Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Καλημέρα μανουλες

Ελένη μασάζ αχ θέλω και εγω χαλαρωσα και μονο με την περιγραφή σου.

Μαρακι τι κουκλιτσα χαμογελαστη η Αννουλα και φαίνεται μεγάλη!!

Αριαδνη δε λεει να ηρεμησες πια με αυτο το δόντι καλα έκανες και πηγές και ας ήσουν με τις πυτζαμες.

Νανσυ δεν παίζει τι όνειρο ήταν αυτο για σηριαλ :lol::lol::lol:

Αμαλία άρχισε τις τσιριδες ο μικρουλης τι πλάκα που έχουν τότε. Απο τα βιβλία έχω διαβάσει "το σπιτι δίπλα στο ποτάμι" και ειναι πολυ ωραίο, αν θες βιβλίο με πολλες ανατροπές και όχι προβλέψιμο σου προτείνω "τα πίκρα κεράσια"

Αλεκακι να μπαίνεις γιατι σε είχαμε χάσει τελευταία, αρχίζεις και χορτοσουπα στον μικρούλη καλή αρχή! Αχ αυτα τα ατυχήματα στο χαλί δύσκολη εποχή τωρα για το κόψιμο της πάντας, να της το λες συνέχεια και να την πηγαίνεις στην τουαλέτα τακτικά μήπως προλαβαινεις !!

Ο δικός μου θα ειναι Νικόλας. Της Ανθης θα ειναι Αλεξανδρα και της Καρολινας Βασιλης. Να κάνω μια πρόταση δε σβηνεις τωρα το που και πως γέννησε η καθε μια μας για να ελαφρυνει λίγο η λιστουλα μας.

Αντωνιτσα περαστικα και στα δυο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nene kali epituxia! Ola kala tha pane!

Lioumpa nai etsi akribws einai, molis pantreutoun giortazoun 15Augousto...einai argia sta Xania giati giortazei h mitropoli simera, einai ta Eisodia tis Theotokou.

:lol::lol::lol: me to mama giortazw 15Augousto!

Aleka :lol::lol: egw kai mono pou akousa ti mousiki pou eixe me pire o upnos...to mono pou skeftomouna kai me kratouse ksupnia itan oti den eixe alli upallilo to magazi ekeini tin wra kai kathe pou akougame tin ekswporta na anoigei skeftomoun, gia fantasou na mpoukarei kaneis mesa tha eixe fatsa karta enan kwlo me string :lol::lol:

Kokona :lol: oxi den itan antras alla auti pou mou ekane masaz san antras itane...eixe kati xeroukles pou ta ebaze panw stin plati mou kai ta pigaine panw katw kai epianan oli tin plati!! :lol:

Ari s'euxaristw tha paw tis epomenes meres na to dw to formaki!

Lia to spiti dipla sto potami einai apo ta pio agapimena mou biblia...poluuuu kalo!! Thumamai kai pote to diabasa...otan imoun eleutheri ena Sabbato bradu pigame clubbing oli nuxta me files...kai stis 5 to prwi pigame sta falassarna (mia apo tis kaliteres paralies twn xaniwn) koimithikame stis ksaplwstres mexri pou mas ksupnise o ilios to ksimerwma...kai meta katsame oli mera stin paralia na ksemethisoume...kai ekeini ti mera diabasa to miso biblio stin paralia!

Tha to diabasw gia ta mallia se ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα πριν

Ελενακι καλη επιτυχία σημερα στην επεμβασουλα που θα κάνει το κοριτσάκι σου. Πολλες ευχές για να αναρρώσει πολυ πολυ γρήγορα. Περιμένουμε νεα σου!!!

Σημερα θα πάω και εγω την μικρη στην τινκερμπελ!!!! Θα σας πω αντιδράσεις γιατι την έχω παει θέατρο αλλα σινεμά πρώτη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου με συγκηνισατε ολες με τις ευχες σας!!!Ακομα και στα δυσκολα το παρεακι μας , μας δινει μεγαλη δυναμη να προχωραμε μπροστα!Σας φιλω ολες xxxxxxxxxxx Bρηκα λιγο χρονο να σας διαβασω....αν και με ποναει και το δοντι ακομα που εβγαλα εχθες, ειμαι ακομα πρησμενη...

Αριαδνη περαστικα.

Διαβαζω οτι στολισατε καποιες. Και του χρονου γλυκες μου!Αντε και οι υπολοιπες... Εγω ελεγα για την Παρασκευη που θα εχω και βοηθεια αλλα δεν εχω και πολυ ορεξη.

