Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!!!!!!μας εφεραν επιτελους την ηλεκτρικη κουζινα!!! :):) τερμα το πανω κατω..μεχρι φυσικα να κατεβασω καποια κατσαρολικα!!!σημερα το απογευμα πηρε η πεθερα μου την μπεμπα βολτα στην κουνιαδα της!!την εδωσα κ ενα μπουκαλι γαλα κ ηταν αψογη!!το καλο ειναι τωρα πλεον καθεται σε ολους κ δεν φρικαρει..γιατι πριν λιγο καιρο ακομα με τον κοσμο εκλαιγε πολυ,φοβοταν!!

κατερινα ακομα δεν ηρθαν οι μπογιατζηδες?κριμα δεν ειμαστε κοντα θα στο εκανα εγω μπαμ μπαμ..εχουμε ολα τα εργαλεια!!στολισες κ εσυ?φανταζομαι χαρουλες που εκανε ο πριγκιπας σου!!

αριαδνη παλι το παλιοδοντι?πινεις ακομα αντιβιωση?δεν στο εκανε ολοκληρο απονευρωση?

ναταλια γαμοβαφτιση τελικα?μπραβο τελεια!!!!κανονισε στις 11 μαιου θα κανουμε εμεις!!!αν το κανετε μετα τις 18 που λες θα μπορεσουμε να ερθουμε!!! :) εμεις λεμε να μη κανουμε τραπεζι..αλλα αν θελησει ο πεθερος δεν θα πουμε οχι,φυσικα αυτος αν πληρωσει!! ;)

λια πωπωωωωω καλε τεραστιος ειναι ο μπεμπης σου!!εμας μας ειχε πει 7500κ κ 68 ποντους κ μας ειπε οτι ειναι ψηλη κ οτι εχει ξεπερασει την καμπυλη αναπτυξης!!!!!!!φτου φτου!!!

ελενη να ευχηθω για αυριο να πανε ολα καλα!!!η παναγιτσα να ειναι κοντα σας!!!

ελενα τελειο το μασαζ ε?αχ ποσο θα ηθελα να με τριβουν!!!!!! :D θα την συνηθησει την κρεμα η μπεμπουλα σου..στην φτυνει ε?εμενα που να φτυσει τωρα?!εχω απο χτες που κανω ακομα λιγη για συμπληρωμα γιατι τρελαινετε που τελειωνει γρηγορα κ δεν εχει αλλο! :lol:

πωπω χριστινα πολυ ρευμα καλε!!!!

αντωνια πως ειστε?πηγατε παιδιατρο?

κικιτσα αρχισατε φρουτακια?

λιλ τι κανετε?χαθηκατε!!

σας ευχαριστω για το βιντεακι!! :x ηθελα να βαλω αλλα στιχακια αλλα δεν μπορεσα γιατι ηθελε μια αλλη ρυθμιση..θα κανω τωρα ενα για τον αντωνη μου!αλλα το μονο κακο ειναι οτι δεν εχω φωτο που ηταν μπεμπης..εχω παρα πολλες αλλα στο αλμπουμ κ οταν τα σκαναρω δεν ξερω γιατι δεν μου τα δεχετε πουθενα..τι πρεπει να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου!!!!!!θα παμε σε λιγο θεσσαλονικη..εχει ενα δικαστηριο ο αντρας μου κ εγω θα παω να αλλαξω ενα ζακετακι που εφεραν στην μπουμπου γιατι εχω παρα πολλα!!

μια καλημερα κ απο την αννουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια καλημερα στα γρηγορα γιατι φωναζει η σαντυ θελει την πεπα!!!!

λιλ μου περαστικα στο μικρουλη σου και ολα καλα θα πανε!!!!

οσο για το αβοκαντο που σας ειπα ο γιατρος ειναι καθετος να τρωει τα φρουτα τα δικα μας αλλα στη σαντυ οταν ξεκινησε τις τροφες ειχε μεγαλη δυσκοιλιοτητα τα κοριτσια εδω του μαμμυ μου εδωσαν ενα σαιτ το οποιο περιεχει τις τροφες που πρεπει να τρωει το μωρο απο 4μηνων και ετσι ακολοθησα το σαιτ και ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ βελτιωση στο χεσιμο της κορης http://www.wholesomebabyfood.com .ιδιαιτερα μπανανα αβοκαντο ειναι πεντανοστιμο

πηρε το ματι μου τη μπουμπου της ντελφιν παναγια μου μια κουκλιτσα!!!!

