Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Τασια παρε αγκαλια τη χεστρα..και γραψε μας απο εκει..θα μας εχεις κυριολεκτηκα χεσμενες... :lol::lol::lol::lol:

Παρτηνα καλε...σηγα..και τη εγινε..εγω τη δικη μου την ξεθαψα στην Χαλκιδικη για να ρωτισω τη δοσολογια του τομπρεξ..χχαχαχ

Ζωη ποτε λετε να ξεκινησετε για το δευτερο νινι;;;...

ΚΟιτα..δεν ξερω αν δεχονται η οχι..παντως ενος συναδελφου τα παιδι απου τα πηγαινει σε δημοσιο στο Πανοραμα και που κανει ομοιοπαθητικη και δεν εχει κανει τα περισσοτερα εμβολια..οταν ηρθε κλιμακιο γιατρων απλα σημειωσε οτι το παιδι δεν εχεικανει καποια εμβολια..

ρε παιδια..δενκολαω σε αυτο..αλαλ λεω ΕΑν δεν γουσταρα να κανω εμβολια...για τους δικους μας λογους...

δε θα μας παρουν ουτε νηπιαγωγειο;;;..εβραματο που ελεγε και η γιαγια μου..

το εχεικανει...πριν περιπου 18 μηνες...τι με πρηζουν;;;..το θελε και τελευταιου εξαμηνου..σωπα καλε..

να αυτο το νταβατζιλικι μου τη δινει...

και καλα νοιαζετε για τη δημοσια υγεια..

για παιδιατρο μιλαμε..αμα νοιαζοταν οι παιδιατροι για τη δημοσια υγεια..οσο νοιαζονται για τη τζεπη τους...

να σας πω ποιο ειναι το κατα τα αλλα υγειηνο προιονο εγκεκριμενο απο τον παιδιατρο..

Δευτερα-κουλουρι

Τριτη - Πεμπτη Ψωμι με βιταμ και μελι

Τεταρτη τσουρεκι

Παρασκευη ψωμι με κασερι.

Μεσα στην ποικιλια βιταμινων και γευσης...

δενειναι οτι απαγορευουν τα γαρηδακαι και σοκολατες και εγω η τρισαθλια επιμενω να τα φερνω...μιλαμε για ιατρικες πραξεις..και δε συναινω...

αη σιχτιρ πια...που θα μου στερισει ο μ@λ@κας τη δωρεαν παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααα...Τι κάνετε;;;Δεν είμαι καλά...Έπεσα ψυχολογικά...Δεν μπορώ να διαβάζω για μωράκια που "φεύγουν".... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Είναι πολύ άδικο ρε γαμώτο..Και με τίποτα δεν μπορω να έρθω στη θέση των γονιών τους....Ούτε να το σκεφτώ δεν τολμώ.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Δε γράψατε πολλά...

Μωρή Βίκυ δε γράφεις τιποτα...Σε ρωτησα για την Μ-Ι.. :twisted::twisted: Πώς τα πάει σχολείο;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Είχε θέμα με προσαρμογή;;; :roll::roll::roll:

Ρε Αρτζι δώσε και σε μενα καμια ιδέα...Τι να κάνω με τα δωμάτια των παιδιών;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σκέφτομαι να μπει το νινί μόνο του και τα κορίτσια μαζί...Η Ιωάννα ανυπομονεί να αρχίσει να κοιμάται με την Μαρτίνα και η Μαρτίνα τρελαίνεται να είναι στο δωμάτιο της Ιωάννας...Αλλά ρε γαμώτο το κρεβάτι της Ιωάννας ηθελα να το κάνω παιχνιδότοπο...Σπιτάκι από κάτω.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Καμία ιδέα για να κάνω και κουκέτα και σπιτάκι;;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα πουλί'μ τι έχεις;;;; :roll::roll::roll::roll:

Ζωιτσα καλημέρα...Πως πάτε;;;Αποθηλάσατε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αφρο θυμάμαι τη φωτο που είχες βάλει...τέλεια ιδέα...Εμείς πάντως στην κούνια μας κάναμε απόσβεση... :lol::lol::lol::lol::lol:

Στάσα ultra levur ηλεκτρολύτες.... ;);););) Αυτό συστήνει σε εμάς ο παιδίατρος...Πωπω φαντάζομαι τι θα περνάς... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αγκαλιά με τη χέστρα...Εγώ δε γίνεται να κολλήσω να χάσω τα κιλά που πήρα το καλοκαίρι;;;; :oops::oops::oops::oops::oops: ήμουν 63, πήγα 66 και τώρα με εγκυμοσύνη πήρα ήδη 1 κιλό...67... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και ήθελα να επανέλθω στα 63...Αντε 65.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα καταλαβαίνω τι λες...Αλλά μην επιμένεις μωρέ...Ξέρω 'γω... :roll::roll::roll::roll:

Και κάτι άλλο ήθελα να πω αλλά δε θυμάμαι.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ο κώλος σου εκπέμπει "μει ντει, μει ντέι " χαχαχαχα

περαστικά ...άντε θα χάσεις κανένα κιλό! ....το έχεις ανάγκη!! Χαχαχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αδερφός μου εδώ και κανα δίμηνο τα έχει ξαναβρει με την πρώην..Ήταν μαζί 1,5 χρόνο περίπου...Χωρισαν για κανα εξάμηνο...Αυτός τα έφτιαξε με άλλη και αυτή τον κυνήγησε και τα ξαναβρήκαν...Ο αδερφός μου βέβαια ήταν τρελά καψούρης μαζί της...

Κι εγώ τη συμπαθώ πολύ τη συγκεκριμένη... :mrgreen::mrgreen:

Μάλλον πάνε για σοβαρά.... :mrgreen::mrgreen:

Κανόνισε λοιπόν ο brother ταξιδάκι Λονδίνο για Πρωτοχρονιά...5 μέρες...Έκπληξη στην κοπελιά...Και η αλήθεια είναι οτί ζηλεύω λίγο.... :oops::oops::oops: Με την καλή εννοια βέβαια....

Εγώ ούτε μπορώ να αφήσω 2 παιδιά και να πάω Λονδίνο με Γιώργο ούτε τα λεφτά εχουμε βεβαίως βεβαίως... :(:(:( Ποτε θα τα καταφέρουμε άραγε;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ποτέ!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ούτε εσείς και ούτε κι εμείς :mrgreen::mrgreen:

Και μη μάθω για καμιά από δω μέσα ότι κανονίζει ταξιδάκι [smilie=cwm21.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=protest.gif] γιατί θα ζηλέψωωωωωω

Γωγώ κούκλα ρε η κοπέλα του αδερφού σου :x:x:x να το πάρει το κορίτσι

εσύ στ' αυγά σου ρε μου θες και Λονδίνα με την κοιλιά στο στόμα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μωρε Γωγω με 3 παιδια θελεις ταξιδακια!Οταν θα βγειτε συνταξη! :lol::P:P:P

Βρε σκατουλες με δουλευετε ε?! :lol: εγω αποκλειεται να χασω κιλο!Πιο πολυ τρωω! ;) αλλα οποια θελει να την κολλησω ας ερθει για αγκαλιες! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρε Γωγω..με τα λεφτα που θα εξυκονομιζω..θα παω καμια εκδρομουλα- για ταξιδακι δεν φτανουν- με τα παιδια μου...

ρε συ..δενξερω..ειλικρινα...

σκεφτομαι να του πω αυτο με την ομοιοπαθητικη...τσατιζομαι που ενας ηληθοος μου στερενι το δικαιωμα στην δωρεαν εκπαιδευση..

εχω πορωθει τοσο πολυ που ετσι μου'ρχετε να παω εγω να τον παρω απο το παιδικο και να γινουμε μαλλια κουβαρια...

Κοιτα..μπορεις να κανεις τα κρεβατια στιλ γονια...περιμενε να βρω κατι και να σου δειξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε τι ηλεκρολυτες ;;;;;;σμεκτα;;;;;;;;;;

αγγλικα μιλας :lol::lol::lol::lol:

περαστικα καλε :x

κανα λαπαδακι;....μονο κωλοπιλαλα εχετε;

αχ φανταζομαιτην αννυ να τουρλωνει πωπουδακο ..... :x

ελπιζωνα μν ειναι γαστρεντεριτιδα....

