Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Δευτερα ολη μερα...μοιραστειτε τις ωρες...

δεν μπορω να σας πω ακομα...γιατι θα το γρουσουζεψω και δεν το θελω....

αλλα απλα αφιστε την ελευθερη...χαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααα ναι και εγώ είδα τις φωτό :D πολύ ωραίες μπράβο :D:x

έπρεπε να έρθει η κρίση για να προωθηθεί ο θηλασμός, δυστυχώς! :(:(

Αναστ. πώς πάνε τα αγγλικά?

η Α τι κάνει και ο έρωτάς της? :D:x

το κρεβάτι το παραγγείλατε? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν διάβασα κατι άλλο ακόμα μόνο οτι η χρυσα με έχει έννοια!! Γιατι πουλάκι μου? Καλά είμαι πάρε αν θες, η συμπεθέρα σου είναι στην δουλειά ....πήρα πριν τηλέφωνο στο σπίτι της αλαφιασμένη γιατι ο Π έτρωγε μήλο και του έκατσε στο λαιμό, ανέπνεε αλλα τον ενοχλούσε και δεν έπιανε οτι έκανα, την πήρα αλαφιασμένη που λέτε και το δόλωσε ο Π ....ούτε το όνομα του δεν θυμήθηκα χαχαχαχαχα σαν καθηστεριμενο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...αργυρω..τι κανα να ερχοσουν....

θα περνουσαμε τελεια!!!!...χαχα..Βασικα..μακαρη να ειχε ενα μεγαλο σπιτι..με ενα μεγαλο κηπο..θα σας καλουσα καθε ΣΚ..θα ψηναμε θα τρωγαμε..διαιτητηκες λιχουδιες παντα..και θα ειχαμε τα παιδια να παιζουν μπροστα μας..στον καθαρο αερα

Αφρο θυμομουν τηνκριση του Μ..και λεω γι ανα μην γραφει..κατι θα επαθε το παιδι..και πως τα καταφερενι μονη της η καημενη με τα 2..και εαν χρειαστει να παει νοσοκομειο;;;..τον Πανο τι τον κανει;;;..

γεννικα ανισυχησα...χτες ηθελα να σε παρω..αλλα ο Χ επαθε και αυτος κριση βηχα...σημερα δεν τον εστειλα παιδικο..ειναι στη μαμα μου..καθετε σανπασας στις μαξηλαρες του πατωματος και χλαπακιαζει απο το προι...χαχαχα...

Μολις περασαν καμια 20αρια φορτιγα..ειναι της Πανελληνιασ ομοσπονδιας ΦΔΧ...οσοι θελετε να πατε κεντρο..ξανασκεφτιετε το...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Χρυσα μας φτιαχνεις!Κανονισε στο τελος να ειναι κατι ξενερωτο πχ να ερθει η Βικυ κ να μας στειλεις! :lol::lol::P:P:P:P:P Βικακι πλακιτσα κανω!!!Αν ειναι αυτο,θα χαρω να καφεδιαστω μαζι σας το πρωι!!!Αν ειναι κατι αλλο....παλι θελω να καφεδιαστω! :lol::P

Αργυρουλα μου! :D

Τα αγγλικα τα φορτωνα λιγο στον κοκκορα,βασικα αφηνα κενα,και αυτο φανηκε σε ενα τεστ που γραψαμα...με ταρακουνησε και τωρα συνερχομαι!Χθες διαβαζα 3-4 ωρες και τωρα παλι θα διαβασω κανα 2ωρο...μινι επαναληψη να καλυψω κενα! ;)

Η Αννυ την επεσε κ σε αλλον...εναν Αλεξανδρο...και ολο μου μιλαει κ για εναν Αγγελο...οποτε....κερατας ο Σωκρατης!!!! :lol::lol::lol::lol: Αυτο το παιδι μου πολυ "αστατο" ειναι....απο που πηρε δεν ξερω! :P:P:P:P:P:lol:8-)

Κρεβατι δεν πηραμε ακομη!Καλα που μου το ξαναθυμισες!!!!Θα προσπαθησω να το κανονισω αμεσα! ;)

Ρε Αφρο δεν καταλαβα τιποτα!Πνιγοταν το παιδι και τελικα?Το δολωσε ο Π?ο αντρας της Βικυς το σηκωσε το τηλ?και τελικα???ολα οκ?! :?:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..ΟΚ..δε θα ξενερωσεις...ελπιζω τουλαχιστων...χαχαχαχ....

