Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Καλησπέρα

Σισσυ με το καλό κούκλα έχεις όλη την θετική μου ενέργεια

Καλά είμαστε απλά δεν προλαβαίνω να μπω γιατί είμαι όλο σε εργοτάξιο και ελάχιστα στο γραφείο

Μεράκι χίλια συγνώμη αλλά την εργασία δεν μπορώ να την ανοίξω από το iphone και στο γραφείο δεν πάω σχεδόν καθόλου ποτέ παρά δίνεις ερωτηματικό που δεν ξέρω πως μπαίνει

Σήμερα κάναμε υπέροχο στην Ελενα και υπάρχει ακόμα λίγο υγρό

Την Παρασκευή Νατασα θα πάω στην εφη

Αργυρω ναι όταν με βλέπεις online είναι από το iPhone ευχαριστώ για το ενδιαφέρον θα μπω κάποια στιγμή να σας τα πω αναλυτικά

Φιλία καλό βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:o:o:o:o ξέχασααααα

Σισσάκι μου να σου στείλω κι εγώ με τη σειρά μου όλη μου τη θετική ενέργεια για έναν εύκολο τοκετό και ένα γερό μωράκι :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Νατασούλα μου ευχομαι την επόμενη φορά να έχει εξαφανιστεί εντελώς το υγρό από τις εξετάσεις της Έλενας και όλη αυτή την περιπέτεια να την ξεπεράσετε μια και καλή ;)

18 Νοε πρέπει να την στείλω :roll: κι έχω αποδιοργανωθεί εντελώς τις τελευταίες μέρες :(

Εμείς αύριο κατάληψη μάλλον :roll::roll::roll:

Βένι ντεπόν εναλλάξ με άλλο παυσίπονο πάνω από 38,5 όσα τα κιλά του παιδιού /2 Δηλ. 12 κιλά-6ml

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Βένη περαστικά στον Φιλιππάκο :x

αχ γαριδάκια έχω να φάω από τότε που ήμουν έγκυος, γενικώς δεν δεν τρώω τέτοια γιατί δεν είναι υγιεινά! :roll:

και στην εγκυμοσύνη μια φορά έτρωγα 2-3 και το υπόλοιπο σακουλάκι το πετούσα! :roll::roll:

εμένα με βοηθάει και το γεγονός ότι δεν είμαι λιχούδα!!! :roll::roll::roll:

είναι και η ψυχολογία σου μάλλον.....

Νατασούλα σιγά σιγά θα φύγει το υγρό ε? :?

εύχομαι όλα να πάνε καλά με την όμορφη κατσαρομάλλα :x

Μαρία Κόρινθο πήγατε στον γάμο?

Καλή τύχη με την εργασία! :)

εμείς χθες (εγώ και η Ρ.) πήγαμε στο σχολείο της, βγήκαμε όλοι με τα φαναράκια έξω, έβρεχε όμως :twisted::twisted: μία ώρα βόλτα, είχε και την μπάντα, υπήρχε και η αστυνομία να σταματά την κίνηση :roll::roll::roll: .....γυρίσαμε πίσω είχαν ανάψει φωτιά και κάποιος ντυμένος St. Martin είπε στα παιδιά την ιστορία του!!! :roll:

μετά μοίρασε ψωμάκια και μετά όλοι - όσοι ήθελαν - έφαγαν φακές, ήπιαν ό,τι υπήρχε κ.λπ, καλά ήταν......εγώ ήπια το πρώτο μου γκλιουβάιν για φέτος :D:D ωραίο ήταν!!! :D:D

κουραστικά ήταν βέβαια και η Ρ. πτώμα και κρύωνε κιόλας και πήρα τηλέφωνο τον άντρα μου να έρθει να μας πάρει.......και αν και ήταν τόσο κουρασμένη στις 3.30 ήρθε πάλι σε μένα :o:o:o:o:o και μετά δνε μπορούσε να κοιμηθεί και μιλούσε :o:o:o:o

ελπίζω να κοιμηθεί λίγο το μεσημέρι που θα γυρίσει από το σχολείο!!! :roll::roll:

αυτά......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας....

συγμωμη που χαθηκα παλι...αλλα δε με θελει καθολου....ετρεχα με το γιωργακη...ειμαι να σκασω....η παιδιατρος μας ειναι μεγαλη μαλακ.....το ειχα καταλαβει αλλα οχι και ετσι...τεσπα...

