Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Θουλη γιατί μωρή σε βρίζω εσένα;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Αντε και γ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν, νομίζω ότι οι στατιστικές είναι πλέον με το μέρος σου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κόρη θα κάνεις μωρή τώρα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ οι 9/10 που ξέρω και έχουν δυο του ίδιου φύλου, το τρίτο βγαίνει διαφορετικό... ;);););) Αντε βαλτε εμπρός (που αρέσει και στη Νατάσα η έκφραση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Εγώ δε θα ήθελα να έχω δάνειο και ενοίκιο... :?:?:?:?:? Και θα πέταγα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα θα σου πω τπτ μωρή.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Αυτός είναι πολύ καλό παιδί και σοβαρός, ψιλομαμούχαλος και αυτή περπατημένη, έμπειρη, παιδί της νύχτας, μεγαλωμένη φτωχικά...Που δεν το κατακρίνω αυτο προς Θεού...

Αλλά μη μου καβαλας το καλάμι.... :evil::evil::evil: Μου ήθελε σπίτι 300 τμ, υπερπολυτελέστατο που για να μπούμε μέσα μας έβαζε να βγάζουμε τα παπούτσια μην της γρατζουνίσουμε το παρκέ... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και να κλαίγεται ότι δεν έχει.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:shock::shock::shock::shock:

άπαπαπα υπήρχαν παλιά τέτοιοι μισθοί!!!

εγώ πάντα στα ίδια ήμουν οπότε 8-)8-)8-)8-)

αλλά και 1000 ευρώ δεν είδα ποτέ :o

και ρε κορίτσια και άλλες φίλες μου που δούλευαν εδώ κι εκεί στα 700-800 κυμάινονταν πάντα..

εγώ το λέω και το έλεγα και παλιά η επαρχία δε δίνει αυτά τα λεφτά που λέτε. Εγώ δε ξέρω κανέναν που να έπαιρνα τόσα.

δε ξέρω τι θα έκανα αμα έπαιρνα πολλά εμείς με το Γ όσα είχαμε χαλάγαμε και ποτέ δεν είμασταν πολύ άνετοι να πάρουμε δάνεια, να χρεωθούμε κλπ..

Δεν πειράζει υγεία :D

Άυριο δε ξέρω τι θα κάνουμε αλλά θα πάω στο γραφείο να χτενίσω την εργασία μου και να έρθει κουριερ να την πάρει.

Λενάκι μπράβο ρε..άντε ρουφιάνα μια χαρά σου βγήκε και το ταξιδάκι ;);););):lol::lol::lol::lol:

Εγώ εννοείται θα πήγαινα Λονδίνο :!:

Κι εγώ θέλω ταξίδι :roll::roll::roll::roll:

Ναι βρε τα peep toe είναι παντώς καιρού. Έχω και μποτάκια peep toe. Αυτά που φορούσα στην Κόρινθο.

Μπράβο και σε σας Σισσάκι..Βέβαια όταν γεννηθεί και η μικρή με το καλό θα πείτε το δεσπότη Παναγιώτη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: τότε να σε δω Αστειάκι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναδιαβαζω τι έγραψα...μη με παρεξηγειται, δεν μου κανω Διαφημηση για να μου πείτε τι καλη που ειμαι, απλα λέω τις σκέψεις μου!!! :geek::mrgreen::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το κορυφαίο που μου ήρθε να της σκάσω μπουκέτο όταν μου το είπε...όταν έφτιαχναν το σπίτι, είπε ο πεθερός της τη γνώμη του για κάτι και γύρισε και είπε στον άντρα της...

"Θα μου κάνει ο πατέρας σου κουμάντο στο σπίτι που πληρώνω εγώ.....;;;;;" @-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Της το σκας το μπουκέτο ή όχι;;;;Που o άλλος και το οικόπεδο έχει και ένα σκασμό λεφτά παίρνει... :twisted::twisted::twisted:

Φραν ναι ρε...Η εταιρία το πληρώνει το σχολείο..... 8-)8-)8-)8-)8-) Εννοώ ότι αυτοί σαν οικογένεια έχουν "πληρωμένο" σταθμό....Δε σε διάβασα, πάω... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρε Γωγούλα να είμασταν κομτά να πίναμε καφέ να μου λες ατελείωτες ιστορίες για την πλούσια ξαδέρφη, κι εγώ να ονειρεύομαι τάχα ότι τα ζω εγώ.. :lol::lol::lol::lol::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν αυτο ακριβως μου κανει εντυπωση...

