Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Α, κι έχω ακριβώς παράδειγμα τέτοιο...

Ξαδερφη του άντρα μου έχει παντρευτεί έναν τύπο, στέλεχος μεγάλης πολυεθνικής...Αυτοκίνητο, βενζίνες κλπ του παρέχει η εταιρία, αυτή είχε μια δουλειά με μισθό 1200 ευρώ, ο άντρας της μαζί με μπόνους και εκτός έδρας (όλο ταξίδια στο εξωτερικο έλειπε) έπαιρνε περίπου 8.000 ευρώ το μήνα...Αυτός είχε αποταμιεύσει ένα ποσό της τάξεως των 200.000 ευρώ..Σπίτι δικό τους δεν είχαν και αποφασίζουν να χτίσουν αφού αυτός έχει και ένα οικέπεδο...Έχοντας 200.000 ευρώ στην άκρη αυτός και έναν μισθό 8.000 ευρώ αυτός, επειδή η ΚΥΡΙΑ έχει μάθει να ζει σε παλάτια (σε ένα σπιτάκι 60 τμ :lol::lol::lol::lol::lol: ) αποφασίζει ότι θέλει σπίτι 300 τμ....Και παίρνουν και ένα δάνειο 300.000 ευρώ και βάζουν μια δόση στο κεφάλι τους της τάξεως των 2.000 ευρώ... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Αλλά βγαίνει άνετα από τον μισθό του άντρα.....Εξάλλου, αλλα δάνεια δεν έχουν, βενζίνες, σερβις, σφάλεις,αυτοκίνητα πληρωμένα, μια χαρά...

Μετά από 2 χρόνια αυτός θέλει να πάει ένα βήμα παραπέρα στην καριέρα του και μετακομίζουν εξωτερικό...Νοικιάζουν το σπίτι 2.000, οπότε βγαίνει μια χαρά το δάνειο...Η γυναίκα του εννοείται δε δουλεύει, αλλά εκεί που εχουν πάει έχουν πληρωμένους παιδικούς σταθμούς, επίδομα η γυναίκα του (σα να δούλευε) και αυτός έναν μισθό γύρω στα 10.000..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Οπότε πληρώνουν μόνο ενοίκιο και τα τρέχοντα έξοδα.... :roll::roll::roll: Οπότε ψωνια και ταξίδια οι δυο τους φουλ..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Μια χαρά ε.....;;;Και αυτή η γυναίκα ρε φίλε όποτε τη συναντάω κλαίγεται ότι είναι στριμωγμένοι......... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Της κατεβάζω καντήλια ναι ή όχι;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι αυτό πρέπει να το σταματήσεις δλδ εκείνη την ώρα πάρε τον και παίξτε ή περάστε περισσότερη ώρα έξω!!!

ή πες του αυτό που είπε η Αναστ, ότι η μαμά δεν έχει πάντα γαλατάκι! :? (αν και αυτό δεν μου πολυαρέσει γιατί κοροϊδεύεις το παιδί) :roll:

Γωγώ :lol::lol::lol::-bd:-bd:-bd:-bd σωστή (για τα χρήματα λέω και το ξόδεμα με τις φίλες)!!! ;)

Σισσιώ δλδ πήρες 3κιλά μόνο? :o:o:o:o:o:o

εγώ είχα πάρει στην 1η 8,5 κιλά και στην 2η 9!! 8-)

ρε μην γράφετε τόσα πολλά δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω!!! :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να αφήσεις γαλα στην καταψυξη ρε Λενάκι! :mrgreen:

Σιγα μην χασεις την Πραγα :D είναι πολυ σημαντικό να είστε καλα το ζευγαρι. Ο μικρος μια χαρα έχει θηλάσει! :oops: Σόρι κορίτσια, αλλα όλα κι όλα! :geek::geek::geek:

