Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

kalimera manoules! kalutera eimai simera ;) 2 meres pou den imoun kala, den ekana douleies kai tora einai to spiti mpourdelo!!!

nansy eprepe na tou to petakseis otan efuge o pateras sou :lol::lol: etsi tha ekana ego :lol::lol:

kokona kai ego gia spasimo tha evaza to mauro :lol: akou ekei na sou pei na min pas stin ekklisia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑταλιτσα πως να κοιμηθω?????? για να γινει αυτο πρεπει να κοιμουνται και τα ταυτοχρονα, πραγμα που δεν γινεται και τοσο συχνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: . ελπιζω να την πεσουμε το μεσημερι ομαδικως και να παμε το απογευμα στον γιατρουλη ευδιαθετοι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Και γω έχω πολλά νεύρα σήμερα...Τελικά δεν σηκώθηκα να πάω οδοντίατρο γιατί μου την είχε σπάσει ο άντρας μου.Η μπέμπα είχε φάει τελευταίο γεύμα 6μιση το απόγευμα και είχε κοιμηθεί για βράδυ 9 παρά ώς συνήθως.Και ο άντρας μου ήθελε να την ταίσει αυτός οπωσδήποτε για να μην "χασει την επαφή με το παιδί του" και στις 11μιση πάει να την ταισει και την ξύπνησε αντί να της το δώσει κοιμισμένη...Το αποτέλεσμα?Η μπέμπα άρχισε να ουρλιάζει και έφαγε μόνο 40 μλ...Δηλαδή πετάξαμε 80μλ :( και η μπέμπα ξαναξύπνησε 5 για να φάει και είχα αγχωθεί πάρα πολύ γιατί έμεινε 11 ώρες χωρίς φαγητό :(

]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι τα πεδιλα ειναι τελεια!!!!

Αλλα που θα πατε και δινετε τοσα πολλα λεφτα σε γοβες? Εγω ουτε μεχρι το σουπερ δεν προλαβαινω..... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Polles aupnies akouw!

Emena to antitheto, itan polu kali...koimithike 12 kupnise 6 meta koimithike 6:30 kai ksupnise 9:45!

Mia xara eutuxws giati tha imoun kommatia simera...kai oi ergasies kata 90% exoun teleiwsei...

ligo katharisma akoma simera...

Kokona sigoura eisai krios???? Egw tha tis eixa riksei kanena mpineliki an mou to eixe pei auto!! Kai etsi gia spasimo tha ebaza to mauro! Nomizw pws tis exeis dwsei polu aera!

Sumfwnw me to Pasxalitsaki...wraia ta pedila alla auti ti stigmi einai to teleutaio pou tha skeftomoun na agorasw!!

Koritsia exw mia aporia, gia esas pou thilazete h pou thilazate...emena h mpempa polles fores ksupnaei kai thelei polu ligo galataki gia na nanouristei...1--2 lepta sto stithos...otan ton kopsw ton thilasmo pws tha tis dinw auti tin posotita, tha prepei na pigainw na zestainw h na ftiaxnw gala gia na tis dinw 20 ml na ti nanourizw??

Kai allo ena thema...stin kounia panta koimismeni ti bazw...moni tis na tin balw kai na koimithei den paizei...1-2 fores exei ginei kai auto epidi itan idi zablakwmeni...esas koimountai mona tous? Delphinaki esu mi mou apantiseis giati tha neuriasw!!! :lol: Kserw oti ti dikia sou tis dineis ton kouklo tis kai koimatai moni tis!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι εγώ ακριβώς επειδή είναι πολλά τα λεφτά είπα να επενδύσω σε κλασσική γόβα έτσι ώστε να μην βγαίνει εύκολα από την μόδα. Πχ. το 3ο που έβαλες έχει ήδη αρχίσει να βγαίνει από την μόδα αυτή η τόσο ψηλή πλατφόρμα. Η κόκκινη είναι πάρα πολύ ωραία αλλά εγώ μέχρι 10ποντη πάω όχι παραπάνω γιατί ξέρω ότι δεν πρόκειται να μπορέσω να την περπατήσω και γι'αυτό η 2η που πήρα γόβα ήταν σε χρώμα δερματί και 7ποντη για πιο καθημερινή. Για την δουλειά κυρίως.

