Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

καλημερα κ παλι!μολις εκλεισα εισιτηρια για την παρασταση ο γυρος του κοσμου σε 80 ημερες!εστειλα τους γονεις μου να τα παρουν,το θεατρο ειναι κοντα στο σπιτι τους,κ αυριο το πρωι θα παω θεατρο με το καμαρι μου! :D:D:D:D:D

αφρο γκι λαρος ηταν τα βαφτιστικα του γιωργου κ δεν τρελαθηκα.. :roll: ουτε ιδιαιτερα ακριβα ηταν..απο ο,τι μου ανεφερε η νονα του..λεπτομερειες δε ρωτησα..

αναστασια μπενετον ειναι ολα μα ολα τα ρουχα που εχω παρει στο βαφτιστηρι για γεννηση,γενεθλια,στο ασχετο για επισκεψη..τελευταια φορα του πηρα σεπτεμβρη..τοτε που ηταν τα γενεθλια της αννυ κ δεν μπορεσαμε να ερθουμε,θυμασαι;εεεεεεεεεε...ηταν οπως θα τα ηθελα..αλλα τα εχω παρει ηδη! :lol::lol::lol::lol:

πειτε μου μονο οτι δεν ειναι πολυ αργα για να ψαξω για να μη φρικαρω..λογικα..τα βλεπω,τα παιρνω κ τελος,ε; :roll: ουφ!

αργυρω κοιτα..η κοπελα, η μελλουσα κουμπαρα μου ,ειναι 27χρονων!εχει εναν γιο 7 ετων,ενα γιο 1 ετους κ 1 μηνα,αυτον που θα βαφτισουμε!,κ ειναι 3 μηνων εγκυος στο τριτο αγορακι της! :)

βασικα..οταν εμαθα τα νεα,ημουν η μονη που πανηγυρισε :roll::roll: ..οι ιδιοι οι γονεις σοκαριστηκαν..λογω συνθηκων..δε τους εχω δει για να μιλησω μαζι τους..υποθετω οτι ως τωρα θα ειδαν τη θετικη πλευρα του πραγματος..μενουν στο χωριο του χ....,ναι!αυτο που ο χ. με επρηζε να μεινουμε!..κ τωρα κανουν ματακομιση σε μεγαλυτερο σπιτι γιατι δε θα χωρουν πια στο προηγουμενο..κ σκεφτονται φυσικα κ τί θα κανουν με αμαξι για 3 παιδια..εγω ομως ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

ειπα στον χ. να βαφτισει αυτος το δευτερο αγορακι,αυτο που τωρα ειναι η βαφτιση,κ εγω το τριτο οταν με το καλο γεννηθεί..αλλα με κοιτουσε ετσι :shock::shock:

επιπλα σπιτιου,τα περισσοτερα,τα διαλεξα χωρις τον χ.!ουτε πλακακια ειδε,ουτε ψηφιδες,ουτε τιποτα!

γκρινιαζε για πολλα μετα..αλλα αφου δεν ηθελε να τρεχει μαζι μου..ας προσεχε! ;)

γενικα ομως πλεον,αποφασιζουμε μαζι,γιατι κ εγω,οπως η μαρια,ρωταω κ για το παραμικρο!ετσι νομιζω δηλαδη :roll::roll:

αναστασια ετσι η αννυ,ε;;; :D:D:D καψουρακι μου γλυκο! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

για τα υπολοιπα περι συμπεριφορας..δωσε απλετο χρονο κ παρατηρησε ,οπως ηδη κανεις..θα ξεκαθαρισει το τοπιο!τα πηγαινεις-τε τελεια,ελπιζω να το ξερεις κ να το αισθανεσαι!

α!καθαρισα μπαλκονι,σπιτι,κουρτινες,ξαραχνιασα,καλα οχι εγω,η μαμα μου :lol::lol: ..θελεις να ξαναερθετε τωρα που γυριζει κ ειμαστε ανθρωπινα;;;;;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

σας φιλω!θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ιουλια αυτη στο αθηναιον λες?

ηθελα κ εγω να παω με τον ανασταση αλλα δε μπορω ναδιαθεσω αυτη τη στιγμη τοσα λεφτα, δυστυχως..

νομιζω οτι θα του αρεσε παρα πολυ

πες μας εντυπωσεις αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα ναι αυτην λεω! :D

εβαλαν διαφημιστικο στον παιδικο στην τσαντα του..κ μετα,την επομενη,ηρθε σπιτι κ ελεγε"θα παω θεατρο,θα παω θεατρο μαμα"! :shock::shock::shock: κ οταν πηγα να τον παρω ειδα που ειχαν μεγαλες αφισες εξω απο τον παιδικο!