Ελενη μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!

Tι συμπτωση και εσεις αυτη την εβδομαδα??? Και εμας μας ειχαν πει για Τεταρτη αλλα εγινε Δευτερα....Ποσα κοινα εχουμε τελικα...?

Αλεκακι , σε ευχαριστω μας ελειψες...

Ναταλακι επειδη και εμεις περασαμε συγκαμα βαρβατο μας ειπε ο παιδιατρο για μια αλειφη την Aveeno baby που του περασε πολυ γρηγορα και μαλιστα δεν εχει χημικα επειδη τα ψαχνω αυτα...

Γραψατε και για υπνοσακο εγω πηρα απο το marasil αυτο που μοιαζει με ολοσωμη φορμα και το ψιλομετανιωσα.Πιστευω οτι το αλλο που ειναι σαν σακι θα βολευει περισοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ και συ δόντι?Όσο για το φορμάκι,εγώ νομίζω ότι δεν θα ήταν πολύ βολικός ο σάκος, γι αυτό πήρα το φορμάκι παρότι είχα βρεί υπνοσακους φοβερούς σε ένα site.

Κατερινάκι καλά να περάσετε στο σινεμά!

Στη λίστα της Αλέκας μάλλον μόνο εμένα δεν θα έχει όνομα!! :lol::lol: Γράψε μπισκοτάκι χαχαχα!Ακόμα δεν είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας κ απο μενα!

κ εγω απο χθες σκεφτομουν την βουλα..που να χαθηκε;αν εχει καμια το τηλ της να επικοινωνησει,μηπως πηγε στο πατρικο της;

εμεις σημερα πηγαμε κ τον αντωνη στον ορθοπαιδικο για το ποδι του,ευτυχως ειπε δεν ειναι κατι ανησυχητικο κ προληπτικα να τον παμε σε εναν χρονο.απλα οταν παιζει κ καθεται κατω να καθεται<(οσο γινεται..)μονο οκλαδον,οχι να καθεται στα γονατα,να το θυμαστε κ εσεις πρωτομανουλες οταν τα μωρα σας αρχισουν να καθονται γιατι στραβωνουν τα ισχια.οσο γινεται να μη καθονται ετσι οπως σας ειπα.

να ευχηθω κ εγω στο ελενακι μας καλη επιτυχια στο κοριτσακι σου κοπελα μου,ολα θα πανε μια χαρα κ υπομονη..πολλα φιλακια στελνω!!την ειδα στο ονειρο μου εν τω μεταξυ οτι ηρθε σπιτι μου για καφε!μα καλα τι παθαμε με τα ονειρα! :D:roll:

ναταλακι κ εγω σε δυνατο συγκαμα ξερω οτι ειναι καλη η σουντοκριμ.

αλεκα δυσκολη εποχη για κοψιμο πανας,αλλα εσυ δουλευες κιολας κ δε μπορουσες πιο νωρις..εγω ολο του λεω να μου το λεει ειδικα με τα κακα σκυλοβαρεθηκα ολοκληρο παιδι να το κανω μπανιο,μπες βγες στο μπανιο 16μιση κιλα δεν ειναι κ ευκολο κ μυριζουν κ πολυ κ δε μπορω αλλο.αλλα τιποτα..δε θελει να τη βγαλει.μπορει να του ερθει ξαφνικα,τι να πω πια,εχω απογοητευτει.οσο για το ονομα..η αφροδιτη η αναστασια,γραψε αφροδιτη-αναστασια.αληθεια μηπως σας ερχεται καμια εμπνευση να βγαλω υποκοριστικο απο αυτα τα δυο; :roll:

ελενα κ εγω χαλαρωσα με τη περιγραφη απο το μασαζ..αχ ποσο θα ηθελα κ εγω,οπως κ χαμαμ,βλεπω στον σουλειμαν στον αντ1 που κανουν οι τουρκαλες κ ζηλευω!

αριαδνη τι περασες παλι με το παλιοδοντι..πρεπει να παω κ εγω,τρομαξα κ με αυτο που παραλιγο να παθεις..πολυ ωραιο ο υπνοσακος του μπισκοτου!

μαρακι η αννουλα ειναι θεα!πολυ ομορφη φωτο κ οντως ανεπτυγμενη,ολοκληρο κοριτσακι!το βιντεο θα το δω κ εγω σε λιγο! ;)

α νανσυ θα του πω να παμε να δουμε κ αυτον τον παιδοτοπο,καλα εγω φυσικα δεν το εχω καθολου να στολισω τραπεζια κ τετοια,παντως σκεφτομαστε κ μαλλον θα καταληξουμε σε παιδοτοπο γιατι το σπιτι θα γινει κωλοχανειο,ακομα παλευουμε με καθαρητιοτητα κ ειναι κριμα.απλα εγω ηθελα φαγητα να εχω,ισως το κανω οπως εσυ.δηλ να πω να φερω απο το σπιτι.

