Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Χρυσανθη και εγω αυτης τησ αποψης ειμαι..να ειναι λιτος και απεριττος..

του μεγαλου μου ο σταυρος ειναι υπερπαραγωγη...τον διαλεξε η νονα..αμφιβαλλω εανποτε τον φορεσει..

αν και δ εμου αρεσει ο σταυρος σε αντρες..

προτιμω λευκοχρυσο αν και εχω δει μερικους κιτρινους πολυ κομψους..η καποιον συνδιασμο..

των 2 αλλων βαφτισιμιων μου ειναι απλος τετραγωνος χωρις εσταυρομενο απο κιτρινο χρυσο και απο πανω "κολλιμενος" ενας μικροτερος λευκοχρυσος..

κατι τετοιο εαν βρω θα ηθελα να παρω και του Λεωνιδα...

Παντως εγω εαν ειναι για κατι να δοσω λεφτα..προτιμω να ειναι ο σταυρος γιατι οτι και να λεμε ειναι επενδυση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα...Τι κάνετε;;Σέρνομαι σήμερα.... :?:?:?:? Ίσως επειδή αλλάζω εβδομάδα;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Κορίτσια βοηθηστε με...Πότε γίνεται η β επιπέδου;;;;; :roll::roll::roll: Πήρα τηλ σήμερα να κλείσω ραντεβού και μου είπε η γραμματέας του υπερηχογραφιστή ή 21η ή 22η....Έκλεισα την 22η εβδομάδα...13/12.... :roll::roll: Στις άλλες δυο δε θυμάμαι πότε είχα κάνει.... :roll::roll::roll::roll:

Αφροδιτάκι ελπίζω να μην είναι τίποτα ρε... :(:(:( Περαστικούλια....Έχει πυρετό ή δέκατα;;Βήχα;;;Πνίγεται από το βήχα;;;;; :roll::roll::roll::roll: Τη Μαρτίνα όταν την πήγαμε νοσοκομείο ήταν όλη μέρα με μισάνοιχτα μάτια, δεν μπορούσε καλά καλά να τα ανοίξει και δεν είχε καμία σχέση με το παιδί που είναι.. :roll::roll::roll: Η νωθρότητα γενικά μας προβληματισε.. :roll::roll::roll: Αλλά μπορεί να είναι και από κούραση... :roll::roll::roll::roll: Ελπίζω να μην είναι τίποτα...Είσαι και μόνη σου ρε γμτ... :(:(:(

Νατασουλα μου χάρηκα που σε διάβασα... :mrgreen::mrgreen: Να μπαίνεις συχνότερα...

Αρτζι μου άρεσε πολύ το μποτάκι... 8-)8-)8-) Πότε θα ξανανέβω σε τέτοια παπούτσια;;; :roll::roll::roll: Ρε κορίτσια έχω μια κοιλιά λες και είμαι 6 μηνών... :?:?:? Και κιλά έχω πάρει 4... :oops::oops::oops:

Σισσόνι θα γεννήσεις.. :mrgreen::mrgreen: Να το καταπιείς αποκλείεται... :lol::lol::lol::lol:ΧΟΡΟΠΗΔΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζωούλα αντε φτάνει και για σενα η μεγάλη μέρα... :mrgreen::mrgreen: Μακάρι να έχουμε τέλειαααα νέα... :mrgreen::mrgreen:

Με τους θηλασμούς ρε 'συ δεν ξέρω..Νιώθω ότι δεν έχω γάλα.. :roll::roll::roll: Και η μικρή δεν πολυζητάει όπως πριν...Και πρωί και βράδυ εγώ τη βάζω με το ζόρι να πιει... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Λέτε να αποθηλάζει;;;;Δε θέλω... :(:(:( Ο άντρας μου με λέει ανώμαλη... :twisted::twisted: \

Χρυσάνθη μια φίλη μου που είχε τα ίδια συμπτώματα με σενα, τελικά είχε λαβύρινθο.... :roll::roll: Έχει μάθει να ζει με αυτό, απλώς το παρακολουθεί..Α!Και από το ένα αυτί δεν ακούει καλά.... :o:o

Επίσης, έχεις κανει τόσες καισαρικές;;;; :oops::oops::oops: Είχες καποια άτυχη εγκυμοσύνη;;; :oops::oops::oops: Σύντομα σου εύχομαι με ένα 3ο.... :mrgreen::mrgreen:

Αναστασάκο μπερδεμένη μωρέ η ζωή σου... :(:(:( Αλλά εσύ είσαι παληκάρι.. :x:x:x Εύχομαι σύντομα να βρεις μια λύση... :x:x:x:x:x ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ... :x:x:x

Θούλη μωρή σε ανοιχτό κολυμβητηριο το πήγες το παιδί;;;;; :o:o:o Φυσικό είναι να παγώσει... :?:?:?

