Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Λδενάκι δεν το διάβασα, το άκουσα στο ραδιόφωνο....επενέβει ο εισαγγελέας και γίνονται ανακρίσεις :?:!:

πάντως θα ψάξω και θα σου πω! :!:

ευχαριστώ για την φωτό, το παίζω ιγκόγκνιτο!! :lol::lol::lol::lol:

καλή ξεκούραση! :x

Βένη - σε βλέπω - πώς είναι ο Φιλιππάκος σήμερα? :?:

Θούλη και σένα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας :)

Σήμερα τελικά πήγα στη δουλειά, άφησα το αυτοκίνητο εκεί -είχαμε κατάληψη- και κάναμε πορεία με τα πόδια μέχρι το κέντρο. Μετά ξαναγύρισα (με αυτοκίνητο) να πάρω το δικό μου που το είχα αφήσει στο δρόμο :?

Και αύριο τα ίδια. Τα κορίτσια δεν έχουν σχολείο αυτές τις μέρες. Και σήμερα μόνη :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα....Τι κάνετε;;;

Εγώ έτσι κι έτσι...Το Μαρτινάκι όπως σας έχω ξαναπει είχε ένα έντονο βηχάκι σαν το δικό μου( την πιάνει λίγες φορές μες στην ημέρα, κυρίως στον ύπνο και σαν να πνίγεται)....Την Παρασκευή την πήγα στον παιδίατρο του ταμείου (ο δικός μας δεν είχε ιατρείο) και είπε ρινίτιδα... :roll::roll::roll: Καθαρή....Από τις μίξες προέρχεται... :roll::roll::roll: Κυριακη ξημερώματα κατά τις 3.30 έκλαιγε, την παίρνω να τη θηλάσω, έκαιγε το παιδί... :shock::shock::shock: Λέω 40 πυρετό θα έχει...Τελικά 37,7 είχε, αλλά της εδωσα ντεπόν για να ηρεμήσει.... :roll::roll::roll: Μέχρι 38 τον άφηνα να φτάσει... :oops::oops::oops: Μετά έδινα αντιπυρετικό, ντεπόν εναλλάξ με πονσταν. αλλά το ντεπόν δεν την πιάνει πλέον... :?:?:? Ελάχιστα της ρίχνει τη θερμοκρασία...Χθες την πήγαμε στον παιδιατρο μας, τα ίδια μας είπε...Τα πνευμόνια της καθαρά, προέρχεται από τις μίξες, μόνο ορούς και λίγο μουκοσολβάν... :?:?:?:? Ρε κορίτσια μύτες τις κάνουμε συνέχεια...Έχει δεν έχει μίξες.... :?:?:?:? Μιλάμε το πρωί μου κόπηκαν τα πόδια...Έμεινε από το βήχα... :o:o:o Έκλαιγε και την έπιασε βήχας και δεν μπορούσε να αναπνεύσει....Πνιγόταν.... :o:o:o Άρχισε να κοκκινίζει.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Την φυσούσα στη μούρ, την γύρισα ανάποδα, της χτυπούσα την πλατούλα για να πάρει αέρα...Τα είδα όλα... :cry::cry::cry::cry: Μα είναι δυνατόν να πνίγεται από τις μίξες;;;; :cry::cry::cry: 'Έχω ανησυχήσει πολύ... :cry::cry::cry: Θέλω να ξαπανάπρω τον παιδίατρο... :roll::roll::roll: Με αγχώνει που πνίγεται ρε γαμώτο.... :cry::cry::cry: Αν πάθει τίποτα;;;; :roll::roll::roll: Υπάρχει περίπτωση;;;Το θετικό είναι ότι δεν έχει κάνει πυρετό σημερα...Ένα 37,1 μόνο... :roll::roll::roll::roll: Επίσης, ρε γαμώτο...Όταν της κάνω μύτες δεν βγάζει μίξες...Ελάχιστες...Αλλά ακούγεται μπουξκωμένη και βγάζει φλέματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου αρέσει πολύ ένας τοίχος να είναι με τέτοια πέτρα... ;););););););) Πολύ καλή επιλογή...Επίσης μου αρέσουν πολύ, οι "υπερυψωμένες" τραπεζαρίες... 8-)8-)8-)8-)

