Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Ναι βρε παιδια αλλα σας λέω, ζούσα ετσι και πριν..οταν άφησα τη δουλεια γιατι δνε μπορουσα να ανεχτω μια αδικια κ μετα βρέθηκα άνεργη, δεν ειχαν τον κ να με συντηρεί..γενικα δεν ειναι άσπρο μαύρο,,ειναι φιλοσοφία που σε χαρακτηρίζει σε οποια φάση και αν βρίσκεσαι.

Και εγω ετσι ήμουν παντα, και ποτού πριν φύγω απο ελλαδα και οταν έφυγα δεν πήγα ευρωπη, η Αμερική, επιδίωξα να παω σε φτωχές χωρες..και δεν είχα παει ποτε πριν...οπότε μην κρίνουμε μονο απο το τωρα...

Αυτα και σταματώ διοτι μαλλον δεν γίνομαι κατανοητή...ισως δεν μπορω να τα πω και οπως πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμείς πάντως το τελευταίο 2μηνο έχουμε ξοδέψει ένα μηνιάτικο σε βιβλία :lol::lol::lol::lol::lol:

τέτοια βιβλιοθήκη που πήραμε έπρεπε να τη γεμίσουμε :lol::lol::lol:

Τα βιβλία του Γ είναι πανάκριβα!!! :o:o:o Και 100 ευρώ το ένα :o

+ τα χρώματα που αγοράζει + ο χρυσός+τα ξύλα+το καβαλέτο

έχει τρελαθεί λέμε ~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην λέτε χαζά οτι δεν θα δουλευατ!!!! Αργιά μήτηρ πάσης κακίας

εγω που δεν δουλεύω και 5,000 να έβγαζε ο Κ θα πηγενα για δουλειά ...οκ δεν θα πηγενα και για καθαριστρια (οχι οτι είναι κακό άπλα δεν θα είχα ανάγκη την δουλειά για να γίνω καθαριστρια) αλλα θα δούλευα κάπου η θα έκανα κατι δικο μου.

Το να μιλάμε πάντως τωρα πια για λεφτά και τι θα κάναμε μου φαίνεται αστείο ..... "φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο "

Κορίτσια η δεν τέτοιο τυπακι είναι δεν έγινε πο οτι είδε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα γεννάει μια φίλη μου το 2ο παιδάκι της. Το τέλειο είναι πως η πρώτη κόρη της γίνεται σήμερα 2 ετών. θα έχουν την ίδια μέρα γενέθλια!!!

Ασχετο ε????χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφτιά μήτηρ πάσης κακίας?? :-??:-??

αααα αργία?

μπαααα εγώ νομίζα δε θα δούλευα μωρέ...

θα έκανα μόνο πράγματα που με ευχαριστούν..

ψώνια, καφέδες, βόλτες 8-)8-)8-)8-)8-)

α και φαγητό έξω σε εστιατόρια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα μου σε καμία περίπτωση δεν θέλω να παρεξηγηθείς. Δε σε κατακρίνω. Ίσα ίσα θεωρώ πως είναι πανάξια και πολύ μετρημένη. Κσι σε θαυάζω. Στο έχω ξαναπεί πολλές φορές αλλά δεν μου απάντησε ίσως γιατί δεν με διάβασες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία δεν υπάρχει ο Γ....Αφού πολλές φορές τον λέω μετροσέξουαλ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πριν παντρευτούμε έχω πάει στο κομμωτήριο των κουμπάρων μας (που μας έχουν βαφτίσει την Ιω) για χτένισμα (πήγαινα 1 φορά την εβδομάδα..Αυτό μου έχει λείψει ας πούμε :(:(:( )....Και μπαίνω μέσα και βλέπω το Γιώργο μου να καθεται σε μια καρέκλα, ο κουμπάρος να τον κουρεύει και μια κοπέλα που είχαν για τα νύχια να του κάνει μανικιούρ.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έπεσα κάτω από τα γέλια...Γενικά είναι πολύ προσεγμένος..του αρέσουν τα ακριβά ρούχα, αλλά έχει να ψωνίσει χρόνια..... :?:?:?:?:? Ευτυχώς βέβαια που τα ακριβά ήταν και καλά ποιοτικώς και έτσι τα φοράει ακόμα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα άλλο εσύ που είσαι της υγιεινής διατροφής και άλλο η φίλη μου..Αφού μου το έχει πει..... :roll::roll::roll: Ασε, την τσιγκουνιά δεν την μπορώ...Την αγαπώ πολύ, είναι φίλη μου, καλό παιδί ΑΛΛΑ τσιγκούνα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εχει κάποια χρήματα στην ακρή, αρκετά μεγάλο ποσό (κλειστά) και έναν άλλο λογαριασμό.....Και ξεμένει προς το τέλος του μήνα και κλαίγεται...Τι θα κάνω μέχρι να πληρωθώ;;;Της λεω "αφού εχείς λεφτά στην άκρη αντε βγαλε..." (όχι από τα κλειστά, τα ανοιχτά) Και μου λέι "Πας καλά;;; :o:o:o Θα πειράξω τα λεφτά που έχω στην άκρη;;;:" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ε, όχι πείτε μου...Είναι ή δεν είναι τσιγκουνιά;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ ζήτα στενή παρακολούθηση και να είσαι έτοιμη για νεα αλλαγή γιατρού. Πολύ φοβάμαι πως θα σε πιέσει αρκετά γιατί δεν τον βρίσκω και πολύ σίγουρο...

