Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

α αφρο καταλαβα! :D:D:D;);)

θου ναι θελω 25κιλο!

βικυ περαστικα..υποψιαζεσαι σε τί ειναι η αλλεργια;

αναστασια στις μυξες να μεινουμε κ μια χαρα θα ειμαστε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βυκη περαστικά! Τι αλλεργια σε τι?

τι θα γίνει με το σχολείο τωρα?

Σισσιω ολα αυτα τα είπατε χθές βραδυ!!! :shock::shock: κανονική κρεβατομουρμουρα!!!

Ιουλία κατι είπες για τον παιδικό αλλα πρέπει να ααω πιο πίσω να δω ....

Θουλη γιατι βαριέσαι να μας μιλήσεις? Και εγω αλλα δεν σας το λέω απο τακτ χαχαχα

η Παναγιωτα καλά είναι άπλα πιζει με τα παιδιά και χωρις την μανα της.

ο Μ ήρθε μια χαρα απο τον παιδικό και αμέσως μου ειπαι οτι δεν έκλαψε στο λεωφοριο!! Και οτι θέλει το δώρο του!! Του ξανά είπα οτι το σάββατο θα το πάρει και ειπαι καλά χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια κ μενα ο θοδωρης δε με ελεγε κ πολλα..σχεδον τιποτα..τωρα εχει πει κανα 2 σκηνικα..ελεος

σισσιω οταν λες εχει κολλημα με το μενου της μικρης τι εννοεις?

αργι δε σε χαιρετησα :lol::lol::lol: ου σενα μαρια 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο 1 πιατο φακες,2 μπισκοτακια,1,5 κομματι σαμαλι λετε θα αναγουλιαζω στο γυμναστηριο? :P

Θουλακι ναι ρε...3 λεπτα οι ψιλες,4 οι χοντρες.απομακρυνω απ'το ματι κ αφηνω να κρυωσει η χυτρα...ουτε εσυ εχεις ε?

Με εχει βολεψει τοοοοοσο πολυ πουοποιαδηποτε σκεψη για το αν μαγειρευω σωστα,υγιεινα κλπ εξερχεται σουμπιτο απο τον εγκεφαλο μου!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω χυτρα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αλλα οχι 3 λεπτα..10 λεπτα αφηνω τις φακες..κ μετα κλεινω κ αφηνω να κρυωσει η χυτρα πανω στο ματι..

αλλα ειναι πραγματικα μεγαλη ευκολια η χυτρα!!ειδικα στο κρεας..........σωθηκα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: δεν παω πουθενα χωρις την χυτρουλα μου! :geek::geek::geek:

τελικα δεν περισσεψε ο μουσακας..μαντεψτε ποιος τον τσακισε 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

μια αναγουλα βεβαια την εχω πια :oops::oops: αλλα το ευχαριστηθηκα! :D

τί αλλο;;;;;;;;;;;;;;;;δεν εχω αλλα να πω.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ έχω χύτρα....ειδικά στο μοσχαράκι με έσωσε...34 λεπτά και είναι έτοιμο, αλλιώς θέλει 2 ώρες, αλλά εμένα μου φαίνεται πιο νόστιμο όταν βράζει σε κανονική κατσαρόλα, αλλά λόγω βιασύνης......οι φακές που αγοράζω εγώ βράζουν σε 10 ή 15 λεπτά σε κανονική κατσαρόλα και αν πάρω τις κόκκινες σε 10 λεπτά!!! ;)

Αφρο τελικά έπιασε το κόλπο με τον πίνακα επιβράβευσης ε?! ;):lol::lol::lol:

θα το συνεχίσεις και την επόμενη εβδομάδα? :roll::roll:

αγόρασα πίλινγκ για τα χέρια και μάσκα για τα χέρια, μήπως και βελτιωθούν λίγο :( .....και ένα κραγιόν, φυτικά όλα....ε ύστερα από την μη φυτική βαφή είπα να μην επιβαρύνω τον οργανισμό μου και άλλο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο το μαλλι βγηκε αργι?

καλε ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ

κ εχω χυτρα..χυτρα οοοοοολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..

