Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

ΚΑΛΗσπερα

πως ειστε;εμεις σκατα ολε!

πηγαμε παιδιατρο το πρωι η μικρη με 38,5-39,5 χθες απο το μεσημερι ακατεβατο

διαγνωση ερπητοπιος 6 η αιφνιδιο εξανθημα αλλιως

4-5μερες ειπε τι να προσεχουμε τι να τρωει κτλ

γυρναμε σπιτι ειχαν ερθει μαστορες σπιτι κ πεφτει το ρευμα

ημασταν σαλονι με τον ενα μαστορα λεω παω πανω να δω τον πινακα

κ δν κλεινω τα πορτακια απο τις σκαλες

οι σκαλες μας χωριζονται σε 10 κ 10 περιπου με ενα μικρο χωρο ενδιαμεσα

λεω σιγα μν προλαβει να ανεβει διπλα της ο ανθρωπος

κ ανεβαινει κ στο 2ο μισο παραπαταει κ μετραει 8 σκαλια σα βαρελακι

ου ειπε η παιδιατρος παρακολουθηση 2 24 μεχρι τωρα ενα καρουμπαλο μονο

προσευχομαι να πανε ολα καλα το ποσο σκατα μανα νιωθω δν λεγεται!

πως το αφησα ανοιχτο γμτ;που τοχω το μυαλο μου;;;;;;;;

στη σκεψη μονο τι θα μπορουσε να εχει συμβει μου κοβεται η ανασα!!!!!!!!!!!!!!

αχ η παναγια να φυλαει!

ασ σχολιασω κ λιγουλακι

θουλη το μικρο θα το πας κολυμπι;αν οχι θα μπαινεις κ συ με θοδωρη ;νομιζω θα διαλεγα γυμναστικη πρωτα!

αργυρω με γεια το μαλλι!κουκλακια τα παιδακια σου!η ρεα δν ειναι εδω;φιλια!

βικυ περαστικα σας!ελπιζω να συνελθει γρηγορα η κοριτσαρα σου!με τις αντλησεις πως τα πας;

αναστασια περαστικα κ σε σας! κ να ερχοσασταν εμεις δν θα μπορουσαμε ετσι οπως ειμαστε!μακαρι να τα πουμε την αλλη βδομαδα!κουκλα η αννυ!πολυ γελασα με τον ακαταλληλο δια ανηλικους ορο!φιλακια

λενακι βρε μν σκεφτεσαι τπτ κακο!κανε επαναληπτικες σε 1 μηνα ,δν κανει νομιζω αμεσως..αλλοιωσεις στοντραχηλο;υπαρχει μια εξεταση που δειχνει πιο ξεκαθαρα απο παπ αν εχεις ιο κ ποιον τυπο...την εκανα κ γω αναμενω αποτελεσματα!μπραβο στον γιωργακη τον πολυλογα!κ στην ειρηνουλα που δν εχει ατυχηματακια!να σκεφτεσαι θετικα αγαπη!

νατασσου πως ειστε;πολυ γελασα με τη δαναη την εξερευνητρια!θελω αν μπορεις τη συνταγη αποτο κεικ το μαυρο!το θεικο πλιζ!ευχομαι ολανα σας πανε δεξια!φιλια!

φρανιτα χαιρομαι που συνηλθατε κ οι 2 κ που περνατε τοσο καλα!καλη επιστροφη!

αυτα προς το παρον φιλια

α!γωγουλα που εισαι;τι εγινε στη δουλεια;μη μασας καλε!υπαρχει πολυ μοναξια τριγυρω,ποιος δν θαθελε μια ευτυχισμενη οικογενεια κ αξιολατρευτα γιαβρακια τριγυρω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζωή για το αιφνίδιο εξανθημα μην στεναχωριεσαι, ειναι πολύ συνηθισμένη νόσος, ειναι η 6η εξανθηματικη, ο Σεμπ πριν κανά μήνα είχε βγάλει την 5η εξανθηματικη! Χωρίς πυρετό όμως, απλά έκανε την χαρακτηριστική κόκκινιλα..θα κάνει τις μέρες του κ θα περάσει...

Για το πέσιμο από τις σκάλες, παρακολούθησε το, αν στο 4ωρο δεν σου κάνει τίποτα ειναι πολύ καλό σημάδι...πιστεύω πως όλα θα πανε καλά, χτύπησε το κεφάλι της?

