Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Tασία σας έπιασε τσίρλα;;;;;;;; Ξεπατωθηκες;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Για το Σαββατο είμαστε οκ;;;;;;;;;; :D:D:D

Πάνε διάβασε και άσε το ιντερνετ παλιοτεμπέλα!!!

Σίσσυ δεν ήμουν καλά γενικά! Φυσικά και επικροτώ την απόφασή τους! Τα υπόλοιπα δεν σας τα λέω γιατί έχουμε και θεούσες εδώ μέσα! Θου ευλόγησον!!! :lol::lol::lol:

αντε πάνε και ξαναέλα!

Το Αθηνα το έχω συνδέσει με ένα πρόσωπο συγκεκριμένο! Κατά τ 'άλλα είναι ωραίο όνομα! Αν δεν το είχε 'αυτή' θα ήταν ακόμη καλύτερο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λουκίααααααα με πεθανες με το Ορεστιάδα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γιατι δεν το λες Ροδοπη καλύτερα!;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αμαν με αυτο το Ορεστης! Εχει και η αδερφη μου απρόμοιο κόλλημα!

Ρε Γωγω και τι έγινε που είναι άλλο όνομα;; Αφου βγαίνει και απο το Χαρικλειώ! :lol::lol::lol::lol:

Και γιατι μωρη τον φωναζετε Ακη τον αδερφο με τοσο ωραίο ονομα;;;

Υπαρχουν πολύ ωραία ανδρικα ονοματα, αν κανεις αγορι ψαξτο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσόνι η μαμά μου έχει απαίσιο όνομα.....ΑΘΑΝΑΣΙΑ.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν κάνουμε αγόρι φυσικά και θα δώσουμε άσχετο όνομα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Η Ιάσονας ή Ορφέας... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κάτι τέτοιο τελοσπάντων....Και πως θα το ευχαριστηθώ για τον πεθερούλη μου..... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Αν είναι κορίτσι, δεν έχουμε συζητήσει...Αλλά λέω της πεθεράς μου που μας έχει βοηθήσει τόοοοοσο πολύ... :x:x:x:x:x:x:roll::roll::roll: Χαρά.. :mrgreen::mrgreen: Για την ακρίβεια Χαρίκλεια...Η μπορεί να δώσω και της μαμάς μου (συνδυασμός των δυο ονομάτων).... :roll::roll::roll::roll:

Νατάσα μουυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή τι να της δώσω;;;;Δεν έχω ιδέες....δεν αχολούμαι και με μαγειρική... :oops::oops::oops:

Την τρώει ρε...Εννοείται..Όχι βέβαια όλη...Αλλά από τη στιγμή που τη φτιάχνω λέω από μέσα μου "Μακάρι να μην τη φάει όλη για να φάω κι εγώ λίγο...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::@):@):@):@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O

:YMHUG:=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Ποσο σ'αγαπω που εισαι τοσο καραγκιοζακι κ γελαω!!!

Γμτ κοριτσια τι εχω παθει???οποιος εχει χιουμορ μπορει να με κανει οτι θελει!!!Το εννοω!!!! :P:lol::lol::lol::lol:

Αθανασια+ χαρικλεια?τι τρελλο γελιο μου επιφυλασσεις παλι μωρη!!!!??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάσαααααα μουυυυυυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::D:D:D:D:D:D:D:D

Μάντεψε.... ;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

Θα σε απογειώσω........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χαρίσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o)

Έτσι, ήθελα να βγάλω την Ιωάννα μου, αλλά αφού ήταν άρρωστος ο μπαμπάκας μου, έδωσα το δικό του... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ να βάλεις τα κορίτσια να διαλέξουν τι όνομα θέλουν για το αδερφάκι τους!

εγώ μια φορά που ρώτησα παλιότερα μου είπανε για κοριτσάκι να το πούμε "Φραουλίτσα" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::)):)):))=))=)):D

αγόρι δε θέλοουν οπότε δεν μπήκανε στον κόπο να διαλέξουν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα τον αδερφο μου τον λενε ακη...

κ βγαινει απο το..

ηφαιστιωνας!! :o:o:o:o:o:o

του παππού!

απο το γυμνασιο κ μετα ολοι οι φιλοι,ακομη κ η μαμα μου,ηφαιστο τον φωναζουν!

