Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Kaλημερα κοπελιες! :D

Ξυπνησα ψιλοαρρωστη γμτ...μυξες,πονολαιμος κλπ!Αλλα δεεεεν θα με παρει απο κατω!Ερχεται κ ΣΚ! :D

καλά εσύ δεν ξέρεις την θεραπεία?

θερμοκρασία δωματίου 24, αναμένο κλιματιστικό στο φουλ, χειμωνιάτικες πιτζάμες με φανελάκι και κάλτσες και χοντρή κουβερτούλα και..... θα γιάνεις!!! :P:P:lol::lol::lol::lol:

η Α. :lol::lol::lol::lol::x

σήμερα της φόρεσα ένα σκουφάκι, σαν αυτά που φοράνε οι Γάλλοι ζωγράφοι στην Μονμάρτη (σαν μπερέ δλδ) και της το έκαν λίγο πίσω και να κοιτάζεται στον καθρέφτη με τις ώρες πριν φύγουμε :o:o:o8-)8-)

Γιώτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε δεν του μαθαίνεις πώς να φαίρεται στις γυναίκες????!!! 8-)

Ρε συ και στις φωτο φαινεται κουκλα!!!Για φαγωμα ειναι ειδικα οταν γελαει!!!Ασε που μου θυμιζει λιγο την Α οποτε αυτο την ομορφαινει κ αλλο! :lol::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x

Σισσιώ με το καλό και ευτυχισμένοι να είστε πάντα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα λεω οτι καμοια μια μερα θα μας κανουν ρεζιλι το σκυλιων.....

εμας προχθες μας πετυχε ο γιωργος καταλαβαινετε σε ιδιαιτερες στιγμες.....ελπιζω να μη με βγαλει βουκινο....αλλα και εγω σαν καλη μαμα :roll::lol::lol::lol: του λεω οτι οτι γινεται στο σπιτι δεν πρεπει να τα λεμε στους αλλους..... :oops::oops: και ρωταει γιατι μαμα;;;;;γιατι μετα θα γελανε μαζι μας και δεν ειναι καλο....και μου λεει μη στεναχωριεσαι μαμα θα τους ριξω μπουνιες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγουλα καλα αποτελεσματα :)

σισιω να τα χιλιασετε και με το καλο τα γεννητουριααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια!! :roll::roll:

νομίζεις ότι μόνο η Ιω το είπε σπίτι της? υποθέτω ότι όλοι οι γονείς θα ξέρουν ότι η άλλη μαμά ήπιε κρασάκι!!! :lol::lol::lol:

και ποιός ξέρει τι τρέλες έκανε 8-}8-}8-}8-}:o):o):o):o):o):lol::lol::lol::lol:

αν ήταν σεξουαλικού περιεχομένου.....τότε....

πάλι καλά που το παιδί δεν μπήκε σε λεπτομέρειες!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιλάμε ο τρόπος που το είπε..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε που σκεφτόμουν ότι αν ήμουν στη θέση της μαμάς θα πέθαινα από ντροπή..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Τι θα είπαν οι δασκάλες ή οι άλλοι γονείς αν τους το είπαν τα παιδιά τους;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Γιώτα χλωμό το κόβω να μην το έχει πει ο γιος σου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θυμάμαι όταν ήταν η ξαδέρφη μου μικρή (4-5 χρόνια μικρότερη μου) σε ηλικία 3-4 χρονών είχε έρθει και είχε πει στη μάνα μου ότι η μαμά ήταν πάνω στον μπαμπά και έκαναν γυμναστική... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια, εγώ γι'αυτό πάντα βάζω τα κορίτσια για ύπνο και μετά κάνουμε τις βρωμοδουλειές μας.... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξέρετε πόσες φορές έχω σκεφτεί όταν διαφωνώ με το Γιώργο και υψώνουμε φωνή, μην πηγαίνει και λέει στο σχολείο ότι η μαμά μάλωσε με τον μπαμπά ή ο μπαμπάς φώναξε στη μαμά;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::?:?:?:?:?

