Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

Τι άλλο?μπορώ να φάω τα πάντα.εκπάσα οπότε μπορώ να φάω. Ντον περαστικά σας. Στήθος το βάζω.πιάνει αλλά δε ξέρουμε πως θα πάει. Δίνω και λίγο. Ξένο με σύριγγα. Ήρθε μια φίλη. Νυστάζω απεριόριστα. Ελπίζω αυτό τι βράδυ να κοιμηθούμε. Ο Λευτέρη πηγαινοέρχεται. Κομμάτια και αυτός. :) τελευταίο βράδυ θα μείνει.η Μάρθα καλά.περνάει τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα ατο με το κλασιμο -δεν ειναι σπαστικο :lol::lol:

εκλασες; τρως

δεν εκλασες; ψωμολυσσα :lol:

τελεια θα παει σωσωκα -οσο μπορεις και αντεχεις κανε το

μια χαρα

του φτου σκορδα

μαρη βαλε μια φωτο οταν μπορεσεις

πες του Λευτ να μας στειλει καμια

Ειδες η ΜΑρθουλα; την εχει δει την μπεμπα; η στο σπιτι κατευθειαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oλα καλα σωσω.μπραβο. η μαρθα σσε ειδ? Γιατι μ συριγγααα το γλαα;

καλα γραΦΩ μδε το νοοτπντ κ γραφω σΑν εεσεναα

νυσταζω τρελα.δεν κοιμηθικα μεσημερι,το πρ ι στη δουλεια χαμος το απογευμα το ιδιο μιας και ο αντρας κλιμοταν γιαφι ειναι νυχτερινος

π πω...

δε μποφω ναγραφω με αυτο

καληνυχφα:-)

π

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΕΛΙΟ!!!!!!! :D

ωραιο κ το δεντρο σας κ τα γλυκα σας βεβαιως ,βεβαιως ;)

ελενη κουκλα η κορη σου!!!!!

καλες γιορτες σε ολες ευχομαι!!

εμεις το σ/κ θα το στολισουμε...

σωσω μπραβο στη μπεμπα!

κανω τυροπιτακια για τα κοριτσια αυριο ...εχω να μαζεψω κ να απλωσω...κ να ξεραθω μετα

φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις φιλενάδες μου.βέτο δε πρόλαβα να κάνω καφέ.από Σάββατο κανονικά όμως.χθες έκανα κ δύο τούρτες.Ελένη κ μάρκετ τέλειο το δέντρο σας.και του χρόνου. Εμείς θα συολισουμε πιο αργά.εγώ τα μελομακάρονα τα θέλω λάσπη.εγώ κ συνταγή. Εχω τρία περιοδικά μάγειρα ΒΑ διαβάσω. Μαράκι αγόρι το δικό σας.θα σαλταρω.η συνταγή για κορίτσια είναι Να έχεις το λευτέρη άντρα.χαχα. Χθες βράδυ είχε να βρέξει οχτώ ώρες πάνα κ μπούκωμα ξένο πολύ.φοβήθηκα.μάρκετ η μαρθακαθισε μια μέρα μαζί μας.μετά την πήρανε.σύριγγα δίνω να μη συνηθίσει κ καλά μπουκάλι.αλλά μάλλον δε παίζει μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

σωσώ από το τεέυτα'ιο μήνυμα δεν κατάλαβα τίποτα!!!

χαχαχα!!!

κι εσύ Βαγκ... μην κάνει πολύ παρέα με τη Σωσώ... χαχαχα!!!

ρε παιδιά... το Μαράκι δεν είπε ότι είναι γιος και το δέσατε κόμπο...

απλά είπε ότι το φασολάκι της φάνηκε αγόρι...

προφανώς πλάκα έκανε...

χαχαχα!!!

Μάρκερ, θα τη δω τη συνταγή.

αλλά... δε θα σχολιάσω πώς σου αρέσει να τα τρως όλα...

απορώ πώς δε σχολιάσανε Σωσώ και Βαγκ...

χαχαχα!!!

Τετάρτη σήμερα και θα σχολάσω στις 6.

είμαι προετοιμασμένη ότι θα με πιάσουν κολλικοί και πόνος στον κόκκυγα...

τέσπα...

έχουμε πολύ δουλειά αυτές τις μέρες.

άνοιξε το νέο σχέδιο και πλάκωσε πελατεία...

στο πολύ φόρτο, όμως, θα λείπω με άδεια μητρότητας...

όλοι τραβάνε τα μαλλιά τους... χαχαχα!!!

ο μικρούλης μου ήταν φρόνιμος το πρωί.