και γι'αυτο λεω πως πολλες γυναικες δεν τις πειραζουν που δεν εχουν κατι...αν εχουν κατι αλλο..

εγω πχ εαν επαιρνα τετοια λεφτα θα εκανα ταξιδια που θελω...

θα εκανα μια δουλει απου με ευχαριστει..

και με ευχαριστει να βοηθαω ανθρωπους που εχουν αναγκη...

σαν εθελοντης παντα..

δε θα δουλευα για να ζησω..αλλα σαν χομπι...

δεν ξερω..

εχω καταλαβει πως διαφπρετικοι ανθρωποι..εχουν διαφορετικες προτεραιοτητες...

εγω πχ θα παρω οικονομικα- αλλα ποιοτηκα- ρουχα...θα κοιταξω προσφορες σε απροιπαντικα..και χαρτικα..

αλλα θα πρω πιο καλα πιο..ποιοτηκα τροφημα...

θα προτιμισω αυτα τα λεφτα να τα χαλασω σε διακοπες..η καποιο ΣΚ με τα παιδι ακαπου..να φετος μαζεψα απο το καλοκαιρι κατι λεφτα και θελω να μαε ενα τριημερο στα χιονια- εαν με το καλο χιονισει-

θα θελω να πηγαινω με τα παιδια μου βολα...

τωρα ενταξη..εαν πια ειχα τετοια ανεση..θα επαιρνα γυναικα 2 φορες το μηνα για τις χοντρες δουλιες...

απλα θα ηθελα να εχω την ηρεμισα που σου προσφερει η ζωη...οταν δε μετρας και τη δεκαρα..

και στο λεει καποιος που βγαζει εξφρενικα καλα για την εποχη μας λεφτα.

Δηλαδη σκεφτομαι πως για να ειμαι εγω ετσι..που κακα τα ψεματα εχω εναν ποπλυ καλο μισθο...ε ολο και κατι μενει απο τα λεφτα του Ο..πως τα καταφερενι ο κοσμος..

και πολλες φορες υπολογιζω πως εαν μειωθει και αλλο ο μισθος- μειωση αφορολογιτου φοροι χαρατσια κλπ...απο που θα κοψω;;;..

απο μενα καταρχας...και μετα απο τα παιδια..

αν και ηδη εχουμε περισορισει τα προσωπικα μας εξοδα ο Ο και εγω στο ελαχιστο...

Ρε γωγω...ο αλος εχει..αλλα αυτον τον αλλον ποιος τον φροντιζει..ποιος τοι ικανοποιει σεξουαλικα..ποιος του εκανε παιδια...ποιος φροντιζει τα παιδια, ποιος του προσφερει οικογεννια..ποιος ξενυτευτηκε για χαρη του...

εσυ ρε την ξαδελφη σου πρεπει να υποστιριζεις... :-p:-p:-p:-p:-p:-p:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μετράμε τις μέρες να τελειώσει ο μήνας να ξαναπληρωθούμε ρε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δλδ καμία δεν θα αγόραζε ακριβά καλυντικά αν είχε πολλά λεφτά???

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν από το λίγο που σε ξέρω, εσύ ζεις έτσι, γιατί αυτό είναι το στυλ σου...Έτσι σου αρέσει....Ούτε από τσιγγουνιά θεωρώ ότι το κάνεις ούτε για κανένα άλλο λόγο...Είσαι μποεμ τύπος εσυ ρε... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Να σε δω με γούνα και χρυσαφικά και να πέσω κάτω να χτυπιέμαι... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εγώ πάλι αν ήμουν στη θέση σου, εννοείται ότι θα επέλεγα να ζω σε βιλαρα με κήπους κλπ...Απλώς κι εγώ δε θα μπορούσα με τίποτα να κάθομαι... :roll::roll::roll::roll: Όσα λεφτά και να είχα θα δούλευα, απλώς θα έκανα αυτό που γουστάρω εγώ και θα διαμορφωνα το πρόγραμμά μου ανάλογα... 8-)8-)8-)8-)