Φραν εννοείται ότι συμμετείχα στην απεργία....Καλά το προεδρείο της ΕΣΗΕΑ είναι για κλάματα...Άχρηστα κομματόσκυλα...Αλλά ναι, απεργώ για την ένταξη του υγειούς ταμείου μου στον ΕΟΠΠΥ.... :evil::evil::evil: Δεν μπορούν να μπουν όλα στο ίδιο καζάνι....Ο Γιώργος έχει 600 ευρώ κρατήσεις κάθε μήνα.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Εγώ περίπου 300....Έχουμε χρυσοπληρώσει αυτό το ταμείο για να έχουμε μια αξιοπρεπή ιατροφαρμακευτική περίθαλψη...Γιατί να ενταχθώ στο μπουρδέλο που λέγεται ΕΟΠΠΥ;;;; :roll::roll::roll:

Όσο για τις γαργάρες, ναι...Γίνονται πολλές...Αλλά δεν μπορείς να κάνεις κι αλλιώς...Χάνεις τη δουλειά σου αν γίνεις πιο αποκαλυπτικός... :(:(:(:(:(:(:(:(

Ιουλία ζήσε μια εβδομάδα με την πεθερά ή τη μάνα 24ωρες το 24ωρο και μετά έλα πες μου.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν παλεύεται... :?:?:?:? Ναι είναι βοηθεια, αλλά χανεις τον μπούσουλα...4 μέρες μείναμε μόνοι μας (είχε φύγει η μαμά μου) και ήμασταν τόοοοοοοσο ήρεμοι.....Επικρατούσε απίστευτη γαλήνη και ηρεμία στο σπίτι.... 8-)8-)8-)8-)8-) Ναι, ξεπατώθηκα στις δουλειές, αλλά με βοήθησε πολύ ο Γιώργος, αλλά ημασταν ήρεμοι..Ένιωθα ότι τόσο καιρό είχα έναν ξενο στο σπίτι και δεν μπορούσα να εκφραστώ....Με τις γιαγιάδες στο σπίτι είμαι συνεχώς σε υπερένταση.... :(:(:(:(:(:(:(:( Δεν είμαι καλά, δεν είμαι ήρεμη, δεν είμαι η Γωγώ.... :roll::roll::roll::roll: Αστο, αν δεν το ζήσεις, δεν μπορείς να το καταλάβεις... :?:?:?

Νατασούλα είναι λιγότερο το υγρό από την άλλη φορά;;; :roll::roll: Αντε να περάσει σύντομα κι αυτό... 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ περαστικά σας ρε συ! Μή μου λες για κομμένη ανάσα. Η Δ κάθε φορά που κλαίει μελανιάζουν τα χείλια της μέχρι να πάρει ανάσα. Π¨αντα θα την φυσήξω στα μούτρα για να συνέλθει....

Κοπελιές ήσυχα τα πράγματα εσώ ε; Χάθηκα λίγο γιατί είχαμε ετοιμασίες για τον ταυτόχρονο. Η δουλεία πλέον στην ομάδα είναι αρκετή και ετοιμάζουμε πολλά πράγματα. Αλήθεια νιώθω πολύ περήφανη! Βλέπω οτι κάποια πράγματα έχουν αρχίσει να δουλέουν. ;););)

