Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Καλημέρα σας :x

Καλημέρα πρωινή Αφρο :x

Μιτσάκη μας Χρόνια Πολλά να σε χαιρόμαστε και εμείς και οι κοντινοί σου άνθρωποι.....καλή επιτυχία στο μεταπτυχιακό σου και πάντα να έχεις υγεία :x:x

Γωγώ να χαίρεσαι την Δημητρούλα σου :lol::lol: , το Μαρτινάκι σου ;):x:x να το χαίρεσαι :D ......

και μην ξεχάσω να χαίρεσαι και τον πολυαγαπημένο σου πεθερούλη!!!! :lol::lol::lol::lol:

και τέλος

Χρόνια Πολλά στις Θεσσαλονικιές για την όμορφη Πόλη τους! ;):D

έχω ένα τάμα στον Αγ. Δημήτριο και στην Τήνο ελπίζω κάποια στιγμή στην ζωή μου να πάω! ;)

σήμερα είναι η μεγάλη μέρα έρχεται ο φωτογράφος, η Ρ. έχει φωτοσούτινκγ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέχασα να πω τα χρονια μου πολλά.

Χρονια πολλά σου Μιτσακι και χρονια πολλά στην δημητρούλα της γωγως χαχαχα

Ρε κορίτσια τι λένε για διεθνη ελενχο της ελληνικής οικονομίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

Μητσακι ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!

Να καταφερεις ολα οσα επιθυμεις στην ζωη σου...υγεια πανω απο ολα!

Γωγω....να χαιρεσαι την ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ σου ....χαχαχχαχ

και φυσικα τον πεθερουλη....να ειναι παντα γερος, δυνατος, να ζησει πολλα πολλα χρονια, να μην παθει ανοια και ξεχνα αυτα τα ομορφα που λεει...να αποφασισει να ερθει και αυτος να ζησει μαζι σας....! :lol::lol::lol:

παω να βγαλω τα χειμερινα...

ποσο το βαριεμαι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μαρία το πιστεύεις αυτό ότι έγινε αλήθεια? εγώ νομίζω ότι ήταν ταινία......και κλασικά ηλίθιοι αμερικάνοι που κλαίνε με το παραμικρό!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: πώς δεν τα χωνεύω κάτι τέτοια.....αυτά τα πλασματικά "oh you are soooo nice today", "oh dear how lovely you look"!!! "what a nice dress, you look fabulous"!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Τι κάνετε τσουπρίτσες; :D

Δημητρούλα ψυχούλα χρόνια σου πολλά γλυκιά μου! :x:x:x Να χαιρεσαι την όμορφη οικογένεια σου! Και σου εύχομαι ο,τι επιθυμείς να το πετύχεις! :D

Γωγώωωω να χαίρεσαι τον πεθερούλη σου μωρη!!! :mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol: Χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου να είναι πάντα γερό! :x:x:x:x

Μαρία ξέχασα να σε ρωτήσω... ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ μαρη;;;; :lol: Φυσικά και δεν κατάλαβα γρι απο αυτά που μου είπες, αλλά θα έχωνα καναν φίλο μηχανικό απο τη δουλειά να μου πει! ;)

Επίσης έχω να σας πω οτι 2 μερούλες δεν μπηκα να γράψω γιατί έφαγα μεγάλη ήττα... κόπηκα στο πρώτο μου μάθημα μετα απο σερί 27 επιτυχιών με άγιστα τγια! :shock::twisted::mrgreen:

Χρύσα θα σε σκίσω μαρη!! Με μάτιαξες!!! :twisted::twisted::twisted:

Το θέμα είναι οτι ο παπαρας μόνο εμένα έκοψε απο αυτούς που καθόμασταν μαζί και γράψαμε τα ίδια... (Έδωσα μια ερωτηση, μου έδωσαν μια ερώτηση) δεν μπορώ να καταλάβω τι παίχτηκε... :roll:

Τεσπα... το ξεπέρασα και συνεχίζω ακάθεκτη για πτυχίο! :D Ελπίζω να μην συνεχίσει και αυτός ακάθεκτος να με κόβει! :twisted::twisted::twisted::lol:

Έχω αρχισει να έχω πονάκια χαμηλά... χθες είχα και ψευτοσυσπάσεις... ελπίζω να προλάβω την επόμενη εβδομάδα να τελειώσω με τα χαρτιά μου στο ΙΚΑ και να προλαβω να κανω και έλεγχο στα μάτια. :roll:

Σημέρα έχω τριπλεξ φλεβών κατω άκρων να δω την θρόμβωση μου και πως πάω γενικώς.

