Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αννιτα;;;;;;;;;;χα χα χα!!!!!!!!!!!! ημουν σιγουρη οτι θα ησουν φαν!!!!!!!!!!!!!!! χα χα χα!!!!!!!!! :lol::lol:

6 η ωρα θααρχισουμε να μαζευομαστε.

ρε γεωργια πιστευεις οτι εχω κολημα με την ειρηνη??????

γιατι μου λενε οτι τωρα λεει που θα κανω τους γιους θα τρελαθω τελειως...

δεν μπορω να διανοηθω οτι θα αγαπαω περισσοτερο η λιγοτερο τα παιδια μου αναλογα το φυλο...

αλλα μου το λενε ολοι οτι θα τους εχω αδυναμια...

αν δηλαδη εχω κολημα με την ειρηνη, με τα διδυμα πως θα ειμαι????????

η κρεατοπιτα μπηκε στο φουρνο....

αυριο τα υπολοιπα....

μαρακι αν ειναι ιδιωτικος ο παιδικος και εχει διπλη βαρδια ειμαι σιγουρη οτι θα βρειτε λυση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε μαρακι θα βρειτε λυση σιγουρα

το μαθημα ειναι καθε μερα;

δεν ξερω κοριτσια πως ειναι τα κοριτσια

απο τα δικα αμς της οικογενειας δλδ - βλεπω καμια σχεση και επαφη με τα αγορια

πολυ πιο ησυχα πολυ πιο υπακουα δλδ λες εαν ειναι ετσι κανω 15 παιδια να μεγαλωνω

σας το λεω που τα εχω ζησει και τα 3 σε διακοπες - καμια σχεση

τα αγορια σου σπανε τα νευρα

ειναια τιθασα σε γραφουν κανονικα - λερωνονται δεν τα νοιαζει τιποτα

τουλαχιστον τα δικα μου ειναι παρα πολυ ζωηρα και μεσα σε ολα δεν εχουν φοβιες δεν ξερω αλλο πραγμα

αλλα γινεται πανικος πανζουρλισμος

δεν ξερω εχω ηθελα και ενα κοριτσι στο σπιτι να φερει λιγο ισορροπια - λιγη ηρεμια βρε αδερφε

μια ξεδρφη με 4 παιδια με χρυσωνε να κανω και αλλο και να ειναι κοριτσι

αυτη εχει 3 γιους και μια κορη

για το κοριτδι παντα λεει οτι ατο το παιδι μεγαλωνει μονο του σε σχεση με τα αλλα

νομιζω οτι ειναι αυτη η οιδιποδια σχεση που οσο και να μην θες να την πιστεψεις οντως υπαρχει

σχεση παθους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/0 ... _2064.html

ε θα τραβιξω τα βυζια μου

ε θα τρελαθω τελειως με ατα που διαβαζουν τα ματακι μου

:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Ντομ, τι πανικό προκάλεσες!!!

χαχαχα!!!

Μαράκι κι ο δικός μου δεν κοιμάται μετά το σχολείο και ξεραίνεται από τις 7:30...

αλλά, έχει ιδιοτροπία.

μόλις πήγα σπίτι τον έκανα μπάνιο και του έδωσα αντιπυρετικό.

κοιμήθηκε και βρήκα ευκαιρία να φύγω.

ήρθε μία συνάδελφος της μαμάς μου και πήγα να τη δω...

μόλις την είδα μου ήρθε να βάλω τα κλάματα... τέσπα...

ο μπαμπάς τι έκανε πάλι ο αθεόφοβος!!!

μου έβρασε χόρτα και μου τα έστειλε... (δεν έχει εδώ)

και μας έψησε και πιπεριές φλωρίνης.

τώρα έχει 38,2 αλλά κοιμάται...

ήταν σχετικά καλοδιάθετος αλλά έφαγε μόνο φρούτα το μεσημέρι και 2-3 κουταλιές φιδέ...

σωσώ δε τηλεφώνησα για λεπτομέρειες γιατί πήγε ο μπαμπάς του και τον πήρε στο σπίτι... χαχαχα!!!