Αν έχει καλή διάθεση κλπ, θα περάσει κ αυτό..Δεν φταις εσύ βρε, εμένα ο Σεμπ όταν ήταν 18 μηνών φεύγει από τα χέρια της αδελφής μου κ με φορά- μιλάμε πολυ φορά- κοπανησε το κεφάλι του σε κολώνα της ΔΕΗ κ μάλιστα έσκισε κ το φρυδι του..έκανε μια μελανια που κατέβηκε στο μάτι μετά κ πρηστηκε...άστρα να πανε...Κ εγώ τότε ξενυχτησα από το άγχος, ευτυχώς πέρα της μελανιας τίποτα!

Περαστικά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ βρε ζωή τι έπαθε η καημενούλα :(:(:(

περαστικά :x

ο μάστορας δεν την είδε να την κρατήσει?

επίσης μην κατηγορείς τον εαυτό σου, δεν μπορούμε να τα προβλέπουμε όλα :!::!:

και τα δικά μου έχουν πέσει ο Λ. από 8 σκαλιά και η Ρ., αλλά δεν θυμάμαι πόσα!!! :?

αφού δεν χτύπησε, όλα οκ!!! ;)

ναι η Ρ. είναι στη φωτό, σήμερα αφού γυρίσαμε από τον παιδικό είδε ότι είχε κάνει και ο Λ. πιο πριν και ήθελε και εκείνη....οπότε για να μην γκρινιάζει την άφησα έξω για λίγο....

Φρανίτα σκανταλιάρης και ο Σεμπ!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ότι σε ρωτούσα κ εγώ αν ειναι η Ρεα στη φωτό! Και στη Δανία το κάνουν αυτό!

Ο Σεμπ δεν βάζει κ..λο κάτω, σσε...

Εδώ στο Λαος απέκτησε την κακιά συνήθεια να μου τραβάει το χέρι κ να φεύγει σφαίρα μόνος του! Τον έχω προλάβει στη λεωφόρο. Τον έχω τραβήξει τελευταία στιγμή από μηχανάκι, τον έπιασα από το γιακα πριν πέσει στον Μεκονγκ τον ποταμό, μου έφυγε στην υπαίθρια αγορά με ένα σωρό κόσμο κ ετρεχα μέσα απο τα κιοσκια..ασε...

Αγορασα μια φούστα με ελέφαντες μακριά κ ένα μπλουζάκι στην αγορά, πολυ χιππικο, αλλά μου αρέσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Σεμπ δεν βάζει κ..λο κάτω, σσε...

Εδώ στο Λαος απέκτησε την κακιά συνήθεια να μου τραβάει το χέρι κ να φεύγει σφαίρα μόνος του! Τον έχω προλάβει στη λεωφόρο. Τον έχω τραβήξει τελευταία στιγμή από μηχανάκι, τον έπιασα από το γιακα πριν πέσει στον Μεκονγκ τον ποταμό, μου έφυγε στην υπαίθρια αγορά με ένα σωρό κόσμο κ ετρεχα μέσα απο τα κιοσκια..ασε...

Αγορασα μια φούστα με ελέφαντες μακριά κ ένα μπλουζάκι στην αγορά, πολυ χιππικο, αλλά μου αρέσει!

:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

προσοχήηηηη :!::!::!::!:

αλλά μεγαλώενις ελεύθερο παιδί!!! 8-)

μεγειά τους ελέφαντες!!! :lol::lol::lol::lol:

μεγειά τα ρούχα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

σας ειπα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

σημερα εσπασα τον δεξι καθρεφτη του αυτοκινητου!οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολε!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τον μαμησα κανονικοτατα σε κατι στενακια..κ οδηγουσα για σταυρό,οπου κ πηγα κ ηρθα χωρις δεξι καθρεφτη!!!τελειαααααααααααααααααα! :evil::evil::evil:

κατα τα αλλα υπεροχα!!α!πληρωσα κ την εφορια κ τον παιδικο του γιωργου κ απο δευτερα θα πληρωσω την πιστωτικη κ τη βενζινη και.............θα περιμενω καρτερικα το επομενο 15μερο,οποτε κ θα πληρωσω τη δοση του ατοκινητου κ βενζινη και..θα περιμενω παλι καρτερικα το επομενο 15μερο....οπου θα ξαναπληρωσω εφορια κ παιδικο γιωργου κ κανενα λογαριασμο κ.....φανταζεστε..