Μαράκι εμένα ο Γιώργος για να παίρνει αυτά τα λεφτά τότε, ξυπνούσε 4.30 το πρωί και γυρνούσε 9.30 το βράδυ.... :shock::shock::shock::shock::shock: Και τότε έλεγα, "δε θέλω λεφτά..Θέλω τον άντρα μου..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α, επίσης, χέστηκα για τα καλλυντικά...ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν έχω δώσει λεφτά για καλλυντικά...Δε με ενδιαφέρουν...Όλα τα φθηνά βάζω..Εξαλλου, δεν τα έχω ανάγκη με τέτοια ομορφιά... :lol::lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Χρύσα πλάκα μου κάνεις...Πληρώνει αυτή κανένα σπίτι..... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Την αχαριστία δεν την μπορώ...Ναι, του έκανε παιδιά, ναι ξενιτεύτηκε για χάρη του (καλά τότε δεν τα είχε κάνει αυτά), αλλα να πεις τέτοια ατάκα.... :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε με τι ευκολία μιλάτε για τα οικονομικά σας σε ανοιχτό φόρουμ;;;;; Θα σας δαγκώσω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

10.45 ξύπνησα!!!!

Ξύπνησε στις 10 παρά ο Δ με τις μικρές και γω μετά.

Σήμερα μιλάω συνέχεια στο τηλέφωνο για διάφορα πράγματα. Τόση πληροφορία μαζεμένη δεν την επεξεργάζεται το μυαλό μου...

Σας διάβασα αλλά σίγουρα θα ξεχάσω κάποια...

Σίσσυ ζήτα στενή παρακολούθηση και να είσαι έτοιμη για νεα αλλαγή γιατρού. Πολύ φοβάμαι πως θα σε πιέσει αρκετά γιατί δεν τον βρίσκω και πολύ σίγουρο...

Θου σου το είχα πει οτι θα μελανιάζει. Σ'εκείνη την πισίνα έμπαινα με την Ε μέχρι Δεκέμβριο μήνα με 0 βαθμούς έξω. Εγώ 40 εβδομάδων έγκυος και η Ε ούτε 2 χρονών. Μιλάμε είμαι τρελή για δέσιμο. Στο 10λεπτό μελάνιαζε. 26 βαθμούς είχε ενώ πρέπει να έχει 30-31. :?:?:?

Γωγώ ρε έφτασες κιόλας 20 εβδομάδων;;;;;;;; Επίσης μωρή ούτε 4ων είναι ο Θ και ιλάς για πρόγραμμα αυστηρό;;; Διαφωνώ και καθέτως και οριζοντίως και πλαγίως. Αλλο ο παιδικός άλλο το νηπιαγωγείο άλλο το δημοτικό.

Αργι είδα τη φωτο με το ζουζούνι. Σε μεγέθυνση είναι φυσικά. Εχω και γω στην αποθηκούλα μου. Βλέπω κανένα που και που....

Λενάκι στιν Πράγα να πάτε;;;; Η αδερφή μου θα πάει για 2η φορά Χριστούγεννα και πρωτοχρονιά. Ο έρωτας είναι τσέχος και της γνώρισε την πόλη καλύτερα απ'ότι αν θα πήγαινε σαν τουρίστας. Εχει να μου λέει τα καλύτερα.

Χρύσα-Βίκυ πότε η βάπτιση; 19; Στην αθήνα;;

Χρυσάνθη εγώ θυμάμαι τις ιστορίες σου. :( Να είσαι καλά και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Κατερίνα ρε συ στον ταυτόχρονο ήταν και η λένα και ξέχασα να σας γνωρίσω. Τί ηλίθια... Μετά μου ήρθε....