εν τω μεταξυ σημερα η μπεμπα ξυπνησε 7 το πρωι κ εκανε κακα,μετα ξαναεκανε στις 11 κ μετα παλι στις 2.κ στις 2 ηταν πρασινα.οταν καναμε το εμβολιο πριν 10 μερες μας ειπε η γιατρος οτι μπορει να κανει διαροια κ να εχει κοιλοπονο μετα απο 10 μερες.ηταν νομιζω του ροταιου.κ μαλλον την επηρεασε.ποτε δε κανει τοσο συχνα κακα,αντε να κανει μια φορα τη μερα.

βαρεθηκα τη κλεισουρα,πρωτη φορα καθομαι τοσες μερες κλεισμενη συνεχομενα,εστω πηγαινα πεθερα,τωρα με την βροχη που να παμε παλι.αυριο ειπαν θα φτιαξει ο καιρος,θα εχω τελειωσει κ με κατι λεπτομερειες εδω του σπιτιου κ θα βγουμε.εχουμε να παρουμε κ δωρο της κουνιαδας που γιορταζει.

σημερα το μενου ειχε φακες,μπιφτεκι με παπατες κ λαχανικα για τον αντωνη κ ψαρια για τον αντρα μου απο τη πεθερα μου.

παω να δω βιντεακι μαριας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη κ εγω εχω θεμα με το ονομα ;):roll: αλλα ας βαλει κ τα δυο κ βλεπουμε.. ;)

εμενα ο υπνοσακος δε με βολεψε ρε κοριτσια,δε ξερω γιατι την ειδα ετσι τη φαση με τον υπνοσακο.

κατερινακι καλα να περασετε με την αγγελικουλα!εγω το χαζο που δεν οδηγω,αλλιως θα τον επαιρνα κ εγω τον αντωνακη μου κ θα τον πηγαινα κ τζαμπο κ παντου. :cry:

εν τω μεταξυ χθες τον μαλωσαμε λιγο ασχημα με τον αντρα μου γιατι του λεγαμε να φαει κ ελεγε δε θελω που ποτε δεν το κανει αυτο ο φαταουλας ε κ εγω ειχα νευρα γιατι τηγανιζα πατατες κ η μπεμπα εκλαιγε πολυ,οι αλλοι ειχαν παει να παρουν κοτοπουλο ε κ ημουν μεσα στα νευρα απο πριν.κ καποια φαση του φωναξε ο αντρας μου πολυ κοντα στο προσωπο κ το μωρακι μου τρομαξε κ του εβαζε το χερι στο προσωπο κ του ελεγε με κλαματα μπαμπα σταματα..φυσικα ο αντρας μου πεθανε μετα απο τυψεις κ εγω εννοειται.αλλα καποιες φορες η υπομονη φτανει στα ορια με τα πιο μεγαλα παιδια.μετα ολο τον αγκαλιαζαμε κ τον φιλαγαμε ειδικα ο αντρας μου.καλα του εχει τρελη αδυναμια του αντωνη,απορω αν ποτε αγαπησει τοσο πολυ την μπεμπα.αλλα ολοι μου λενε οτι θα γινει χειροτερα με την μπεμπα λογω κορης-πατερα.εγω παντως εχω ερωτευτει την μπεμπα,ειδικα τελευταια ολο κανει κατι κραυγουλες κ τρελαινομαι.δεν περιμενα οτι θα αισθανομαι ετσι για το κοριτσι.τελικα σημασια δεν εχει το φυλο,αφου ειναι παιδια σου τα λατρευεις κ λιωνεις σε καθε τους κινηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε!!!!τα εφτυσα..ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε εστω μια ωρα κ γ.......αν να χτυπανε τα κινητα!! :evil::evil:

ελενη κ παλι να ευχηθω καλη επιτυχια στην επεμβαση!φιλακια πολλα σου στελνουμε!!

αλεκα ξεκινατε χορτοσουπα? βλεπω ξεκινησες να κοψεις τα παμπερς στην μικρη?προσπαθει?

λιλ κ αριαδνη τι κακο κ αυτο με το δοντι?περαστικα κ στης δυο!!αρι δεν αποφασισατε ακομα για ονομα ε?