θα καφεδιαστεις..θα κουτσομπολεψεις..ολα αυτα που ειπαμε...χαχαχα...

Αγγλικα;;;..αχ...ποσο μου αρεσαν καποτε..

μ'αρεσει που μετ ατο προφ..ειχα παρει και αδεια διδασκαλιασ...χαχαχαχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης...Τασια..μα ποιον μοιαζει αυτο το παιδια...μα ποιον μοιαζει;;;..παντως οχι εσενα...χαχαχαχ...

Μπραβο της παντως..εχει πιασει το νοημα...

Αργυθρω γιατι οχι..μπορεις να βρεις υλικο και βιβλια..

αλλα μπορει να θελει πιο πολυ για προφορικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να γράψω που έχω τον πανο δίπλα μου να μου ζητάει το φαΐ μου!!!

κοίτα εκει που τον είχα βάλει να φαει μήλο σε κομματάκια τον ακούω να κλαίει, πάω τον βλέπω δεν πνηγωταν ανέπνεε κανονικά όμως κατι τον ενοχλούσε στο λαιμό, εκλεγε και ήταν γεμάτος δάκρια, μήνες και σάλια!! Χάχα τον βγάζω απο το καρεκλακι τον βάζω πρός τα κάτω να βγει του χτυπάω πλάτη τιποτα, μέχρι και δάχτυλο έβαλα να κάνει εμετό τιποτα, και αυτός να κανει ακόμα ήχους σαν κατι να έχει μάτσο στον λαιμό .....παίρνω την Βυκη να μου πει τι να κάνω και εκει που έχω πάνω μου τον Π να κλαίει και να κανει ήχους, έχω και τον φόβο μου μου πετάγεται οχι η Βυκη αλλα άντρας και παίρνω μπλακάουτ χαχαχαχα παραλίγο να τον πω Π (Π σκέτο δεν θυμωμουν όνομα χαχαχα)

Καλά είναι ο μικρός μπορεί να του σταμάτησε για λίγο η να τον γρατσούνισε.

Ο Μ είναι περδίκι! Ο Π είναι περδίκι ολα μια χαρα. Οχι ο μικρός δεν κόλλησε τις κλασικες του μήνες έχει που τον κάνουν να πνηγετε το βραδυ.

εμένα χθές μου ήρθε η περίοδος, τσάκισα ενα σακουλάκι δρακουλινια και ενα πακοτινια .....και μερικά πουρακια .....και κοιμήθηκα ολο το μεσημέρι σαν κούτσουρο ούτε που το κταλαβα πως με πήρε ο ύπνος!!!

εγω δεν έκανα τιποτα για το όνομα, δική του απόφαση ήταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!! :D:D:D

Με θυμάστε καλε;;;Η Παναγιώτα ειμαι... :lol::lol::lol:

Τι κάνετε;;Μου λείψατε ρε σκατούλες....

Λιγα διαβασα και απο οτι βλέπω δεν εχουμε τρομαχτικές αλλαγες!!!!

Σισσακι με το καλο ρεεεεε..Ξεαρρωστησες;;;;

Αργυρουλα τι εννοεις απο που θα αρχισεις;;;Απο το αλφαβητο και απο λέξεις????Είναι γερμανιδα η κοπέλα ;;Εχει καμια σχέση με Ελλαδα;;;

Ρε Χρυσα λεγε ρεεεε..τι θα γίνει τη Δευτερα;;;;Μα εχω σκασει απο την περιεργεια. :lol::lol::lol::lol:

Ρε Αθηναιες θα πρεπει να κανονιζω παντα εγω για καφε για να βρισκομαστε;;Αντε παρτε τον κωλο σας και ελατε να τα πουμε!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σημερα μιλαγα με τη Θου και συνειδοτοποιησα οτι τη Γωγω εχω να τη δω απο περυσι το χειμωνα και το Μαρτινακι δεν το εχω δει ποτε... :o

Αναστασια καλη μελετη ρεεεεεεεε!!!! :D:D:D

Κοριτσια και εγω πηζω με το διαβασμα... :?:?:? Ολο πρεπει να μαθω καινουρια εργαλεια...Δε βαριεσαι..Τροφη για το μυαλο!!! :idea:

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε.Εχουμε βρει καποιους ρυθμους και πορευομαστε.