εμένα όλοι μου λένε ότι θα κάνω κόρη...

η αλήθεια είναι ότι πολύ το θέλω...

αυτή η σχέση ανάμεσα σε μαμά και κόρη δε συγκρίνεται με όλα τα οιδιπόδια...

να ρωτήσω...

εκείνο το καθημερινό σήριαλ που έπαιζε η πρώην Ξένια... σταμάτησε;

Μαράκι σε σένα βασίζομαι!!!

χααχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ καταλαβα ποια σειρα λες νανα...

ειπα κια γω..δεν εμαθες λεπτομερειες της ασθενεια;;

ηρθε κοσμος σπιτι και περασαμε καλα!!

ελενη..δε σε θεωρω κολημενη με την ειρηνη..νομιζω οτι μοιαζουμε σε αυτο..ας μοιαζουμε και ακπου..ουτε εγω ειμαι κολημενη μρ τη μαρθα..νομιζω δλδ!!

ελενη ολα ετοιμα για αυριο;;ελενη..την ανιτα δε τη χανω..απο τοτε που ξεκινξσε..ασε..τρελο κολημα!!

εχω καυρωσει πολλους καφεδες..οταν ημουν μικρη προκειμενου να την δω!!

στη αρχη οταν κατεβηκα στη ξκρητη..ζητουσα επιθυμια σοτ προγραμμα σβκο να ειναι πρωι και νυχτα για να την δω στο ενδιαμεσο!!

και αν ημουν απογ..καθυστερουσα λιγο τη νοσημεια των 6 το απογ..χαχα..

καλα στη νεντατικη δεπ αιζιε αυτο!!

αυτα τα εκανα στη χειρυργικη..

νανα πως παει οτ καψιμο ρε;;

παιδια οι περισσοτεροι λενε αγορι

!!!

δε ξερω!!

προς το παρον κλωταει πουλ..βασικα εχει διαφορα η εγκυμοσυνη..το τσιγαρο,οι καουρες,το σχημα της κοιλιας..το μιλκο!!τα γκουντις..χαχαχ..

δε ξερω!!

δε ξερω!!

μαρακι...πηγατε ιδιωτικο σαθμο,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα και παλι νανα μου

αυριο θα τον πας; λογικα οχι ε και ποιος θα τον κρατησει;

κοιτα να μην κολησεις και εσυ

κοιμαστε 7:30 και τι ωρα ξυπνάτε;

τα φυλα τα εχουμε ππει δεν χρειαζεται να ρωτατε απο δω και κει :D

καταφεραν και ηρθαν σοι απο ελλαδα ολα αυτα;

σημερα ηταν πιτσα ναιτ - ευχομαι να μην παει στραφη πραγματικα

αννιτα βλεπει φανατικα ο πατερας μου

φανατικα ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουααααααααααα ! Θα τρελαθω μ´αυτα που διαβαζω. Πολυ πολιτισμένη τη βρίσκω ομως! Εμένα θα με είχαν γράψει οι εφημερίδες αν αντικρυζακατι τέτοιο.

Καλα εχω ξεκινήσει 100 φορές να γραψω και μια τοενα μια το αλλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το κιν γραφεις μαρια;;

κανενα νεο μεδουλεια εσυ;;ψαχνεσαι;;

το μπλογκ σου;;

ασχολεισαι με τα κοινα.....δημαρχε;;χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα στα γρηγορα τι γραψατε και επανηλθα

Βασικά 2 φορές την εβδομάδα εχουμε αλλα επειδη ειναι σημαντικά τα μαθήματα καλο θα ητανε να ειναι ξεκουραστος και να του μένουν αυτα που λένε.

Ο σταθμος ειναι μεχρι τις 4.

Εγω τον παω 9-2

Λεω να ξαναεπιχειρησω το απογευματινό μάθημα. Θα δουμε. Ε και αυτος ο καημενουλης... Πολλές αλλαγές. Αλλάξαμε και λογοθεραπευτη. Τη προηγούμενη εβδομάδα. Ο παιδικος... Ολα μαζι.

