Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Kαλημερα!Καλη κυριακη!!!

Σισσυ μου γλυκια μωρομανα!!!Σου απαντησαν τα κοριτσια....

Ο,ΤΙ μα οοοοο,τι χρειαστεις παρε τηλ,στειλε μνμ κλπ!

Νομιζεις πως ματωνουν οι θηλες απο την πολλη...χρηση ή ισως δεν πιανει καλα η μικρη.πες μας σκεψεις...λεγε μας συνεχεια για να προλαβουμε τυχον "λαθακι"!Δεν ξερω αν χρειαζεσαι συμβουλο...εσυ τι πιστευεις?Νιωθεις καλα ή εχεις αμφιβολια?

Λεναρα ερωτηση!Γιατι ακουσα κατι κουλο!

Ποσο πουλας ενα σκουφακι...πχ κατι απλο με 2 αφτακια?μου ειπε μια φιλη τιμη που αγορασε κ επαθα!

Ζωουλα ολα καλα ε?Σ'ευχαριστω γι'αυτα που ειπες.!!!! :D

Αργυρουλα μου δεν εγραψα τεστ γτ ηταν αρρωστη η κυρια μου :P:lol: κ δεν μπορουσε να το ετοιμασει...δευτερα!!!!

Σημερα εκανα πολλες δουλειες!

Ειπαμε να στολισουμε το δεντρο οποτε επρεπε να μαζεψω τα παιχνιδια απο το σαλονι.το 60% των παιχνιδιων της Α βρισκονταν μονιμα στο σαλονι,μαζι με τα αφρολεξενια παζλ στο πατωμα απο τοτε που γεννηθηκε!Ε,σημερα αποφασισα να μεταφερθουν οοοολα στο δωματιο!Οποτε καθαρισα,συμμαζεψα ξεχωρισα τα παντα στο παιδικο,αλλαξα θεση σε κρεβατι συρταριερα κλπ(ακομα να αγορασουμε κρεβατι!),ελπυνα κουρτινες,μετα εφερε το δεντρο,το εστησε,εγω επρεπε να ανοιξω τα κλαδια(ουφ τι μπελας) κ να στολισω κ να καθαρισω,σκουπισα κ το υπολοιπο σπιτι,συμμαζεψα κατι ντουλαπες που εκανε ο συγκατοικος μπαχαλο,εβαλα πλυντηρια,εκανα ντουζ,πηγα εφαγα στην ταβερνα.....τι τα γραφω καλε ολα αυτα???για να μου πειτε μπραβο????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops: παρασυρθηκα,σορρυ!

Τωρα παω για σιδερο!!!Καλε χειροκροτηστε!!!! :oops::lol::P

Και βγηκα κ χθες βραδυ!!!Παλι θεα ημουν γμτ!!!! 8-)8-)8-)8-)

Αντε σας φιλω θεες μου!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα..δε τα διαβασα ακομα..

αν προλαβω οσα προλαβ..επιστρεψαμε απο σερρες καβαλα//σουπερ ηταν

κατερινα μας χρονια σου πολλλααααααααα

νατασα να χαιρεσαι τη μανουλααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα διαβασα..

γιωτακι περαστικα..ευχομαι να τη πηδηξατε ρε..περιμενουμε νεα

σισσακι τι καλη η μικουλαααααα..κ μικρουλαααααααααααααααααααααα..αχχχ

σε ειπαν τα κοριτσια..αλλα στο πωπο προληπτικα θα βαλεις?γτ δε χρειαζεται..στο 1 εβαζα.στο 2 μονο οταν χρειαστηκε

αφροοοοο μη παρεις μονη σου αντιβιωση ρε..ποτε θα πας γιατρο?ισως σε λιγες μερες εξαφανιστει κ αυτο ρε..τι να πω :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Ειμαι καπως σημερα, απο το πρωι που εμαθα για τον χαμο του αντρα της Αννας εχω επηρεαστεί πολυ :( Κατα τα αλλα ολα καλα εδω, τα μικρα εχουν ακομα βηχα και μαλλον θα τα ξαναπαω γιατρο αυτην την εβδομαδα. Εγω Παρασκευη ετρεχα στον ωρυλα για πονους στο αυτι και τελικα ειναι απο τον αυχενα μου. Ενα νευρο με χτυπαει εκει και με εχει τρελανει. Με βολταρεν ειμαι και με ζεστα. Μιλαμε για ΤΟΝ πονο :twisted:

Θου στα μερη μας γυρνουσατε ε? Τι καλα!! Αυριο γενναει η αδερφη? Προγραμματισμενα? Με το καλο να της πεις!!!