Κατά τ'άλλα τα ίδια!!!! Η Δ μου έβαλε φωτία την κουζίνα τις προάλλες. Άναψε το μάτι πήρε φωτιά ένα ταπερ και γω μάζευα! Χθες στον ταυτόχρονο πάτησε μια κουράδα και πασάλειψε τον Δ μεσκατά. Μπλουζα παντελόνι, τσάντα γίναν σκατί. Σήμερα το πρωί ήπιε νερό από ένα πλαστικό ποτήρι στο οποίο έχω βάλει κάτι φύλλα για να βγάλουν ρίζες και να τα μεταφυτέψω. Προχθές μπήκε μέσα στο τσάκι και δεν μπορούσε να βγεί και σήμερα το πρωί ενώ κοιμόμουν βγήκε στο μπαλκόνι (πέρασε κάτω από το πατζούρι ) και πετούσε μανταλάκια στο σκύλο. Μετά πέταξε την οδοντόβουρτά της μέσα στην τουαλέτα και στο τσακ την πρόλαβα να μην πετάξει και τον σταυρό της. Το μεσημέρι που σφουγγάριζα γυρνάω και τη βλέπω να έχει να βάλει τα χέρια στον κουβά τις σφουγγαρίστρας και να προσπαθεί να πιεί νερό.Θέλετε κιάλλα;;;; Ένα σωρό έχω να σας διηγούμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μίλησα με την Εφή χθες και μου το είπε. Της έδωσα μάλιστα το τηλ σου γιατί η κοπέλα παρέλλειψε να το γράψει! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα σοβαρά κι εσένα έτσι κάνει;;;; :o:o:o:o Ρε δεν αγχώνεσαι;;;;; :roll::roll::roll: Και εμένα αρκετά συχνά "μένει" από το κλάμα, "μελανιάζει" αλλά σήμερα το έπαθε από το βήχα.... :cry::cry::cry::cry: Ρε λες να το κοιτάξουμε;;;;; :cry::cry::cry: Να συμβαίνει κάτι;;;; :(:(:(:(

Ευτυχώς που έγραψες τους άθλους της Δανάης και γέλασε λίγο το χειλάκι μου.... :lol::lol::lol: Απίστευτη!!!!!!Θεα!!!!!Ρε αυτή είναι χειρότερη από τον Άλεξ της Τόνιας.... :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά μωρή γαϊδάρα ξυπνάνε τα παιδιά και εσύ συνεχίζεις τον ύπνο σου;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:o:o:o

Χαίρομαι πολύ για σενα....Για την ομάδα που ΕΣΥ δημιουργησες.... :x:x:x:x:x Είμαι περήφανη για σενα φιλενάδα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ταυτόχρονο τι είναι? :?

Νατάσα :o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: ρε τι σκανταλιάρα που είναι!!!! :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

καλά λέει η Γωγώ χειρότερη και από τον Άλεξ!!! απαπαπαπαπα και φανταστείτε ο Άλεξ και η Δ. μαζί σε ένα σπίτι :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατακαημένη Ρούμελη.......

όμως δεν φοβάσαι μην πιεί κανένα απορρυπαντικό? οκ είμαι σίγουρη ότι δεν έχεις αυτά τα δηλητήρια :P:P , αλλά και το μάτι της κουζίνας επικίνδυνο το βρίσκω :?

Γωγώ περαστικά στο Μαρτινάκι......ξέρεις γιορτάζουν οι Μαρτίνες εδώ :mrgreen::mrgreen:

Μαρία εγώ έκανα τσαγάκι ρόιμπος με άρωμα βανίλια!!! :mrgreen::mrgreen:

η Ρ. παραπονιέται ότι της πονάει το κεφάλι της, αλλά το κάνει ταυτόχρονα με την ώρα του φαγητού :? .....δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή ψέματα.....βέβαια και παίζει και διάθεση έχει :?

προχθές έφαγε μόνο το ψάρι και όχι το συνοδευτικό, χθες έφαγε 2 κομματάκια κοτόπουλο και 2 κουταλιές μακαρονάκι μικρό, σήμερα ακόμη τίποτα :? και η ώρα είναι 17.18!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...4 μέρες μείναμε μόνοι μας (είχε φύγει η μαμά μου) και ήμασταν τόοοοοοοσο ήρεμοι.....Επικρατούσε απίστευτη γαλήνη και ηρεμία στο σπίτι.... 8-)8-)8-)8-)8-) Ναι, ξεπατώθηκα στις δουλειές, αλλά με βοήθησε πολύ ο Γιώργος, αλλά ημασταν ήρεμοι..Ένιωθα ότι τόσο καιρό είχα έναν ξενο στο σπίτι και δεν μπορούσα να εκφραστώ....