Επίσης, συμφωνω απόλυτα με την Αρτζι...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΟΛΕΙΟ... :twisted::twisted: ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΕΜΠΕΛΗΣ... :twisted::twisted: ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ;;;ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ...Ουφ!!!!!!Πολύ χαλαρη σε βρίσκω... :roll::roll::roll:

Χρύσα λευκόχρυσοι και απλοί σταυροί σου αρέσουν, αλλά όλους τους περίπλοκους μας έβαλες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε η Βίκυ είναι σούργελο... :lol::lol::lol::lol: Απορώ που την είδατε σοβαρή... :shock::shock::shock::shock: Μωρή σιγανοπαπαδιά το έπαιζες;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μαράκι άραξε και απόλαυσε καφεδάκι... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μεχρτι την 23η ευδομαδα γινετε..

μια χαρα εκλεισες....

μαρι..δεν βρισκω αυτον που πηρα στα αλλα "παιδια" μου

χαχαχ...ποτε σα ςβαζω οτι να ναι να μου πειτε γνωμη...

να ξες οτι στα επομενα μωρα η εγκυμοσυνη φενεται παντα πιο γρηγορα..και πιο μεγαλη κοιλια...

μια χαρα τα πας..

καλα ρε..η Χρυσανθη ειχε 2 ατυχες κυισεις..δε θυμασαι;;;μεχρι και εγωτ ο ξερω..ειδικα το ενα ειχε παει και εμφυτευτει πανω στην τομη της καισαρικης...τωρα δε θυμαμαι τι εγινε μετα γιατι δεν πολυδιαβαζα το ποστ

Σηγα μην ηταν σιγανοπαπαδια καλε..τι νομιζει ςοτι μας ελεγε ο Λεο..κοφτε τη γκομενοσυζητηση θα σας καρφοσω στον μπαμπα...μπαααααα...χαχαχα...

θΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ αΡΓΥΡΩ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΙς ΑΛΛΕς...

οσο για την Τασια..εγω σας ειπα..ο συγκατοικος ειναι γκει..δεν το συζητω..

Ζωιτσααααα...το πουλακι τσιου θα μας γινεις;;;; :lol::lol::lol:

πλακιτσα...ΟΚ..να χαλαρωσουμε λιγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνησε!!!! Αφου τον άφησα στο καναπέ για να φτιάξω να φάω χαχαχαχαχα

Έχει καλή διάθεση ....μπορεί να ήθελε ύπνο τι να πω ......

Δεν τρώει όμως .....ήθελε το γιατάκι μου ...έτρωγε απο εμένα αλλα μόλις τον έβαλα να φαει στο καρεκλακι δεν τρώει ......γρρρρρρ

Κάνω σουπίτσα θα σας διαβάσω σε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σου είπα τον τρίτο....Τον λευκόχρυσο τον απλό.. :mrgreen::mrgreen: Αλλά σημασία έχει τι θα πει και η κουμπάρα σου, η Βίκυ... :lol::lol::lol::lol:

Καλά για τη Χρυσάνθη δε θυμάμαι τίποτα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Σαν να το ακούω πρώτη φορά... :o:o:o:o Μπορεί λόγω εγκυμοσύνης να μην το θυμάμαι... :roll::roll::roll: Ξεχνάω απίστευτα πολύ πλέον... :roll::roll::roll:

Χρυσάνθη σόρρυ ρε... :oops::oops::oops: Δεν το ήξερα... :(:(:( Λυπάμαι.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟιτα...αμα ακουω τη Βικυ..θα παρω εναν μεταχειρησμενοα πο μαυραγωριτη σε τιμη σκοτωμα..

αστηνα καλε αυτην..

ειπα..θα δοσω λεφτα μονο σε σταυρο και ρουχα ...

και ρουχα να ειναι κανονικα..να τα φορσει ολο το καλοκαιρι σε γιορτες γεννεθλεια κλπ...ολα τα υπολοιπα θα ειναι κομψα, λιτα και απερριτα και φυσικα οικονομικα...