Το βραδάκι θα σας ανοίξω καινούργιο τρενάκι! Το νου σας! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι χρονια σου πολλα και καλα.....να σε χαιρομαστε....

γωγουλα να χαιρεσαι την κορουλα σου....

σισσιω κριμα για το μαθημα......ελπιζω την επομενη φορα να το περασεις....τι σπουδαζεις :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Τι κανετε κοριτσακια?

Δημητρουλα χρονια σου πολλα!!! Ευχομαι ολα οσα εχεις βαλει στοχο να τα πετυχεις με ευκολια! Χαιρομαι που τα πας τοσο καλα με το μεταπτυχιακο.

Γωγουλα να χαιρεσαι την μικρη σου Μαρτινουλα αντε και τον πεθερο!! :D

Εμεις καλα, χθες ειχαμε τις προγραμματισμένες εξετάσεις στον παιδίατρο και για τα 2. Η Ειρηνη ειναι 96εκ. και 13 κιλα. Την βρηκε πολυ αδυνατη και καθε εβδομάδα θα την πηγαινω για ζύγισμα. Επισης εχει πλατυποδία και περπαταει με τα ποδια προς τα μεσα. Ειπε να την εχω συνεχεία ξυπόλητη και αν δεν φτιάξουν τα ποδαράκια της μεχρι τα 5 θα φορεσουμε ειδικα παπουτσάκια. Ο Γ. ολα καλα 85εκ. και 11.400γρ. Λιγα κιλα και αυτος αλλα οχι τοσο χαλια οσο η Ε. Θα τους παω και τους 2 για εξετάσεις αίματος απο εβδομάδα. Χθες κοιμήθηκα απο της 9.30 μαζι με τον Γ. και στανιαρα! Σηκωθηκα ομως με ενα πιασιμο στην ωμοπλάτη άλλο πράμα. Μιλαμε εχει ΤΟ κρυο σημερα εξω, ολα παγωμενα!

Σισσακι μην σκας για το μαθημα μωρε! Την επομενη φορα θα το περασεις! Αρχισαν τα οργανα ε? Ετοιμασου!

Αργυ τι σε επιασε καλε και βαφεις χειμωνιατικα? Καλοκαιρι τα κανουν αυτα. Τα ειδε τα δωματια ο μπαμπας σας? Τουλιπες θελω να παρω και εγω για τον κηπο αυτες τις μερες. Μοντελακι σημερα η Ρ. ε? ;)

Γιωτακι την αρπαξες και εσυ λες?

Γωγω ποσο γελασα με την παρτη σου αυτες τις μερες. Μαζι σου για την πεθερα αλλα χαλαρωσε λιγο μωρε, δεν λεει να της μιλας ετσι. Το Φαιδων χαλια ρε, μου κανει πουστικο :lol: Ουτε το Ορεστης μου αρεσει :roll:

Νατασουλα πως ειναι τα παιδια? Φωτο θα βαλω μολις βρω λιγο χρονο.

Μαρακι τι γελιο εριξα με τον διαλογο των κοριτσιων σου :lol: Ειναι πανεξυπνες ρε και οι δυο φτου φτου!

Νατασα να φυγετε απο την πολη αν εχετε την ευκαιρια. Τι καλυτερο απο το να μεγαλωνεις στην εξοχη?

Δεν θυμαμαι αλλα :oops:

Αχ με εχει πρηξει ο Γιωργης, ποσο μαμακιας ειναι θεε μου, ολο μαμα και μαμα ειναι! :twisted: Σας αφηνω τα λεμε αργοτερα ισως. Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δλδ ο γιατρός ανησυχεί για την Ε.? :? εκείνος σου είπε να κάνεις εξετάσεις αίματος? :?