Ζωή θα μιλήσουμε στο τηλ!!! ;)

Αναστασίά πες τα αγάπη μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :o:o:o δεν πιστεύω ότι υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που μπορούν να κρατήσουν κάτι στην άκρη :shock:

εμείς ποτέ :shock: αλλά οκ αγοράζουμε σχεδόν όσα μας αρέσουν σχεδόν όμως..δε ζούμε στερημένα δλδ

ασχετο:σας είπα ότι ο Γ κάνει αγιογραφίες? Το θέμα πρέπει να το δούμε πιο επαγγελματικά το θέμα νομίζω 8-)

άλλωστε ξοδεύει πάρα πολύ χρήμα και χρόνο για το χόμπι του..γιατί να μην το δούμε επαγγελματικά? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε με τι ευκολία μιλάτε για τα οικονομικά σας σε ανοιχτό φόρουμ;;;;; Θα σας δαγκώσω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μιλάμε γιατί δεν έχουμε :lol::lol::lol::lol:

τι να φοβηθούμε??? μη μας κλέψουνε\?? αφού είμαστε μπατήρια οι περισσότερες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μόνο να μην περιμένεις από μένα τη Φρανίτα και την Αναστασία να πάρουμε εικόνες γιατί σώθηκες!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φρανίτα ωραία τα λες αλλά η ζωή σου δεν έχει καμιά μα καμία σχέση με τη ζωή που κάνουμε εδώ. Ίσως και γω να επέλεγα να ζήσω έτσι αλλά μια καλή κρέμα που λέει και η μαρία θα την έπαιρνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα ωραία τα λες αλλά η ζωή σου δεν έχει καμιά μα καμία σχέση με τη ζωή που κάνουμε εδώ. Ίσως και γω να επέλεγα να ζήσω έτσι αλλά μια καλή κρέμα που λέει και η μαρία θα την έπαιρνα

αυτό αυτό αυτό σκέφτηκα κι εγώ

Νατασσάκι σε εσάς τις άπιστες θα τις κάνουμε δώρο μπας και μπείτε κι εσείς στο δρόμο του Θεού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης μωρή ούτε 4ων είναι ο Θ και ιλάς για πρόγραμμα αυστηρό;;; Διαφωνώ και καθέτως και οριζοντίως και πλαγίως. Αλλο ο παιδικός άλλο το νηπιαγωγείο άλλο το δημοτικό.

Α

μπνο εσυ με καταλαβαινεις ντεεεεεεεεεε :x:x:x:x:x:x:x:x:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα γιατί μας ξέρουν μωρή;;;;Για παλιές εποχές μιλάμε τώρα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, σιγά μην συμφωνούσες..... :roll::roll::roll::roll: Όταν λέω πρόγραμμα, ο Ντόντος που έχει πάει σχολείο, έχει μπει ήδη σε μια ρουτίνα....Και καλό είναι να συνεχίσει...Βρίσκω τραγικό όμως ενώ πάει το παιδί σχολείο να μην πηγαίνει δυο μερες, έτσι χωρίς λόγο....Δηλαδή είμαι απόλυτη στο ότι πρέπει να μάθει ένα παιδί ότι όταν ξεκινάμε κάτι, πρέπει να το ολοκληρώνουμε..πχ η Ιω πάει σχολείο κάθε μερα...Μπορεί μια μέρα να μου πει "δε θέλω να πάω..νυστάζω...θέλω να κοιμηθώ...", θα την αφήσω εγώ να κοιμηθεί;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Ποτε!!!!!!Θα πάει γιατί ετσι πρέπει να μάθει από μικρή....Γιατί μετά μπορεί να "λουφάρει" συνέχεια...Κατάλαβες την έννοια του προγράμματος;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Μαρία και εμείς σαν εσάς είμαστε..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Ό,τι θέλουμε θα το πάρουμε..Δε θα κρατήσουμε τπτ στην άκρη...Να πω δε θα πάρω αυτό για να μαζέψω λεφτά... :roll::roll::roll: Ασε που δεν περισσεύουν κιόλας να μαζέψω...

Θα κάναμε τρελό παρεάκι ρε..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ταιριάζουμε σου λέω... :x:x:x:x

Χρύσα προσφορές κι εγώ κυνηγάω.....Και ναι, στα τρόφιμα είμαι κι εγώ πιο επιλεκτική.... 8-)8-)8-)

Αλλά αλλο αυτό και άλλο να έχεις και να τσιγκουνευεσαι ρε...Καλά κι εμείς είμαστε στο άλλο άκρο βέβαια, αλλά εντάξει...Εχω φίλη που όπου την καλούν κάθεται και φτιάνχει κεικ για να πάει για να μην πληρώσει και πάρει γλυκό στο ζαχαροπλαστείο.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και έχει τη δυνατότητα να αγοράσει...Ε, αυτά τα ακούω και μου σηκώνεται η τρίχα.... :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο π έχει πυρετό ...δεν ξέρω πόσο γιατι πέρυσι τα έκρυψα τα θερμομετρα γιατι τα ήθελε ο Μ και έκλαιγε και έχω ξεχάσει που τα έβαλα και δεν τα βρησκω πια .....

