Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Σισσιώ αυτός που δουλεύει 35 χρόνια δεν θα πάρει την ίδια σύνταξη με κάποιον που δουλεύει 10 χρόνια!!!......μπορεί και οι 2 να βγουν σε ηλικία 67 ετών αλλά η σύνταξη θα έιναι διαφορετική! :?

έτσι νομίζω....τουλάχιστον έτσι είναι εδώ!!! :!:

τις πέτρες θα τις βάλουμε σε τοιχάκι 75εκ ύψος!!! :roll::roll:

δλδ για να καταλάβετε: σαλόνι-τραπεζαρία είναι ενιαία, αλλά το σαλόνι είναι λίγο πιο ψηλά από την τραπεζαρία, 4 σκαλάκια.... ε εκεί στον χώρο της τραπεζαρία θα τα βάλουμε.....σε όλο το σπίτι εμένα δεν μου αρέσει η πέτρα!!! το βρίσκω πολύ βαρύ!!! :roll::roll::roll:

επίσης μπορεί να κάνουμε έναν τοίχο του σαλονιού, αλλά όχι ολόκληρο δλδ θα φαίνεται σαν να μην έχει τελειώσει.....αν βρω φωτό παρόμοια θα σας βάλω!!! :)

Φρανίτα 2 ώρες μασάζ 10ε? :o:o:o:o:o:o

το Σεμπίνει είναι καλά τώρα?

αχ πόσο μου αρέσει το φαγητό που θα φάτε!!! :D

3 λεκάνες ρούχα σιδέρωσα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σισσιώ περαστικά στην Χ. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, έτσι για να ζωντανέψω την σελίδα και να μην ψάχνετε στις δημοσιεύσεις σας!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο αν νηστάζεις από τις 22.00 γιατί δεν κοιμάσαι? να ξεκουραστείς? παρά μόνο πίνεις καφέδες!!! :roll::roll:

τώρα το θυμήθηκα αυτό!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!1 :D:D:D

σημερα επιστρεφω :cry::cry::cry::cry::cry:

σε λιγο θα παμε για πικ νι στο δασος με τη αντωνια κ οικογενεια..

αργι πολυ ωραια η πετρα..σε πρλαβα καλη μου σημερα :lol::lol::lol::lol:

φιλια σε οοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ,τι κάνετε? εγώ ειχα κοσμο σημερα!ωραία ήταν αν κ συνηθησα να μην εχω κοσμο στοσπιτι , στο νησί ημασταν εμεις κ εμεις !χαχαχαχαχαχαχα! καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τωρα ειδα που ελεγες γ την Κυριακή !!!σόρυ !είχα την οικογενεια εδω σημερα!!!

Γωγώ η Νίνα πάει παιδικό ναι ,απλά τωρα που δεν πηγα ακομη δουλεια την κρατάω σπίτι!Χρύσα δεν την παω εκει που την πηγαινα αλλα στην Καλαμαριά,την πηγαινει ο Γ καθε μερα ,ειναι στο δρομο για τη δουλεια...

Σισσυ μου θα μπαίνω!αρκει να το θυμαμαι!είμαι στον κοσμο μου γενικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x(-|(-|(-|(-|

πάλι ήρθε το μπουμπούκι χθες, τι χθες δλδ σήμερα κατά τις 1.30 και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ πάλι και άρχισα να μετρλαω προβατάκια, έχω μια νύσταααααα (-|(-|

πίνω καφεδάκι :)

Θούλη πώς ήταν το ταξίδι σου? καλώς ήρθες! :x

Γιώτα φαντάζομαι χαρά και ικανοποίηση τώρα που είσαι σπίτι σου με όλα τα έπιπλά σου :D;)

πότε αρχίζεις δουλειά πάλι? :?:

έχω αρχίσει να κάνω κοιλιακούς στο σπίτι και έρχονται και τα παιδιά και ξαπλώνουν δίπλα και κάνουμε ασκήσούλες, μετά σηκωνόμαστε και κάνουμε διατάσεις κ.λπ, έχει πολύ γέλιο!!! :lol::lol::lol:

σε μία εβδ. έχασα 1 κιλό!!! ;)

σήμερά έχω να πάω στον παιδικό της ΡέΑς το απόγευμα στις 17.00 για να κάνουμε βόλτα με το φαναράκι, μετά θα πάμε πίσω στο σχολείο θα έχουν φακές, χυμούς, κακάο, γκλιούβάιν και θα τελειώσει περίπου στις 20.00 το βράδυ :o:o:o:o:o:o:o

και την Τετάρτη θα το κάνει ο Λ. αλλά εκεί θα πάει ο άντρας μου, θα δούμε αν θα πάω εγώ, βαριέμαι....