αλλα εγω το αφηνω 15 σχεδον..καλα εγω υπερβολικη ειμαι..χαχαχα

αλλα ιουλια να το τραβας απ το ματι αν εχεις κεραμικη γτ αλλιως θα σε χαλασει το ματι..δημιουργειται απο κατω υγρασια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες!

Καλε τοοοοση ωρα οι φακες?

απο την ωρα που σηκωνεται η βαλβιδα σε 4 λεπτα ειναι ετοιμες...Μα δεν σας γινεται πουρες τοση ωρα?

Σοβαρη ερωτηση τωρα!

Η Α εχει μπουκωμα...και δεκατα...αν συνεχισει ετσι τη στελνω παιδικο ή οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Θούλη ναι ωραία έγιναν, εντάξη δεν έκανα και κάτι διαφορετικό για αλλαγή, ίδιο χρώμα, ίδιο κούρεμα, αλλά έγιναν καλά!!! :) .....μόνο που ο Λ. μου είπε ότι της δασκάλας του είναι ωραιότερα :o:o:o:o:o:o:o

εκείνη από ξανθιά έγινε σκούρα μαυροκόκκινο! :?

δεν λένε "από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια"?!!! :roll::roll::roll: γούστα είναι αυτά!!! :roll::roll:

Αναστ. (αν και τώρα έχεις ήδη αποφασίσει) εξαρτάται από την διάθεση που έχει το παιδί, βασικά δεν μου έτυχε, αλλά αν εκείνη αισθάνεται καλά.....

περαστικά :x

σήμερα τα παιδιά κατέβηκαν από τις 6.35 κάτω :o:o:o πάει το πρώτο ήσυχο καφεδάκι μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στο γραφείο, άφησα τα κορίτσια η Φ είπε λίγο όταν μπήκαμε μέσα ότι θέλει να ζωγραφίσει στο γραφείο μου, κλαψούρισε λίγο, μου έδωσε ένα μεγάλο φιλί κι έφυγα!

Περνάνε πολύ ωραία στο σχολείο, τις ζηλεύω :lol::roll: Προχτές που πήγα να τις πάρω καθόταν έξω κι έτρωγαν όλα τα παιδάκια με ενωμένα τραπεζάκια με καθίσματα, μικρά-μεγάλα όλα μαζί κάνανε πικ νικ :D

Χύτρα έχω αλλά δε τη χρησιμοποιώ..Την έχω χρησιμοποιήσει κανα 2 φορές όχι παραπάνω :?

Αργυρώ μεγειά :D

Αναστασία εξαρτάται από τη διάθεση της :roll: Αν και κυκλοφορούν πολλές ιώσεις, οπότε αν δεν είναι και απόλυτη ανάγκη ας μην πάει. Εγώ λαμβάνω υπόψη και από τον εαυτό μου..όταν έχω δέκατα και μύξα θ΄λεω να κάτσω σπίτι να μην κάνω τίποτα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

πηγα τη μικρη παιδικο...

η αλλεργια εχει εξαπλωθει...ειναι γεματη σε ολο το σωμα...ευτυχως λιγοτερα κοκκινα..!

ενα σοκ το επαθαν οταν το ειδαν αλλα οκ τους εξηγησα .

επησις του εξηγησα οτι θα με ειδοποιησουν μονο αν πρηστει και πως το εξανθημα θα μεταναστευει!

σημερα ειμαι νυχτα!

μετα απο σχεδον ενα χρονο ξανα νυχτα!

θελω καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

συμπεθερα.. τελειος ο Λ.

και εγω εχω χυτρα ....τα περισσοτερα ...μην πω ολα τα φαγητα τα κανω εκει....εχω το κουατρο της φισλερ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τελικά δεν σας είπαν σε τι πράγμα είναι αλλεργική? :?

μεγαλώνοντας θα τις ξεπεράσει τις αλλεργίες ή όχι?