ναταλια πρωτη φορα ακουω για την μελανι..κ το βιταμ θα σε εκανε δουλεια!!σημερα στην γειτονια σου ηρθαμε..πηγαμε στο citi gate ..καλε ολα τα μαγαζια εκλεισαν απο κει μεσα..ηθελα να σε παρω τηλ αλλα λεω τωρα αν δεν ειναι ακομα στα πολυ καλα του ο μικρος δεν θα τον βγαλεις απο το σπιτι..

νανσυ καλε τι ονειρα ειναι αυτα? :lol::lol::lol: λιαααααααα.......... το νου σου!!!! :lol::lol::lol: το καπελο το πηρα απο τα τζαμπο..στα μωρουδιακα!3ε ειχε..

βικακι αυτο που για τα γονατα ναι ετσι ειναι..επειδη ακομη δημιουργουντε..τουλαχιστον δεν εινασι κατι σοβαρο..

κατερινα καλα να περασετε στην τινκερμπελ!!! :P

αντωνια τελικα θα παρουν κ τα δυο αντιβιωση η δεν χρειαζεται?περαστικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου ,μιλησα με το Βουλακι.

Ειναι αρρωστη με γριπη και ειναι στο πατρικο της,δεν εχει ιντερνετ.

Κι εχουμε κι ενα πολυ ευχαριστο νεο!!!

Ο μικρος της Στρατουλης ΕΙΠΕ ΜΑΜΑ!!!!! :D:D

Το εχει πει 2-3 φορες και η μανουλα ειναι ξετρελαμενη!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι στειλε περαστικα στο Βουλακι.

Εμας παντως δεν μας περασε με τη sudocrem.Aφηστε που εχει και παραγωγα πετρελαιου μεσα...

Οσο για το φαγητο και σε εμας ο παιδιατρος ειπε μεχρι τον 6ο μονο γαλα.

Αριαδνη και εγω εβγαλα φρονημιτη εχθες . Ασε....εχω αλλα δυο σφραγισματα ακομα.

Δελφινακι ευχαριστουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lioumpa kai gw kamia fora ta skeftomai auta ta anemela xronia kai lew ston eauto mou oti pane...pote den tha eimai pia toso anemeli...oute mas enoiaze ti wra tha gurisoume...oute an mageirepsame...oute tipota!

Bikaki kala ta nea sou gia ton mikro...kai kala pou mas to eipes na min kathontai etsi, egw den tha skeftomoun kati tetoio gia to pws tha kathete!

Kai gw nomizw oti den tha me bolepsei upnosakos kai genika thelw kati aneto sxedon san formaki alla apla pio xontro giati auti thelei na exei eleutheria kinisewn alliws neuriazei twra eidika pou gurnaei kai mproumita kai anaskela.

Liaki mou kai apo edw sas euxomai perastikoulia kai suntoma na epanelthete kai na trwte kalitera!!

Boulaki perastika! Kala toso nwris eipe mama?? Egw nomiza oti einai poluuuu meta to na poun kapoia leksi!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια

Σταυρουλα ελπιζω να γινεις καλα συντομα μας ελειψες :!::!::!::!::!: αμα η πρωτη λεξη του Στρατουλη σου ειναι μαμα το επομενο παιδι που θα κανεις θα ειναι κοριτσι :lol::lol::lol::lol: ετσι λεει η πεθερα μου :!::!::|

Μαρακι δεν μου εδωσε αντιβιωση μονο κατι σταγονες για τον μικρο κ ενα φυτικο σιροπακι για την Δεσποινα.

Αχ Ελενα πολλες φορες κ γω τα νοσταλγω αυτα τ'ανεμελα χρονια....δεν θα ξαναρθουν αλλα θα ειναι οι γλυκες μας αναμνησεις...τωρα παντα εννοια μας θα ειναι τα παιδακια μας...

Κατερινακι πως περασατε με την Αγγελικουλα :?::?: σας αρεσε :?::?:

Βικακη ευτυχως με τον Αντωνακη σου ολα καλα..οσο γιαυτο που εγινε..μην στεναχωριεσαι...ειναι ολη η πιεση κ το στρες που τραβαμε...δεν το θελουμε πραγματικα.

παω να κανω καμμια δουλεια..τα λεμε μετα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα τσουπριτσες μου.

Χθες δεν μπηκα καθολου γιατι επιτελους ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΔΕΣ!!!!!!! Γιουυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. Επιτελους τελειωσαμε και με αυτο, το εβαψαν, μετα μεχρι να καθαρισω το δωματιο, να το στρωσω και να κανω και τις καθημερινες μου δουλειες δεν προκαμα.