ελπιζω να του αρεσει γιατι η αληθεια ειναι πως κ εμενα δε μου περισσευαν..αλλα ηταν τοση η λαχταρα του που ειπα χαλαλι!

θες να γινεις νονα καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol: μμμμ..ξερω ενα αγορακι που γεννιεται σε 8 παρα κατι μηνες...γωγω νομιζω λενε τη μαμα του :roll::roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θες να γινεις νονα καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol: μμμμ..ξερω ενα αγορακι που γεννιεται σε 8 παρα κατι μηνες...γωγω νομιζω λενε τη μαμα του :roll::roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:-bd:-bd:-bd:-bd

από μπένετον ψωνίζω στον Λ., μόνο εκείνα μου αρέσουν και στον Ζάρα....τα υπόλοιπα δεν με ικανοποιούν!!! :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

α! ένας φίλος μας Ιταλός, μας είπε ότι τα μπέννετον θεωρούνται τα χειρότερα στην Ιταλία!!! :roll::roll:

Λένα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια SOS τι να κάνω, τι να βάλω στην Ρ. για να της φύγει η μελανιά σε μία εβδομάδα?

κανένα γιατροσόφι εξπρές? :idea::idea::idea::idea::!::!::!::!:

Αναστ. εσύ έχεις επηρεάσει αρνητικά την Α. προς την αντίπαλη μεριά? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω... μονο αν την καλυψεις με κονσιλερ :lol::lol::lol::lol:

κανω καρμποναρα με κρεμα απο αμυγδαλογαλα! ελπιζω ναναι νοστιμο

χαχαχαχαχα δεν ξερω αν με θελει η γωγω για να ριξω λαδι στο παιδι της :lol::lol::lol::lol:

για τα μπενετον κ εγω ξερω οτι στην ιταλια τα πουλανε μεσα σε καλαθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω τουρτα σοκολατας!

επιτελους μου εκοψε κ εψησα χωριστα τα παντεσπανια κ εγιναν τελεια! :D:D:D

τί χαζη που σας ακουγα,αναστασια κ νατασα :twisted::twisted::twisted::twisted: κ ταλαιπωρουμουν να κοψω ισια και και και.. :evil::evil::evil::evil::evil: χαζες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*

τωρα θα κατεβω να παρω κουβερτουρες κ κρεμα γαλακτος κ πουρακια για να μεγαλουργησω! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ωραια τα ζαρα βρε κοριτσια..αλλα ο χι κ για βαφτιστικα..δε θα με πειραζε ο νονος να μου επαιρνε απο εκει,αλλα εγω ως νονα δε θελω να ψωνισω τα βαφτιστικα απο εκει..δε το λεω με ψωνιστικη διαθεση..ελπιζω να μην παρεξηγηθω :roll::roll:

για τη φωτογραφηση καλε κοπτεσαι για τη μελανια;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καντην το δυνατο της σημειο!δηλ.ζωγραφισε γυρω γυρω καρδουλες,βαλε γκλιτερ..καντο αποψη! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ή..βαλε μεικ απ ή κονσιλερ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία δεν είπα για βαφτηστικά από τον Ζάρα βρε....γενικώς μίλησα!!! :lol::lol::lol:

αχ για μεικ απ σκεφτηκα και εγώ!!! :mrgreen::mrgreen:

για την φωτογράφηση φυσικά, αλλιώς...... ;):!::!:

εμείς μάλλον σήμερα θα αγοράσουμε κάθισμα στο μπουμπούκι! :)

πολύ κούραση συνεχίσαμε τον κήπο, κόψανε και το ύπόλοιπο θάμνο και ένα άλλον.....εκεί θύμωσα....εγώ είπα λίγο και αυτοί (σύζυγος και φίλος) το κόψανε πολύ :twisted::twisted::twisted::twisted: σε 5 χρόνια θα μεγαλώσει πάλι!!! :twisted::twisted::twisted::(:(:(:(

μέσα το σπί τι χάλια γιατί εχθές έβρεχε και το χώμα ήταν λάσπη :twisted::twisted::twisted:

κουράστηκα ουφ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρααα

αναστασια ειπε η αννυ κατα γραμμα να μη ανυσηχησω? :shock::shock::shock::shock:

ποτε θα σε δουμε?