περαστικά :x

Μαρία εσυ ζηλεύεις την Φ. και η Φ εσένα :lol::lol::lol:

εγώ έχω πολύ καιρό να χρησιμοποιήσω την χύτρα γιατί έχω πολύ καιρό να κάνω κοκκινιστό μοσχαράκι και αυτό διότι η Ρ. με δυσκολία το τρώει, έτσι το μοσχάρι το τρώνε πάντα σε κιμά!!! :roll::roll: ....

αλλά χθες έκανε πρόοδο έφαγε και μπρόκολο!!! :D το είδε στο πιάτο του Λ. και είπε ότι θέλει και εκείνη, το δοκίμασε και της άρεσε και της έβαλα!!! :D;)

σήμερα λέω να κάνω σουτζουκάκια με πουρέ :)

μας έπιασε η βροχή πηγαίνοντας στο σχολείο και εγώ δεν είχα ομπρέλα......για να μην χαλάσω τα μαλλιά μου έβγαλα το σακάκι μου και το έβαλα στο κεφάλι!!! :D;)

Μιτσάκη πώς πάει το διάβασμα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σου έστειλαν μειλ από το e-pharm ότι η παραγγελία σου έχει φύγει? Μπορεί να μην υπάρχει απόθεμα σε αυτό που θες. Για πες τι πήρες? :P:P:P

Εγώ την έκανα χτες την παραγγελία και μου έστειλαν τώρα μειλ ότι έφυγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα κ πατησε η μικρη κατι κ με πεταξε εξω ειμαι :evil::evil::evil::evil:

τεσπα χαθηκα γιατι εκανα χθες μια επεμναση για αφαιρεση κιρσων στο δεξι ποδι

σημερα ηρθα σπιτι ολακαλα δοξα τω θεω!

συνοπτικα θα πω οτι πηγαμε μυκονο τηνο

περασαμε τελεια το ευχαριστηθηκαμε οικογενειακως

βολτουλες περπατημα η μικρη πολυ χαρουμενη που ειχε μαμα μπαμπα μαζι για 4 μερες οοοολη μερα!

δν μας ταλαιπωρησε καθολου αλλα καποια στιγμη λεει ο αντραςμου μη μου πεις οτι κανει ετσι συνεχεια

δν σταματα στιγμη τι πραγμα ειναι αυτο!λεω χαιρω πολυ ζωη! 8-)

πηγαμε κ τηνο εκπληρωσα το ταμα μουοπως τοχα σκεφτει!πολυ συγκινηση!

ειχε λειτουργια καθισαμε κ μετα κοινωνησαμε

πρωτη φορα η μικρη τοοοοσο ησυχη βεβαια παιζει να αναψαμε περιπου 20 κερακια πολυ κολλημα :?:lol:

αναψαμε κ για εσας κ τα παιδακια σας εννοειται!

παντως μολις μπηκαμε μεσα με επιασε ενα πραμα φευγαν τα δακρυα σαν νερο ....η μικρη με χαιδευε κ ελεγε μη καις (κλαις)μαμακα! :) την λατρευω τελος! :lol::lol:

βεβαια απο δωματιο χαλια!τιγκα στην κατσαριδα επλυνα ολα τα ρουχα που ηρθαμε!σιχαθηκα τον εαυτομου!

ειχαμε προπληρωσει για καλυτερη τιμη κ δν μπορουσαμε να φυγουμε!

κ στην επιστροφη φαγαμε ταλαιπωρια με το αεροπλανομε καθυστερηση φτασαμε 8 το βραδυτα ειδαμε ολα!

τεσπα ολα καλα

πρεπεινα κλεισω θα επανελθω το μεσημερι με σχολιασμο για τανεα σας!σας φιλω κοπελες

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα καλημερα!Αραγε με "πεταξε" ή θα μου βγαλει 2πλο μνμ?!

Η Α παιδικο!Ειχε λιγες μυξες...βαλαμε ορο κ μετα πηγα πηρα θαλασσινο νερο(μου ειχε ληξει) κ αμεσως εκανε δουλεια...

βεβαια το βαζουμε με λαβες ελληνορωμαικης και κλαμματα σπαρακτικα....απ'τη μια τη λυπαμαι απο την αλλη θυμωνω....ειδικα οταν ακουω κανενα "τιιιι το κανεις το παιδι ρε Αναστασια?" :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Το γενναω!!!! 8-)8-)8-)

Μαρια εχω παρει μεηλ που ελεγε τι παραγγειλα κ ενα απο paypal....that's it?