θα ξαναπεριμενω καρτερικα το επομενο 15 μερο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω κανει ομως τελειο προγραμματισμο,ε!! 8-)8-)8-)

ααααααααααααα!επισης,χαλασε το πλυντηριο πιατων μου κ η πορτα της καταψυξης! :D:D:D

αυτα θα μου τα φτιαξουν αυτη την εβδομαδα,δεν μπορουν να περιμενουν αλλο 15ημερο οπως καταλαβαινετε!ευτυχως μου φτανει αυτο το 15μερο να τα πληρωσω........

βεβαια για σουπερ μαρκετ χλωμο,αλλα δε βαριεσαι! 8-)8-)8-)8-)8-)

θα το περασω στα εξοδα του χ.! 8-)8-)8-)8-)

καλε η νατασα εννοει οχι στη χυτρα 3 ωρες!εγω παντως που το δοκιμασα,διαφορα στη γευση δε βρηκα!κ επειδη ο χ. με επρηζε οτι η χυτρα δεν τα κανει νοστιμα,μια μερα μαγειρεψα στη χυτρα κ μετα εβαλα το φαγητο σε κανονικη κατσαρολα κ του λεω"αγαπη μου σημερα κουραστηκα αλλα μαγειρεψα σε κανονικη κατσαρολα"!

κ τρωει κ λεει¨ε ναι βρε ιουλάκι,αυτο μαλιστα!αυτο ειναι φαγητο"! :twisted::twisted::twisted:

του φερνεις ή δε του φερνεις την κατσαρολα στο κεφαλι;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

ελενα δεν καταλαβα..αυτες οι αλλοιωσεις ρε συ δεν ειναι σοβαρες νομιζω..κατω κατω δεν εγραφε "αρνητικο για κακοηθεια";κ εμενα καθε φορα γραφει πολλα τετοια κ στο τελος λεει κατα παπανικολαου 1-2,αρνητικο για κακοηθεια..

ο γιατρος δεν ανησυχει,ετσι;

ζωη περαστικα σας..ολα μπορουν να συμβουν..εγω καταλαβαινω ποσο σκατα νιωθεις ,θυμαμαι πως ενιωθα οταν ο γιωργος εσκισε το σαγονι του κ καναμε ραμματα επειδη εγω τον εριξα :oops::oops:

ομως μολις ξεκουραστειτε,θα δεις που ολα θα φτιαξουν κ θα ηρεμησεις!πολλα πολλα φιλακια!

φραν σορρυ,αλλα γελαω με το ποσο σε τρεχει ο σεμπ!ειναι τελειος κ τοσο τυχερος!!

εγω παλι..προτιμω δυτικο τροπο ζωης για μονιμα,ανατολικο για..περιστασιακα! ;)

μυξες εχουμε,αλλα εχουμε κ τελεια διαθεση! :D:D:D

θου να τον πας κ στα δυο!

θα κολυμπας καλε κ εσυ τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω ελαιολαδο σε στεγνα μαλλια,το εκανα προσφατα!πιανει! ;)

με αμυγδαλελαιο εγω πασαλειβω την αφεντομουτσουναρα μου το βραδυ πριν κοιμηθω κ το πρωι ξυπναω θεά! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πηγα ρωτησα για κολυμβητηριο εδω γειτονια..με αμαξι κανα 10 λεπτο δηλ..ειναι 55 το μηνα 120 το 3μηνο

ειναι 2 φορες τη βδομαδα απο 50 λεπτα..

πηρα σε ενα γυμναστηριο που κανουν τα παιδια 4-6 χρ γυμναστικη 2 φορες τη βδομαδα απο 1 ωρα..

κ ελεγα να κανω κ τα δυο..2 μερες δηλ κολυμπι κ αλλες 2 μερες γυμανστικη για παιδια..25 το μηνα :o μονο

τριτη θα παμε δοκιμαστικα

εννοείς μόνο τον Θοδωρή ε? :?