:D:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

αυτές τις 4 μέρες τι κάνατε με τα παιδιά? και τις δουλειες σας? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

ο γιωργος πηγαν με τον χ. να βγουν φωτο για τον παιδικο!τις θελει η δασκαλα για να κανουν ενα κολαζ με τις φατσουλες τους! :):):)

εμεις ολα καλα..ο γιωργος κανονια παιδικο,δεν απεργει η δασκαλα του,κ εγω ολα καλα,αν κ τελικα αυτη η δευτερη χρονια με τα πηγαινε ελα στο σταυρό εχει αρχισει να με κουραζει..αλλα δεν ειναι κ κατι σημαντικο,θα το ξεπερασω! :mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-)8-)

γιωτα τί λες! :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

πώς ειναι τωρα ο γιωργακης;

περαστικα σας κοριτσακι!

νατασα γελαω τοσο με τις σκανδαλιες της δαναης! :lol::lol::lol:

εχει ξεπερασει ακομη κ τον γιωργο στην ηλικια της,αλλα ειναι πολυ τυχερη που εχει εσενα μανουλα κ οχι εμενα,γιατι εγω ειμαι υστέρω :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

πολλα πολλα μπραβο για την ομαδα! :D:D ειδα φωτο στο φεις!μα εισαι υ π ε ρ ο χ η! :):):):) κ φυσικα εχεις ολα τα δικια του κοσμου να αισθανεσαι υπερηφανη! :):)

βενη χαλαρα με τα κιλα!θα φυγουν!εσυ εισαι κουκλαρα!κοιταξου στον καθρεφτη κ δωσε ενα μεγαλο φιλι στον εαυτο σου! :):)

σας φιλω!παω να δω τα κλεμμενα ονειρα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μεναααααααααα

τι κανετε;

ευχομαι ναστε ολες καλα

σας εχω διαβασει το βραδυ θα ξαναμπω για νεα

φιλια πολλα πολλα!

αργυρουλα αυτο που ειπες ειναι το ζεστο κρασι η οχι;

φιλακια τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τότε που άλλαξε η ώρα ξυπνάμε κάθε πρωί μετά τις 10. :oops::oops::oops:

Μα ρίχνουμε κάτι ύπνους!!!! Το καλύτερο!!!! Η Δ έχει 3 βράδια που δεν ξυπνάει!!!! Ανοίγει τα μάτια στις 8.30 το πρωί την παίρνω στο κρεβάτι μου και συνεχίζουμε παρέα!!!!!!!!! Μα πόσο ωραία νιώθω το πρωί δε λέγεται!!! Βέβαια κάποιες μέρες εκνευρίζομαι γιατί θέλω να ξυπνήσω νωρίς να κάνω κάποια δουλειά αλλά δεν μπορώ.

Αργυρούλα νομίζω οτι σε δουλεύει η Ρεα.!!! Απλά δεν της αρέσει το φαγητό!!!χαχαχα

Ρε Γωγώ ο Αλεξ δεν υπάρχει! Εχουμε μέλλον για να τον φτάσουμε!!!! :lol::lol::lol:

Ζωή φιλάκια! Καιρό έχω να σ'ακούσω! Το Σάββατο δεν τα κατάφερα γιατί είχα ετοιμασίες!

Ιουλία μου τί κάνει ο Γιωργάκης; Η Ε συνέχεια τον θυμάται!Έχει και καλά φανταστικό φίλο που τον λένε Γιώργο και πάνε μαζί στο σχολείο!!!!

Θου που είσαι καλέ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος με ψαχνει? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχ βαριεμαι να γραψω μωρε :oops:

νατασα σου παει πολυ το μωβ...αληθεια..κ μπραβο...10000 μπραβο φιλενδοσυμεπθερα για οτι κανεις..

ενα που δε καταλαβα..τι δουλεια εχει η οδοντοβουρτσα με το σταυρο? :shock::shock:

ποτε θα σας δω?

πολλες χαθηκαν..γιωτα περαστικα ρε...κριμα να σε ταραζει στο ασχετο ρε..πω πωωω

σημερα αξιοθηκα κ ξεστομησα να παμε δοκιμαστικα με το θοδωρη στο κολυμβητηριο κ δε θελει με τιποτα :o:o:o:o

δε μπορω να το πεισω με τιποτα...

