Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Καλε αργυρω γιατί ειναι τόσο κακό που του αρέσει? δεν σημαίνει πως το ταΐζουν κάθε μέρα εκει, μπορεί να το πήγαν μια φορά, η αραιά κ που να πηγαινουν να του παίρνουν κατι κ να του αρέσει η όλη διαδικασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσιώ τι διάβαζες τότε που ήσουν έγκυος στην Χ.? :geek: υποθέτω όχι θεολογία :mrgreen::mrgreen:

Φρανίτα :o:o:o:o:o:o

και η Ρ. της λες "όχι" και συνεχίζει το δικό της, της "μη" και πάλι το δικό της!!!

μπορεί να πρέπει να το πω και εγώ καμμιά 10ρια φορές!!! :evil::evil::evil:

νομίζω ότι τρώει εκεί πολύ συχνά γιατί κάθε φορά που πηγαίναμε να φάμε παγωτό τους βλέπαμε εκεί!! :?

καλά για μία φορά και δυό, αραιά και πού!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ξέχασα να σχολιάσω πριν εγω δεν θα πλήρωνα, Ελικρινα, με εκνευριζει που το δέχεσαι όλο αυτο...

Σισσιω και εμένα με εκπλήσσει η εξυπνάδα του Σεμπ :oops: αλήθεια ...σε νιώθω!!!!

Ασχετο αλλα ο σεμπ κοιμάται τωρα κ ακούω ροχαλητο...κακό σημάδι, Ωχ οταν αρχίζει αυτο ακολουθεί βιυλωμενη μύτη κ ίωση απο το σταθμό...Δεν θα το άντεξω, αρρώστησε την πρώτη εβδομάδα που πήγε, θα άρρωστησει κ την δεύτερη?????Θα πεθάνω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σισσυ...με μενα νευριαζεις και οχι με τον στενοκεφαλο πεισματαρη Τοξοτη αντρα μου;;;;;

εγω τα εμαθα κατοπην εορτης..και σφαχτηκαμε..και εφυγα απο το σπιτι..αλλα αλλαξαν πολυ λιγα..δυστιχως...

τωρα τι πρεπει να κανω...να διμηουργισω τραυμα στα παιδια μου...

ηθελα να ξερα αυτη η μανα του δεν σκεφτεται οτι μας δημημιουργουν προβληματα;;;;...

Τεσπα..αφιεστε το....ακρη μαζι τους δεν βγαζεις...

αν θελω οριστικη λυση...θαπρπει να προβω σε οριστικη...ρηξη...

Δυστιχως δεν μπορουν να μεταβιβασουν το σπιτι γιατι δεν εχει εξοφληθει..μη νομιζετε οτι δεν εχουμερηξει απειρουςκαυγαδες...

ειχα παει μαλιστα μια φορα και μονη μου στην τραπεζα και τους το εξηγησα...

λενε οτι θα μας μεταβιβασουν τον οροφο μας και την ισογεια γκαρσονιερα...

αλλα ο οροφος της κορης τους..εξακολουθει ναειναι δωρεαν.

και ο αντρας της ακομα και οσα βαλανε μισα μισα...δεν θα τα διεκδικισει...

τεσπα..τωωρα μπαινω σε αλλαχωραφια μου δε με αφορουν.

Φραν και ο Χ εχει φαει χαστουκι για κατι τετοιο....και ηταν και δυνατι...τον λοιπηθηκα μετα..αλλα λοιπομουν καιτον μικρο που μπλαβιασε απο το κλαμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Αργυρουλα ουτε εμεις βαζουμε χρηματα στον λογ/σμο της Χ, βαζουμε όμως τα χρηματα που της κάνουν δωρο οι παππουδογιαγιαδεσθειοι της, όσα μαζεύονται μεσα στο χρόνο. Τα βαζουμε πρωτα στον κουμπαρα της και μετα καθε χρονο τα καταθέτουμε, μαζί με όσα κέρματα μας έχει αρπάξει το κλεφτρόνι από τσέπες, τσάντες κλπ. Καλα αν βεβαια κανεις το λάθος και αφησεις ευρω σε τραπέζι, πάσο κουζίνας κλπ αντε ψαξε να το βρεις! :D

