Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

νανσουλι ξερω ποιον λες,μενω δυο στενα πιο πισω φαντασου!μονο 2.5 ευρω;καλα τι κανω τοσο καιρο κ δεν τον παω;κ ελεγα καμια μερα ειδικα απογευματα που δουλευει ο μπιλακος να τον παω να περασει η ωρα!αα θα παμε σιγουρα!κ μη σου πω ειναι καλη λυση κ για ταδικα μας γενεθλεια,ειναι πολυ καλη η τιμη.

ελενακι ακριβως αυτο που λες μετα κουλουρια της μαριας,οταν πεινας αλλα οχι πολυ η ακομα κ να πενας πολυ κ μεχρι να ερθει η ωρα του φαγητου ειναι πολυ νοστινη λυση!εγω τωρα περιμενω να κοιμηθει η μικρη κ θα κανω παλι!τα φαγαμε ολα! :D

ανθη μου γενικα καλη ειναι,απλα ακομα εχουμε κολικους κ ωρες ωρες τη πιανει κριση κ εχει πολυ γκρινια.το βραδυ ακομα κοιμαται πολυ αργα,δηλ 1 με 1.30 ξυπναει 6 κ μετα παλι 9 με 9.30.ενταξει σε γενικες γραμμες δε με ταλαιπωρει..ο πανουλης σου τωρα ζηλευει η καπου το συνηθισε;εμενα ακομα μια ετσι μια αλλιως.συνηθως οταν εχω κοσμο του βγαινει μια ζηλειτσα περισσοτερο αλλιως δεν τη δινει πολυ σημασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια μου και ευχαριστώ και πάλι πολύ για τις ευχές σας και ανταποδίδω τις ίδιες ευχές σε όλες σας.

Να είμαστε καλά να γράφουμε στο mammy :lol::lol: .

Αριάδνη εγώ έχω ξενερώσει με τα Λητώ ακριβώς γιατί σε ποιότητα δεν έχουν διαφορά με τα jumbo. ;)

Λελούκο μου ναι μια χαρά είναι η μποτούλες σου. Μην μπαίνεις σε έξοδα και παίρνεις κι άλλες.

Απλά το πιο μυτερό στυλ είναι μόδα. Όχι το πολύ μυτερό που ήταν παλιά, απλά στρογγυλεμένη μύτη.

Επειδή κάνουμε παρέα αδιαθετήσαμε όλες μαζί. :lol::lol:

Κι εμένα μην σου πω και λιγότερο από 10 λεπτά τρώει κάθε φορά. Ειδικά αν πεινάει πολύ το κατεβάζει αμάσιτο (που λέει ο λόγος :lol::lol: ) :lol:

Δεν σας είπα θα αλλάξω σίγουρα παιδίατρο. Λεπτομέρειες αύριο. Πάω να κάνω μπάνιο τον μπουμπούκο.

Νάνσυ σου έχω στείλει εδώ και μέρες μήνυμα αλλά απάντηση δεν πήρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακια..

βλεπω ολες λειπετε,ελπιζω να περασατε ενα ομορφο σαββατοκυριακο.

Σταυρουλα τι εγινε πως κ το πηρες αποφαση με τον παιδιατρο :?::?: θα περιμενουμε νεα σου.

Λιακι ολα καλα να πανε με τον μικρο κ το εμβολιο αυριο,θα περιμενουμε νεα σας..

Βικακη ωραια τα μπισκοτακια της Μαριας εε..πρεπει να τα κανω κ γω..

τα λεμε αυριο κοριτσια παω να κοιμισω τον μικρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω εκτος απο εναν καφε στο παιδοτοπο το πρωι ολη μερα δουλεις..βασικα ατελειωτο σιδερο κ αυριο εχω κ αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου??

Πως τα περασατε?Τι κανατε?

Αμαν με αυτα τα τυροπιτακια με εχετε κολασει!Θα τα φτιαξω κι εγω με πεισατε!!Γιατι τα λετε μπισκοτα και κουλουρακια?Τελικα τι ειναι ακριβως? :?:?:?:?:D

Κοιταξτε ενα βιντεο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια!Τι κάνετε?

Εγώ θα το κλείσω το μαγαζί σήμερα? ;)

Γυρίσαμε σπιτάκι μας και άρχισε η κακοκαιρία...

Κουράστηκα πολύ μέχρι να κάνω μια σχετική τακτοποίηση και είμαι πτώμα τώρα..