ιουλια πως περασατε σημερα?η αυριο θα πατε θεατρο?εγω δε ξερω αν το πηγαινα το θοδωρη..δε ξερω αν του αρεζε..ποσο το εισητηριο?

λενα πως πας με τη διαιτα?αντεχεις/?

αργυ βαλε λιιιγο μεικ απ ρε...σιγα για μια φορα...αλλα γιατροσοφι αλλο δε ξερω..γκουγκλαρε ντε :lol::lol:

κ γω το ξερω για τα μπενετον..οτι ειναι σε καλαθια

εμεις καλα..το απογευμα θα παμε στο φραγμα θερμης με βενι..οποια θελει ας ερθει ντεε..ιουλιααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εχω κ το αλευρι :lol::lol::lol::lol::lol:

καλη επιτυχια με τη τουρτα..κ γω τη επομενη ξεχωριστα θα το κανω..μαζι σουυυ

ρε παιδια για ζωγραφικη που λετε δε νομιζω να εχει για 4 χρονων :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Ιουλίααααα είδες ρε συ επιτυχία που είχες? και η παναγιώωτα αμυγδαλέλαιο ;);):D:mrgreen::mrgreen:

το κόβω να χρησιμοποιήσιε και η συμπεθέρα μου η Αθηναία :mrgreen::mrgreen: αμέ 8-)

ακόμη και η Λέν αμυγδαλέλαιο χρησιμοποιεί στο φαγητό :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ξέρω είναι φαγητού!!! :mrgreen:

Θούλη ρώτησε βρε, δεν χάνεις κάτι, κρίμα να πάει χαμένο το ταλέντο ;)

το γκουγκλαρα και βρήκα μολυβδόνερο ή κάπως έτσι..... τι είναι αυτό πάλι? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! Ιουλία και γω ήθελα να πάω τη ν Ε στο θέατρο αύριο! Θα μπω να δω πληροφορίες για την παράσταση και αν είναι πάμε μαζί! Για τα βαπτιστικά εγώ θα είμαι αντικειμενική! Να πας στο τραμπολίνο!!!! Έχει βαπτιστικά για όλα τα βαλάντια και τα αφεντικά είναι και γαμώ τα παιδιά!!!! :lol::lol::lol: Θα αναφέρεις το όνομά μου και θα τσιμπήσεις σούπερ εκπτωσάρα!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Έρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα κλαίω με την Άννυ και τον Σωκράτη!!!!! Ένας έρωτας ανατέλλει!!!! Μα τί νάζι!!!!! Θεά μου αγάπη μου!!!!!!!!!!!!!!

Θου θα πάτε φράγμα;;;; Παίζει να έρθω!!! Στην παιδική ή για καφέ; ΓΙατί εγώ για καφέ δεεεεεεεεεεεεεεεν μπορώ!!!!!

Αργυρούλα θα φύγει ρε συ σε μια εβδομάδα η μελανιά!!!! Γιατί βιάζεσαι; Εχετε φωτογράφιση!;;;;;

Λένα που σαι καλέ;;;;;;;; Μαύρα μάτια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το μπατσισω το μικρο

εχει εδω κ μια βδομαδα δε κοιμαται καλα..οκ εχει λιγο βηχα..αλλα κ να μη εχει ας πουμε σημερα(τωρα)παλι 2356 φορες ξυπνει..εχει που κοιμαται 1.3 ωρα κ εχει ξυπνησει 4 φορες μεχρι τωρα :evil::evil::evil::evil:

του λειπει υπνος γκρινιαζει αλλα κει δε κοιμαται :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νατασα θα πατε κ εσεις????

γαμωτο κ εθλω τοσο πολυ...

στο φραγμα θαρχομασταν, ο τολης θα πηγαινε στο πορτο καρας με τη δουλεια, τελικα δε θα παει, αλλα ο μικρος ειναι λιγο αρρωστουλης, εχει συναχι λιγο βηχα κ βραχνιασμα, ιωση

σημερα χτυπησε κ ο αναστασακος. καναμε τσουρεκακια κ ηταν ανεβασμενος πανω στο σκαμπο. δεν ξρω πως, αλλα επεσε κ κοπανησε στο σκαμπω το σαγονι του. ανοιξε αρκετα κ ετρεχε αρκετο αιμα, το καημενο μου..

κ οσο εκλαιγε τοσο ετρεχε το αιμα..