Επίσης στην Χ δεν διάβαζα τίποτα, αλλα ακουγα πολύ χεβι μέταλ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φραν ελπιζω να μην αρρωστησει πάλι ο μικρός ρε συ και να ροχαλίζει απο κούραση! :D Χαίρομαι που με νιώθεις! :lol: Θελω να σε ρωτησω μερικα πραγματακια για Αυστραλία ρε συ. Το σκέφτεται πολύ σοβαρά ο ξαδερφός μου (αρχικα σαν σπουδαστης). Είναι τοπογραφος μηχανικός με μεταπτυχιακό απο Λονδινο στην δορυφορική φωτογραμμετρία με προϋπηρεσία στην Ελλάδα. Θα ηθελα εκ μερους του κάποιες πληροφορίες.

Χρυσάκι μου σόρι ρε που νευριαζω μαζί σου, αλλα νιώθω οτι ανέχεσαι πάαααααρα πολλά. Προσωπικά θα τον πιεζα τον συζυγο , αν μου εκανε τετοια μπινια, οικονομικα. θα εδινα στο σπιτι τοσα οσα θα εδινε και εκεινος. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιυ και εγω που ακουγα τονκαρυοθρασυτη...μη νομιζεις...χαχαχαχαχα...

Θα φταιεει που εβλεπα SCI οσο ημουν εγγυος και θηλαζα που ο Χ ειναι τοσο χεστης....χαχαχαχαχα...

Κοιτα..δινει λεφτα, δεν μπορω να πω..αλλα με τι ανταλαγμα...

λειπει πολες ωρες απο το σπιτι...κανει δικες του δουλιες..αλλα επειδη θελει να ειναι νομιμος τις κανει μεσω εταιριας..οποτε το καθαρο οφελος ειναι σιγκριτικα μικροτερο..

Απλα ειναι πολλα τα εξοδα μας, τωρα δε που τους κανανε και μειωση...βγαζει ισα ισα το δανειο και τα εξοδα του...βενζινες κλπ...

Σου λεει μετα θα μου μινει το σπιτι και το μισο οικοπεδο στη Χαλκιδικη...

Αλλα δινει 50-100 ευρω την ευδομαδα για ψωνια..

τωρα..βαλε παιδικος...χαρατσια...λογαριασμοι...πετρελαιο..δικες μου βενζινες..δεν ειναι και λιγες....φαγητο...κινητα συνδεση εχουμε αλλα δε μιλαμε πολυ..σταθερο εχουμε σιτα απεριοριστα οποτε με22 ευρω μιλαμε οσο θελουμε καιεχουμε και νετ...αλλα κατι οι γιατροι..κατι εξτρα που βγαινουν...πουφ...

Δοξα το θεο λεω..ακομα ειμαστε καλα...μακαρη να ειμαστε παντα ετσι..αλλα ανθρωπος ειμαι..το μπανιο θελει ανακαινιση...η κουζινα επισης..το σπιτι εξωτερικα θελει βαψημο..το αμαξι μου μεγαλο σερβις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααα

καλα εχω ενα πονοκεφαλο σημερα κουδουνι!

τι κανετε;

βικυ καλυτερα η μιρκη;εσυ πως εισαι;νιωθεις καλυτερα;

χρυσα μου με ολη το θαρρος αγαπη νομιζω δεχεσαι πολλααααααα...

κ θα σπασουν τα νευρα στ τελος

δλδ πληρωνετε για ενα σπιτι το οποιο κααααααποτεθα σας το γραψουν;;

ουσιαστικα για το σπιτι σας τα δινετε;δν εχω πολυκαταλαβει...