ο γιωργακης ειχε πολυ βηχα...επερνε κορτιζονη,atarax και φυσικα εισπνεομενα...αλλα δεν του περναγε....του δινει και αντιβιωση...και μου λεει συνεχισε και τα αλλα....μετα απο καποιες μερες ηρεμησε καπως....κοβουμε τη κορτιζονη και μετα απο 2 μερες ηρθε και πριστηκε το παιδι....το προσωπο του και η κοιλια του...τρελαθηκα....τη περνω τηλ και της λεω οτι λογικα ειναι απο την πολυ κορτιζονη και μου λεει μαλλον αλλα μπορει να εχουμε και κακη λειτουργια των νεφρων...στα πατωματα εγω....κλαμα...κλαμα και παλι κλαμα...τον βουταω παμε νοσοκομειο και μου λενε οτι φταιει η κορτιζονη....να του κοψω ολα τα φαρμακα και αλατι απο το φαγητο...θα ξεπριστει σε 10 με 15 μερες....του κανανε και εξετασεις ουρων...ευτυχως καθαρες....κοριτσια τρελαθηκα....τερμα δεν τα ξαναπαω σε αυτη....μεσα σε 10 μερες με εχει κανει να χασω τα μισα χρονια της ζωης μου...μια με την μικρη που ειχε πυρετο και εμετους και μου ελεγε οτι μπορει να εχει και μηνιγγιτιδα μια αυτο με το γιωργο...παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα :o:o:o:o:o

μην μου πεις ότι ήσουν και μόνη σου!!! :o:o:o:o

να την αλλάξεις την παιδίατρο :twisted::twisted::twisted::twisted:

περαστικά του :x:x

τουλάχιστον εκεί που είσαι έχεις την δυνατότητα άλλου γιατρού? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε αργυρω και μονο που το σκεφτομαι ακομα κλαιω.....

αυτη ειναι διπλα μας....βρηκα εναν πολυ καλο παιδιατρο στο πυργο...20χλμ ειναι απο εδω αλλα δε με νοιαζει...καλυτερα να τρεχω μακρια παρα αυτο το πραγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιωτα...

ειναι πολυ ηληθια..για χαστουκια ειναι η μαλακω..θεε μου...τι μου θυμισες;;;..μια παιδιατρο που ειχε βαρδια οταν ο φοφος νοσιλευοταν στη Μενν..θεε μου...αυτοςυ ηθελα να ηξερα στην ιατρικη, περα του να συνεργαζονται αρμονικα με τις φαρμακευτηκες..δεν τους μαθαινουν ντιπ τιποτα...ακομα και εγω που ειμαι λογιστρια...εκανα μαθηματα ψυχολογιας..αυτοι;;;..

μαλακω...

συχγιστικα πρωι πρωι..

περαστηκα σας πουλακι μου...περαστηκα και αγυριστα...

εμεις για την ωρα- φτου φτου- δενε χουμε κανενα σοβαρο κρουσμα..εχουμε μηξα η οποια προκαλει βηχα αλλα ειναι πολυ βαθια..και γι ατην ωρα κανουμ εμονοο ρους...

βηχουν μονο προι την ωρα που ξυπνανε..

ηπα την παιδιατρο να τους δοσω μουκοσολβαν και μου ειπε πως για την ωρα να μη τους δοσω τιποτα απολυτως, να βαζω ορο και να πινουν πολα υγρα, κατα προτιμιση νερο.

Την παρασκευη ξαναβρικαμε ψειρες στο κεφαλι του...4 μεγαλες και μπολικα αυγα...

θα πρεπει να κολλισε τη δευτερα-τριτη..γμτ....πολυ νευριασα...

και το προληπτικο βρομοκοπαει..ψεκασα κατα λαθος τον εαυτο μου σημερα..πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντομεταξη σημερα πηγα τη μαμα μου σε μια φιλη της στη Νεαπολη..στη παλια μου γειτονια...

η φιλη της μαμας μου αραβωνιαζει την κορη της και φυσικα οι παστρικοθωδωρες θα ξεπατωθουν στις δουλιεσ..

αλλα περασα απο τα παλια μου λιμερια..ειδα παιδι απου πινανε καφε στα καφε που πηγαινα...1 ζευγαρακι να φιλιετε στο δασακι του Πολυκλαδικου..αχ ποσο μου ελειψαν ολα αυτα...

ποσο τελει ακαι γεμματα ελπιδα χρονια ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα του έβαλες προληπτικά στο κεφάλι του και πάλι κόλλησε? :?

