Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Ο μανώλης έχει μυξα και βήχα και ο μικρός μόνο μήνα .....εγω είμαι χάλια ...έχω και τον Κ που είναι πολύ υποστηρικτικος!!! Τα άλογα τα σκωτωνουν μόλις γεράσουν ....ε αυτο ακριβώς ....μην με δει άρρωστη εκει να με πατήσει και άλλο .....οτι θυμηθεί θα γκρινιαξει θα βαριέται και να μεβσκεπασει ....ετσι και αλλιώς κρυώνωαπο τα δέματα τι το θέλω το σκέπασμα ....θα δει την επομένη φορά του είπα όταν αρρωστισει αυτός ....σκατουλες θα έχει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε?

μα τι κουκλακι ο λουκακος.. 8-)8-)8-) κ υποτιθεται απο ποιον το 5 ευρω? :roll:

οχι τα παππουτσια δε τα πηρα απο νετ :?

αναστασια γελασα με τας συμμαθητας :lol::lol::lol::lol: κ γω θα θελα να μαθω αγγλικα.. :cry:

η λεναρα καλα ειναι..δε προλαβαινει να μπει...

αφρο περαστικα σας..αν λειπει ο κωστας θα κατεβαζεις κ το μικρο κατω που θα πηγαινεις για το σχολικο/?επισης απο τη πολυκατοικια σου κατω ερχονται?

φρα που ειναι το λαος :roll::oops:

χρυσα το σκουρο παντελονι με αρεσε..ασχετο..το μπατζανακι σου βλεπει το μωρο? :roll::roll:

σισσακι φυσικα ρε να τη ξανακανεις..αλλο η πρωτη αλλ η δευτερη..καθε εγκυμοσυνη ειναι διαοφρετικη..κ αφου τη εχεις γραμμενη καντην..

μαρια η Φ καλα τα παει?

αφρο :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου ναι ερχετε που και που...

ΟΚ δεν ειναι σφαγεμοι..εχουν "καλη " σχεση...

αλλα ΟΚ..τεσπα..παω να παραλαβω τον φοφο..

ΤΠΠ καθομαι..κερναω καφεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και μένα χθες μου την έσπασε ο Π. :|

Είχε η μικρή γκρίνια και παραπονιόταν και έκλαιγε οτι πόναγε το πόδι της όποτε σε κάποια φάση γυρίζει και της λέει: "Αμαν πια! Τπτ δεν της αφησες της μάνας σου! Που ένα 36,9 ανεβάζει και χαλάει τον κόσμο"! :shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Εχθες τα χρειάστηκα μπιγκ τάιμ! :? Εκεί που καθόμουν στον καναπέ ωραία και καλά, σηκώνομαι σε κάποια φαση και νιώθω στον πισινο μου κάτι υγρό. Το ακουμπάω και ήταν νερά βγαζω πανικόβλητη την φουστα να δω το βρακί μου και ήταν κι αυτό με υγρά. Παθαίνω ένα ταράκουλο και πριν πάω στο δωμάτιο να παρω στο κινητό τον γιατρό μου, ξαναβγαίνω στο σαλόνι να δω σε τί κατάσταση είναι ο καναπές και εκεί ανακαλύπτω οτι είχα κάτσει επανω σε δυο ρώγες σταφύλι, τις είχα ξεζουμίσει όλες επάνω μου και νόμιζα οτι μου έφυγαν αμνιακά! :shock::shock::shock::mrgreen:

Έτρωγε προηγουμένως η Χ τα είχε κάνει όλα σκατά. Το τι δουλεμα έφαγα δεν περιγράφεται! Ναι βέβαια, γιατί αν γενναγα χθες και έμπαινε το παιδάκι σε θερμοκοιτίδα δεν θα τα χρειαζόταν ο κύριος!!! :evil::evil::evil::mrgreen:

Ναι ρε Θου αλλα αφού δεν θα του την δείξω και μου είπε να μην την κάνω. Δεν είναι σα να του δείχνω οτι δεν τον εμπιστεύομαι;;; :roll::roll::|

Παω για ύπνο κορίτσια, δεν την παλεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro.... αχ αν αρρωστησουν αυτοι κανουν χειροτερα και απο παιδια!