εγω επιμενω ακης!

μα..χαρισια;;;;;;;;;;;;;;;;πλακα κανεις,ε;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα δεν υπαρχετε....

σουργελα...!

ορεστιαδες και ροδοπες......πατε καλα?

τι θα της λεει ο γκομενος...."τι σου κανω ορεστιαδα μου?"

αλλα το ηφαιστιωνας ...για αντρα......!φωτια!

μα η Σισσι η θεουσα ¨τουμπανο"??????????????????????????????????

την επομενη θα περιμενω τον Π. ντυμενη καλογρια...

ααααααααααααααααα....πολυ περασει εχει το σεμνο...!

Ι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ να τρως πολύ μπρόκολο και τον φρεσκοστημένο χυμό πορτοκάλι να τον πίνεις το πρωί!!! ;)

το Κλειώ είναι και μόνο του, αλλά και από το Κλειωνίκη .....

Μάρκος και Παύλος και Στέφανος πολύ μου αρέσουν και μένα :D

Χαρίσια? :o:o:o:o δεν μου αρέσει!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώωωωω σου βρήκα!!! διάλεξε ένα από αυτά!!!

http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%9A%CE ... E%BA%CE%AC)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης για αμάξι που ψάχνετε, χθες έβλεπα διαφήμηση το μιτσουμπίσι τύπου τζιπ, 7 θέσιο!!! ;) ωραίο και καλύτερο από το κασκάι!!! ;)

Ιουλία =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αγαμέμνων=Άγης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ γέλιο έχετε ....εγω πάλι πολύ κούραση ....

Απο χθές βλέπω ενα πριξιμο με τον θάνατο του μωρού ...οκ και εγω στςναχωριθηκα και σκευτομαι τούς γονείς της ....αλλα αυτο ρε παιδιά έχει καταντήσει .....δεν θα σχολιασω τι ....σε καθε ομάδα 2,-4 θέματα για αυτο καθε λίγο ααι λιγάκι κάποια γραφει στην κατάσταση της γιαβαυτο ....σήμερα άρχισαν οι κίνησης σημπαραστασης, βαλεβστο τοίχο μπαλονια πετά μπαλόνι τοβσαββατο ...άσε το αλλ πόσες και πίκρες θα πάνε στην κηδεία!!! ........οκ μπορεί όλοι ναβεχουν δίκιο για ολα αυτα κιι εγω αα είμαι το στραβόξυλο, σκατοψυχο και ανάποδο πλάσμα που τα βλέπω κιι θέλω να κεράσω βατράχια ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι είσαι ξινή..... :twisted::twisted::twisted::twisted: Ούτε το Μαρτίνα σου άρεσε, θυμάμαι... :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Όχι Ηφαιστίονας ούτε εμένα μου αρέσει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία η Ιωάννα μου έχει ζαλίσει τον έρωτα να βγάλουμε την μπέμπα (γιατί μόνο μπέμπα θέλει) Ιωάννα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ξέρω 2 Μαρτίνες και οι 2 είναι.....η μία είναι φίλλη μας πολύ καλή, αλλά από εμφάνιση :mrgreen: χαλάει το όνομα, η άλλη λίιιιγο ξινή :mrgreen::mrgreen:

οπότε και εγώ σαν την Νατάσα με το "Αθηνά"!!! :mrgreen::mrgreen:

Αφρο όλα μέσα στην ζωή είναι, εγώ πλεον επιλέγω τι θα διαβάζω, δεν μπορώ να ψιχοπλακώνομαι πάντα....π.χ αυτό με το κοριτσάκι δεν το διάβασα! :? ....διάβασα όμως ένα άλλο με μια Γιαπωνέζα μάνα πώς, τότε που έγινε ο σεισμ΄ςο, προστάτεψε το παιδί της με το κορμί της....εκείνη πέθανε αλλά το μωράκι έζησε!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο αυτο εχω να πω

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω επιλέγω αλλα τι να κανω που το βλέπω παντού μπροστά μου!!

Ηφεστιονας λεγωταν ο φίλος του Μ.Αλέξαντρου ...πολύ ωραίο όνομα!

