μαμά-ρομπότ κρατάει αγκαλιά το βρέφος-ρομποτάκι και αυτό να κλαίει πολύ δυνατά και πάει ο μπαμπας-ρομπότ και εκεί στην θέση του αυτιού είχε ένα κουμπί και χαμήλωσε την ένταση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φανταστείτε να είχαν τα πιτσιρίκια κουμπί γι ανα χαμηλώνουμε την ένταση όταν κλαίνε!!! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ξεκινα εσυ και θα τα πουμε για τις αντλησεις..

θα σε βοηθισω εγω..η Βικυ..η Νατασουλα...

Σισσυ...ολα θα πανε καλα..υπομονη κοριτσαρα..σε νιοθω...υπηρχαν στιγμες που δεν ηθελα να θηλασει..ειχε καταματωσει και τις δυο θηλες..

ειχα τον πονο της καισαρικησ..την απογοητευση..τη δισκοιληοτητα..το δοντι..και τις θηλες..εκλαιγα....

Για τη δισκοιληοτητα να κανεις κατι ΑΜΕΣΑ..θα εχεις θεμα ρε..ακου που σου λεω...αμεσα διατροφη..αμεσα κλισματακι...

αχ..τα ξεχασα ολα...

Θου εδω ειναι η Αννα;;;;...

Ελα για καφε..ο Ο λεει πως εχετε καιρο να ερθετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! θυμήθηκα τι ήθελα να γράψω: εγώ αν βρεθώ σε κανένα μπουφέ, όχι σε συγγενικό περιβάλλον, ή σε γεύμα και δεν ξέρω πώς τρώγεται κάτι, τότε περιμένω να κάνει κάποιος άλλος κίνηση για να δω ;):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif]

Αρτζ αυτη ειανι η σωστοτερη κινησα...

αλλα εαν και ο αλλος δεν ξερει πως να τ φαει;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ άλλο να ακούω "θα πάθεις έρωτα με τον γιο".... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] 'Ελεοοοοοος ρε πούστη μου..

Και με τα κορίτσια μου έχω έρωτα....Απόλυτο έρωτα...Και με τον γιο μου θα έχω...Είναι τα παιδιά μου...Πως μπορεί να μην έχω έρωτα μαζί τους;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Και ειδικά μου τη δίνει όταν το ακούω από μαμάδες που έχουν μόνο γιους.... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια η αννα ηταν με το ονομα αννουλα1987

νατασα τη ξερεις..εχω φρικαρει...πω πω..σοκαριστηκα αληθεια...πως να νιωθε γμτ..το μωροοοο

χρυσα καιρος να ερθετε εσες για καφε :evil::evil::evil::evil:

παιδια ο μικρος δε παιζεται..νηστικος εφυγε για υπνο..

παντα τρωει με 2 κουταλια..ενα εγω ενα αυτος..σημερα ειχαμε φακη..βαζω κ τα 2 κ λεω αντε φαε μονος..

κ περνει τα 2 κουταλια να τα κοπαναει μεταξυ τους κ να πιτσιλαει παντου

μια δυο τρεις του τα περνω..

σηκωνομαι να λυνω τα πιατα κ να αρχιζει να ουρλιαζει γτ τουπηρα το ενα..

κ ξερετε τι εκανε?

αναποδογυρισε το παιτο με τη φακη στο τραπεζι κ ετρεχε στη καρεκλα κτλ κτλ

το πηγα τιμωρια κρεβατι...κ μετα το θηλασα κ κοιμηθηκε..αστο καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

επισης..ο διπλανος μου θα βαλει αεριο αλλα χωρις σκαψιματα κτλ

με μποτιλιες..2.200 βγαινει το μαλλι

κ καις ολο το χειμωνα κανα 500 με ειπε..η μποτιλια κανει 50 ε

σισσακι φιλιακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εγώ περιμένω τον άντρα μου, που εκείνος ξέρει πώς να τα τρώει όλα!!! ;)

Γωγώ καταρχήν εμέν αδεν μου αρέσει η έκφραση "έρωτας με τον γιο" :?

οκ θα αγαπάς τα παιδιά σου, ναι όχι έρωτα!!!

έρωτα έχουμε με τα παιδιά, ρε κορίτσια?

άλλο έρωτας και άλλο αγάπη!!! ;)

έρωτας είναι μόνο με τον γκόμενο ή τον σύζυγό μας!!! :roll::roll:

με τα παιδιά μας είναι αγάπη!!! ;)

αυτά εγώ πιστεύω!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου αντε ξεσηκωσε τον ρε...τον μαχμουρλη...χαχαχαχ...

δε μου λες..το μαντζαφλερει να κλεινει η πορτ ατο βαλατε;;;;

γιατι εγω χτες εβριζα επειδη μου ξαναεσκισε την κουρτινα...

