Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

περαστικά Γιώτα! :(

έβηχε τόσες ημέρες ε?

πώς και σήμερα πήγατε στο νοσοκομείο? πάλι καλά μπορεί να το προλάβετε με τις αντιβιωσεις και να μη χρειαστει νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

Γιωτα περαστικα :o:( αν ειναι δυνατον....τα φιλια μου κ υπομονη!

Βικυ απιστευτη η ΜΙ!!!! :x:YMHUG::YMHUG:

Μωρη Γωγω ποσο με εκνευριζεις ωρες ωρες!!!Κ παρολαυτα σε συμπαθω απειρα! :o

Να σε χτυπαω κ να σε φιλαω ταυτοχρονα εισαι!!!! :lol::lol::lol:

Σταματα ρε να εισαι τοσο καθετη κ...ασχετη!!!Ναι-ναι!Εισαι ασχετη με το θεμα!

Νομιζεις πως τα θετικα στοιχεια των παιδιων ειναι δικο σου επιτευγμα????Καθολου εγωιστρια!!! :lol::lol::lol::lol:

ή μηπως οσες απο εμας εχουν παιδι που δεν τρωει ή δεν κοιμαται ή δεν χεζ#ι(γμτ!!! :lol::lol: ) ειμαιστε προβληματικες κ καπου εχουμε κανει λαθος????(δεν τσακωνομαι!απλα σε βριζω! :lol::lol::lol::lol::lol: )

Ασε που αυτη η παροιμια με το σκυλι κ το παιδι ειναι εντελως πατατα!

Ακομα κ το σκυλι,οπως λες, αν δεν ειναι στη φυση του ή αν δεν εισαι εσυ σωστος κ "διαβασμενος" εκπαιδευτης,θα σου κατουραει την εισοδο οσο ζει!Ελα μωρη να εκπαιδευσεις τον Νωντα!!!!(τοσο χαζο σκυλι δεν εχω ξαναδει!).....εχει κ IQ κοντα στο 0....6-7 μηνες με εκπαιδευτη παρακαλω και για να "κατσει" κανουμε ταμα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φυσικα υπαρχουν και οι ακρως βαναυσες και ολοκληρωτικα αντιπαιδαγωγικες μεθοδοι που πολλες φορες εχουν το προφανες αποτελεσμα αλλα καπου αλλου βλαπτουν(ετσι λεω εγω με το μικρο μυαλο μου!)...

Αν πχ τον Νωντα τον κακοποιησεις(κ μονο που το γραφω τρελαινομαι :twisted::twisted::twisted: ) πιθανον απο φοβο να "κατσει" καθε φορα που θα τον κοιταξεις....και ου το καθεξις! ;)

πωπω με τσιτωσες ρε "τσαμπουκαλου"! :lol::lol::lol::lol::lol:

Πολλες απο εμας σε ενα ή περισσοτερα θεματα ειχαμε ή εχουμε ζορι...δεν φταιει η ελαστικοτητα του χαρακτηρα μας....το παιδι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ κ εχει χαρακτηρα,προτιμησεις,κολληματα,παραξενιες...εμεις δεν ειμαστε εδω για να τα χωρεσουμε στο καλουπι επειδη "ετσι πρεπει να μαθει"....

Ιουλια ο Γ εκανε τετοια μικροτερος???Γιατι εχω την αισθηση οτι ξεμωραθηκαν τα παιδια μας κ κανουν οτι δεν εκαναν τοτε! :lol::lol:

επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Δεν θα πάρω μέρος στην κουβέντα με το φαγητό ....δεν ξέρω, άπλα δεν ξέρω αν και αν και αν ......

Δεν μπορείς να βγάλεις συμπερασματα ντεφακτο αλλα παιδιά, άλλοι χειρισμοι, μόνο αν γυρίσεις τον χρόνο πίσω και στο ίδιο παιδι κανείς διαφορετικους χειρισμούς μπορεί α μάθεις κατι ....και αυτο δεν γίνεται .....

Γιώτα εύχομαι να περάσει και περαστικά.

Κορίτσια εχω αντιβιωση για 8 μέρες και έχει φύγει πολύ .....σήμερα είναι το τελευταίο χάπι του δευτέρου κουτιού και δεν ξέρω τι να κάνω ....λογικά αν συνεχίσω να πάρω ακόμα ενα θα φύγει εντελος (έχει μείνει λίγο) αλλα κάνει? Πόσες μέρες μπορώ να πάρω αντιβιωση?