εγώ θα διάλεγα το κολύμπι γιατί έτσι θα μάεθι να κολυμπάει σωστά και γιατί είναι η καλύτερη

γυμναστική!!! ;)

στο άλλο τι είδους γυμναστική κάνουν? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κααααααλλλληηηηησπερααααα!!!

τι κανετε;;;;

εγωα;;;;;..ειμαι κομματια!!!

Θου..να τσακιστεις να τα πας ρε....θα λαλισουν στο σπιτι...ασε που θα ξεκουραστεις και εσυ,.

και τα δυο..μην ακουω χαζα

μαρακι..μια και ειπς νεα μετρα;;;..αγρκκκ..σημερα θα ξεμαλιαζομαστε..

Αχ παιδια..για μερικα αμορφωτα αγραμματα ντουβαρια...που προκειμενου να μη τα απολυσουνε-ενας θεος ξερει με τι βυσμα μπικαν-την πληρωνουν οποι οι υπολοιποι...

α ρε κατακαημενη ρουμεληηηη...τι σου εμελλε να παθεις...

Λενακι μου μη το αμελισεις...εγω μετα της ξαδελφης-κουμπαρας, ειμαι πολυ του φοβου....

Ζωη αμαν πουλακι μου!!!..αμανξανα..αμαν...περαστηκα και αγυριστα να ειναι.

πως τα πατε με τον αποθηλασμο;;;;

φανταζωμαι τωρα το εχεις αφισει λιγο στην ακρη ε;;;

ΕΡΗ ΜΟΥΥΥΥΥ..Χρονια πολλα κοριτσαρα μου...οτι μα οτι επιθυμεις..να το βρεις στα ποδια σου!!

Πηγαμε και παιδιατρο..ο Ζαν ειναι ειναι 10750 και 80 ποντους...μυαλο δε βαλαμε αυτο τον μηνα,,,,χαχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης..το ολο θεμαμε τους παιδικους..εχει καταντησει σιριαλ...

και εκει που ειχα πλεων παρει αποφαση οτι ειμαι γκαντεμοσαυρος και εγγονη του Μιτσοτακη με παιρνουν τηλ απο το ΕΣΠΑ για να μου πουν οτι μας παιρνουν στον Δημοτικο τον Χ..χαχα εγω να δειτε...

αποδεχομαι καταρχας..παιρνω στον παιδικο..και εκει αρχισαν τα οργαναααα

Μουλενε μεταξυ αλλων πως θα τον κρατανε μεχρι τις 1:30..αλλιως θα δουμε και εαν υπαρξουν περισσοτερα παιδια απόσα κρεβατακια..θα γινει κληρωση για να καθετε μεχρι τις 3-3:45

Ξερω πολυ καλα πως ειχαν δηλωσει ωραριο 7-4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα καταρχας συγχαρητηρια!!! :D:D:D:D:D

τωρα γι ατο ωραριο..δεν ξερω τί παιζει μεσω εσπα..

αλλα ξερω απο εμας,εκτος εσπα ομως,οτι ειναι ως τις 2 παρα τεταρτο,κ αν δηλωσεις κ για υπνο ως τις 4 παρα 5!

ομως κ σε φιλη μου,μεσω εσπα,σε δημοτικο της πολιχνης,αλλα αλλον,οχι τον δικο μας, ειχαν πει ειχαν πει οτι τα κρεβατακια ειναι λιγοτερα απο τα παιδακια κ αν ειναι πολλα τα παιδακια που θελουν να μενουν για υπνο,θα γινει κληρωση..

εγω δεν εδωσα κ πολλη σημασια γιατι ετσι κ αλλιως δεν ηθελα να περα απο τις 2 παρα ο γιωργος..

ουτε ομως κ οταν συμπληρωσα την αιτηση μου ειπε καποιος κατι για την ωρα..