Μπομπο θα κανω μερικες...γιατι θα πρεπει να δοσω στο εξ αθηνων σοι..γιατι αλλιως θα γινει πραξηκοπημα...και δε θα τους καλεσω και δε θα παρουν και μπομπο..δε θα μου ξαναμιλισουν..μεταξη μας..σκασιλα μου... :lol::lol::lol:

Αφρο μπορει να δυσανασχετησε..λιγο καπου να πονεσε..ε μωρακι ειναι ακομα ρε συ...

Απο δοντια πως πατε;;;..παντως ο Ζαν παιδια..με εχει ταραξει..βγαζει πολυ γρηγορα δοντια..

ηδη εχει 12 και ειδα χτες τους κινοδοντες πανω κατω πρισμενους..

οταν θα παμε τον αλλο μηνα η θα εχουν σκασει..η θα ειναι οπου να ναι...

ελεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω η Βυκη το επενέβη επάνω παρθενοπιπιτσα χαχαχαχαχα για να βγούμε εμείς τα σουργελα που την παρασέρνουν χαχαχαχα

Ο αδερφός μου έχει λαβρινθο και δεν οδηγεί μόνος του μεγάλες αποστάσεις γιατι ζαλίζεται.

αυτο το παιδι θα με σκάσει οτι τρώω εγω θέλει και αν του το δώσω θέλει το επόμενο που θα φάω .....

Γωγω τέλεια Στις 22 είναι η καλύτερη ευδομαδα.

Τι άλλο ..... του έκανα σούπα ρύζι με κοτόπουλο και μπροκολο ....εύχομαι να φαει ....αρχίζει να χαλάει εξαιτίας του μανώλη .....

Απο δόντια οι κυνόδοντες έχουν βγει λίγο ...η μύτη μόνο εδω και μήνες και περιμένουμε τα πίσω πίσω και πάνω και κάτω .....ετσι κατάλαβα την τελευταία φορά που τα μέτρησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα σορρυ αλλα απο όσους σταυρούς έβαλες κανένας δεν μου άρεσε .......έχω ερωτευτει τον σταυρό του πάνου που άδου είπα πως είναι.

το παιδι μου είναι σαβουροφεις και μακαρονας ....τα μακαρόνια τρώει που είναι 2 ημερών ......τι να πω .....γούστα είναι αυτα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!

Χάθηκα πάλι γιατί βάφαμε το σπίτι, ξεπατώθηκα λέμε...έχω όμως αρκετά ακόμη να κάνω :?:?

Δεν λέω ευκαιρία ήταν και ξεβρομίσαμε αλλά νιώθω σαν να έχω κάνει μετακόμιση.

Η μικρή στη μαμά μου και περνάει τέλεια...ούτε στο τηλ δεν μου μιλάει το σούργελο :cry::cry:

Σας διάβαζα αργά το βράδυ αλλά δεν θυμάμαι και πάρα πολλά :oops::oops:

Αφροδίτη περαστικά σας,ευχομαι να μην είναι τπτ

Σας ζήλεψα που γνωρίσατε τη Βίκυ,ανδεν είχα τα μαστόρια θα ερχόμουν με χίλια!!!!!

Χρύσα θα έρθω μια μέρα να μου κάνεις το τραπέζι...κάθε φορά που γράφεις τις συνταγές σου μου τρέχουν τα σάλια...

Γωγώ την β' επιπέδου την είχα κάνει αρχές της 23ης εβδομάδας.

Όσο για τον θηλασμό μην την πιέζεις ρε,δίνε μόνο όταν σου ζητάει.Θυμάμαι η Πατσούρου μου είχε πει ότι από τον χρόνο περίπου,δεν προσφέρεις ποτέ στήθος εσύ παρα μόνο 'οταν το ζητήσει το μωρό.Αν προσφέρουμε εμείς σημαίνει ότι δεν θέλουμε να ξεκολήσουν από τοβρακί μας τα παιδιά...

Μου το είχε πει αυτό σε φάση παρόμοια με τη δική σου που της είπα ότι όταν δεν ζητήσει της δίνω εγώ στηθος.