Επισης έχω να σας πω οτι με τον Π διανύουμε μια απο τις καλύτερες περιόδους της σχεσης μας. Φτου φτου να μη μας ματιάξω! Αυριο έχουμε επέτειο γάμου :x κλείνουμε 6 χρόνια γάμου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω :lol::lol::lol::lol:

για πες ρε σε ποιά χώρα πήγαν να πάμε και εμείς? και τι δουλειά κάνει ο σύζυγος μπας και κάνουμε και εμείς? :P:P

και το Λονδίνο είναι πολύ όμορφο τα Χριστούγεννα :D

Σισσιώ φτου φτου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα ενώ εγώ ήμουν 23 χρονών, έπαιρνα 1400-1600 ευρώ το μήνα....

Και ο Γιώργος στα 28 του κάνοντας 3-4 δουλειές, έπαιρνε 3.000-3.500 ευρώ το μήνα....

Κάνε τη σούμα να δεις τι πέρναμε..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Πληρώναμε ενοίκιο και τρέχοντα έξοδα, πήγαμε πήραμε αμάξι με δόση 530 ευρώ το μήνα κλπ κλπ κλπ κλπ....

Ε, μετά κάτι πραγματάκια που πήραμε για το σπίτι (φωτιστικά, ηλεκτρικές συσκευές), λίγα λεφτά που δωσαμε για πράγματα γάμου, πάνεεεεεε.............

Και τώρα παίρνουμε τα τρία μας..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Οπως λέει και ο αντρούλης μου "Χαλάλι μας μωρό μου..Όσα φάγαμε στα ξένα, στο μ....ι και στην ταβέρνα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και εγώ του λέω "μικροί είμαστε ακόμη...Του πούστη...Μέχρι να πεθάνουμε θα έχουμε φτιάξει ένα σπίτι δικό μας..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι πήγαν εκεί από όπου κατάγεται ο άντρας της Φρανίτας..... 8-)8-)8-)8-)

Ο άντρας της σε φαρμακευτική.....

Ξέρεις τι μου τη σπάει;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Ότι κλαίγεται ρε φίλε... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Δεν μπορώ, θέλω να την μπουκετώσω..... :evil::evil::evil::evil:

Ασε που όταν την πιάνουν τα ψωνίστικα, λέω από μέσα μου... "Παλιογύφτισσα πήρες τον μαλάκα και έγινες κυρία και πουλάς και μούρη....Από τα μπαρ που δούλευες μου έγινες αρχόντισσα" :evil::evil::evil::evil::evil::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και στον Γ λέω για την ξαδέρφη του... "Οι πουτάνες και οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και το άλλο που σκέφτομαι είναι "Ρε Θεε δεν ξέρεις που δίνεις τα λεφτά...." :lol::lol::lol::lol: Μα τόσα λεφτά και αμα τη δείτε τι φοράει.......Δεν έχει γούστο καθόλου μιλάμε.... :?:?:?

Ωραία την έθαψα την ξαδέρφη!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

post-16404-13873939815779_thumb.jpg

post-16404-13873939815925_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα πηγαινα κ θα κατεβαζα τα μαγαζια ολα....τιποτα δεν θα αφηνα :lol::lol::lol:

εγω το 2004 επερνα 1300 δουλευα σε μεγαλη φαρμακοβιομηχανια...τα χαλαγα ολα....αμαξι αγορασα ντουκου γιατι δεν μου αρεσαν τα δανεια κ εκανα ζωαρα.....τωρα χεσε μεσα....

γωγω απο 20-24 γινετε αλλα καλυτερα γυρω στις 22....

