Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

kalimera nansy telika sou ekana tin kamera i tsampa i episkepsi? xaxaxaxa wraia perasate den peirazei tha megalwsoun k tha einia pio eukola ta pragmata... mari treli ta sumazepses ola to vradi toulaxiston to prwi pou sikethikes den eixes tpt na kaneis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσακια μου,

Χάλια είμαι με πυρετο και βουλωμενη μύτη και σαν να μη μου έφταναν αυτα αδιαθετησα κιολας :twisted:

Μπήκα να δω αν ένα αντιπυρετικο είναι συμβατό με τον θηλασμο,και είπα να πω ένα γεια.

Εγω στο ένα δωμάτιο, ο μικρουλης στο άλλο και η Αγγελική με τον μπαμπα της έχουν παει βόλτα στο αττικο ζωολογικό πάρκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι περαστικούλια!Τελικά αυτός ο καιρός είναι πολύ επικίνδυνος για να κρυώσεις!Κυκλοφορεί και ίωση...Άστα να πάνε...Ελπίζω να συνέλθεις γρήγορα!Τρέμω και γω μήπως αρρωστήσει η μπέμπα.Και της κολλητής μου ο μπέμπης που δεν είναι ούτε 2 μηνων ακόμα, βούλωσε η μύτη του και ταλαιπωρείται πολύ το μωράκι :(

Κατερινα-Πασχαλιτσάκι, τί καλά που ήρθε η αδερφούλα σου!Τώρα θα τελειώσετε το δωμάτιο, πολύ ωραία!Σου είπα ότι ο καναπεσ που έχετε στο παιδικό, με ξετρέλανε? :)

Νάνσυ, πέρασατε ωραία, ε?Και φω πάντως θα ήθελα να τα τακτοποιήσω όλα το βράδυ!Μήπως έχουμε σχιζοφρένεια με την τάξη? :oops: Όσο για τη Σάντυ, πρέπει να δείξεις μια σταθερότητα για να επιτύχεις αυτό που θέλεις!

Εδώ βρέχει καταρρακτωδώς!Μου αρέσει όμως γιατί δεν δουλεύει ο άντρας μου και χουχουλιάσαμε!

Θα τα πουμε και μετά,φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ νεκρα σημερα ε;;;κατερινακι περαστικουλια ελπιζω να την γλιτωσει ο μπεμπης..

εμεις πρωι απογευμα βολτα..αμα ειναι να βγω ουτε που σκεφτομαι να ετοιμασω 3 παιδια :lol::lol:

παλι μαζευτηκε της που...ανας το πλυσιμο!!δεν καει στο τελος το πλυντηριο απο την πολυ χρηση!

δεν εχω κανενα νεο κοριτσακια μονο το οτι εχτες ειχα; πει κ στους κουμπαρους που μας παντρεψαν κ δεν ηρθαν γιατι ειχανε να πανε σε μπουζουκια αν κ πιστευω οτι κ παλι μπορουσαν να ερθουν πριν..κ τελικα δεν πηγαν μπουζουκια αλλα ουτε ηρθαν..κ καταλαβαινετε γιατι ε;;;αχ ειναι αυτο που λενε εκει που ημουν ησουνα κ εκει που ειμαι θα ρθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera.. k emeis pigame gia kafedaki xthes k o mikros apsogos koimotan oli tin wra mexri pou otan feugame sto autokinito ksipnise mas epiase k poreia sto kentro k o kaimenos liksakse apo tin peina telika ton edwsa ligo stuthos sto autokinito k iremise....

kale tin nekra einai auti pou eiste eksafanismenes oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα τσουπρες

Τι κανετε :?: χθες δεν μπορεσα να σας γραψω..κ μου λειψατε..

Κατερινακι περαστικα,ευχομαι να εισαι καλυτερα σημερα..

Κατερινακι πασχαλιτακι..σε καταλαβαινω με την αδερφουλα σου κ γω ετσι ειμαι..αμα φευγει η αδερφη μου η η μαμα μου ειμαι χαλια μετα.τι καλα που φτιαξατε κ το δωματιο της μικρης.

Εγω χθες πηγα με την κουμπαρα μου κοινωνησαμε τον Αναστασιο κ ευτυχως ηταν μισικοιμισμενοςκ πηγαν ολα καλα.δεν εκλαψε καθολου.τωρα θα δουμε την επομενη Κυριακη τι θα γινει.μετα ηρθαν για φαγητο στο σπιτι κατσαμε φαγαμε ηπιαμε κ καφε ταπογευμα κ υστερα μεχρι να μαζεψω κ να κανω τα παιδια μπανιο ημουν ψοφια..επεσα ξερη για υπνο.

Τωρα παω να βαλω πλυνω ρουχα..

θα τα πουμε μετα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα,

Κατερινάκι περαστικούλιααα. Κρίμα ρε γαμώτο δεν την γλύτωσες. Δεν πειράζει όμως θα κάνεις αντισώματα και δεν θα κολάει εύκολα μετά ο μικρούλης. ;)

Ναταλία κι εμείς πήγαμε για καφέ χτες και ήταν τύπος και υπογραμμός ο μικρός.