Στην ηλικία της Μαρτίνας η Ειρήνη μου επινε μόνο το πρωί λίγο και 21 μηνών αποθήλασε

Σισσάκι προσπάθησε να μην αγχώνεσαι ρε,θα βγει η μπεμπούλα που θα πάει...εγώ όλο τον 9ο δεν είχα ούτε μία σύσπαση...έλεγα δεν πρόκειται να γεννήσω εγώ...η πρώτη σύσπαση ήταν 23 ώρες πρίν γεννήσω,υπομονή είναι όντως πολύ σπαστικό να σου λένε όλοι "ακόμη δεν γέννησες;"

Αργυ η μποτα τέλεια!!!!Εχω και εγώ την δικιά μου απο Γερμανία ακόμη ενθύμιο!!!

Κανει κρύο εκει;

Ζωή με το καλό η εμβρυομεταφορά και τέλος του μήνα ευχομαι ναμας πεις τα ευχάριστα ;);)

Βένη να χαίρεσαι τον Φιλιππάκο σου για χθες!!!

Δεν θυμάμαι άλλα :oops::oops::oops: να βγάλω κανα φρύδι γιατι κοντεύω να γίνω σαν τον συγχωρεμένο τον Καραμανλή

καλέ γράψατε πολλά...που είναι οι σταυροί που έβαλε η Χρύσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ..

ΝΑΙ...ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟΚΟΝΤΑ ΚΑΛΕ...

χαχαχαχ...

οχι ηταν σεμνη...δενπροσεχε αλλους αντρες..εγω ειδα 2 3

τεκνα..

Ακους τασια..μαζι μου θα βγαινεις..εγω σταμπαρω τα ωραια τεκνα..εσυ θα τα γλεντας... :lol::lol:

και ο Ζαν εχει χαλασει λιιιγο στο φαη..

ο φοφος παλη δε λεει να ακολουθησει το παραδειγμα του αδελφου του..

αφου εφαγε χαβιαρι..και του αρεσε,....ηθελε και αλλο..χαχαχα

κατερινα ελαααα...

εγω τρελαινομαι να εχω κοσμο και να μαγειρευω...βασικη προυποθεση..να μη κανει ςδιαιτα..

γιατι αν παμε ετσι..μονο την Αφρο και τη Θου θα τραπεζονω...που δεν το παιζουν μοντελα και τρωνε..

αυτη η κουμπαρα μου μονο κατι τσιμπισαν..πφφ...χαχαχαχαχα

Καλοριζικο το πεντακαθαρο σπιτακι σας..ποσο μ'αρεσειιιι

αχ και εγω πρεπει καποια στιγμη να ανασκουμποθω..

τοσ πιτι εχει να βαφτει 5 χρονια κλεισμενα..το καλοκαιρι που το ετοιμαζαμε για το γαμο..παει στα 6..

ε βαλτε και τηνα φυριμενη τεχνι του ζαν με τον ανεξητηλο..δε θελει πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες! :)

Αχ καλε τι ώρα πήγε;;; Παω να πάρω το ΛΑΙΚΟ μη κλεισει το τμημα και μείνω χωρίς ενέσεις και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ θα την χαλάσω τη δίαιτα για πάρτυ σου!!!Σιγά μην αντισταθώ σε τέτοιο γεύμα ;)

Δεν ντρεπομαι στο φαγητό εγώ!

Ρε εμείς έχουμε πολύ υγρασία γιαυτο βάψαμε,πήραμε και έναν καλό αφυγραντήρα για να δούμε...500 ευρό μας φύγανε πάλι....ανδεν δω αποτελεσμα θα φρικάρω!Ο άντρας μου λέει με την 1η κουκίδα μούχλας φύγαμε...

Δεν υπάρχουν καλά σπίτια και χωρίς υγρασία εδώ δυστηχώς...έψαξα πολύ αλλά εδώ που ειμαστε, ειναι λίγο έξω από το χωριό που μ'αρέσει,έχουμε πάρκινγκ(φαντάσου τι γίνεται το καλοκαίρι),δικό μας λέβητα,είναι πολύ ζεστό σπίτι γενικά δεν βολέυανε καΙ τα επιπλα μας αλλού.Για να δούμε :?:?

Ξαναρωτώ,πού τους έβαλες τους σταυρούς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D Τι κανετε?