Αρτζι πολύ μου αρέσουν τα μπερεδάκια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Στάσα περαστικά ρε...Ξέρεις την γιατρειά σου... :lol::lol::lol:

Σισσάκι να; τα εκατοστήσετε ρε...Τελικά χθες χοροπηδήσατε;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

τί κανετε;

δεν πηγα σημερα στη γιορτη του σχολειου,ο γιωργος τελικα εκανε την επισημη εναρξη κ ανεβασε πυρετο εχθες το απογευμα..δεν ανησυχω ομως..! ;)

αισθανομαι ουφο..εμεις αναψαμε καλοριφερ,εδω κ 2 ημερες αναβω για καμια ωριτσα,αντε 2 συνολο βαρια βαρια..

ρε σεις..το κλιματιστικο ξηραινει πολυ την ατμοσφαιρα..οσο το αναβα ο γιωργος ειχε ξεσκιστει να βηχει..μολις το σταματησα γιατρευτηκε ως δια μαγειας!

τεσπα,βαλαμε 1 τονο κ ελπιζω να μη χρειαστει κι αλλο..θα κανουμε οικονομια σχετικη στο αναμμα..δυσκολα για ολους μας :roll:

αναστασια να πεις του α. να τσακιστει να βαλει πετρελαιο τοτε να μην βηχει η κορη του! :twisted::twisted::twisted::twisted: αντε που θα ειναι το παιδι με κλιματιστικο στους 24 αναμμενο πανω απο το κεφαλι του! :twisted::twisted::twisted::twisted:

αργυρω εχω γινει φαν αυτου που λες..το θυμομουν απο παλια που το εγραψες..για βραδυ,ωρα υπνου,θερμοκρασια χαμηλη,17-18,μη σου πω κ πιο κατω,μπαλκονοπορτα σε ανακληση κ σκεπασμα με παπλωμα ομως!τελειος υπνος! :)

κ εγω του γιωργου του φοραω φανελακι κ μακρυμανικες πυτζαμες,λεπτες ομως.φλις δε του εχω παρει καν κ ουτε προκειται,μονο που τις βλεπω ξυνομαι :oops::oops: ..δηλαδη εσεις στον υπνο κοντομανικα τους φορατε τετοια εποχη;; :roll:

τη φιλοσοφικη συζητηση σας την παρακολουθω αλλα δεν ειμαι σε φαση να σχολιασω..επεξεργαζομαι κ καταληγω σε προσωπικες μου φιλοσοφιες αυτο το διαστημα...δοκιμαστηκαν πολυ τα ορια κ οι αντοχες μου..τεσπα,καλη καρδια!

θα πω μονο πως για μενα ξεκαθαρα ολα ειναι θεμα επιλογων κ μονο,κ καθολου τυχης..τυχερος εισαι αν κανεις τις σωστες επιλογές..

φιλια σε ολες!

σισσακι σε σκεφτομαι!καθε μερα που περνά ειναι κερδος απιστευτο!αυτο να εχεις διαρκως στο μυαλουδακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalησπερεςςςςς

πως ειστε;

εμεις καλα ,κοιμισα λιγο τη μικρη ,ειχε ερθει η νατασσουλα σημερα με τις μικρες θεες της για καφε

πολυ χαρηκα που τις ειδα ,η μαριευη εκανε σαν σπαστικο σημερα πολυ γκρινια :?:roll:

σορυ δν ειναι ετσι συνηθως :?8-)

σε λιγο θα παρω να παρω τη μαμα μου απο το αεροδρομιο :)

κ μετα βολτουλα οι 3 μας :D

αχ ξυπνησε τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάμαι και εγω ...... τα νέα μου ....

Έχω κιστη και θα πάρω αντιβιωση ...αν δεν υποχωρισει θα πρέπει να κάνω επεμβση ...... η μόνιμη λύση είναι η επέμβαση ......αυτα.

ο Π είναι χάλια ....δεν κοιμήθηκε στην ωρα του δεν θέλει να φαει δεν κοιμηθηκεβκαλα τωρα και κλαίει συνέχεια ....ο Μ αν και έφαγε πεινάει θέλει και άλλη φετα μερεντα και μου έχει βαρέσει στα λαμπακια ......ψεύτης ....την μερεντα θέλει.

Σαςβδιαβασα λίγο αλλα έχω αυτο το θέμα στο μυαλό μου με την κιστη και δεν έχω όρεξη να γράψω ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρό δλδ εσύ πήγες στον γιατρό στην αρχή ή το άφηςες;

Περαστικά :x

Να σκέφτεσαι θετικά και θα περάσει! ;)

Και γιατί να ξανά έρθει;!!!