ετοιμάστηκε χωρίς γκρίνιες...

έλειπε ο μπαμπάς μας... χαχαχα!!!

χθες πήγα μάθημα για το πλεχτό και μία κοπέλα μου είπε ότι μου βρήκε ολόκληρη βάφτιση με πλεκτά...

μου είπαν ότι μπορούν να με βοηθήσουν κι αυτές...

θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σωσω δεν καταλαβα ουτε και εγω

ειδικα το σημειο που γραφεις οτι εχθες εφτιαξες 2 τουρτες :lol::lol:

πηγες στο μαγειριο και τις πεταξες ολες εξω; :lol:

καφε γιατι εσεις φτιαχνετε εκει;

δεν σας φερνον εαν ζητησετε; εμας το πρωι καφε και τσαι εφερναν μετα οκ εαν ηθελες και αλλον επαιρνες απο εξω

Λασπη τα μελομακαρονα; αυτα σιγουρα δεν βγαινουν μαλακα λασποτα -εαν σας αρεσουν ετσι μην τα δοκιμασετε καν ή δεν ξερω εαν τα κανετε πιο χοντρα πως θα βγουν γιατι εγω τα κανω μπουκιτσες

σημερα εχω ξυπνησει με εφωνια- δεν μιλαω πραγματικα -τι θα κανω με αυτες τις αρρωστιες

παιιδα και κωσ δεν εχουν αρρωστησει καθολου εγω ειναι η 2η που με ριχνει και πολυ μαλιστα

βαφτιση με πλεχτα; οι μπομπο οκ το καταλαβαινω τα υπολοιπα; προσκλητηριο ας πουμε σαν φακελος πλεκτος;

προτοτυπη ιδεα πολυ και αφου εισαι και χρυσοχερα θα τα κανεις και μονη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες !!!

Καλημέρα στην όμορφη λεχώνα μας!!!και στην φρέσκια ομορφιά της!

Καλέ τι 53 εκ;;;

τόσο ήταν ο Βασίλης οταν γεννηθηκε και εθεωρείτο 98η εκ.θέση!Αγόρι κιόλας!Εσένα που ειναι και κορίτσι θα χει σπάσει τα κοντέρ!!!

Να σας ζήσει η λελέκω!!!

Κι εγω σαν τη Νανα δε καταλαβα τιποτα απο το τελευταιο ποστ!Τι εννοεις εκανες 2 τουρτες;:shock:

η Μαρθα με ποιον ειναι και περναει τελεια;

Βαγκ γελασα πολύ με το ΄΄σαν πολλοί δε μαζευόμαστε!΄΄

Μαρκερ επειδη το ειχα απορια οταν ελεγες θα τα φτιαξεις τα μελομακαρονα κουραμπιεδες...γιατι το σκεφτομουν κι εγω...αλλα δε θα μπαγιατεψουν μεχρι τα Χριστουγεννα;;;

παντως μου αρεσε πολυ το στησιμο που εκανες στους κουραμπιεδες σαν δεντρο(αυτο το βουναλακι)

βεβαια μετα φανταζομουν 2 μπόμπιρες να τα κανουν λιμπα...

στην ερωτηση σου αντι για ρουμι τι, θα σου απαντουσα ουζο που βαζει η πεθερα μου αλλα ειδα το εγραψες μετα στις συνταγες παρλιαρου

ποπο πώς θα στησω εγω δεντρο;ο μικρος ειναι σε ηλικια που θα τα κανει λαμπογυαλο...

Ελένη τι κουκλι ειναι η κορη σου;;;

δε θυμαμαι να την εχω ξαναδει απο τις φωτο της βαφτισης...μια θεά ειναι! η φωτο ειναι για καρτ ποσταλ...

Χρυσούλα επίσης γελασα με τη σπανακοπιτα...τελικα πολλά φαγητα πετυχαινει αυτος ο αντρας σου... :lol:

καλα ρε το δεσατε οτι η Μαρακι Ζακυνθινακι περιμενει αγορι;εμενα με ρωτησατε τι της ευχηθηκα; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ μαζι το γραψαμε για τη Σωσω και τις τουρτες.

Σοφη σε θυμαμαι συχνα που οταν εχεις νευρα ή στεναχωρια ΄΄ξερετε ποιος θα την πληρωσει τωρα!οι ντουλαπες!΄΄

Συμπεθερουλα μου!!!Τι κανει η νυφουλα μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Δε σας ειπα...πηγα και στο γιατρο γιατι βηχω 2 μηνες και τελικα φαρυγγιτιδα...αλλα του ειπα να μην παρω αντιβιωση γιατι πρεπει να εχω μυκητες απο κατω-δεν ξαναειχα ποτε στη ζωη μου-και βαζω αλοιφη ντακταντορ που μου ειπε τηλ ο γυναικολογος μεχρι τις 13 που θα παω για συνολικο κοιταγμα τεστ παπ κλπ.