Πηρα κρεμα προσωπου(αβεν ειπα να δοκιμασω),κρεμα χεριων,ενα βερνικι κορε και ενα θαλασσινο νερο....τωρα θα εχω 2 θαλασσινα νερα! :P:P:P και ενα το φανταστικο που υποτιθεται πως αγορασε ο Α χθες και το"αφησε" στο αμαξι γιατι κ καλα ηταν για >5 χρονων(ψεεεμμα! :evil::lol: ) ....3 λοιπον! :P:P:P:lol::lol::lol:

Τι γελιο-νευρα ειχα!Του ελεγα "πες αληθεια!Το ξεχασες?" κ εκεινος αγριευε κ ελεγε "στο αμαξι ειναι"..."καλα...παω να το φερω"...."δεν κανει για την Α,εχει μεσα....μμμμ....ενα φαρμακο που δεν κανει"...."καλα,παω να το φερω να το εχουμε για εμας"....."αντε πανε στο φαρμακειο να παρεις ενα σωστο!"(με αγριαδα μιλαμε!!!!) :lol::roll::twisted::twisted::twisted::twisted:8-)8-)8-) Φωναζει ο κλεφτης!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ζωουλα χαιρομαι που ηταν τοσο ωραια στο ταξιδι σας...εκτος απο τις κατσαριδες βεβαιως!

Βρε μπες στην ομαδα κ διαβασε το 1ο θεμα μας!Θα βρεις τη χαρα σου!Ευλογησον!!! :lol::lol::x:x:x:-*:-*:-*

>Περαστικα κ για το ποδι σου!

Αργυ μεγεια το μαλλι!!!Ολα τα αγορακια λεμε εχουν αγαπη,ερωτα,φαντασιωση(καθως μεγαλωνουν αλλαζει το συναισθημα!) για τη δασκαλα τους!Δεν τα'λεγα?Ιδου κ ο Λουκας! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν έρχονται 2 μειλ

1 που επιβεβαιώνει ότι λάβανε την παραγγελία σου και την επεξεργάζονται

και 1 που λέει ότι φύγανε με την μεταφορική και σου στέλνουν και απόδειξη συνημμένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή καλή ανάρρωση :x

χαίρομαι που περάσατε όμορφα όλοι μαζί :) , αλλά στο νησί που πήγατε δεν είσασταν πάλι όλοι μαζί? :?

για τις κατσαρίδες απαπαπαπαπα :-s:-s:-s:-s:-s όχι και τόσο καλό ε? :lol::lol:

Αναστ. ρε συ αν σου βάλω φωτό από την δασκάλα.....τι φαντασίωση να έχεις....είναι καλή σαν χαρακτήρας και δασκάλα, αλλά σαν γυναίκα L-)L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα που ειστε ολες?

εμεις καλα..μ το θυροειδη απο υπερ εχω γινει υπο..ανεβηκε πανω απ το οριο..οποτε μειωνω χαπακι..τεεεελεια

χθες πηγα το θοδωρη να δει πως ειναι στο κολυμβητηριο..ολο γιαυτο μιλαει..ενθουσιαστηκε..θα το παω δοκιμαστικα κ βλεπουμε..

ζωη ποσο θα θελα κ γω να παω τηνο...

συμπεθερα μαζι αν παμε καλεεεεε.

σημερα ηπιαμε κ καφε..πηρα κ ταπερακι μαζι μου :lol::lol: της εκλεψα φαγητο..μα αδικειται το ατομο..