Αφού τον τάισα 10μιση το πρωί και κατά τις 2 παρά άρχισε να ψιλογκρινιάζει για φαγητό και φύγαμε. Μια χαρά δηλαδή. Ήταν και ήσυχος αλλά κοιμήθηκε κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, εμένα χτέσ η μπέμπα είχε πολυ γκρίνια και δεν ετρωγε καλά!Νομίζω τελικά ότι όταν είναι ο άντρας μου εδώ όλη τη μέρα, της χαλάει το πρόγραμμα, όλο αγκαλιές κλπ και κουράζεται.Του τα έψαλα ένα χεράκι!

Εδω βρέχει πάρα πολύ και σήμερα και έχει μια μαυρίλα, Παναγία βόηθα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai kalh evdomada,

Katerinoyla moy perastikoulia....

Ariadnh moy,akrivws to idio provlima eixa egw me ton diko mou....to mwraki ithele na koimhthei,ekeinos thn katevaze katw kai thn epaize kai meta h kahmenh eixe mia gkrinia kai klama....Opote epeidh tou eixa valei asxhmo xeri....Twra ta s/K toy lew to programma ths....pote einai h wra gia paixnidi,gia mam,gia ypnogia mpanio....

Stavroula melethsa ta nyfika,poly wraia,tha sou pw mesw vooo....

To s/h hmastan olo exw,tha sas pw.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επικονώνησε η Έλενα μαζι μου και δεν εχει ιντερνετ απο το Σάββατο!Έκανε φορματ ο αντρας της και τώρα μένει να περάσουν κάτι κωδικούς!Το βράδυ ή αύριο θα μας έρθει!

Αντε σε περιμένουμε, μας έλειψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Εγω σήμερα είμαι καλύτερα λιγα δεκατα ειχα το πρωι, χθες όλο το απόγευμα είχα απο 39 μέχρι 39.6 και δεν έπεφτε με τίποτα είχα πάρει depon και εφτασε μέχρι 38.8 αφου θηλαζα τον μικρο και ιδρωνε λέτε να ήταν πιο ζεστό το γάλα?????Πηρα ένα ponstan κατα τις 9 και αφου ηξερα οτι θα θηλαζα παλι μετα απο περισσοτερες απο 4 ωρες και κατα τις δυο τη νύχτα άρχισε να πέφτει.

Χριστινακι υπομονη μια βδομάδα για να γίνουν σωστα οι μετρήσεις, σε καθησυχασε όμως ότι όλα πανε καλα, και έτσι θα είναι μέχρι που θα το κρατησεις αγκαλιτσα.

Κατερίνα πολλές δουλειές κάνατε και εσείς έτοιμα τα δωμάτια των παιδιών. Εμείς τελειώσαμε με τα πατωματα και απο αυριο θα βάζουμε πάλι τα πράγματα μέσα, θα ξεκινήσω με ντουλάπες πρώτα, πιστεύω μέχρι το σαββατοκύριακο να έχουμε τακτοποιηθεί πλήρως.

Βλέπω βολταρατε οι περισσότερες καλα κάνατε αφου είχε ωραίο καιρο χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω Νάνσυ στο είπα, έχω χάσει την μπάλα δεν ξέρω που να μπω για να σας βρω, όταν έχω χρόνο :(

Λία!!!Τέλεια!!!Περιμένουμε φώτο όταν ξεπεταχτεί το δόντι!!!

Κατερινούλα και πάλι περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε καλε που εξαφανιστηκατε όλες?????.

Το κλείσαμε εδω το μαγαζι???? :o:(:(

Λια Βγαλατε νωρίς νωρίς δοντακι, το πρώτο της παρέας μπράβο θελουμε φωτο με χαμόγελο!!!

Ευχαριστω για τα περαστικα είμαι και σήμερα με πυρετο αλλα αισθάνομαι καλύτερα απο ότι χθες, το χειρότερο μου είναι η μάσκα όταν θηλαζω και κρατάω τον μικρούλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουρο κ εμενα με εχει χαλασει που δεν υπαρχει κινηση στο μαμμυ..μου αρεσε πιο πολυ γραφαμε τα νεα μας κ τα διαβαζαμε..τωρα στο σκαιπ χανω τη μπαλα..δεν προλαβαινω να διαβασω τι γινεται..

μπραβο που εισαι καλυτερα..να γλιτωσει κ ο μπεμπης!

εγω εδω περιμενω να κοιμηθουν τα μπεμπεκια!ευτυχως η σαντυ εχει μπει σε σειρα κ κοιμαται με τον μπομπ που βαζει στις 10 αλλιως η μπεμπα δεν ηρεμει..

αυτο το πλυντηριο εχει παρει φωτια!!πολυ πλυσιμο με τρια παιδια..δεν προλαβαινω να τελειωσω μαζευονται αλλα..

λια μου εβγαλε κιολας δοντακι;;εμενα η σαντυ ειχε βγαλει 6 μηνων να παρακαλας να μην σε δαγκωνει τωρα γιατι θα πονας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενακι ολο βολτιτσες μου εισαστε... καλα κανετε!