Α!Κι εχω και αρρυθμιες ειπε ο παθολογος χτες οποτε μου αποκλειει να παιρνω αερολιν, ροναλ,ντεξαρινα, και ολα γενικα εκτος απο νασονεξ και ατροβεντ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ντομ

δεν εφτιαξα πολλα ισα για το καλο αφου στολισαμε να ειναι στολισμενα τα τραπεζια να τα εχω και για την μαζοξη το σαββατο που θα κανουμε

οσο για το ρουμι εβαλα μπακαρντι χαχα και αυτο στ ρουμι κατατασετε νομιζω :lol:

στα παιδια τους αρεσαν τα μελοκαρονα οι κουραμπιδες οχι

παντως μεχρι στιγμης δεν τα εχουν πειραξει -ειναι φαι βλεπεις

οτι σσχετιζετε με φαι το αποφευγουμε και ας ειναι και γλυκο

ναι ο Φανης ειναι τωρα σε περιργη ηλικια - στολισε το και βαλε λιγες μπαλες

το πολυ πολυ να σας ερχετε καπελο που και που

Ελα ρε συ περαστικα

ε καταφτανω και εγω στη θεσ σιγα σιγα

αληθεια το αερολιν-ντεξα προκαλουν αρρθμιες; πρωτη φορα το α κουω

για να στο ειπε παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Ντομ... ούτε εσύ σχολίασες πώς αρέσει στη Μάρκερ να τρώει τα πάντα...

τι στο καλό μόνο εγώ έχω πονηρό μυαλό;

ή μήπως φταίει η στέρηση;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Α ρε Σωσω παντα στην πρωτη γραμμη...αν βρεις ευκαιρια πες τι εννοουσες με τις τουρτες γιατι και εγω απορησα...η μικρη και η μεγαλη μια χαρα!!!!

Νανα και με σενα απορησα που σχολιασες οτι η μαρκερ τωρει τα παντα..ξεκαθαρισα τωρα στο τελευταιο ποστ :lol::lol: φταιει η στερηση....!!!!!!!

Ντομ γιατι αρρυθμιες???ο,τι εχει σχεση με λειμο με τρελαινει...

Εγω μελομακαρονα μια κλασικη της μανας μου που ουτε ξερω ποσα χρονια τη φτιαχνει...κουραμπιεδες θα ερθεινα τους φτιαξουμε μαζι..επισης μια κλασικη συνταγη...

Ντομ να στολισεις κανονικα..να δεις τιποτα δε θα κανει..

εμεις μαλλον την Κυριακη θα στολισουμε αν και παλι νωρις μου φαινεται..θα βαρεθουμε..μπορει και μετα του Αγιου Νικολαου..Σαββατο εχω γιατρο, το αλλο Σαββατο λεω να κανω ενα τραπεζι για τη γιορτη του Νικου..

ο μικρος τα ιδια..ειναι η εβδομαδα του καλου φαγητου..μεχρι τραχανα με κοκκινιστο μοσχαρι εφαγε χθες βραδυ..

εγω εχω παρει 2 κιλα αλλα πραγματικα προσεχω...δεν ειναι οτι τρωω ειναι οτι δεν κινουμαι..στη δουλεια το οτι κινουμουν εγρφα στον πινακα μου , στο σπιτι το οτι εκανα κανονικα δουλειες μου εφτιαχνε τον μεταβολισμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εγω ολα τραγανα και σφυχτα τα τρωω

ΚΑΛΑ ΡΕ!!!

ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ;;;;;;;;;

ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ;;;;;;;;;;

ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕΣ ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα ειχα απο τη δεύτερη εγκυμοσύνη αρρυθμιες...τις ειχε ειχε πρωτοακουσει ο γυναικολογος...

μαλλον μαλακιζομαι και δεν παιρνω το μαγνησιο που μου εχουν πει ολων των ειδικοτητων γιατροι...

αλλα το αερολιν και τα συναφη δεν μου ειχαν περασει ποτε απο το μυαλο.

Ο μικρός εχει πολυ ασχημο βηχα, ειπα στη γιατρο να περασει...

ελα μωρε...μαλακιζομαστε με χίλιες δυο παπαριες για να μην παιρνουν αντιβιωση κι εχουμε γινει σαν τους γέρους...

xozal, aerius,otrivin-tobradex για μυτη, tobrex, ursafenol για ματια, και στο τελος τιποτα δε γινεται και θα παρει αντιβιωση σαν τον μεγαλο, και καλα θα κανει να μην ταλαιπωρειται αλλο.