Νατασα στο μυαλό μου είσαι! Γι' αυτό αγχώνομαι περισσότερο, για τη νεα αλλαγη γιατρού... τοτε είναι που θα φρικάρουν όλοι.

Τον Π τον έχω προετοιμάσει πάντως και είναι δεκτικός (η ψυχούλα του το ξέρει! :lol::mrgreen::| )

Το έχω ζητήσει ήδη. Είμαι έτοιμη για ματς την Δευτέρα. :?

Μαρία τι λές μαρη;; Και σενα στο γκρουπ των απίστων σε κατατάσσω!!! Τι δλδ επειδη έχεις μέσο τον Γ νομίζεις θα γλιτώσεις;; :lol::P:P:P

Φραγκίσκα όντως η δικη σου ζωή είναι διαφορετική, εγω πάντως αν είχα 3500 € εισόδημα χωρίς λειτουργικά έξοδα, θα έκανα ΜΟΝΟ τα πράγματα που με ευχαριστούν. Άντε θα έβαζα και τα ψιλα, τα 500 € ντε :lol: στην άκρη για να μη με λένε σπάταλη τα κορίτσια! :mrgreen:

Αλλα 8-5 σε καθημερινη βαση δε θα δούλευα με καμία κυβέρνηση. Τα είπα τόσο ωραία πριν ατά που θα έκανα.

Αααα! Ακριβα καλλυντικά δεν έχω αγοράσει ποτέ μου. Η ενυδατικη μου είναι η μπεπανθολ αυτη που είναι και για ματια μαζι.

Η Χ έχει ξαπλωσει πάνω μου και μου κραταει στο στήθος... ούτε να το είχα θηλασει το τσαμένο μου... :cry::cry::cry::cry:

Θουλη η πεθερα μου με στηρίζει πάρα πολύ σε αυτό το θέμα, μετα τις τρεις καισσαρικές της ούτε να τις ακούει δε θέελι...

Καλέ θα σκάσετε να ποστάρω και γω;;; :mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ είναι ίδιοι!!!

Νομίζεις ο δικός μου δεν θα έκανε μανικιουρ ή πεντικιουρ? Άνετααααα

Και στα ρούχα ίδιοι είναι...Και ο Γ έχει ακριβά ρούχα που τα φοράει χρόνια.

Ναι κι εγώ δεν το καταλαβαίνω

Ακούω πχ στη δουλειά "αμαν ξεμείναμε και πληρωνόμαστε σε 10 μέρες και τώρα τι κάνουμε" και εννοούν ότι ξέμειναν από τα χρήματα που έχουν υπολογίσει να βγάζουν το μήνα και ότι έχουν στην τράπεζα αλλά δεν τα πειράζουν.