Σισσι ..μα ποσο μοιαζουν...!

κουμπαρα...δεν ξερω τι επαθε...θα ερθει ο Π. να παει να την αλλαξει..!

ηρθε ενας κουκλος με την οδικη.....μαυρισμενος...γυρω στα 45....!

προθυμος...γενικοτερα...!

Αναστασια ...τι κουκλιτσα η Α.

και τι ναζι!

εχω πονοκεφαλο...βαριεμαι να μαγειρεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ αν εχεις ρε ζαχαρο τι θα κανεις?

μη το ρισκαρεις..

βικυ κ γω νομιζω η μεγαλη σου ειναι πολυ μπορστα..σου μοιαζει ε?στη εμφανιση λεω..

χρυσα ελα κερναω εγω καφεεεε..μολις εβαλα στο φουρνο κεικ ..με κακαο μαυρη ζαχαρη κτλ κτλ

αναστασια θα παει ο αντωνης για αλευρι σκ αλλα δε θα ερω σαββα το μαζι σας γτ εχω να κανω νυφη..

ζωη για πες πως περασες ρε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Αμαν πια! Τπτ δεν της αφησες της μάνας σου! Που ένα 36,9 ανεβάζει και χαλάει τον κόσμο"! :shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: . .....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και :evil::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και εκεί ανακαλύπτω οτι είχα κάτσει επανω σε δυο ρώγες σταφύλι, τις είχα ξεζουμίσει όλες επάνω μου και νόμιζα οτι μου έφυγαν αμνιακά! :shock::shock::shock::mrgreen:

Έτρωγε προηγουμένως η Χ τα είχε κάνει όλα σκατά. .....

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

αχ πολύ γέλασα με αυτό!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να σου πω εγώ στην πρώτη δεν είχα τίποτα και στην δεύετρη είχα διαβήτη κύησης, οκ στο οριακό ήταν αλλά είχα......τι σχέση έχει η πρώτη με την δεύτερη????

εγώ θα έκανα διότι αν τυχόν έχεις τότε εξετάζουν και το παιδάκι με το που θα γεννηθεί για να δουν που βρίσκεται ...... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θούλη είναι από την νεράϊδα των δοντιών 8-)

υποτίθεται ότι βάζεις το δόντι κάτω από το μαξιλάρι, έρχεται η νεράιδα, το παίρνει και αφήνει 5ε!!! 8-)

Σισσιώ γιατί δεν τον ρωτάς μήπως πρέπει να την κάνεις? όλοι την κάνουν!!! :!:

και ειδικά μετά από κάποια ηλικία :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα μεγειά :)

Μαρία εννοώ τους τρόπους κλπ!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poly ωραιο αυτο με τη νεραιδα των δοντιων...

θα το εφαρμοσω στο μελλον!

σημερα στον παιδικο η δασκαλ μου ειπε οτι ειναι πολυ μπροστα σε σχεση με τα υπολοιπα παιδακια του τμηματος...κι αν την παρουν προνηπιο (θα κληρωθει την πεμπτη 1 θεση)να την παω...!

αλλιως να την δουλευω σπιτι...!

αλλα που χρονος...

για την ωρα ειναι ενθουσιασμενη...!

φτιαχνω φτερουγες με μελι!

εχω υεπροχη διαθεση...δεν εξρω γιατι...αλλα ετισι νοιωθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα και φυσικά να την πας....τι εννοεί να την δουλεύεις σπίτι? να τη σταματήσεις από τον παιδικό? :? 'η επιπλεόν? :?

α! όσο για τα χρήματα όσο θέλει ο καθένας δίνει, δλδ μπορεί η νεράιδα να δώσει και ένα ευρώ!!! ;)

τώρα δεν ξέρω ο άντρας μου γιατί το ξεκίνησε με 5 :?

ρίξε μια ματιά σε αυτή την ιστοσελίδα για την νυφούλα μου! ;)

http://www.paidika.gr/index.php?option= ... Itemid=244

Αφρο τι ώρα ξυπνάει ο Μ. το πρωί? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! έχω και ένα θέμα που θα ήθελα λίγο την γνώμη σας, εσείς τι θα κάνατε.....θα το γράψω στο κρυφό, δεν ξέρω πότε όμως, μάλλονν αύριο.....όταν το γράψω θα σας πω!!! :|:!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! :x:x

Τι κάνετεεεε?