Επιπλεον μ' επιασε μια φοβερη ημικρανια :evil::evil::evil::evil: . Τι πονος θεε μου, αφου απο τον πονο το απογευμα ειχα τοση ναυτια που εκανα εμετο και ηρεμησα καπως. Περιμενα ολη μερα να ερθει το βραδυ να φαει η νεραιδουλα και να κοιμηθει και μετα να πιω ενα ντεπον.....το ηπια και σε 1 ωρα ημουνα περδικι :)

Σημερα το μενου εχει γιαχνι πατατουλες με κοτοπουλο και ολους. Απο βδομαδα ο αντρας μου ξεκιναει νηστεια, εγω θα κανω μονο τεταρτη και παρασκευη και ελπιζω να μπορεσω αργοτερα οταν θα κοντευουν τα χριστουγεννα να κρατησω μια εβδομαδα νηστεια κανονικη και να παω να κοινωνησω.

Οπως σας ειπα περιμενω τα πεθερικα μου, αυριο το βραδακι θα ερθουν μιας και ο στρατηγος εχει αυριο υπηρεσια και δεν θελω να ειμαι το βραδυ μονη και ετσι θα εχω παρεουλα το σαββατοκυριακο και θα γιορτασουμε με παρεα :).

****************************************************************************************************************************

Εχω να σχολιασω απο την Τριτη στις 5.30 το απογευμα. Ξεκιναω λοιπον...

Καταρχην Ελενακι μου γλυκο καλη αναρρωση και ανωδυνη να εχει η μπεμπουλα :D:D:D σας σκεφτομαστε πολυ. Ολα απο εδω και στο εξης θα πανε καλα ενταξει? Οποτε μπορεσεις θα περιμενουμε να μας πεις πως ειναι το μωρακι. Σε φιλω πολυ πολυ γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*

Ασε Χριστινιω πλεον για τους λογαριασμους δουλευουμε. Και εμεις πληρωνουμε παρα πολυ ρευμα....:(((. Μακαρι να εχουμε λεφτα και ας τα τρωει η ΔΕΗ!!!!

Λιουμπιτσα μου δεν εχετε καθολου κεντρικη θερμανση? Ολο το σπιτι πως το ζεσταινεις? Βασικα βαλε με λιγο στο κλιμα...αν θυμαμαι καλα εσυ εχεις δικο σου σπιτι με ολα τα κομφορ. Γιατι μετακομισατε?????

Αν δεν εισαι ετοιμη για μεγαλες αλλαγες στο μαλλι μην τις κανεις. Εγω που τα ειχα σχεδον οσο εσυ μακρια και τα εκοψα ακομη παιδευομαι να τα φερω σε ενα μακρος. Το μετανιωσα!

Η κρεμα για το συγκαμα αν ειναι "απαλη" χωρις πολλα χημικα ειναι ιδανικη για ξηροδερμιες.

Σε ποια ηλικια γυρνανε μονα τους? Εμενα τωρα αρχισε να κανει κινησεις να γυρισει, μαζευει τα ποδια της και παιρνει φορα να παει στο πλαι αλλα ακομη δεν γυριζει μπρουμυτα.

Το "μανιτσα" δεν υπαρχει!!!!!!!!

Ρε μη λες τον μπρατσαρα ΤΟΥΛΗ.... :evil::evil::evil: Δεν του παει καθολου, μου θυμιζει ντιντη αυτο το ονομα. Ενω το στραταρας τι σου λεει??????? Αντρας με 100 κιλα @ρχδι@ :lol::lol::lol:

Το σχολιο με τις Μαριες πολυ ευστοχο ;);)

Για τα βιβλια που λες και τα 3 εμενα μου αρεσαν πολυ :D:D:D:D

Ελενακο ζηλεψα με το μασαζακι! Αχ να εκανα και εγω ενα......το βρακι που σου εδωσαν θεικο εεεε???? Παλι καλα που εισαι και κορμαρα ;););)

Χαχαχαχαχαχα με τη στριγκοσυζητηση!!!!!!!

ελενακο τετοιες εποχες εχουν περασει ανεπιστρεπτι!!! Παλι καλα που τα ζησαμε να λεμε..... ;);)

Μαρουκι μου με γεια η κουζινα!!! Αντε να ηρεμησεις και εσυ.

Εσενα σκεφτομουνα αληθεια οσο δεν ερχοταν, λεω αν ηταν κοντα η μαρια θα το καναμε μαζι σε χρονο ντετε!!!

