Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Καλημερα!!!! :D:D:D

Ααααχ κοπελιες!!!!Ποσο γρια νιωθω!?χασμα γενεων λεμε!!!

οι συμμαθητες μου ειναι 15χρονα τα περισσοτερα κ 2 17χρονα! :o:o:o

Μιλαμε αααααλλη γλωσσα!και δεν εννοω την αγγλικη!!! :lol::lol:

Διαβαζουν χαρυποτερ,παιζουν videogames,κανουν τα μαθηματα τους....!!! :lol:8-)

Μα ουτε ενα 25χρονο κουκλι να μη μου κατσει?! :P:P:P:P:P:P

Κατα τ΄αλλα μια χαρα!!!Ημουν πολυ χαλαρη,η καθηγητρια πολυ ευχαριστος κ χαμογελαστος ανθρωπος...οκ στην αρχη κολλουσα λιγο μεχρι να λυθει η γλωσσα...μετα γουσταρα!!!! :D:D:D

Παω να κανω homework τωρα! :lol: Μαλλον σε λιγο...μην το παρακανω κ καει ο εγκεφαλος! :P

Γωγω πολυ ενδιαφερον αυτο με τα αβγα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σωσώ αυτό το ήξερα!! ;)

και εδώ έτσι είναι, και απαγορεύεται να πουλήσεις αυγά αν δεν έχεις τον κωδικό!!!

Νατασούλα 4 έχει αλλάξει μόνο :?

τώρα μένουν να αλλάξει τα 2 πάνω πλάγια και τα αντίστοιχα κάτω.....πόσα αλλάζουν? 8 ή 12? δεν θυμάμαι :?

αλλά σε μας κάθε δόντι κοστίζει 5ε!!! :?:roll::roll: δλδ σήμερα το πρωί ο Λ. είδε κάτω από το μαξιλάρι του ένα 5ευρο!! :mrgreen: το προηγούμενο δόντι που έπεσε, το κατάπιε οπότε και δεν έλαβε τίποτα!!! ;)

συμπεθέρα Αθηναία :D:D:D για την νυφούλα μου που θα σκίσει στον παιδικό, θα τους βάλει όλους τα γυαλιά! :geek::geek::x

ξέρεις εδώ αν ένα παιδάκι είναι προχωρημένο πολύ, στο δημοτικό, ύστερα από κάποια εξέταση τον ανεβάζουν σε τάξη!! ;) είμαι σίγουρη ότι η νυφούλα μου, αν ήταν εδώ, σίγουρα θα ανέβαινε!! ;)

Νατασούλα καλά έκανες, έτσι θα ξεχαστεί και θα το πατήσει....δεν ήταν ενθουσιασμένη που πήγαινε? :roll:

Μαρία και η Λένα έχει να γράψει πολυυυύ καιρό......Θεσ/νικιές είναι καλά? δώστε της χαιρετίσματα και φιλιά :-*

σήμερα θα πάω κέντρο να αγοράσω το κατιτίς για την ΡεΑ, ό,τι έχει είναι μικρά!!! :o:o

Αναστ. [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] quickly!!!! :P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ όλα τα νεογιλά αλλάζουν δηλαδή 20

Η Ε δεν θα έλεγα ότι ήταν ενθουσιασμένη, το αντίθετο μάλλον, τώρα μίλησα με τον μπαμπά μου, ήταν έτοιμη να κλάψει αλλά δεν έκλαψε και είπε στην δασκάλα της: "για λίγο ήρθα κυρία γιατί πονάει το πόδι μου" :roll::roll:

Αναστασία μια χαρά βρε θα ξανανιώσεις με τα 15χρονα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ενδιαφέρον αυτό με τα αυγά, εγώ δεν το ήξερα, θα το κοιτάξω την επόμενη ορά που θα πάω ΣΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμένα Νατασούλα δεν υπάρχει έννοια "απεργία" :mrgreen: Ελεύθερος επαγγελματίας είμαι 8-) υποτίθεται..

δεν ξέρω τι θα κάνω

έχουμε και το μισό μας κτίριο κλειστο από κατάληψη

Μόνο το δικό μας κτίριο λειτουργεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

εμεις καλα...

Νατασα θα το παρτησει..οπωβς ειπε και ο γιατρος θα ξεχαστει καποια στιγμη και θα το πατησει..

το πουλακι μου..

Αργυρω κουκλος ο Λουκας..