Σας διάβασα, ότι θυμάμαι τώρα θα σας πω

Φραν σε καταλαβαίνω γι αυτά που λες για την ζωή του μικρού, το θέμα είναι να είσαστε και να περνάτε καλά.

Η αλήθεια είναι ότι μετά απο 1μισι χρόνο που είμαι κ εγώ εδώ, έχω συνηθίσει και δεν θέλω να φύγω. Εντάξει μου λείπουν οι φίλοι μου, οι γονείς μου αλλά τώρα που θα γίνουν τα χαρτιά μου, θα μπορώ επιτέλους να έρθω και πιστεύω θα μου φύγει η νοσταλγία. Κακά τα ψέματα είναι σουπερ χώρα ο Καναδάς.

Αφροδιτάκι μου περαστικά σας!

Συμπεθέρα τι ωραία τα ρουχάκια που πήρες για την νυφούλα μου, την φαντάζομαι πόσο κούκλα θα είναι! :x:x

Νατασούλα μπράβο για τηνμικρή, πως τα πήγε τελικά στον παιδικό?

Ρε σεις τόσα πολλά δόντια αλλάζουν, αρα εντάξει να χαλαρώσω λιγάκι γιατι με εχει πιάσει μια υστερία με τα γλυκά που τρώει (δεν τρώει και πολλά αλλά να, παγωτά μπισκότα που και που) και φοβάμαι μη χαλάσουν τα δόντια του.

Αναστασία καλή φάση το μάθημα!

Χρυσα και οι φορμίτσες που πήρες μου άρεσαν θα πάω κ εγώ Ζάρα να δω μάρεσε πολύ η πρώτη.

Βίκυ χαιρομαι που είσαι καλά βρε συ, έτσι πρέπει να είσαι!

σισσάκι το πόσο γέλασα μετά τον τρόμο που είχα όταν διάβασα τις πρώτες γραμμές του ατυχήματος σου δεν λέγεται!

Πάω στα στεγνωτήρια να πάρω τα ρούχααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα είδες τι κορίτσι δίνουμε? σαν τα κρύα τα νερά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::D

τα ρούχα τα πας στο πλυντήριο-στεγνωτήριο ε? :?

θέλω να πάμε εδώ είναι στην Ν. Γερμ., είναι πολύ ωραίο-γραφικό μέρος :)

http://www.konstanz-tourismus.de/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! :D:D:D

Καλα Σισσυ εισαι θεα!!!Περιμενα να βρεις κανα μισανοιχτο μπουκαλακι νερο ή κατι τετοιο αλλα εσυ βρε

αναισθητη το....πατας το σταφυλι!!!! :lol::P:P:P

Φρανιτακι εγω θα'θελα να ημουν η μελλοντικη γκομενα του σεμπ κ να μου λεει ιστοριες για τα πεθερικα μου κ τη ζωη απο εδω κ απο εκει!!! :D:D:D:D

Παντως εσυ μιλας αγγλικα,τα χρησιμοποιεις...εγω θα μπορουσα να διαβασω λεξεις γρεμματικη αλλα εξασκηση στη γλωσσα δεν μπορω...ουτε εκθεσεις να γραφω-διορθωνω!και αλλα βεβαιω!

δε βαριεστε?μια χαρα συμμαθητακια θα εχω!Φτου!!!!ξεχασα να παιξω ps3! :P Ayrio... :P:P:P

Θουλακι αν ειναι αστο το αλευρι!μεχρι τι ωρα θα λειπεις?να περνουσα να το παρω...θα σου τηλ αριο!

Αφρο περαστικα σας!!!!

Βικυ μπραβο στη κοριτσαρα σου!Απο παντα φαινοταν η εξυπναδα της! ;):D

Αργυρω μην τσιφουτευεσαι καλε στο γιο σου!!!! :lol::lol::lol::lol: 20 δοντια 100 ευρω....σιγα τα λεφτα!Ο οδοντιατρος 1 σου βγαζει με 100 :lol::P

Σημερα πηγα για μποτε!Νυχια -λεμφικο!