Πολυ θα ηθελα να ερθω στους γαμους σας, ΜΑρια και Ναταλια αν με καλεσετε φυσικα :) . Τοτε θα ειναι και μεγαλη η νεραιδουλα και δεν θα εχω το αγχος που θα την αφησω. Ολα με το καλο κοριτσια:)

Καλα η αννουλα ειναι τελεια!!! Κουκλα, πανεμορφη!!!!!! Μουτσ στα μαγουλακια.

Αρια μου τι περασες βρε κοριτσι μου με το δοντι? :cry::cry::cry::cry::cry: Σημερα πως εισαι? ΜΕγαλη ιστορια σου εκανε το ατιμο.....

ΝΑνσουιτα με τα ονειρα εχεις ενα θεματακι βλεπω :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

ΝΑταλικι πως ειναι ο μικρος με το συγκαμα? Ποιος σου ειπε για τη μελανη? Καποια στιγμη που ειχε συγκαει ο πριγκιπας μικρος με την φρεζυντερμ εγινε πολυ γρηγορα καλα. Δοκιμασε την.

Αλεκουκο μου παρε τα πανω σου!!!! Μονο θεματα υγειας ειναι τα σοβαρα, ολα τα αλλα γινονται. Τι να πω και εγω με αυτα που περναω, θα επρεπε να μουνα στα πατωματα αλλα κραταω θερμοπυλες γιατι τα μωρακια μου με θελουν ορθια.

Εμεις γραψε ονομα : ΣΤΕΛΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ.

Χαρα στην υπομονη σου με το κοψιμο της πανας. Εγω θα ξαναδοκιμασω απο ανοιξη, δεν εχω το κουραγιο τωρα...

Κατερινουλα καλη η προταση με την διορθωση της λιστουλας μας :) Ας μεινουν τα ονοματα και η ημερομηνια.

Πως περασατε στο θεατρο? Πως της φανηκε της Αγγελικης?

Αντονινο πως ειναι σημερα τα μικρα? Περαστικα σας :)

Λιλακο μου περαστικα με το δοντι και σε σενα.

Εμενα με εχει βολεψει πολυ ο υποσακος που ειναι σαν σακι με φερμουαρ, θεωρω οτι για τον υπνο ειναι πιο βολικος απο αυτον με τα ποδια σε αυτη την ηλικια, εγω τετοιον εχω.

Βικουλινι χαιρομαι που δεν ειναι κατι σοβαρο αυτο με το ποδαρακι. Προσοχη θελει και θα στρωσει :)

Αυτο που λες για τα σκ@τ@ των μεγαλων μας και εγω ετσι ακριβως!!!! ΒΑρεθηκα να τον καθαριζω, μου φαινεται τοσο μεγαλο παιδακι για να φοραει ακομη πανα.....και εμενα ειναι σχεδον 16 κιλα και ειναι ασηκωτος και κανει και 2 φορες τη μερα κακα, και απο τα φρουτα που τρωει το πρωι ειναι λιακατα και πασαλειφεται αν καθησει πριν τον αλλαξω :evil::evil::evil::evil: Ασε που βρομανε απιστευτα!!!

Για να γελασουμε...το μονο συνδυαστικο ονομα που μου ηρθε ειναι το ΑΦΑΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

(ΑΦ-ροδιτη + ΑΝΑ-στασια)

Μη μιλατε για κλεισουρα, κλεινω σχεδον 20 μερες που εχω να βγω απο το σπιτι!!!!!

Τελικα τα παιδια εχουν απιστευτη αντιληψη. Και εγω οποτε λογομαχω με τον στρατηγο ο πριγκιπας φωναζι "σταματα μπαμπα!!! Μη μιλας" και νοιωθουμε τυψεις αλλα δεν γινεται να μη μαλωσεις κιολας. Και εγω ρε κοριτσια παροτι τον πριγκιπα τον λατρευω την μικρη την εχω τοση αδυναμια...ισως επειδη δεν προλαβαινω να την χαρω οσο θα θελα :(:(:(

Σταυρουκι περαστικουλια σου. ΘΑ σε κανει καλα η μανουλα με τις περιποιησεις της, τυχερουλα ;);):D

Φανταζομαι πως θα νοιωθεις τωρα που ακουσες την πρωτη λεξουλα του κουκλου...... :D:D:D:D ΜΑγεια :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, δεν βλέπω πολυ κίνηση σημερα

Εγω χθες πήγα με την μικρη στην τινγκερμπελ, καλα περάσαμε αν και μου ζήτησε κανά δυο φορές να φύγουμε γιατι φοβόταν και την βγάλαμε αγκαλια στο σινεμα και όλο της έλεγα ότι όλοι ειναι καλοί και δεν εχει κακούς και τετοια.

