Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

lia polu apla tis eipa oti auta pou exei kai tis aresoun einai gia tin ilikia tis :lol::lol::lol::lol::lol: kai oti kamia nea den tha ebaze auta ta paliomoditika pragmata sto spiti tis :lol::lol: kai auta pou mou aresoun emena einai monterna!!! kai opou thelo tha ta bazo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστινάκι πάρε το bazaar το περιοδικό που θα βγει στα περίπτερα αν όχι αυτή σίγουρα την επόμενη εβδομάδα. Δεν έχω δει ακόμα χρώματα αλλά ξέρω ότι ότι λάμπει είναι στην μόδα. Στολισμένα ρούχα με παγιέτες, γκλίτερ, studs και ότι άλλο έχετε ευχαρίστηση. Δερμάτινα jackets, παλτό με χρυσά κουμπιά κλπ κλπ. Εγώ φέτος θα πάω 2 παλτό το ένα για να μου βάλουν χρυσά τρουκς και το άλλο για να μου βάλουν χρυσα κουμπιά. Επίσης, τα μπλέιζερ σακάκια μακριά. Μου αρέσουν πολύ και αυτά τα αθλητικά http://www.net-a-porter.com/product/314594 που βρήκα παρόμοια στα παιδικά του Ζαρα και λέω να τα τσιμπήσω με σκινι τζιν είναι τέλεια. Biker boots http://farm6.static.flickr.com/5054/539 ... 4022_o.jpg ξανά στην μόδα όπως και τα μποτάκια τέτοιου τύπου https://s3.amazonaws.com/luuux-original ... 76f1_o.jpg.

Από χρώματα κλασσικά το μαύρο, γκρί, καμιλό, μπορντό, blue navy.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!καλε ποσα γραψατε παλι σε μια μερα? :lol:

αντωνια οταν εγινε νονα η αδερφη μου,φορουσε ενα μπλε σκουρο φορεμα με χρυσο δεσιμο στο λαιμο κ η μαμα επισης ενα μαυρο-μπλε με χρυση ζωνη στην μεση...ηταν κουκλες κ οι 2!!!!!!!!!!οτι θελεις εσυ θα φορεσεις !!με το βαψιμο κ το μαλλι θα γινεις κουκλαρα!!!!!!

να ρωτησω κ εγω για ενδυμα?το κορραλι (ολοσωμη φορμα με δαντελα στην πλατη)παει με μπεζ πεδιλο?12ποντο ειναι δερματινο με σχεδια τρυπημενα λουλουδια..γιατι βλεπω ο καιρος ζεστος ειναι ακομα..

λια για την πεθερα χαλιεσαι?απ'το ενα μπαινει κ απ'το βγαινει κ χαμογελο!!!εγω ετσι την βγαζω κ ειμαι μια χαρα!!!!!!!!!!

καλε γελασατε με το αρκουδακι μας? :lol: αν θα ειμαστε εξω βολτα κ δεν το εχω μαζι μου,της βαζω την κουβερτουλα στην αγκαλια της κ το τριβει στο προσωπο..κοιμαται αμεσως..

εσεις πως τα κοιμηζετε?

νανσυ καλα να περασετε!!!!!!!

κατερινακι τελεια η μπεμπα σου!!!μπραβο σας!!!δυσκολα οταν δεν εχεις παρεες σε ενα μερος που δεν εχεις ουτε τους δικους σου..ετσι οταν εμενα στην καστορια(μαυροχωρι) ειχα μια γειτονισσα ο αντρας της στρατιωτικος..οσο καναμε παρεα,δυστηχως ηρθε η μεταθεση κ εφυγαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα εμένα μου αρέσει πολύ το 3ο γιατί βαρέθηκα λίγο την χοντροκοψιά. Μια οι ugg, μία τα biker μία τα sneakers. Εγώ τα είχα πάρει και με γκλιτερ μάλιστα σαν αυτά αλλά σε μαύρα http://www3.images.coolspotters.com/pho ... allery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου ομορφα και μωρακια ζουμπουρλουδικα :D:D:D . Παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :)

Το ποσιμο εμβολιο που με ρωτησατε πολλες ειναι το ροταριξ το οποιο ειναι το εμβολιο κατα της γαστρεντεριτιδας και γινεται μεχρι της ηλικια των 6 μηνων. ειναι προαιρετικο, ο πριγκιπας δεν το ειχε κανει-δεν μας το ειχε προτεινει η παιδιατρος στο νησι. της το εδωσα σιγα σιγα στο στομα και μαλλον δεν ειχε και ιδιαιτερα ευχαριστη γευση :shock::shock::shock::shock:

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια οσον αφορα τη νεραιδουλα μου :):):) . Βεβαια εχουμε πολυ δρομο μεχρι να φτασουμε μερικα ταρζανακια και ταρζανουλες εδω μεσα αλλα σε σχεση με αυτο που γεννηθηκε παμε πολυ καλα ;)

ΝΑνσουλα καλα να περασεις και να ξεκουραστεις οσο μπορεις. και οσο για τα σχολια απο το ενα αφτι να μπαινει και απο το αλλο να βγαινει ;););););) . Γι αυτο που λες σχετικα με την ζωη μου εδω, το ηξερα οτι θα το περνουσα αυτο και πολυ συνειδητα επελεξα να παντρευτω τον αντρα μου, παροτι ειχα μαθει να ειμαι με τα λουσα μου και την καλοπεραση απο τους γονεις. αλλα δεν μετανιωνω γιατι μου χαρισε τα θαυματακια μου :D:D:D:D:D που θα παει θα γνωρισουμε και αλλους!!!!!

Αν θυμηθεις το ονομα πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιθανως επειδη με τον αποκλειστικο θηλασμο εχουν καποια αντισωματα που τα προστατευει απο γαστρεντεριτιδα.

Σημερα εχει τρομερη γκρινια ο μικρος.Του εδωσα ντεπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως έχω και φίλη που δίνει αποκλειστικά ξένο και δεν της το έχουν πει για το πόσιμο...Τί να πω?

Και μένα Λία σήμερα έχει πολύ γκρίνια! :( Και στο τέλος, θα μου κοιμηθεί απο τις 7 :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα εδω σε λιγο φευγουμε!πολυ τρεξιμο σημερα!!

εστε εμενα τα αθλητικα δε μου αρεσαν.μαλλον γιατι δεν ειμαι αθλητικος τυπος..θα βαλω πολυ σπανια.να φανταστειτε αθλητικα κ φορμα πηρα τωρα στην εγκυμοσυνη..κ αφου τα χω τα φοραω οταν πηγαινουμε στο χωριο για να μαι ανετα στο αμαξι.

τα γκλινερατα κ γενικα οι πουλιες κ ο αυγερινος το θεωρω πολυ τρεμπαναλ :lol::lol: κ δεν πανε να ναι στη μοδα δε τα φοραω.αλλα ειναι το στυλ που χει ο καθενας..πχ η νυφη μου ειναι ετσι κ την κοροιδευω :lol::lol:

τα μποτακια που εβαλες μου αρεσαν κ το αλλο που ειπες οτι εχεις φτανει να ναι ολα τα αλλα σκετα.

πολυ γελασα με τις πεθερες ευτυχως εγω δεν εχω τετοια προς το παρων τουλαχιστον..κ κατι ψιλα που χα την αρχη του στυλ μη τυχον κ βαλεις στο παιδι κατι που εβλεπε σε αλλα κ δε της αρεσε κ της απαντησα σιγα μη σε ρωτησω :lol::lol: τωρα δε μου λενε τιποτα.ειναι μαλλον να κοψεις τη φορα απο την αρχη..λεω εγω τωρα :lol::lol: γιατι σε μερικες δε κοβεται..

κοριτσακια σας φιλω την δευτερα το βραδυ μαλλον θα γυρισω!!

σας παρακαλω μη γραψετε πολλα!!! :lol::lol: κ εαν γινει τιποτα συνταρακτικο στειλτε μου μνμ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pω,πω,δυο μερες λειπω και σας εχασα....

Νανσουλα μου,καλα να περασετε...Ναι αφου μου το ειχαν πει στον ΟΑΕΔ...τωρα οπου να ναι θα παω να καταθεσω...

Αριαδνη μου,καλα να περασετε και προσοχη οα ντρουλης σου,το μπισκοτακι σου κουκλι...

Σταυρουλα,μηπως να γινεις ενδυματολογος?????

Λιακι μου κι εσυ μερεμετια.....αντε γρηγορα προτου μπει για τα καλα ο χειμωνας...

Σημερα εχουμε να κανουμε εμβολιο,βασικα ηταν να κανουμε 2 αλλα το ενα ειναι σε ελλειψη..