οσο για τα κιλα των μωρων διαφερουν απλως τα παιδια που ειναι πιο παχουλουτσικα μπαινουν πιο αργα στις τροφες. εμεις ευτυχως οτι και να τρωμε το βαζουμε σε υψος.

σας φιλω γλυκα και ελπιζω να ξαναμπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Simera pali ntala ilio exoume...alla kathe prwi ksekinaei me liakada kai meta to mesimeri arxizoun oi mpores!

Simera afou exei ilio exei kai boltoula!

Delphinaki ti koukli pou einai h kori sou!!! Kala einai terastia gia tin ilikia tis! Panipsili tha ginei!!

Ti posotita rizaleurou tis dineis twra??

Aleka emena mou ta eipe ola auta ta frouta ektos apo avocado, alla epidi kserw poso kalo einai to avocado leo na to prosthesw apo moni mou kai meta pou tha ksanapame tha tis to pw...aloste to leei kai se ena biblio pou exw parei oti einai kai auto mesa sti diatrofi...emas mas exei prosthesi kai xumo apo 1 portokali alla apo mia sugkekrimeni poikilia pou exoume edw kai einai polu gluka...

Koritsia poia exei agorasei upnosako apo to internet??

Thelw to site giati telika auta pou exw egw exoun kai ta 3 koukoula opote einai mono gia eksw den mporw na tis ta balw ston upno.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλά Μαράκι,η Αννούλα τέλεια!Έχουμε και τα ίδια παπούτσια!

Και μεις σήμερα λιακάδα έχουμε και θα πάμε βολτίτσα.

Χθες πήγα να πεθάνω κυριολεκτικά.Χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο απο τον πόνο του δοντιού παρά το γεγονός ότι είχα πιει αντιβίωση και παυσίπονο.Τελικά 10μιση το βράδυ πήγα με την πυτζάμα σε μια οδοντίατρο που είναι εδώ και μου το άνοιξε και ήταν γεμάτο αίμα.Το ούλο είχε πρηστεί και είχε αρχίσει να πρήζεταθ και ο λεμφαδένας.Αν δεν μου το άνοιγε θα πάθαινα μεγάλη ζημιά.Και η βλακεία είναι ότι είχα πάει σε έναν άλλον 25 χλμ απο δω γιατί αυτή που είναι εδώ έχει πολύ κόσμο και δεν θα μπορούσα να περιμένω. Κορίτσια έκλαιγα απο τον πόνο. Και η γυναίκα μου είπε να πηγάινω το βράδυ και θα μου το φτιάξει.Σήμερα πετάω πραγματικά,αυτό που πέρασα να μην το περάσει άνθρωπος.

Έλενα εγώ τελικά μετά απο τόσο μελέτη στο θέμα υπνόσακος, πήρα το φορμάκι υπνόσακο απο το mothercare που μας είχε πει η Σταυρούλα.

Αλήθεια η Σταυρούλα που έιναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

να ξεκινησω λεγοντας..λια σε μισω!!!!!!σε ειδα στον υπνο μου!!κ ειχες κρυφη σχεση με τον αντρα μου!!!καλα δεν με σκεφτηκες καθολου;;;;;;;;;;τι θα κανω μονη με 3 παιδια;;;;;;;;;γιατι οπως καταλαβες τον εδιωξα απο το σπιτι!!!παναγια μου τη στεναχωρια μου προκαλεσες!!!! :lol::lol::lol: απαισιο ονειρο!!!!λεω καλα πως μου το κανε αυτο τοσο καιρο φιλη μου;;;; :lol::lol::lol: κ ο αλλος;;;;τι περιμενε οτι θα τον κρατουσα;;;; :lol::lol::lol::lol: ασε που του εκανε κ πλατες ο ξαδερφος μου κ του παραχωρουσε το σπιτι μου!!!!τσιγκουνευοσασταν κ τα ξενοδοχεια με την κριση!!!! :lol::lol::lol: οτι να ναι!!!!