δλδ τι ποσο του μισθου του διαθετει ο αντρας σου καθε μηνα για τους συγγενεις του;

κ τι θα πει οτι δουλευεις δουλευεις για σενα την οικογενεια σου

οχι για συντηρεις 2 σπιτια κ οποιον εχει αναγκη ...σορυ κιολας!

σισσιω γιαπες τι εδειξαν οι εξετασεις;ε την εξεταστικη κανα νεο;φιλια

μαρακι βαλτε γουατσ απ!σωζει κοσμο!!!!!!

γιαπες τους αρεσε στο μπαλετο;

λενακι δλδστην γερμανια ολα τα παιδακια ειναι εξωστρεφη κ σουπερ κοινωνικα;κουκλι ο γιωργακης;

ηθελα να ρωτησω στη φωτο παει να θηλασει;

ιουλια θουλη βενι νατασουλες μιτσακι παναγιωτα φιλια!

νατασουλα ηθελα να πω σιδερενια η μικρη!ενταξει η πληγη στη γαμπα;το πατησε το ποδαρακι της ;

σε λιγες μερες ειναι κ το ραντεβου σας ετσι;φιλια!

αναστασια τι κανετε;για πες ολα καλα η αννυ στον παιδικο ε;

καλε το ξερω οτι δν κοροιδευεις!εννοειται πως κ γω γελαω το γελιο ειναι ζωη.....

θα βρεθουμε αυτην τη βδομαδα;ελπιζω ναι μας λειψατε!φιλια πολλα!

α για το κρεβατι που ρωτησες δυστυχως δν εχω ιδεα!

νατασουλα κ γω εχω διαβασει οτι το slow cooking διατηρει τα θρεπτικα συστατικα των τροφων

οτι δν καταστρεφονται με τις υψηλες θερμοκρασιες....κ γω τοβαζω να παρει βραση κ χαμηλωνω στο 5συνηθως

για πες ειστε καλυτερα;τα κοριτσια;

γωγουλα οκ ολοι περναμε φασεις που μετανιωνουμε....

μν συγκρινεις τον εαυτο σου με αλλες μανουλες!μν εισαι αυστηρη με τον εαυτο σου!

εισαι εγκυουλα,οι ορμονες ,οι πολλες ωρες δουλειας απο οτι εχω καταλαβει,2 παιδια,ξενυχτια θηλασμου.....ο καθενας εχει τα ζορια του,τα ορια του,το ταμπεραμεντο του,δοξα τω θεω δν ειμαστε ολοι ιδιοι.......

ασχημες φασεις περναμε ολοι,τα παιδια μας καταλαβαινουν πιο πολλα απο οτι νομιζουμε κ νιωθουν οτι τα αγαπαμε

καλε μηπως σε ψιλοτσιτωσε κ η δασκαλα που σου ειπε οτι ειναι ανυπακουη ε;

σε φιλω κοριτσακι τελεια με τη δουλεια!

φραν ζορικο αντρακι κ ο σεμπ ε;χαχαχα

ελπιζω να ν αρρωστησει παλι....φτουφτου

εγω σημερα την εβαλα στο δωμστιο για 2 λεπτα μεχρι να ηρεμησουμε κ οι 2...

στην καρεκλα εκλαιγε-γκρινιαζε αλλα εκατσε....

σορυ κιολας αλλα δν παρακαλω να βγουμε απο το αμαξι για 15 λεπτα με το ρολοι.....

κ μετα αλλα τοσο για να βγαλουμε παππουτσια κα αλλα τοσο για να ανεβουμε οροφο!!!!!!

ουτε να φωναζω ουτε τπτ.....

λοιπον σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Ζη..εγω σε τετοιαθεματα..δημοκρατηκες διαδικασιες...2-3 φορες οηγε να μου κανει κονξεςο φοφος...τη μια πηγε στο σχολειο με τις πιτζαμες...την αλλη μετις πανοφλες...την τριτη θα πηγενε και με την πανα...