μην μου πείτε για τηλέφωνα στον γιατρό δεν παίζει αυτο το σεναριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη ο γιατρός για πόσο είπε θα την παίρνεις?

Όσο σου είπε τόσο θα πάρεις. Θα πρέπει να ολοκληρώσεις τη θεραπεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εσύ εννοείς να πάρεις και παραπάνω?

δε νομίζω. Χωρίς να μιλήσεις με το γιατρό μην πάρεις μόνη σου.

Δεν θα ξαναπας να σε δει? Όταν πας θα δει την εξέλιξη και θα κρίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Γιώτα :cry::cry::cry::cry: περαστικά στον Γιωργάκη σου :x εύχομαι να πέσει ο πυρετός με τις αντιβιώσεις και να μην χρειασθεί να νοσηλευτεί!!! πολλά φιλιά να του δώσεις :x

Αφρο συμφωνώ με ΄Μαρία, αφού σου είπε πόσα χαπάκια να πάρεις τέλος....πώς θα πάρεις επιπλέον και αν σε πειράξουν? :? δεν ξέρω....το χαρτί που υπάρχει μέσα στο κουτί τι λέει? εγώ πάντα το διαβάζω!! :!::!:

Αναστ. συμφωνώ σε όσα λες στην Γωγώ 100%!!!

απλά μερικά πράγματα τα μαθαίνεις στα παιδιά π.χ να τρώει στο τραπέζι ή να πλένει τα δόντια του το βράδυ κ.λπ!!! ;)

επίσης ρε συ δεν στέλνεις τον Νώντα στην Γωγώ μπα και τον εκπαιδεύσει καλύτερα? :P:lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω :-*

συμπεθέρααααα τι νυφούλα έχω βρε? τέλεια :x

πανέξυπνη :x:lol::lol::lol::lol: γελάω με τον καφέ!!!! :lol::lol::lol:

Αναστ. πώς έγραψες στο τεστ? :roll::roll:

Ιουλία ηρέμησες σήμερα? ή κάθε που βλέπεις το κρεβάτι "τα παίρνεις"? :lol::lol:

μην ξεχάσεις την "επίθεση" σήμερα προς τον Χ.! :mrgreen::mrgreen:

ένας συνάδελφος του άντρα μου πήγε 4 εβδομάδες κρουαζιέρα στην Καραϊβική με τη γυναίκα του! τι ωραία :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: πήγε ο άντρας μου να τους πάρει από τον σταθμό!!!

πέθανε ο Λάρι Χάγκμαν :o:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα βγαίνει και η Σισσιώ με την όμορφη κόρη? :D

εκεί στην κλινική δεν έχει WLAN? :roll::roll::roll:

αχ εγώ δεν κοιμήθηκα καλά γιατί με έπιασε βήχας, σε κάποια στιγμή σηκώθηκα και κατέβηκα κάτω στο σαλόνι, έφαγα μια καραμέλα για τον λαιμό, ήπια νερό και ξάπλωσα στον καναπέ για να μην ενοχλώ....μετά αφού άκουσα την Ρ. να ανάβει το φως των ανθρακορύχων που έχει πήγα στο κρεβάτι μου!!! :roll:

γενικώς δεν αισθάνομαι 100% καλά....θέλω να τρώω παγωτό και να είμαι έξω στον καθαρό αέρα!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....τι κανετε?εμεις καλα

αργυρω την ειναι το wlan?

θελω να παω βολτα στα mall,ξερει καμια τι κυλιομενες σκαλες εχει?θελω να παρψ το καροτσι μαζι για να δω αν βολευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορυ εννοω αν ειναι σκαλες ή διαδρομος κυλιομενος....γιατι θα εχει κοσμο κ το καροτσι ειναι λιγο μεγαλο κ αν εχει σκαλες δεν το περνω καθολου θα παρω το σλινγκ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wireless Local Area Network !