καλε ναι..αλλαζουν ολα τα δοντια..και βγαζουμε και αλλα μετα...χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα μείνουν με τη γιαγιά αύριο :D

Μίλησα με τη δασκάλα της Ι

Μου είπ εότι έιναι πολύ καλή, συμμετέχει, μιλάει σωστά και δε σηκώνει το χέρι της να πει ότι να'ναι, σκέφτετια πριν μιλήσει κλπ κλπ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ρε Τασια...νομιζα οτι πηγες σε τμημα ενηλικων...χαχαχα...

Ελα ρε..μη μασας...μια χαρα και τα 15 χρονια..

θα μειωσεις και το χασμα με την Αννι...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπηρχε κατι τετοιο στην περιοχη Χρυσα!

Φευγω....παω να παιξω ps3 για να εχω κατι να κουβεντιασω με τους συμμαθητες μου αυριο! :P:P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Μόλις ξύπνησα!!!! Πονααει το κεφάλι μου απο τον πολύ ύπνο!!

ξυπνηδα το πρωί έστειλα με το ζόρι τον Μ για σχολείο (χειρότερα απο χθές) και ξανά έπεσα για ύπνο, ήρθε κιι ο μικρός ανάμεσα μας (είναι κιι ο Κ εδω) και κοιμηθηκμε ....εγω ξύπνησα τωρα αλλα αυτοί οχι ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αναστασία γιατι πηγες σε ταξη για τα αγγλικα? εγω ειχα διαβασει μονη μου κ πηγα κ το έδωσα το proficiency. Αλλα σε νιωθω, ειχα ξεκινήσει ισπανικά πριν 2 χρονια κ ημουν η πιο μεγαλη!

Τελεια τσανοτυλα η αννυ!

Αφροδίτη οι πρωτες ιωσεις? αχ Αχ, ασε αυτο δέν αντεχω!

Ερη να τα λεμε κ απο εδω! Ετσι οπως περιγράψεις που παίρνεις το καφεδάκι σου το πρωι, μιυ θυμιζει τοτε που ζουσα στο μοντρεαλ. Τα πρωινά που ο Πατρις δουλευε, επαιρνα το ποδήλατο μου κ πηγαινα να αγορασω εφημεριδα κ καφεδάκι..και μετα θυμαμαι τα ωραια μπαρμπεκιου στο σπιτι,,,Αχ τι ωραια που ειχα περασει, απορω γιατι δεν τον παντρεύτηκα να μεινω στον Καναδά :shock::shock:

Ζωη, χρυσα καλημερα!

Νατασα περασε το θεμα με την Έλενα κ το ποδαρακι ετσι?

Αργυρω εγω οταν αλλαζα δόντια μικρη, θυμαμαι, με το που κουνιοταν το δόντι το τραβούσα κ το ξεριζωνα με τα χερια...μου αρεσε :?:shock:

Η σισσυ που ειναι? εχασα κατι?

Τα νεα μας, κ ας μη σας νοιαζει εγω θα τα πω χεχε :mrgreen:

Καλα ειμαστε, ο σεμπ σας ειπα εχει γινει το παιδι που ηαν στην Ουγκαντα! Του αρεσει κ το ντόπιο φαγητο, πήγαμε κ στο μοναστήρι, τρέχει κ παιΖει ελεύθερος μια χαρα!

Εγω αν δέν μου κατσει η δουλεια που περιμενω μολις τελειώσω απο εκει που ειμαι τωρα, το αποφασισα, θα τα μάζεψω κ θα έρθω με το σεμπινι απο τον ιανουαριο να εγκατασταθω εδω...τετοια ζωη θελω, μακρια απο την πολυ αναπτυξη...Θελω να τον μεγαλωσω ετσι χυμα, κ ας μην εχουμε τα ακριβά σχολεια κ τα καλυτερα νοσοκομεια..Εχουεμ τα βασικα κ τα αλλα γινονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LA? απα πα...εδω Εχουεμ ελευθερία, ειμαστε χυμα βρε Μαρία..δέν υπαρχουν πολλα- αν κ αναπτύσσεται η χωρα- κ γενικα εχει εναν - ακομα- σοσιαλιστικο καθεστώς αλλα με καπιταλιστική στοιχεια...οκ εχουμε καποια προβληματα πχ Δαγκειο κλπ αλλα γενικα ειναι οπως το θελω...χυμα..της μαμάς μου της θυμιζει τα παιδικά της χρονια :D !

