Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Αντωνία μου να 30 χλμ απο εδω τον στέλνουν.Οχι το πρωι δεν ειναι δικια του η δουλειά, δουλεύει σε τεχνικο γραφειο που το εχει μια μηχανικος συγγενής του.Δεν θέλει να την "κρεμάσει", ούτε να "κλείσει"αυτή την πόρτα.Γι αυτό σασ λέω ότι είαι μπερδεμένα τα πράγματα.Τελοσπάντων σας έπρηξα με αυτό το θέμα... :( Το μόνο κάλο είναι ότι ίσως του το φτιάξουν κάπως το πρόγραμμα εκεί και δεν κάθεται μέχρι το μεσημέρι και προλαβαίνει λίγο με το γραφείο.Επίσης είναι Γυμνάσιο που σημαίνει ότι είναι πολύ εύκολο γι αυτόν απο θέμα διδασκαλίας.

Έλενα, χαρούμενα μηνογενέθλια!Καλή αρχή με το ρυζάλευρο...Λογικό νομίζω είναι που της έβγαινε.Είχα διαβάσει κάπου ότι πριν αρχίσουμε τισ τροφές με το κουτάλι, λίγο καιρό πριν πρέπει να έχουμε δώσει το κουτάλι στο μωρό για να πειραματιστεί(αφού τα βάζουν όλα στο στόμα έτσι κι αλλιώς).Σου στείλαμε τα μποτάκια.

Εμένα η δικιά μου κορίτσια ακόμα δεν μπορεί να πιάσει καλά τα παιχνίδια, της πέφτουν απο τα χέρια και τσαντίζεται και κλαίει.Είναι φυσιολογικό?Εσας πότε τα έπιασαν σταθερά?

Βικάκι μήρισε καθαριότητα, ε?Να σε ρωτήσω τους τοίχους πώς τους καθαρίζετε?

Αναστάση γλυκό μου αγοράκι, φιλάκια απο το μπισκοτάκι!

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kala Nataly ti kouklos pou einai o Stratoulis!!

Kai olo ithela na se rwtisw giati den exw dei fwto tou alla to ksexnousa!

Sketo koukli einai! Matia galana??

Nomizw oti moiaze se sena!

Exoume kai to idio parko...tin edeiksa tou antra mou kai mou leei...aaa to idio parko alla me allo mwro mesa! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou, pos eiste???

ego autes tis meres den exo katholou xrono gia mena :( o manolis mou kathe mera kai pio zoiros einai :? eutuxos o tonis mou einai isixo moraki ;) erxontai kai sunexeia episkeptes :? kathe fora pou kathomai sto laptop kati tha ginei kai den prolabaino oute na diabaso oute na grapso!!!!

tha prospathiso pali na diabaso!!! mou leipete polu. filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια τι καλος που ειναι!!!!φανταζομαι τωρα θα εχει γινει μπαμπατσικος οπως λενε εδω στο χωριο!!! :) ποτε θα βρεθουμε παλι?λεω οταν θα ξαναπατε παιδιατρο να βρεθουμε λαγκαδα για καφε!!!τι λες?

ελενα καλη αρχη με την κρεμουλα!!ειναι λογικο να βγαζει..κ η δικια μου 3ις φορες το ιδιο κουταλι της εβαζα στο στομα στην αρχη μεχρι να ,μαθει!τωρα δεν την προλαβαινω κ τσατιζεται αν αργω να δωσω..

αλεκα ξεκινατε φρουτα?πολυ καλος ειναι στα κιλα!!!για τα φρουτα ετσι παει η σειρα του..μηλο-αχλαδι κ μετα πορτοκαλι-αβοκαντο..η αδερφη περιση που ετρωγε φρουτο η ανηψουλα μου,δεν της αρεζε κ για να μην της δωσει ετοιμη φρουτοκρεμα της εβαζε ενα μπισκοτο παπαδοπουλου για να γλυκανει λιγο με αυτα τα φρουτα!

χριστινα ζωηρος ο μανωλης?κ εσυ μας λειπεις..θα στρωσει σιγα σιγα..

αριαδνη εχει κανα μηνα που αρχισε να κραταει καλα τα πραγματα στα χερια της..κ εμενα τσατιζοταν που της επεφταν..τωρα δεν τολμαω να πλησιασω κοντα σε πραγματα,γιατι προχτες τραβηξε το σεμε κ μου εριξε τα κηροπηγια!! :lol:

αχ κοριτσια εχει πολυ πλακα η μικρη..τι κανει?!!!οπου κ να την ξαπλωσω π.χ στο καναπε εχω ριχταρι,γυρναει κ το τραβαει προς τα μουτρα της για να κανει κουκου τζα!!!! :lol: της δινω την κουβερτουλα της για να την διευκοληνω το βαζει στα μουτρα της κ παιρνει βαθειες αναπνοες γελαει κ περιμενει ποτε θα της το τραβηξω για να την κανω τζα!!!!!!!!!!!αν εχει την σαλιαρα στο λαιμο της,την σηκωνει κ κρυβει τα μουτρα κ περιμενει παλι!! :lol: το λατρευω οταν το κανει!!θελω να την τραβηξω βιντεακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

αυτα τα βιντεο που λετε κ εγω δεν μπορω να τα βρω..

ντελφινακι η μπεμπα σου πρεπει να ναι απιστευτη!!εστειλα κ μνμ στην αδερφη σου για την τουρτα μια κ εχουμε το ιδιο σχημα την ρωτησα για το μεσα.δεν εχω δει ακομα εαν εχει απαντησει

μπεμπουλιτσα αρχισαν τα οργανα ε;κ εμενα η μπεμπα ειναι ετσι.οσο ειναι ξυπνια ολο αγκαλια θελει αλλιως γκρινιαζει.

αρχισαν οι βροχες..

κ εμεις λογικα τωρα που θα κλεισουμε τον 4ο θα μας ξεκινησει ριζαλευρο η παιδιατρος.εμενα θυμαμαι η σαντυ το χε πιασει με τη μια κ μαλιστα εκλαιγε κ ηθελε κ αλλο.αλλα καθε παιδακι ειναι διαφορετικο.