διαδίκτυο για να μας γράψει κανένα νεό βρε!!! :roll::roll::P

εδώ Χρυσάνθη και τα καρότσια τα ανεβάζουν από την κυλιόμενη σκάλα, εγώ δεν το έχω κάνει, έπαιρνα πάντα τον ανελκυστήρα....καλά εκεί δεν έχει ανελκυστήρα? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια άκούστε να τα πα΄ρω από την αρχή:

εδώ στις 6 Δεκ (του Αγ. Νικολάου δλδ) η παράδοση θέλει κάποιον να ντύνεται με αρχιερατικά άμφια και να δίνει στα παιδάκια σοκολάτες.....έτσι κάθε παιδάκι περιμένει το βράδυ της 6ης Δεκ, κάποιον να περάσει από το σπίτι και να δώσει σοκολάτες.....συνήθως οι γονείς έχουν κάποιον γνωστό που ντύνεται.....εμείς δεν έχουμε και υποτίθεται ότι έρχεται όταν τα παιδιά κοιμούνται και τα αφήνει κάτω από το δέντρο!!! :)

το θέμα είναι ότι χθες ο Λ. γυρνώντας παό το σχολείο μου λέει "μαμά δεν υπάρχει ο Αγ. Νικ., δεν έρχεται" :? .....του εξήγησα ότι είναι ο Αγ. και έχει πεθάνει εδώ και πολλά χρόνια κ.λπ,.......το πρόβλημα είναι τι θα γίνει αν το πει και στην Ρ. και αν της πει ότι και ο Αγ. Βασίλης δεν έρχεται και δεν μας φέρνει δώρα? :?:?:?::?:

ήρθε η ηλικία όπου μαθαίνει την αλήθεια, αλλά εγώ σκέφτομαι να πω ότι όντως έχει πεθάνει κ.λπ αλλά έρχεται μόνο εκείνη την ημέρα :roll::roll::roll::roll:

τι να πω να μην είναι και μ@@@@α? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

αναστασακι ο γιωργος μικρος εκανε πολλα..αλλα οχι και ετσι! :twisted::twisted:

τεσπα..ετριβα,ετριβα κ κατι καταφερα,αν κ θελει δουλεια ακομη :twisted::twisted::twisted:

αργυρω ποια επιθεση σημερα στον χ.;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τη..γνωστη εννοεις;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ααα!για ξεκαρφωμα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα εισαι απιστευτη!θυμασαι της καθεμιας μας τον χαβά!! :lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αφρο να μην παρεις παραπανω χωρις να ρωτησεις λεω κ εγω...δε θα πας για επανελεγχο;

χρυσανθη καλημερες!!δεν ξερω για το mall..λογικα κυλιομενες δε θα εχει;κσλα να περασετε! :D

αργυρω παγωτο,ε;να σου πω...κ εγω φετος μια προτιμηση στον καθαρο αερα την εχω...αλλα ειναι που με εχω πεισει οτι δεν πρεπει να κρυωνω φετος! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααα

πως ειστε κοπελιες;;;;;

εμεις καλα ηρεμα,αυριο φευγει η μαμα μου κ θα ξεκινησω να σηκωνομαι σιγα σιγα...

καλα ιουλια συμφωνω θεωρω απο μικρη ηλικια πρεπει να λεμε τι επιτρεπεται κ τι οχι

μικροτερη η μαριευη αν επεφτε κηρομπογια στα χερια της βογγαγαν οι τοιχοι,επιπλα κτλ

καποια στιγμη σταματησα να της δινω :? πλεον εχει μαρκαδοορους νερου

αν γραψει καπου προειδοποιω,αν συνεχισει τους παιρνω κατευθειαν κ παιζουμε κατι αλλο....

οσο γοΑ τον παιδικο,συμφωνω πρεπει να ακουει,μπορει να γινει επικινδυνο να τρεχει στους διαδρομους δεξια αριστερα,κ αυτη η δασκλα ποιον να πρωτοκοιταξει τα παιδια μεσα η οσους ειναι εξω;

αργυρουλα μου πιες κανα φυσικο χυμο,φτιαξε κοτοσουπα κ προσπαθησε να ξεκουραστεις μηπως το περασεις στο ποδι :YMHUG:

γιωτα περαστικα σας μακαρι να μν νοσηλευτειται,καλη δυναμη σε σενα!

χρυσανθη ηθελα να σου πω χαιρομαι που εισαι καλυτερα!το σκεφτεσαι για 3ο;μπραβο βρε!στολισατε;

βικυ μα τι παιδι;πολυ γελιο!γραψε καλε να σου φυγει το βαρος φιλια!