Ενώ εγώ όταν λέω ξέμεινα εννοώ ότι ψάχνω τα κέρματα στους κουμπαράδες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Σίσσυ μου επισκέφτηκα μοναστήρι το Σάββατο

όσοι με βλέπουν από τότε βλέπουν και το φωτοστέφανο που βγήκε στο κεφάλι μου [smilie=angel12.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα ούτε εγώ θέλω να έχουν την ίδια μέρα γενέθλια...Αυτή η μέρα πρέπει να είναι ξεχωριστή για τον καθένα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαρίαααα ακριβά χόμπι εχει ο δικός σου... :shock::shock::shock: Θα του τον είχα κόψει τον κώλο... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σίσσυ κι εγώ ήθελα να στο πω καιρό τώρα για το γιατρό, αλλά δεν στο είπα για να μη σε αγχώσω... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αν στραβώσει με αυτόν, που λες να πας;;;; :roll::roll::roll: Οικονομικά σε παίρνει;;;; :roll::roll::roll:

Μαρία πεθαίνω... :lol::lol::lol::lol: Μα να ψάχνεις κερματα στους κουμπαράδες;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ αμα ξεμείνω, ελπίζω σε ευγενικές χορηγίες άλλων προς τα παιδιά..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Αφροοοο να τσακιστείς να έρθεις στο σπίτι μαρη αφού θα είσαι κοντά μου!!

Ξεχασα να στο πω πριν! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να την χωσεις την κουμπάρα μια ώρα περισσότερο. :D

Εγω όταν (και όχι αν) ξεμένω κάνω υπομονη και απλώς ελπίζω να μην ξεμείνω πολύ πριν το επόμενο 15ημερο. :oops: ή κάνω υπερανάληψη κανα 20ευρω για τα απολύτως απαραίτητα. :oops::oops::oops::oops:

Ααααααχ ατιμη κενωνία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω στον γνωστό και μη εξαιρετέο VBACίτη του γκρουπ. Ελπιζω να μην παω πανω απο την 41η παντως...

Δεν ξερω αν με παίρνει οικονομικά να αλλάξω γιατρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Φρανίτα γιατί τα έσβησες αυτά που έγραφες? :o:o:o:o

δεν πρόλαβα και να τα διαβάσω, οπότε δεν εκφράζω και γνώμη.....

βασικά θα ήθελα να διαβάσω τι έγραψες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν πολλά είπα...πρέπι να ολοκληρώσω και μια γέφυρα..

εχω να πιω και καφέ :-$(-|

εδώ θα είμαι και θα σας διαβάζω

ο γιατρός νομίζω αφού είναι ιδιώτης ζητάει όσα θέλει

δλδ τώρα Σίσσυ σε όποιον κι αν πας θα πληρώσεις τοκετό και όσες επισκέψεις κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυναικαρες μου τι κανετε???

Μα ποσα γραψατε καλε απο χθες βραδυ?! :shock::D

Μονο την 69 σελ διαβασα!Αν κ δε μ'αρεσει το νουμερο!Βλακεια δεν ειναι? :P:lol:

Σας φιλω κ παω να διαβασω οτι προλαβω!

Ευχαριστω για τη συμπαρασταση!

Ζωη... :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Α!Θα παω την Α παιδιατρο γιατι ετσι διεταξε(κυριολεκτω!) ο μπαμπας της!

Εχει μυξες και βηχα... :? οκ...τι να πω!

Επισης,αν δεν το ξερατε,οταν το παιδι κρυωνει κ εχει βηχα,το ντυνουμε ζεστα(φανελακι+χειμωνιατικες πιτζαμες) το σκεπαζουμε με χοντρη κουβερτα και αναβουμε κ το κλιματιστικο του δωματιου στους 24!...Ετσι-εεεεετσι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης,αν δεν το ξερατε,οταν το παιδι κρυωνει κ εχει βηχα,το ντυνουμε ζεστα(φανελακι+χειμωνιατικες πιτζαμες) το σκεπαζουμε με χοντρη κουβερτα και αναβουμε κ το κλιματιστικο του δωματιου στους 24!...Ετσι-εεεεετσι! :P

:o:o:o:o:o

αχα κατάλαβα!!! :?

κοίτα μην ανάψεις κλιματιστικό στο δωμάτιο του παιδιού στους 24 !!! :!::!::!::!:

μην το κάνεις χειρότερα! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...