εχτες ειχα την νυφη μου μεχρι αργα την εχουν πιασει τα ορμονικα κ εκλαιγε.εχει ενα κακο οτι λεει το σκεφτεται κ αυτο δεν ειναι καλο.πηγε στον κουμπαρο μου ψωνισε πηρα τα απειρα ρουχα κ της πηρε ο κουμπαρος μου 90 ευρω κ τον πηρε τηλ κ το ρωτησε εαν ηταν αλλες οι εποχες εαν θα τις επαιρνε λιγοτερα :shock::shock: κ φυσικα μετα της ειπαμε οτι δεν επρεπε να το κανει αυτο γιατι ειναι σαν να του λες οτι σου πηρε πολλα..κ μετα ακολουθησε ενας καβγας τρικουβερτος :lol::lol: αρχισε να φωναζει οτι εγω ετσι ειμαι κ οτι νοιωθω το λεω..κ φανταζεστε τι εγινε..αρχισε ο πατερας μου να της φωναζει τοσο δυνατα βασικα του χε σπασει τ νευρα απο το πρωι γιατι τον βαζει κ της κανει συνεχεια δουλειες με κατι πλυντηρια κουβαληματα κτλ κ κοριτσια επειδη εχω περασει την φαση αυτη ορμονες εγκυμοσυνη κτλ αρχιζα να του φωναζω κ εγω να σταματησει κ οτι ειναι εγκυος!!κ δεν σταματαγε με τιποτα μεχρι κ χεστηκα τι ειναι ειπε μεσα στα νευρα του..

τεσπα μετα κλαματα κ κακο της φωναξε κ αδερφος μου κ αστα να πανε..στεναχωρηθηκα ειχε λαθος ειναι καλομαθημενη αρκετα σε πολλα θεματα αλλα στην φαση που ναι δεν πρεπει να γινονται αυτα..

ειχαν γυρισει απο τη δουλεια απο τις 6 7 το απογευμα κ ηταν πολυ κουρασμενοι κ τους τσιτονε συνεχεια κ αυτη..

ε!με αποτελεσμα να την ντατευω μετα :lol::lol: μονο με εμενα δεν κανει τετοια κ της το πα κ γελαγα τελικα μονο μαζι μου πρεπει να σαι ολη μερα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειχε γινει κ με μενα μια φορα ημουν εγκυος κ ειχε ερθει η εφορια στο μαγαζι κ ειχαν βρει κατι ξεχασμενο που φυσικα δεν ηταν τιποτα κ αρχισαν να μου φωναζουν τοσο δυνατα μου δεν μπορουσα να αναπνευσω απο τους λυγμους!γιατι ηταν λαθος κ δεν εφταιγα δικη τους δουλεια ειναι δικα τους τα λαθη.ωσπου ηρθε μετα ο αντρας μου τους εκανε φασαρια για το πως μου συμπεριφερθηκαν κ ειχαν παρεξηγηθει κιολας!!δεν καταλαβαινουν απο αυτα..οχι οτι κ εγκυος να μην ημουν δεν θα αντιδρουσα ετσι σε αυτες τις φωνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia koritsia mou, sas euxaristoume gia ta kala sas logia ta matakia mas einai gkrizoprasina alla kamia fora fainontai k gkrizogalana....

nansy katalava ti fasi pernaei thimamai ta dika mou....

maraki ti glukia i mpoumpou k emena etsi kanei me tin koubertoula k twra pou den tou dinw logo tis bronxitidas tin psaxnei to manari mou...

antwnia glukas o anastasis ontws gia fagwma einai.... eides ksana aimataki?

alekouko telios o petran ante kalo ksekinima me tis kremes...

elenaki k eseis ksekinisate ante wraia min anysuxeis ola etsi kanoun...

bikaki teleiwneis me tis douleies ti wraia pou einai katharo meta to spiti alla to kako einia oti den menei pote etsi....

k egw lew kourtines k toixous na min kanw

ari mou sunxaritiria gia ton antra sou den polu katalava tin katastasi omws eimai sigouri pws tha vreite mia lusi pou na sas voleuei...

xristinaki zwirepse o manwlakis eee.... k emas mas leipeis sou stelnoume filakia polla polla...

staurouko pou eisai?

auta ta pantelonakia me ta patousakia ta exw voleutei k egw polu...

lioumpa exei sunithisei mazi sou sto krevati eee?

k emena tis teleutaies mers den koimatai sto krevataki tou agkalies thelei...

elena to idio parko exoume? xaxa

tha sunexisw argotera gkriniazei o mikros den me afinei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k sunexizw emeis eixame duskoli nuxta ksipnise stis 3 k koimithike stis 5 kathotan k epeze... k stis 6 pou itan na paroume ta farmaka mas pire o upnos k ta pirame stis 7....

exw nea na sas pw telika tha kanoume gamovaftisi xwris glenti mallon rwtisan k ton papa sto xwrio k eipe oti mporei na ginei, telika eisakoustika pou elega oti thelw k gamo gia maio leme i 18 i 25... k to glenti den to exw akoma sigouro oti den tha ginei tha doume....

apoti vlepw emena o mikros gennithike o pio xontroulis k twra einai o pio adunatoulis.... ;);) ekei pou elega arxisame na trwme kalutera pali noumera arxise na kanei apo xthes

pasxalaki ti kaneis vapsate telika i oxi akoma?nene mou ti kaneis aurio einai mpeite den thimamai kala... kali epituxia...

twra ithela k alla na grapsw alla den thimamai ti gkriniazei k o mikros thelei pareoula...

sas filw oles oles k ta paidakia sas.... sigoura ksexasa kapoia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Εδώ βρέχει καταρρακτωδώς, πάει χειμώνιασε.Μου αρέσει απο τη μία, απο την άλλη τώρα θα καταλάβω τί σημαίνει εγκλεισμός με όλη τη σημασία της λέξης :shock:

Νάνσυ, μόλις κλείσετε τον 4ο θα αρχίσετε ρυζάλευρο?Εμένα νομίζω μόλις κλείσουμε τον 5ο μου είχε πει.

