Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Αφροδιτη δεν μ'αρεσει που το λες..

δεν ειμαστε κατι λοβοτομιμεμεςν που ζουν κυρολεκτηκα μεσω των παιδιων τους...

ναι ειναι παιδια μας..τα ΥΠΕΡλατρευουμε..αλλα ειναι στιγμε ςπου χρειαζομαστε λιιιγγηηη ισυχια..ηρεμια..λιγο να μην ειμαστε μανες..αλλα ανθρωποι...

που να τον εδερνες ρε τι θα ελεγες...

λενακι σοβαρα ρε συ;;;..εδω σε μας σου κανουν γεννικη ουρων και μετα καλλιεργεια για αν δουν τι αντιβιωση θα δωσουν..

Ρε συ..τα επιδοματ ατα δινει το κρατος για να μεγαλωσουμε τα παιδια...οχι να τους τα αποτεμιευουμε..υποτιθετε..αυτον τονσ κοπο εχουν..επιδοτουν για να τα μορφωνουμε..να τα αγοραζουμε ρουχα, να φροντιζουμε την υγεια του ςκλπ...

Οσο για την Ειρηνη..θα κανει και αλλες φιλες..θα προσαρμωστει...αλλα και η δασκαλα ρε συ..πωπω...να οσο και να θαυμαζω τηνοργανωση και την ταξη των βορειοευρωπαιων..αυτες οι μ@λ@κιες μου τη δινουν στα νευρα

Αργυρω στην Ελλαδα ομως θα δουλευεις 40 χρονια..και θα παιρνεις σηνταγη 300 ευρω...στα 67 σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα με μπερδεψες τι δεν σαρεσει το σπαστικη φωνή που λέω η το ντροπή? Χαχαχα

Ευτυχώς ακόμα δεν μιλάει ....είναι κουρασμένος, έπεσε στο χαλί και βλεπει τηλεωραση.

Βρε μια χαρα είναι η φωνή του άπλα να μην τσιρίζει και να μην λέει 10 φορές το δευτερολεπτο μαμά κοίτα μπαμπά κοίτα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro τις ιδιες σκεψεις με εσενα εκανα οταν εφυγε η Μ-Ι για παιδικο το πρωι!

καθομουν και εκανα κανα μισαωρο ταβανοθεραπεια...

μετα ηθελα ενα τσιγαρο...το εκανα!

ΚΟυμπρα ...ποσο δικιο εχεις...!

ποση υπομονη να κανεις!

μα και αυτοι να πληρωνεις τοσα...και ουτε τα παιδια να μην κρατουν!

εγω με τα πεθ...γιναμε σκατα...βασικα ο Π. ειπε οτι τσακωθηκε...

εγω τσακωθηκα μαζι του...

αν τα παρω ....λεω....λεω...αλλα ειχα δικιο!

εμμμμμ ας εβαζε τα ορια οταν του τα ειχα πει...

εγω δεν θα παρω θεση ...απλα ειμαι πολυ απολυτη πλεον!

χαχαχχα ελπιζω οτι δεν θα μου ξανατηλ.

και οτι δεν θα ξαναερθουν...

περναω μια περιεργη φαση.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και να μην λέει 10 φορές το δευτερολεπτο μαμά κοίτα μπαμπά κοίτα χαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτό έχουν και τα δικά μας, όταν είαμστε όλοι μαζί στον ίδιο χώρο είτε θα λένε μαμά είτε μπαμπά!!! :lol::lol::lol: και ο άντρας μου όλο ουφ είναι :lol::lol::lol:

Χρύσα σιγά μην πλήρωνα για κάτι που δεν είναι στο όνομα τουλάχιστον του άντρα μου!! :o:o:o

είσαι καλά?.....πες τους τέλος η δόση από την επόμενη φορά θα πληρώσει εκείνος στον οποίο είναι γραμμένο το σπίτι!!! :!::!::!:

Λενάκι τι καιρό έχετε εκεί? εδώ πολύ ζέστη, για κοντομάνικο :D:D:D

το πρωί έχει 4 βαθμούς και κρύο και το μεσημέρι φτάνει τους 18 και έχει πολύυυυυ ζέστη :?