σε σας ήρθε ο φωτογράφος? νομίζω είπες ότι ήρθε..... πώς βγήκαν οι φωτό? τις πήρατε? :D

ο άντρας μου έλειπε όλη την εβδομάδα σήμερα έρχεται και τα παιδιά θα του δείξουν τους τοίχους τους, ως έκπληξη!!! :roll::roll::roll:

σε μας εδώ βρέχει σήμερα :|

η Ρ. ήταν πολύ χαρούμενη για τον φωτογράφο :lol::lol::lol: κλασική γυναίκα ;)

εν τω μεταξύ έχω πρόβλημα μαζί της κάθε φορά που είναι να κάνει ντουζάκι και ν αλούσουμε τα μαλλιά....μου κάνει συμφωνία από πριν "μόνο ντουζ, όχι τα μαλλάκια εντάξει?" :lol::lol::lol:

δεν της αρέσει να λούζουμε τα μαλλιά!!! :? .....αλλά χθες τρεχάλα πήγε στο ντουζ επειδή σήμερα θα έρθει ο φωτογράφος!!! :lol::lol::lol: κλασική γυναίκα!!! :D8-)8-)

Γιώτα περαστικά, πιες κανένα φρεσκοστημένο χυμό πορτοκαλιού ;)

Σισσιώ έλα ρε κόπηκες σε ένα μάθημα? :o:o:o τς τς τς τς :mrgreen::mrgreen:

δεν πειράζει βρε εσύ να είσαι καλά και την επομένη θα το περάσεις ;):geek:

περιμένουμε νεώτερα το βραδάκι για την εξέταση που θα κάνεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! της φόρεσα ένα γκρι φορεματάκι αμάνικο με μια ροζ μπλουζίτσα που πήρα από τα ΗΜ και ένα γκρι καλσόν!...κούκλα ήταν, που λέει και η Γωγώ :D:D:x:x

γωγώ κάθεσαι σήμερα ε? αργία!

ε να απολαύσεις και τον πεθερούλη :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ εδειξε να ανησυχει ναι. Αυτος μου ειπε για εξετασεις αιματος γιατι μαλλον εχει λεει ελειψη σιδηρου. Πατουσε τα νυχακια της και μενανε ασπρα. Ο Γ. επρεπε να κανει εδω και 2 μηνες αλλα το αφησα λιγο... Ο φωτογραφος ηρθε εδω πριν καμια 10ρια μερες. Βγηκανε μαζι με τον Γιωργη φωτο! Ακομα δεν ειναι ομως ετοιμες. Και εμεις ειχαμε με τα μαλλια και παντα καναμε συμφωνια απο πριν. Τωρα η συμφωνια μας ειναι πρωτα το σωμα μετα τα μαλλια :lol: και καθεται ανετα. Τελεια πρεπει να ειναι με τα ρουχαλακια της! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παω σπιτακι μου.....

παλι μονη μου θα ειμαι.......εφυγε πριν απο καμοια ωρα και θα ερθει κυριακη απογευμα.....θα λαλησω ενα πσκ μονη μου..... :cry:

να περασετε ενα υπεροχο σκ ολες σας.....

τα λεμε απο δευτερα παλι......φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες...τι κανετε?εδω καλοκαιρι...αλλο πραμα 8-)8-)8-)8-)

γωγωκα να χαιρεσαι τη νυφουλα μου..τη ομορφουλα μου :x:x:x:x με το καλο να ερθει κ ο κωνσταντινος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops:

μιτσακο μου χρονια σου ποολλλααα κ καλα...να περασεις ομορφα σημερα με τα κοριτσια σου κ τον αντρουλη σου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαιμου να χαιρεσαι το μητσακο σου...να το καμαρωσεις καλε γαμπρουδακιιιιιιιιιιιιι

κ τελευταια τη συμπεθερα μου :x:x:x:x

να χαιρεσαι το αντρικο σου... :geek::geek::geek::geek::geek: τις ευχες μουυυ

σημερα πηγαμε εκκλησια κ λεω το θοδωρη στη εκκλησια..σημερα γιορταζει ο αγιος δημητριος..κ λεει εκει μπροστα(δειχνει τη αγια τραπεζα)ειναι η τουρτα?????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γελουσα σα χαζηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελενακι δηλ καθε βδομαδα θα πρεπει να περνει κ γραμμαρια η ειρηνη?τι στο καλο ρε... :roll::roll:

το κεικ απο ποπ κορν το φαγαν τα παιδακια?\

βικυ ευσστοχο το σχολιο του πεθερου..χαχαχαχαεσυ καλα?

αργυ που ηταν το στεφανο σου? 8-):roll::roll::roll::roll::roll::roll: βγαλε καμαι φωτο να δουμε ντεε

μαρια μα ποσο ωραιο διαλογο ειχαν τα κοριτσια σου..χαχαχαχαχα

σισσακι πως τη κοβεις ρε..θα γεννησεις συντομα?