Κατερίνα, αρχίσατε τα βαψίματα?Ελπίζω να τελειώσετε γρήγορα.

Ναταλάκι, μην ανησυχεις για το βάρος του μπεμπάκου, και γω να σου πω την αλήθεια είχα πάθει μία ψύχωση και ακόμα γράφω τα ml που πίνει αλλά τελικά κατάλαβα ότι τα μωράκια έχουν τους ρυθμούς τους.Εμένα τις τελευταίες μέρες έχει αυξήσει κατα πολύ την ποσότητα και μείωσε τα γεύματα.Όσο και αν είχα προσπαθήσει να το πετυχώ αυτό, δεν τα κατάφερνα μέχρι που ήρθε η ώρα που το έκανε μόνη της.Να φανταστείς 2 Νοέμβρη που είχαμε πάει παιδίατρο της παραπονιόμουν ότι πίνει 120-150 και τώρα μετά απο 20 μέρες πίνει 180-210.

Μπράβο που θα κάνετε και γάμο αφού το ήθελες τόσο πολύ!Οσο για το γλέντι και να μην κάνετε, σιγά το πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια κοριτσακια

σημερα ο καιρος ειναι πολυ μουντος..ετοιμος να βρεξει...τελικα κανονισα ταπογευμα να παω παιδιατρο κ τους δυο γιατι τωρα ακουω κ τον μικρο να βηχει κ απτο να γινουν χειροτερα τα πραγματα αποφασισα να παω.. :cry::cry: ελπιζω να μην ειναι τιποτα σημαντικο κ να ειναι ενα απλο κρυωμα..κ μας το βραδυ μας πηγε ανα 2ωρο..δυσκολο πραγμα ρε παιδι μου...

Σταυρουλα ευχομαι να εισαι καλυτερα...

Ναταλακι υπομονη με τον μικρουλη...τελειωσατε την αντιβιωση :?::?::?:

Νανσυ την καημενη την νυφη σου την καταλαβαινω..οι ορμονες τις ειναι ανω κατω..ευτυχως εχει εσενα να την στηριζεις...

Νανσυ να σε ρωτησω για την ζαχαροπαστα :?::?::?: οταν την ανοιγεις με τον πλαστη βαζεις απο κατω ζαχαρη αχνη απο κατω για να μην κολλαει :?::?: το χρωμα της ζαχαροπαστας δεν αλλοιωνεται :?::?:

Αρι μου ευχομαι να πανε ολα καλα με το νεο ξεκινημα του αντρουλη σου..κ αν δειτε οτι δεν βολευει..σταματαει..ειναι καλα ομως να δοκιμασει μηπως το μετανιωσει μετα που δεν πηγε..κ εμεις ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις...

Χριστινακι μας λειπει κ μας πολυ..

Κατερινακι ηρθαν τα μαστορια τελικα τελειωσατε :?::?: :?:

Μαρακι κ γω θελω να δω την αννουλα να κανει κουκουτσα..πρεπει να χει πολυ γελιο..η φατσουλα η ομορφη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας!

σημερα το μενου εχει ψητο κοτοπουλο απο ψητοπωλειο κ θα τηγανισω κ πατατουλες.

τωρα ειμαι μονη με το μωρακι μου,τα αντρακια εχουν παει παιδοτοπο κ επι την ευκαιρια θα ρωτησουν κ τιμη για τα γενεθλεια του αντωνη.να υπολογισουμε γενικα μηπως μας συμφερει να τα κανουμε εξω.

νανσυμου συμφωνω για αυτο που ειπες να εχουμε αφορμη για συναντηση,οντως με τις δουλειες δε μπορουμε να βρεθουμε πολυ συχνα,σχετικα με κυριακη δε θα μπορεσω γιατι θα παμε στη γιαγια μου,αλλα μπορουμε να παμε απογευματακι αν μπορει κ ο αντρας σου,γενικα εννοω,οχι για κυριακη.κ εγω αν μου φωναζουν θελω να κλαιω. :lol: ευαισθητα ταυρακια ειμαστε.. ;)

αριαδνη μου τους τοιχους τους καθαριζω με χλιαρο νερο σε μια λεκανη κ βαζω κ λιγο γκλορυ,ειναι ενα πρασινο υγρο με πρασινο σαπουνι,λογικα το ξερεις.μοσχομυριζει κ δεν αφηνει κ στιγματα.δηλ στα πλακακια στο μπανιο δε μου αφησε.συμφωνω μαζι σου για τον καιρο,ενω λιγο μου αρεσει σκεφτομαι τη κλεισουρα κ δε μπορω,ψυχοπλακωνομαι.

ελενακι μου μην ανησυχεις για τη κρεμα κ εμενα στην αρχη δεν την ετρωγε καλα.θελουν λιγες μερες να προσαρμοστουν.φαντασου εχουν μαθει τοσους μηνες σε γαλατακι κ ξαφνικα τους δινεις κατι τοσο ξενο κ πρωτογνωρο για την ηλικια τους κ για το στοματακι τους.υπομονη,ολα θα γινουν χωρις να το καταλαβεις,θα καταλαβεις τι εννοω.

ναταλακι οπως εισδα τον στρατουλη σου στην φωτο μου φανηκε πολυ ανεπτυγμενος.οντως τωρα θυμαμαι που ο δικος σου ηταν το πιο μεγαλο μωρο στη κοιλιτσα.

αντωνια μου τελικα δε κρατησε το προγραμμα να ξυπναει δυο φορες το βραδυ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!

Εχω καιρο να μπω δεν ειχα καλη ψυχολογια, μας επεσαν καποια θεματακια και δεν ειχα ορεξη, σας εχω γραψει τα νεα μου.... :oops::oops:

Θα επανελθω ο μικρος μου ηταν γκρινιαρουλης και εχει γινει περισσοτερο δεν με αφηνει να παω πουθενα και μεσα στο σπιτι ακομα...Στηριξαμε και το κεφαλι!!