εχτες ηρθε η ξαδερφη μου με τα 3 παιδια της!κ τρια εγω..6! :lol::lol::lol::lol: αλλα κολλησαν οι μεγαλες με τα dvd τα μωρα ησυχα κ ειμασταν μια χαρα.εφτιαξα κ πιτσα κ αντι να τη φανε οι μικρες την φαγαμε εμεις :lol::lol:

εδω δεν εχει σταματησει να βρεχει!!

ντελφινακι που βρηκες αυτο το σκουφι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;το θελω!!!!!!!!κουκλα η μικρη σου!!1

αλεκα που ειναι το κεφι σου;;;;τι εχεις βρε κοριτσαρα;;;;πες μας!!

εστε που εισαι;;;;

νενε μου πως πανε τα πραγματα;;;σημερα ειναι η επεμβαση;;;ολα καλα να πανε κοριτσαρα!!!

λια σε μισω κ παλι!! :lol::lol::lol:

μπεμπουλα τρεχεις κ δεν φτανεις ε;αχ κοριτσακι!!!ετσι ειναι τα διδυμα κ που σαι ακομα!!εγω που δα την ξαδερφη μου με τα τρια σε μεγαλυτερη ηλικια μου φανηκε τοσο δυσκολο!!αλλα κ αυτη ειναι σαν κ εμενα τα καταφερνει μια χαρα ουτε τρελενεται ουτε τιποτα!!κ δουλευει κιολας!!!βεβαια οι μεγαλες πανε παιδικο κ τον μικρο τον κραταει η μαμα της επομενως την παιρνει να δουλευει δεν παει ο μισθος της στην νταντα..οπως θα πηγαινε εμενα..αν κ μου αρεσει τοσο που δεν δουλευω...βλεπω την διαφορα που εχει η σαντυ μαζι μου που ειμαι σπιτι ολη μερα..κ δεν μπορουσα να την ξανααφησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αριαδνη μου τι περασες..περαστικα σου κοριτσακι!!φανταζομαι τον πονο σου για να πηγες με τις πυτζαμες...

ελενα πολυ γελασα με το εσωρουχο που σου εβαλαν..θα ησουν πολυ σεξυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tsoupritses mou...

sa diavazw apo xthes to vradi alla me pire o upnos k den teleiwsa...

lioumpa k egw wres wres etsi niwthw oti exw kanei kati lathos k rixnw euthines se mena eidika sto thema tou fagitou, min stenaxwriesai den exei kanei lathos kathe paidi eina diaforetiko k stin poreia alazoun polu...

nansy eida mia fili mou pou ekane glifitzouria sokolatas k skeftika esena perimenw na mou pei pws ta ekane...

maraki ante na glitwseis to panw katw megia i kouzina.... k emeis xwris glenti mallon tha to kanoume, den tha to kanoume 11 sigoura to epomeno sk opote tha mporesoume k emeis na erthoume k eseis.... ;) kouklitsa i mpoumpou polu megalwse....

emeis den exoume anarrwsei plirws alliws tha se elega na erxosoun na piname kafedaki... den thimamai ama sou eipa polu wraio to videaki eixa kanei k egw ena prin gennisw alla to exasa twra tha ftiaksw gia ton mpempi...

lil mou ti kala pou stirizei to kefalaki tou exei ginei megalo agoraki...

elena ti wraia pou ekanes masazaki k egw thelw..

xristinaki polu reuma vre paidi mou plousio skopeuete na tin kanete tin dei? :lol::lol:

pws pane ta mwra?

pasxalaki mou k eseis stolisate ti wraia... ante na erthoun na sou vapsoun kiolas na isuxasete...

ari perase to dontaki?/

kikitsa ti wraia pou tis aresoun ta frouta mia xara ta pate... mpravo

den thimamai alla twra sas filw o mikros ksipnise k gkriniazei ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa k mia erwtisi evala ston mikro melani giati sugkaike poli k i krema den ton ekane tpt apo tin diaroia..

kserete kathe pote prepei na vazw kathe fora pou ton allazw? k meta auto pws vgainei pou exei ginei mov to kwlaraki tou...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααα!!!!Τι μου κανετε μανιτσες??? :lol::lol:

Μαρακι καλημερα και απο εμας στην Αννουλα!!Τι στυλακι ωραιο ειναι αυτο???Πιο μεγαλη φαινεται,ειναι κουκλα!!Και το βιντεο πολυ συγκινητικο! :D

Με γεια την καινουρια κουζινα!!!