Στο σχολειο τα παω καλουτσικα...Θελω πιο πολυ δουλεια σε καποια μαθηματα.

Φιλακια σε ολες σας εννοειται!!!!Καλα να ειμαστε...αν και με τα σημερινα δε ξερω κατα ποσο θα ειμαστε καλα... :?:?:?:?

Στις ηπα βγηκε ο Ομπάμα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πάλι καλά που σου μιλάει για αγοράκια!! Χαχαχα

Εμένα ο Μ μου λέει "κάνε ησυχία γιατι αλλιώς θα σε βγάλω στον δρόμο και θα σε πατήσει αυτοκίνητο " και αατι τέτοια "χαριτομενα "και είμαι έτοιμη να πάρω τηλέφωνο στον παιδικό ......άσε που μου έρχεται καθε μέρα χτυπημένος δακομενος κτλ .......ακόμα και να μην φαίνεται μολοπας μου λέει το τάδε παιδάκι μου έκανε αυτο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πάλι καλά που σου μιλάει για αγοράκια!! Χαχαχα

Εμένα ο Μ μου λέει "κάνε ησυχία γιατι αλλιώς θα σε βγάλω στον δρόμο και θα σε πατήσει αυτοκίνητο " και αατι τέτοια "χαριτομενα "και είμαι έτοιμη να πάρω τηλέφωνο στον παιδικό ......άσε που μου έρχεται καθε μέρα χτυπημένος δακομενος κτλ .......ακόμα και να μην φαίνεται μολοπας μου λέει το τάδε παιδάκι μου έκανε αυτο .....

:o:o:o:o:o:o:o:o Εγω θα ειχα ηδη παει απο εκει!!!!Πλακα κανεις????

Ρε συ θεωρεις οτι ειναι φαντασιες κ λογια του Μ αυτα???

Γεια σου Παναγιωτα!!!!Τι κανεις κουκλιτσα μου!?Τα μωρα????Πολλα φιλια!!!

Χρυσα τελεια!!!! ;) ελπιζω να μπορεσω!!!

Αργυ πες λεπτομερειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξη λοιπον..θα σας πω...να σκασετε..ΑΛΛΑ..αν στραβωσει κατι...την κατσατεεεεε

μονο αυτο σας λεω...γιατι εφτιαξα τρομερο προγραμμα...οργανωσα τα παντα..μεχρι και τα μενου εφτιαξα...

ταραμ ταπαρ..

οπως πολυ σωστα καταλαβατε..ερχετε οικογεννιακως η λατρεμενη μου κουμπαρουλα!!!!!!!

11-13 Νοεμριου..

της εκλεισα εισητηρια..με 18 ευρω πανε ελα εκαστος..της εκλεισα ξενοδοχειο...καργα τελειοοοοο..αυτο στο οποιο εμεινε και η Παναγιωτα..

και την αναμενω!!!!

Κυριακη ειναι ολη δικλη μου....

δευτερα θα την απολαυσετε εσεις..

και τριτη θα παρω αδεια οποτε οσες θελουν..για οτι θελετε ..ειμαστε μεσα...

χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν πιστεύω οτι λέει ψέματα ο Μ ....όσο για τα χτυπήματα δαγκωματα οκ μέχρι σε ενα σημείο οκ τα καταλαβαίνω αλλα έχει αρχίσει να με νευριάζει αυτο γιατι δεν ξέρω αν η μαμά απο το παιδάκι -ια που τα κάνουν μαθενουν τι κάνουν τα παιδιά τούς. Εγω ρωτάω και θέλω να ξέρω αν χτυπάει ο Μ και αν το κανει θέλω να το μάθω.

όσο για τον δρόμο ...... με έχει εκνευρίζει πολύ .....συμπθω πολύ την δασκάλα του Μ και δεν μου πάει η καρδιά ....δεν ξέρω ειμί μπερδεμένη .....άπλα τωρα κάθομαι και μαθενω τι γίνεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

πάλι μπούκωμα έχω! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν το αντέχω άλλο! :twisted:

Δεν γέννησα ακόμα...