Ειμαι καλα!! :D Χθες βραδυ κατσαμε με τον Π. και καναμε μια συζητηση που επρεπε να την κανουμε εδω και πολλους μηνες αλλα για διαφρορους λογους κανενας δεν ανοιγε το στομα του. Ειχαμε απομακρυνθει πολυ μετα την γεννηση του Γ. και αυτο μας δημιουργουσε προβληματα. Χθες λοιπον λυθηκαν ολα! Υποσχεθηκαμε να γινουμε οπως παλια που λεγαμε τα παντα ο ενας στον αλλο. Μου προτεινε να παμε ταξιδακι τα δυο μας τα Χριστουγεννα! Ειμαστε μεταξυ, Παρισιου, Λονδινου η Πραγας. Το θεμα ειναι τι θα κανω με τον μκρο που θηλαζει...η αληθεια ειναι οτι θελω να αποθηλασω, με κουρασε να κρεμεται στην κυριολεξια ολη μερα απο το μεμε και λεω μηπως ετσι ειναι ευκαιρια να το κοψουμε η θα ειναι πολυ βαρβαρο να του το κανω αυτο λετε? θελω γνωμες.

Βικακι εμεινα με το περιστατικο στην μονη..ανατριχιασα ολοκληρη!

Χρυσακι και εμενα ο τριτος ο σταυρος μου αρεσε πιο πολυ!

Αφρο τι εχει το μαναρακι μου μωρε? Μπορει να περναει καμια ιωσουλα.

Γωγουλα καλα εκλεισες. Μεχρι την 23 εβδομαδα την κανουν.

Νατασουλα χαθηκες! Σε τρεχουν ολο εξω ε? Τα παιδια καλα ειναι?

Αναστασια μια μεγαλη αγκαλια απο εμενα! :YMHUG::YMHUG::x

Ζωουλα αντε να περασει ο καιρος να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!! Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια!

Σισσακι μην αγχωνεσαι βρε! Ολα θα πανε οπως τα θελεις θα δεις!

Αργυ τι τελεια που ην εκανες την μποτα!!! Εμας θα κανουν γιορτη εκεινη την μερα αλλα δεν ξερω αν θα φτιαξουν ιποτα τα παιδια. Καλα τα εντομα ειναι αηδιαααα! Εγω θα νομιζα οτι ειναι συνεχεια πανω μου! :lol: Ασε που δεν θα μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ.

Μαρακι πολυ ωραιο το παπουτσακι!! Φορανε και τετοια τον χειμωνα? Ειμαι εντελως ασχετη :oops:

Θου φυσικα και να τον πας βρε παιδικο και ολες τις μερες! :P Γιατι κρυωνε στο κολυμβητηριο? Το νερο δεν ηταν πολυ ζεστο?

Αυριο θα βγω με την φιλη μου για φαγητο, μετα καφε και μετα shopping therapy!! :D Το εχω τοσο αναγκη! Ηρθε ο Π. σας αφηνω, τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια..γι απειτε...

εαν ειχατε ενανσ υζυγο ο οποιος παιρνει ενα καλο μισθο..οχι χιλιαρικο..ουτε 2...παραπανω...γυρω στα 3-3,50...

σε τι θα καταναλωνατε τον μισθο του;;;..

ας υποθεσουμε οτι εχει και εταιρικο αυτοκινητο αρα μηδεν εξοδα βενζινες ασλαφιες σερβισ πληρομενα..και εχετε και ενα σπιτι δικο σας χωρις δανεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι :D μπράβο έτσι....

κοίτα αν θέλεις να αποθηλάσεις μέχρι τα Χριστούγεννα ξεκίνα από τώρα τις προσπάθειες, κρίμα να το κάνεις απότομα!!! ;)

καλά ψώνια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα θα αποταμίευα κάποια χρήματα και τα υπόλοιπα λούσα και ταξίδια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Λενάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα.... :mrgreen::mrgreen: Αντε να κάνετε το ταξιδάκι σας να ανανεωθείτε...Κι εμείς κατά καιρούς περνάμε φάσεις με τον Γ... :roll::roll::roll::roll:

Για το θηλασμό, καλύτερα ξεκίνα από τώρα.... :roll::roll::roll:

Κατερίνα έτσι είχε πει η πατσούρου;;;; :?:?:?:? Και αν έτσι αποθηλάσει;;;; :roll::roll: Εγώ της το δίνω και όταν κλαίει για να ηρεμήσει... :oops::oops::oops: Χωρίς να ζητήσει... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ναι εννοειται πως θα ξεκινησω απο τωρα αλλα δεν ξερω πως να το κανω. Συνηθως του αποσπω την προσοχη αλλα δεν πιανει παντα. Και φυσικα δεν προσφερω απο μονη μου απλα οποτε με βρισκει να καθομαι ορμαει κατεβαζει μπλουζα και παιρνει κανα 2 τζουρες. Τον υπνο χωρις το μεμε πως θα το καταφερω γμτ? Με κουρασε τοσο πολυ ολο αυτο :oops:

Χρυσα και εγω θα αποταμιευα τα περισσοτερα, μετα σε ρουχα και ταξιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Λενάκη!!πολύ χάρηκα που είσαι καλά :D:D Πολλάζευγάρια το παθαίνουν αυτό μετά από ένα μωράκι,φυσιολογικό είναι.Εφόσον μιλήσατε και τα βρήκατε όλα καλά ;)

Παρίσι δεν έχετε πάει;Πάτε κάπου αλλού τώρα ρε,Ρώμη θα μου άρεσε εμένα πολύ.Λονδίνο όχι τόσο,Πράγα ναι, αι λάικ!!

Πόσο συχνά θηλάζει ο Γ;Πόσεςμέρες θα λείψετε;Το έχεις αφήσει νύχτα ποτέ;Πέρυσι τον Δεκέμβριο είχα αφήσει και εγώ την δικιά μου 1η φορά 17μηνών ,δεν είχε κανένα πρόβλημα,μάλιστα όταν γύρισα δεν ζήτησε κατευθείαν να θηλάσει και κουφάθηκα!

Χρύσα υπάρχουν τετοιες οικογένειες ρε;Με τέτοιους μισθούς;

Σίγουρα θα αποταμείευα κάτι και θα ζούσα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα γιατί ρωτάς;;;;;; :roll::roll::roll:

Βρήκε δουλειά με τέτοια λεφτά ο Ο και σκέφτεσαι πως θα τα χαλάσεις;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με τις φίλες σου βρε.... :lol::lol::lol::lol:

Κατερίνα κάποτε τέτοια λεφτά παίρναμε κι εμείς...Αλλά δεν είχαμε δικό μας σπίτι....Και είπαμε να επενδύσουμε σε αυτοκίνητο...Και φυσικά ούτε αποταμιεύαμε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γι'αυτό τώρα μας έχουν πιάσει κωλοσφιξούρες..... :(:(:(:(:( Όλα ρούχα και βόλτες τα κάναμε... 8-)8-)8-)8-) Καλά να είμαστε....Μικροί ήμασταν, δεν ξέραμε....Τώρα πάθαμε και μάθαμε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα! :mrgreen:

Τι μου κάνετε;;; Ο Π πάντως δε μου κάνει τίποτα! :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops: Δεσμεύτηκε όμως οτι θα μου κάτσει το βράδυ! :oops::oops::oops::mrgreen:

Με είδε πολύ αγχωμένη χθες και σήμερα το πρωί ξύπνησα και με έπιασε αμέσως ταχυπαλμία.

Λες και αν δε θέλω να μπω με καισαρική θα με βάλει κάποιος με το ζόρι... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σκέφτομαι την μιση ελαχιστη, ελαχιστότατη πιθανότητα να ζοριστει το μωρό και μετά όλοι πέσουν επάνω μου να με φάνε... δε θέλω να υποκύψω με καταλαβαίνετε ε; Θα περιμένω με στενή παρακολούθηση. Θα κάνω και ντόπλερ. Ελπίζω μέχρι την άλλη Παρασκευή να έχω γεννήσει. Θα τα διεκδικήσω τα δύο 48ωρα μετά την Δευτέρα και βλέπουμε...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΟΟΟΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! :x:x:x:x:x:x Ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση και που με ανεχεστε που σας πρήζω!

Ευχαριστώ και γαι την θετική σκέψη! :x

Αργυρούλα τέλεια τα παπούτσια! ;)

Γωγω 18η με 23η εβδ. αν θυμάμαι καλά... :roll:

Χρυσάνθη έκανα καισαρική γιατι έχω μυωπία. Βλακειες δηλαδη! :twisted: Ελπίζω σύντομα να νιώσεις καλύτερα.

Αφρο περαστικά στον Π.