για το φαγητο που λετε η μικρη παντα δοκιμαζε οτι της προσφερες,δν ετρωγε σαν μωρο ποσοτητες αλλα ποτε δν πιεζα αφου θηλαζε και δν ειχα το αγχος οτι θα μεινει νηστικη..σπανια θα ζητησει φαγητο,τρωει καλα,οτι εχει το τραπεζι,αλλα αν δν φαει πολυ λεω οκ κ τρωει μετα απογευματινο,δν φτιαχνω ιδιαιτερο φαγητο δλδ

αλλα αλλο αυτο κ αλλο να εχεις ενα αφαγο παιδι,που δν θελει ουτε να μυρισει τι φαγητο,δν τοχω περασει

δν μπορω να πω τπτ.....

παντως κ τα πραγματα που δν τρωει ,που δν ειναι κ πολλα ,οκ την αφηνω αλλα φροντιζω σχετικα συχνα

να το τρψμε με τον πατερα της μπροστα της,πχ δν επινε χυμο εστυβα κ πιναμε εκεινη ζητουσε αλλα δν επινε

τον επινα μετα εγω μετα απο καιρο ξεκινησε σιγα σιγα,κ με το ταχινομελο το ιδιο....

γενικα πιστευω οτι αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να εχεις μια ρουτινα στην καθημερινοτητα του,αλλα δν νομιζω οτι θα μαθεις ενα παιδι να κοιμαται αν δν ειναι του υπνου εκτος κ αν πχ το αφηνεις συστηματικα στο κρεβατι να κλαιει μονο του μεχρι να αποκοιμηθει ε εκει με μαθηματικη ακριβεια θα μαθει σε λιγο καιρο να αποκοιμιεται,η αν το πιεζεις να φαει κατι που δν θελει η δν του αρεσει με κλαματα κ φωνες ε καποια στιγμη θα το παρει χαμπαρι οτι θελει δν θελει θα πρεπει να το φαει για να ξεμπερδευει...

αυτη ειναι η αποψη μοιυ ετσι;χωρις παρεξηγηση....μπορει να κανω κ λαθος....παντως νομιζω εξεαρταται απο το ποσο πιστευεις οτι ενα παιδι εχει την προσωπικοτητα του κ ποσο το αφηνεις να εκφραστει.....

επισης εγω παντα παιρνω φαι μαζι,οταν φευγω πρωι για δουλειες με τη μικρη κ γυρναμε μεσημερι σπιτι,

πρπει να εχω κατι μαζι να τσιμπησει,κανα φρουτο,ψωμι τυρι,ξηρους καρπους,κατι τελος παντων

κ σε παιδικη χαρα εχω παρει φρουτα γιατι αν πεινασει θα πρεπει κατι να τσιμπησει,δν το θεωρω κακο

βεβαια ειναι αλλο να παρω το μεσημεριανο στην παιδικη,η να το βαλω στην τβ ,η να του ταξω παγωτο για να φαει φαγητο....

αναστασια μου κ γω νομιζω οτι επειδη εχειις στο μυαλο σου το τι συμβαινει ,το σκεφτεσαι πιο εντονα,

ολα τα παιδακια θα πουν ιστοριες,αληθινες η οχι,

εγω θυμαμαι μικρη ειχα παει πανω στη φιλη της μαμας μου κ της λεω

τασουλα σε παρακαλω μπορεις να μου φτιαξεις πατατες με κοτοπουλο στο φουρνο γιατι πειναω κ η μαμαμ μου με αφηνει νηστικη; :?:o:oops: οταν το εμαθε η μαμα μου της επεσε το σαγονι,ακομα θυμαμαι τη στεναχωρια στο προσωπο της μαμας μου σε μια εποχη κιολας που με κυνηγουσε για φαγητο,ημουν απολυτως αφαγο παιδι :?

απλα νομιζω μπορουμε να ξεκαθαριζουμε τι ειναι αληθινο κ τι οχι,να μιλαμε μαζι του

εισαι πολυ καλη μαμα αναστασια μμου,ολα τα παιδακια θα κανουν τα τρελα τους,ειναι λογικο

φιλια πολλα!