Σισσακι μου!!!! Τι γλυκια που ειναι η μικρη!! Σου απαντησαν τα κοριτσια, μην τα ξαναλεω ;) Οτι θελεις ρωτα μας!!

Ζωη τοσες μερες ησουν εντελως ξαπλα βρε? :o:shock: Εγω και τις 2 φορες ξαπλωσα μονο την πρωτη μερα, μετα κανονικα ολα. Θα κανεις τεστ Παρασκευη ε? εγω κρατηθηκα και δεν εκανα θυμαμαι.

Μαρια τι γελιο εριξα με την παρτη σου αυτες τις μερες!! Ειδικα με την παπαγια :lol:

Αναστασακι οχι ρε να μας τα λες χαιρομαι να σε διαβαζω! Μπραβο που τα εκανες ολα αυτα και που βγηκες το βραδυ! Για τα κακα δεν εχω να σου προτεινω τιποτα μιας και η Ειρηνη κατουραει ακομα πανω της και λυση δεν εχω βρει γιαυτο οποτε :-?? βαλε μας φωτο απο το δεντρακι να το θαυμασουμε!

Αφρο μιλα μωρε με τον γιατρο πρωτα. Γιατι να μην τον παρεις τηλ. ξανα?

Γιωτα περαστικα στον μικρο, ελπιζω να του περασει γρηγορα.

Σας αφηνω γιατι σκυλιασε ο μικρος φιλια τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι ποιά Άννα έχασε τον άντρα της? :o:o:o:(:(:(

Θούλη με το καλό να γεννήσει η αδελφή σου :x:x

Κατερίνα χρόνια πολλά ό,τι επιθυμείς! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πολύ χαλια σήμερα... παρακαλαω να μην ξυπνήσει το μωρακι και ζητησει να φάει... :oops:

Εχω ματωσει η μικρη βαζει συνέχεια γουλιες με αιμα αλλα είμαι σιγουρη οτι πιάνει καλά. Δεν πιπιλάει ρωγα, πιανει θηλαια αλω, αλλα παρόλα αυτά έχω ματωσει. είμαι συνεχεια με το στήθος έξω βαζω γάλα μου στις θηλες και τις αφήνω. Δεν ξέρω τί άλλοο να κάνω.

Τουλάχιστον το μωρακι τρωει σίγουρα, κατουράει χέζει βγαζει γουλίτσες ρευεται όλα τα κάνει το γατσούλι! :D:x

Η Χ μου έχει σπάσει στην κυριολεξία τα νεύρα και όλο την απειλώ οτι θα φύγω να πάω πάλι στο νοσοκομείο και οτι θα τους αφήσω μόνους τους. :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Πονάω ρε κορίτσια απο την καισαρική, δεν έχω ενεργηθεί ακόμα και η αλήθεια είναι οτι με έχει πειράξει ου κατέληξα πάλι να μην γεννήσω... :oops::oops::oops::oops::(:(:(:(:(:cry:

Ενταξει δεν ειμαι όπως την πρώτη φορά. Θα τα διαβασετε στην ιστορία τοκετού μου. Την γραφω τώρα στο τετράδιο μου και μετά θα την πληκτρολογήσω, όταν βρω χρόνο να την δωσω στη Νατασα και την όλιβ με άλλες λεπτομέρειες βέβαια, καθως δεν αφορούν όλα όλους.

Σας αφήνω. Ξύπνησε η βδελλίτσα μου! :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα η φιλη σου η κομμωτρια εχασε το αντρα της?

απο τι ρεεεε :o:o:o:o:o:o

αργυ δε ξερω για το αι βασιλη..εσυ πως τη κοβεις θα το πει?