Πασχαλιτσάκι εγώ προσωπικά τις φοράω και σε επίσκεψη να πάω σε σπίτι με τζιν άνετα. Γενικότερα φοριούνται με τα πάντα εκτός από φόρμα :lol:

Αντωνία πρέπει οπωσδήποτε να βάλεις φόρεμα? Το φόρεμα πια έχει γίνει πολύ κλασσικό όχι ότι δεν θα έβαζα φόρεμα αλλά υπάρχουν κι άλλες επιλογές. Φυσικά αυτό που θα σου δείξω θα σου φανεί extreme αλλά το έχω φορέσει σε γάμους και βαφτίσια. Δες το 3ο από δεξιά http://wornoutandwonderful.files.wordpr ... g_2010.jpg Μόνο που τα πέδιλα τα δικά μου είναι σε χρώμα του δέρματος αλλά το έχω φορέσει και με τις μαύρες loubies

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα πολυ ωραιο το συνολακι αλλα οπως καταλαβαινεις αμα βαλω κατι τετοιο εδω...ολοι θα με συζητανε την επομενη μερα..ειναι δυσκολο να μενεις σε χωριο..

Ελενα επειδη τον πρωτο καιρο αντιδρουσα ακριβως οπως ενα κριος το αποτελεσμα ηταν παντα να μαλωνω με τον αντρα μου για την μανουλα του.μεχρι που τα πηρα εκανα συσκεψη με τον εαυτο μου κ αποφασισα να την γραφω κ να την αφηνω να λεει οτι θελει κ δεν κανω ποτε τιποτα απαυτα που λεει..ο αντρας μου το καταλαβαινει οτι ζοριζομαι αλλα παντα μου λεει κανε υπομονη μεγαλη γυναικα ειναι κ χηρα κανε πως δεν την ακους..κ εχει δικιο.κανω υπομονη μονο για τον αντρα μου κ την οικογενεια μου..αχ Ελενα κ ποσα εχω καταπιει δεν ξερεις...η μαμα μου που της τα λεω ολα πραγματικα απορει με μενα δεν το πιστευει πως κραταω το στομα μου κλειστο :lol::lol::lol::lol: κ με τοση κουραση που τα νευρα μου ειναι κροσια... :roll::roll::roll: ελπιζω να μην γινει το μπαμ κ μια μερα... :D:D

τωρα για τον υπνο που λες κ την μικρουλα πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω εμενα οταν ξυπναει θα φαει καλα κ μετα αααααααμα νυσταζει κοιμαται αλλιως μενει ξυπνιος για ποοοοοολυ ωρα..κ γω στην κουνια κοιμησμενο τον βαζω αλλιως δεν κοιμαται με τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxalitsaki kai ego sunexeia goves kai platformes forao opou kai na pao ;) akoma kai sto souper market :) otan emeina egkuos den eixa papoutsia na balo giati ola sxedon pou exo exoun takouni 12cm kai pigame me ton antra mou na paro kai mou fonaze mesa sto magazi giati elega toulaxiston na paro me 5cm kai den me afise me apotelesma na paro sxedon flat! otan mpikame st'amaksi na fugoume ebala ta klammata!!! :lol::lol: den mporo xoris takouni!

stauroula exeis dikio, leo na paro ti mauri opos exeis kai esu alla se 12cm. den ksero omos an tha paro loustrini i oxi :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wraia ta papoutsia koritsia alla egw twra stin egkumosini pou forousa mono flat ksesinithisa to takouni...

koritsia exw ena themataki me ton mikro opou k na ton valw ektos apo rilaks k port mpempe thelei na gurnaei mproumita akoma k gia upno pou ton vazw pali gurnaei k ama ton vazw anaskela arxizei k klaiei esas to kanoun? den thelw na ton exw polu mproumita gia na min kanei emeto k meta to faei pali mproumita thelei...

elena egw toso kairo gia vradi ton evaza stin kounia k koimotan me ta tragoudia tou k tin pipila twra den kathete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!