Νανα σε μενα μπορείς να βασίζεσαι... Χαχαχα

Ξεκινάει σε λίγες μερες!!

Σωσω αννιτα, γκουντυς, μιλκο! Ολα τα τζανκ! Χαχαχα

Χαρα μου δυσκολες καταστασεις αυτες γμτ.

Δεν εχω λόγια. Δε ξερω τι να συμβουλεψω. Πρεπει σίγουρα να είστε ενωμένοι τωρα. Το σημαντικότερο να βάλεις όρια. Καλη η βοήθεια αλλα αλλο βοήθεια και αλλο να μπαίνει στη ζωή σου ο αλλος και ετσι ελαφρά τη καρδια να κρίνει να ανακατεύεται κλπ κλπ.

Και επειδη εισαι σε αυτη τη κατασταση μην αφηνεις περιθώρια.

Περαστικα στον ανθιμο νανα!

Αφου εχει διαθεση μια Χαρα.

Αυριο εχουμε γάμο. Παντρεύεται μια κοπελα που εργάζεται στο μαγαζι. Θα κανει παλιοκαιρο γμτ. Ελπιζω να κρατήσει λιγο και να μη ρίχνει καρέκλες.

Α Μαρ! Φρυγανιτσες πολλές απο την ωρα που ξυπνάς. Πριν Καλα Καλα σηκωθείς απο το κρεββατι. Παντα δίπλα σου. Μετα κρακεράκια ακομη και πατατάκια. Στεγνά.

Αλλες κοπέλες τρώνε ξινα. Πολυ λεμόνι. Τις ανακουφίζει.

Δεν υπαρχει κατι βασικα που δε γνωρίζεις. Τα ξερεις για τα στεγνά. Απλα μην αφηνεις το στομάχι σου νηστικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω θα βοηθήσω λιγο τον άντρα μου σε διάφορα. Κατι εχει στο μυαλο του.

Αλλα να σου πω ειναι τοσο γεματη η μερα μου....

Θα σηκωθω θα ετοίμαζω τον μικρο θα τον παω παιδικο θα γυρίσω θα Μαγειρεψω 2 φαγητά θα σιδερωσω ( μερα παρα μερα) θα κανω τα καθημερινά θα παω σουπερ απο δω απο κει... Παει πέρασε η μερα. Εφτασε 2. Θα παρω το μικρο. Να ταισω να πλύνω να να να. Τον βάζω για ύπνο. Αν δε κοιμηθεί την που.....σα. Χαχαχα κρεμασμένος σα κολιέ πανω μου. Μιλαμε βοήθεια μηδέν. Ο αντρεας στη δουλεια απο τις 7 ως το βραδυ.

Γραφω απο το iPad. Το οποίο ειναι χαλασμένο και εχω Ξεστραβωθει. Το μαύρο το δείχνει πράσινο. Ας ειναι Καλα ο Διονυσάκης που το κοπανησε κατω.....

Μπααα παει το δημαρχηλικι. Δεν εχει φράγκα τωρα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γμτ να σας ρωτήσω κατι;

Εσείς που εγκυμονειτε με τις αγκαλιές τι κανετε;

Ο Διονύσης τελευταια πολυ αγκαλια ρε γμτ. Και σκέφτομαι αν μείνω εγκυος πως θα τον σήκωνω ολη την ωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα βραδυ δε μπηκα και εκανα 1 ωρα να σας διαβασω!!!!

Ντομ μπεστ σελερ το Νο 35!!!! αντε και Πουλιτζερ!!!!!!

Χαρα το βασικο ειναι να πας στο γιατρο για τις φουσκαλες!!!!! καλα οσο για τον παρολιγο εργοδοτη.... δε χρειαζεται να πω οτι επρεπε να σε ειχε ενημερωσει καλυτερα. για τις συγγενισσες σου.... πες τες στα ισια να μη λενε τετοια πραγματα... και για τον αντρα σου... σιγουρα ειναι περιεργη φαση για ολους σας..... υπομονη και θα βρεθει η ακρη...

αλλα ποιος μιλαει για υπομονη...