Ελπίζω να μη γεννησω μεχρι την Κυριακή. Ας γεννήσω απο Δευτέρα... :roll: Την Παρασκευή κλείνω την 39η εβδομάδα και μπαίνω στη 40η :)

Πώς πέρασε έτσι ο καιρός, εχω αρχισει και αγχωνομαι για τον θηλασμο, τα ξενυχτια, την Χαριλίνα...

Με έπιασαν και οι φοβίες για τον τοκετά... αν και πιστεύω οτι Θεού θέλοντος θα τα καταφέρω... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Πάω να κάνω ένα μπανακι και επανέρχομαι! :mrgreen:

Είσης κάτι που με προβληματιζει πολύ είναι οτι μου πέφτουν τα μαλλάκια μου!!! [smilie=dontknow.gif] :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο..και εμενα ο Χ εχει γυρισει αρκετες φορες..χτιπιμενος..αλλα δαγκωμενος ελαχιστα...πραγματικα...

μονιζω ηταν μια η δυο φορες..αλλα πλεων τονβλεπω πολυ σπανια..πιο πολυ καταλαβαινω οτι πεφτει και χτιπαει καπου ειτε στην αυλη που παιζουν..ειτε μπουρδουκλονετε καπου- γιατι το κανει και στο σπιτι..

Αυτο που λεει..δεν ξερω..κοιτα..τα παιδι αρουφανε και συγκρατουν..απιστευτες ατακες..που μπορει να πανε και πολυ καιρο πισω..

οταν πηγαινα περιση στο σχολειο..νευριαζα στο δρομο και σιγοσιχτιριζα..τις προαλες...πηγα να στρηψω σε στενο οπου δεν ειχε κανενας στοπ...και απο απεναντι ερχοταν αμαξι..και λογο κακης συνενοησης..κοκκαλωσαμε και οι δυο αποτωμα τα αμαξια..

και ακουω τον Χ να λεει.,.εεεε..τι κανεις λε μαλακα

παγωτο εγω..

εχω να το πω..παααρα πολυ καιρο..απο πριν το καλοκαιρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλα ειμαστε..Δοξα τω Θεω..ακομη τη λεξη ωτιτιδα δεν την εχουμε ακουσει :lol::lol::lol:

Κατα τα αλλα οπως τα ηξερες...Τα παιδακια το πρωι πανε παιδικο και τα απογευματα ή στο σπιτι ή παμε καμια βολτουλα...Ουτε φετος τα πηγα καμια δραστηριοτητα...Δεν αντεχα ρε κοριτσια να τρεχω με λεωφορια και τα δυο παιδια παραμασχαλα (ΔΕν οδηγω η ξανθια... :P:P και ο Γ. εχει μαθηματα Δευτερες,τριτες, σαββατα, παρασκευες κανει εξ.δουλειες και τεταρτη +πεμπτη διαφορες υποχρεωσεις)

Χρυσαααα θα με ξαναβαφτισεις και μενα ρε;;;; :lol::lol::lol: Να περασετε τελεια κοριτσαρες!!!!!

Αφροο :?:? ρωτησε τον ρε ποιος του τα λεει αυτα....

Εμενα ο Φωτης μια μερα εσπρωξε ενα κοριτσακι το οποιο επεσε στον τοιχο και εκανε μωλωπα και μας ενημερωσε η δασκαλα...Της ειπαμε να μας δωσει το τηλ της αλλης οικογενειας και μιλησαμε..Επισης της ειπαμε αν το ξανακανει να τον βαλουν τιμωρια στο καρεκλακι και ετσι πραξανε.απο τοτε δεν εχει συμβει καποιο περιστατικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεε παιδιά βγήκε ο Ομπάμα!!!!!!!!

Σωθήκαμε σωθήκαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα σας!!!!

Τι καλημέρα δλδ! μεσημέριασε...

Πρωί πρωί (στις 10 ενώ είμαι ακόμη στο κρεβάτι) μου ήρθε περίοδος 3 μέρες νωρίτερα(Αναστασία :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ) και λέρωσαπαπλωματοθήκη και σεντόνια. Χθες τα άλλαξα γμτ... :twisted::twisted::twisted:

Βράζω ή μάλλον σιγοβράζω τη φασολάδα μου και σερφάρω. Ζύμωσα και το ψωμί της Θου (με μαγία, ντέφι να γίνει :lol::lol::lol: ) και σε λίγο θα την κοπανήσω για το πατρικό που όπου θα βάλουμε καινούργιο γκαζόν.

