Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κουκλες!!!

Μολις συνειδητοποιησα πως οι περσινες μας γαλοτσες ειναι η μια 24 κ η αλλη 25! :o:shock::shock::shock:

απο μεσα στο "πατακι" γραφουν κ οι 2 πως ειναι 24,απο κατω το πραγματικο νουμερο και εχουν κ διαφορα μηκους! :o:?

Γι'αυτο η μια εβγαινε συνεχεια! :lol: Λετε να παω να ζητησω ΜΙΑ γαλοτσα για φετος?! :P

Μαρια αναλογως για τι χρηση το θελεις κ ποσα διαθετεις!

Εγω εχω πολυμιξερ κ δεν το αλλαζω αλλα κ ενα απλο-κλειστο μικρουλι κανει τις βασικες δουλειες! ;) Δες καμια προσφορα!

Χρυσα δλδ απο κοινο θνητο κρεοπωλειο δεν αγοραζεις ποτε?

Αργυρω καλα να περασεις!!!

βικυ καλη αρχη!

Θουλακι ακομα δεν εχω θυμηθει να ρωτησω για τα ψωμακια! :oops:

Νατασουλα ποτε θα παει δλδ στο σταθμο?Οταν αποφασισει να το πατησει?

Μα χειρος???? :shock::shock::shock::shock: Κ εγω εχω και χειρος!

Οχι ρε Μαρακι...εχει κ φθηνα "κλειστα" μιξερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια...στο ενα ποδι ασε να νυχια να μεγαλωσουν!

καλε ναι χειρος ....ειναι πολαλ αυτα που τα κανω με το χερι....

νυσταζω...νυσταζω...

για σημερα εχουμε φαγητο απο χθες και θα κανω και σπεσιαλ πατατες με αυγα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρώνω τα κενγουντ αλλά δεν καταλαβαίνω τι διαφορά να έχει το ένα από το άλλο :roll::roll::roll::roll:

νταξ δεν θα δώσω και μια περιουσία :?

θα ψάξω προσφορές

εγώ για κεικ θέλω, για ζύμες και τέτοια τα κλασικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια αγοραζω..αλλα εχω συγκεκριμενες προδιαγραφες..

αγοραζω απο 2-3 κεοπωλεια και τελος..

δηλαδη θελω να ειναι κρεας Ελληνικης εκτροφης και να ξερω οτι παραλαμβανουν ολοκληρο ζωο και οχι κομματια..

ειναι ενα ςλογος που δεν ψωνιζω ΠΟΤΕ απο ΣΜ..

Αντε ρε συ..σοβαρα...δεν το ειχε δεις στην αρχη...;;;

ρε συ της κανουν τα περσινα;;;..εμας οχι..μεγαλωσε το ποδι κατα ενα νουμερο

μαρια εγω για κεικ με βολευει το χειρος..για ζυμες με βολευει να ζημωνω στο χερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια..τα νευρα μου με τα φυτωρια..

τελικα σε αυττη τη χωρα ...μαλλων κανενας δ εθελει να δουλεψει..δεν εξυγειται αλλιως..

πφφφ...πετανε κανενα 700-80 ευρω δουλεια στα αζητητα,..επειδη βαριουνται να ερθουν μεχρι την Δυτικη Θεσσαλονικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα να φωρτισει!!!??? Χαχαχα

1 ευδομαδα παιδικό ο Μ και μας έφερε ιοσουλα ....αυτός έχει μήνα και λαιμό και εμένα άρχισε ο λαιμός ....βλέπω και στο μωρό κατι μυξουλες ....τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε :D

πολύ ωραία ήταν, αλλά κουραστικά!!! :roll::roll:

λοιπόν καλά που πήγα γιατί η δασκάλα ήξερε έναν άλλον δρόμο - βασικά είχε εκτυπώσει τον χάρτη -, πού ήταν πιο μακρυά και η άλλη μαμά ήξερε άλλον δρόμο λίιιγο πιο μακρυνό.....οπότε πήγαμε από υον δρόμο που ξέρω εγώ γιατί ήταν και ο πιο κοντινός!!! ;)