δεν πειραζει που δεν θυμασαι ειμαι σπανιο περιστατικο εγω :lol:

χρυσα τοτε δεν ειχα προβλημα απο αυτο απο την εμφυτευση...ενας γιατρος εξυπνος βαρεθηκε να με αναλλαβει κ προσπαθησε να με βαλει να κανω εκτρωση κ επινοησε ενα λογω...σου λεει δυο καισαρικες κ να με ζαλιζει αυτη....εντωμεταξυ ολοι ξεραν το ονομα μου οταν πηγαινα για υπερηχο αφου ο ενας το ειπε στον αλλο...γυρισα κ εγω ολη την αθηνα.....ειχα παει σε 1 εβδομαδα σε ολους τους γνωστους κ φυσικα κανενας δεν ειπε οτι πεθαινω σε 2 μερες....το μωρακι απο αλλο εφυγε κ αυτο εκανα φυσιολογικα στις 22 εβδομαδες....κ να πω δεν μου στοιχισε οσο την διακοπη που εκανα...τεσπα αυτα ειναι περασμενα κ κοιταμε μπροστα...ουτε θελω να τα γραφω ξανα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Κατερίνα είχα φροντίσει να γίνω γουρούνα απο πριν λέμε!!! :lol::lol::lol::mrgreen:

Γωγω αυτην την ξαδερφη την συζηταγαμε και στο σπιτι μου τις προαλλες ρε! :mrgreen::lol: Είναι "μερικές" που έχουν τις τύχες τις καλές τι να κάνουμε! :lol::lol::lol:

Αργυρούλα αν προσθέσεις αυτα που έχασα το 1ο 3μηνο και ξαναπήρα τόσα εβαλα και γω, 8-9 περίπου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι ρε Γωγώ...ένα σπίτι δικό μας!!!!Το όνειρο μου..όχι 300 τμ κανα 100-120 μου φτάνει!!!

Ρε και εγώ κάποτε έπαιρνα 1800 και ο άντρας μου με 2 δουλειές κανα 2000 τώρα έχουμε πέσει αρκετα αλλά πάλι είμαστε πολυ καλά αν μας πλήρωνε φυσικά το καθικι :evil::evil:

Καλά για τους γνωστούς σας ουδέν σχόλιον...εμ από τσιγκουνιά θα κάνανε λεφτά φαντάζομαι :?:?

Σισσάκι μπράβο ρε!!!Πάντα έτσι να είστε!!!

Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν παίζεσαι λέμε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετεροχρονισμένα τα γραφω! :lol::lol::lol::mrgreen:

Γωγωωωωω!!! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σε έκανε η Βικυ σαν τα μουτρα της! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλακα πλάκα όμως νομιζω οτι φταιει η εγκυμοσύνη, δεν έχω πια όρεξη για σεξ, προτιμώ αυτό που έχουμε σε αυτή τη φάση. :);):x:x:x

Καλά εγω δε θα σχολιασω καν τι αιρναμε και τι παίρνουμε... :twisted::twisted::twisted: Μονο τα 1000 € του στεγαστικού παρέμειναν σταθερά. :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου δεν πολυκατάλαβα,κάτι θυμάμαι από παλιά,αλλά πρέπει να πέρασες δύσκολα....λυπάμαι..

Αλλά κοιτάμε μπροστά όπως λες και εσύ ;) Από ηλίθιους γιατρούς αλλο τπτ.. :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμεις που εχουμε δικο μας μη φανταστειτε τιποτε μεγαλο 80τμ πληρωνουμε ενα δανειο φουλ.....σχεδον ο μισθος του συζηγου παει εκει....αλλα λεμε επενδυση για τα παιδια μας,να αφησουμε κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα καλα να [ερασετε..ολοι περνανε τετοιες φασεις ρεεε...

ματσ μουτσ :x:x

Λοιπν παιδια..εχω ενα προσφατο παραδειγα..

εχω εναν συναδελφο που του καταχορω τις αποδειξεις σε εξελ...

ε τα λευτα τους τα ξοδευουν σε τροφημα..αλαλ οχι καλα ..ποιοτηκα...και σε ρουχα εκεινης...

γι ατον αντρα της δεν ψωνιζει τιποτα..ουτ επολλα για τα παιδια..ενα καρο λεφτα σε φαη και απορροιπαντικα..