Τα φιλια μας xxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι σε ποιον παιδοτοπο πηγε;

η ζαχαροπαστα θελει ζαχαρι αχνη απο κατω οπως βαζουμε το αλευρι στις ζυμες οχι εναν τονο.αυτο με τα χρωματα που λες εαν τα θες εντονα θα υπαρχει ενα θεμα..ειδικα εαν ειναι σε υγρη μορφη θα χρειστεις πολυ περισσοτερη αχνη..με αποτελεσμα να το ανοιγει.γενικα υπαρχει μια δυσκολια στα εντονα χρωματα πχ.μαυρο κοκκινο δεν βγαινουν κ εγω για αυτο θα κανω μονο την λευκη κ την κοκκινη μαυρη θα την παρω ετοιμη.yparxoyn k site που παραγγελνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορτσοπα μου :)). Μπρρρρρ σημερα εχει κρυο εδω πανω, το βλεπω να ρχεται το χιονακι σε λιγες μερες!!!!! Περσι τετοιο καιρο ειχε ηδη χιονισει :shock::shock::shock::shock:

Χθες τελικα δεν καταφερα να μπω..... εβαλα 2 πλυντηρια και επειδη στεγνωσαν στο στεγνωτηριο τα σιδερωσα κιολας, εκανα το απογευμα γεμιστα για σημερα, στολισαμε και το δεντρακι μας και το σπιτι και επειδη εβγαλε διαφορα απο τις μπαλες και το δεντρο στο χαλι μετα ηθελε να βαλω και σκουπα και μετα μωρα δεν βρηκα καθολου χρονο. Το βραδυ ειχε και τον Αρχοντα των δαχτυλιδιων που μου αρεσει και εκατσα να το δω και να χαλαρωσω.

Αλλα σας σκεφτομουνα τσουπριτσες μου τοσο πολυ που στον υπνο μου ποια απο ολες σας λετε να ειδα?????? Την Νανσουιτα!!!!! Ναι ναι το κοριτσακι μας, ταχα λεει εμενε στον Εβρο σε ενα χωριο πισω απο τον ηλιο σε μια οικοδομη ιδιοκτητη με την μαμα της και τον αδερφο της ( :o:o:o:o:o:o ) και ειχε κοκκινα μαλλια κοντα, σχεδον αγορε και της πηγαιναν πολυ ;););););) . Και μεναμε και εμεις εκει κοντα καπου σε ενα αλλο μερος και της λεω αφου ειμαστε τοσο κοντα γιατι δεν κανονιζουμε να βρισκομαστε πιο συχνα? Και η απορια μου ηταν πως πηγαινει τοσο συχνα στην Αθηνα για ψωνια????? Καλα το εχω χασει εντελως :lol::lol::lol::lol::lol: . ΚΑι το κορυφαιο ... ακομη και στον υπνο μου η Νανσυ εκανε ολη την ωρα γλυκα και εκπληξεις στον αντρα της και στα παιδια της :D:D:D:D:D

Σημερα ή αυριο ειπανε θα ερθουν οι μπογιατζηδες. Αμα δεν ερθουν ουτε αυριο θα τους πω να μην ερθουν καθολου, θα βρω αλλους :twisted::twisted::twisted::twisted: Τα νευρα μου γμτ!!!! Λες και θα το κανουν τζαμπα, μια ωρα κοπος ειναι, ας ειχα εγω τα πινελα και θα τους κανονιζα!!! Μονοι μας θα το βαφαμε και θα ειχαμε τελειωσει. Τελος παντων, περιμενω και τα πεθερικα το σαββατο για τη γιορτη μου και θα εχω κοσμο, δεν γινεται να εχουμε το δωματιο κλειστο, που θα κοιμηθουμε οεο???????

******************************************************************************************************************************

Ξεκιναω....εχω να σχολιασω απο την Κυριακη το μεσημερι τα μυνηματακια σας!!!!!

Θα γραφω και θα σχολιαζω οσο διαβαζω οτι γραφετε...

Χριστινιω με γεια τα ρουχαλακια, καλοφορετα στα παλικαρακια σου :):)

Σταυρουκι μου περαστικουλια, ελπιζω παρακατω να διαβασω οτι την σκαπουλαρες και εισαι ηδη καλα, οτι δεν καταφερε να σε ριξει καμια ιωση.

Μαρουκι μου μπορεις και κουρευεις μονη σου το σκυλι???? Καθεται? Μπρααααααααααααααααααααααβοοοοοοο ;);) Τι χαπακι ειναι αυτο που της δινεις?

Ειδα το βιντεο, πολυ συγκινητικο, μπραβο σας, να ειστε παντα γεροι και αγαπημενοι σας ευχομαι.

Η μικρουλα σου ειναι ταρζανακι βλεπω, ολα τα κανει η γλυκια μου....!

Ναταλικι τελικα ποτε θα κανετε την μετακομιση? Μακαρι να την κανετε πριν τις γιορτες και να γιορτασετε τα πρωτα σας χριστουγεννα σε καινουργιο σπιτι ;) Ο μικρος πως ειναι σημερα?

Ο μικρος επιτελους εκανε την εμφανιση του!!! Το γιαβρουλι μου ειναι πολυ καλο :):):):) . Εγω νομιζω οτι μοιαζει στον αντρα σου....Τι χρωμα ειναι τα ματακια? εναι πολυ εκφραστικα......Διαβασα το χρωμα!

Αντε με το καλο και η γαμοβαφτιση κοπελα μου ολα θα γινουν πολυ ομορφα, θα δεις :D

Λιουμπακι μου γλυκουτσικο πως τα πηγε ο γαμπρουλης μου με το εμβολιο? Εκλαψε το πουλακι μου? Απο κιλα/υψος πως τα πηγατε αυτο τον μηνα?