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τα γλυκόλογα στην ομάδα!!!! :D Δεν σας απαντώ εκεί για να μην πέσουν τα μέλια!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να είστε καλά!!!!!

Σισσυ πότε πας στο παλικάρι το τρελλό;;;; Πως νιώθεις;;;;; Πονάκια έχουμε;; Ή μάλλον πόνας ποτέ καλά;;; Να μην αντέχεις;;;; Θα σκάσω μΙλάμε ε. Ούτε όταν γεννούσα εγώ δεν έκανα έτσι!!!

Αναστασία να σε βράσω!!! Πόσο γέλιο έριξα με τον άστατο χαρακτήρα της Α!!!!! :lol::lol::lol: Ψυχή μου! και δεν με καταδέχτηκε!!!!

Χρύσα καλώς να τη δεχτείς καλέ!!!! Τη Δευτέρα το πρωί εγώ κατεβαίνω κέντρο για καφέ αν μπορείτε και σεις! Απόγευμα δεν γιατί έχουμε γυμναστήριο.

Αφρο νομίζω πως αυτά που λέει ο Μ Τα ακούει από κάπου. Μα θα βγεις στο δρόμο να σε πατήσει αυτοκίνητο;;;;; :shock::shock::shock:

Ζωή εξερευνήτρια δεν τη λες! Σιχαμένη ίσως !!!! :lol::lol::lol: Δεν παλευεται λέμε! Μεταξύ μας όμως τη γουστάρω τρελά! ¨οταν δεν είναι η Ε μπροστά την σκάω στο γαργαλητό και στα φιλιά! Δεν τη χορταίνω!!!

Θου να τον πας στο κολυμβητήριο δεμμένο χειροπόδαρα!!!!χαχαχαχα

Παναγιώτα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τί κάνετε ;;;;;;; Διάβασμα τρελό;;;; Ο Φ πως τα πάει με το σχολείο;;;;;

Χρύσα έχεις την επάρκεια;;;; Και γω!!!!χαχαχα και να σου οι προτάσεις για τα ιδιαίτερα!!!! ϊσως κάποτε αν αποφασίσει η αδερφή μου (γερμανική φιλολογια τελείωσε) να κάνει κάτι δικό της να τη βοηθήσω με τα αγγλικά. Θα δούμε!!!!

Διαβάσατε για τα επιδόματα τέκνων;;;; Θα χεστούμε στο τάληρο!!!!

http://www.tovima.gr/finance/article/?aid=482625

Αργυρούλα εσείς τι δικαιούστε εκεί;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ιιιιιιιιιιιιιιιι ψωμι με μαγια και οχι με προζυμι;;;;;Ουι ουι ντρουπηηηηηηηηηηηηη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ποια ομαδα;;;Εδω;;;

Παω να δω....

Το γαμπρουδι σου ειναι σε τμημα με παιδακια του 2011 και ειναι ο μεγαλυτερος και σωματικα και σε εξελιξη οποτε την εχει δει αρχηγος το σκατοπαιδο :evil::evil::evil: ...Του χρονου που θα τον βαλουνε με τα παιδακια του 10 να τον δω απο μια μερια πως θα μαζευτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα...

Παναγιωτα το ξενοδοχειο θα το πληρωσει ρε...

αλλα ΑΜΑ κανεις κορη... :lol::lol::lol::lol::lol:

καλα..ουτε εγω που οδηγω δε στελνω κανενα πουθενα..πλακα κανεις..παιδικος..και πλαη παιδικος...αμα παει 6-7 χρονων βλεπουμε..

ο Συλλογος Ταε κβον ντο που θελω να τον στειλω παιρνει παιδακια παο 5,5 χρονων...

Εμας ο Χ κοπαναει μονο τον Γιαννη...