Γιώτα να πας στον άλλον .....20χλμ, μακρυά είναι, ειδικά αν έχεις ανάγκη, αλλά να γίνεται και σωστή διάγνωση!! :!::!:

ο δικός μας παιδίατρος εδώ, είναι καλός όσον αφορά στην ιατρική, δεν δίνει φάρμακα (αυτό μου αρέσει), και πετυχαίνει πάντα την διάγνωση και τη θεραπεία....όπως έχω ξαναπεί είναι ένας από τους 3 καλύτερους της Βόννης, αλλά.....μου την δίνει όσον αφορά στην αμοιβή δλδ τις προάλλες που είχαμε πάει για το καθιερωμένο τσεκ απ της Ρ. ήταν και ο Λ. μαζί μου και κοίταξε τον Η/Υ για να δει αν χρειάζεται εμβόλιο και μας είπε την επόμενη φορά που θα έρθουμε για το τεστ ανάπτυξης της Ρ., να τον φέρουμε και αυτόν για να κάνει ένα εμβόλιο.....ε ρε παιδιά μόνο αυτό μας είπε και μας χρέωσε 10ε!!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted: 'επαθα πλάκα όταν το είδα!!! :twisted::twisted::twisted:

το κάνει αυτό διότι τα παιδιά είναι ασφαλισμένα σε ιδιωτική ασφάλεια και από εκεί παίρνει περισσότερα χρήματα, αν είμασταν δημόσια, δεν θα το έλεγε.....βασικά δεν θα βλέπαμε τον λογ/μό!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αργυρο τι σημαινει το rooitea Eierpunsch;;;

και το Blutorange;;;..ειναι τα τσαγια που εχω στο γραφειο και πινω..

Οκ το πρωτο ειναι ροιμπουσ αλαλ με τι;;;..και το δευτερο εχι πορτοκαλι..αλαλ επισης με τι;

Του εβαζα ενα αλλα μαλλωνδ εν ειναι και τοσο αποτελεσματικο..περισι του εβαζα τολ βελβετ..μια χαρα ηταν..φετος δε το βρικα...

Καλα..δε θες να μαθεις ποσο χρεωνει ο παιδιατρος την κουνιαδα μου..

πηγαινει 2 φορες το μηνα..και 50 ευρω χωρις αποδειξη..ΠΑΝΤΑ...

εγω τη βριζω..της λεω να αλλαξει γιατρο γιατι αυτος ειναι παπαρας...

αλλα δε με εκουει..εχει κολλισει στον ΘΕΟ νεογνωλογο με ειδηκοτητα στα προωρα...

και τη λεω τοτε..μη γκρινιαζεις..σκασε και πληρωνε..να χτιζει αυτος αφορολογιτες βιλες στο Πανοραμα..και εσυ και κυριος εγω να πληρωνουμε φορους

ελεος πια..το παιδιακι εχει παει 4,5 μηνων και φτου φτουε ιναι μια χαρα...

τωρα κανουν ενα ειδικο για προωρα εμβολιο το οποιο μαλλων δεν μπορει να γινει συνδιαστηκα με κανενα αλλο...

ντερπομαι να ρωτισω και τη δικη μας παιδιατρο..

εγω παντω ςτοσα χρονια που πηγαινω..μου παιρνει παντα 30 ευρω χωρις να χρειαστει να ζητησω ποτε αποδειξη..

και οταν μου γραφει εμβολια..πληρωνω εκεινη την ημερα και οταν πηγαινω για εξεταση και εμβολιο..δε πληρωνω τιποτα..

για επανεξεταση ποτε δε μου παιρνει λεφτα...

ξερω οτι γεννικα η "ταριφα" της ειναι 40 ευρω..με αποδειξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα στην αθηνα 40 ευρω μου επερνε.....

αυτη αν και ιδιωτης ειναι συμβεμβλημενη με εοππυ....

αλλα τελικα τα λεφτα ειναι το λιγοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το προγραμματισμένο τσεκ απ της Ρ. μας πήρε 85.80ε!!! :?

εγώ όταν είχα πάει σε γενικό γιατρό-παθολόγο για εξέταση μου είχε πάρει μόνο 30ε!! :? και μου είχε κάνει εντύπωση!! :?

λοιπόν το 2ο είναι πορτοκάλι κόκκινο σαν αίμα (πώς λέγονται αυτά? ξέχασα :lol::lol::lol: )

και το 1ο είναι το λικέρ με αυγό και αλκοόλ!!! :|

κάτσε να βρω φωτ'ο να δείξω ποιό είναι :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή είναι η συνταγή για eierpunsch!:

10 m.-große Ei(er) = 10 μεγάλα αυγά

1 Tasse Rum = 1 φλυτζάνι ρούμι

1 Tasse Wasser = 1 φλυτζάνι νερό

375 g Zucker = 375γρ ζάχαρη

1 Zitrone(n), Abrieb und Saft = 1 λεμόνι ξύσμα και τον χυμό

1 Liter Weißwein = 1 λίτρο λευκό κρασί!!!

και στην υγεία σας!!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μπλιαξξξξξξ

πλακα κανεις;;;;

και εδινα τετοιον στον Χριστοφορο...

ιιιουυυυ...

γιατι το ροιμπουσ δενε χει καφεινι καθολου..

πλιαξ μπλιαξ μπλιαξ...