Ευλογο το σχολιο που εκανε ο συμπεθερος, αααα τα σωστα να λεγονται :lol::lol::lol:

Αυτο που λες με τον υπνο....ενα θα σου πω, ο πριγκιπας κοιμηθηκε στην κουνια του οταν εμεινα εγκυος, δηλαδη 1,5 χρονων και αυτο γιατι εγω ολο ξερνουσα και φοβομουνα μη φαω καμια κουτουλια οποτε αναγκαστικα τον εβαλα εκει μεσα να εχω το κεφαλι μου ησυχο. απο ημερων (!!!) δεν ηθελε την κουνια καθολου, εκλαιγε οποτε τον εβαζα ενω κοιμοταν καλυτερα μαζι μου στο κρεββατι, φυσικα ξυπνουσε ανα 2ωρο και αργοτερα ανα 3ωρο η 4ωρο αλλα κοιμονταν. απλα κατεληξα οτι δεν του αρεσαν τα καγκελα!!!

και εννοειται οτι την κουνια την ειχα διπλα μου στην κρεββατοκαμαρα...ειπαμε τα αγορακια μας θελουν αμεση επαφη με γυναικα :lol::lol::lol:

Αντωνινο πως ειναι σημερα η Δεσποινουλα? Ο Αναστασης πως ειναι με τα κακακια?

Παλι αιμα? πηρες τη γιατρο? τι ειπε?

Ο Αναστασης ειναι το πιο χαμογελαστο παιδακι του ποστ μας!!!! Δως του ενα ρουφηχτο και δαγκωτο φιλακι απο εμενα!

Ρε Νανσουιτα με εχεις στοιχιωσει με ολα αυτα που κανεις!!!!! Πως να μη σε βλεπω στον υπνο μου μετα :lol::lol::lol::lol: ?

ΠΑντως περα απο την πλακα και παλι μπραβο σου που τα κανεις ολα αυτα, εισαι αξια συγχαρητηριων!!!

Τι τραβας και εσυ με τα σογια? Δεν σου φτανουν τα 3 μωρα εχεις και τους μεγαλους να νταντευεις!!!!

Αλεκουκο μου εσεις πως πηγατε με τα εμβολια? ο πετραν πως ειναι απο αναπτυξη?

Αχ το μαναρακι μου ποσο μεγαλωσε.... ρε αυτος ειναι ιδιος εσυ!!!

Παρακατω διαβαρα...μια χαρα ο μικρος, σουπερ!!!! Καλη αρχη με τις στερεες :D

ΚΑτερινουλα τι ομορφα που περιγραφεις τον καφε με τα κοριτσια? Ζηλεψα..... :D:D:D

Αρια μου δεν ξερω τι να σου πω, το τι ειναι καλυτερο για εσας το ξερετε ΜΟΝΟ εσεις. ΜΕ ηρεμια και συζητηση θα το βρειτε :) . Δεν θελω μονο να μου στεναχωριεσαι ε?? Ολα γινονται, την υγεια μας να εχουμε.

Βικουλι τελειωσατε με τις δουλειες? Ξεπατωθηκες και εσυ βλεπω :o:o:o:o

Ελενακο μου αν δεν αισθανεσαι καλα με την παιδιατρο να την αλλαξεις. Εγω ειμαι αυτης της αποψης, ειναι μεγαλη υποθεση να σου γενναει ασφαλεια και σιγουρια σε ολα ο γιατρος. Οσο για το βαρος αφου σου ειπε οτι ειναι καλα, τοτε οκ. Ποσο ειναι τωρα βαρος και υψος? Μηπως εβαλε πολυ υψος και γι αυτο δεν εβαλε βαρος?

Χαρουμενα μηνογενεθλια :D:D:D:D:D:D:D

Αυτο που λες για την κρεμα...ετσι κανουν στην αρχη μεχρι να μαθουν να μασανε, υπομονη και θα πατε καλα την επομενη φορα :D

Κοριτσια αυριο δεν μπαινει η Ελενα με την μικρη στο νοσοκομειο? Καλη επιτυχια και ολα θα πανε πολυ καλα, η Παναγιτσα θα ειναι διπλα σας :D:D:D

Χριστινιω φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Λιλακο μου ελπιζω να ειναι ολα περαστικα. Σου στελνω την αγαπη μου και τα φιλακια μου :x:x:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Κατερινιώ όλες μας σκέφτεσαι.

Εγώ ένα έχω να σας πω, το δόντι έκανε φλεγμονή και άρχισα αντιβίωση απο το πρωί :( Μα τί άλλο θα περάσω? :cry:

Σήμερα είναι και η τελευταία μέρα με το θήλαστρο.Που αναγκαστικά θα το πετάξω το γάλα.

Έκανα πάντως καταμέτρηση της αποθήκευσης και με βγάζει ένα μήνα ίσως και λίγο παραπάνω καλώς εχόντων των πραγμάτων.Είχα μειώσει τις αντλήσεις και ο γιατρός μου είπε να παω σε καμια 10 μερες να με δει μήπως χρειαστώ μισή δόση απο το χάπι.Θα δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εμεις απο χθες τρωμε μηλο - μπανανα- αχλαδι!και μας αρεσει!!!!!

βικακι οταν ο καιρος θα ναι μουντος και βροχερος η μια θα κραταει παρεουλα στην αλλη με μαμμυ και σκαιπ!κ γω σημερα που εμεινα μεσα ξεσαλωσα στο σκαιπ!

νενε μου καλη επιτυχια αυριο!ολα να πανε τελεια!σε σκεφτομαστε!

λιλακι παω να διαβασω τι επαθες?!

περαστικα αριαδνη με το δοντι, ξεχασα να σου πω!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Συμπεθερακι αυριο νομιζω μπαινει η μικρουλα για την επεμβαση.Τεταρτη δεν ειναι αυριο?(γιατι τα εχω παιξει και λιγο)

Τα νεα μας απο παιδιατρο.

8200 και 69 ποντους.Ολα καλα,μονο ξηροδερμια εχουμε.

Ρυζαλευρο λεει οχι ο δικος μου γιατι ειναι ηδη χοντρουλης και θα γινει τεραστιος.Δεν το χρειαζεται.

Θα ξεκινησουμε με μηλο.Αρχες Δεκεμβρη που εχουμε παλι εμβολιο θα μου δωσει το προγραμμα διατροφης,και θα μου τα εξηγησει πως θα το συνδυασω με το θηλασμο.