α! θα σας βάλω και το φαναράκι-μήλο του Λ. μετά! :D

βασικά θέλω να πάω στην τράπεζα διότι χρωστάω 14ε και μου έστειλαν ειδοποιητήριο! :?

δλδ ο λογ/μός μου είναι -14ε!! :o:o:o:o:roll::roll::roll::roll:

καλέ η Νατασούλα τι κάνει? είναι όλα καλά με τα παιδιά?

έχει να γράψει μία εβδ. :?

και η Ζωή επίσης!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

τωρα καθησα!το ευχαριστηθηκα ομως!

σημερα δεν ειχαμε σχολειο,ειναι εκλογες εκπαιδευτικων,μεταφερθηκαν για σημερα απο την Τεταρτη!

πηγα τον γιωργο σχολειο κ ηρθα,εκανα ντουλαπες,εβαλα πλυντηριο,μαγειρεψα κ καθομαι τωρα! :)

εχθες ειχε ο κουνιαδος μου γενεθλια κ βγηκαμε το βραδυ!κοιμηθηκε ο γιωργος,ανεβηκε με την κουβερτουλα της η πεθερα μου κ ξαπλωσε κ αυτη στον καναπε στο σαλονι με την τηλεοραση ανοιχτη κ εγω κ ο χ. φυγαμε! :D

μεγαλη υποθεση να χεις καποιον..τεραστια..αν κ δεν κουραστηκε η γυναικα θεωρητικα..απο κατω μενει κ το παιδι κοιμοταν..αν δεν ηταν εκεινη δε θα μπορουσαμε να βγουμε..ή θα επρεπε να πληρωσω νταντα για αναλογες περιπτωσεις..δηλαδη για να προσεχει ενα παιδι που κοιμαται :roll:

οποτε γωγω..μην ξαναπεις κατι για τη πεθερα κ τη μανουλα σου ρε..ο,τι μα ο,τι στραβο κ αν κανουν..ειναι τεραστια βοηθεια κ το ξερω οτι το ξερεις! :-*:-*:-*:-*:-*

γιωτα καλωσηρθες!πώς κ στελνεις την κωνσταντινα στην καλαμαρια παιδικο;ακουσες καλα λογια για καποιον συγκεκριμενο;για πες!

αντε τα δυσκολα περασαν!τωρα θα επαναπροσαρμοστεις κ ολα θα κυλησουν ομορφα! :D

αν κ κοιμηθηκα στις 3 κ σηκωθηκα 7 αισθανομαι περιεργως μια ευεξια αλλο πραγμα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νωρις το απογευμα θα παω με τον γιωργο να ψηφισω!ελπιζω να τα καταφερω να ψηφισω! :lol::lol::lol:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την περδικα Νο 1...Λειπει η Νατασουλα..

Το σισσωνι που ντο..λετε να γεννησε;;;;

Πιβω φρουτοτσαι...αχχχ..ΠΟΣΟ τελειο ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :?

Το Σισσώνι είναι ακόμα μέσα σην μύξα και την μιζερια! Αλλα δεν πτοούμαι. ;)

Εχθες κάναμε και την πολυπόθητη γενική, μείνανε μόνο το ψυγείο που πρέεπι να το πλύνω και να κρεμασω κουρτίνες στο παιδικό. Τελειωσα και με τα πλυσίματα των ρουχων της μικρή και τώρα περιμένω! :D

Παλι κολλάει το πληκτρολόγιο! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Πάλι κατι θα έπινε ο καλος μου πάνω απο το λαπ τοπ! Ετσι μου έρχεται να το πεταξω απο τον τρίτο!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Και αυτόν μαζι! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

11 μερούλες μέχρι την ΠΗΤ. :D Την Τετάρτη θα πάω στον γιατρό να δω τι θα μου πει.

Σημερα η μπουμπουδεν κινείται και πολυ... μαλλον βαριέται.