αν το καλοπιασεις με κανα γλυκακι?

σισσακι σε 40 μερες θα απολαμβανεις θηλασμους ρεεεεεεεεεεε..για τη καισαρικη ξεχνα το..ειστε καλα..αυτο μετραει

κ μπραβο κ παλι που ξεκινησε μονος οτοκετος..ουτε χερι δε σε εβαλε για αποκκοληση υμενων..

αναστασακι μου ολο το ξχναω ρε..ρε εισαι μια πολυ καλη γλυκεια μανουλα κ δε στο λεω γιατι πρεπει να το ακουσεις αλλα το νιωθω...εσυ νομιζω νομιζεις επηρεαζεται τοοοοοσο πολυ η αννυ...οκ μπορει να καταλαβαινει με το τροπο της οτι κατι δε παει καλα αλλα μωρο εινα ρε...νιωθει οτι τι λατρευεις :-p:):x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ...υπομονη κοριτσακι,,αλλαξε σταση θηλασμου...κανε την σταση ποδοσφαιριστη....ειναι η πιο ανωδυνη σε φαση τραυαμτισμου !

μη διστασεις να βαλεις και να βγαλειςτ ην μικρη απο το στηθος αρκετες φορες ωστε να πιανει σωστα...αρκει και εσυ να την απομακρυνεις σωστα...

μην περιμενει ςνα πεινασει γιατι ετσι ξεκινα λαιμαργα τον θηλασμο με αποτελεσμα να σε πονα στο τραυματσμενο στηθος...!

αν χρειαστεις κατι πες μας....εγω αν ειναΙ ανοικτος και ΕΚΕΙ φουρνος ερχομαι! :lol::lol::lol::lol:

υπομονη με την Χ, δεν ειναι εκει καποιος να σε βοηθησει...ωστε να απασχοληθει μαζι της..?

Θουλη...αυριο ξανα θεια.. με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

σισσακι αν θυμαμαι καλα, τα ιδια ειχ κ η γωγω.. την ειχε βοηθησει πολυ μια συμβουλος που την ειδε.

πιστευω οτι θελει διορθωμα η σταση σου, σε πιανει πιο σφιχτα η μικρη κ σε τραυματιζει εσωτερικα. εσυ πονας? νιωθεις κατι?

γιατην καισαρικη μη στεναχωριεσαι καλο μου, το παλεψες οσο γινοταν!!! κ μπραβο σου1!!!

αναστασια αναλογα το νημα... αν το σκουφιειναι απο ακρυλικο πχ που για μενα θα ειναι κοστος 2-3 ευρω, ε δε θα το δωσω πανω απο 7-8! αλλα αν ειναι απο γνησιο μαλλι, που εμενα θα μου κοστισει 6-7 ευρω, ε θα το δωσω πανωαπο 10! ποσα εδωσε η φιλη σου?

αχ μαρθα ποτε περασε καλε ο καιρος??????????? παλι θεια!!!! :D:D:D:D:D

πω πω λενακι περαστικα..

κ εγω σοκαριστηκα για την αννα...κεραμιδα μουρθε

ο αναστασης εχει ποημα για τα χριστουγεννα κ το εμαθε απο την πρωτη μερα!! βεβαια οσοι τον ακουσουν δεν ξερω τι σκατα θα καταλαβουν που το λεει μεσα απο τα δοντια του :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι, γραφω στα γρηγορα πριν τελειωσει η μπαταρια.

Την Anna Sementets απο εδω και το φεισμπουκ την ξερετε? Εγω την ξερω χρονια, και χθες εχασε τον αντρα της απο δυστυχημα. :cry::cry: Το μωρο τους ειναι 22 μηνων σαν τον Γιωργη μου.

Κατερινα χρονια πολλα! Να χαιρεσαι το ονοματακι σου!

Λενα μπραβο στον μικρο που περπατησε!! Πλεκεις κιολας?

Σισσιω λιιιγο υπομονη και ολα θα στρωσουν με τον καιρο. Αλαξε σταση θηλασμου οπως σου ειπαν τα κοριτσια. Υπομονη και με την Χ. τωρα θα αρχισουν τα δυσκολα αν αρχισει να ζηλευει. Προσπαθεισε να ασχολησε οσο πιο πολυ μπορεις περισσοτερο μαζι της.