μα κπηκες σε ενα κ το κανεις θεμα????????????αλλα ναι καταλαβαινω κ γω ετσι θα εκανα :?

ζωη αναστασια χρυσα ερη αφρο παναγιωταααααααααααααααααααα :mrgreen: γιωτα ιουλια νατασουλα φρανιτα βενι κ οποια ξεχασα σας φιλωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι εμάς δεν μας έχει πει ποτέ για εξετάσεις αίματος :? ρε συ Γερμανός είναι ο γιατρός ή Έλληνας? :lol::lol::lol:

εγώ έχω πάψει να γεμίζω την μπανιέρα για τα παιδιά, βαριέμαι τόσες ώρες και έτσι πάνε στο ντουζ και κάνουν.....και πρώτα κάνω τα μαλλιά, δεν τα ξεβγάζω τα βάζω πάνω και μετά κάνω το σώμα!!! :roll::roll:

αλλά μέχρι να κάνω τα μαλλιά κλαίει :o:o όλος ο κόσμος την ακούει :? ....φοβάται το νερό στα μάτια της....θα ψάξω να βρω μήπως κάπου υπάρχει το γείσο για να της βάζω :?

εν τω μεταξύ της λέει και ο άντρας μου "πήγαινε και βάλε και το τουρμπάνι και μετά θα σε βγάλω φωτό" :lol::lol::lol::lol:

τουρμπάνι εννοεί την πετσέτα που της βάζω στα μαλλιά....και αφού τελειώσουμε, πάει κάτω για να βγει φωτό!!! :roll::roll: έχουμε πόσες φωτό της με το τουρμπάνι!!! :roll::roll::roll:

Θούλη τι εννοείς να βάλω φωτό? δεν κατάλαβα :? ....είχε πάει ένα ταξίδι σε μια διπλανή πόλη!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα καλό ΣΚ....και σένα ο άντρας σου ταξιδεύει ε? :?:

δύσκολο και μάλιστα με 3 παιδιά :?

α! αύριο το πρωί στις 10 πρέπει να είμαι με το μπουμπούκι στο σχολείο της γιατί θα πρέπει να φτιάξουμε το φαναράκι #:-s#:-s και πώς βαριέμαι :ymsigh: και όσο σκέφτομαι ότι του χρόνου πρέπει να φτιάξω και το γνωστό χωνί!!! :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αργι εσυ κ το χωνι κ το φαναρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ποσο γελαω...γενικως σε παω πολυ :o:o8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol: ασχετο...

βαλε φωτο απο τα δωματια

ρε γιωτα τι δουλεια κανει ο αντρας σου?υπομονη ρε..δε ειμαστε κ κοντα να πιουμε κανα καφε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα

τι μου κανετε;

εμει; καλα ησυχα περιμενω να ξυπνησει η μικρη να παμε βολτα οικογενειακως

κ μετα για φαγητο

λοιπον μιτσακι γλυκο χρονια σου πολλα να σε χαιρεται η οικογενεια σου κ παντα επιτυχιες

γωγουλα να χαιρεσαι την τσουπρα σου παντα γερη να σε τρελαινει με το μπουρου μπουρου καλα να περασετε σημερα

νατασσου να χαιρεσαι την κολωνα σου παντα χαμογελαστοι κ αγαπημενη

λενα να χαιρεσαι το αγορακι σου να σε κανουν παντα χαρουμενοι οι αντρες σου

θουλη καλα να περνας μα τι πλακα με την τουρτα χαχαχα ποτε ερχεσαι;φαε καλε να το φχαριστηθεις εχεις περιθωριο

λενακι μα καλακαθε βδομαδα ζυγισμα;οκ για αιματολογικες αλλα μηπως ειναι το σκαρι τους ετσι αδυνατουλικα;γραψε νεα απο εξετασεις σε φιλω

αργυρω μαρεσει το χρωμα στα παιδικα δωματια,χαρα στο κουραγιο σου ,με το καλο να δεχτεις τον αντρα σου ισω

ιουλια ντιαρ που εισαι;γραψε τα νεα σου καλε φιλια

βενι κ συ χαθηκες...ο μικρος με το φαγητο πως παει;κανατε γιορτη. παιδικο;