Ο Π έχει πυρετό τώρα; Τι λέει το έμπειρο χέρι σου; :lol::lol:

Ιουλία αυτό μας έχει πει ο Παιδίατρος μας, αλλά και ο Παιδίατρος του νοσοκομείου όταν γεννήθηκαν και

Η μαια!!!!.......

Φυσικά και σχετικά ρεπορτάζ που έχω δει!!!

Γενικώς στις βόρειες χώρες έκταση κοιμούνται με τέτοια θερμοκρασία !!!!!

Εμένα τα φλις δεν μου αρέσουν καθόλου!!!!

Και τα παιδιά μου φορούν κανονικές πιτζάμες βαμβακερές μακρύ μανίκι!!!

Και ένα ψιλό πάπλωμα!!!

Ζωή με το καλό να δεχθείτε την μαμά! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχη είμαι δεν πονάω καν ....ο γιατρός απορισε που δεν πονάω!! Μου λέει "πρέπει να παιθενεις στον πόνο!! " και του λέω οχι καθόλου και με κοιτούσε!!

καλός γιατρός μου άρεσε, τον ξέρει και η νονά του Μ λόγο δουλειάς και όταν ήρθα σπίτι μου ειπαι οτι είναι καλός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρό δλδ δεν πήγες στον γιατρό που ήσουν έγκυος!

Στο ννα είχε πάει και η αδελφή μου, φυσικά δεν απέχει μόνο έναν στο νοσοκομείο !!!

Χαχαχαχαχα

Αν εικασίες στην αρχή οκ!!!

Ο Πανούλης τι λέει με τον πυρετό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν πήγα στο ελενα ....δόξα τον Θεό στο ΝΝΑ δεν πληρώνω τιποτα (ακόμα) δεν έχει εναν καλέ!!! Δεν ξέρω σε ποίον πήγε η αδερφή σου αλλα αυτός που πήγα εγω έχει το επίθετο του ενα απο τα αγαπημένα μου παραδοσιακα φαγητά χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρό δεν στο είπα στο σκαιπ οτι θα ειναι κάποια κυστη?? μην ανησυχείς δεν ειναι σοβαρο, και θα περάσει με την αντιβιωση θα δεις.

Έχω αυπνιες, οπως καθε βραδυ και τ σεμπινι μαλλον ετοιμάζεται για νεα ίωση,,,ηταν καπως σημερα κ χτες,,,λιγο γκρινιαρης, λιγο κουρασμένος, λιγο βηχαλακι χτες" φτερνισμα σημερα, και τωρα ροχαλιζει...πολυ κακό σημάδι αυτο...Ωχ Ωχ...

Δεν ιμαι καλα, έχω πέσει παλι ψυχολογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα αν τον πονάει ο λαιμός δεν ξέρω .....έχει κλασικά μήξες με το τουλούμι βήχα δεν έχει μόνο αν πνηγει απο την μυξα .....φωβαμαι για τα αυτάκια ....θα τον παρακολουθώ ....τωρα δεν ήταν τόσο ζεστός για να του δώσω ντεπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ιδρώνει ο Σεμπ κ εχουμε αιρ Κον διοτι διαφορετικά απλα παθαινεις απο την ζεστη...και ξηραινει την ατμόσφαιρα κνγιεναι χειρότερα η μυτη...τι να κανω ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D Γυρίσαμε από μπαλέτο που τελικά πήγα μόνο την Ι η Φ κοιμόταν και δε μπορούσε να ξυπνήσει.

Άφρο περαστικά..μη στενοχωριέσαι αυτά συμβαίνουν και αντιμετωπίζονται.. Πρώτη φορά το διάβασα αυτό δεν ήξερα ότι μπορεί να συμβεί :roll: Περαστικά και στον Π

Ζωή καλώς να δεχτείς τη μαμά..τι καλά θα κάνετε βόλτες μαζί :D

Φρα τι θερμοκρασία έχετε τώρα εκεί? Δεν κάνει ποτέ κρύο? Μια χαρά δεν θα χρειάζεστε και πετρέλαιο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...