Χρυσα κανεις λεμφικο????Εμενα πολυ μ'αρεσε τελικα!Και πλεον μου φερονται σουπερ εκει! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα Σίσσυ!!!!

Και το σκατό στην κάλτσα ε;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol:

΄΄Αντε καλή σχολική χρονιά στα μαθητούδια μας!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία το τραγουδάκι το μάθατε;;;;;;;

London bridge is falling doooooown faaaaaaalling doooooown faaaaaaaaalling down!!!!

Να σε δω θέλω με την τσαντούλα μπαρμπι στην πλάτη να πηγαίνεις στα εγγλέζικα!!!!!!

Χαααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχα

Να στε καλά! Γέλασα και σήμερα!!!!

Λενάκι σε βλέπω! Φιλάκια! Και μπράβο στο Γιωργάκη που λέει λεξούλες!!! Η Δ έχει μείνει στις 3-4!!! Πολυλογού! Μαμά μπαμπά γιαγιά και γαβ λέει!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Απεργία άυριο ε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Τι κανετε?

Απο το πρωι θελω να γραψω και δεν βρισκω χρονο! Δυσκολη εβδομαδα αυτη. Αλλαξανε τις βαρδιες του Π. και εκει που ειχε 2 μερες πρωι, 2 απογευμα, 2 βραδυ τωρα το κανανε 5 μερες πρωι 5 απογευμα, 5 βραδυ και καθεται μονο Σ/Κ. Αυτη την εβδομαδα ειναι απογευμα 2 με 10 το βραδυ που σημαινει πως ολη μερα ειμαι μονη με τα μικρα πφφφφ!

Σισσακι πεθανα με το σταφυλι :lol::lol::lol: φανταζομαι την τρομαρα σου ομως! Καλυτερα ειμαι με την ουρολοιμωξη αν και μια μικρη ενοχληση την εχω ακομα, αν συνεχισει παω παλι γιατρο. Τι εγινε με το ντοπλερ?

Αργυ ωραιο μερος φαινεται να πατε! Καλη η φαση με την νεραιδα των δοντιων, θα το πω και εγω στην Ε. αργοτερα. Η Ε. απο εκεινη την μερα που εκανε κακακια πανω της δεν ξανακατουρησε πανω της. Ευχομαι να ειναι η αρχη του τελους αυτο. Βεβαια την ετσουζε ο πωπος της και το πιπι της μετα αλλα βλεπουμε.... Με γεια τα ρουχαλακια σας! Και εγω θελω να παρω καμια φουστιτσα-φορεματακι στην Ε.

Νατασουλα ειναι θεμα ημερων να το πατησει το ποδαρακι. Πως τα πηγε σημερα στον παιδικο?

ελα

Αναστασια καλη αρχη με τα Αγγλικα!! Σε αυτη την φωτο η Α. σου μοιαζει πολυ!

Χρυσα με γεια τις φορμουλες σας!

Αφρο περαστικα σας!!!

Απο χθες παραλαμβανω τα δεματα με τα πραγματα που αφησα στην Ελλαδα! Σημερα πηρα και το μεγαλο δεμα με τα μπουφαν τους , τραχαναδες, κους κους και τα βοτανα μου. Αγορασα στην Ε. 2 παραμυθια του Τριβιζα, το ενα ειναι: Ενα κερακι για το ρινοκερακι και το αλλο: Το φαγκρι και το σκουμπρι. Το ρινοκερακι το διαβασαμε χθες και εριξε πολυ γελιο! Δεν το περιμενα γιατι συνηθως δεν δινει σημασια οταν της διαβαζω αλλα παραμυθια. Μαλιστα απαντουσε σωστα σε ολες τις ερωτησεις πισω!!! Σημερα μου ζητησε να της το ξαναδιαβασω! :D Για πειτε πια αλλα ειναι ωραια του Τριβιζα να παραγγειλω?