σημεραπαληκλαψουρηζε οτι δεν του αρεσε το σορτσακι..πφφφ..το φορεσε ειπε και ενα τραγουδι..χωρις φωνες..

αλλα στονφοφο..αυτο πιανει..δηλαδη αν του πεις..Χριστοφοροε η μαμα φευγει..εσυ τι θα κανεις;;;...τσακιζετε να τρεξει..στον Γιαννη..θα πρεπει να βρω αλλα κολπα..πιο τσαουσης θαραλλεος και ανεξαρτητος ατος..παριστανει το αφεντικο..αλλα και πιοεξυπνος απο τονΧ..πιο χαρισματικος..θα πρεπει να βρω αλλον τροπο προσεγγυσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μόνο ο αιματοκρίτης είναι το πρόβλημα? :?

Ζωή :lol::lol::lol::lol: γελάω για την τιμωρία, άντε να βάλεις την Ρ. στο δωμάτιο δεν υπάρχει περίπτωση να καθήσει....αν την βάλει ο άντρας μου θα καθήσει :twisted::twisted::twisted:

αύριο τα υπόλοιπα :mrgreen:

καληνύχτα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κ απτοοητη συνεχιζωωωωωωωωωωωωω

χρυσα καταλαβαινω με ποιο σκεπτικο πληρωνει τοδανειο

σου λεει δικο μας θα γινει γονεις μου ειναι δν θα μου τη φερουν....

το θεμα ειναι μν μετα την αποπληρωμη του δανειου ξεκινησουν κανα αλλο παραμυθι

τοτε που θα πρεπει νασας το γραψουν.......

το χειροτερο για μενα φαινεται να ειναι οτι μπερδευονται

τι ωρα θα κανεις τα παπουτσια,που θα δωσεις ταρουχα κτλ

αργυρουλα μου φιλακια

για το διαβατηριο ηθελα να πω οτι το δικο μου ητσν οντως ετοιμο τοτε που μου ειχανπει

δλδ ειχαν πει τριτη παρτε τηλ να ρωτησετε αν ειναι ετοιμο κ οντως ηταν :shock:

βνετια δν σε ξεχασα..........μν αγχωνεσαι βρε

τωρα τα ειδα

α χρυσα κ γωτο κανω αυτο]

αν δν ερχεται λεω οκ μαριευη εγω τωρα φευγω αν θελεις μπορεις να καθησεις

τις περισσοτερες φορεςπιανει...σημερα ομως οχι :lol::lol:

οντως καθε παιδι θελει τα δικα του!θα τα βρεις εννοειται τα κουμπια του δν σε φοβαμαι εσενα!

αργυρω καλα κ μενα με εξεπληξε !!!!!!!

που καθησε εννοω αφου καθε 3 κ λιγο πηγαινα να δω αν εχει φυγει αλλα καθοταν εκει κ μιρλαααααααααα!

μετα της ειπα ελα τωρα στη μαμα να κανουμε αγκαλιες κ ηρθε σφαιρα!

ποιος ξερει τι σκεφτηκε κ καθησε!πραγματικα απορησα κ γω!

ολομε εκπλησσει αυτο το παιδι! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα έβαλα για ύπνο.

ο Μανώλης είναι σαν τον Σεμπ ....πισματαρης ....ο Π είναι πολύ παραπονιαρης και ξεροκέφαλος ......και τα δυο είναι ξεροκεφαλα, αν τούς μπει κατι στο μυαλό .....τωρα που το σκευτωμαι ο Π στο μόνο που διαφέρει είναι οτι κλαίει για το παραμικρό πιστεύω οτι θα γίνει σαν τον μανώλη, πισματαρικο ξεροκέφαλο ααχαχαχα αλλα μεσα στο χαμόγελο και τα δυο ......έχουν και τα δυο πολλούς πλανιτες στον ταύρο και "ιναι και σαν καρμπον μου . Σήμερα έπιασε κρίση τον Μ γιατι προσπαθούσε ο Κ να τον βάλει για ύπνο και γυρίζει και μου λέει ο Κ "έκανε ετσι και ετσι τον έπιασε κρίση και κοπανιωταν .....εσενα μου θύμησε!!! " χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε/??