Είμαι ξαπλωμενη απο το πρωι στο κρεβατι. Ηθελα να σιδερωσω αλλα που όρεξη... :roll:

Σας αφήνω.Παω να απλώσω κάτι ρούχα και να κάνω καμια δουλειά πριν παω να παραλάβω το τέκνο μου!

Έχουμε και συνέλευση γονέων σήμερα! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ πριν λίγο επέστρεψα :D

πήγα τράπεζα, έβαλα χρήματα στον λογ/μό μου :roll::roll:

πήγα κέντρο και αγόρασα ένα τζιν παντελόνι και μία μπλούζα για μένα :D:D

μετά πήγα ΖΑRA HOME, είναι καινούργιο μαγαζί, τώρα άνοιξε....πάω μέσα και είχαν ψεκάσει τον χώρο με ένα σπρέυ μου ήρθε να λιποθυμήσω!!! :twisted::twisted::twisted:

ωραία πραγματάκια έχει και κυρίως για παιδιά, σεντόνια, πετσετούλες, κουρτίνες....εγώ αγόρασα μία κούπα με την μίνι για την Ρ.! :)

Χρύσαααααααα πήγα σε έν αμαγαζί με τσάγια :D:D:D:D:D

τέλεια ατμόσφαιρα από κάτω πουλάει όλων των ειδών τα τσάγια και πάνω έχει τραπεζάκια και πας και πίνεις τσάι :D:D:D:D μμμμμμ θα πω στον άντρα μου να πάρει μια μέρα άδεια να πάμε μόνοι μας ;)

είναι από τα Tee Geschwendner :D ...... τσάι με όλων των ειδών τα αρώματα, τα φρούτα :D τέλεια σου λέω!!! :D:D;)

Ιουλία καλή ψήφο! :)

Σισσιώ πώς είναι η Χ.? καλύτερα ε? :?

άντε πλησιάζει ο καιρός :D:D πολύ χαίρομαι! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Χρύσα είδα ένα μποτάκι σαν αυτό που έβαλες σ εένα μαγαζί, αλλά κόκκινο, τέλειο :D 190ε!!! :roll::roll:

βέβαια αν θέλεις φθηνότρεο με 30ε έχει παρόμοιο, αλλά φυσικά άλλης ποιότητας ο ΖΑΡΑ!! ;)

επίσης μου άρεσε ένα πουκαμισάκι πετρόλ στο χρώμα, λέω να το πάρω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Μια μέρα προχωρούσε ο μπαμπάς με τον γιο του στο δρόμο και ξαφνικά βλέπει ο μικρός ένα σπουργιτάκι χάμω με τα ποδαράκια του ψηλά.

Ρωτάει τον μπαμπά του:

- Tι έπαθε το σπουργιτάκι;

- Πέθανε, του λέει ο μπαμπάς.

- Και γιατί έχει....

τα ποδαράκια του προς τον ουρανό;

- Έτσι θα έρθει ο Χριστούλης και θα το πιάσει πιο εύκολα να το ανεβάσει στον παράδεισο, λέει ο μπαμπάς του.

- Την άλλη μέρα παίρνει ο μικρός τηλέφωνο στο γραφείο τον πατέρα του και μες το κλάμα του λέει:

- H μαμά πήγε να πεθάνει σήμερα. Τι έγινε παιδί μου; του λέει ο μπαμπάς!

- Ήταν ξαπλωμένη με τα πόδια ψηλά και φώναζε:

- "Χριστέ μου έρχομαι", μα ευτυχώς που έπεσε από πάνω της, ο γαλατάς που ήταν εκεί και την κράτησε, αλλιώς θα είχε φύγει κι όλας

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω..ειναι απο τις αγαπημενε ςμου μαρκες...

το Ροιτεε τους ειναι Θςεικοοοο..

ν α το δοκιμασεις....

αχ..ποσο..μα ποσο μου αρεσουν τετοι μαγαζια και τσαγιεριες...θα πηγανα καθιμερινα...

παλια ειχαμε ενα μαγαζι..βιβλιο τσαι και συμπαθεια..αλαλ καμια σχεση ποιοτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιωνι..απολαυσε το ραχατι σου...

θα σου λειψοπυν..

Επισης ..Αργυρω πηρα..απο το Μεγκα Ουτλετ απο τα Νακ στοκ ενα δερματινο με 59 ευρω και 12αριτακουνακι χωρις φιαπα μπροστα...