έκανα τιο δωμάτιο του Λ. σήμερα, δλδ του άλλαξα κάποια πράγματα, είχε ένα ντουλάπι με ράφια κάτω από το κρεβάτι και το έβγαλα και το έβαλα δίπλα σε ένα άλλο και τα 2 όρθια και έβγαλα και έναν καναπέ, που είχε χαλάσει και είναι πολύ ωραίο.....άρεσε και στον Λ. ;):D ,.....ήθελα να κάνω και της Ρ. αλλά με πήρε τηλέφωνο η αδελφή μου και μιλούσαμε μία ώρα, οπότε...αύριο πάλι!!! :)

εδώ είναι η τελευταία εβδομάδα σχολείου, από βδομάδα αρχίζουν οι 2 εβδομάδες φθινοπωρινές διακοπές 8-)8-)

συμπεθέρα σε τι φάση είσαι? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Χρύσα έτσι είναι όπως τα λες, το επίδομα παιδιού είναι για να αγοράζεις ρούχα, πάνες, τρόφιμα κ.λπ,....αλλά εδώ σε όλες τις μητέρες το κράτος δίνει σύνταξη με το που πιάσεις τα 64 και νομίζω ότι είναι 150ε για κάθε παιδί!!! :)

να σας ρωτήσω, είναι για την ηλικία του Λ. τα κουρτινάκια που μπαίνουν κάτω από την κουκέτα? ή όχι? είναι μεγάλος για τέτοια? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και είναι ...αλλα κατι πιο ...πειρατικό ...ιπποτικο ....ε άλλο θέμα.

Με το ζόρι έφαγε και ο Μ σνιτσελ!!!

περιμέναμε με τον μικρό κάτω τον μανώλη και ο γλυκουλης μου (ναι ναι σιρόπια για τον μικρό) είδε ενα περιστέρι και το πήρε απο πίσω!! Δεν πέταξε και εκίνουν περπατούσε σιγά και κάνανε 10 μέτρα ετσι, τι χαρα που ειχε ήταν στα 20 εκατοστά απο πίσω απο το περιστέρι και χαιρόταν!!! Ε δεν έχει ξανά δει ζωακι!!! Μόνο κανένα σκύλο ......

Σήμερα δεν έφτιαξα καφέ αλλα μόνο κακάο ....σκευτηκα οτι ο καφές κανει κατακρατηση υγρών .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης γιατί δεν πάτε σε κανένα ζωολογικό κήπο να σει και άλλα ζωάκια? :)

αν και εγώ είμαι αντίθετη με τους ζωολογικούς κήπους, θα έπρεπε να κλείσουν όλοι και τα ζωάκια να πάνε στον χώρο τους!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου πόσο μου λείψατε.... :x:x:x:x:x:x:x Δεν προλαβαίνω ούτε να κλάσω με τη δουλειά...Και στο fb μπαίνω από κινητό... :roll::roll::roll:

Μίλησα με Μαράκι και Αρτζι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πολύ χάρηκα... :x:x:x

Είμαι καλά αν εξαιρέσετε αναγουλες και αυτόν τον γαμώβηχα που με πιάνει ώρες ώρες...Και τις υπνηλίες που μάλλον αρχίζουν να υποχωρούν.....Και τα νεύρα μου που είναι στην τσίτα και με το παραμικρό ουρλιάζω στην Ιωάννα.... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::(:(:( Είμαι απαράδεκτη ώρες ώρες...Την ετοιμαζα το πρωί για παιδικό και αυτή είχε πάρει το κινητό μου, είχε μπει στο youtube κι έβλεπε μίκυ.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Της έλεγα "έλα να σε ντύσω..κλείσε το κινητό.." Μια, δυο, τρεις....Με έγραφε..Ούτε μου απαντούσε..Άρχισα και ούρλιαζα και είπα "Γαμώ την πουτάνα μου...Θα σηκωθώ πάνω, θα κάνω 1000 κομμάτια το κινητό και θα φας ένα βρωμόξυλο..." :o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops: Μα να πω "γαμω την πουτάνα μου" στο παιδί;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Προχθες κάτι έκανε με ένα παιχνίδι, της μιλούσα δε με άκουγε, σηκώνομαι πάνω, της παίρνω το παιχνίδι και το πετάω με δύναμε κάτω να σπάσει.... :shock::shock::shock::shock: Αλλά δεν έσπασε... :roll::roll::roll: Μήπως χρειάζομαι ζουρλομανδύα;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