Μπαταρια τελος. Τα λεμε αυριο. Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ακόμα μια βαρετή μετα ξεκινάει ....

Την κοπέλα δεν την ξέρω αλλα λυπάμαι πολύ ...τωρα πρόσφατα έγινε αυτο σε μια γνωστή μου έγκυος 7 μηνών ......ούτε να το σκευτωμαι δεν θέλω, είναι μεγάλος μου φόβος ....

Θα κκάνω γίγαντες σήμερα ....έχετε να μου πείτε κανένα τιπς ?

Χθές άλλαξα το σαλόνι για να χορεσει το χριστουγεννιατικο δέντρο, έβαλα και 2 χάλια κάτω σχεδόν ίδια για να μην έχουμε γυμνά πλακάκια. Το δέντρο δεν το φέραμε ακόμα ,θα δούμε ποτέ θα ξεβαρεθει ο πασάς ......

Ο Κ θα έχει άδεια μέχρι τις 18 δεκέμβρη και θα τον φάω στην μάπα τόσες μέρες μεσα στο σπίτι ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λένα πλέκεις και πουλάς? δεν το ήξερα :D

βασικά μου είχες κάνει πρόσκληση σε μια ομάδα και δεν κατάλαβα τι ομάδα είναι αυτή και ήθελα να σε ρωτήσω και το ξέχασα!!! :oops::oops:

για πες λεπτομέρειες!!! :D

και πλέκεις, και μανικιούρ?! :o:o:o ρε κορίτσια πολύ ικανές είστε, εγώ δεν υπήρχε περίπτωση τέτοια πράγματα :roll::roll::roll:

σιγά και δεν θα καταλάβουν τον Αναστάση :x για πες άλλαξε συμπεριφορά στο σπίτι ? (που ειχες εκείνα τα προβλήματα πριν τον παιδκό)! :!:

Σισσιώ :x κοίτα είναι πολύ όμορφη - χωρίς αμφιβολία - η στιγμή του τοκετού φυσιολογικά, αλλά πιστεύω το ίδιο όμορφη είναι και η στιγμή που έχεις το απιδάκι σου στην αγκαλιά σου για πρώτη φορά για όλες τις γυναίκες όπως και να έχουν γεννήσει :D .....μην σκέφτεσαι τον τρόπο που γέννησες, πέρασε......σκέψουν την ομορφούλα σου που ηρθε μαζί σας και πόσα χαμόγελα και χαρές θα σας δώσει :D:x:x πόσο όμορφα θα είναι όταν αρχίσει να προσπαθεί να περπατήσει να μιλήσει κ.λπ!!! :x

άλλωστε, όπως πολύ καλά σου είπε και η Γωγώ, στο 3ο τώρα!!! ;):lol::lol:

και επίσης σκέψου και την Χ., προς Θεού μην της ξαναπείς έτσι......μην την κάνεις να αισθάνεται τύψεις.....ασχολήσου ακόμη πιο πολύ μαζί της και βάλτην στο παιχνίδι, να σε βοηθάει!!! ;)

σε τι στάση θηλάζεις αλήθεια? :roll::roll:

συμπεθέρα ποιά είναι η στάση του ποδοσφαιριστή? :roll::roll:

Λενάκι :o:o:(:(:(:(:( δεν την ξέρω την κοπέλα, αλλά πολύ πολύ ληπήθηκα :(:(:( κρίμα!! :(:(

Θούλη πώς θα γεννήσει η αδελφή σου? βλέπω είναι στην 38 εβδ και είναι προγραμμ.!, με καισαρική? :?

Αφρο καλημέρα, γίγαντες έχω να φάω κάτι χρόνια......εγώ τους κάνω παραδοσιακά, πρώτα του ςβράζω και μετά τους βάζω στο ταψί......αλλά κλασσικό οικογενειακό μας, θα βάζω και φέτα από πάνω!!!! :lol::lol::lol::lol:

κοίτα για να μην βαρεθείτε να βγαίνετε έξω, βόλτες ;) ....... εμείς έτσι κάναμε και ο Λ. είχε βαρεθεί και κάθε φορά που ετοιμαζόμασταν έλεγε "δεν θέλω να βγω έξω, θέλω να μείνω σπίτι να έχω την ηρεμία μου!" :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες μου!