Για το θεμα μας με τον υπνο κτλ,ειναι απο ανασφαλεια ειπε,και οτι ετσι εμαθε :roll::roll:

Δεν υ παρχει λεει περιπτωση να μη χορταινει

Πρεπει να του κανω προγραμμα οσο μπορω,να τρωει καθε τρεις ωρες και να μην τον αφηνω να παιρνει αυτα τα υπνακια κατα τη διαρκεια της μερας.Και να επιμεινω με την πιπιλα,αλλα μονο το μικρο νουμερο ,το μηδεν.Μου τη δινει που επιμενει με την πιπιλα!Εχω προσπαθησει ξανα και ξανα,ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΕΙ!!!Τελος.Δεν μπορω συνεχεια να τον αναγκαζω να κανει εμετο,με το λιγο που την ακουμπαει στο στομα.

Και αν δεν τον αφηνω να κοιμαται αυτα τα 20λεπτα,ποτε θα κανω εγω τις δουλειες μου που αυτος δεν καθεται σε ησυχια μονος του???Οταν νυσταζει ο μικρος κανει πολυ γκρινια,πολυ.Και τσιριδες.Απελπιζομαι...

Τα εχω κανει σκατα με το μωρο μαλλον.Ειναι πολυ ατιθασος και απαιτητικος.Και νοιωθω πως μου ριχνουν τις ευθυνες.Αν τον ειχα μαθει μπιμπερο και πιπιλα απο την αρχη θα ηταν καλα ολα.

Καναμε 2 εμβολια,ποσιμο και ενεσιμο.Στο ποσιμο πνιγοταν συνεχεια ,αναγουλιαζε,εκλαιγε κι εφτυνε,χαμος δηλαδη.Στην ενεση εκανε το κλασικο κλαμα ,εκεινη τη στιγμη και ,μετα τελος.

Πυρετο δεν εκανε.

Τωρα αρχισε να νυταζει και κανει σαματα...χαμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ στο αιγαλεω εκει που σου ελεγα οτι ειχαμε κανει περσυ τα γενεθλεια του.θα παρει προσφορα κ απο την παλαμα,αλλα του ειπα οτι πηγες κ σου ειπαν αν θυμαμαι καλα 8 ευρω το παιδακι;εκει λεει τωρα που με πηρε τηλ ειναι απο 8 που ηταν περσυ,τωρα 7 ευρω κ απο 100 που ηταν περσυ η ενοικιαση της αιθουσας(πριβε>)τωρα 80.

αχ αριαδνη μου αμαν με το παλιοδοντι,ουτε να το σκεφτομαι δε θελω..θα αισθανθεις καλυτερα τωρα με το φαρμακο ομως.αμοξιλ πινεις;

λιλ μου θα παω κ εγω να δω ομαδουλα.

αμαλια μου αστην να λεει με τη πιπιλα..δηλ με το ζορι;κ εμενα δεν την παιρνει κ μου τη δινει,αλλα τι να κανω.οσο γι'αυτο που λες με τις δουλειοες κ εγω ετσι,αν εχει γκρινια δε μπορω να μαγειρεψω π.χ.που να δεις αν με το καλο κανεις δευτερο,να γκρινιαζει το μωρο κ ο στρατος να πρεπει π.χ να φαει η να κοιμηθει.εκει τρελαινεσαι.

κατερινιω μου γιορταζεις ε;κ εγω εχω τη κουνιαδα μου,πρεπει να παμε κ για δωρο.κ εγω τρελαινομαι για αρχοντα,οσες φορες κ να το δω τρελαινομαι,δε το βαριεμαι.κ τις 3 ταινιες αλλα το χθεσινο ειναι φοβερο.

εμεις δε μπορω να πω οτι εχουμε κρυο,ευτυχως για να γλυτωσουμε οσο μπορουμε θερμανση.αλλα χθες εβρεξε πολυ κ ειχε υγρασια.κ δε στεγνωνουν κ οι κουρτινες!

παω να ξεκινησω τηγανι πατατες,ερχεται το κοτοπουλο κ να κοψω κ σαλατουλα.

α αριαδνη νομιζω ειναι φυσιολογικο που ακομα δε πιανει.δε θυμαμαι καθολου ποτε ξεκινησε ο τονι αλλα νομιζω οχι ακομα,εννοω οσο μηνων ειναι το μπισκοτακι σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Ηθελα να βγω έξω με τον μικρούλη τωρα το πρωι αλλα μου άλλαξε το προγραμμα του κανά δυο μερες τωρα και τωρα κοιματε. Χθες πάλι ξύπνησε στις 11 το πρωι και δεν κοιμήθηκε καθόλου όλη μερα οπότε κατα τις 7μιση ειχε πολυ γκρίνια τον έκανα μπανακι τον θηλαζα και τον θηλαζα και κοιμόταν και μόλις τον αφηνα στην κούνια ξυπνανε και ξανά στο στήθος και κοιμήθηκε μετα τις 10 το βραδυ. Ξύπνησε στις 3 τη νύχτα να φάει εχει να το κάνει αυτο απο τότε που σαραντησαμε :o και πάλι τωρα το πρωι έτρωγε για 40 λεπτά. Μπορει να περνάμε κανένα άλμα ανάπτυξης αλλα μαλλον τα κάνει αυτα επειδή είμαι αδιαθετη και η Αγγελική τα ίδια έκανε, οπότε είχα περίοδο θηλαζε ασταμάτητα :roll::roll:

Αριαδνη κάπως θα το ρυθμισετε ας ξεκινήσει και βλέπετε, τι ειδικοτητα εχει? ειναι και η απόσταση αλλα δεν μπορούμε να τα εχουμε όλα εμένα ο άντρας μου κάνει καθε μερα 75 χιλιόμετρα πήγαινε έλα στην δουλεια του και κάνει τρία τέταρτα με μια ώρα να παει και αλλη τοση να ερθει καθε μερα, και απο τη νεα χρόνια θα κάνει τα διπλάσια χιλιόμετρα γιατι μετακομίζουν την εταιρεία πιο μακριά.....

Αφου περαστικα και με το δοντακι πάλι.