Γενικά, η Ιω είναι σε μια περίεργη φάση...Βασικά μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα ήταν και είχα απογοητευτεί..Μου είπαν στον παιδικό ότι είναι ναι μεν πολύ καλή, πανέξυπνη, ναζιάρα, χαδιάρα, κοινωνική κλπ, αλλά ανυπάκουη... :?:?:? Εκεί που είναι στον κύκλο και λένε τραγουδάκια, σηκώνεται και κόβει βόλτες μες στην τάξη κλπ.... :roll::roll::roll::roll::roll: Μου είπαν επίσης ότι τους δίνει την εντύπωση ότι είναι ένα πολύ δύσκολο παιδί στο φαγητό... :shock::shock::shock::shock::shock: Ποιος η Ιωάννα...Δύσκολη στο φαγητό... :roll::roll::roll: Εχει γίνει πολύ παραπονιάρα...Κλαίει και γκρινιάζει συνέχεια....Δεν ακούει...Μάλλον θέλει περισσότερο χρόνο μαζί μου... :cry::cry::cry::cry: Το ΣΚ που κάναμε πολλά πράγματα μαζί ηρέμησε αρκετά...Βασικά κάνει πισωγυρίσματα...Πιστεύω ότι ζηλεύει τη Μαρτίνα, αισθάνεται ανασφάλεια για το μωρό που έρχεται, είναι ο καινούριος σταθμός...Δεν ξέρω... :roll::roll::roll::roll::roll:

Την άλλη Δευτέρα έχω αυχενική...Έχω και με αυτό αγχος...Μακάρι να είναι καλά το μπεμπάκι μου.... :x:x:x:x Και να είναι αγόρι... :lol::lol::lol:

Αυτά!!!!!!

Εσεις τι νέα;;;;;

Κάντε μου μια μινι ενημέρωση... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι πολύ μου αρέσει το κρεβάτι αυτό...Έτσι ήθελα να κάνω και της Ιωάννας, αλλά μάλλον θα γίνει κουκέτα.... :roll::roll::roll::roll: Όταν με το καλό έρθει το μωρό, θα βάλω και τα δυο κορίτσια μαζί και το μωρό μόνο του..Οπότε θα πρέπει να βάλω κρεβατάκι από κάτω.... :roll::roll::roll: Και πόοοοσο φοβάμαι για την Ιω...Μηπως πέφτει από πάνω.. :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ :o:o:o:o:o:o ρε πώς μιλάς έτσι? :shock::shock::shock::shock: απαπαπαπα

αλλά τα νεύρα σου δικαιολογούνται, όλες οι έγκυες, που έχουν ήδη παιδιά, έχουν νεύρα!!! :!:

καλά ποιός θα το έλεγε ότι η Ιω είναι δύσκολη στο φαγητό!!! :o:o:o:o

για πες τι σου είπε ο Δντης όταν του το είπες? :mrgreen: οι λοιποί στο γραφείο το έμαθαν? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σε καταλαβαίνω ...άσε την γιαγιά να κανει τις ετειμασιες και εσύ να είσαι μόνο για παιχνίδι.

Αργυρώ ρωτά τον αν του αρέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι είμαι απαράδεκτη...Ξέφυγα εντελώς...Αλλά λίγο οι ορμόνες λίγο το ότι η Ιω με έχει φτάσει στα όριά μου.... :(:(:(:(:oops::oops::oops: Ντρέπομαι έτσι που της μίλησα....Αλλά μου ξέφυγε... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Βασικά, έρχεται η κουμπάρα μου-συνάδελφος και μου λέει "Με ρωτάνε όλοι αν είσαι έγκυος και δεν ξέρω τι να τους πω..." Έτσι, ενώ μέρες ήθελα να το κάνω, αλλά ντρεπόμουν-φοβόμουν πήρα τηλ τον διευθυντή μου και του λέω "Μπορώ να ανέβω να σας δω;;;;Έχετε λίγο χρόνο να τα πούμε;;;" Μου λεει "βεβαίως, έλα.."

Να σημειώσω ότι διευθυντής μου πλέον είναι ο άνθρωπος δίπλα στον οποίο ξεκίνησα να εργάζομαι εδώ, με έχει στηρίξει και βοηθήσει πάρα πολύ και του χρωστάω πολλά...