δεν ξερω αν μεσω εσπα δεσμευονται να βρουν τροπο να τηρησουν αυτα που ειχαν δηλωσει βεβαια :roll:

κ τί θα κανεις τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με αμυγδαλελαιο εγω πασαλειβω την αφεντομουτσουναρα μου το βραδυ πριν κοιμηθω κ το πρωι ξυπναω θεά! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πες μου και μένα πώς το κάνεις να το κάνω μήπως και ξυπνήσω και εγώ θεά!!! ;;);;);;);;)

οκ θεά σαν και σένα όχι διότι σε περνάω και μερικά χρονάκια, αλλά κάτι θεϊκό θα πάρω και εγώ!! ;):lol::lol::lol::lol::lol:

από πού να αγοράσω αμυδαλέλαιο και καστορέλαιο (έτσι το είπατε? :roll::roll: ) και πώς λέγονται αυτά στα αγγλικά? ή καλύτερα στα γερμανικά? :lol::lol::lol::lol:

ρε συ πώς τον πήρες τον καθρέφτη? :o:o:o τοσο στενά ήταν εκεί? αλλά αφού ήταν ο δεξί πάλι καλά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Τζουλι..σοβαρα;;;...δεν πειραζει ρε...φτιαχνετε...εσυ να εισαι καλα....ο κεθρευτης φτιαχνετε...

Κοιτα για μας το ωραριο ΕΙΝΑΙ προβλημα..δεν μπορουμε να τον παιρνουμε στις 1:30..με την καμια ομως.

3-3:30 κατι γινετε....αλλα 1:30 πολυ δυσκολα...

τι θα τον κανει τοσες ωρες;;;....αμα ειναι δεν τον παω...

δεν ειναι που τον στελνω γιατι δεν μπορω να τον απασχολησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ είναι castor oil και almond oil ;)

Λοιπόν πήγαμε στο μπαλέτο μας μίλησα με τη φίλη μου και μας βγαίνει κάπου στα 70 και για τις 2 το μήνα.

Είναι 2 φορές την εβδομάδα από 1 ώρα, 1 ώρα μοντέρνο και 1 ώρα κλασικό για την Ι. Η Φ θα κάνει μουσικοκινητική αγωγή. Θα είναι σε 2 διαφορετικά τμήματα. Καλά η Φ όταν μπήκε στην αίθουσα και είδα τις μπάρες με τους καθρέφτες, γούρλωσε τα ματάκια της που γυάλιζαν και έμεινε :o:shock: κι έλεγε Μαμάααα :o:o:o Και η Ι ενθουσιάστηκε. Θα πάμε τη Δευτέρα να κάνουν στο τμήμα τους κανονικά και να αποφασίσουμε :roll:

Η γνώμη σας? Πήγα σε άλλες δυο σχολές να ρωτήσω αλλά τις απέκλεισα. Η μια τις βάζει στο ίδιο τμήμα που σημαίνει ότι η Ι θα είναι με τα 4άρια και την είδα πολύ ροζ :roll: αυτή τη σχολή ρε σεις :mrgreen: Πολύ φρου φρου και πεταλούδα :roll: Μετά πήγαμε και στη δημοτική σχολή μπαλέτου η οποία έχει μεν καλή φήμη, ακολυθεί όμως το Ρώσικο σύστημα (εμείς θέλουμε το Αγγλικό) και κάνουν μάθημα Ρωσίδες χορεύτριες και τα πράγματα είναι λίγο πιο strict να το πω :?:?:? Αφήστε που με την φίλη μου είμαστε από παιδιά φίλες και της έχω εμπιστοσύνη. Η φίλη μου που λέτε είναι γιατρός κι αφού τελείωσε το διδακτορικό της τα παράτησε όλα και ασχολείται μόνο με το χορό. Με αυτό που αγαπούσε πάντα :D:D:D:D Την τυχερή :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να πας..εκει που σου αρεσει περισσοτερο και που νιωθεις ανετα.

Αν τωρα θελεις νατις κανεις πριμα μπαλαρινες...θατις γραψεις στα Κιροβ αργοτερα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω ναι,ηταν πολυ στενα..αλλα κ πάλι προσεχα γμτ,μαλιστα πριν χτυπησω ελεγα απο μεσα μου να κοψω ταχυτητα καλου κακου,πατησα φρενακι,πηγαινα τοοοσο σογα..κ ξαφνικα 7 παρα το πρωι ακουστηκε το μπααααααααααααααααααααααααμ!

ο χ. απορει πώς μου εκοψε κ σταματησα να μαζεψω τα κομματια του καθρεφτη..οντως..κ εγω απορω τωρα που το σκεφτομαι πως δε σηκωθηκα να φυγω χεσμενη απο το φοβο μου :roll::roll:

τεσπα..δεν ξερω ποσο θα βγει το μαλλι,αλλα ο χ. μου ειπε πως επειδη ειναι θερμαινομενος ,ηλεκτρικος κ εχει φλας ενσωματωμενο..κ θα πρεπει να βγει στο ιδιο χρωμα απο την αντιπροσωπεια..να υπολογιζω πολλάααααααααααααα!