εμεις καλα..ολα καλα..

κουρευτηκα κ τα εβαψα..σαν 15 χρονων εγινα..χαχα

μεχρι σχεδον τους ωμους κ σκουυυυρα καστανα

ο παντελης χθες ηπιε καταλαθος τσιπουρο :roll::roll::roll: οτι να ναι..

αφρο περαστικα ρε..παρε καμια βιταμινη..

χρυσα εμενα ο σταθμος για καποιους μηνες(δημοτικος)μου εκανε τη χαρη λογω εγκυμοσυνης κ το επερνα αντια για 3.50 πηγαινε ο αντωνης 4.10

πασχα κ χρισουγεννα ειναι ανοιχτος αλλα ειναι με δασκαλες ασχετες κ ολα μαζι τα παιδια..κ τα τροφεια κλειστα..αυτα

σας φιλω..παω να διαβασω τα υπολοιπα..

]

μαρια αλατι?φοβερηηηη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω να υποθεσω πως ο ξαδελφος δεν εχει διπλη υπηκοοτητα, αλλα μονο ελληνικη ετσι?

Αν λοιπον θελει να παει Αυστραλια πρεπει ειτε να τον εχει προσκαλεσει ο εργοδοτης επισημα με βεβαιωση οτι θα τον προσλαβει ειτε αφου εχει κανει αιτηση στο κρατος κ η ειδικοτητα του ανηκει στα επαγγελματα που εχουν ζητηση κ εχει γινει δεκτος (διαδικασια που κραταει κανα χρονο μεχρι να ολοκληρωθει). Αλλιως αν παει ετσι στο ασχετο με τουριστικη βιζα κ ελπιζει πως θα βρει δουλεια να μεινει, θα τα μαζεψει κ θα γυρισει πισω. Δεν προκειται να βρει. Και συγγενεις να εχει, αντε να τον φιλοξενησουν αλλα δουλεια ετσι στο ασχετο δεν θα βρει. Εκτος κ αν εχει συγγενη που θα του κανει πρσκληση κ προσληψη στη δουλεια (οπου θα πρεπει να αποδειξει πως η δουλεια του ξαδερφου σου ειναι τοσο σημαντικη κ δεν μπορει να βρει αυστραλο για να την κανει).

Και να εχει μαζι του τουλαχιστον 10,000 ευρω για εξοδα.

Και στο ξαναλεω, ΑΝ δεν παει με δουλεια που ηδη τον περιμενει εκει και με τα χαρτια ετοιμα, καλυτερα να κατσει εδω που ειναι. Αλλιως ας παει καπου για ΕΕ οπου ειναι πιο ευκολα απο αποψη αδειων κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εγώ τέτοιο πρόβλημα με την Ρ. δεν έχω, δλδ το να φεύγω και να μην έρθει!!! 8-)

όπου πάω θα έρθει μαζί μου, ακόμη και στην Αυστραλία να πάω, μαζί :D:x:x

με αγαπάει πολύ :x:x η γλυκιά μου φυσικά και εγώ την αγαπάω και τον Λουκάκο μου :x:x

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol: έτσι είσαι βρε σαν τον Μανωλάκη? :roll::roll::roll:

Θούλη μεγειά το μαλλί :D

δλδ είσαι 15 χρονών με 2 παιδιά? και πας για 3ο? :o:o:lol::lol:

η αδελφή πότε γεννάει? όλα καλά? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

αφροδιτη χαχαχα!πικρα ε;

βενι μου ηθελα να σου πω καλε σαν φιλη κ ας εχουμε ρεθει μονο 1 φορα :P

το πιο σημανικο ειναι αυτοπου ειπες...