Πάω λοιπόν στο γραφείο του, χεσμένη και σε κατασταση "έτοιμη να λιποθυμήσω" και του λέω "ήρθα να σας δω για ένα προσωπικό ζήτημα...Επειδή έγιναν πολύ με τον κ. Τάδε (εκδότη) όταν γύρισα από την ίδια και εσείς όπως πάντα με στηρίξατε..." Με κοίταζε απορημένος.... :?:?:? Μου λέει "Γωγώ τι συμβαίνει;;;Έχεις κλάψει;;Είσαι καλά;;;" Και του λέω "βασικά δεν είμαι καλά...Είμαι πολύ αγχωμένη...Είμαι έγκυος..." :lol::lol::lol::lol: Μου δείχνει ότι χαίρεται πολύ, μου δίνει το χέρι, μου λέει "συγχαρητήρια, με το καλό..." Του λέω.. "Κύριε Διευθυντά ήταν κάτι που δεν προγραμμάτιζα, απλώς μου έτυχε και δεν είμαι καθόλου καλά λόγω των γεγονότων που είχαν προηγηθεί όταν γύρισα από την άδεια τοκετού την προηγούμενη φορά....Επιπλέον, δεδομένου ότι μου δώσατε μια πολύ καλή ευκαιρία για την εξελιξη μου στη δουλειά, φοβάμαι ότι ανακόπτω την πορεία μου..." κλπ κλπ κλπ Και με διακόπτει και μου λέει : "Γωγώ σε παρακαλώ πολύ...Δε χρειάζεται να είσαι καθόλου αγχωμένη και να μη σκέφτεσαι τέτοια...Πρέπει να είσαι χαρούμενη...Η εγκυμοσύνη και η μητρότητα είναι το πιο ιερό πράγμα.." Και εκεί ο τύπος με κάνει αλοιφή.... :x:x:x:x:x:x Του λέω ότι δε θέλω να έχω προβλημα με τη δουλειά, ότι θα δουλέψω μέχρι τέλος, μου λέει "ναι, θα παρεις κανονικά την άδεια σου τη νόμιμη..Απλώς δε θα κάνεις κατάχρηση της άδειας..." Τον ρώτησα πώς να το πω στο big boss και μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να του μιλήσω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γενικά είναι πολύ καλός άνθρωπος ο διευθυντής μου, αλλά η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα και τόοοοσο καλή αντιμετώπιση... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αφρο δουλειές κλπ δεν κάνω...Μόνο με τα παιδιά ασχολούμαι και πλέον όχι όπως πριν.... :(:(:(:( Δηλαδή εκεί που φρικάρω περισσότερο και τα βάζω με τον ευατό μου είναι όταν σκέφτομαι πώς τόσες και τόσες γυναίκες που έχουν παιδιά και είναι έγκυες και δεν έχουν καμια απολύτως βοηθεια, τα βγάζουν πέρα και εγώ είμαι μονίμως στην τσίτα μόνο με δουλειά και παιδιά;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Απογοητεύομαι... :cry::cry::cry::cry::cry:

Η Ιωάννα έχει καμια 15αρια μέρες βασικά που παίρνει το κινητό μου, μπαίνει στο youtube και βάζει παιδικά....Δεν ξέρω πώς έμαθε...ειλικρινά.... :?:?:?:?:? Και κολλάει εκεί, δεν υπολογίζει τπτ και όταν της το παίρνω, κάνει σαν δαιμονισμένη...Πέφτει κάτω και χτυπιέται.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Σκέφτομαι μέχρι και να αλλάξω κινητό... :roll::roll::roll: Αλλά το χρειάζομαι το ίντερνετ ρε γαμώτο... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:@) Μόλις φάγαμε και τα κορίτσια παίζουν :mrgreen:

Κατά τις 6 θα φύγουμε για το μπαλέτο. Υποψιάζομαι ότι δεν θα έχει παιδάκια :? Η δασκάλα της Φ μου έδωσε λίστα για υλικά και εγώ το ζώον την έχασα.

Πριν λίγο μου την έδωσε και δε θυμάμαι που την έβαλα :|:|:|

Ρε Γωγώ ρε Γωγώ :o:o:o σε διαβάζω και γελάω κιόλας :o Λοιπόν την επόμενη φορά που θα σου έρθει να βρίσεις μέτρα ρε μέχρι το 10 :!: μπορεί και να πιάσει :geek: Καλά ρε γιο θέλεις? Και τι θα τα κάνεις όλα αυτά τα κοριτσίστικα?? Όσο για την Ι φάση θα περνάει ρε μη στενοχωριέσαι θα συνέλθει, Αλλά πρόσεξε μη σε ακούσει κανας γείτονας ρε και καλέσουν την Πρόνοια :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Αργυρώ φθινοπωρινές διακοπές γιατί? Τι ξεκάρφωτο? Πότε ξεκινήσατε σχολείο?? :?:

Βίκυ πες σε τι φάση είσαι??