καλα απο το πολυ καθησιο βαραω κατι ζαλαδες,πρεπει να ξεκουνηθω επειγοντως :lol::lol:

τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή :o ήσουν και εσύ ε?! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλέεεεε δεν μου είπατε για τον Αγ. Βασίλη :-w:-w:-w:-w:-w

Χρυσάνθη το the mall έχει κυλιόμενες σκάλες και μπάρες για ανθρ. με ειδικές ανάγκες.....εγώ θα σου έλεγα να πάρεις το καρότσι και να χρησιμοποιήσεις τους ανελκυστήρες που έχει διότι με το σλίνγκ θα κουραστείς!!! ;)

ενώ με το καρότσι πολύ πιο ξεκούραστα ;) και το παιδί αν θέλει να κοιμηθεί θα το κάνει πιο ευχάριστα, επίσης μπορείς να κουβαλήσεις πολλά με το καρότσι, ενώ αλλιώς? ;)

Ζωή εκεί που λες για τον ύπνο διαφωνώ :lol::lol::lol::lol: και το ξέρουν όλοι εδώ άλλωστε :lol::lol::lol::lol:

εγώ πάντως όταν πήγαινα έξω με τον Λουκάκο όταν ήταν μικρός έπαιρνα ένα τοστάκι που έκανα και έτρωγε, μ ετην Ρ. συνήθως μπανάνα ;)

Ζωή τι να ξεκουραστώ? πρέπει και να σιδερώσω, να μαγειρέψω, να πάω να αγοράσω μια σφουγγαρίστρα :lol::lol::lol: ....άσε που δεν μπορώ να ξαπλώσω, τότε θα αισθάνομαι άρρωστη!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αγυρω σε τριγυριζει ίωση? εγω τρώω σούπες οταν νιώθω οτι αρρώσταινε. Και σημερα χωρις λόγο έφτιαξα κολοκυθοσουπα, ένιωσα πολυ νοικοκυρά!εφαγε κ ο Σεμπ λιγάκι, καλη ηταν!

Μιλώντας για φαγητο, εγω ήμουν το πιο κακόφαγο παιδι...δεν έτρωγα τιποτα, κρατούσα το φαγητο στο στόμα κ ετρεχα στην αυλή κ καλα για να καταπιω κ το έφτυνα, η έλεγα στη μάνα μου κανε μια βόλτα στην ταράτσα κ θα φάω, κ φυσικα δνε έτρωγα..η μάνα μου παντςω βόλτα εκανε :D

Η ευχή της ηταν να κανω παιδι σαν εμένα να δω τη γλύκα αλλα δεν έπιασε. Ο Σεμπ ειναι καλοφαγος.

Εγω παλιότερα - ειδικα οσο έτρωγε αλεσμενα - πάντοτε κουβαλούσα φαγητο και ταιζα τον Σεμπ παντου. Είχα κλασσικά ταπερακι μαζι. Οταν έκοψε τα αλεσμενα κ άρχισε να τρώει απο όλα, έκοψα κ τα ταπερακια. Πλεον δεν κουβαλαω τιποτα, ουτε φρούτο. Αν πεινασει παίρνουμε κατι στον δρομο.

Παντςω γενικα συμφωνω με την Αναστασία για το προγραμμα. Εγω δεν έχω βάλει το Σεμπ σε προγραμμα, δνε εχει ωρες ας πούμε που θα κοιμηθεί η που θα φάει, αλλα απο μονος του πεινάει γυρω στις 3 οταν εχει σχολείο και το βραδυ κοιμάται γυρω στις 9 καμια φορα κ 8.30 Δεν τον έχω πιέσει ομως ποτε.

Τωρα για τον καναπέ κλπ δεν κανει ζημιές αλλα να πω την αληθεια δνε μαζεύει κ τιποτα..απο μένα το πήρε :mrgreen: Εντάξει εγω το παραδέχομαι, ειμαι τεμπελα σε πολλα γι αυτο κ ειναι κ χαλαρή η ανατροφή του Σεμπ. Ευτυχώς ομως δεν ειναι κωλοπαιδο, τουλάχιστον οχι συχνα :mrgreen:

Αργυρω να της πεις οτι υπαρχει ση Βασίλης οχι οτι πέθανε.κια ο Σεμπ το πιστεύει αν κ ειναι λίγο μπερδεμενος. Νομίζει οτι ο μικυ ειναι ο Άγιος Βασίλης.