χθες που ηρθε ο σντρας ημουν τοσο επιθετικη και ολο νευρα... αλλα ειναι η αμυναμου.

με λεει... καλα οποτε ερχομαι ολο νευρα θα εισαι;

μηπως προτιμας να ειμαι στα πατωματα και να κλαιω απο στεναχωρια; γιατι αυτο θα ηθελα να κανω... αλλα οταν εχεις να φροντησεις μονος σου 2 παιδια δεν εχεις περιθωρια για να βγαλεις αυτο που νιωθεις... πρεπει να βρεις τροπο να ανταπεξελθεις. και ας εισαι για τους αλλους η πιο μεγαλη μπιτσ εβερ!

αλλα τι να κανω.... ηρθε για 30 ωρες, χαλασε η σειρα μας, ξεσηκωθηκαν τα παιδια....

το πρωι που ετοιμαζομασταν για το σχολειο, τα παιδια δε θυμοταν οτι ηταν εδω και ολα ηταν μια χαρα... αλλα λες και δε μπορουσε να κρατηθει 10΄! πηγε για κατουρημα! τελικα ο Σπυρος δεν ηπιε καθολου γαλα, με το ζορι τους ετοιμασα και ο Σπυρος μετα απο μερες, παλι εκλαιγε μπαινοντας στην ταξη....

ειληκρινα, δε θελω να ερχεται. οσο σκληρο και αν ειναι αυτο.

Νανα περαστικα στον Ανθυμο! η ξαδερφη μου αυτα τα λεει ιωσεις του σ/κ που λες καλα που ειναι σ/κ!

και εμενα ο Σπυρος με κοιλοπονο ηταν στο τελος στο σχολειο. τον εβαλαν για κακα οι δασκαλες αλλα τιποτα. ειχε κανει βεβαια πολλα το πρωι πριν φυγουμε. μαλλον εφαγε πολλη φασολαδα στο σχολειο, ενω στο πριτι ετρωγε μονο τις πατατες, βαλε και οτι μαλλον κρυωσε η κοιλια επιδη νομιζω καθοταν κατω στην αυλη, γιατι η φορμα του ηταν γεματη πρασινα κομματακια, ισως απο αυτο που εχουν στρωμενο εκει που εχουν τις τσουλιθρες. ευτυχως το απογευμα ηταν οκ. τον πηγε και γι ακουρεμα ο ανρας... με τα χιλια ζορια γιατι η ΜΑριαννα τον ειπε οτι θα πονεσει στον κουρεα! μετα απο αυτο... δεν ηθελε με τιποτα να παει!

Σωσω εγω απο κοιλιες δεν ξερω... και δεν εχω δωσει ποτε σημασια... δειξε μας τον επομενο υπερηχο να σιγουρευτουμε!

ποσε ειχα να πω... αλλα τα ξεχασα....

αυριο τα πεθερικα παλι....

το κλασσικο πρωινο.... μπουγατσα με κακαο.... :mrgreen:

ας ωψεται η αναγκη μας...

περιμενω να με στειλει σμσ ο αντρας οτι φτασανε καλα... χαλια η διαθεση μου... χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α, ρωτησε ο αντρας για τουρτα. 9Ε το κιλο. δηλαδη καμια 40Ε θα βγει για τον παιδικο. καμια 10 Ε μπαλονια και ειμαστε μια χαρα... για κατι αλλο δεν ξερω ακομα. θα κανω μια βολτα στο τζαμπο και βλεπουμε.

α, και το μεσημερι που δεν ειχαμε τελειωσει με τις αλλαγες στις υπηρεσιες για το 3ημερο, ειπα στον αστυνομο οτι θα συνεχισει με την αλλη κοπελα που ειμαστε μαζι στο γραφειο αυτη τη βδομαδα γιατι ειχε παει 13:30 και επρεπε να παρω τα παιδια απο το σχολειο και νευριασε! ε, λεει και ολο νωρις φευγεις με αυτον τον παιδικο και τετοια! σα δε ντρεπεται! και το λεω κοφτα: μηπως θελεις να τα παρατησω για το Σαββ/κο στο σχολειο;;; και σηκωθηκα και εφυγα! μετα απο αυτο ελπιζω να κανει δεκτη την αιτηση που θα κανει ο αντρας σε 2 βδομαδες και να εισηγηθει θετικα στο να γυρισει στον 1 μηνα αντι 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

αχ μωρε βαγκ σε καταλαβαινω αλλα φροντισε να μην ξεσπας απανω του γιατι μπορει να δημιουργηθει προβλημα στη σχεση σας... νομιζεις οτι γιαυτον ειναι ευκολο??δεν νομιζω...