και ουτε ταξιδι απανε- τ ξεω μαζι δουλευουμε...

ελεος..

εγω θα εκανα οτι και η Σισσυ περιπου..με τη διαφορ αοτι θα ασχολομουν περισσοτερο με τα παιδι αμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μωρή Σίσσυ που μου το παίζεις και σοβαρή....... :lol::lol::lol::lol::lol: Σε ενόχλησε η λέξη "πήδαγε";;;;Εδώ ολόκληρος επιστήμων και λέει για χοροπηδητό.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και ναι, γι'αυτή την ξαδέρφη του Γ. λέω που έθαβα και σπίτι σου..... :twisted::twisted::twisted:

Κατερίνα κι εγώ πλέον με τις σημερινές συνθήκες βολεύομαι σε 120τμ..Αρκεί να μην έχω γιαγιάδες μες στα πόδια μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρυσανθη δε θυμαμαι καθόλου...Πωπωπω τι περασες κοπέλα μου.. :(:(:(:( Πόσο δύσκολο... :(:(:(

Μακάρι σύντομα ο Θεος να σου χαρίσει ένα παιδάκι... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξελογιάστρες!!!Πήγε 3 και δεν έκανα τπτ σήμερα!!!!!!Πω πω έχω ντουλάπες και βαριέμαι....

Σήμερα απολύομαι, πάω να πάρω τα χαρτιά μου και αύριο ΟΑΕΔ για ταμείο,μπας και πάρω κανα ευρώ από εκεί ;)

Τα λέμε κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω τα καταφερα εκανα την κουκλαρα μου,εχω κ τον γιο μου....λεω αργοτερα να κανω κ ενα αγορακι ακομα γιατι εχω κανει ειδικοτητα στην επιλογη φυλλου :lol::lol: πλακα κανω γερο πανω απο ολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να βγαλω το τικεράκι μου! :twisted::twisted::twisted: Το είδα και ξανααγχώθηκα! :twisted::oops::oops::oops:

Μωρή Γωγώ δε με "πειραξε" !!!! Αλλα δεν περίμενα απο σένα μωρη μια παρθενοπιπίτσα να την ξεστομίσεις!!! :lol::lol::lol::lol:

Εγω φταίω που την ζηλεύεις την ξαδέρφη;;; Ααααααχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen: Σε πειράζω!

Γιατί μαρη Χρύσα;;; Εγω τί είπα;; Το ρωτο που έγραψα ειναι οτι θα ασχολούμουν με τα παιδιά μου! Μουσεία, θέατρα, λυρική :mrgreen: δραστηριότητες! Αρα τα ίδια ΑΚΡΙΒΩΣ θα έκανες με μένα! :twisted::mrgreen:

Αααα!! Και όχι πως τωρα δεν τον έχω πασα!!! Να μην ξεχνιόμαστε!!! :lol::lol::mrgreen:

Τα θυμάμαι όλα Χρυσανθη. Αληθεια γιατι αλλαξες νικνέιμ; :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα υγεια εννοειται...

σισιω το πρωτο μωρο ηταν κοριτσι το δευτερο κοριτσι παλι κ θα το εβγαζα ραφαελα....αφου το εχασα δεν μπορουσα ουτε να βλεπω το ονομα αυτο....πιστευα οτι δεν θα καταφερνα να κανω το αδελφακι στο γιο μου...ηταν αποφαση μιας στιγμης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ τη "ζηλεύω" για τα λεφτά της γιατί μπορεί να παρέχει στα παιδιά της αυτά που εγώ δεν μπορώ (πχ ένα καλό σχολείο), που κάνει 3 ταξίδια το χρόνο με τον άντρα της, αλλά ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ δε θα ήθελα να είμαι στη θέση της.. :?:?:?:? Θα ήμουν δυστυχισμένη....Είναι μόνη της τον περισσότερο καιρό με δύο παιδιά αφού ο άντρας της λείπει σε ταξίδια συνέχεια(στανταρ θα έχει κάνει και τις κουτσουκέλες του :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ), δεν έχει ούτε έναν άνθρωπο δικό της εκεί και όσα ψώνια και να κάνει δεν καλύπτουν το κενό της..Επίσης, είναι πολύ κακός άνθρωπος και τρώγεται με τα πάντα.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Και είναι και αχάριστη... :evil::evil::evil:

Χρυσάνθη 3ο παιδακι εννοούσα ρε... :x:x:x:x

Σίσσυ εγώ αυτή τη λέξη τη χρησιμοποιώ συνεχεια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αφού ξέρεις πόσο βρωμόστομη είμαι.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααα

ακουσα το πουλακι τσιου..χαχαχ

καλο..ιδιως το τελος τελειοοοοο

τα μικρα κολλησαν

καλε η βικυ σοβαρη ηταν.. :roll::roll::roll:

οκ με το σχολειο..αυριο θα παω να δω τι θελουν απο μενα κ απο βδομαδα αρχιζει..ρωτησα το θοδωρη αν θελει κ λεει ναι..ενω παλια ελεγε οχι..με βαρεθηκε :lol::lol::lol:

καλε σε κελιστο κολυμβητηριο το πηγα πατε καλα?????????

αλλα μελανιασε το καμαρι μου..υδρατμους εβγαζε η πισινα

ες παιδια περισι δε εμαθε τιποτα..κ με αλλες μαμαδες που μιλησα κ αυτες τα ιδια..μονο μα μμονο ενα τραγουδακι με ειπε που δε το ξερω..

λες κ μονο φυλαξη ηταν...

αργι νομιζω τετοια ζουζουνια εχω κ γω..στα επιπλα χωνονται..αλλα αν δε τα σκοτωσω δηλ δε τα καταφερω δε σκαω..τα αφηνω ζωντανα :?:?

ελενα μα ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο χαρηκα που τα βρικατεεε :x:x:x:x ελατε ελλαδα ρε.ζχαχαχαχα

λονδινο η πραγα θα διαλαγα :geek:

εμενα με εχει ρημαξει ο μικρος στο μεμε..ελεος

σα μωρο..

σημερα με δαγκωσε στο μπουτι το δαγκωσα με βαρεσε το βαρεσα αυτο 2-3 φορες κ γελουσε..παιχνιδι το εβλεπε :evil::evil::evil::evil::evil:

νατασουυυ ελα πες στα κοριτσια τη ωρα ξυπνησες?εεεελααα :evil::evil::evil:

καλα μιλησα με ειρηνη στο τηλ..κ με λεει η γλωσσου..εχουμε καιρο να τα πουμε ποτε θα ερθουμε/. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σισσακι οα ντρας σου η πεθερα δε σε πρηζουν που μπας για φυσιολογικο

χρυσανθη περασες πολλα..θα θελα να τα μαθω αλλα θα χαλαστεις κ δε θελω..σου ευχομαι κ 3 μωρο οποτε το θες

γωγω εσυ βρωμοστομη????????απαπαπ

νατασουλα χαθηκαμε :!::!:

ξεκοληστε με τα λεφτα ρεεεεε..υγεια πανω απ ολα...μια ζωη τη εχουμεεεε..τα λεφτα δε θα παρουμε μαζι μας...

εγω το μονο που θα θελα θα ηταν να μη ειχα δανειο..ολα τ αλλα ειναι οκ.α κ μια κορη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa..γωγουλινι μερικε ςγυναικες δεν τις πειραζει αυτο..

εαν αυτο την κανει ευτυχισμενη..εσυ τι προβλημα εχεις μαρι...

μπορει να εχει και αυτη γκομενο..πωπω..πως κανεις ετσι..

πφφφ..ζηλιαρα!!!!

εγω δεν θα ηθελα να εχω τους συγκατοικους απο κατω...θα ημουν τρισευτυχισμενη τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...