αλλα ρε παιδια ανευ πλακας κατι πρεπει να κανω με το παντελη.,,ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα μωρα τα βαραει τσσιμπαει δαγκωνει τραβαει ..εγω ολο του φωναζω..δε αντεχεται..τι αν κανω???? :cry::cry: τι δαναη τη ξεσκισε :cry::cry:

σορυυυυυυ

μα ποοοοοοοοοοοοοοοοοσο γελασα..μα ποσο αληθεια

Τι γελιο-νευρα ειχα!Του ελεγα "πες αληθεια!Το ξεχασες?" κ εκεινος αγριευε κ ελεγε "στο αμαξι ειναι"..."καλα...παω να το φερω"...."δεν κανει για την Α,εχει μεσα....μμμμ....ενα φαρμακο που δεν κανει"...."καλα,παω να το φερω να το εχουμε για εμας"....."αντε πανε στο φαρμακειο να παρεις ενα σωστο!"(με αγριαδα μιλαμε!!!!) :lol::roll::twisted::twisted::twisted::twisted:8-)8-)8-) Φωναζει ο κλεφτης!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω έναν πονοκέφαλο, από χθες που γύρισα από το κομμωτήριο :(:( λέτε να με μάτιασαν? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζωή ευχαριστούμε (ξέχασα να σου πω!) :D:x, άντε και του χρόνου σε ξενοδοχείο χωρίς κατσαρίδες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Μάνα και πατέρα, είναι τώρα ένα εξάμηνο που έφυγα στη Σάμο για να σπουδάσω και σας ζητώ συγγνώμη που καθυστέρησα τόσο να επικοινωνήσω μαζί σας Θα σας ενημερώσω τώρα, μόνο που πριν σας παρακαλώ καθίστε κάπου.

Λοιπόν, είμαι αρκετά καλύτερα τώρα. Το βαρύ κρανιακό κάταγμα και η αμνησία που έπαθα όταν έπεσα από την ταράτσα του σπιτιού μου όταν έπιασε φωτιά το κτήριο, αμέσως με το που έφτασα, έχουν σχεδόν περάσει.

Πέρασα ένα μήνα στο νοσοκομείο, μπορώ να δω σχεδόν καλά και κάνω μόλις δύο μικροεπεμβάσεις την ημέρα. Ευτυχώς, την ώρα του ατυχήματος με είδε ένας από το γειτονικό κτήριο και ειδοποίησε την πυροσβεστική και το νοσοκομείο. Με επισκέφτηκε και στο νοσοκομείο και εφόσον δεν είχα που να μείνω μετά τη φωτιά, προσφέρθηκε να με φιλοξενήσει σπίτι του.

Είναι ένα ισόγειο μικρό αλλά χαριτωμένο μέρος. Είναι πολύ καλό αγόρι και ερωτευτήκαμε αμέσως κεραυνοβόλα. Έκανα αλλαγή γεννητικών οργάνων και σχεδιάζουμε να παντρευτούμε πριν αρχίσει να φαίνεται η εγκυμοσύνη μου.

Ναι, αγαπητοί μου γονείς, είμαι έγκυος. Ξέρω πόσο ανυπομονείτε να αποκτήσετε ένα εγγονάκι και ξέρω πως θα καλοδεχτείτε το παιδί και θα του δώσετε την ίδια αγάπη όπως με μένα όταν ήμουν παιδί. Ο λόγος που καθυστερούμε το γάμο είναι που το αγόρι μου έχει μια μικρή μόλυνση στο αίμα και καθυστερούν τα αποτελέσματα από το τεστ για AIDS που έχει κάνει. Προσπαθώ κι εγώ να καταπολεμήσω τη σύφιλη που έχω με καθημερινές ενέσεις.

Ξέρω ότι θα τον καλοδεχτείτε στην οικογένεια μας με ανοιχτές αγκάλες. Είναι ευγενικός αν και δεν είναι πολύ μορφωμένος και φιλόδοξος. Παρόλο που δεν έχει το ίδιο χρώμα με μας ούτε την ίδια θρησκεία, είμαι σίγουρος ότι η ανωτερότητά σας και η ηθική σας καλλιέργεια δε θα σας κάνει να μη δεχτείτε που το χρώμα του δέρματός του είναι λιγάκι πιο σκούρο.

Είμαι σίγουρος ότι θα τον αγαπήσετε όσο εγώ. Η οικογένεια του είναι πολύ πλούσια. Όπως έμαθα ο πατέρας του είναι ένας πολύ σημαντικός λαθρέμπορος όπλων στο χωριό της Αφρικής απ όπου προέρχεται.