γωγουλα ναι αποθηλασαμε 22 σεπτεμ.τελευταιος θηλασμος...αχ παμε για αλλα τωρα!

επισης μν χαλιεσαι με τις αλλες...τοσα καταλαβαινουν τοσα κανουν....

νατασσα υπο παρακολουθηση με τηνελενα λοιπον αλλα ολα φαινονται καλα!περαστικα στο μιχαλακη :o

ευχοαι να μ ειναι τπτ!

χρυσα κοιτα κυριαη αδιαθετησα κ την 21 του κυκλου θα κανω μια ενεση για καταστολη κυκλου,μετα την ενεση μουπε θα αδιαθετησω παλι θα κανω κατι εξετασεις αιματος για οιστρογονα κ θα ξεκινησω κατι χαπακια για προετοιμασια ενδομητριου...ε μετα παρακολουθηση με υπερυχο κ την καταλληλη ωρα τσουπ θα γινει η τοποθετηση!δλδ θα παμε λογικα μεσα νοεμβρη....α πρεπει να παω να γραψω κ τα φαρμακα....

αυτα.....αν τα θυμαμαιμε τη σωστη σειρα....μου ταχει γραψει κιολας αναλυτικα γιατι στανταρ θα τα ξεχασω μεχρι να ερθει η ωρα! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Ζωιτσα..καλη επιτυχια πουλιμ...

αχ παιδια..το πα το ψεμμα μου και ειμαι να σκασωωωωω..

αχ..ελπιζω να μη μου γυρισει μπουμερανκ η ολη ιστορια...

δεν τα παω καλα με τα ψεμματα...

βεβαια ο Γκεμπελσ ειχε πει πως οσο πιο μεγαλο το ψεμμα..τοσο πιο πιστευτο γινετε..

αλλα αμφιβαλλω αν θα συγκινιθει ο φραγκοκιλερ γιατρουδακος για ενα παιδι που δεν ακολουθει την περπατημενη..

πφφφ...δεν αντεχω αλλο...

αη στο καλο πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες...κ που ρωτησες.. :x

τουπες δλδ οτι κανετε ομοιοπαθητικη;

ελπιζω ολα καλα να πανε!

μονο μν το ξεχασεις.. :?:lol:

αντε καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..ζωη...θα εχω και αυτο..χαχα...

θα με παρουν καμια φορα και θα πω δωστε ντεπον...χαχαχ...

και θα μου πουν..μα αφου κανετε ομοιοπαθητικη...χαχα..

αχ..να γιατι δεν τα παω καλα με τα ψεμματα...εδω ξεχναω τα πραγματικα περιστατικα..θα θυμαμαι τα ψεμματα ;;;;

αχχχχ....

τεσπα... ευχομαι να το πετυχετε με την πρωτη ξερω πως ειναι να εχεις αυτο το αγχος..και ας μην ειχα δυσκολιες με τα δικα μου.

Τασια ακομα τσιρλιπιπι κανεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μήπως είσαι έγκυος και σε έπιασε ολο αυτο με το εμβολιο!!?? Χαχαχα εμμονή!!!!

Εμένα με έπιασε η νοικοκυροσνη μου και έχω φέρει ολο το σπίτι άνω κάτω .....μετέφερα την συρταριερα απο τον έναν τοίχο μπροστά απο την τζαμαρία (μεγαλη διπλή μπαλκονοπορτα 3 μέτρα) και θα πάω στην θέση της την βιβλιοθήκη (μαλλον αύριο σήμερα ψωφισα) και μετα θα φέρω την κούνια στην θέση της βιβλιοθήκης .....

Καθάρισαν και αλλα 2 -3 πράγματα ......με έχει πιάσει εργοσιομανια!!!!

Ζωη άντε με το καλό και με την πρώτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο με την καμια δενπαιζει...