Λια περαστικα και σε σένα για το δόντι, ωραίο όνομα θα εχει ο μικρουλης σου. Εγω έχω τον υπνόσακο σακί και με εχει βολέψει όπως νομίζω εχει βολέψει και τον μικρούλη μου.

Βικακι ευτυχώς που όλα ειναι καλα με το ποδαρακια του Τονι, και καλα έκανες και το είπες ειναι πολυ σημαντικό το πως κάθονται και η Αγγελική μικρότερη όλο έτσι καθόταν σαν σχήμα w τα πόδια ακαλ απορώ ππως βολεύονται γιατι πολλα μικρά το κάνουν, ευτυχώς τωρα και μένα οκλαδον κάθεται. Θα πάω να δω και εγω σημερα έναν παιδοτοπο και εγω το προτιμώ γιατι και το σπιτι δεν θα γινει χάλια αλλα και 10 παιδάκια με τους γονείς που να τους βολεψεις στο σπιτι, Ασε που στον παιδοτοπο πιο πολυ θα ευχαριστηθουν παιχνίδι. Οπως το πες ότι φύλο και να ειναι δεν μπορείς να ξεχωρίσεις την αγάπη στα παιδάκια μας.

Σταυρουλα περαστικα!!!! Αρχισε τις συλλαβες ο Στρατουλης ε μην σας απογοητευσω αλλα δεν ειναι και τόσο συνειδητοι αυτοί οι ήχοι ακομα :P

Κατερινακι τελειώσατε επιτέλους. Ο μικρός μου εχει γυρίσει μονο δυο φορές απο μπρουμυτα ανάσκελα αλλα και εγω όταν τον βάζω ανάσκελα τον βλέπω πως προσπαθεί να γυρίσει και κάνει το σωματακι του σαν τόξο αλλα δεν τα εχει καταφέρει ακομα. Σιγα σιγα.....

Κατερίνα και Βικακι όταν θα βγάλουν την πανα δεν σας λέω τη ανακούφιση ειναι μπορείτε να τα βάζετε στην τουαλέτα σιγα σιγα απο μόνες σας άλλες φορές θα κάνουν άλλες όχι. Θελει προσπάθεια ειναι η αλήθεια.

Με φωνάζει το αντρακι μου σας αφήνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki apto jumbo to pires? Exw arxisei na pisteuw pws to diko mas jumbo fernei oti nanai, oti mou exete pei oti einai apo to jumbo den to briskw pote!! :? Teleio pantos! Kai h mikri sou gluka!

Tony akribws opws to les...glukes anamniseis...alla kales einai kai autes...twra tha exoume alles glukes empeiries to na megalwnoume ta psuxoulakia mas! :x

Lilaki pws einai to mwroulini simera??

Nene euxomai ola na pigan kala kai na mpeis suntoma na mas peis auto! Se skeftomai!

Pasxalitsaki :lol::lol::lol::lol: me to 100 kila @rxidi@ pethana sta gelia! Pantws sumfwnw gia to onoma...otan to diabasa auto skeftika kai egw...

Stauroula mas leipeis! Gine kala grigora!

Kagouraki wraia perasate! Ma giati fobotan?

Apo mproumita anaskela exei gurisei? Emena auto prospathei na to kanei kai den to kataferenei, emena gurnaei apo anaskela mproumita twra me mia kinisi.

Arxise meta ton tetarto na to kanei auto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

γυρισε επιτελους ο αντρας μου!!!

βικακι θα ρωτησω τον αντρα μου για καφε παιδοτοπο κ θα σου πω αν ειναι να παμε μαζι.σου ειχα πει τιμες θυμαμαι κ αν παμε μαζι κ σου αρεσει δε θα μπορει να πει κατι διαφορετικο..κ εκει επιτρεπει να πας δικα σου μονο φαγητα στο λεω γιατι σε αλλους δεν επιτρεπεται.αλλα μονο κ μονο που ειναι τοσο φθηνος αξιζει να τα κανεις εκει ασε που αν θελεις δινεις εμας μασ ζητησε 20 ευρω για να μην ειναι κανεις αλλος.εχεις πολλα παιδακια;εμενα μου ζητησε 20 κ θα ναι 10-12 παιδακια κ οι γονεις.τι μερα πεφτουν;εμενα καθημερινη την αλλη μερα της πρωτοχρονιας κ θα τα κανω την ιδια μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!