Αντωνια ο Αναστασης στη χτεσινη φωτο ηταν ενας γλυκας!Τι χαμογελο που εχει αυτο ο παιδι!!!!Σου ανοιγει η καρδια! :)

Καλα ο Αντωνης και Μανωλης της Χριστινας θα γινουν φοβερά τεκνακια οταν μεγαλωσουν!! :lol::lol::lol: Ακομα δεν μπορω να καταληξω πιο σου μοιαζει πιο πολυ Χριστινιω,αλλα και τα δυο σου φερνουν μου φαινεται.

Αχ ωραια παιδια εχετε κανει ολες!

Ελενα καλο το μασαζακι ε???Εγω θελω να κανω χαμαμ,και να με τριψουν μεχρι να εξαϋλωθω!! :lol:

Ναταλι τελικα θα ντυθεις νυφουλα!!!Τι ωραια,μπραβο!!!!

Μαλλον μονο εγω θα μεινω ''ανυπαντρη'' απο την παρεα... :|

Ο αντρας λεει οτι θα το κανουμε καποια στιγμη ξεχωριστα και κλειστα.Αλλα αυτα τα ''καποια στιγμη'' τα ξερω.......

Στα βαφτισια δεν θα κανουμε μετα γλεντι.Τωρα αν θα φαμε μεταξυ μας τιποτα θα δειξει εκεινη τη μερα.

Για το μελανι φανταζομαι δεν χρειαζεται καθε φορα.Τοσο πολυ συγκαηκε και δεν φευγει με την κρεμα?Sudocream δοκιμασες?Ειναι πολυ καλη.

Αλεκο τι καλα που μπαινεις συχνοτερα και μας λες νεα σας!Εισαι καλυτερα??

Ελενα ηλιο εχετε???Εδω απο χτες βραδυ βροχη.Ωραια ειναι...

Αριαδνη τι τραβηξες με το κωλοδοντο βρε παιδι μου... :(

Τετοια ζημια ειχε γινει???Ευτυχως εχεις εκεινη την οδοντιατρο κοντα,δοξα τω θεω να λες!

Τελικα μετα απο τοτε που επαθα κι εγω τη ζημια με το φρονιμητη,προσφατα,κατεληξα στο οτι ειναι πιο ανωδυνοι οι πονοι της γεννας!!! :D

Τωρα καλυτερα ε??Αντε να τελειωνεις με αυτη την ιστορια,αρκετα ταλαιπωρηθηκες,σου πεσαν και ολα μαζι..

ΒΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?????????? :?:?

Νανσυ οχι ρε γαμωτο μας ανακαλυψες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να΄ναι καλα ο ξαδερφος!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι βλεπεις μαρη στον υπνο σου!!!Ταινιες???? :D

Κι εγω τετοιες βλακειες εχω δει αλλα οχι με γνωστες γυναικες! :lol:

Κοριτσια ο Τουλης εχει αρχισει εδω και μερες και κανει συνεχεια τσιριδες μονος του,δυνατες.Οχι με νευρα απαραιτητα,τις κανει ομως πολυ συχνα.Το κανουν και τα δικα σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ksexasa na sas pw, simera sta Xania einai argia...einai topiki giorti, tis panagias, giortazoun omws mono oi eleutheres maries,despoines...kai einai ola kleista, opote Ari o taxudromos tha erthei aurio!

Ax bre Ari ti pragma kai auto me to donti...kala auto ton pono ton kserw...den thumamai an to eixa anaferei otan arxises ta dontia...kai egw exw kanei mia aponeurwsi, alla prin tin kanw den mou eipe oti xreiazetai aponeurwsi...kai apla mou to ekleise me kanoniko sfragisma...ela pou auto ithele aponeurwsi kai kleinontas to ekleise mesa ta mikrobiakia ta opoia arxisan na theloun na bgoun kai arxise na prizetai kai na ponaei aforita! Opote kati paromoio me sena...kai einai ponos foberos pragmatika! Elpizw twra pou pigaineis se autin na sou perasei!

Brika enan formaki pio xontro sta next alla exei eksantlithei :(

Mporeis na mou baleis apto site tou mothercare pws einai auto pou pires? An to exei...