Χαλια ειμαι ,σερνομαι,δεν μπορω να φαω,ξεκινησα σιδηρο,ζαλιζομαι και τετοια ωραια.

Ο αντρας εχει λυσσαξει,θα μου παρει τεστ εγκυμοσυνης λεει. :?

Καναμε το εμβολιακι μας χτες.Ηρωας ο μικρος!!!Για δευτερολεπτα εκλαψε!Βεβαια ειναι και η αγκαλια της μανας μαγικη!! :lol::lol::lol:

Καναμε 2 μηνων, 3 μηνων,3μιση(τωρα)κι εχουμε ξανα στους 4.

Σταυρουλα να χαιρεσαι τον γιο σου!!!Επιασε τα ποδια????Προοδος!!Κι εγω αναρωτιομουν ποτε θα τα πιασει.Οταν του τα δειχνω τα πιανει και τα κοιταει,αλλα μονος του οχι ακομα.

Ειμαστε 7200 και 65 ποντους.Ολα πολυ καλα.ΠΟυ εδωσε το οκ να τον κοιμησω μονο του,ετσι κι αλλιως οτι και να ακουσω πεταγομαι.Εχουμε και ενδοεπικοινωνια αλλα δεν την πολυθελει ο συζυξ γιατι εχει ακτινοβολια,και τα ειχε μαθει στη σχολη και ξερει ποσο επικυνδυνα ειναι..Τεσπα...

Ελενα κοιμαται τα 12 (μεσο ορο) το βραδυ ,και μεσα στη μερα παιρνει γυρω στους 3 υπνακους τις ωρας.Μεσο ορο σου λεω παλι.Φανταζομαι σιγα σιγα θα λιγοστεψουν.

Αλεκοοοο!!!Αντε θα περασει κι αυτος ο μηνας!!

Κοριτσια περσι σαν σημερα,ειχα το πρωτο θετικο τεστ εγκυμοσυνης...!! :D:D Με μια γραμμη σχεδον αορατη που την εβλεπα μονο εγω!!ΑΧ...τι συναισθηματα...!!

Και σαν αυριο εκανα το τελευταιο τσιγαρο!!

Κοκονα εγω θα της ελεγα'' τωρα θα φορεσω το μαυρο,και το μπλε αφου σας αρεσει τοσο θα το φυλαξω για την κηδεια σας!!!'' :lol::lol::twisted::twisted::lol::lol:

Βεβαια μετα θα με χωριζε ο αντρας μου αλλα θα εσκαγα αν δεν το ελεγα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα κι εγω κολλημα με τα τακουνια.Μεχρι 6 μηνων φοραγα!!Και οταν πια αρχισε να φαινεται η κοιλια αρκετα με εκραζε ο αντρας μου οταν τα φοραγα.Ναι το βλαμμενο,μια φορα ειχαμε παει σινεμα και ειχα βαλει γοβιτσα χαμηλη,μη φανταστεις ,και μου λεει ''τραγικο''!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Που ειμαι εγκυος και φοραω τακουνι και καλα.