Δεν ξέρω τι θα έκανα με τα αστρονομικα πόσα που λέτε ......μαλλον πια αποταμίευση χαχαχα

κάποτε όταν δούλευα και εγω και δεν ειχε πετσοκοφτει του Κ βγάζαμε καλά λεφτά (για εμάς) δεν έκανα κατι σπουδεο, άπλα είχα την "άνεση " να αγοράζω τα σιντι πουηθελα τα τζιν που μου άρεσαν .......δεν σκευτηκα ποτέ κατι μεγάλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πάντως πως έχετε παρεξηγήσει τελείως το τροπο ζωης μου. Οπότε θα ήθελα καποιος να μου εξηγήσει τι εννοεί με το οτι η ζωη μου δεν εχει καμια σχεση,..γιατι δεν το καταλαβαίνω, ειλικρινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν ξέρεις τι συμβαίνει με μένα?

αν δεν είχα να ανησυχώ σε καθημερινή βάση για τα οικονομικά μας και περισσότερο για την εξασφάλιση των παιδιών μας ίσως να τα έβλεπα αλλιώς. Θέλω να πω ότι όλη αυτή η αβεβαιότητα και το τόσο άγχος που συνεπάγονται της κρίσης που ζούμε μας έκαναν τους περισσότερους να μην μπορούμε να σκεφτούμε τίποτα άλλο πέραν της καθημερινής διαβίωσης. Εγώ πχ όχι δεν θα δούλευα αν ο Γ έπαιρνε καλά λεφτά και αν ήταν εξασφαλισμένο το μέλλον των κοριτσιών. Θα έκανα μεταποιήσεις ρούχων ή ζαχαροπλαστική και θα αράζαμε με το Γ σπίτι μας εκείνος να ζωγραφίζει κι εγώ να ράβω :mrgreen: Αλλά δυστυχώς κάθε μέρα μετράμε. Και οι αριθμοί δε βγαίνουν ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν αυτό εννοώ....όπως τα περιγράφεις... ;););););) Ότι είναι τρόπος ζωής αυτός για σενα...Έχεις τέτοιες εμπειρίες που σου φαίνονται μάταια... 8-)8-)8-)8-)

Αφρο ζήτα από γειτόνισσα ρε θερμόμετρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα θέλω να πω πως έχεις ζήσει εκτός πολλά χρόνια και σε διαφορετικά μέρη του πλανήτη . Γνώρισες φτώχεια-ανέχεια- χλιδή και επέλεξες (προς τιμήν σου) να ζεις με λίγα ενώ θα μπορούσες με πολλά περισσότερα. Εγώ έχοντας ζήσει μόνο στην πόλη μου πρέπει να είμαι εξαιρετικά συνειδητοποιημένη για να πως πως παίρνω πχ 3.000 ευρώ το μήνα και ακόμη και ένα ζευγάρι παπούτσια για το παιδί μου θα το πάρω από τα καλάθια. Θα μπω στον πειρασμό να πάρω το καλύτερο (σε όλα τα επίπεδα).

Στην οικογένειά μας όλα μας τα χρήματα φεύγουν στο φαγητό. Φροντίζω να τρωμε όσο γίνεται ποιοτικά και τα παπούτσια -λούσα μπαινουν σε 2η μοίρα .

Δεν σας προλαβαίνω . Ποστάρω και ξαναδιαβάζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Γωγούλα ωραία παρεούλα θα είμασταν ρεεεε

τον έχω κόψει εγώ τον δικό σου τον Γ

ψωνάκι κι αυτός σαν τον δικό μου τον Γ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ και η Θου πρόγραμμα θα έχει αλλά 3ημερο οχι 5ήμερο.

Όσο για το κείκ μου λες....

Και γω έτσι κάνω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά για να μην φάω την ετοιματζόυρα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...