:((:((:((~x(%-( μα δεν κουράζονται??τρέχουν γύρω γύρω στο σπίτιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μια χαρά με τον Δντή :D:D:D

να σου πω τώρα θυμάμαι και εγώ όταν ήμουν έγκυος πόσα νεύρα είχα και ξεσπούσα στον Λ. :(:(:( , τώρα που το σκέφτομαι μετανιώνω και στεναχωριέμαι :(:(:(:( , ευτυχώς πήγε παιδικό και ηρέμησε το παιδάκι :):lol::lol::lol:

Μαρία πάντα το φθινόπωρο έχουν 2 εβδομάδες διακοπές!!! :o:o:o

και εγώ για πρώτη φορά παραξενεύτηκα, γιατί πάνω που αρχίζουν να μπάινουν στον ρυθμό της μάθησης τσουπ, διακοπές!!! :roll::roll::roll::roll:

καλύτερα θα ήταν να τις είχαν αυτές τις 2 εβδ. το καλοκαίρι, και αντί για 6 εβδ. να ήταν 8 εβδ.! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου όμως όσα νεύρα και να έχω δεν δικαιολογούμαι ρε γαμώτο να της πω "γαμώ την πουτάνα μου"... :cry::cry::cry::cry::cry: Ούτε να της βουτάω τα παιχνίδια από τα χέρια και να προσπαθώ να τα σπάσω.... :o:o:o:o:?:?:?:?:?:?:?:?:? Αλλά πραγματικά δεν το ελέγχω.....Η πεθερά μου με κοίταζε έτσι το πρωί.... :shock::shock::shock: Και δεν έβγαλε τσιμουδιά... :cry::cry::cry::cry: Και η μαμά μου (ήρθε χθες για 1 ημέρα) μου λέει: "Πας καλά;;;Πώς κάνεις έτσι;;;;" :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Πραγματικά είμαι απαράδεκτη... :cry::cry::cry::cry::cry: Για σφαλιάρες... :twisted::twisted::twisted:

Χαστουκίστε με..... :evil::evil::evil:

Μαράκι ξέρεις τι έχω σκεφτεί;;;;;; :?:?:? Θα με ακούνε οι γείτονες και θα λένε "τι τρελή είναι αυτή;;;;;Πως κάνει έτσι...Τα καημένα τα παιδιά της..." :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Εντωμεταξύ όλα η Ιωάννα τα ακούει και είναι άδικο.... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω...αν σεπαρηγορει...εγω το Χ του εχω πει χειροτερα...

και πεταξει παιχνιδι..και το εχω σπασει μπροστα του σε κομματακια...

ναι ΟΚ..δε νιοθω ωραια...αλλα δεν μπορω..

δεν βοηθουσε ουτε το μετρημα ουτε τιποτα...

μερικα ντιβιντι μαλιστα φυγανε κυιολεκτηκα πετοντας...

και τωρα καμια φορα του λεω..αν δε σταματισεις τις αταξιες..θα το πεταξω απο το παραθυρο..

απλα εμενα εκανε πιο σοβαρα..πχ..κοπαναγε τον Γιαννη με τι παιχνιδι..η εσερνε κατω τον Γιαννη τραβοντας τον απο τα μαλλια...

Λοιπον πηγα στον Παιδικο...

για Δημισος..ειναι μια χαρα...

Αγκαθι...μονο το ωραριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Γωγω είσαι πιεσμενη για αυτο γίνονται όλα αυτά. Η εγκυμοσύνη η αναπάντεχη, ή δουλειά,τα δυο παιδιά και ειδικά οταν το ενα γίνεται δύσκολο δεν πάλευεται η κατάσταση.

Εγω με ενα κ οταν αρχίζει τις υστερίες ο Σεμπ δεν αντέχω...Αφού θα πω στον Κ να τον πάρει πέντε μέρες να φύγω ταξιδι μονη μου...

Πάντως και εγω ουρλιαζω ώρες ώρες στον Σεμπ κ μετά νιώθω άσχημα.