και ξες τι νοστιμο τσαι ειναι...ιιιχχχ..δε θα ξαναποιω...

Το αλλο ειναι το σανγουινι..αρα δενε ιναι πορτοκαλι..ειναι σανγκουινι

Ναι Γιωτα..ειναι γεγονος πως τα λεφτα ειναι το τελευταιο....

απλα οταν εισαι ανεργος και περιμενεις να συντηρησεις το παιδι σου με το επιδομα ανεργιας..καταλαβαινει ςοτι υπαρχουν και καλυτεροι γιατροι..

ηθελα να πεταξω 2-3 σποντουλες οπως μου πετουσαν αυτοι..αλλα δεν παφτω στο επιπεδο τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι σαγκουίνι!!! ;) γιατί το σαγκουίνι δεν είναι πορτοκάλι? απλά είναι πιο κόκκινο!! :?

κοίτα αν σου αρέσει να πιείς, δνε έχει αλκοόλ!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

αλήθεια λέω, ρώτησα και τον άντρα μου μόλις τώρα!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Χρύσα πέθανα στα γέλια ρε συ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κατι τετοιο ασπρο εχει..σε κουπα ομως διαφανη...και κατι μοβ-ροζ λουλουδια..τα οποια εχει και μεσα στο μειγμα τσαγιου..

του Χριστοφορου του αρεσουν πολυ τετοια τσαγια..του βαζω και μελι μεσα και πινει χλιαρουτσικα

ευτυχως απο την τελευταια φορα που ξερασε..δενε χει ξαναθυμιθει το γαλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OK...το καταλαβαμε αυτο...χαχαχαχαχ...

Αχ..εκανα ενα φλιτζανι να ποιω..ωραιο ειναι το ατιμο...

επαναλαμβάνω: μόνο το άρωμα έχει :lol::lol::lol::lol:

σε περίπτωση που δεν κατάλαβες!!! :lol::lol::lol::lol:

σε πειράζω ρε :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...

κοιτα εαν ψησω τελικα τη Βικυ να ερθε..θ ατην τραταρω ενα πληρε προινο..που εννωειται πως θα αποτελειται ΚΑΙ απο διαφωρα ειδη τσαγιου...

θα την κανω να τα λατρεψει..διαθετω σερβιτσιο απο φινα πορσελανι..μεχρι χρυσα κουταλια

( οχ επιχρυσα ειναι) και μετα θα διαδωσει τα νεα...

απλα επιφυλασσομαι..εδω στη Θεσσαλονικη εχει που και που ψωφοκρυο..και οτι και να πεις..η ατμοσφαιρα σηκωνει ζεστα ροφηματα σε καναπε στο μπαλκονι με μια κουβερτα..να αγναντευεις τα αστρα ( τα τρενα που περνανε και τις σοβρακοφανελες που εχει η απεναντι..το καλοκαιρι εχει δεντρα..και δε βλεπεις τα σοβρακα) ..

εκει με τετοια ζεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :lol::lol::lol::lol:

α ρε συμπεθέρα τι σε περιμένει!!! :roll::roll::roll::D

έχουμε ένα σκάνδαλο εδώ ιατρικό!: 6.000 γυναικολόγοι από όλη την χώρα κατηγορούνται ότι έδωσαν σε ενέσιμη μορφή αντισύλληψη, νομίζω σε 60.000 γυναίκες.....αντικαθιστά το χάπι, το κάνεις μία φορά και έχει διάρκεια 2 ετών!.....το θέμα είναι ότι ο εδώ ΕΟΦ που εγκρίνει τα φάρμακα κ.λπ, έχει απαγορεύσει την κυκλοφορία του διότι έχει παρενέργειες, π.χ αν μία γυναίκα θέλει να μείνει έγκυος υπάρχει κίνδυνος μεγάλος να γεννήσει παιδί με διάφορα προβλήματα από νοητικά μέχρι κίνησης ακόμη και παιδί με νανισμό!!! :!::!: είχε δοθεί ένα παρόμοιο χάπι στην δεκαετία του ΄50 και τότε πολλές γυναίκες γέννησαν νάνους!!! ξέρετε που έχουν μεγάλο κεφάλι συγκριτικά με τα άκρα!!!......

:!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Αργυ στειλε μου λιγο το αρθρο για το σκανδαλο που ειπες πιο πανω. Κανω και εγω την ενεση αυτη αλλα εμενα κραταει 3 μηνες. Θελω να δω αν ειναι η ιδια η παρομοια. Α! Και γιατι εβγαλες κιουρια μου την προηγουμενη φωτο προφιλ? Ητανε απο τις καλυτερες σου! :x

Αυτο προλαβαινω μονο να πω τωρα, τα αλλα το απογευμα παω για νανι. Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...