Κατερινακι χαιρομαι που εισαι καλυτερα, τι περασες κοριτσακι; Αντε να τελειωνετε και με το δωματιο να μπειτε σε σειρα να ηρεμισεις.

Λιακι εβγαλε δοντι ο φαφουτακος? Προσπαθω να φανταστω και εγω τον δικο μου με δοντι θα εχει πολυ πλακα :lol: Και προσοχη γιατι κοβει :lol:

Χριστινακι ολα καλα θα πανε ! Θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου παλι την αλλη εβδομαδα...

Και εμεις πολλα πλυντηρια βαλαμε την Κυριακη , ηταν να βγουμε εξω αλλα λογο καιρου δεν το ρισκαραμε γιατι ειχαμε και το εμβολιο σημερα . Ειχατε δικιο οτι ποναει το φαρμακο , καναμε του πνευμονιοκοκου και μας εδωσε και ενα ποσιμο για την γαστριντεριτιδα κατι τετοιο, που θα του το δωσουμε εμεις σπιτι. Αρχισε λοιπον να τσιριζει και μετα μετα χαδακια του περασε.Μας ειπε οτι μπορει να κανει και λιγο πυρετο αλλα μεχρι στιγμης ολα καλα.Τον ρωτησα και για το σαλο με τα εμβολια και μου ειπε οτι το εχει ακουσει και οτι αποσυρθηκαν 2 της τελευταιας δεκαετιας .Απο τα καινουργια δεν εχει ακουστει κατι...Κρυβονται και επειχηρισεις ολοκληρες πισω απο αυτα που δεν θα μαθουμε ποτε την αληθεια..Αλλα μπορεις και να μην τα κανεις?? Πραγματικα δεν ξερω!Ουτε εκεινοι ξερουν με σιγουρια ...

Μας μετρισε κιολας ειμαστε 60 ποντους και το βαρος μας ειναι 5800. Μοντελακι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα... δεν εχω καλα νεα να σας πω και ελπιζω να μη γινουν χειροτερα.... στις 11 εχω ραντεβου με το γυναικολογο μου να δει τι μπορω να κανω με το στηθος γιατι το ενα το εχει κατακοψει. θα στεναχωρηθω υπερβολικα αν μου πει σταματας το θηλασμο αλλα και τι να κανω.... ευχομαι παντως να πανε ολα καλα.... τη θετικη σας ενεργεια χριαζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

λια εσκασε δοντακι?ο πρωτος της παρεας!!!!!!

κατεριναι περαστικα!!ανεβασες αρκετο πυρετο..αυτο οντως ετσι ειναι οταν εχεις πυρετο το γαλα ειναι πιο ζεστο?αχ πουλακι μου,τον φανταζομαι να ρουφαει κ να ζεσταινεται...

αλεκα τοσο πολυ σε εκοψε?περαστικα..δεν γινετε με ψευτοθηλη?

λιλ ναι οντως ποναει το φαρμακο..εμας δεν μας εδωσε ποσιμο ακομα..μια χαρα ειναι στα κιλακια!!!μπραβο σας !!

αυτο με τα εμβολια δεν προκειτε να βγαλουμε ακρη..

χριστινα λιγες μερες ειναι..ευχομαι ολα τελεια να ειναι οπως σου ειπε κ η γιατρος!!

εμεις χαθηκαμε λιγο λογων δουλειες κ παλι δουλειες..χτες απο την κουραση κοιμηθηκα με την μπεμπα στις 10 το βραδυ..δεν θυμαμαι απο ποτε ειχα να κοιμηθω τοσο νωρις..τρεις οροφοι ειναι αυτοι..κανω τα δωματια των παιδιων που ειναι τερμα πανω κ αυτο το ανεβα κατεβα για την μεμπα με πεθανε..εχουμε κ καποια προβληματα με τον γιο μου..εφηβεια περναει?ειναι πολυ ατιθασος κ δεν θελει να πηγανει σχολειο κ ξεσπαει ασχημα..θα σας πω καποια στιγμη καποια πραγματα στην ομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι μην στεναχωριεσαι ...Ελπιζω ομως να μας πεις καλα νεα....Εγω το ξεπερασα αυτο και του δινω ξενο. Στην τελικη τι να κανεις...

Δελφινακι φανταζομαι ποση κουραση θα σου βγηκε, δεν θα ειναι και ευκολο με τα δυο παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια

Κατερινακι ευχομαι να εισαι καλυτερα σημερα.

Αλεκακι περαστικα..θα περιμενουμε νεα σου..

Μαρακι σε χασαμε..καταλαβαινω τι λες με το γιο σου κ την εφηβεια.δεν θυμασαι που τα λεγαμε οταν ηρθες για τον γιο της κουμπαρας μου??θα περιμενουμε να μας πεις τι εγινε..

Λιακι δοντακι ο Στρατουλης...τι ωραια..θελουμε να το δουμε!!!!!!!!!!!!!!

Λιλ μεγαλωσατε κ σεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...