Nansouita se exei baresei h kleisoura kai oneireuese oti sou kleboun ton antra!! :lol: Gelasa me to oneiro!!

Kala nai an eblepes to string...afou ti rwtaw tin kopela, an sou erthei kamia 50ara h 60ara gia masaz kai exei to mauro tis to xali tis dineis na balei auto to string??? haha pethane sta gelia h kopela...kai mou elege gia tis diafores parakenes pou erxontai ekei mesa gia na souloupwthoun!!

Lia prokerou eixe bgalei mia prosfora gia xamam kai ithela na to parw, alla den ebriska parea re gmt giati auto einai wraio na to kaneis me parea! Alla twra to elega se mia fili kai mou eipe oti an ksanabgalei na to kleisoume! Einai teleio!

Diabaza kapou oti ston 5-6 mina anakaliptoun tous diaforous hxous pou mporoun na kanoun kai peiramatizontai giauto tha bgazoun tsirides...kai mena exei anakalupsei h Ebelina oti mporei na tsiriksei akoma pio dunata apo prin kai to kanei eksaskisi oli tin wra...exei polu plaka!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις κοιμησα το μικρο και καθομαι με την αγγουρο τη κορη και διπλωνουμε ρουχα.

ελενα και μονο που το περιεγραφες το μασαζ σου ξεκουραστηκα και εγω!!!!

αριαδνη αστα μη μου λες για πονοδοντο δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι... αφου περασε μια χαρα εισαι!

νανσυ βαλε λιγο φρενο στα ονειρα σου! ακου η λια με τον αντρα σου.... αν και οταν σε διαβαζα περιμενα να ακουσω για τριο!!!!!!!!

ναταλακι ασε το μελανι και βαζε την πενανθολ που ειναι για ολα θα δεις μεγαλη διαφορα να το ξερεις

λιακι αυτο με τις τσιριδες το εχει και ο δικος μου απο την ωρα που γεννηθηκε δεν ειναι τιποτα προσπαθουν να βγαλουν φωνη γιαυτο

ναι κοριτσια ακομη δεν ειμαι στα καλα μου. γενικα δεν εχω ορεξη για τιποτα και οι βιταμινες δεν βοηθαν καθολου, αλλα παλι καλα που ξεκλεβω το λαπτοπ και σας γραφω.

σημερα θα κανω χορτοσουπα να φαει και ο μικρος και η σκατιαρα αλλα και εγω γιατι το στομαχακι μου κανει κατι περιεργους θορυβους και ευτυχς το ντεπονακι με ηρεμησε αρα θα βαλω ενα καφεδακι να πιω!

να σας πω επειδη σε λιγο θα πρεπει να αλλαξουμε θεματακι για βαλτε τα ονοματα απο τα μωρακια σας να φτιαξω την λιστουλα ωστε να ανοιξουμε το καινουργιο θεματακι με ολοκαινουργια λιστουλα

ρε κοριτσια γιατι θα πηγαινε νοσοκομειο η ελενη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι νενεδακι καλη επιτυχια σημερα με το μωρακι σου!!Ολα θα ειναι καλα!Περιμενουμε νεα σας!

Ελενα αυτη η γιορτη με τις ελευθερες Μαριες και Δεσποινες με μπερδευει.Δηλαδη ολη τους τη ζωη γιορταζουν σημερα και μολις παντρευτουν αλλαζουν γιορτη??Τη μανα μου τη λενε Δεσποινα και πολλες θειες μου Μαριες.Θα τις ρωτησω.

Κανονικα ειναι για τις παρθενες η γιορτη δηλαδη κι επειδη ετσι δεν θα γιορταζε καμια σημερα το εκαναν για τις ανυπαντρες?? :lol:

Φανταζεσαι?Μολις καποια δεν ηταν πια παρθενα :roll: ,''μαμα...απο φετος θα γιορταζω 15αυγουστο!'' :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλεκα,εγω ή Ναταλια και η Σταυρουλα εχουμε Στράτους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα για την τριχοπτωση http://www.babycenter.com/404_is-it-nor ... 1335883.bc

Χτες εκανα ηλεκτρικη και οταν γυριζα πισω εβλεπα παλι τριχες κατω,πεφταν επιτοπου,ασε το τι ειχαν πανω τα χαλιά!! :ymsick:

Αλεκο το μωρακι της Νενε ειχε ενα μικρο θεματακι μεσα στο στοματακι του κι επρεπε να κανει μια επεμβαση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκο ανανεωσες ηδη λιστουλα!!