Τώρα που σας είπα τα νέα, πρέπει να σας ομολογήσω ότι δεν έπιασε ποτέ φωτιά το σπίτι μου, δεν έπεσα από καμία ταράτσα, δεν έπαθα ποτέ κρανιακό κάταγμα και αμνησία, δεν έκανα αλλαγή γεννητικών οργάνων, δεν είμαι τραβεστί, δεν τα έχω με κανένα μαύρο, δεν πρόκειται να παντρευτώ, δεν είμαι έγκυος και δεν έχω σύφιλη.

Παρ όλα αυτά, πέρασα μόνο ένα μάθημα στην εξεταστική και θα ήθελα να το δείτε αυτό από τη σωστή οπτική γωνία και να του δώσετε την δέουσα σημασία.

ωραίο ανέκδοτο!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? :x:x

εμείς καλά είμαστε, έχει τέλειες μέρες αυτές τις τελευταίες μέρες και λένε ότι είναι το "Ινδιανικο καλοκαίρι" που το κάνει τέλη σεπτέμβρη και μετά θα αρχίσουν τα κρύα. :D

Εγώ δεν έχω χύτρα, όχι τόσο γιατι καταστρέφονται βιταμίνες όσο γιατι με την χυτρα δεν το διασκεδάζω το μαγείρεμα. :oops:

Βικάκι περαστικά βρε συ με την αλεργία.

Σισσάκι λογικά τα όνειρα, εγκυμονούσα είσαι, εγώ στην εγκυμοσύνη κάθε βράδυ είχα περιπέτειες.

Συμπεθέρα και εγώ θέλω κομμωτήριο αλλά δεν ξέρω πότε.

Θουλάκι μπράβο για τον θυροειδή, αντε θα στρώσεις!

Ζωή ωραία που ήσασταν όλοι μαζί και περάσατε τέλεια στην Μυκονο.

Αααα ήρθαν τα χαρτιά μου!! Μας απάντησαν ότι όλα οκ, και τώρα μου έστειλαν μια φορμα να περάσω απο γιατρό, να τσεκάρει μην μου λείπει κανα χέρι κανα πόδι. αυριο θα πάω, έκλεισα ραντεβού. αντε να τελειώνω με αυτο.

Βρε σεις ο μικρός έχει τώρα κανα δυο βδομάδες έρχεται κάάάθε βράδυ στο κρεβάτι μας. τι να κάνω? Τους αφηνω να κοιμηθούν μαζί και πάω και κοιμάμαι εγώ στο δικό του.. :?:roll::roll:

Πάω κουζίνα, θα μπω πάλι μετά, φτιάχνω ένα προφιτερολ σπέσιαλ για την αυριανή συνταγή στο Blog γιατι έχω γενέθλια αύριο..

Φιλάκια πολλά! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! :):)

μα τί ζεστη..στο γυρισμο το αμαξι ελεγε εξωτερικη θερμοκρασια 35! :shock::shock::shock::shock:

νομιζω οτι θελω πια να φθινοπωριασει :roll::roll:

εμεις ολα καλα!ειχα τριτη ωρα μαθημα κ ετσι πηγα το πρωι παιδικο εγω τον γιωργο!ολα καλα! :D:D

εχουμε κ εμεις μυξες κ μπουκωμα,αλλα αναστασια τον στελνω..αφου εχει καλη διαθεση κ περνα ωραια..τί να κανει σπιτι;ασε που μυξες μαλλον ολο τον χρονο θα εχουν :roll::roll:

αργυρω ωραιο ανεκδοτο! :lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ζωη απιστευτη συγκινηση στην τηνο,ε;κ εγω θυμαμαι οτι δακρυζα..θελω τοσο να ξαναπαω..

ευχαριστουμε για το κερακι κ συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα! ;):)

ερη ξερογλυφομαι με το προφιτερολ σου!αχ τί μου κανεις! :lol::lol::lol: θελω γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

θου για πες ια το κολυμβητηριο!πού ειναι;τί ηλικιες;θα μπαινεις κ εσυ μαζι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...