τον ειχα δει μερικες φορες να διαφωνει με αλλα παιδια..απλα το κανει σχετικα...πολιτισμενα

χαχαχ..νατασα μια χαρα..δευτερα ειναι ολη δικη σας..Τριτη που κανονισα για αδεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ποτέ δεν τον απηλισα ετσι ..... του έχω πει οτι φοβάμαι μην πάει στον δρόμο και τον πατήσουν ταβαυτοκινητα και γιαυτό πρέπει να μου κρατάει τοβχερακι.

Προχθές μου το ειπαι και ηταν αυτήν η φράση ετσι ....κιι ειπαι οτι το λέει η Κωνσταντινα .....

Γενικά τα παιδκια σε αυτήν την ηλικία δεν είναι να τα παίρνεις κατα γράμμα γιαυτό και ακόμα ακούω ....

Πχ μια μέρα μου ειπαι οτι τον χτύπησε ο Νικόλας, απο την δασκάλα έμαθα οτι μόνος του χτύπησε γιατι ειχε μπει κάτω απο την τσουληθρα και οτι Νικόλας υπήρχε στο τμήμα αλλα ήταν η πρώτη του μέρα .....εκει έκανα την σκέψη οτι του έμεινε το όνομα Νικόλας γιατι ήταν το νέο παιδάκι και μου το ειπαι όταν τον ρώτησα πόθο παιδάκι .....μια έλεγε μόνος μου μια ο Νικόλας .....και ξέρω οτι δεν μου λέει όταν χτυπάει μόνος του γιατι φοβάται μην τον μαλώσω!!! Πχ μια μέρα σιδερωνα και ήρθε και έβαλε το χεράκι στο σίδερο, το είδα!! Το είδε και ο Κ και φωνάξαμε να μην το κανει (οχι θυμωμένες, γωνίας) και για μισή ωρα δεν μας έλεγε οτι καικε για ν μην τον μαλώσουμε!!! Δεν θα την ξεχάσω αυτήν την στιγμή να έχει καεί να πονάει και να λέει βουρκωμένος οχι οτι είναι καλά ......τον τρομαξαμε και φοβόταν να μας το πει, μετα τον πήρα με το καλό και τον κατάφερα και πάλι έκλαιγε και έλεγε σηγνωμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα...

αλλα ΑΜΑ κανεις κορη... :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

καλα..ουτε εγω που οδηγω δε στελνω κανενα πουθενα..πλακα κανεις..παιδικος..και πλαη παιδικος...αμα παει 6-7 χρονων βλεπουμε..

ο Συλλογος Ταε κβον ντο που θελω να τον στειλω παιρνει παιδακια παο 5,5 χρονων...

και εγω τα ιδια ειμαι..αλλα μου τη λενε ρε γμτ οτι δεν τα παω πουθενα... :?:?:?:? και αισθανομαι αμηχανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε και που να τα πας;;;;..βολτα..κουνιες..παρκο...κανενα παιδοτοπο...

κοιτα..εαν καθομουν σπιτι και τα παιδια ΔΕΝ πηγαιναν παιδικο..ναι χαιρω πολυ..θα τα πηγαινα..κολυμβητηριο..καποιες δραστηριοτητες..οχι τοσο για αυτα..αλλα για μενα

αλλα πηγαινουν παιδικο..ηδη μαθαινουν καποια πραγματα εκει..και θελω στο σπιτι να κανουμε αλλα..

πχ τα μαθαινω να ειναι νοικοκυριδες...να σκορπανε μανταλακια..να σερνου ρουχα στο πατωμα..να αδειαζουν σιρταρια..να διαλεγουν γυναικεια βρακια...να δοκιμαζουν εαν το φαγητο εγινε καλο..να λερωνουν τζαμια..να σκορπανε στο πατωμα ψηχουλα..να χτιζουν πηργους..να σκαρφαλωνουν πανω μου να κανουμε αλογαρι..να σπρωχνονται ποιος θα πρωτοπαρω αγκαλια να παρηγωρισω οταν δερνονται..σε ποιον θα πρωτοδιαβασω τις περιπετιες του Σκρουτζ...πποιανου το αγαπημενο 20 λεπτο παιδικο θα βαλω στο γιουτιουμπ και θα μαω στην τουαλετα..και αλλα τετοια...

τι αλλο να μαθουν δηλαδη..

τρεκινγκ...μπασκετ...ρυθμικη γυμναστικη..μπαλετο;;;...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...