Σισσυ επιστρετευσε οποιον εχεις να απασχολει την Χαριλινα οσο γινεται!

Επισης...Πουρελαν!!!Λανολινη ειναι και ειναι κ βρωσιμη οποτε δεν ξεπλενεις πριν το θηλασμο.

Βαζε γαλατακι κ μετα αυτην...Υπομονη!Λιγο ακομα κ θα σκληραγωγηθουν οι θηλες!Αφηνεις γυμνο στηθος?

Και πιες πολυ νερο!

Λενακι λυπαμαι πολυ γιατηνκοπελα που λες..Περαστικα σου!!!

Θουλακι σ'ευχαριστω πολυυυυυ! :D:D:D Για να το λες εσυ,δικιο θα εχεις! :lol::lol::P

Με το καλο το ανηψακι!!!!

Λεναρα δεν ξερω τι κλωστη ειχε αλλα 15 ε μου φανηκαν πολλα για ενα απλο σκουφι! :o

Σας φιλω ολες κ παω να ετοιμασω το παιδακι μου!

Α!Επιτελους περασαμε ενα ομορφο κ οικ. ΣΚ!!!!

Σας ειπα που πηγαμε ματζικ παρκ το σαββατο??Τρελλο γελιο!Να δειτε τον Α να ανεβαινει στα ελεφαντακια κρατωντας μαλιστα την τσαντα μου,να ξεραθειτε στο γελιο!χαχαχα (ειχα ανεβει σε ενα εγω με την Α,του εδωσα να κραταει την τσαντα και τσουπ τον βλεπω στο ελεφαντακι πισω μας! :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Θούλη με το καλό! Η Σωσω γεννάει? Μπες να μας πεις νεότερα.

Ποιά είναι η Άννα ρε κορίτσια? :( Είναι κι εδώ?? :cry: Πολύ λυπάμαι..

Σίσσυ υπομονή με την Χ και χέσε μας επιτέλους !! :lol::lol::lol::lol:

Καλά ε ακούστε σκηνικό

Χτες είχαμε γιορτές, γιόρταζαν οι ξαδέρφες μας. Πάμε στη μία κι εκεί ήρθαν και οι γονείς του Γ. Και σε λίγο έρχεται η Ι και μου λέει: "Μαμά η γιαγιά ....λέει ότι με ξέχασε :? " Λέω τι? Και μου το ξαναλέει. Και το είπε και στη μαμά μου. Ρε είναι πολύ ηλίθια! Τελικά κάνω μαλακία που λέω στο Γ να πάμε ε? Και είχα σκοπό τώρα που είναι Χριστούγεννα να πάμε. Τώρα δε θέλω με τίποτα! Πώς να αφήσω τα κορίτσια μαζί της που θα τις λέει τις μαλακίες τςη και θα τα στενοχωρεί? Γιατί τέτοια είναι, ότι λέει το λέει για να πληγώσει κόσμο. Α στα διάλα η μαλακισμένη! Δηλαδή εγώ τώρα-και ρωτώ εσένα Αργυρώ που διαφωνείς με αυτή τη στάση :-? -να πάω? Και να τις ξεμοναχιάσει και να τις λέει τέτοια πράγματα? Καλά δε συζητώ πώς φέρεται στις δικές μου και πώς στην εγγονή από την κόρη της. Και οι δικές μου καταλαβαίνουν :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία προφανώς η πεθερά εννοούσε ότι δεν τις βλέπει συχνά! :?

οκ χαζομάρα ήταν να το πει στα παιδιά, ούτε αυτά φταίνε, αλλά και πόσο θα καταλάβουν? :roll::roll:

εγώ θα έλεγα στον Γ. να μιλήσει στην μαμά του και να της πει να μην λέει τέτοια πράγματα στα παιδιά, είναι μικρά....απλά να παίζει μαζί τους ή τέλος πάντων να είναι ...... η γιαγιά τους!!! ;)

εγώ πιστεύω ότι και τα παιδιά καταλαβαίνουν την αντίδταση των γονέων τους δλδ π.χ εσύ δεν συμπαθείς την γιαγια΄(δικαιολογημε΄να βέβαια) ε ίσως και αυτές να μην την συμπαθουν!!!