προχτες ειχε χτυπησει κ ο μικρος. επαιζε με τον ανασταση με τη μπαλα κ εκει που πηγε να την πιασε εσκασε με τα μουτρα στο πατωμα κ ναααααααααααααααααααα τα αιματα..

εσκισε το χειλακι του απο μεσα κ ηταν καταπρησμενο

ελπιζω να μην τριτψσει το κακο :roll:

αχ μωρε σας πεθυμησα...

νατασα τι κανετε καλε? εσυ ακομα αποχη κανεις?

θου ακομα κραταωωωωωωωωω αφου υπαρχουν συνταγες σχεδον για τα παντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου ο παντελης ή οθοδωρης ειναι στη φωτο;

στο φραγμα δεν μπορω σημερα,το σαββατο ειναι η μερα των παππουδων-γονιων μου,εχουν τον γιωργο ολο στις βολτες,πριν λιγο τον εφεραν σπιτι,τον εκανα μπανακι κ σε κανενα μισαωρο θα τον βαλω στο κρεβατι για νανακια!

το εισιτηριο θου εχει 10ε το ατομο,δηλ.20ε για εμενα κ τον γιωργο..

κοιτα..δεν ξερω αν θα καθησει,δεν εχουμε παει ποτε θεατρο,αλλα ακομη κ αν θελησει να φυγουμε,ο.κ.δεν πειραζει,απλα δε θα ξαναπαμε! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

θα σα ςπω αυριο νεα!

νατασακι!!!τί κσλα!θα σας δουμε εκει!εκλεισες εισιτηρια;

η τουρτα μου εμαφανισιακα ειναι σουπερ!!!!θα την βγαλω φωτο!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις την περασμενη εβδομαδα βαλαμε ναρθηκα στο ποδι και την τριτη ανοιξε το πιγουνι του

3 ραματα καναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Εχω εξοδο!!!! :D:D:D:D

Ολη μερα ειχα νευρα ομως!

Αναστασια περαστικα σας... :(:(

Αργυρω εγω για να μην κανει μελανιες την βουτυρωνω!Ξερω πως καποιοι μπορει να γελανε αλλα πιανει...τωρα δεν ξερω αν λειτουργει στην υπαρχουσα μελανια... :?

Κρας τεστ ΔΕΝ εψαξα....

Μου φτανει η εγγυηση besafe και αυτο το συστημα που εχει να στριβει ελαφρως σε πλευρικες συγκρουσεις.αν δεις βιντεακι θα καταλαβεις!

ΓΝΩΡΙΖΕΙ καμια που πουλανε αυτα τα σφουγγαρακια με κριτσ κρατς που βαζουν στη ζωνη???

Θουλακι η Αννυ κατα γραμμα ειπε "ειθαι θιγουρλη?να μην ανηθυθηθω?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλια εχεις τσεκαρει δλδ και τα sisley poy exoyn ta benetton mesa?

πηγαινε ρε κ στην ξαδερφη της Νατασας!εχει ωραια πραγματακια!Οτι μας εχει φερει η Νατασα το καταευχαριστηθηκα!

Φευγω να ετοιμαστω!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι η Αννυ κατα γραμμα ειπε "ειθαι θιγουρλη?να μην ανηθυθηθω?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x

Αναστασία περαστικά στον Σπυράκο :x

αγοράσαμε κάθισμα στην Ρ. :D

αυτό

http://www.amazon.de/CBX-Cybex-51211301 ... 946&sr=8-2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!

τι κανετε;

εμεις φτασαμε χθες κ περναμε ησυχαααααα

ολα καλα!η μικρη δε το κεντρο του κοσμου ολοκληρου χωριου!

εβαλα φωτο στο κρυφο να μας δειτε επιτελους τα καταφερα :D

θα επανελθω αυριο με σχολιασμο παω για ταινια

πολλα πολλα φιλακια σε ολες!

καλο σκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ με γεια σας λοιπον..ομορφο ειναι...

νατασαααα,,,του δοκιμασα τις περσινες γαλοτσες που μα ειχες παρει στα πρωτα γενεθλια του θοδωρη(23 νουμερο ηταν αλλα για 25 κανει)κ του κανει κ τωρα...οκ δεε χει πολυ χωρο αλλα του μπηκε :o:o:o:o:o:o

ιουλια αληθεια δε καταλαβες οτι ο παντελης ειναι στη φωτο? :roll::roll::roll:

καλα να περασετε αυριο..

ζωη καλα να περνατε ρεεε..πω να δω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα περιμένουμε λοιπόν τα νέα σου!! 😃😃
    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...