σχεδων τα ερωτευτηκα...

δενε χουν φερμουαρ και αλισιδιτσεσ....αλλα εχει 2 πετραδακια...μουρλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικη 170..

Κοιτα..βρικα και κατι Καμιλ ειναι της Μιγκατο η μαρκα..με 29 ευρω..αλλλα εκεινα ετσι οπως τα φοραω τα παπουτσι ακαι τα περπαταω..ενα μηνα και τσαγκαρι..

ε θα δουμε ποσο θα κρατισουν αυτα..

βασικα παλια αγοραζ ατετοια κλασσικα και διαχρωνικα κομματια απο εναν που εφτιαχνε χειροποιητα παποπυτσια ..επειδη το ποδι μου ειναι λιγο δυσκολο ..

τοτε ενα ζευγαρι μποτες δερματινες ειχε γυρω στα 200-250 ευρω..αλλα τα φοραγα 4-5 χρονια...

γοβες γυρω στα 90-100..

απλα λιτα κλασσικα διαχρονικα σχεδια..

εχω ακομα κανα 2 ζευγαρια γοβες..

απλα πλεων δεν μπορω να διαθετω τετοια λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ειμα ιδουλεια δεν σας διθαβασα δεν εχω και ιντερνετ σπιτι εχει βλαβη η cyta :evil::evil::evil::evil:

τι κανετε??

καλα γεννητουρια σισακιιιιιιιιιι με το καλο με ενα πονο και ενα τοκετο οπως τον θελεις!!!!!

εγω παντως πλεον παιρνω φτηνοπαπουτσα και σε λιγους μηνες δεν εχω.. :evil::evil::evil: δεν συμφερει τελικα :roll::roll: αλλα.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ενα θα σας πω και δεν ξαναμιλαω..2 μηνες στο σπιτι δεν πηγαινα δουλεια εγινα 76κιλα απο 70 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και οχι δεν ειμαι εγκυος.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

που να ετρωγα και πιτιγυρα γμτ :twisted::twisted::twisted::twisted:

αυτααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πάρω και εγώ τέτοια μποτίνια :lol::lol::lol::lol:

γελάω γιατί η μί απαρασύρει την άλλη ;)

αλλά με διαφορετικό τακούνι, όχι τόοοσο πολύ και μυτερό γιατί εδώ έχουν πέτρες οι πεζόδρομοι και το τακούνι μπαίνει ανάμεσα στις πέτρες :twisted::twisted::twisted::twisted: και χαλάει!!!

και θα πάρω και ένα παπούτσι με μυτερό τακούνι, πότε και πού θα το φορέσω όμως άγνωστο!!! :roll::roll:

Γειά σου Βένη :)

έλα ρε επειδή ήσουν σπίτι πάχυνες? :?

μήπως είναι ψυχολογικό? :?

ο Φιλλιπάκος τι κάνει? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! :D:D:D

Σήμερα είμαστε όλοι σπίτι!

Χτες πήγαμε Κόρινθο και γυρίσαμε αργά τη νύχτα ;)

Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ :D:D:D:D:D και δεν κουραστήκαμε καθόλου

Να'ναι καλά ο Χαρούλης και το βιβλίο μου :lol:

:D:D:D:D

θα τα πούμε σε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να παρεις..γιατι οχι...

http://www.migato.gr/en/collection/coll ... t=159#2201

σαν το πρωτο το λουστριν με τα κορδονια..αλλα σε δερματινο, πιστευω θα ηταν τελειο...

βενακι τα φιλια μου ρεεεεε...

πως εισαι εσυ;;;;;;

ο ΦΙλιππος στον παιδικο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai omvw argyrv..αλλα τρωω πολυ και το ξερω..πχ τρωω 2φετες ψωμι με το φαι, τρωω βραδυ, τρωω πολυ υδατανθρακα γενικα,,γαροδακια θα φαω μια φορα τον μηνα αλλα θα φαω μπισκοτακια γενικα φτιαχνω πολλα κια τρωω πολλα..τεσπα θα βγαλω ακρη...

γυρισα σπιτι και βρηκα μικρο με δεκατα..κομμενος ειναι το πουλακι μου..αυριο θα κατσω να τον εχω εδω...ντεπον μετα τα 38 δινουμε ε?το βραδυ?καθε ποσες ωρες?

post-11264-13873939803838_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...