Βεβαια αν μου κατσει η δουλεια θα απο καπου χειροτερα οποτε δέν εχω παράπονο! Αλλιως εφυγα...δέν καθομαι ουτε μερα παραπανω στην μπανγκοκ μολις τελειώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο περαστικά σε όλους :x

δλδ ο Μανωλάκης δεν ήθελε να πάει με το σχολικό ε? ε μάλλον είδε ότι οι λοιποί της οικογένειας κοιμούνται και εκείνος πρέπει να πάει στην "δουλεια" :lol::lol::lol::lol:

Φρανίτα αν σας ταιριάζει και στους 2 αυτός ο τρόπος ζωής, τότε βουρρρρρ :D;)

πήγα στα ΗΜ και αγόρασα αυτά για την Ρ. :D

http://www.hm.com/de/product/01563?arti ... le=01563-C

http://www.hm.com/de/product/92676?article=92676-F

από το 2ο που έβαλα, το μπλουζάκι αγόρασα!

και ένα άλλο παντελονάκι και μία μπλούζα τα οποία δεν το έχει το σάιτ.....και σκέφτομαι να της πάρω ένα μαύρο παντελόνι στενό με ροζ ζωνίτσα λεπτή και ροζ μπλουζάκι για τον φωτογράφο, θα έρθει στον παιδικό τέλη Οκτ.,....αλλά ακόμη το δουλεύω στο μυαλό μου :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

και στον Λ. από τον Ζάρα του πήρα ένα τζιν παντελόνι και μία μπλούζα, αλλά είχα μόνο μία ώρα στην διάθεσή μου και μετά τρεχάλα με το ποδήλατο να προλάβω να πάρω τον Λ. από το σχολείο!!! στο τσακ πρόλαβα #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε και εμεις!

σημερα εκατσε ως τις 11:30 ...αυριο απεργια...!

ετσι μην καλομαθαινουμε!

παω τη Μ-Ι παιδικο...ετοιμαζω τον μπεμπη να παω για καφε...

παω να βαλω το αμαξι εμπρος...μπαταρια γιοκ...

αφησα το μπεμπη στη γιαγια και πηγα με λεοφορειο για καφε...ισα για 1 ωρα!

αλλα τι ωραια που ηταν..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μεγειαααα

εμενα μου αρεσε το φουστανακι...και το καπελο απο τη δευτερη φωτο...χαχαχαχ...

εγω σημερα που βγηκα γιαο εξωτερικες δουλιες

πηρα του Χ

αυτο

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... H%20POCKET

και αυτο

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... %20PATCHES

που το ειχε σε σετ με ενα ριγε μπλουζακι στην ιδια τιμη

Αφρο περαστηκα..μακαρη να τη σκαπουλαρουν τα μικρα..

Βικακη..πως τα καταφερες ρε με τη μπαταρια...

εγω θυμαστε τι επαθα τοτες..με βροχη...πωπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εγω οταν αλλαζα δόντια μικρη, θυμαμαι, με το που κουνιοταν το δόντι το τραβούσα κ το ξεριζωνα με τα χερια...μου αρεσε :?:shock: ...

:o:o:o:o:o:o:o:o:o εσύ ξεφεύγεις του φυσιολογικού!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::P:lol::lol:

Μαρία μπράβο στην Ιω σου :D:x είδες τι καλά? είναι το αποτέλεσμα των προσπαθειών σου!!! :);)

α! ναι ο Λ. μοιάζει για γερμ. ή βόρειος, αλλά στην ευρεσυτεχνία είναι Έλληνας!!! ;):geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! :D

Μου βγαίνει όλη η κούραση αυτή την εβδομάδα... :roll:

Έχω και τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και τις είχα αμελήσει, καθε μέρα με τρυπάνε... την Πέμπτη πάω στον γιατρό το μεσημεράκι θα πάω να κάνω και το ντόπλερ. :D

Δε μου λέτε ρε κορίτσια ο γιατρός ο νέος μου ζήτησε να δει όλες τις εξετάσεις που είχα κάνει στην πρώτη εγκυμοσύνη και ειδικά την καμπύλη ζαχάρου και αφού την είδε την καμπύλη μου είπε να μην κάνω ξανά και οτι δεν χρειάζεται.

Εσείς τι λέτε να την κάνω;;

Μου την είχε γράψει ο προηγούμενος... αλλά δεδομένου οτι δεν είναι και εύκολη εξέταση και οτι δεν έχω σκοπό να του τη δείξω του γιατρού μου, μάλλον να μην την κάνω ε; ε; ε; :roll::roll::roll:

Σας διαβαζω κοριτσάκια μου, αλλά μονίμως νυστάζω... δεν ξέρω τι με έχει πιάσει...

Έλενα τι έκανες με τη ουρολοίμωξη τελικά; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...