Και τωρα ξεσυνηθησα κι εγω λιγο αλλα μου φαινεται θα τα ξαναρχισω σιγα σιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Αλέκα που είσαι....τρεχεις ε....άντε σε ένα μήνα θα παρουν φωτιά πάλι οι σελιδες :lol::lol: όχι ότι τώρα δυσκολευόμαστε αλλα μας ελειψες :P

Ανθη άρχισε να κάνει καλύτερους ύπνος η μικρη μακάρι να συνεχίσει και να στρώσει σιγα σιγα. Φραουλιτσα άφησε την μαμα να κοιμηθει το Σάββατο για να την δούμε την Κυριακή :D

Έλενα έγινε όπως πριν το σπιτάκι σας ωραία ξεμπερδεψατε ή έχει και καμία άλλη ιδέα ο άντρας σου. Εμεις βλεπω σε καμια βδομαδα να τελειωνουμε με τα πατωματα γιατι πρεπει να μεινουν και λιγες μερες απατητα. Έχεις δίκιο για την μεταφορά στο δωμάτιο τους για εμάς είναι πιο δυσκολο και όσο πιο μικρουλια τόσο καλύτερο μέχρι το εξάμηνο το πολυ καλο είναι να έχουν παει στον χώρο τους. Καλε πως την κάνετε ακόμα μπάνιο στο νυπτιρα στο μπανακι θα το απολάμβανε καλύτερα.

Κατερίνα δεν σε άφησαν να κοιμηθεις χθες....τι γλυκό να σε χαϊδεύει ο πριγκιπακος για να χουζουρεψει

Αχ βρε Αντωνία τι σου λέει αυτη η πεθερα άκου εκει ούτε στην εκκλησία να πας

Έλενα για το 1-2 λεπτα πιπιλισμα δεν ξέρω πως θα το ρυθμίσεις ή όπως λες θα πρέπει να φτιαχνεις λίγη ποσότητα ή να μην της δωσεις κανά δυο βραδια και μήπως το συνηθίσει, τίποτα όμως δεν είναι σίγουρο.....για τον ύπνο νομίζω είναι στο παιδι έτσι ήταν και είναι η κόρη μου πάντα την έβαζα κοιμισμενη στην κούνια και ακόμα και τώρα με θέλει δίπλα της μέχρι να αποκοιμηθει ενω ο μπεμπουλης είναι αλλιώς πολλές φορές τον παιρνει ο ύπνος όταν θηλαζει τον αφήνω στο portbebe και αν ξυπνήσει θα κατσει λίγο ξυπνιος ήσυχος και θα τον πάρει ο ύπνος πάλι. Την κόρη μου έπρεπε να βεβαιωθω ότι είχε κοιμηθει βαθιά για να την αφήσω στο κρεβάτι της.

Ποσο μου αρέσουν οι γόβες που βάλατε και όντως οι κλασικές δεν φεύγουν εύκολα απο τη μόδα αλλα εγω είμαι του ισιου....και για καλο παπούτσι μέχρι 7ποντους παραπάνω δεν το χω :lol::lol:

Λια αστέρι ο μικρός σου, μεγάλο αντρακι έγινε, πολυ γέλασα με την ατάκαγια την πεθερα της Αντωνιας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο μπεμπης κοιμαται μονο μονος του μωλις τον ταισω κ ρευτει τον βαζω στην κουνια κ κοιμαται μονος του η μπεμπα αντιθετα θελει τα κουνηματα της ή την δονηση στο ριλαξ ή στο ριλαξ κουνια κ μωλις βαρυνει την παω στην κουνια της αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση το βραδυ να ναι ξυπνια κ να κοιμηθει μονη της.

το βικακι παλι χαθηκε..

βρε κοκονα μας εχεις βαλει σε αγωνια με πιο φορεμα θα βαλεις τελικα..

ωραιο το συνολο εστε πολυ στυλατο αλλα ειχε δικαιο η κοκονα.κ στον γαμο του αδερφου μου ηρθε μια ετσι αλλα ηταν 45αρα κ την σχολιασαν για το πως ηταν ντυμενη ετσι σαν κοριτσακι κ αλλοι ειπαν οτι ηταν σαν πυτζαμα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lιακι παιδαρος ο μπεμπουλης. Μπεμπαρος για την ακριβεια :D:D:D:D . Πολυ καλα τα πατε, μπραβο σας!! Η ατακα πεθερας θανατηφορα στην κυριολεξια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε κατερινουλα να τελειωσετε και εσεις πριν χειμωνιασει, αν και εκει κατω αργει να ερθει ο χειμωνας αλλα να τακτοποιηθειτε και εσεις και να ηρεμησετε :):)