Χρυσα θα προτιμούσα να πάρεις κάτι σε διακριτικο, ματ, τετράγωνο, λευκόχρυσο. Ο,τιδήποτε άλλο για άντρα το θεωρώ υπερβολικό. :roll::oops:

Ζωϊτσα τα λόγια σου είναι τόσο γλυκά ρε... Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! :x Πρέπει να είμαι γύρω στα 70 κιλά. Έμεινα έγκυος γυρω στα 67,5 κιλά. ήμουν όμως πολύ παρα πάνω απο τα 60-61 που πρέπει να είμαι κανονικά. :roll::roll::roll: Άτιμη εξεταστική!! :twisted: Ελπίζω μόλις γεννησω να χασω 6-7 κιλάκια και να μου μείνουν λίγα να χάσω μετά... :roll: βεβαια δεν ξέρω τί γίνεται με τον θηλασμό... :?

Κατερίνα με γεια το φρεσκοβαμενο σπιτάκι! ;)

Τι άλλα;; Δε θυμάμαι... :geek:

Χρυσα αν είχα μηδεν έξοδα λειτουργικά και 3500 € απο τον σύζυγο θα σταματούσα να δουλεύω, θα προσέφερα ίσως εθελοντική εργασία, θα χαιρόμουν τα παιδιά μου και θα κοιτούσα να σπουδάσω πραγματα που με ενδιαφέρουν! Φυσικά θα είχα και τον σύζυγο πασά στα Γιάννενα! :mrgreen:

Τα ρούχα δε με ενδιαφερουν καθόλου...θα ήθελα να μπορούμε να κάνουμε ταξίδια!!!

Μα καλά;; Πόσο τοξότης είμαι;;; :lol::lol::lol::lol::geek:

Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και εμένα μου άρεσε ο τρίτος, ο λευκόχρυσος!! ;)

Κατερίνα τι εννοείς κρύο? :roll::roll: να τώρα έξω έχουμε 6 βαθμούς, αλλά να σου πω την αλήθεια έχω συνηθίσει και ακόμη και μηδέν βαθμούς να έχει έξω, δεν κρυώνω!!! :? καμμιά φορά ζεσταίνομαι κιόλας όταν περπατάω!!! :o:o

Αφρο τελικά καλά έιναι ο Πανούλης ε? :x

αγόρασα αμυγδαλέλαιο από το φαρμακείο τα 100μλ 5,50ε!!! :| ακριβότερο από την Ελλάδα!!! :roll::roll:

Χρύσα αν έχεις εταιρικό αμάξι, πληρώνεις βενζίνη και νομίζω και τα σέρβις....τουλάχιστον εδώ έτσι είναι!!! :|

τώρα τα 3.500ε είναι ο μοναδικός μισθός στο σπίτι?

από αυτά πόσα είναι καθαρά?

πάντως και εγώ δεν θα τα ξόδευα όλα.....αλλά σίγουρα σε ταξίδια, ένα το φθινόπωρο, ένα τα Χριστ-Πρωτ., και δύο το καλοκαίρι!!! :D

ένα από όλα αυτά τα ταξίδια θα ήταν υπερατλαντικό!!!!

ένα άλλο κρουαζιέρα και τα άλλα εντός Ευρώπης!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ναι έτσι μου είχε πει,με μάλωσε κιόλας που πρόσφερα εγώ ενώ δεν ζητούσε...

Μπορεί να θέλεινα αποθηλάσει ρε,γιατί όχι;Και εμένα μου είχε κακοφανεί που αποθήλασε γιατί ήταν μικρή για να το κάνει από μόνη της...

Μωρή ψοφάς για τάντεμ ε :lol::lol: ;

Καλέ και εμείς παίρναμε τόσα αλλά και οι δύο μαζί..και τώρα παίρνουμε καλά λεφτά αλλά δεν τα "παίρνουμε" με πιάνεις;

Εχουμε στη άκρη ευτυχώς...αλλιώς θα κλαίγαμε...ξοδέυαμε πολλά αλλά ευτυχώς πάντα περίσευα το κατιτίς μου ;)

Καλέ Σίσσυ κιλά δεν έβαλες καθόλου;Θα μας τρελάνεις;72 γέννησα από 54 που ξεκίνησα....γουρούνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ 6 βαθμούς :o:o α παπα!!!Κρύο είναι αυτό ναι,εδω δεν ξέρω πόσο εχει σε λίγο θα βγω έξω.Εμείς εχθές ανάψαμε 1η φορά καλοριφέρ το βράδυ κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...