Αφροδίτη εγω σε καταλαβαίνω...και εγω χαίρομαι οταν ο Σεμπ παει σχολείο, τον παραδίδω με χαρά στο σχολικό κ ομολογώ πως δεν μου λείπει ;) και δεν εχει καμία σχέση αυτο με την αγάπη για τα παιδιά μας, αλλα οκ, θελουμε κ λίγη ηρεμία...Εγω τουαλέτα παω κ έρχεται μέσα και αρχίζει να ανοίγει βρύσες, να πετάει παιχνίδια στην μπανιέρα, να τραβάει το χαρτί, να βουταει σαμπουαν κ να τα χυνει :o:shock: Και το χαίρομαι αφάνταστα που κάνει τα ίδια κ στον πατέρα του κ μου λέει παρτον απο δω , διοτι κανει πολυ τον έξυπνο ο Κ σε κατι τέτοια...

Για οικονομίες λέτε..εγω δεν ξερω τι έχουμε στην άκρη, τα εχει ο Κ αν κ νομίζω τελευταία δεν βάζουμε λόγω του οτι διατηρούμε δυο σπίτια σε διαφορετικές χώρες κ χαλάμε πολλα στις μετακινήσεις. ΛογικΑ πρεπει να τελιωσει αυτο μετά τα Χριστούγεννα διοτι δεν τραβάει άλλο η κατάσταση έτσι.

Το επίδομα του Σεμπ και εγω το κρατούσα, δεν το αποταμίευα. Τωρα δεν το παίρνουμε διοτι δεν μένουμε Δανία, εχει ομως ο Κ ανοίξει στον Σεμπ χωριστό λογαριασμό κ του βάζει χρήματα...όχι πολλα νομίζω κάπου 70-100 ευρώ το μήνα κ θα τα βάζει μέχρι να παει 18 χρόνων οπότε θα μαζευτεί ενα καλό πόσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε φραν!!

η πλακαβειναι οτι άρχισα να διαβάζω την σελίδα απο πάνω και νόμιζα οτι πρώτο μήνυμα ήταν της φραν ....και διαβάζω οτι θέλει να πάει στο μπαλετο ....και μένω παγωτο!! Χαχαχα μετα είδα οτι έγραφε κορίτσια και ήταν η μαρία .....

Αχ όσο για τα νεύρα στην εγκυμοσύνης δεν μιλάω .....οτι χειρωτερο θυμάμαι είναι αυτο και πόσο χάλια ήμουν απέναντι στον Μ .....αν άλλαζα κατι αν μπορούσα θα ήταν αυτο και μόνο .....θα πηγενε πρώτα παιδικό και μετα θα εμένα έγκυος .....αλλα στον πανουλη οχι σε άλλο παιδάκι .....άρα το προσπερναω απο το μυαλό μου γιατι σε άλλη στιγμή με άλλο σπερματοζωαριο και ωαριο δεν θα ήταν ο πανουλης ....

Καλά και εκτός ορμονων τα νεύρα μου τα έχω μια χαρα τσιτομενα χαχαχα αχ τα καιμενα τα παιδιά μου .....

Ο Π βρήκε παιχνίδι, έχει ενα κουτάλι και ενα τιτάνια όλη μετ στα χέρια και κανει οτι τρώει τα πόδια του ....τι προτοτυπο για αυτο το παιδι!!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol: τρώει τα πόδια του? :lol::lol::lol: για ρώτα τον είναι νόστιμα? :roll::roll:

Φρανίτα και εμείς έχουμε λογ/μό στα παιδιά αλλά κανείς δεν βάζει.....και αυτό που μου την δίνει πιο πολυ είναι ότι και τα πεθερικά το ξέρουν και ΔΕΝ έχουν βάλει ΠΟΤΕ κάτι!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

νομίζω ότι πρέπει να αρχίσω να βάζω κάτι στην άκρη, έστω 10ε, από τίποτα :roll::roll:

Φρανίτα :o:o:o:o:o:o:o βρε το Σεμπίνι!!! :o:o:o

δεν του λες τίποτα όταν τα κάνει? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!