Γλυκο το χαιδεμα δεν λεω αλλα κακο συνηθειο βρε παιδακι μου :shock::shock::shock: . Που τον χανεις που τον βρισκεις καθε φορα που θυμαται τη μαμα του, δηλαδη πολλες φορες τη μερα παιρνει την πιπιλα του και κολλαει διπλα μου και αρχιζει το χαιδεμα και τα ελαφρα μπατσακια σε σημειο που μ' εκνευριζει γιατι το κανει ρυθμικα, σαν κινεζικο βασανιστηριο :lol::lol::lol::lol: και του λεω "οχι παναγιωτη η μαμα ποναει και μου απανταει μονο χαδακια μαμα" και συνεχιζει το ιδιο βιολι :) .

Ανυπομονω για το απογευμα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοριτσάκια!

Κατερινάκι περιμένουμε τα νέα σας απο το γιατρούλη!Είδες ο γιος...χαδάκια σου κάνει...γιατί η νεραιδούλα σου μάλλον θα κάνει στον μπαμπά της!Ωραία που πέρασε σχετικά εύκολα η χτεσινή ημέρα!

Έλενα, τελειώνεις τις δουλειές, μπράβο!Ελπίζω να μην σκεφτεί καμία άλλη εργασία ο άντρας σου!Τί χρώμα κουφώματα-αλουμίνια βάλατε?

Όσο για τη μπέμπα, εμένα κοιμάται στο πορτ μπεμπέ ακόμα..Όταν είναι κουρασμένη, αποκοιμιέται μόνη της με την πιπίλα, το γουλινάκι που δεν αποχωρίζεται και το μουσικό περιστρεφόμενο.Όταν όμως είναι σε υπερένταση, την κουνάω λίγο( το πορτ μπεμπέ δηλαδη).Βέβαια όταν την βάλω στην κούνια, να δώ πως θα κουνάω την κούνια :lol::lol:

Και μένα μου άρεσαν όλα τα παπούτσια που βάλατε και συμφωνώ με τη Σταυρούλα ότι το να πάρεις ένα κλασσικό παπούτσι, είναι επένδυση.Εγω το εφαρμόζω αυτό στις μπότες συνήθως.Και γω τα τακούνια τα έχω καταργήσει αποτότε που δουλεύω στο Νηπιαγωγείο γιατί δεν βολεύουν καθόλου!!

Εμείς θα πάμε όπως φαίνεται στα Γιάννενα, όχι ότι έχει συνέλθει ο άντρας μου αλλά είναι καλύτερα και είναι ανένδοτος να μην πάμε και λόγω του ότι είναι πολύ δεμένος με την ξαδέρφη του που παντρεύεται και επειδή είχαμε πει να το κάνουμε σαν εκδρομή...Τώρα πως θα περάσουμε, δεν ξέρω...Με φαντάζομαι ξεμαλλιασμένη να σπρώχνω το καρότσι και να κρατάω και τον άντρα μου που θα έχει αστάθεια :lol::lol:

Βάζω και νέες φώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με αυτον τον καιρο δεν ξερω τι να παρω μαζι μου για τα παιδια..γεμισα μια βαλιτσα ευτυχως κ για τα τρια κ καλοκαιρινα κ χειμωνιατικα..ειδα τον καιρο..κρυο πρωι ζεστη μεσημερι κρυο βραδυ..οτι να ναι.ευτυχως που εχουμε παρκοκρεβατο εκει κ 2 ριλαξ απο την ανηψια μου κ δεν εχουμε να παρουμε κ απο αυτα..ολα τα αλλα ομως..πρεπει να τα μαζεψω τελευταια στιγμη..αποστειρωτες μπιμπερο κτλκ ο αντρας μου ετοιμαζεται να παει για ψαρεμα το σαββατο..κ μετα μου λετε να παω να μεινω στο χωριο..καλα ετσι κ δεν παμε εστω για καφε τουρμπο θα γινω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni :lol::lol: se fantazomai kai egw kapws etsi...