Νατασα τωρα σε ειδα με προλαβες!!!!! γελαω με αυτα που λες στην Αναστασια :lol::lol: Ελα μωρε θα τις πει και τις υπολοιπες. Ο Γ. στα ζορια και λεει και αλλες. Σημερα ειπε κατω!! :D

Σας αφηνω να δω τον Π. φιλακια και καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σισσυ ποσα σταφύλια πατησει καλε? :? σε φαντάζομαι... :D

Λενακι δέν πηγες να δεις γιατρο για την ουρολοιμωξη? περασε απλα με χυμό? δέν εχω πάθει ποτε αλλα θα ποναει φαντάζομαι!

Σε ποια ηλικια αλλαζουν δόντια? ελπιζω ο σεμπ να μου μοιαζει κ να τα ξεριζωνει οπως η μαμα του :D:D

Ερη μου ειναι τέλειος ο Καναδάς. Μετα τις τριτοκοσμικές χωρες - που ειναι η αδυναμία μου - ο Καναδάς ειναι η δευτερη επιλογη μου να μεινω. Εγω ενα χρονο σχεδον στο μοντρεαλ περασα τελεια....

Παντςω ρε κοριτσια ειλικρινα, εγω πλεον δέν μπορω να ζήσω σε δυτικού τυπου χωρα. Δέν αντεχω, δέν μου λείπουν...

Αναστασία να σε βαλουμε στην γυαλα να μην μεγαλώνεις να σε προφτασει ο Σεμπ? αλλιως οκ, θα συμβιβαστούμε με την Αννυ...να ξερεις πως θα εχει την πιο cool πεθερα...

Λοιπον περναω στα νεα μου, ετσι για να σας πρηξω...πήγαμε κ στο μοναστήρι, προσφέραμε το φαγητο. Πηραν οι μοναχοί μεσα το σεμπινι που έλεγαν τους βουδιστικους ψαλμους, φοβήθηκε λιγο με το γκονγκ που χτυπούσαν αλλα ενθουσιάστηκε...γενικα περάσαμε πολυ ωραια στο μοναστήρι...ο σεμπ εχει ενθουσιαστει εδω...τον παω το απογευμα σε μαι παιδικη χαρα πανω στον μεκονγκ εχει πολυ χώμα κ παιδακια ξυπολητα, τα πετάει κ ο σεμπ ολα κ τρέχει! Χμμ αν δέν ειχε γμτ σκύλους που εχουν λύσσα θα ηταν πιο καλα!

Το σεμπινι τρωει το ντόπιο φαγητο, γενικα αυτος τρωει ντόπιες κουζίνες αλλα κ εδω τρωει,ειδικα το sticky rice!

Εγω το ανακοίνωσαν στον Κ αν δέν με πάρουν στην δουλεια που περιμενω, τελη Δεκεμβρίου μετακόμισα.

Θουλη επειδη ρωτήσες, το Λαος ειναι ΝΑ Ασία, μεταξυ Β, Ταιλανδης, ΝΑ Κίνας κ Β. Βιετνάμ.

Στο πολεμο του Βιετνάμ ειχαν ρίξει 6 εκ. τόνους βόμβες οι αμερικάνοι κ τα 2 εκ. εχουν μεινει ακομα στο έδαφος της χώρας. Γι αυτο κ αν πας επαρχία πρεπει να ακολουθείς συγκεκριμενες διαδρομές διοτι μπορει να πάτησεις ακομα ναρκες κλπ...

Παω για καφε, σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ρίχνει μια βροχή έξω, άλλο πράμα! :twisted::twisted::twisted: δεν μου αρέσει η βροχή και σήμερα θα πάω στο κομμωτήριο για να κόψιμο μαλλιών-συμμάζεμα, βάψιμο και χτένισμα :? γιατί τ αμαλλιά μου είναι χάλια, θέλουν λίγο κόψιμο, ένα στυλ!!! ;)

Αναστ. αν δεν μιλάς αγγλικά σε καθημερινή βάση, όσα πτυχία και να πάρεις....., όμως σου είπα για εξάσκηση πάρε ταινίες αγγλικές χωρίς υπότιτλους!! ;)