Βικακι τέλος με την γενική, άντε να το απολαύσετε τωρα το σπιτάκι σας

Αλεκακι τέλειος ο πέτρας!! Καλή αρχή με τα φρουτάκια για αβοκαντο πρώτη φορα ακούω θα ρωτήσω και εγω τη δικια μου όταν ερθει η ώρα γιατι το χειμώνα εχουμε λίγες επιλογές σε φρούτα.

Αντωνία τρελαίνομαι καθε φορα που βάζεις φωτογραφία του Ανασταση αυτο το γέλιο του σου φτιάχνει τη διάθεση. Ελπίζω να μην έχουν τίποτα αλλα καλα θα κανεις να τα πας γιατι ότι προλαβεις νωρίς καλο θα ειναι.

Ναταλια κούκλος και ο δικός σου δεν τον είχαμε δει και συμφωνώ οι Στατουληδες όλοι θα κάψουν καρδιές. Μπράβο που αποφασίσατε και για γάμο μαζι με τη βάπτιση.

Ελενακι καλή αρχή με την κρεμουλα, έτσι κάνουν τις πρώτες φορές του ειναι πολυ καινουρια η αίσθηση του κουταλιού στο στόμα.

Χριστινουλα τρεχεις με τα διδυμακια έχεις και τις επισκέψεις που να μας προλαβεις.

Μαρακι τι ωραία παιχνίδια που κάνει η μικρούλα σου, είδα και το βιντεακι τελειο

Λια μας ελειψες μπράβο στο αντρακι σου που στηρίζει το κεφαλακι του.

Κικιτσα της αρέσουν τα φρουτάκια της μικρουλας βλέπω.

Λια η παιδιατρος μια χαρα τα λεει για την διατροφή τι να το κάνει το ρυζαλευρο αφου δεν το χρειάζεται,νομίζω το προγραμμα θα τον βοηθήσει όχι ότι ειναι εύκολο αλλα αντί να κοιμάται μερικά 20λεπτα μέσα στη μερα μπορει να σου κοιμηθεί κανά διωρακι μαζεμένα, εκεί να δεις δουλειές που προλαβαινεις. Προσπάθησε το μην απελπιστεις αν δεν σου πετύχει αμέσως.

Κατερίνα τι όνειρο είδες καλε, :lol::lol: τι θα γίνει με τους μαστορους άντε να έρθουν να ηρεμησετε. Τι ωραία που στολισες και εγω θέλω.....

Ελενακι όλα καλα να πανε απο αυριο για την μικρούλα σου σε σκεφτόμαστε όλες :D

Πολλα έγραψα σας αφήνω, φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλακι μου διαβασα... ολα καλα θα ειναι απο εδω και περα. Φανταζομαι οτι με την επεμβαση διορθωθηκε ο χαλινος και πλεον θα μπορει να τρωει με ευκολια το μωρακι :). Ακομη θηλαζεις? Υπομονη μεχρι να κλεισει η πληγουλα και πολλες αγκαλιτσες για να ηρεμει το μπεμπακι :D:D:D:D

Μπραβο σας που στηριξατε το κεφαλακι, γιουπιιιιιιιι. Αντε τωρα και τουμπιτσες :lol::lol::lol::lol:

Σε φιλω πολυ πολυ γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*

Αμαν βρε Αρια με το δοντι, σε τρελανε βρε κοπελα μου!!!! Περαστικα.

Πως νοιωθεις που δεν θα ξαναθηλασεις, εστω και εμμεσα? Εγω θυμαμαι οταν σταματησα να θηλαζω τον παναγιωτη καπως στεναχωρα ημουνα.....

Επειδη εγω αποθηλασα χωρις χαπι, σταδιακα και δεν εκανα πρηξιματα σαν συμβουλη θα σου πω οτι καθε φορα που θα νοιωθεις στο στηθος να πρηζεται και να σε ενοχλει με το χερι σου θα το πιεζεις να βγαζει λιγο γαλα, τοσο ωστε να ηρεμεις. Επισεις αν παρατηρησεις γρομπαλακια που πονανε μην τρομαξεις, γαλα μαζεμενο θα ειναι. βαλε λιγο λαδακι και κανε σε εκεινο το σημειο μασαζ και σιγα σιγα πιεζε κιολας για να βγει εκεινο το γαλα.

Οτι απορια εχεις να μας ρωτας, γιατι οι γιατροι γενικα δινουν ευκολα το χαπι.....

Κικιτσα μου καλο χειμωνα!!!! Και εσεις εκει φανταζομαι οπως και εμεις στην καστορια θα εχετε κρυο!!! Καλη αρχη με τις στερεες :)))

Λιουμπακι μου ο γαμπρουλης ειναι σουπεεεεερ το γιαβρι μου :D:D:D Ετοιμος για γκομενες ;);););) Για την ξηροδερμια τι ειπε?

ΚΑι εμενα ο Παναγιωτης επειδη 5 μηνων ηταν 8,5 κιλα και 72 ποντους μου εβαλε το ρυζαλευρο οταν μπηκαμε στον 7ο γιατι θα γινοταν χοντρος!!!

Δεν τα εχεις κανει καθολου σκατα. Απλα ο παιδαρος ειναι ανεπτυγμενος και εχει πιο πολλες απαιτησεις, στους να λενε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βικακι γιατι δεν πατε εκει που παω τη σαντυ ενταξυ μπορει να μην ειναι κ ο παιδοτοπος αλλα 4 ευρω το παιδακι ειναι τεραστια διαφορα με το 8!κ το σπιτι σου δε θα γινει χαλια!εκτος κ αν δεν εχεις πολλα παιδακια κ δε σε ανχωνει αυτο.εμενα παντως δε με χαλαει κ αφου τον κλεισαμε κ θα μαστε μονο εμεις θα διακοσμησω κ τον χωρο να αλλαξει λιγο.θα βαλω κοκκινα τραπεζομαντηλα κτλ.οχι οτι ειναι απαραιτητο απλα εγω θελω ολα να ναι ασορτι με τη μινι :lol::lol:

πασχαλιτσακι εισαι θεα..μονο που αν κανω τα μαλλια μου ετσι θα με χωρισει ο αντρας μου! :lol::lol: αν κ εχω πει οτι στα 40 μου θα τα κοψω κοντα.