μαρακι απο τοτε που εμεινα δεν την σηκωνω καθολου... παει τουαλετα μονη της, στο καρεκλακι του φαγητο ανεβενει μονη της, στην κουνια εχω βγαλεις το καγγελο οποτε μονη της.. το χειροτερο μου ειναι να ειμαστε εξω και να θελει να κατουρησει τοτε πρεπει να βρω καποιν να την παει.. αυτα γιατι ο γιατρος ειπε οτι πανω απο 3 κιλα δεν θα πρεπει να σηκωνω... αλλα αλλες κοπελες που εχουν μονη κυηση κανουν τα παντα...

περιμενω την μανα μου να παρει την ειρηνη να αρχισω τις ετοιμασιες...

ευελπιστω να ερθει γρηγορα...

ανακατευομαι σημερα και εχω μπουκωμα... για να δουμε πως θα εξελιχθει....

μαρκερ και μενα αυτο με το θηλασμο μου φαινεται αδιανοητο.. εκτος αν ειχε προβλημα στο μυαλο η μανα της....

γεωργια εσυ ολα καλα με την συμβουλο θηλασμου???????

παιδια θελω πολυ να τα καταφερω με το θηλασμο... μακαρι να το φθασω οσο και στην ειρηνη....

παραγγειλα με μαξιλαρι θηλασμου διδυμων.. 70 ευρω απο 160 που το ειχαν...

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

μια χαρα σημερα φτου φτου

ξυπνησαμε 6:00 ο νικος και τον ξανακοιμησε ο κωσ και τελικα σηκωθηκαν 7:10 ουαουυυυυ

κανω γιουβαρλακια - θα αυγοκοψω τα μισα να δω πω θα ειναι πρωτη φορα θα το κανω ελπιζω να ειναι ωραια και να μην τα πεταξω

καλα αυτο με τ θηλασμο το διαβαζα και μου επεσαν τα μαλλια μιλαω σοβαρα

εω κατι τετοια δεν μπορει αν ειναι αληθεια μιλαμε ειναι παρανοικο

τι να πω.

εαν αυτες τις 2 μερες τον πηγαινες για λιγο στον παιδικο και πηγαινατε το πρωι στο μαθημα;

αλλα θα συνηθισει αυτο πιστεω - οπως λες του επεσαν πολλες αλλαγες

τ πατατακια οντως βοηθανε αρκετα

τουλαχιστον δεν τα εβγαζα - τα ξινα με τιποτα

οσο για τις αγκαλιες εγω πολυ απλα τους λεω οτι η μπεμπα θα πονεσει εαν τους παρω αγκαλιτσα και θα κλαιει

και δεν με πολυπριζουν -οχι οτι δεν τος παιρνω - τους παιρνω και προσπαθω να ειμαι καθιστη

εαν τους παισει κριση κριση και χτυπιουνται και θελουν αγκαλια πουλ απλα τους αφηνω να χτυπιουνται - ολα εχουν το τιμημα τους

αλλα τα καλα μουκαθε φορα μο λενε -"οταν βγαλουμε την μπεμπα απο την κολιτσα τοτε θα παρεις αγκαλια;" :D

βαγκ Σε καταλαβαινω απολυτα -ομως απολυτα

ειναι δυσκολο να βγαινεις απο το προγραμμα και σεληνιαζονται ρε γμτ μου και την πληρωνεις εσυ μετα για αρκετες μερες