Το καγκουρακι νομιζω θα τον πουν Νικολα τον μικρο.

Εμ....χρειαζεται μια μικρη διορθωση στη σκατζοχοιρουλα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα δεν το βρίσκω στον κατάλογο τώρα που κοίταξα γρήγορα.

Σου βάζω φώτο στην ομάδα. Αν το ζητήσεις στο mothercare υπνόσακο φορμάκι, ξέρουν.Είχε βάλει και η Σταυρούλα φώτο!!! Μην σε ξεγελάει ότι είναι απλό φορμακι, εχει επένδυση βαμβάκι και σου λεει αναλογα με τη θερμοκρασία του δωματίου τί πρέπει να της φοράς απο μέσα.

Σταυρούλα που είσαι?

Ελένη μου ολόψυχα καλή επιτυχία!

Λίααα, πήρες δέντρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη δεν πηρα!!Θα παω αλλη μερα μονο για δεντρο,στολιδια,λαμπακια.

Ποιο βιβλιο τελικα προτεινετε?

Το ''η αλλη πλευρα του νομισματος'',''το σπιτι διπλα στο ποταμι'',''Η νυφη φορουσε μαυρα''?

Δεν θελω να βαρεθω!Θελω σασπενς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αν κ περασε η ωρα...

Ελενη ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα με την μικρη σου κ θα περιμενουμε νεα σου..

Λιλ χαιρομαι που κ για εσας πηγαν ολα καλα..ευχομαι τιποτα αλλο απο δω κ περα.

ΡΕ Νανσυ τι ονειρα ειναι αυτα :lol::lol::lol::lol::lol: ο αντρας σου ζει :?::?::?::lol::lol: εχω πεθανει στα γελια..μηπως πρεπει να κλεισεις κανενα ρεντεβου με τον αντρα σου αποψε :?::?::?:

Κατερινακι κ συ στολισες ωραια..κ γω θελω μαλλον το επομενο σκ θα στολισω εγω.

Ελενα σεξυ εσωρουχο σου φορεσανε ακουω... :!::!: αντρας σου εκανε μασαζ :?::?::?: πω πω πρεπει πραγματικα να το απολαυσες...σε ζηλευω 8-)8-)8-)

Αλεκακι..καλωσηρθες κ παλι στο παρεακι μας..να μπαινεις καθημερινα να δεις πως θα φτιαξει η διαθεση σου... ;)

Αρι πω πω αυτο το δοντι ταλαιπωρια...ευτυχως που πηγες σαυτον τον γιατρο...εκει θα συνεχισεις να πηγαινεις :?::?: περαστικα σου κ παλι...

Αννουλα καλημερα :!::!::!::!: κουκλιτσα ειναι...καλα να περασετε θεσσαλονικη.

Ναταλακι με τις πλυσεις θα φυγει σιγα σιγα..μην στεναχωριεσαι..

Λιακι φωναζει το αντρακι σου..δοκιμαζει την φωνουλα του..

ρε κοριτσια δεν εχει καμμια το τηλ της Σταυρουλας να δουμε αμα ειναι καλα...ανησυχω...

εμεις πηγαμε χθες γιατρο κ εχουν κ οι δυο φαρυγγιτιδα κ μου εδωσε σταγονες κ σιροπακι για την Δεσποινα κ για τον Ανασταση μονο σταγονες.ευτυχως δεν ειναι τιποτα σοβαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa εγω κοριτσια τη βρισκω με το σοντοκου μου που υπομονη για βιβλιο.... μολις ξανακατουρησε η σαντυ το χαλι και καθομαι και τριβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου λαθος εποχη για κοψιμο πανας.εγω το παω σιγα σιγα οπως μου πε κ η παιδοψυχολογος.καθε πρωι γιογιο για ενα διαστημε μετα βραδυ κ μετα μεσημερι.εγω δεν εχω υπομονη να μαζευω κατουρα απο τα χαλια.σημερα εκανε κ τα κακα της στο γιογιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...