δε βαριεστε..εμεις να ειμαστε καλά..αλλα οτι μια στεναχωρια την πηρα το πρωι,την πηρα..

αργυρω..ααα!ειναι πολυ δυσκοληη τεχνικη της..θεοποίησης!

παιρνεις ενα βαμβακι...

ριχνεις πανω αρκετο αμυγδαλελαιο..

κ αλοιφεις τα μουτρα σου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ μετα επαναλαμβανεις!

κ δεν ξεβγαζεις!

απλα προσοχη!μην πεσεις κατευθειαν για υπνο..θα λαδωσεις το συμπαν! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλη επιτυχία! 8-)8-)8-)

μαριακ εγω στη φιλη μου θα επελεγα να τις παω χορο!εννοειται ρε με τον γνωστο σου ανθρωπο ειναι καλυτερα! 8-)8-) αχ τί ωραια!!εσυ θα κανεις χορό τελικα;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χρυσα κ ποτε θα σου απαντησουν;

ακομη καν δε γινεται αλλιως..η πεθερα δεν μπορει να τον παιρνει 1.30;

εννοω,θα εχει τελικα κ το μωρακι της κουνιαδας;

δουλευει αναπληρωτρια φετος εκεινη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Χρύσα σκέφτομαι αυτά τα 70 το μήνα :?:?:?:( Θα βγάλουμε το χειμώνα???

Βάλε και την εγγραφή από 25 βάλε και τα ρούχα τους...

και :D:D:D έχει και για ενήλικες τμήμα αλλά που λεφτάααα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία ενας καθρέφτης δεν είναι τίποτα ρε

στους περισσότερους έχει συμβεί ;););)

αμα δε ρίξεις γερή στούκα να τα δεις όλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σοβαρά τώρα εμείς να μη χτυπάμε και τα σίδερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια δετερα θα παω απο εκει..ε οι εντολες τοποθετισης ακομα δεν ηρθαν...βαλε και ποοοοττεεε θα μας κανουν το μαντου..ε βαλε κανα 2 ευδομαδες....

Κοιτα στις 1:30 ειναι πρακτηκα αδνατο...και δεν μπορω και νατο απαιτησω..εχει να φροντισει τον γιαννη, εκεινη την ωρα συνηθως τρωει..και η αποσταση δεν ειναι και μικρη-αλλα περπατιεται-

Ακομα και εαν τον παιρνει μαζι της τοσο νωρις, δε θα προλαβαινει να κανει τιποτα...μετα θα πρεπει να κοιμησει τον μικρο...

Η κουνιαδα μου δεν διοριστηκε πουθενα...αλλα εχει 2 παιδακια στα οποια θα κανει ιδιεταιρα..ε και ιιιιισσσοοοςςςς να δουμε αν θα την παρουν στη φουρνια των Χριστουγεννων...

3-3;30 μπορω να το ζητησω, θα εχουν τελειωσει με τα παντα..ε και μεχρι ναερθουν, να αλλαξουν να φανε..θα εχω γυρησει.

Μετα ειναι 2 ευδομαδες Χριστουγεννα-Πασχα που ειναι κλειστα..ε και τον Αυγοστο εννωειται...

να δω τι θα τον κανω

Για το φαναρι μι σκας..

ΟΚ δε σου περισσευει κανα χιλιαρικο..δεν αντιλεγω..αλλα εσυ να εισαι καλα...

εγω καλα καλα μηνα δεν οδηγουσα και οταν παρκαρα στουκαρα σε φορτιγακη-ευτχως εγκαταλλελημενο...χαχαχαχα

Ρε μαρια..ναι το ξερω..αλλα αξιζουν τα παιδια μας κατι..αλλιως θα μας παρει απο κατω...