δν εχεις ψυχολογια....

λιγο τα προβληματα της καθημερινοητας,λιγο οτι ξυπναμε το πρωι κ λεμε καλα πως εχω γινει ετσι σαν βαρκα

απο μονοι μας αδικουμε τον εαυτο μας κ απογοητευομαστε,κ το πιο σημαντικο τον μπλοκαρουμε....

πιστευω πως σε εναν ανθρωπο που του αρεσει το φαγητο/γλυκο ,ειναι το σκαρι του λιγο πιο γεματο

ε δν γινεται να του πεις απο δευτερα διαιτα κ κοψτα ολα!

θα αντιδρασει γιατι στο μυαλο του η απαγορευση ειναι μεγαλη,σκεφτεται πως θα υπαρχει για αρκετο καιρο ,θα στερηθει πραγματα,κ αυτο τον στρεσαρει,με αποτελεσμα να ξαναπεφτει στο φαι ,τελευταια γουρουνια κ απο αυριο διαιτα!αλλα ακομα κ αν κανει διαιατα αργα η γρηγορα τα ξαναπαρει.....

θα σου πω τι κανω εγω λοιπον που εχασα 30 κιλα της εγκυμοσυνης χωρις να το καταλαβω σχεδον κ παλευω με τα τελευταια 6 εδω κ μηηηηηηνες!

εκοψα τα πως εισαι ετσι ,αχ το ενα αχ το αλλο κτλ

οταν κοιταζομαι στον καθρεπτη εστιαζω σε κατι θετικο κ νιωθω καλυτερα με τον εαυτο μου!

τρωω απο ολα καθημερινα,ξεκινησα μια διατροφη που ουσιαστικα δν απογορευει καμια τροφη,τρως κρεας,λαχανικα,φρουτα,οσπρια,λαδερα,ακομα κ ζυμαρικα κ οταν ενεργοποιηθει ο μεταβολισμος σου κ ξεκινησεις κ χανεις,γιατι με αυτη τη διατροφη αν τη κανεις σωστα χανεις λιπος κ μονο,μπορεις μια μερα της εβδομαδας να τρως οτιδηποτε σου εχει λειψει μα γλυκο ,μα σουφλε......

ξεκολλα απο το πρεπει να χασω,διαιτα ,μπλοκαρεις τον εαυτο σου.....

παρτο πιο χαλαρα,κανε διατροφη,δεστο σαν κατι που θα ακολουθεις σαν προτυπο ζωης/διατροφης οπου ομως θα ζεις φυσιολογικα κ θα τρως απο ολα...

εγω πιστευω μονο ετσι θα καταφερουμε να ζησουμε πιο υγιεινα,αν ειναι να αγχωνομαστε ακομα κ για το φαι αστα να πανε,δν παλευεται μια ζωη γεματη αγχος,ειναι κριμα!

αντε πολλα ειπα

παλι φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε? εγώ τρεχω με την δουλειά είμαι συνέχει εργοτάξιο και δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες είμαι στην 71 αλλά μπήκα να σας πώ τα νέα μας.

Χθες πήγαμε στον παιδοορθοπεδικό, εξέτασε κανένα μισάωρο την Ε είδε όλες τις εξετάσεις και το πόρισμα ήταν μη ειδική αρθρίτιδα. Το γόνατο έχει ακόμα λίγο υγρό μέσα, όχι όσο είχε αρχικά βέβαια αλλά ακόμα υπάρχει. Της έκανε υπέρηχο σε όλες τις αρθρώσεις και ευτυχώς καμία άλλη δεν έχει πρόβλημα. Μας συνέστησε να ξανακάνουμε αιμοτολογικό έλεγχο και να μας δει παιδορευματολόγος. Μας είπε ότι δεν είναι ιδιαίτερα ανησυχητικό γιατί είναι μόνο σε 1 άρθρωση και οι αιματολογικές ήταν καλές καθώς και γιατί δεν υπάρχει κληρονομικότητα από εμάς, παρόλα αυτά χρήζει παρακολούθησης από ρευματολόγο.