κ εγω εχω δει ονειρο με την μπεμπουλα! :lol::lol: μας κερατωσαν λεει οι αντρες μας κ ειχαμε συναντηθει κ λεγαμε τον πονο μας μονο που η μπεμπουλα ειχε βρει κ αντικαταστατη! :lol::lol::lol: οτι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girlsssss!!! ti kanete??? ego edo tora ekatsa kai pino kafedaki ;) koimountai ta mora alla den ksero gia poso akoma :? xalase o kairos kai exei arketo kruo :( adiathetisa kiolas simera kai exo ta neura mou :lol::lol: me exoun piasei kai ta psuxologika mou! a kai pira kai 2 kila :twisted::twisted::twisted::twisted: tora pou eftiaxna kafe paratirisa poses suskeues exo kai douleuoun tautoxrona kai frikara :lol::lol: pluntirio rouxon, stegnotirio, pluntirio piaton, apostiroti, mati tis kouzinas(brazo nero gia ta mpimpero) kalorifer ladiou (pire o antras mou mexri na ftiaksoume to lebita) tileorasi kai 2 laptop :lol::lol::lol::lol: polu reuma re pou.ti mou :?:?:?:?

lete gia rizaleuro, frouta ktl kai emas i paidiatro eipe ton 6o mina tha ksekinisoume oxi prin :?:? tha tin ksana rotiso otan tha pame...

ta leme argotera, KSIPNISANNNNNNNNNN :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπα κι εμενα 6ο και μετα ,ποτε δεν μου ανεφερε κατι για πιο πριν.

Ασε κι εμεις με καλοριφερ λαδιου τη βγαζουμε και καινε τα κερατα τους τα ατιμα...Θα ψαχνουμε στους καδους σε λιγο καιρο.. :(

Νανσυ ωραια θα εισαι με το κοντο μαλλι!!Εμενα μου περασε απο το μυαλο να τα κανω ενα μακρυ καρε,πιο κοντο πισω ,πιο μακρυ μπροστα,και να τα κανω και μαυρο μπλε που ετσι κι αλλιως ετσι τα βαφω.Αλλα αν κοψω το μαλλι θα κλαιω κι εγω και ολοι μετα! :lol: Δεν με αφηνουν!!

Συμπεθερα ξηροτητα εχει λιγο στην μεσουλα και το σβερκακι,εκει που τελειωνει το μαλλι του,και του βαζω ενυδατικη απλα.Και τωρα εκανε στα μαγουλακια,κοκκινιλεςκαι πιο ξηρο δερμα,οχι σαν εκζεματακι ομως και μου ειπε ειναι απο το κρυο,σε συνδυασμο με τα σαλακια μαλλον θα εγινε.Και του βαζω κρεμα για το συγκαμα.

Ειναι ο ατιμος βιαστικος!!Ολα θελει να τα κανει αλλα δεν μπορει!! :D

Τη ρωτησα γιατι δεν εχει κανει ακομα βαρελακι(γυριζει μπρουμυτα αλλα μετα δεν μπορει να γυρισει ανασκελα παλι)

και μου ειπε πως δεν μπορει επειδη ειναι χοντρος!! :lol::lol:

Σημερα ειδα το ενα του δαχτυλακι,το μεσαιο στο ενα χερι,να ειναι πρησμενο ,κοκκινο και πιο ζεστο απο τα αλλα,αλλα οταν το πιεζω δεν δειχνει να ποναει!Μα τι επαθε???Να το μαγκωσε πουθενα?Να τον τσιμπησε τιποτα?Ειχε ενα τσιμπημα και στο προσωπο και δεν μπορω να καταλαβω,αφου τα κουνουπια φυγαν.Μπας και πιασαμε κοριους?????? :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Την προηγουμενη εβδομαδα ειδα κι εγω καποια στον υπνο μου και ξεχασα να σας το πω!Και τωρα δεν θυμαμαι τι ειδα και ποια!Νομιζω τη Βουλα?Δεν θυμαμαι.Παρεμπιπτοντως ΒΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia,

simera den exw prolabei na mpw katholou apo xtes.

Diabazw diladi ta xtesina twra...

Simera sikwthikame arga, kai meta eixa rantebou gia auto to masazaki pou eixa parei ena kouponi! Teleio! 1.5 wra peripoiisi swmatos kai h 30 wra apo autin itan masaz! Stin arxi eniwtha ligo abola giati entaksei iksera oti tha bgalw ta rouxa mou kai tha meinw me to eswrouxo...alla auti mou edwse ena diko tous eswrouxo mias xrisis giati leei tha ginw xalia otan mou balei ti maska swmatos...e to bazw kai gw kai ti itan?? Auto den to les eswrouxo...oute tanga den to les! Ena kordoni pisw kai mprosta isa isa pou me kalupte!!! :lol: :lol: Pantws aksize...xalarwsa toso polu pou me pire o upnos...

Euxaristw koritsia gia tis sumboules gia tin krema...etsi kai etsi pige...den trelathike...tin efage omws xtes oli, simera sxedon oli...Delphinaki thumomoun esena pou eleges oti h mpempa sou ekneurizete otan argeis na tis dwseis tin epomeni koutalia kai ekneurizomoun!!!! :lol: emena perimenw mia wra na anoiksei to stoma tis gia tin koutalia kai meta tin bgazei kiolas! :lol:

Natalaki eides kala elega egw, sta xwria einai alliws kai akoma ta kanoun kai ta 2 mazi!

Lioumpa den pisteuw oti ftais esu...ta mwra exoun kai to xaraktira tous...apla isws merika pragmata na tou eginan sinitheia...oute kai gw mporw na tis kopsw tous upnous pou kanei mes ti mera...klaiei otan nustazei kai den thelei tipota mono na koimithei! Kai mena ta idia me tin pipila den tin thelei me tipota.

Tin omada exw kairo na tin diabasw...den prolabainw...alla molis eukairisw tha mpw...

Lilaki mprabo pou stirikse to kefalaki eides, siga siga thelei kai upomoni...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...