μακαρι να ληξει νωρις αυτη η ταλαιπωρια σας και χεστους ολος τους αλλους ρε συ στη δουλεια - πηγαινε παρτα εσυ και φερτα μου εδω πεστου και εγω θα κατσω ηλιθιε -καραγκιοζη

ελενη ωχ

μακαρι να μην σε πιασει τιποτα

καλες ετοιμασιες να εχετε

οσο για το θηλασμο θα τα καταφερεις μονο εαν εχεις βοηθεια στο σπιτι

καποιον να κανει τις δουλειες και να ασχολειτε με το ενα παιδι ΄να του δινει συμπληρωμα εαν χρειαστει

εγω τα θηλαζα ταυτοχρονα αλλα ολο και καπιο θα αποκοιμηθει και θα κατρακοιλαει απο μια ολο και καποιο δεν θα παινει καλα τη θηλη -θα πας να το φτιαξεις και θα χαλαει το αλλο :lol:

μετα στο ρεψιμο ολο και καποιο θα κανει γουλια ενω θα ρεβει το αλλο

θα ψαχνεις πανακι και τρουχα για αλλαγμα και χα χεζεται το πρωτο :lol:

τα θυμαμαι και γελω τωρα αλλα ειναι δυσκολα -υπομονη μονο αυτο θα σκεφτεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Βαγκ πραγματικα υπομονη...

ειναι απαραδεκτο πατερας μικρων παδιων να περναει τετοιο λουκι...απαραδεκτο!!!

Μαρακι και εγω ευτυχως με τις αγκαλιες δεν εχω προβλημα..τον κραταω μονο καθιστη..δε σηκωνεται ετσι και αλλως σε αυτα τα κιλα..τα υπολοιπα τα κανει μονος του..ακομα και στο καθισματακι στο αυτοκινητο μονος του ανεβοκατεβαινει..για τη λεκανη και τη μπανιερα εχω παρει απο ικεα αυτα τα χαμηλα πλαστικα σκαμνακια και μια χαρα εξυπηρετειται...

Ελενη μακαρι να τα καταφερεις με τα γορια σου το ιδιο καλα!!!!

Μαρια εχεις ερωτευτει το βουδα :lol::lol::lol:

ΣΩΣΩ φυσικα αυτη η μυτη της κοιλιας ειναι αγορισια!!! :D:D:D αλλωστε το εχεις γα αγορομανα!!! :lol:

Νανα περαστικα στον Ανθιμο μας!!!λες να την αρπαξε στην εκδρομουλα???

εδω βρεχει..αραγμα σπιτι και το βραδυ εχουμε και εμεις ενα παρτυ αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαινομαι..ειναι απλοι γνωστοι αλλα θα εχει αρκετα παιδακια και θα παιξει ο μικρος...

μακαρονια με κιμα σημερα με κιμα που εκοψα πρωι πρωι απο μοσχαρι ποντικι που ειχα πολυ!!!νοστιμοτατος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαίρεται!

περάσαμε δύσκολη νύχτα αλλά τώρα είναι καλά.

κοιμήθηκε κατά τις 8.

μετά έρχισε να ανεβαίνει ο πυρετός αλλά δεν ξυπνούσε ια να δώσω σιρόπι.

κατά τις 3 είχε εφιάλτες και κατατρόμαξα!!!

προσπαθήσαμε να του σιρόπι και ήταν αδύνατον.

\μετά θυμήθηκα, το ζώον!!!, ότι είχα υπόθετο.

του το βάλαμε και όλα μια χαρά!

σήμερα είναι περδίκι!!!

σωσώ,νομίζω ότι το κάψιμο εξελίσσεται πολύ καλά.

έκανα σάλτσα ντομάτα και μαρμελάδα ροδάκινο.

καλά φαίνονται...

τώρα θα φτιάξω κεφτεδάκια μέσα στη σάλτσα, πατάτες τηγανιτές, συκωτάκι αρνίσιο από χθες και... σαλάτα χόρτα και φλωρίνης από τα χεράκια του μπαμπά μου!!!

τρελό τσιμπούσι θα κάνουμε!!!

χαχαχα!!!