Εγω πιστεύω οτι το μώτι της Γωγω θα ονομαστεί Χαρα .......ναι είμαι σίγουρη οτι θα κάνει κορίτσι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα..κ εγω για κορη εχω προαισθημα..

ευχομαι να διαψευστουμε ολες ομως ,αντε μη βαρας! :lol::lol::lol:

αν κ ειμαι σιγουρη πως ,αν ειναι κοριτσακι,μολις το δεις στον υπερηχο,θα αρχισεις τα "ειναι τελεια με 3 κοριτσακια,παντα το ονειρευομουν,ειναι ονειρο¨κ ολα αυτα τα ομορφα κ θα ξεχασεις τα..τσουτσουνια! :lol::lol::lol:

αν παλι ειναι αγορι θα αρχισεις τα" ο αντρας των ονειρων μου,μετα τον γιωργο"κ αυτα τα ωραια..

οποτε..ο,τι κ αν ειναι..

τα ωραια θα αρχισεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! που λέτε για το φαγητά στα σχολεία....εδώ στην Ανατ. χώρα 8.000 παιδιά έπαθαν νομίζω γαστρεντερίτιδα ή δηλητιρίαση από το φαγητό που πρόσφεραν τα σχολεία :o:o:o:o

και έτσι από τώρα θα περνάνε από κόσκινο....και επρόκειτο για την μεγαλύτερη εταιρία διανομής φαγητού!!! :!::!:

ξέχασα να σας πω: στο σχολείο της Ρ. στο γκρουπ της, οι δασκάλες είπαν στον άντρα μου ότι από τα 24 παιδιά που έχουν μόνο τα 7 καταλαβαίνουν όλα και μιλούν και απαντούν κανονικά, τα 6 μόνο καταλαβαίνουν, δεν ξέρουν να απαντήσουν και τα υπόλοιπα δεν καταλαβαίνουν και δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με τις δασκάλες και τα παιδιά! :o:o:o

Καλέ η Γωγώ έχει κορίτσι σύμφωνα με τις στατιστικές του τρένου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηφαιστος καλε!οχι ηφαιστιο!! :lol::lol::lol:

πεθαιωωωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα καλα θα ταν το παιδι σας εγκεφαλικα νεκρο κα δινατε τα οργανα αλλου??????????/ :o:o:o:o:o αφου πεθανει ναι(αλλα δε γινεται)

διαφορετικα αλλος αποφασιζει :roll:

εγω ηξερα αγαμεμνονας κ το ελεγαν μεμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μου ακόμα και αγόρι να κάνω, τα κοριτσια για μενα είναι ξεχωριστά.... :oops::oops::oops: Δεν είναι το ίδιο...Και δεν το λέω μόνο για τώρα, αλλά και μακροπρόθεσμα.... :roll::roll::roll: Τα κορίτσια είναι ΠΑΝΤΑ δίπλα σου...Τα αγόρια από την εφηβεία και μετά γίνονται μαλακισμένα.... :?:?:?:?

Σόρρυ αγορομάνες, αλλά έτσι είναι.... :roll::roll::roll: Πάντα θα σας αγαπούν, πάντα θα σας λατρεύουν, πάντα θα ψάχνουν να βρουν γυναίκες σαν εσάς, αλλά από μια ηλικία και μετά θα σας έχουν γραμμένες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι η Βίκυ όμως έσπασε τις στατιστικές του τρενακίου.... [-([-([-([-([-(:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μια μέρα σε σκεφτόμουν που με πήρες τηλ στο μαιευτήριο όταν γέννησα το Μαρτινάκι μου... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Και είχα συγκινηθεί.... :x:x:x:x:x:x:x:x

Αφρο κι εγώ κοινοποίησα σύνδεσμο με το κοριτσάκι.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Εγώ παρακολουθούσα το μπλογκ που και που και πραγματικά συγκλονίστηκα αν και αναμενόμενο.... :cry::cry::cry::cry::cry: Και σκεφτόμουν τους γονείς.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Θούληηηηηη :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Έλεγα να ανοίξω εγώ τρενάκι που δευτέρα έχω αυχενική.... 8-)8-)8-)8-) Η Σίσσυ εξάλλου γεννάει 23/11...Ουυυυ..Έχει ακόμα καιρό.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...