Χρυσανθη τα μόλ εχουν ασανσέρ κ κυλιόμενες, άνετα παίρνεις καρότσι.ετσι νομίζω..

Ζωη καλη τύχη με την εγκυμοσύνη, σου είπα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρύωμα πρέπει να έχω και όλα γίνονται χειρότερα επειδή έχω και 3 άφθεσ-πληγέσ στο στόμα η μια στην γλώσσα!!!! :twisted:

Σισσιώ σε βλέπω ονλάιν! :D

Μαρία νομίζω το άλλο Σάββατο είναι για την Ζωή!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα διαβάστε και αυτό, λες και δεν το ξέραμε!!! ;)

http://news.in.gr/science-technology/ar ... 1231223513

τελικά μαγείρεψε ο άντρας μου μακαρόνια με κιμά! ;)

Φρανίτα μπράβο για την σούπα, για πες πώς την έκανες?! :D

α! Γιώτα ρώτησα τον άντρα μου ποιά η γνώμη του για μία 5μελή οικ. να ζει στο Μόναχο με 2.800ε καθαρά χωρίς να έχει να πληρώνει ενοίκιο και μου είπε μια χαρά είναι!!!! ;)

οπότε βλέπετε και κάνετε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ θα μας σκάσεις ρε, όλο ονλάιν είσαι και δεν βλέπω να γράφεις και κάτι :roll::roll:

επίσης πες μας έχεις αδελφό? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα κρυώνεις? :?

εγώ μόλις ήπια έναωραίο τσάι με άρωμα κεράσι μμμμμμμ :D

τέλειο!!! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ τόοοοοοοοσο πολύ για το ενδιαφέρον και τη νοερή συμπαράσταση!!! :x:x:x:x:x:x:x

Έστειλα ένα μηνυμα με πολλαπλούς παραλήπτες σε όλες όσες είχα τα τηλεφωνά σας. Δεν είδα όμως τις αναφορές. Ελπίζω να το λάβατε όλες!!! :x:x:x:x:x:x:x

Αργυρούλα γέλασα τόσο πολύ που μου τα έλεγε η Γωγω την Παρασκευή που με τραβούσαν τα ράμματα. :lol::lol::lol::lol:

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ:

1) Οι θηλές μου ματώνουν και η μπεμπούλα καταπίνει αίμα το οποίο βγαζει μετά σε γουλίτσες. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;; Όχι ε;

2) Στις θηλές βάζω αμυγδαλέλαιο ή μόνο σπαθόλαδο;;;;; Η τιποτα απο τα δυο;; Δε θυμαμαι καθόλου!

3) Τι κρεμούλα να βαζω στο κωλαράκι της μικρής;;; Προτάσεις ιδέες όλες δεκτές! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ απαντήστε!!!! ΤΩΡΑ!!!!!

Θα επανέλθω σύντομα. :D:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερονι μου!!

λοιπον, αποτι θυμαμαι κ της γωγως καταπινε αιμα, πρεπει να δεις τη σταση θηλασμου κ αν η μικρη εχει κοντο χαλινο κ δεν πιανει καλα κ γιαυτο στις τραυματιζει.. καλο θα ηταν να σε εβλεπε καποια συμβουλος..

για τη βαζεις καλα στη θηλη θα πιανεις το στηθος σου με τον αντιχειρα κ τα υπολοιπα δαχτυλα σα να το πατικωνεις, να το κανεις σα σαντουιτς (δεν ξερω αν καταλαβες τιποτα :lol: ) κ να το βαζεις μεσα στο στοματακι της μικρης οταν το εχεθ διαπλατα ανοιχτο..

επισης η μικρη πρεπει να ειναι σβερκος-πλατη- γοφοι σς μια ευθεια, να ειστε κοιλιτσα με κοιλιτσα..

οταν βαζεις τη μικρη στο στηθος θα τη φερνεις απαλα προς το μερος σου, δηλ το μωρο ερχεται στο στηθος, οχι το στηθος στο μωρο

καλη επιτυχια!

στις θηλες θα βαζεις λιγο απο το γαλατακι σου, θα το απλωνεις κ θα το αφηνεις ακαλυπτο! η χαριλινα κ ο καλος σου θα θαυμαζουν τα μεμεδακια σου! :lol::lol::lol: καλο αερισμο!

για το αμυγδαλελαιο δεν ξερω, εγω εβαζα πουρελαν η σπαθολαδο!