αλλα ο Ο εχει πει πως οταν ημουν εγγυος στον Ζαν..ημουν η τελεια συντροφος και γυναικα..

και εαν ειναι να ειμαι ετσι..θα με γκαστρωνει καθε χρονο μπουχαχαχαχ..θα θελε....

Δεν ειναι η εμμονη με το εμβολιο...ειναι η ΑΠΑΙΤΣΗ ενος γιατρου..για κατι που δενε ιναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ....

και αυτη η απαιτηση να μου στερει τη χριση του δικαιοματος μου...

χεστηκα για τα εμβολια..εδω εχουμε κανει και αντιγρηπικο..λες να κολλαω στο μαντου καθαυτο;;;;

που δεν ειναι ΚΑΝ εμβολιο...

Μπραβο πουλακι μου με την κριση νοικοκυροσης..

εντομεταξη..οταν εχω τετοιο αγχος και κομπο στο στομαχι...δεν μπορω ουτε να φαω...

ο πεθερος ακομα δεν εχουν φτασε ισπιτι να ρωτισω πως τα πηγε ο μικρος και πως ηταν..αα..και το καλυτερο;;;; αυριο και μεθαριο..εχουν σταση εργασιας...

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...που λεει και το τρενακι μας ο Τομας οταν πατας το σωστο κουμπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίαααα το ξέρω ρε ότι δε θα πάμε ποτέ ταξιδάκι.... :cry::cry::cry: Εκτός αν κερδισουμε το Τζόκερ.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν είναι πολύ όμορφη η νυφουλα μου;;;; :x:x:x Είναι αυτή από τη συναυλία του Φοίβου...Εκτός από όμορφη είναι και πολύ καλό κορίτσι.....Κάνουμε τρελό παρεακι....Την αγαπώ πολύ..Και αυτή το ίδιο..Και κυρίως λατρεύει τα κορίτσια μου και δη την Ιωάννα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:Καλά να δεις έναν αδερφό που έχει...Κόλαση.... :o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops:

25-26 χρονών...Αμα τον δουν Βίκυ, Στάσα, Χρύσα θα τον ξεζουμίσουν.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφού ο Γ. όταν συναντιόμαστε τον λέει "Κόλαση" και μου λέει μπροστά του...."Γωγούλα αν δεν ήσουν παντρεμένη θα το έτρωγες το μωρό ε;;;:" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και λέω εγώ "μπαααα...τον ξέρω από τοσο δα παιδάκι...Αν ήταν θα τον είχα φάει πριν από σενα...Αλλά ότι είναι κόλαση είναι..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βλέπετε πόσο ανοιχτοί είμαστε ε..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βασικά είναι από τη Θήβα τα παιδιά και τα ξέρω πολλά χρόνια...Δεν καναμε ποτέ παρέα, αν και έχει τύχει να βρεθούμε σε κοινή παρέα, αλλά πάντα τα συμπαθουσα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα μωρή είπες τέτοιο ψέμα;;;; :o:o:o Και όταν πας μωρή το βιβλιάριο του παιδιού στο σχολείο δε θα δουν ότι έχεις κάνει τόσα εμβόλια;;;; :?:?:?:?:? Επίσης, δε μου έβαλες φωτο από τα κρεβατια που λες... :twisted::twisted::twisted:

Ζωούλα μπαμ μπαμ αποθηλάσατε... :D:D:D Μπράβο...'Άντε και στα δικά μου... :lol::lol::lol:

Και καλή τύχη με την εξωσωματική...Να πάνε όλα τέέέέέέλεια και να μείνεις με την μια εγκυούλα.... ;););) Δεν ήξερα ότι θέλει τόσο μεγάλη διαδικασία.... :?:?:?:?:?