Πασχαλιτσακι ή οποια ασχολειται με αποθηκευση μητρικου στην καταψυξη(τωρα βγαζω πολυ η γελαδα και θα αποθηκευσω),ποτε το βαζεις???με το που το βγαλεις ή μετα πο ενα 24ωρο μπαινει στη καταψυξη???

Αλεκακι,καλως να μας ξαναρθεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα γι'αυτό είναι το εμβόλιο σιρόπι. Εμένα έχει σίγουρα πάρει αντισώματα τότε :lol::lol:

Νάνσυ υπερβολή δεν είναι ότι λάμπει. Υπερβολή είναι όταν βάζεις την πούλια και τον αυγερινό επάνω σου.

Όταν υπάρχει υπερβολικά πάνω σου ένα στοιχείο. Επίσης, υπάρχουν διάφορα στυλ στη μόδα. Πχ. η Μπέκαμ συνήθως ακολουθεί το μινιμαλ. Πολύ λιτά ντυμένη και σικάτα. Εμένα μου αρέσει και το μίνιμαλ αλλά και το πιο ροκ-κασουαλ-γκλάμουρ ανάλογα την περίσταση. Αντιθέτως ειδικά τώρα επειδή δεν πάω και πουθενά ιδιαίτερα το σπορ στυλ μου αρέσει πολύ γιατί είναι και άνετο.

Νενέ πολύ θα το ήθελα είναι το αγαπημένο μου χόμπι.

Χριστινάκι επίσης αυτά τα τοπ είναι στην μόδα Peplum λέγονται και έχω σκοπό να το δοκιμάσω (δεν ξέρω πως θα μου κάτσει, ωραίο φαίνεται αλλά είναι ιδιαίτερο το στυλ) http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... 86/825049/ΤΟΠ%20ΚΕΝΤΗΜΑ%20PEPLUM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansouita kala na peraseis!

Eleni egw bgazw to afinw eksw 5 lepta (mexri na sumazepsw ta upoloipa diladi) kai meta katapsuksi.

Re Pasxalitsaki fwto esu den exeis balei? Giati eixa tin entupwsi oti ebales??

Stauroula auto to stul den mou aresei katholou...mou thumizei rouxa egkumosinis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάρες...σκεφτείτε το καλά πριν πάτε εκδρομή...Μα πόσα πρέπει να κουβαλήσω!!!Αλλά παρηγοριέμαι γιατί τί να πει και η Νάνσυ που έχει 3!Χαρας το κουράγιο σου, Νανσούλα!

Σήμερα είσασταν όλες ψιλοχαμένες όμως :( Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Θα τα πούμε μάλλον απο Δευτέρα, φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια δεν βλέπω και πολυ κίνηση σήμερα....

Νανσυ καλα να περάσετε και μεγεια τα ρουχαλακια.

Αντωνία πως πήγε η γενική με την πεθερα την έκλεισες στο παιδικο τελικα? :lol::lol:

Κατερίνα ίσως επειδη είναι προαιρετικό δεν τον κάνουν πολλοί...

Ελένη μπορείς να το βάλεις κατευθείαν καταψυξη το γάλα. άντε φτιάξε τράπεζα για να είσαι πιο άνετη.

Αριαδνη και εσείς καλα να περάσετε!!!

Α η μερεντα είναι πολυ καλη την βρήκα και την πήρα και εγω σήμερα, όταν ξαναφτιαξω το παγωτό μια εκδοχή του θα είναι ετσι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Έχει πιάσει κρυουλάκι. Χτες του είχα βάλει φορμάκι με κοντό μανικάκι και καλτσάκια και 1 ξύπνησε όχι τελείως απλά τεντονόταν σαν να τον ενοχλούσε κάτι. Τον σήκωσα τον έντυσα καλύτερα με παντελονάκι που μπαίνουν τα πατουσάκια μέσα και ζακετάκι πικέ και κοιμήθηκε μέχρι τις 6 το πρωί και μετά ξανά μέχρι τις 8.

Έλενα ρούχα εγκυμοσύνης ε? :lol::lol: Για ποτάκι σίγουρα πήρανε σβάρνα τα κλαμπ χτες :lol::lol:

Εγώ χτες γύρισα σπίτι μου και γι'αυτό δεν μπήκα το βράδυ. Μέχρι να τακτοποιηθώ, να κάνω ένα μπάνιο, μετά ανέλαβα τον μικρό και πέρασε η ώρα.

Τώρα τον πήγα στα πεθερικά μου που έχουν να τον δουν 5 μέρες. Πάω να κάνω καμιά δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...