Ρε παιδια πειτε μου γιατι θα αρχισω να ανησυχω.Εσας οταν τα θερμομετρατε το βραδακι εχουν δεκατα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου π ω ρε Ντομ... δεν του μετράω τη θερμοκρασία στο άσχετο...

οπότε δεν ξέρω...

ε μα πια... είπα κι εγώ...

να μην το σχολιάσει η Ντομ;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα και τος βρηκα αναστα ο κριω

πατατες γιαχνι για αυριο μιας και εχω 300 κιλα πατατες

και πατατες τηγανιτες για το βραδυ

δεν το βρισκω σοκαριστικο το σχολιο μου :lol:

το περιεργο θα ηταν να γραψω μακρουλα και σκληρα :lol::lol:

εγω α εδινα αντιβιωση γενικα δεν μπορω να τα ακουω να βραζουν σαν μοσχαρια

αν ακι εμας το γυριζουν αμεσως σε βροχικα οταν εχον κατι τετοιο

θερμοκρασια δεν μετραω ουτε εγω στο ετσι -οποτε δεν ξερω να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι.πο το βλαμμενο γραφω.

οτι καταλαβστε κΑΤαλαβετε...

παλι νυχτα ο ανγρας

εγω τον εχωζα...για να γλυτωσω το απογευμαγινο φης παρασκευησ που θα ημουν μονη μδ τα θεριΑ.παλι...

αν παφει,χαμπαρι οτι δε θα πληρωθει τις 4ωρες γιΤι εφτασε το οριο θα με σκισει...με την ...πεζη εννοια..:-)

τι λεωη γυνΙκα; πινω κ ουρσους...

στη υγειατης λεχ νασ μας

κΙ εγω δεν κΤαλΒα τι εγφαφε..αλλα κα γω με τη βλακεια το νοουτπα.τ.. οειπε θα αγοραε κ πληκτρολογιο.. ναδουμε..

Μαρκερ ετι πανφα τραγανα να τα γρ ως.. κφιτσι κριτσι... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚτΑ λαθος το πΤησα..

οτινανΑι.

ντομ περστηκα ρε συ..

εγωμε την κορτιζονουλα καλυτερΑ

Νανα καλη ιδεα Ν σε βοηθηζουν με τη βαφτηση...

Χε σας ειπα... τελικα ειχα.δικιο. παλι. Η μαριαννα αστερι θα. Τυηει οχι παναγια.ο σπ ακομα δεν μας ειπαν. Να δουμδ...

την αλλη ε δ παλι επιφυλακες θ εχουμε λογ επετ γρηγοροπουλου.εγινε επετειοσ κ Υτο..

μετα λεω νΑ παρω τις 3μερεσ Δεια που πρερπει να παρ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε κι εγώ τσαφίφηκα ρε Βαγκ!!!

χαχαχα!!!

σήμερα πήγαινε να αγοράσεις πληκτρολόγιο!!!

χαχαχα!!!

καλημέρα!

χθες το βράδυ είχα πόνους πάλι αλλά όλα οκ.

ευτυχώς πληρωθήκαμε!

είχα μείνει ταπί... χαχαχα!!!

σήμερα θα πάμε σε ένα μαγαζί που έχει πολύ φθηνά παπούτσια.

ένας συνάδελφος του Π αγόρασε ΝΙΚΕ σπορτέξ στον γιο του με 2 ευρώ...

και χρειάζομαι και σούπερ μάρκετ και θέλω να αγοράσω ένα δώρο στον γιο του συναδέλφου που θα πάμε να του ευχηθούμε την άλλη βδομάδα.

πάντως, όταν λείπει η Σωσώ... σερνόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Ντομ ουτε εγω τον θερμομετρω στο ασχετο αλλα θα το κανω γα να δουμε...

ε να απο το ναπαιρνει τα παντα και να καταληγει και στην αντιβωση δινεις απο την αρχη αντιβωση και τελειωνεις..

Ντομ και εγω ψιλοχεσμενο το εχω το μαγνησιο προς το παρον...λεω να το παιρνω επισταμενως απο τον 5ο για τις συσπασες μετα... :(:(

Νανα μηπως ηθελες να γραψεις 20 ευρω???ουτε στα τζαμπο δεν υπαρχουν παπουτσια με 2 ευρω...