Να σε ρωτήσω όμως κάτι.... :oops::oops::oops: Μη με παρεξηγήσεις...Έχετε κάνει ελεύθερα;; :oops::oops: Ξέρω αρκετές περιπτώσεις γυναικών που ενώ έκαναν με εξωσωματική το πρώτο τους παιδάκι ή δίδυμα, μετά έμειναν έγκυες φυσιολογικά... :shock::shock::shock: Η δεν παίζει κάτι τέτοιο με εσάς;;;; :oops::oops::oops: Σόρρυ που ρωτάω, ε;;;; :oops::oops::oops::oops:

Η αρτζι σήμερα απούσα...Έχει όλη την οικογενεια εκεί μαζεμένη.... :lol::lol::lol:

Στάσα πως πας;;Σκατοπλημμύρα;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλινι ειπα πως ξεκινησαμ εθεραπεια απο περιση τον Νοεμβριο..που ολοκληρωσαμε τον βασικο εμβολιασμο..θα θα την 0τελειωσουμε τον μαιο περιπου ..

ειδες ..ουτ εο Γκεμπελσ τετοια φαντασια..

αχ..παιρνωτηλ...δενβρικα ρε φωτοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ένα τέτοιο κρεβατάκι ονειρευόμουν για τα κοριτσάκια μου.... :cry::cry::cry::cry:

http://www.artisticsensations.com/product-p/829.htm

Τώρααα;;;;;;;

Να σας πω κάτι να μου πείτε γνώμες...Ο 1ος όροφος του σπιτιού έχει τρεις κρεβατοκάμαρες...Οι Αθηναίες που έχουν έρθει ξέρουν...Είναι βέβαια μικρές.... :twisted::twisted::twisted:

Και ο Γιώργος μου λέει να αφήσουμε τα παιδιά εκεί (1 κρεβατοκάμαρα για κάθε παιδί) και εμείς να ανέβουμε από πάνω ακριβώς που είναι η σοφίτα.... :roll::roll::roll::roll: Είναι πολύ μεγάλη η σοφίτα μας, κανονικό δωμάτιο....Και έχει και μπάνιο δικό του...Αλλά τα καλοκαίρια δεν μπορείς να ανέβεις πάνω από τη ζέστη..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και αυτό με κάνει να σκέφτομαι αρνητικά..... :?:?:?:?:?:?

Εσείς τι λέτε;;;; :roll::roll::roll::roll:

Καθεις με τον πόνο του.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω αφου μπορεις..να πας πανω και να βαλεις κληματιστικο..καλα σε λεει η Αφρο..μη το συζητας ΚΑΝ...

Λοιπον..πηρα στον παιδικο..

καλα θα γινει Ο χαμος..

το τι ειναι η Γωγω μπροστα μου...πφφ...αρσακειαδα...

Θα φαει και ο Γιατρος τους μια ωραιοτατη καταγγελια στον Ιατρικο συλλογο..θα κανω και αναφορα στο Ενικος και στον Σκαι να μου απαντησουν επισημα απο τον Δημο οι π@π@ρες..

οχι τον Χ δεν τον στελνω...240-240..χεστηκα...δεν αξιζει να χαλασω την ψυχικη μου υγεια...

και ας μη παμε ουτε εκδρομες ουτε τιποτα...

τα καταφεραμε μεχρι τωρα...θα τα καταφερουμε και φετος..θα κοψω απ'ωπου αλλου μπορω...

Μ@λ@κες...

μ'αρεσει που η αλλη μου ειπε να ξεκινησουμε δοκιμαστηκα..και αυριο και μεθαυριο θα εχουν σταση εργασιας που θα ειναι και διαρκειας...

εμ γι'αυτο αδειασαν και τοσες θεσεις....

Μου ειπε και κατι ο πεθερος μου που με εκανε ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Γωγώ μπροστά σου αρσακειάδα;;;;; :o:o:o:o:o Ε όχι αγάπη μου.... [-x[-x[-x[-x[-x[-x

Αυτό δεν παίζει.... :-q:-q:-q:-q:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι εγινε καλέ;;;;; :?:?:?:? Για πες...

Σισσόνιον τι εχεις μωρή;;;;Γιατί δε γράφεις;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ πες για το μπαλετο ρε τι κάνουν?

Πήρατε στολή? Πόσο πάει το μαλλί?

εμείς 75 και οι 2 και δώρο η εγγραφή μας είπε και πρέπει να πάρουμε στολή τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...