Μαράκι τι ώρα θα το δείχνει;

εδώμάλλον, θα το σταματήσουν γιατί δεν είδα καθόλου διαφημίσεις.

Βαγκ, πάλι καλά που μπορείς να φεύγεις νωρίτερα...

εμείς χτυπάμε κάρτες στο δημόσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Νανα ουτε εδω ξεκίνησαν να το διαφημίζουν. Αλλα θα αρχίσει.

Βασικά και ο Διονύσης τα κανει ολα μονος. Στο αυτοκίνητο, τουαλετα κλπ.

Το θέμα ειναι το πρωι που θελει χουζουρι και θελει να τα κανουμε ολα αγκαλια. Αυτο τωρα με τον παιδικο. Δηλαδη και τουαλετα να παω έρχεται στην αγκαλια μου..... ΗΜΑΡΤΟΝ.

Χαρα ήθελα να γραψω χθες. Μην αφήσεις τη τομή ετσι. Μπορει απλα να γύρισε καμια τρίχα και απλα να θελει μια κρεμουλα .Οπως και να χει μη το αφήσεις!!!!!

Βαγκ τα νεύρα κροσια. Αυτο που σου πε η ειρήνη ομως ειναι σωστό. Το ξερω εχεις ζοριστει βρε παιδι μου, τι να λεμε τωρα......

Μαρκερ μπεμπα;;;;;; Το ´δεσες κόμπο; Αχαχαχχαχαα Καλα λένε αν θέλεις πολυ κατι γίνεται! :lol:

Πλακα έχετε!

Εγω παλι εννοείται οτι να ναι και να έρθει με το καλο πρώτα απ´ ολα μια εγκυμοσυνη αλλα ενα αγοράκι παλι δε θα με χαλαγε. Σα τη χρυσουλα και γω. Μ´αρεσουν. Αλλα αν ειναι κορίτσι παλι θα χαρω. Απλα δε θα με χαλάσει ένας γιωργακης! Χεχε

Σωσω εχεις έρθει σε επαφή με σύμβουλο θηλασμου; Καλη φάση!

Ο ανθιμουλης μια χαρα ε; Μπράβο. Ε αυτο που λεει και η βαγκ. Ειναι ιωσεις του 24ωρου.

Σας εχω πει ποσο χαίρομαι που ειμαι ξανα κοντα σας; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΙς Χαιρομαστε μαρακι..να τα λεμε..

πηγα σε συμβουλο αλλα θα σας πω αλλη φορα το θεμα μου..ειναι μακρυ και βαριεμαι!!χαχα

εμεις καλα!!

πηγαμε κεντρο με το λεωφορειο..χαρα στο κουραγιο μου..χωρις καροτσι..

πηγαμε πρωτα καπου για θεατρικο παιχνιδι και μετα σοτν ελευθερουδακη για ζωγραφικη...χαχαχ..

η μαρθα ειδε πινελο πρωτη φορακ αι τηε βγηκαν τα ματια..ζωγραφισαμε..καλη φαση..

γυρισαμε με λεωφ..πρεπει να κουραστηκε μετα και εκανε οτι παπαρ..μπορειτε να φανταστειτε!@@

τωρα ξεραθηκε..παντου μπογιες ητανε..ολα τζαμπα αυταπ ου σας λεω..

απλα ενημερωνω για τα δρωμενα του ηρακλειου και ολ και καπου παω!!

τωραπ ου μπορω..

βαγκ..

καταλαβαινω που λες οτι βγαινετε απο το πραογραμμα..

αλαλ τι να κανει;;

ελενη ολα καλα με τις ετοιμασιεςς;;καλα δε σε φοβαμαι εσενα..εχεις κανλους φιλους.χαχαχ..

εγω παιδια την σηκωνω κανονικα!!

δεν εχω επιλογη σε μερικα πραγματα...αλλα κανονικοτατα..στο σπιτι εννοω..

οψι να την σηκωσω να την παω βολτα..

χρυσουλα αγορι λες και συ;;και πονταρα σε σενα..