ελενη εμεις εδω παμε στα τζαμπο ωραιοκαστρου κ εχει απιστευτα πραγματα...παρα πολλα κ για ολο το σπιτι!!η αδερφη μου πηγαινε στο λιμανι που εχει γιατι ειναι πιο κοντα κ οταν την ειπα τι εχει εδω κ ηρθε επαθε πλακα...για την κουζινα μου πηρα πολλα πραγματα απο κει..κ το ψυγειο που το εντυσα με αυτοκολλητο το πηρα απο κει..ξεχασα να πω χτες της δινω περιπου 120γμρ νερο στην κρεμα της..αλλα απότι βλεπω θελει περισσοτερο..

κατερινα φοβηθηκε η αγγελικη ?εδω που τα λεμε δεν εχει αδικο..η φαντασια των παιδιων κ η λογικη η δικια τους νομιζουν οτι ειναι αληθινα ολα..οπως ειχα πει κ εγω για τον αντωνη μου για τον μπατμαν..με ρωτουσε συνεχεια πως πεταει κ προσπαθουσε να το κανει!! :o αυτο που δεν αντεχε κ φοβοταν πολυ την μασκα απο το σκαρυ μουβη!μολις το εβλεπε κρυβοταν κ εκλαιγε το πουλακι μου!!! :cry:

κατερινα επιτελους τελειωσατε ε?καλως να του δεχτεις !!!εννοειτε πως θα ειστε ολες καλεσμενες !!!θα χαρω παρα πολυ να ερθετε!!!!οσο για τις αδυναμ,ιες κ γω που το βλεπω τωρα δεν μπορω να κανω διακρισεις!!!κ τα δυο ειναι αδυναμιες μου..απλα τωρα που ειναι μεγαλος ο αντωνης δεν μπορω να τον αγκαλιαζω σαν την μπεμπα!!!ασε που δεν μου καθεται..τσατιζεται!!! :lol:

λιλ τους εβγαλες τους φρονιμιτες?εγω εναν αφησα γιατι δεν με ενοχλουσε..αλλα τα υπολοιπα πηγαν στο δοξα πατρι!!!!μα ουτε το στομα μου δεν μπορουσα να ανοιξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ημαστε καλυτερα μονο το ματακι μας εχει μεινει αλλα και αυτο ξεκοκκινιζει σιγα σιγα. Στρωσαμε παλι και στο φαγητο ευτυχως γιατι δεν εκανε να του δινουμε ζεστο γαλα και μονο ζεστο το επινε... Εχει γινει περισσοτερο γκρινιαρης. Θελει αγκαλιτσες και να τον πηγαινεις βολτα.Η μικρη σου ευλιγιστη που ειναι!

Κατερινακι σε βολεψε το σακι υπνοσακος, και εγω αυτο επρεπε να ειχα παρει ....

Σταυρουλα περαστικουλια...

Νενακι ελπιζω ολα να ειναι καλα, σου εστειλα μηνυμα αλλα εχεις κλειστο το τηλ. σου....

Πασχαλιτσακι αντε τελειωνετε με τις εργασιες.Ωραια παρεουλα θα εχεις το Σ/Κ.

Δελφινακι εναν εβγαλα και εχω και συνεχεια κατι σφραγισματα, δεν μου αρεσει να αφηνω τα δοντια μου και τα ειχα αφησει με την εγκυμοσυνη.Και εσυ με τα δοντια , ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κοριτσακι μου σημερα δεν ηταν καλα..γυρισε ο αντρας μου μετα απο εξι μερες κ επειδη επρεπε να παει στην δουλεια δεν τον ειδε πολυ κ νομιζε οτι εφυγε παλι κ εκλαιγε ολη την ωρα κ ελεγε μπαμπα εφυγε..μεχρι κ η ιωαννα δεν μπορεσε να την ηρεμησει..τον πηρα τηλ κ ηρθε κ την πηρε κ την πηγε στο μαγαζι..εσκασα που την ειδα ετσι..

αρχισε να μου δινει δουλεια να τησ κανω..μεχρι την τριτη θελει να την εχω μαθει να μετραει μεχρι το δεκαπεντε κ να ξερει τα βασικα χρωματα κοκκινο πρασινο κιντρινο μπλε.κοινως να της τα λεω ολη μερα με παιχνιδι κτλ.ξερει μεχρι το δεκα για να δουμε..ξεμπλοκαριστηκε κ θελει συνεχεια αγκαλια κ τρυφεροτητα!εχει τρομερη προοδο.χαλαλι τα λεφτα που δινουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...