:evil::evil::evil:

Γωγω εγω δεν ομιλω..δεν μπορω να ιεμαι αντικειμενικη,....ακομα και εαν κανω ποτε τριτο..παλη αγορι θα θελω... :lol::lol:

εξακολουθω να θεορω τα κοριτσακια παιστευτα ομορφα και χαριτομενα..και φυσικα πιο εξυπνα τσαχπινικα και καπατσα απο τα αγορια που ειναι μπουνταλαδες με περικεφαλαια..αλλα τα λατρευω τα χαζουλικα μουτρακι αμου..

ασε που τωρα που συνηθησα στα μικρα τσουτσουνια ...χαχαχαχ

Θου :evil::evil::evil::evil:

ε μα ειναι απιστευτα!!! τι κανουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα "ερωτα" το λένε φαντάζομαι για να δείξουν το μέγεθος της αγάπης.... :roll::roll::roll:

Αλλά ρε 'συ δε μου αρέσει καθόλου...Μου έρχεται να κατεβάσω καντήλια... :evil::evil::evil::evil: Τι νομίζεις βρε μαλακισμένη ότι περιμενω τον γιο για να νιώσω γυναίκα;;;;Έχω και τον άντρα μου... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και πέρα από αυτό, εγώ ήθελα κόρες...Τις λατρεύω, πεθαίνω για αυτές...Αλλά όχι επειδή είναι κόρες, αλλά επειδή είναι ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...Κομματι του εαυτού μου...Και παρόλο που και οι δυο είναι κορίτσια, τις λατρεύω για διαφορετικούς λόγους την καθε μια.... :x:x:x:x:x Γιατί είναι διαφορετικές..... :roll::roll::roll: Έτσι θα λατρεύω και τον γιο μου.... :roll::roll::roll: Δηλαδή τι;;;;;Θα έρθει ο γιος και θα έχω τα κοριτσια μου λες και δεν υπάρχουν;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Δεν μπορώ με αυτή τη μαλακία.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω μαρθα τι λες τωρα!!!

εγκεφαλικο!!!!

α πα πα πα!!

γωγω αυτες οι μαλακιες κ εμενα παρα πολυ μου τη δινουν!!!!!!!!!

οσοι με βλεπουν με τα 2 αγορια μου λενε αντε κανε κ ενα κοριτσακι να δεις, γιατι τα αγορια ουτε ενα ποτηρι νερο δε θα σου φερουν κλπ κλπ :lol::lol::lol: κ ενα σωρο μαλακιεεεεεεεεεεεεεεες

για το αεριο με τις μποτιλιες δεν ξερω... η σπιτονοικοκυρα μας εβαλε περσυ κ εχει εξω ενα συστημα που συνδςεεται με τα καλοριφερ κ δεν τρυπησαν ολο το σπιτι, πολυ καλη ζεστη βγαζει

αλλα για κοστος δεν ξερω, δεν ηταν πολλα παντως

χρυσα σου εσκισε την κουρτινα??? οου μαι γκαντ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρύσααα εννοείται ότι ΚΑΘΕ ΦΥΛΟ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ,ΕΧΕΙ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟΥ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Αυτό είναι...

Και τρίτο να κάνεις και αγόρι να θες, αν τελικά είναι κορίτσι δε θα το αγαπάς;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Θα το λατρεύεις γιατί είναι παιδί σου..... :roll::roll::roll::roll::x:x:x:x:x:x:x

Θουλη κατι μου θυμίζει το όνομα, αλλά δεν είμαι σίγουρη.... :roll::roll::roll: Πολύ κρίμα για την κοπέλα... :(:(:(:(:(:(:(:( Κι εγώ αυτά σκέφτομαι και τρέμω... :cry::cry::cry::cry::cry:

Το να κανεις το γιο τώρα ή την κόρη, το λες αμα έχεις το αντίθετο φύλο....Αλλά άλλο αυτό και άλλο "θα πάθεις έρωτα με τον γιο..." :evil::evil::evil::evil: Γιατί επειδή έχει τσουτσούνι θα τον ερωτεύτω;;;;Ενω το κορίτσι τι;;;;Δε θα το αγαπώ;;;;; :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα αυτο το ερωτασ..μαλακιεςσ..σορυ για το λεξικολιο..

και ανω,αλίεσ..

δεν μπορεις να ερωτετεις τα παιδια σου...δηλαδη τι θελει να κανει σεξ μαζι τουςςς...γιατι αυτο ειανι ερωτασ...

Λενα αυτο με το ενα ποτιρυ νερο δε θα σου φερουν...

δεν παω μακρια..1-2 οροφους πιο κατω..τι κανει ο Ο για τους γονεις του..και τη κανει η κορη τους..

οποτε γιους και παλι γιους..αμα ειναινα κανω τετοιες κορες..

πφφ..τι βλακιες...διακρισεις αναμεσα σε φυλα..

παιδια ειναι ολα..

και πιστευω πως τα αγαπασ το ιδιο..

δεν νπορω να πω πιο παιδι αγαπαω περισσοτερο..

Μπορω να πω πως ο Ζαν ειναι πιο ςξυπνος..αλλα και πιο πονιροςα σπο τονφοφο..αλαλ ο Φοφος ειναι πιο ενσυναισθητος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...