εμείς βλέπαμε μια αγγλική σειρά χωρίς υπότιτλους, ούτε καν τους αγγλικούς και πολλά δεν τα καταλάβαινα διότι είχαν την Λονδρέζικη προφορά και χρησιμοποιούσαν πολύ την καθομιλουμένη....λέξεις που δεν γνώριζα και μου τα μετέφραζε ο άντρας μου από τα αγγλικά στα....αγγλικά :lol::lol::lol::lol::lol: π.χ το ψέμα εκτός από "λάι" λέγεται και "πόρκις" κάτι που είμαισ ίγουρη ότι η καθηγήτριά σου δεν το ξέρει!!! :roll::roll:

Λενάκι περαστικά και εγώ προσφατα διάβασα για τον χυμό αυτό ότι προλαμβάνει την ουρολοίμωξη! ;)

Νατασα σιγά και δεν θα μιλήσει η Δ., έτσι εξυπνούλα που είναι!! ;):D

Φρανίτα έχεις μερικά χρονάκια για τα δόντια του Σεμπ :) .....μέσα στην καλή χαρά είναι ε? :D:x

ρε συ εδώ στην Ευρώπη και ακόμη βρίσκουν βόμβες από τον 2ο ΠΠ!!! :o:o

αλλά τι μ@@@ς οι Αμερ.!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

χθες ο άντρας μου πήγε στην συγκέντρωση όλων των εκπροσώπων γονέων του σχολείου του Λ. για να εκλέξουν τον κύριο εκπρόσωπο και τους έδωσαν ένα χαρτί να γράψουν το όνομά τους και την τάξη στην οποία είναι εκπρόσωποι....και μου είπε μερικά πράγματα (δεν θυμάμαι τώρα), τελικά οι Γερμ. γονείς είναι πολύ περίεργοι τι να πω.....και του λέει μια γυναίκα "στο χαρτί δεν γράψατε "κύριος" και λέει ο άντρας μου "γιατί δεν βλέπετε ότι είμαι άντρας?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιατί εκείνη έγραψε "κυρία τάδε"! :lol::lol::lol::lol::lol:

και μία ήθελε να βάλουν κάμερα στην τουαλέτα για να δουν ποιό παιδάκι πετάει το χαρτί μέσα και βουλώνει :o:o:o:shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

η διευθύντρια μόνο που δεν τράβηξε τα μαλλιά της!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ουπς άργησα, σας αφήνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Έκανα πίνακα επιβραβευσης για τον Μ και το σχολικό ..σήμερα μπήκε χωρις κλάμα αλλα με καταιβασμενη Φατσουλα και μου κούνησε και το χεράκι ....του είπα ανβπαει με το σχολικό σχολείο όλη την ευδομαδα χωρις γκρίνιες το σάββατο θα του πάρω ενα δωρακι. Έβαλα και την πέπα το γουρουνάκι στον πίνακα να πάει σχολείο με το σχολικό χαχαχα

Φεύγω σε λίγο πάω οδοντιατρο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :D:D:D

απεεγίαααααααααααααααααααααα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κ το καλυτερο;;;;;;;;;;;;;;;

η δασκαλα του γιωργου δεν απεργει!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΑΡΑ...HOME ALONE!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βασικα ειμαι κρυωμενη ,με γυροφερνει η περσινη ιωση..το καταλαβαινω γιατι ο λαιμος με γαργαλαει οπως στον τσιγαροβηχα..ετσι ξεκινησε κ περσι κ με εριξε 20 μερες η η1ν1 :roll::roll:

τεσπα..προσεχω,βιταμινες,χυμους,πολυς υπνος..πεφτω με τον γιωργο ,με τις κοτες!ωραια ομως ειναι! 8-)8-)8-)8-)

ευτυχως ο γιωργος περα απο λιγες μυξουλες ειναι περδικι!κ με τί χαρα πηγαινει κ ερχεται απο το σχολειο! :D:D

σιγουρα εχει να κανει κ με το οτι ξυπναει ξεκουραστος..αρα καπου εδω θα συμφωνησω με την αργυρω! :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

εχοντας συμπληρωσει 12ωρο υπνου,στις 7 παρα το πρωι ειναι μεσα στην τρελη χαρα!πινει γαλα,τρωει αυγο,ντυνεται κ 8 παρα ειναι ηδη στο σχολειο χωρις γκρινια!