πάντως εγώ μίλησα για την γιαγιά η οποία έχει άριστες σχέσεις με τα εγγόνια ...... για αυτή την περίπτωση λέω.....

Αναστ. μπράβο, χαίρομαι που πέρασατε όμορφα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Γ όχι μόνο να της μιλήσει, να την αρπάξει θέλει αλλά εγώ του είπα ΟΧΙ..

τέλος πάντων, αφού είπαμε ότι η γυναίκα χρήζει ψυχιατρείου, θα το καταλάβουν και τα κορίτσια μεγαλώνοντας :roll:

Κουβέντες ανάμεσα μας έχουν γίνει άπειρες τόσα χρόνια αλλά όχι αυτή δεν καταλαβαίνει τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μαρια εγω δε θα πηγαινα

αναστασια 15 κ εμενα μου φαινονται πολλα για ενα σκουφι.. αλλα βλεπω στα μπλογκ οτι τοσο τα πουλανε οι περισσοτερες.. εγω οταν κανω κατι διαλεγει η κοπελα το μαλλι, το χρωμα κ την ποιοτητα, το κανω οπως θελει αυτη δηλ

χαιρομαι που περασατε ομορφα!

αργυρουλα ναι, πλεκω κιολας!αλλα με το μανικιουρ αποτι φαινεται δε θα ασχοληθω κ πολυ, μονο σε πολυ δικα μου ατομα κ αν.. τζαμπα τα λεφτα ρε πουστη..

μπες καλε στην ομαδα! :lol::lol: με μια αλλη κοπελα την εχουμε μαζι!

τωρα κανω ενα σκουφακι κ ζακετακι!

ο αναστασης εκει που ειχε βελτιβθει η συμπεριφορα του παλι αρχισε τα ιδια...

αλλα αυτη τη φορα ξερω τι φταιει, εγω.. δεν ασχολουμαι μαζι του κ θελει να τον ταιζω, να τον παω τουαλετα (τα ειχε κοψει αυτα) κ εχει μια γκρινιααααααααααααααααααααααα α πα πα πα τι να σας λεω...

αλλα ρε γαμωτο τι παραπανω να κανω... δεν προλαβαινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;...

Ελενα στεναχωρεθηκα...πολυ...

θυμηθηκα 2-3 περιστατηκα δικα μασ..και χαλαστηκα..

κριμα πραγματικα κριμα...

Σισσυ..ειχα προμοιο προβλημα..αυτο που σου ειπαν τα κοριτσια..θα βαζεις δικο σου γαλα..θα το αφινεις να στεγνωνει...

και να σε δει μια συμβουλος θηλασμου..

ο Γιαννης το εκανε αυτο και ειχε ηπια κοντο χαλινο...δεν τον ενοχλει σε κατι απλα λιγο τσιβδιζει αλλα ειναι μωρακι ακομα...

τι κανετε;;..εγω ειμαι ετσι και ετσι...

πρωτα ειχαμε το θεμα παιδικος του φοφο που ειχε εξεληχθει σε γιοφυρι της αρτασ..τωρα θα εχουμε θεμα Ζαν..

δεν μπορειτε να φανταστειετ το ΠΟΣΟ κουραστηκα..

τεσπα...

Μαρια οχι να μη ξαναπασ..ασε τη μεγαλοψυχια..αη στο καλο τους πια....

Χτες αφου σουρτουκευαμ εκαμποση ωρα..γυρησαμε..λεω θα κοιμηθω..θα π[αω για τρεξημο..και μετ αθα σηδεροσω...

και βλεπω ενα ονειρο...