Και σαν να μην μας έφταναν όλα αυτά χθες χτύπησε και ο Μιχάλης στο σχολείο :(:(:(:( Στο τελευταίο διάλειμμα τον έσπρωξε ένα παιδί και τον έριξε πάνω στις κερκίδες και έχει χτυπήσει άσχημα την μύτη του και τρέχαμε στα νοσοκομεία. Οι γονείς μου δηλαδή γιατί εγώ ήμουν στην δουλειά και δεν με πήρε κανείς τηλέφωνο :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Του βγάλανε ακτινογραφία, δεν υπάρχει κάταγμα απλά έχει πρηστεί πολύ και μας είπαν ότι θα μελανιάσει όλο το πρόσωπο :(:(:(:(:(:(:(

Τρείς μέρες τώρα σε επιφυλακή για διάσειση και βλέπουμε. Ευτυχώς μέχρι στιγμής είναι ευδιάθετος και δεν πονάει.

Ελπίζω να είστε καλά θα προσπαθήσω να σας διαβάσω.

Τα φιλιά μου σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :o:o:o:o αμάν βρε εύχομαι να είναι και τα τελευταία....τι είναι αυτά?!! περαστικά και στα δύο ομορφούλια σου :x:x

δλδ της Έ. δεν είναι κάτι το σημαντικό ή επικίνδυνο :? απλά παρακολούθηση :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Νατασουλα...περαστικα σας ...γρηγορα να αναρωσετε...!

τιποτα να μην ξανασυμβει!

Αφρο...δυσκολο το ξυπνημα...και εγω σημερα ηθελα να κοιμηθω αλλα η Μ-Ι επρεπε να παει παιδικο!

σημερα θα μεινει για υπνο...!

ελπιζω να μην τηλεφωνησουν ....γιατι εγω δεν θα μπορω να παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αμαν ρε νατασα...αμαν ρε παιδι μου..τι στο καλο..σας μουντζωσε κανεις;;;;;

Περαστηκα στον Μιχαλη...και ευχομαι να μην εχεις κανενα θεμα με την Ελενα στο μελλον...

Αχ παιδια..να αυτα φοβαμαι στα σχολεια...

Χτες ριξαμε και ενα ματσακι με τον Ο το βραδυ και στανιαραμε...

δεν αντεχω αλλο..εχει και την υποστιριξη της μανας μου και μου δημιουργουν τυψεις...

Κουραστηκα...θα τους παρατισω ολους να φυγω να εξαφανιστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Πάει ένα ζευγάρι ηλικιωμένων στο γιατρό για τσεκάπ. Αφού ο γιατρός εξετάζει τον άνδρα τον ρωτάει:

- Πώς πάμε από sex;

-Μια χαρά γιατρέ. Δύο φορές, μόνο που την δεύτερη φορά που ιδρώνω.

– Καλά, απαντάει ο γιατρός, δεν είναι πρόβλημα αυτό.

Βγαίνει ο σύζυγος και μπαίνει η σύζυγος στο γραφείο:

- Πως πάμε από σεξ;

- Χάλια γιατρέ!

- Τι χάλια; Ο σύζυγος μου είπε ότι το κάνετε δύο φορές, και μάλιστα μόνο την δεύτερη ιδρώνει.

- Ναι, λέει η σύζυγος, αλλά αυτό είναι γιατί η πρώτη είναι τον χειμώνα και η δεύτερη του καλοκαίρι!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...