Ta koufwmata einai alouminia kafe me thermomonwtika tzamia...exw katharisei ta misa ws twra...einai kai polla kai den einai eukolo...4 mpalkonoportes sirwmenes, 4 megala parathira, h kainouria tzamaria twra kai mia porta me tzamakia apo panw mexri katw! Alla entaksei siga siga epanerxetai to spiti! Ariadni kai egw exw sullogi apo mpotes...mou aresoun paaara polu exw kollima...fantasou oti idi pira to prwto mou zeugari kai edw akoma exei zesti! Aurio feugete telika?

Kagouraki euxomai na min exei alli idea o antras mou giati tha katharizei monos tou!! Basika twra to mono pou menei apo bdomada einai na pame na broume ti tha baloume anti gia kourtina!

Ariadni telika h fwto pou mou esteiles enw einai polu wraio emena mou arese polu (exw balei kai se ena allo parathiro roman kai einai teleio), o antras mou to apekleise giati leei to roman an to baloume, epidi einai megali h tzamaria, otan mazeuetai pros ta panw tha pianei kamia 40-50 ekatosta to mazema kai tha prepei na skiboume gia na bgoume eksw...leme na koitaksoume auta pou einai san lwrides.

Genika kagouraki den kserw pws tha to ruthmisw me to mpoukali giati h dikia mou mporei na trwei kanoniko geuma ana 3-4 wres, alla kai endiamesa kamia fora trwei ligaki, oxi polu, alla etsi kamia fora ama mourmourizei ti bazw kai trwei...twra me to mpoukali den tha einai eukolo auto.

Koritsia den sas eipa...brika auti tin merenda karamel kai ekana pagwto...einai katapliktiko! Ws twra to kalitero pou exw kanei! Kai kanw sunexeia pagwto eidika apo tote pou gennisa trww kathe mera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μην με φαντάζεσαι έτσι γιατί θα φρικάρω!!! :lol::x Τελικά θα φύγουμε Σάββατο πρωι γιατί αύριο είπαμε να το ξεκουράσει άλλο λίγο το πόδι!

Οπότε έχω καλύτερη εικόνα στο μυαλό μου.Σάββατο πρωί με το μαλλί φτιαγμένο (έχω κανονίσει κιόλας το χτένισμα πανάθεμά με γιατί βρήκα ένα που μου άρεσε πολύ) να οδηγώ εγώ και ο άντρας μου πίσω, να ξεμαλλιάζομαι απο την οδήγηση, η μπέμπα να κλαίει, να κάνουμε στάση και να έχω να κατεβάσω την μπεμπα και τον άντρα μου, η μπέμπα χεσμένη και ο άντρας μου να μην μπορεί να πάει τουαλέτα μόνος του... :lol::lol: Ευτυχώς που μπορεί δηλαδή γιατί την Τρίτη τον έκανα εγώ μπάνιο :lol::lol:

Καλά θα κάνετε με τις λωρίδες, έτσι όπως το λές είναι πιο πρακτικό, να σου πώ την αλήθεια, η φίλη μου το έχει πάντα σηκωμένο αλλά πρέπει να είναι πολύ ψηλή η τζαμαρία.Είχα φανταστεί ότι βάλατε γκρι, δεν ξέρω πώς μου είχε κάτσει!

Όσο για τη μερέντα...πήραμε και την εξαφανίσαμε σε μία ώρα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη η μπισκοτουλα μεγαλωσει πολυ :D:D:D:D:D:D . Εκει με το καπελο ειναι κουκλα η γλυκουλα μου...... μπουτακια για ρουφηγμα μιαμ μιαμ μιαμ. Σουπερ τη βρισκω ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...