αν δε παει θα το παω γυναστηριο..δε γινεται αν ασχολειται με κατι

θελω να παω κρητηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

ρε νατασα μετα της 6??????????????????????

ρε πες αληθεια πως το καταφερνεις αυτο..δηλ εμενα απο το οκτωμβριο κ μετα που σταματησαν οι ζεστες αλλαξαν ωραριο..

κ απο τοτε που αλλαξε η ωρα μεχρ της 8 ξυπνανε..κ γω σεεεερνομαι..

κ ο μικρος κατι εχει παθει..οκ εχει μυξες...αλλα ολο ξυπναει..κ να μη εχει...μεσιμερι σημερα κοιμηθηκε με το ζορι 1.30 ωρα κ ξυπνησε 7 φορες..ελεος

κ το κουλο?εχει σαλια απιστευτα :o:o:o

4 δοντια λειπουν τωρα βγαζει σαλια?ποτε δε ειχε...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!

Νατασα είσαι μια κουκλίτσα ρε!... :x:x:x Πολυ χαρηκα που σε είδα στις φωτος δίπλα στο καμαρι σου! :D

Αααααχ εμενα μου βγαίνει μια κουραση, αλλο πράμα... :roll: Κατα τα άλλα, απλώς περιμένω. Είμαι στην αναρρωση, σήμερα είμαι καλύτερα, εχω και μια βαρεμάρα... γενικά έχω μια περίεργη διαθεση...

Αυριο θα πάω και στον γιατρό να δει σε τι φάση βρίσκομαι... :?

Δεν σας διάβασα... :oops::oops::oops: Ελπίζω να μην έχασα τίποτα... :oops:

Καλο βράδυ!

Θα επανέλθω αύριο να διαβάσω τα νεάκια σας και να σχολιάσω! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAMAI kai gvvvvvv

τι κανετε;εμεις καλα ησυχα μπηκα σε φαση προετοιμασιας για την εμβρυομεταφορα

πρωτα ο θεος κ η παναγια την αλλη εβδομαδα προχωραμε

πως νιωθω;λιγο απο ολα αλλα πιο πολυ αγχωμενη,εχω στρεσσαριστει αρκετα

σκεψεις σκεψεις στο τελος θα το καψω κ θα ησυχασωωωωωωωω :lol:

απλα αυτο που με τρωει περαν ολων των αλλων ειναι η μικρη

να την επηρεασει αυτο οσο γινεται λιγοτερο

τεσπα προσευχομαι να πανε ολα καλα

α το πιο θεικο δν τοπα πιστευω καργα πως θα μεινω εγκυος :oops::lol:

οτι ναναι ......

αργυρουλα τι φαναρακι κανετε βολτα;μαρεσε η πετρα κ μεσα στο σπιτι μαρεσει

γελασα πολυ με την ρεα κ τη βαρεμαρα να παει στη δασκαλα...ΘΕΑ :lol::lol::lol:

χρυσα λατρευω τακουνιααααααααα.....μεχρι να μεινω εγκυος ειχα μονο τακουνια

ουτε αθλητικα ουτε ισια,θυμαμαι μια φορα φοιτητρια ειχε ερθει η αδερφη μου πανω κ ειχα φορεσει κατι σανδαλια

,ποιανου ηταν δν θυμαμαι παντως οχι δικα μου :lol: ,κ πηγαινα σαν να φορουσα βατραχοπεδιλα 8-)8-)

μου λεει η αδερφη μου ρε πας καλα;δν το πιστευε οτι δν μπορουσα να περπατησω με ισια.....

ακομα τοχω χαλαρα κυνηγαω τη μικρη με τακουνι βεβαια απο καποιο σημειο κ μετα παω σαν κουτσαβλο

κ καποιες φορες μπορει κ να παραπατησω :oops::lol: ειμαι απολαυση ομως :lol::lol:

ιουλιαααααα παντα αξια βρε!οτι επιθυμειτε!ειχες πει οτι κανομνιζετε ταξιδακι;για πες που ποτε με το παιδι;αχ τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αφροδιτη πως ειναι ο μανωλιος;καλυτερα φανταζομαι;ο μικρος δν κολλησε ετσι;

φραν εσεις τι κανετε;την παλευεις; ο σεμπ συνηλθε;ευχομαι ναστε ολοι πολυ καλα!