αν ειχα να τον ξυπνησω,σιγουρα θα ηταν αλλιως..

ξερω καλα βεβαια πως προγραμματα δεν μπαινουν σε ολα τα παιδια,οπως δεν μπηκε κ στον γιωργο!μονος του πριν καποιους μηνες επελεξε το ωραριο αυτο κ εγω απλα το ακολουθησα..

δε θα παραξενευτω αν το αλλαξει καποια στιγμη..απλα ελπιζω να μην ειναι φετος! :mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek:

αναστασια φανταζομαι τις συζητησεις των συμμαθητων σου για τη νεα τους συμμαθητρια! :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops:

ε ρε να μην εχω τοποθετηθει εκει να ακουω το σχολια απο τους ιδιους! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: αχ γελάω μονη μου! :lol::lol::lol:

περα απο την πλακα..διπλα συγχαρητηρια σου αξιζουν..κ για την αποφαση κ για τους συμμαθητες που επελεξες! ;):geek::geek::geek:

αφρο τελειος ο πινακας επιβραβευσης!μπραβο για την ευρηματικοτητα σου!να δεις που σιγα σιγα ο μανωλης θα εξοικειωνεται κ περισσοτερο! :D

η παναγιωτα τί κανει βρε κοριτσια; :roll:

ερη εισαι εξαιρετικα δυνατος κ δυναμικος ανθρωπος!η νοσταλγια που θα αισθανεσαι φανταζομαι θα ειναι μεγαλη..εδω εγω σε νησι ενα χρονο κ οταν πλησιαζαν χριστουγεννα,πασχα,εκανα σαν τρελη να δω την θεσσαλονικη..λες κ ελειπα χρονια.. :roll: ευχομαι γρηγορα να γινουν τα χαρτια σου κ να μας ερθεις!

Σιγουρα ομως οι ευκαιριες στον καναδα κ το επιπεδο ζωης δεν συγκρινονται! ;)

φραν..τί να πω..υποκλινομαι!ο σεμπ ειναι πολυ τυχερος που εχει μια τετοια μανουλα! :):):):)

κ ναι!να συμπεθεριασετε με την αναστασια!μονο στο λάος ρε μη την πας..πώς σου φαινεται η πράγα;;;;;;;;;;;;; :idea::idea::idea:

σκεφτομαι ευρωπη..αλα οχι κ τοσο δυτικο τροπο ζωης..

οπως καταλαβατε..μακακιζομαι ασυστολα 8-)8-)8-)8-)

ηθελα να κατεβω στη πορεια με τους συναδελφους,ναι!τοο κλεισαμε το σχολειο!,αλλα πρεπει να μεινω μεσα να συνελθω εντελως,μη τρεχω ξανα κ δε φτανω με την παλιογριπη! :twisted::twisted::twisted:

σας φιλω ολες!επλυνα ηδη το μπαλκονι,εβαλα πλυντηριο κ τωρα θα βαλω σκουπα σε γραφειο κ κουζινα!

ωραια που ειναι! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στο γραφείο σήμερα τα κορίτσια με τη μαμά μου απεργούν οι δασκάλες.. :mrgreen:

Χτες το βράδυ περάσαμε πολύ ωραία..είχε τόση ζέστη και αράξαμε στη βεράντα με τα ξαδέρφια μας και περάσαμε τέλεια!

Σήμερα πορεία και απεργία και από αύριο κανονικά στις δουλίτσες μας, τη ζωούλα μας 8-)8-)8-) και δε βαριέσαι...

Έρη σε ζηλέυω για τον Καναδά :D

Φραν εγώ Λάος και γενικά σε τριτοκοσμικές χώρες δεν πάω με την καμία, φοβάμαι :roll: αμα είναι για τριτοκοσμική κάθομαι και στην Ελλάδα ρε :mrgreen:

Ιουλία περαστικά..καλά κι εσύ με δουλειές πιάστηκες τέτοια μέρα??

Αργυρώ ζηλεύω κι εγώ μια περιποίηση στο κομμωτήριο αλλά εγώ αποφάσισα να τα αφήσω στο φυσικό μου. Εχω να κάνω ανταύγειες από Απρίλιο και μου αρέσουν έτσι όπως είναι..που κατεβαίνει η ρίζα και γίνονται πιο φυσικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..αρα καπου εδω θα συμφωνησω με την αργυρω! :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

.....