παιδια οσο το λετε για αγορι τοσο το πιστευω και θα σαλταρω!!ντροπη μου που το λεω..χχαχ

νανα τσιμπουσιε τρελο δημερα,ε;;

εγω ετοιμαζω καριοκες για το βραδυ!!και πηρα και ασπρη σοκολατα να το κανω το βραδυ!και με ασπρη επικαλυψη..και θα το βαλω και στο μπλογκ!!αλλα γινονται κολαση..

κοτοσουπα σημερα!!

αποξηραμενα συκα για επιδορπιο..ενοοειται!!τωρα θα φτιαξω 1 ταρτα για τουν αντρουλη μου και θα την πεσδω!!

το απογ ανιτα και παρτυυυυυυυυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελη!

Ωραία πρεπει να πέρασε η μικρη! Μπράβο! Αυτα ειναι οτι πρεπει για τα παιδακια!

Και γω σημερα τον άφησα να παίξει με οτι γουσταρε. Ειχε ενα πινελο απο αυτο που βάλουμε τους τοίχους μεγάλο ενα κουβαδακι με νερο και εκανε στη βεράντα οτι εβαλε τους τοίχους. Μιλαμε πολυ γέλιο. Ειχε βρέξει και του αρεσε πολυ! Νερο, χώμα. Μετα με βοήθησε να καθαρίσουμε και μαζευτηκαμε μεσα γιατι ηταν ικανός να ξανακανει τη βεράντα σκατα για να τη. Ξανακαθαρισουμε,

Ετσι κι αλλιώς παλι για βροχή το παει. Εχουμε και γάμο το απογευμα και σκέφτομαι την νύφη...... Και το μαλλι μου που θα γίνει σκατα. Αλλα κυριως τη νύφη! :lol:

Οτανθα εχεις όρεξη να μας πεις καμια φορα την ιστορία ια τον θηλασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο στον Ανθιμουλη μακαρι να μην ξανανεβασει

ειναι και κωλοκαιρος ρε γμτ

ευτχως αυτη η ηλικια για τα παιδια μας κοριτσια ειναι παρα πολυ καλη

δεν ξερω περαν των απειρων πλακωμων πλεον οντω τα κανουν ολα μονα τους

μονο να σκουπιστουν δεν τους αφηνω γιατι τους πλενω ακομα και στο ταισμα που τους ταιζω γιατι αλλιως δεν θα τρωγανε καθολου

ps θα σας βαλω βιντεο που πλακωνονται να δειτε σε λιγο

ασχετο δεν ειναι περιεργο που ξαφνηκα αυτη τη βδομαδα καθε μερα τρωνε το φαι τους;

εμενα μο κανει εντυπωση τρομερη παντως

γιατι η μου λενε ψεματα αυτες εκει ή αξιοθηκαν να τα ταισουν τελικα

μπραβο βρε χρυσοχερες μιλαμε μπραβο

περαν απο φαγητο δεν φτιαχνω τιποτε αλλο πλεον

μιλαμε τα γλυκα δεν τα τρωμε

2 κιλα παγωτο ειχα φτιαξει και ακομα στην καταψυξη ηταν 1 μηνα

χαλβα φτιαψνω 1 μηνα στο ταψακι μενει

ε δεν μπορω να πεταω τοσα υλικα -εγω ποσο να φαω μοναχη μου

γιουβαρλακια αυγολεμονο ηταν τελεια

πολυ καλυτερα απο σκετα -ετσι θα τα κανω

χαχα ναι μαρακι το εχω δεσει οτι ειναι κοριτσι

σας λεω εγω που εχω 2 νομιζω οτι ειδα αρκετα

ξαναλεω ομως για τα μοναχοπαιδια καλυτερα ειναι ιδιου φυλου παιδακι

τωρα εσυ σωσω τι να κανουμε θα κανει παρεα με της ελενης :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ...θα σας την πω!!εδω παλι ο καιρος...χαρα θεου!!

ατιμη λευκη σοκολατα!!!χαχα!!

χαχαχ!!εα μαρκερ...

καλα δεν εβαζες αυγολεμονο;;θα μα ς τρελανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...