χρυσαααααααααα που εισαι σημερα;ολα καλα;

σισσιω ολα καλα να πανε σημερα μπαινουμε αντιστροφη μετρηση τι καλα!καλα κοπελια μετα απο 27 σερι ελα δν εγινε τπτ...τα εχεις παει εξαιρετικα καλα δε νομιζεις;

αναστασια μου φιλακια πολλα πολλα μακαρι απο βδομαδα να σας δουμε

οσο για το ρημαδιο ολα καλα φιλη το σημαντικο ειναι οτι περασαν χρονο μαζι κανοντας πραγματα

τωρα αν ειχαν συμμαζεψει ολο το χαμο κ σου ελεγαν τι ειχαν κανει θ τους πιστευες; εγω τους δικους μου οχι χαχαχαχαχαχαχαχα

ολο για σαββατο τοχω σημερα πφ

αντε φιλακια τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπερεςςςςς...

τι κανετε;;;;..εγω σερνομαιιιιι

Αργρω μονο Θεσσαλονικη ειναι η Αργια..

Αφρο τελειοοοοο...πολ γελασα...

Σισσιω δε μας παρατας λεω εγω...σηγα παλιοφυτουκλα ουυυυυυυυυ....ουυυυυυ...κοπηκες μαρι σε ενα μαθημα...ειμαι σηγουρη πως ο παπαρας που θα τον ελεγε η Γωγω..επιτιδες σε εκοψε...

σε γουσταρει και θελει να σε ξαναδει..αυτηβ τηβ φορα οχι γεμστη.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευλογισνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιτσακι μουυυυ χρονιαβ σου πολλα..οτι μαοτι επιμεις....

Νατασα να χαιρεσαι την κολονα σουρεεε..Γωγουλινι...και εσυ τον λατρεμενο πεθερο...κοιτα μη του αντιμιλας σιμερισ...χαχαχαχα

και φυσικαβ την ομορφοκουκλιτσα σου.....

αλλος με τη βαρκα μας;;;;

Ζωητσα χαιρετω σε..τα φιλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αργι ποσο γελαω...γενικως σε παω πολυ :o:o8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol: ασχετο...

και γιατί βάζεις αυτή την φατσούλα? :o:o:o:-?:-?:-?:-?:-w:-w:-w:-w:-w

Χρύσα το ξέρω βρε για την αργία, αλλά η Γωγώ είπε ότι μετέφεραν την αργία της Κυριακής για σήμερα και δεν θα δούλευε!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Ζωή και μένα μου αρέσει το χρώμα και στα παιδιά ;);)

Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολύ γέλασα με τον Ντόντο και την τούρτα :lol::lol::lol::lol: πολύ καλό!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))

το ξερα οτι θα το ελεγες..γιαυτο τις εβαλα :lol::lol::lol::lol:

σημερα μεσα σε 5 λεπτα τα παιδια μου χτυπησαν στο κρεβατι της μαρθας...ο παντελης εχει μελανια κατω στο ματι..εμ πηδουσαν :evil::evil::evil::evil:

ειδατε τι επαθα σημερα?στο φεις το εγραψα :o:o:o:o:o

εοισης..σημερα αηδιασαααααααααααα :ymsick::ymsick::ymsick: το δαχτυλο του χεριου του το νυχι βασικα ειναι νεκρο :(:(:(:(:(:( ειναι μελανιασμενο...τον ρωτησα κ λεει πηγε να παρει κατι απ το παιχνιδοκουτο κ κατι μυτερο μπηκε κατω απο το νυχι...

θα πεσει σε λιγες μερες στανταρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D Βλέπω δεν φτασατε τις 100 σελίδες... θα σας ανοίξω τρενάκι αύριο λοιπόν! :mrgreen:

Το τρίπλεξ μου ήταν καλό. Η φλεβα επανασυραγγοποιήθηκε πλήρως, έχει βέβαια μια μικρή ανεπάρκεια, αλλά είναι καθόλα φυσιολογικο. Έβγαλα και έναν κυρσό, αλλά αυτό δεν έχει σχέση με το πρόβλημά μου.

Αχ εχω πολύ κουραση σήμερα... :roll:

Ρε Λένα!!! Χρονια ολλά στο καμαρι μας! Τον Δημητράκη!! :x:x:x:x

Σας φιλώ! Καλό βράδυ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...