Ωραία περάσαμε!Χθες βγήκαμε και με τον σύζυγο και μου φάνηκε εξωπραγματικό χωρίς το παιδί!

Σας έβαλα και νέες φώτο, η μία Έλενα είναι αφιερωμένη σε σένα με ένα μεγάλο ευχαριστώ!

Φιλάκια πολλά, τα υπόλοιπα αύριο,καληνύχτα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

σας εβαλα φωτο απο την τελευταια μου δημιουργια με αυτα θα διακοσμισω τα τραπεζακια

τα τελειωσα εχθες το βραδυ μια κ τα αγγελουδια μου δεν καταλαβαν την αλλαγη ωρας κ κοιμηθηκαν συμφωνα με την παλια :lol::lol:

σημερα το προγραμμα εχει παλι σιδερο..ελπιζω να στεγνωσουν ολα κ να τελειωσω σημερα..

μαλλον θα φτιαξω κ την τουρτα της φιλησ μου γιατι δεν ξερει να δουλεψει ζαχαροπαστα θα το κανω επαγγελμα στο τελος!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.

Σήμερα περιμένω να μου φέρουν τα χαλιά αλλά δεν το βλέπω να τα στρώνω.

Λέλα τέλειο το βιντεάκι. Τα 3 γελάνε το 4ο κάνει πιπίλα. Πολύ γέλιο. Η ευτυχία της μαμάς λάμπει στο πρόσωπό της. :lol:

Γη καλεί Νάνσυ? :lol::lol::lol:

Τεσπα, θέλει καμιά άλλη τα κουπονάκια babylino? Γιατί θα τα πετάξω κρίμα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!κ καλη εβδομαδα!

χθες της εδωσα τριτη φορα ριζαλευρο!περα απο το οτι εβαζε κ τα χερια της μεσα μεχρι να της βαλω την κουταλια στο στομα μολις τελειωσε εκλαιγε!!!!!τι ειναι αυτο παλι????νηστικο το χω το παιδι???!!!!

(ετσι δεν θαλεγαν οι πεθερες?!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια

Αριαδνη ειδες τι περιεργο να βγαινεις με τον αντρα σου χωρις το μπισκοτακι :?::?::?:

Το μπισκοτακι σου ειναι πανεμορφο..μια κουκλιτσα κ μπορω να σου πω οτι μου θυμισε εσενα σαυτες τις φωτο.

Νανσυ μου κ τα διακοσμητικα που εφτιαξες πολυ ωραια...

Λια πολυ ωραιο το βιντεο :lol::lol::lol:

Κικιτσα τοσο πολυ της αρεσε της μπεμπας..μια χαρα.φρουτακια ποτε ξεκινατε :?::?:

Σταυρουλα δεν μας ειπες τελικα :?::?: τι εγινε με τον παιδιατρο :?::?::?:

παω να κανω καμμια δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις 9 νοεμβριου θα παμε για δευτερη δοση μηνιγγιτιδοκοκου κ πνευμονιοκοκου , γιατι στις 11 νοεμβριου ειμαστε 5 μηνων, οποτε μαλλον τοτε θα μας πει για φρουτοκρεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να σας πω μια καλημέρα!!

Αριαδνη η μικρη σου είναι πολυ γλυκια και εχει αλλάξει αρκετα, έτσι μου φάνηκε.

Νανσυ όταν τα τελειωσεις όλα να σου πω και εγω τι θέλω για τα γενεθλια της δικιας μου, είναι τον Δεκεμβρη :lol: θα μου κανεις φιλική τιμη έτσι να μην τρέχω αλλού!! Είναι όλα πολυ όμορφα!!!!

Κικιτσα της αρεσει πολυ η κρεμουλα γιαυτο μάλλον κλαίει θέλει κι αλλο :D

Σταυρουλα για πες μας βρήκες άλλο παιδιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη κουκλάκι το Oreo :D:D

Νάνσυ εγώ εντυπωσιάστηκα με την καθαρή και τακτοποιημένη σου κουζίνα. :lol::lol:

Νάνσυ σκέφτομαι να πάρω κάτι καλό τώρα που θα αρχίσει τροφές ο μικρός (σε ένα μήνα δηλαδή) να πάρω το beaba ή να πάρω λες κάτι άλλο πιο φθηνό?