σισσακι τι νεα απο το μετωπο;εγινε κ η γενικη;αχ αυτες οι εοιμασιες!!!!!!!!!!πλησιαζουν οι μερες!αχ αντε με το καλο!

μαρια πως παει η εργασια σου;γιατι ειπες μονη;ο αντρας σου;οι μικρες καλα;σαν πολλα δεν ρωταω;; :lol :D

νατασσουλα δλδ σε σχεση με πριν καλυτερα ειναι φανταζομαι...για τα ματακια της ποτε θα κανετε εξεταση;ο μιχαλακης καλα με τη μυτουλα του;πολλα φιλια!

γωγουλα ολα καλα;περαστικα στην μαρτινα!καταλαβαινω πως νιωθεις αληθεια! :? μν στεναχωριεσαι προσπαθησε να βλεπεις τα θετικα του πραγματος αφου προς το παρον δν μπορει να αλλαξει κατι ;)

λενακι μου τι κανετε;εξετασεις κανατε στα παιδια;με την ψυχολογια κ τη φωτογραφια το σκεφτεσαι ακομα;

αν το θελεις κ μπορεις να το προσαρμοσεις στο προγραμμα σας με τα παιδια,δν ξερω ποση βοηθεια εχεις απο πεθερικα για αυτο το λεω,βουρ στο ψητο!!!!!!!!!!!!!!!!!θα νιωθεις αλλος ανθρωπος.....

νατασσου τι κανεις;δν πειραζει για το σαββατο!αφου δν μπορουσες..παντως ωραια ηταν....λιγο κυνηγι΄λιγο γκρινια της μαριευης,κατι οι ατακες της αννυς,κ η αναστασια μας βεβαιως βεβαιως ....ηταν ενα ομορφο σαββατο...την αλλη φορα ολες μαζι :D

μαρεσει η δαναη πολυ,βρε δν εινα ζωηρουλα ειναι φιλοπεριεργο παιδι,μια μικρη εξερευνητρια....ετσι δικαιολογω εγω τουλαχιστον τη δικια μου :lol::lol:

εγω περυσι σφουγγαριζα οταν κοιμοταν γιατι με τον κουβα παθαινε παρακρουση,καποια στιγμη τον εβαζα ση μπανιερα να μν φτανει κ στο τελος κλειδωνα καθε φορα που ξεβγαζα τη σφουγγαριστρα την πορτα του μπανιου

δν παλευοταν η λατρεια της!

αυτο με τα κακα πως το εκανε;;;;;;;;;θελω να μαθω!!!!!!!!!!! :lol::lol:

`αναστασια φιλακια που εισαι;η αννυ ολα καλα;εσυ; το διαβασμα πως παει;φιλακια σου εστειλα; :D

κοπελες τελος χρονου τα λεμε αυριο

καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

τελικά η Ρ. χθες έφαγε αλλά είχε και 37,3 :?

και το βράδυ που της έβαλα θερμόμετρο πάλι 37,3 :?

για να δούμε σήμερα.....

Ζωή εύχομαι με το καλό να μείνεις έγκυος :D να έρθουν τα πράγματα όπως τα θέλετε :D:D:x

Σισσιώ έφτασες 38 εβδ.? :o:o:D:D πότε κιόλας?......γεννάαααααααας :D:D:x

δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να πω.....

Ομπάμα και πάλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα.