κ καλο αερισμο!

στη μικρη θα βαζεις η ελαιολαδο η κεραλοιφη! αν δεν εχεις κεραλοιφη πες μου να σου στειλω! πρεπει να εχω ενα βαζακι ακομα απο τη δικια μου

η μικρη πως το πηρε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλέ αμυγδαλέλαιο βάζω στα μαλλιά εγώ όχι στα βυζιά :lol::lol::lol:

και η Ιουλία στο προσωπάκι της και γίνεται απαστράπτουσα..

άιντε Σισσάκι μου τα μπέρδεψες!! :lol::lol::lol::lol:

Δράκουλας και η δικιά σου ε? Και οι δικές μου έπιναν λίγο αίμα. Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι.

Να σας ζήσει και από δω το μπεμπάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ :D εμφανίστηκες? :D:lol:

όπως σου τα είπε η Λένα ;)

εγώ στον πωπουδάκο έβαζα λαδάκι της weleda.....βασικά όλα τα προϊόντα της χρησιμοποιήσα! ;)

όσον αφοράσ τον αδελφό άκου το ιστορικό:

παίρνω τηλέφωνο και ρωτώ την κυρία που σήκωσε το τηλέφωνο

"είναι ο σύζυγός της εκεί?

"όχι αλλά άλλοι συγγενείς"

λέω οκ δώστε μου κάποιον

έρχεται λοιπόν μια αντρική φωνή :lol::lol::lol::lol::lol:

ρωτώ "είστε ο άντρας ΤΗΣ?" και

μου λέει "όχι ο αδελφός" :o:o:o:o:o:o

ε τι να υποθέσω η δόλια?! εκτός από το ότι είναι ο αδελφός σου :roll::roll::roll::roll:

αν έλεγε "όχι ο αδελφός ΤΟΥ" τότε θα καταλάβαινα ότι επρόκειτο για τον αδελφό του Π ;)

δλδ δεν έβαλε αυτό το "ΤΟΥ" που κάνει την διαφορά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

όντως και εμείς γελάσαμε πολυ εδώ!!!! :lol::lol::lol::lol:

πότε θα μας γράψεις την εμπειρία σου? :D

Μαρία και εγώ βάζω στην φατσούλα μου αμυγδαλέλαιο 8-)8-)8-)8-)

Καλή Κυριακή, πάω ν ακάνω το πρωινό μας!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααααα

πως ειστε;

εμεις καλα ο αντρας κ η μικρη πηγαν τη μαμα μου αεροδρομιο

κ ειπα να περασω απο δω μια βολτουλα :)

σισσιω με το καλο στο σπιτακι σας οικογενειακως!αχ να της χαιρεστε τις κορουλες σας!

πες εντωπωσεις απο τη χαριλινα,πως ειστε;η μικρη τι λεει;οταν εχεις χρονο κ κουραγιο φυσικα :D

φιλια πολλα!

α για αυτα που ρωτησες οτι ειπε η λενα,εγω ποπο εβαζα κεραλοιφη η weleda..

μαρακι νασαι καλα οχι αυτο το αλλο σαββατο θα κανω το τεστ :D αργει ακομα :|

αλλα νομιζω την παρασκευη θα κανω σπιτι τεστ μονη μου :oops: τα εχω παρει ηδη :oops:8-)

τι θα κανετε σημερα;

λενα τι κανεις καλη μου;κανεις κεραλοιφη μονη σου καλε;τα παιδια τι κανουν;ο αντρας σου γυρισε;

η περπατοπιτα καλη;φιλια πολλα

αφροδιτουλα ηθελα να σου πω νομιζω θα ηταν καλυτερα να κλεισεις ραντεβου να σε ξαναδει

μν παιρνεις μονη σου παραπανω,ευχομαι ολα καλα να πανε να φυγει η κυστη γρηηηηηηηηηηηηηγορα!

χρυσα τι εγινε;που εισαι γλυκουλα;ευχομαι ολα καλα οκ;

με πηρε ο αντρας μου πριν λογο θα πανε παιδικη χαρα κ μετα θαρθουν να φαμε,εψησε ο αντρας μου νωριτερα

καλα ποσο μαρεσει αυτος ο καιρος δν λεγεται!τι κανετε εσεις σημερα;

πολλα φιλια σε ολες

καλη κυριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...