και γιατί έβαλες αυτές τις φατσούλες δλδ? :-?:-?:-?:-?:-?:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

να σου πω όμως μην πολυκάνεις δουλειές για τον λόγο που δεν πήγες και στην πορεία....ο γιατρός είχε πει στον άντρα μου, όταν έχει κάποιο κρύωμα, να κάθεται και να μην κάνει τίποτα γιατί ΔΕΝ πρέπει να ιδρώσει!!! :?

Αφρο τέλειος ο πίνακας, μόνο μία ένσταση :lol::lol::lol: μήπως θα ήταν καλύτερα αν όλες οι μέρες της εβδομάδας που πάει σχολείο έχουν το ίδιο χρώμα και το ΣΚ διαφορετικό? ώστε να καταλάβει την διαφορά!!! :?

Μαρία εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να τα αφήσω άβαφα γιατί έχω λευκές τρίχες ...... και πολύ τα άφησα, τα άφησα επειδή δεν δουλεύω οπότε δεν πάω και πουθενά....αν δούλευα θα έπρεπε να τα κάνω κάθε μήνα!!! :!::!:

τόση ζέστη έχετε? :o:o

και εδώ δεν έχει κρύο, απλά βρέχει!!! :twisted::twisted::twisted:

εδώ μου αρέσει το φθηνόπωρο διότι τα δέντρα αλλάζουν χρώμα και κάθε ένα έχει διαφορετικό.....βλέπεις μια ποικιλία χρωμάτων, τέλεια.... :D

φεύγω.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

μερα απεργιας σημερα!

ειχα μια νυχτα εφιαλτικη...ο μπεμπης μας ξετιναξε...!

η Μ-Ι τον ακουγε και ηθελε να ερθει στο κρεβατι μας....

εχω φτιαξει εναν καφε και φτιαχνω τα νυχια μου στο μπαλκονι...κοραλι(δεν θελω να φυγει το καλοκαιρακι)

ειχα αναγκη απο ενα τσιγαρο....το εκανα!

στο τσακ ειμαι να το αρχισω...χαχχα!

συνηθως κανω τσιγαρ οταν ειμαι φορτισμενη...τωρα απλα το ειχα αναγκη...χωρις ιδιατερο λογο!

Φραν....τι ωραια που το σεμπινι περνα καλα....αλλα και η μαμα ...

ποσο περιεργη και συναμα ομορφη μου ακουγεται η ζωη σου!

δεν ξερω αν θα μπορουσα να την κανω...μαλλον οχι!

κατι πιο πολιστικοευρωπαικο σιγουρα ναι!

χαιρομαι να σε διαβαζω!

Ιουλια...τι ωραι για τον Γ. και το ωραριο...εμεις ακομα δεν εχουμε προσαρμοστει....

χθες απο την νυστα εκανε χαζομαρες!

υποτιθεται εκατσες σπιτι να αναρωσεις....και κανεις δουλειες?

Μαρια...απο τον Απριλιο να βαψεις τα μαλλια σου................τελεια....!

αχ αν ειστε μικρουλες δεν εχετε λευκα....!

εγω παει κανα 20ημερο και ηδη θελουν...ευτυχως δεν πολυφαινονται καθ οτι ξανθα!

συμπεθερα...καλα να περασεις στο μποτε...

οσο για το φθινοπωρο....τι τελεια που ηταν στην πραγα οκτωβρη ...αυτα τα χρωματα στα πεσμενα φυλλα...

Λενακη...προσεξε γιατι η ουρολοιμωξη ειναι υπουλη...κανε μια εξεταση ουρων πριν σκεφτεις οτι απαλαχτηκες !

τελεια για τον Γ. και τις λεξουλες...!

Νατασα ...μονο 3-4 λεξουλες...εεεεεε κανεις αλλα θαυαμαστα εργα...χαχχαχ!

Αφρο...το εχεις με την ζωγραφικη....πολυ καλο!

αχ και εγω θελω οδοντιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...