Αντωνία αυτά που ξέρεις απλά έφτασε ο κόμπος στο χτένι την περασμένη φορά και λέω να πάω να δοκιμάσω έναν παιδίατρο μέσω εθνικής ασφαλιστικής γιατί όσες φορές έχω πάει σε γιατρούς της εθνικής είναι πολύ καλοί γιατροί. Ο δικός μου θα πάρει πόδι. Δεν τον πάω καθόλου και είχα δίκιο αφού δεν πρόσεξε και μου χτύπησε το παιδί. Πέρα απ'αυτό όταν του είπα ότι έχω ακούσει ότι τα φρούτα πρέπει να τα δίνουμε ξεχωριστά και όχι μαζί στην αρχή μήπως βγάλει δυσανεξία ο μικρός με έγραψε και δεν μου απάντησε καν. Ένιωσα πάρα πολύ άσχημα. :twisted::twisted::twisted: Η συνταγή για φρουτόκρεμα ήταν η εξής: 1/2 μήλο, 1/2 αχλάδι, 1/2 κουτ.ζάχαρη :o:o Αίσχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia! simera exoume paidiatro kai embolia 12.30 ora :(:( 2 tha kanoun :cry::cry: to meningitec kai prevenar 13 eseis ta kanate auta???

apo tin pempti exo na diavaso ta nea sas, den imouna kala! adiathetisa tin paraskeui kai eixa pali para polu aima kai imoun eksantlimeni! pempti i paraskeui tha pao sto giatro na do ti tha mou pei!

pao na diavaso, an prolabo bebaia giati perimeno na ksipnisoun ta teratakia mou :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου έχει ζητήσει τούρτα hallo kitty οπότε εκει γύρω θα κινηθούμε....για πες καμία ιδέα

Χριστίνα εμείς κάναμε μονο το prevenar13 και δεν είχε καμία παρενεργεια πυρετο ή γκρίνια μονο πονάει όταν το κάνουν και κλαίνε πολυ, όλα καλα να είναι και με τα δικα σου τα αγοράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε.

Ουφ επιτελους τελειωσα τις δουλειες ολες. Εστρωσα και τα χειμωνιατικα χαλια, τα ριχταρια, κατεβασα κουβερτες και παπλωματα και ειμαστε ετοιμη για χουχουλιασμα και κρυα!!!!!!

Αριαδνουλι το κουφετακι ειναι τελειο. ΜΕγαλωσε παρα πολυ η μπεμπουλα και νομιζω οτι ακομη μου μοιαζει τον μπαμπα :). Περασατε ομορφα? Μακαρι να αλλαξες παραστασεις......

Σταυρουλα καλα θα κανεις. Απιστευτος ο γιατρουλης με τη ζαχαρη :o:o:o:o:o:o . Περιμενουμε εντυπωσεις απο τον νεο γιατρο ;);););)

ΜΕ το καλο κοριτσια να κανετε τα εμβολια και να μας πειτε τα νεα σας.

Αυριο γυριζει η ναταλιτσα?

Εμεις αυριο πρωτα ο θεος παμε βεροια και θα κατσουμε 4-5 μερες. αντε να δω και λιγο κοσμο η ερμη :lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΓ. ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΕΣΑ ΑΤΜΟΥ? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. Αξιζει τα λεφτα της? Βοηθαει οντως στο σιδερωμα? Εχω δει καποιες της SINGER.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα γλυκουλες μου.

Καλη εβδομαδα.

Κι εμεις εχουμε εμβολιο σημερα στις 6μιση.Ελπιζω να μην κλαιει.

Πηρα τηλ και τον παπα και καπαρωσα για βαφτισια.26 Μαιου το απογευμα.Μονο βαφτιση.Δεν ειχε καθολου κανενα μηνα 2ωρο.Αλλα εκτος αυτου...δεν θα γινει γαμος μαλλον.Τα πραγματα εινα χαλια.

Χριστινακι ΚΙ ΕΣΥ περιοδο????Ολες μαζι.

Βουλακι καλα εκανες και το αλλαξες!

ΟΥΦ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣδε με αφηνει να κατσω καν.παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι μου ειναι καρμικη η σχεση μας :D:D:D:D

ΚΑι εμεις για 26 ΜΑιου λεμε μιας και ειναι η ημερομηνια που αρραβωνιαστηκαμε.....

Τοσο ασχημα πανε τα πραγματα? Παλι η σταφιδομουρα εβαλε την ουρα της :evil::evil::evil::evil::evil: ???

Κριμα ρε......εμεις εδω ειμαστε, ξερεις εσυ γλυκουλα μου εεε :):):):) Εσυ και το μωρο να ειστε καλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...