ειδα λεει πως ταξηδευα σε εναν μεγαλο δρομο- σαν αυτο που ειναι κοντα στο Ολυμπιακο σταδιο εκει στην Αθηνα- με ενα κατι σαν μιχανακι...και πηγα στο σπιτι τςη ΑΦρος...οπου η Αφρο ειχε μετακομισει σε ενα τεραστιο οροφοδιαμερισμα..τεραστιο ομως..και εχε μια τελεια σαλοναρα σε αφαιρετηκο στιλ με μπαροκ διακοσμυσεις και γαλαζιεςσ γυψηνες προθηκες...

μπηκα και ηταν εκει η κουνιαδα μου και ο αντρας της..και διευθετουσαν τα του διαζυγιου./.και λεει ο αντρας της..παω στο ΑΤΜ να σου φερω λεφτα..

και εγω πηγα πισω του να δω εαν οντω ςπηγε στο ΑΤΜ η εφυγε..και αυτος την κοπανισε..

και κανω πως γυρναω πισω τρεχοντασ...και συνανταω μια γρυουλα...και ενα δεντρο..με τοσο χαμηλα κλαδια που επρεπε να ξαπλωσω για να περασω..και μολισ βγαινω απο το δρομο συνανταω δυο πακιστανουσ που θελουν να με βιασουν..και η γριουλα του ςκοπαναει με τη μαγκουρα...και μετ αξυπνησα..

ε ενωωειται πως μου εφυγε ολη η διαθεση για τρεξημο...χαχαχαχ

λενα αυτη ειναι κλασσικη συμπεριφορα..μιμιτε τον Δημητρακη..τα ιδια κανει και ο φοφος..

ερχετε και λεει..μαμα σελω λιολιο...

λεω τι ειναι αυτο...δεν καταλαβαινω...για να ζητησει κανονικα..

επισης εκει που με ειχε στο φτυσημο και δεν εχροταν να κοιμηθει μαζι μασ...

τωρα θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι, ο μικρος τις 4 τελευταιες μερες κανει πρασινωπα κακα.. μπορει να ειναι επειδη τρωει πολλα λαχανικα (αρακα φασολακια πρασο σελινο σπανακι κλπ) η ειναι απο κατι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τι να σου πω....κάνετε όπως νομίζετε καλύτερα....εγώ θα έλεγα στον άντρα μου να της μιλήσει, μετά θα πηγαίναμε όλοι μαζί και αν έβλεπα και έλεγε κάτι, πετούσε σπόντες θα της απαντούσα αναλόγως!!! ;)

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol: και γ@@@ώ τα όνειρα δλδ!!! :lol::lol::lol:

Λένα, άσε τα πλεξίματα για μετά για να βρεις χρόνο και γι ατον Α., εκτός και πλέκεις όταν κοιμούνται τα παιδιά!!! :roll::roll::roll:

πάω να ψάξω την ομάδα σου τώρα!!! ;)

Λένα ρε συ αν τρώει σπανάκι, αυτό είναι....

άλλο μπορεί να είναι ότι πλησιάζει κάποια ίωση.....αλλά νομίζω ότι είναι από τα πράσινα που τρώει.....θυμάμαι και εγώ όταν έβαζα σπανάκι στο φαγητό, ήταν πράσινα μετά!!! :|

Μαρία μπράβο ρε συγχαρητήρια :D

κρυφή είσαι και εσύ σαν την Σισσιώ!!! :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ακου ρε να γελάσεις εσύ που είσαι και του γκουρμέ

:lol::lol::lol::lol::lol:

Χτες λοιπόν στην άλλη ξαδέρφη που πήγαμε είχε μπουφέ με γκουρμε γέυσεις.

Ξέρεις εγώ αυτά δεν τα εκτιμώ καθόλου αν δεν είναι σουβλακοκατάσταση ή πίτσα δεν ψήνομαι.

Τελος πάντων έφαγα εκεί τα διάφορα που είχε με προσούτο, ρόδια, κάππαρη κλπ κλπ και στο παραδίπλα τραπέζι είχε sugar sticks. Γραπώνω ένα λοιπόν να το φάω νομίζοντας ότι είναι το γλυκό 8-) Η βλαχάρα!! κι έκατσα στον καναπέ γλείφοντας το στικ, το πέρασα για γλειφιτζούρι!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μετά μου είπαν ότι είναι για καφέ ή ποτό :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...