Ειμί πολύ χαρούμενη! Ο γιος μου (ο Μ) όταν μεγαλώσει σίγουρα θα βγάλει το όνομα μου αν κανει κορίτσι!!! Χαχαχα

έχει ενα μωράκι που είναι δικο του και το φροντίζει, μέχρι και στον παιδικό το παίρνει μαζι!!! Κι ειμί κορίτσι λέει και το λένε Αφροδίτη!! Χαχαχαχαχαχαχα είναι το δικο του μωράκι!!! Χαχαχαχα

κατα τα αλλα .....καλά .....το νομοσχέδιο θα ψηφιστει, θα καταρευσουν ολα, θα μας κόψουν και αλλα λεφτά και δεν ξέρω πως θα ζούμε ...αν θα ζούμε ...το μέλλον των παιδιών μας αβέβαιο .....ούτε να φουνταρω δεν μπορώ γιατι έχω τα παιδιά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρούλα και Γωγω περαστικά στα κοριτσάκια σας. Ο πυρετός πολύ μου την σπάει, ευτυχώς σπάνια κανει ο Μ .

Ο Μ κανει μόνος του πλύσιμο μύτης!!!! Αλλα με κανονικό νερό ....το τι βγάζει η μύτη του δεν περιγράφετε !!!!

καθε πρωί τρομάζω!!! Και μόνος του όταν κανει κι το κανει πολλές φορές επανοτα βγάζει ...δράκους!!!

Ζωη ολα καλά θα πάνε!! Με την πρώτη θα τα καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Αφρο :x

την πιάνω και είναι δροσερή και έφαγε και έτρεξε, βάζω θερμόμετρο και λέει 37,2 :o:? ....εντάξει δεν είναι πυρετός αυτό, αλλά ........ πρέπει να κοιτάξω μήπως και το θερμόμετρο δεν είναι καλό ή αλλιώς την Ρ. δεν την επηρεάζει στην διάθεσή της το 37,2!!! :roll::roll: παιδικό πήγε πάντως!!! :roll::roll: .....αλλά θα την πάρω μία ώρα νωρίτερα γιατί η διευθύντρια κλείνει 25 χρόνια υπηρεσία και έχουν μια μικρή γιορτή!!! :roll::roll: οπότε όλα τα παιδάκια θα φύγουν στις 12.30!! ;)

Ζωή ναι είναι το ζεστό κρασάκι, το οποίο όμως έχει πολύ αλκοόλ!!! αλλά δεν το καταλαβαίνεις όταν το πίνεις.....αν πιείς 2-3 μετά το καταλαβαίνεις :lol::lol::lol::lol: το πίνεις κυρίως στην περίοδο των Χριστουγέννων έξω με το κρύο και ίσως χιόνι όταν πας στην χριστουγεννιάτικη αγορά :D .......είναι πολύ όμορφα, όμορφη γιορταστική ατμόσφαιρα......γενικά αξίζει ένα ταξιδάκι στην Β. Ευρώπη την περίοδο των Χριστουγέννων! ;)

αυτό με το φαναράκι: γιορτάζεται ο St. Martin, ο οποίος ήταν στρατιώτης πάνω στο άλογο και καθώς ήταν στον δρόμο στο χιόνι και στο κρύο βλέπει έναν φτωχό, άστεγο χωρίς ρούχα, τους έδωσε τροφή και έκοψε τον μανδύα του και τον έδωσε για ναζεσταθεί.......και τα παιδιάκια κρατάνε φαναράκι και τραγουδάνε αυτό το τραγουδάκι (και άλλα φυσικά)

επίσης γέλασα με την εξήγηση που δίνεις για την Δ. της Νατάσας, δεν είναι ζωηρή αλλά φιλοπερίεργη και εξερευνήτρια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα..τι κανετε;;;..εγω σερνομαι…

Γωγω από μηξα είναι…η μηξα είναι πολύ πηχτη και πολύ βαθια…πεφτοντας ερεθιζει το λαιμο…προσεχε την γιατι μπορει να ερεθησει περισσοτερο και να εξεληχθει σε τιποτε άλλο…

Επισης..χεσε μας για τον ΕΟΠΥΥ…

Και εγω εχω 600 ευρω κρατησεις το μηνα…και τι παιρνω;;; από τα τρια το μακριτερο;;;;