χουχολιαστε περισσοτερο..και σβηστε τα καλοριφε....χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ναι εννοείται τα καλοριφέρ κλειστα :lol::lol::lol::lol:

και πέρυσι χουχουλιασμένοι τη βγάζαμε ;)

που είναι και η Σίσσυ κι αυτή θα στείλει τη Χ μπαλέτο να μου πει από που να εξοικονομήσω χρήματα καμιά ιδέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες καλε να βγει χιλιαρικο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o

ο αλλος που χτυπησα,παρκαρισμενος ηταν,δεν επαθε τιποτα!ο καθρεφτης του εμεινε ανοιχτος κ ανεπαφος! :o:o:o:o:o:o το κοιταξα καλα για να δω αν ηταν να του αφηνα το τηλ. μου..

κοιτα..εγω κατεληξα,οτι αν δεν εχει ατομο καποιος..οι δημοτικοι παιδικοι δε βολευουν..

εγω αν δεν ειχα την πεθαρα,κ δεν ειχα κ τις αδειες που εχω λογω δουλειας..δε θα μπορουσα να στειλω εκει τον γιωργο..

γιατι κλεινουν τις αργιες που λες,κ ολο τον αυγουστο..κ 2 παρα δεν ειμαι ποτε σπιτι..

κ σε καθε απεργια κλεινουν..

ειναι δυσκολο τωρα που θα εχει κ τον γιαννη η πεθερα σου..δεν ξερω..συζητηστε το με τον οδυσσεα κιολας..

κοριτσια να σας ρωτησω κατι που σκεφτομουν..υποθετικα βεβαια..

ο γιωργος του χρονου θα ειναι γι απρονηπιο..

το νηπιαγωγειο ειναι διπλα στον παιδικο..

ειναι καλυτερα για ενα παιδακι να παει προνηπιο σε νηπιαγωγειο απο ο,τι σε τμημα προνηπιακο παιδικου σταθμου;

ξερω βεβαια οτι προνηπια σε νηπιαγωγειο παιρνουν πολυ λιγα..

αλλα ΑΝ υποθσουμε οτι τον επαιρναν..θα ηταν καλυτερα στο νηπιαγωγειο;

εγω σκεφτομαι οτι στο νηπιαγωγειο οσο να;ναι θα μαθαινουν περισσοτερα κ θα ειναι πιο οργανωμενη η δουλεια..

τί λετε κ εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης χρυσα,εμας για το μαντου,αν κ αρχικα ελεγαν οτι αν μας παρουν θα πρεπει να το κανουμε,εδω κ ενα μηνα που ξεκινησαμε,δε μας εχουν πει τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία δεν ήξερα ότι υπάρχει τμήμα προνηπίου στον παιδικό σταθμό :o Γι'αυτο και κάπου είχα μπερδευτεί με τη ΜΙ της Βίκυς. Δεν ξέρω ποιά είναι η διαφορά αλλά θα του κάνει καλό να είναι με νηπιάκια μαζί

Αν κρίνω από τις δικές μου που πάντα θέλουν αν είναι με μεγαλύτερα παιδάκια. Οτι είναι πιο οργανωμένα σε σχέση με τον παιδικό ναι αλλά δεν ξέρω κιόλας τι κάνουν σε προνήπια του παιδικού? :roll: Δεν ακολουθούν την ύλη του νηπιαγωγείου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω μαρια οτι στα προνηπιακα τμηματα του παιδικου,ειναι καθαρα στο χερι της δασκαλας..

παντως ξερω οτι τρωνε την ιδια ωρα με τα πιο μικρα..ο ανιψιος μου ειναι φετος σε προνηπιακο τμημα στον παιδικο του γιωργου ..δε μου λεει η ξαδερφη μου ν ακανουν κατι ιδιαιτερο..παιζουν,οπως κ στο τμημα του γιωργου,τρωνε,οπως κ στου γιωργου,εννοω ιδιες ωρες..κ η δασκαλα τους δεν ξερω αν ειναι νηπιαγωγος ή βρεφονηπιοκομος :roll:

αληθεια..στα προνηπια τί υλη υπαρχει; :roll:

νομιζω κ εγω οτι σε κανονικο νηπιαγβγειο θα ειναι καλυτερα..

βεβαια εκει..σχολανε 12.15 κ μετα αν θες ολοημερο 4!δεν εχει ενδιαμεσο ωραριο..αλλα θα το βολεψουμε ως τοτε..ΑΝ κληρωθει βεβαια..απλα λεω αν εχει καποιος προσωπικη εμπειρια.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...