Μαρια και οι γονεις μου πηγαν και παρηγγειλαν κατι σακια πατατα γιατι βρηκαμε εξαιρετικη πεντακαθαρη...να δω πως θα τη φαμε τοση πατατα που μας παχαινει και τους 2 ανεπανορθωτα...

ο μικρος κοιμαται ακομα απο τις 11 το βραδυ...σηκωθηκε για γαλα στις 6 και ξανακοιμηθηκε...

στον παιδικο ευτυχως εχει στρωσει παρα πολυ...εχει κοψει τς διαολιες...μαλλον απεδωσε η τιμωρια που μπηκε εκει ή απλως βαρεθηκε...

εχω ενα σωρο δουλειες να κανω τωρα το πρωι..περναει και δεν καταλαβαινω πως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλά από σήμερα επανέρχομαι φίλες μου. Καλημέρα .καλά αν γράφω σαν τη βα νγκ. Σκοτωστε με.χαχα.αλήθεια.καλά για τις τούρτες δε ξέρω τι έγραψα.θα δω στο σπίτι.εμείς καλά.το Βράδυ κοιμηθήκαμε καλά. Η μικρή κακά δεν έκανε πολλά χτες. Μόνο μια φορά κ η νεογν είπε τρις. Αλλά κατούρημα έξι φορές.καλός αριθμός. τρώω μερέντα πρωινό. Ο Λευτέρη θα μου φέρει καφέ. Κ μάλλον μπορεί να βγούμε σημερα. 51 ΕΚΤ φτάνει νομίζω. Χρήση έβαλες δύο κιλά.ντροπή. Δε μας χε ρε κοπελιά.χαχαχα. Αυτό το μόνο θα πιει με μπιμπερό αβεντ. Νομίζω πιο τυχερό ΥΑ είναι αυτό από άποψη υλικών. Ρούχα.μπιμπερ. ό.παιχνίδια. Έστρωσε κ ο Λευτέρη χαλιασπιτι. Σήμερα η τελευταία μέρα σχολείο για τη Μάρθα. Κρίμα. Ντον έχεις αρρυθμίες κ θέλεις κ τρίτο παιδί? Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα αντε με το καλο να γυρισετε σπιτι σας!!!!!

τι καλα με το μωρο!!!!!!ναι ρε παντα τα δευτερα ειναι πιο τυχερα..στο δικο μου σιγουρα δε θα ξανακανω τ λαθη που εκανα στον Θανο....\

πω πω εχω συγκινηθει μαζι σου,....!!!!!

post-10578-13873939864687_thumb.jpg

post-10578-13873939864865_thumb.jpg

post-10578-13873939865_thumb.jpg

post-10578-13873939865136_thumb.jpg

post-10578-13873939865264_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

βαγκ παρε πληκτροκλογιο καλα λεει η νανα

αφου θα κανετε γιορτη παλι καλα -εμεις τζιφος τιποτα

τον αεχωσες τον αντρουλη ε; δεν περιαζει αλλα να μη πηρωθειτε κιολας παει πολυ και εγω θα σε έβριζα :lol::lol:

μπραβο στο θανουλη που ειναι καλο παιδακι

απο δουλειες και εδω ειμαστε τιγκα αλλα δεν κανω τιποτα

εστειλα τα ρουχα στην πεθερα δεν μπορω ουτενα κουνιθω

αληθεια νανα τοσο φτηνα παπουτσια; οντως μαλλον 20 θα ηθελες να γραψεις

εγω σηκωθηκα χαλια μαρα σημερα

ακυρωσα τα μαθηματα τα σημερινα γιατι εαν παω με βλεπω αυριο με πυρετο

μιλαμε η μτη ειναι το τιγκα ο εχω πονοκεφαλο -βλεπω αστερακια και ακομα και με 3 συριγγες στο κεθε ροθουνι δε λεει να ξεβολωσει

τα ματια πρισμενα και βηχω και μιλαω σαν νταλικερης που κανπιζει 3 πακετα την ημερα

εχω και φλεματα

δεν ξερω τι να κανω και γιατρο να παω τιποτα δεν θα μου δωσει ρε γμτ μου

θα κατσω να ξεκοραστω σημερα γιατι δεν με κοω καθολου καλα

πως με ερηξε τοσο κατω δεν ξερω

σωσω τι ειναι το 51 που γραφεις;

με το καλο να πατε στο σπτι σας να μαζευτειτε

δεν θα την πατε για φετος καθολου τελικα τη μαρθα;;

αυτο με τα κακα πρωτη φορα τοα κοω οτι πρεπει να κνουν 3 φορες την ημερα ή το εχω ξεασει

για τα τσισα το ηξερα οτι γευμα και πανα κανονικα αλλα για τα κακα οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...