Σας διαβαζω ανελλιπώς, αλλά με εχουν πιασει τα ψυχολογικά μου τελευταίως και δεν έχω όρεξη να γράψω τπτ. :|:|:|:|

Στεναχωρηθηκα και με τις εξετάσεις μου που δεν βγηκαν καλές και που με κατσάδιασε ο γιατρός μου και που με πιεζουν οι δικοί μου να τρώω λες και μπορώ να ανεβάσω τον αιματοκρίτη μου απο 30 σε 35 σε τρεις μέρες!!! :twisted::twisted::twisted:

Πηγα και στο ΙΚΑ σήμερα για τις αδειες μου... δεν θα σας τα πρήξω με διαδικαστικές μλκιες, αλλα εχω να πω οτι υπάρχει πλήρης διάλυση. :roll:

Εκπλήσσομαι τωρα τελευταία συνεχεια με την Χ. Δεν ξέρω αν είναι όλα τα παιδάκια έτσι, αλλά ρε κοριτσια είναι πραγματικά πολύ έξυπνη! :oops::oops::oops::oops::oops::mrgreen::geek:

Χρυσακι καθε φορα που διαβάζω για τα πεθερικά σου φουντώνω πολύ άσχημα ρε συ... όχι όμως μαζι τους, αλλά με σένα... :oops::oops::oops::oops::x

Μαράκι διαβασα που με αναζητησες για να με ρωτησεις απο που θα εξοικονομήσουμε τα 50 € του μπαλέτου. Θα τα κόψω απο αυτα που δίνουμε στο δάνειο. Μονο αυτό μπορω να σου πω δημοσίως.

Α! Και αν θες να μαθεις η αδερφη μου 28 χρονων κανει μπαλετο απο πέρυσι και είναι πολυ ανανεωμένη και ευχαριστημένη! Να το κάνεις αν το θες! :D

Γωγω κουλαρε λίγο μωρή με τις βρισιές! Παρόλα αυτα΄σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κάπως έτσι είμαι και γω! Πιανω τελικη σε 2 δευτερολεπτα! Εγω και η φεράρι ενα πράμα!

Θα σας διαβάζω... ελπιζω να συνέλθω. :(:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη χαχα, με έχεις ικανή νομίζω να τον βάλω μπαλέτο??? ποδόσφαιρο τον έβαλα πάντως!

Αχ αργυρω του λέω...ενίοτε τον κυνηγαω με τα βρακια κατεβασμένα διοτι με πετυχαίνει σε ιδιωτικές στιγμές στην τουαλέτα! Τον μαλωνω, του εξηγώ, τον βγάζω έξω, άλλοτε φωνάζω...και μου λέει μαμά λίγο παίζω λίγο!!!

ο Σεμπ δεν ειναι πάντα κ το πιο ήσυχο παιδί, και δεν ακούει....και φωνάζω κ εκνευριζομαι διοτι πρεπει να πω κατι εκατό φορές για να ακούσει.

Στο Λαος έκανε κατι πολυ άσχημο που δεν εχει ξανακάνει ποτέ...πήρε κατι μεγάλες πέτρες κ μου τις πετούσε. Η μοα βρήκε την κάμερα κ η δεύτερη ξυστά το κεφάλι μου, δεν σταματατπυσε με το καλό, ε δεν κρατήθηκα τον βούτηξα και του εχωσα χαστούκι...ΚΑΙ ΟΧΙ δεν μετανιωσα μετά.

Κανει κατι τέτοια αλλα οκ δεν ειναι εκτός ελέγχου αλλα ειναι πεισματαρης κ δεν δέχεται το όχι ως απάντηση σε τίποτα. Οχι τόσο σε παιχνίδια, εκει το όχι το δέχεται αλλα σε δραστηριότητες. Αν θέλει να σκαρφαλώσει, να πιάσει κάποια γάτα, να χωθει κάπου, να τρέξει, δεν πρόκειται να ακούσει ποτέ...

Για αυτο χαίρομαι οαν πηγαίνει σχολείο κ τον αναλαμβάνει άλλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμάστε που σας είχα πει ότι στο σχολείο της Ρ. είχαν ρωτήσει τα παιδιά τι τους αρέσει? και η δικιά μου είπε να παίζει έξω και να τρώει πατάτες?....ε ένα άλλο παιδάκι είπε ότι του αρέσει να τρώει σε ένα φαστφουντάδικο της γειτονιάς :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

παρεπιπτόντως σήμερα η Ρ. έφαγε ψάρι με.....πατάτες!!! :P:P

Φρανίτα και Σισσιώ μετά θα σας διαβάσω, ποστάρω πρώτα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...