Απλα με εκνευριζει απιστευτα που μιλανε και οι δημοσιογραφοι ..μα γιατι δε θελετε εσεις( μηχανικοι..φαρμακοποιοι) να ενταχθειτε;;..απορω πως κανενας δεν εχει απαντησει σε καποιον «δημοσιογραφο»..εσεις γιατι δε θελετε;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Η νομιζεις πως ολοι αυτοι πληρωνουν λιγοτερες εισφορες…και πιστεψε με εχουν πολυυυυ λιγοτερες παροχες από σας…

Απλα κλασσικα Δημοσιογραφοι..συμβολαιογραφοι..κλπ είναι οι βασικες «συντεχνιες» των βολευτων…οποτε μη μηλας..παραχαηδεμενα :-p:-p:-p:-p:-p:-p

Ζωιτσα με το καλο πουλιμ..ευχομαι πολύ πολύ συντομα να μας εχεις ευχαριστα

Αφρο…εγω από χτες σε εχω εννοια…ηθελα να σε παρω τηλ…κκαι εσυ;;;…καλα ρε..απο τωρα τα κανεις αυτά με το ονομα..φτου σουυυυυ

Βικυυυυ..τσακισου να με παρεις τηλ…γρηγοραααααα..

Εσεις τσουπρες ειπαμε..δευτερα 12/11..δεν κανονιζετε τιποτα…εχετε δουλειαα λεμεεεε

Νατας αοι φωτογραφιες σας πολύ μου αρεσαν από τον ταυτοχρονο ( θηλασμο που εγινε στον λευκο πηργο αργυρω)

Η ομαδα φυσσαει…δε συμμετεχω..δεν εχω και κατι να πω εξαλλου..αλλας ας διαβαζω τακτηκα…

Παντως αυτή η γνωστη μου και τα 2 καισαρικη..στις 38 ευδομαδες...χωρις πολλα πολλα..και είναι και καργα ευτυχισμενη..

Αφου νομιζα ότι αυτή είναι που την ειπε στην Ολιβ

Σισσυ..να μας πειας νεα από τον γιατρο…

Παω να φτιαξω καφε..σαν το μαρακι..

Πεθαινω για σοκολατακι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!

Τι μου κανετε????

Σας διαβαζω που κ που,συνηθως οταν τρωω! :oops::P Παρακαλω να γραφετε περισσοτερα γιατι καμια φορα δεν μου φτανετε για να τελειωσω το φαγητο! :lol::lol::lol: Μονο η γωγω κ η ζωη με καλυπτουν!Και η Αργυ!!!! :D

Περαστικα σε οοοοολα τα αρρωστουλια μας!

Και στην εγκυουλα μας(την ετοιμογεννη!)!Ευτυχως εισαι αρρωστη τοοοοσες μερες κ καταφερα να σου ευχηθω περαστικα! :lol::P Με το καλο η μπεμπα!!!Αντε,τωρα καθε μερα θα αναρωτιομαστε αν γεννησες!!!! :D

Εμεις μια χαρα!!!

Σαββατο οπως σας ειπε η Ζωη καναμε βολτα παρεουλα!!!Εγω περασα παρα πολυ ωραια!Η Ζωη ξεπατωθηκε στο κυνηγι! :lol: Γελαω η κακουργα αλλα σε 1 χρονο θα ειναι "κυρια" κ η Μαριευη!Θα σπρωχνει το καροτσακι με τα διδυμα και εμεις θα χαζολογαμε! :lol:;);):D:D:D

Νατασακι δεν παλευεται η Δαναη μας!!!Ρε ειναι απιστευτη!!!Και εχει απο τωρα τις αποψεις της...

Δεν την ενδιαφερει η θρησκεια και η στοματικη υγιηνη(τι εχει φαει αυτο το παιδι!!!και δεν εννοω βρωσιμα!!!),ειναι πυρομανης,ακροβατης,δεν ειναι φιλοζωος(εκτος κ αν το "ζωο" τρωγεται!ακριδες-κατσαριδες κλπ :lol: )....Πωπω.....Σε ζηλευω!!! :lol::lol::lol:

Βασικα,ξερεις πως το λατρευω το σιχαματακι σου! :lol::lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Υπαρχει καλε σαλονικιες περιπτωση να τα πουμε καμια μερα???

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...