ένα αγρόκτημα, όπου Νατάσα θα σου άρεσε, είχε κοτούλες, γουρουνάκια, γαϊδουράκια, πρόβατα....είχε πολλά λαχανικά....είχαμε έναν ξεναγό, όπου μπορώ να πω ότι ήταν πολύ καλός.....τόση υπομονή και να απαντά σε όλες τις ερωτήσεις των παιδιών και μαζί με τα παιδιά έφτιαξαν χυμό μήλου.....αφού τα παιδιά και εμείς καθαρίσαμε καμμιά 100ριά μήλα μετά τα έστηψαν, θα σας βάλω φωτό με ποιόν τρόπο.....πολύ ωραία ήταν γενικώς!!! ;):D:D

με τον καιρό είμασταν τυχεροί, έβρεξε μόνο για 5 λεπτά και μετά έβγαλε ήλιο, αλλά ζεστούλα.....και τώρα που ήρθαμε σπίτι βρέχει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αφρο κινητο σε παιδάκι στον παιδικό? :o:o:o:o

τι κάναμε παλιά που δεν είχαμε κινητά? :?::?::?::?:

μα καλά οι γονείς δεν σκέφτονται λίγο?

Νατασούλα θα το πατήσει, λίγο χρόνο χρειάζεται....ίσως αν της κρατάς το χεράκι και να της πεις να το πατήσει και αν πονέσει να σταματήσει....δλδ εννοώ αν καταλάβει ότι όλα είναι οκ ξανά .... ;)

Θούλη τα παπούτσια από το ιντερνετ τα αγόρασες? :?

ρε κορίτσια όντως δεν ξέρω κάποιοι γονείς τι σκέφτονται:

ο φίλος του ήρθε με την μεγάλη τσάντα με τα βιβλία του ενώ ήξεραν ότι πάνε εκδρομή σήμερα.....και όταν είδε ότι όλα τα παιδιά έχουν ένα μικρό σακκίδιο με μόνο ένα σνακ και νεράκι έβαλε τα κλάματα ..... του είπα να τα βάλει στο σακκίδιο του Λ., τελικά η δασκάλα το πήρε στο δικό της!!! :!: .....μετά όλα τα παιδιά είχαν αδιάβροχα εκτός εκίνου....τι να πεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μπράβο που πέρασες όμορφα

Εμένα σημερα με έφαγε ο καναπές χαχαχα είμαι και λίγο άρρωστη ....

Ήρθε ο Μ μεσα στην τρελή χαρα και τραγουδάει τραγουδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα που περίμενα κάτω να έρθει το σχολικό είδα το σχολικό του σταθμού που είχα πάει εδω στην γειτονιά ....χριστέ μου!! Έτρεχε!!! Πέρασε 2 φορές απο τον δρόμο μου γιατι ξέχασε? Μπερδεύτηκε? Να αφήσει εναβπαιδακι στο παρά διπλανό μου σπίτι ...συνοδό δεν ειχε μεσα μόνο ο ίδιος που είναι και οδηγός, ανέβηκε στο πεζοδρόμιο έβαλε αλαρμ και κατέβηκε χτύπησε την πορτα απο το σπίτι και άφησε το παιδάκι να καταιβει μέχρι να ανοίξει η πορτα!!! ....τραγικό ολο οτι είδα ....

Ενώ το δικο μας το βλέπεις πάει σιγά εχει συνοδο μεσα ....και δεν φοράνε ζώνη ....ενα θεμα που θα τρέξω ....

Αργυρώ αυτο λέγετε πατητήρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα έτσι λέγεται? :roll::roll:

για τα σχολικά διάβασα ότι πρέπει να έχουν ζώνες και η μάξιμουμ ταχύτητα να είναι 60χλμ/ω!...για εδώ αυτό!!!.....αλλά πιστεύω ότι και για εκεί ισχύει το ίδιο!!! :!::!:

τι ώρα ήρθε το μεσημέρι τελικά?

Ζωή καλώςήρθες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2,45 ...έχει ζώνες ...για ομορφιά :twisted:

Αχ χαλιαβειμαι ....ο λαιμός μου ...

Καλός την ζωη!!

ρε σείς ο μανώλης τρώει πλαστελινες και ο μικρός κιρομπογιες!! Τα σκαλαβτου Π έχουν διάφορα χρώματα!!! Χαχαχα του μανώλη δεν τα βλέπω φεύγουν αμέσως ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! :D Τι κανετε?

Πινω καφεδακι στα γρηγορα πριν ξυπνησουν τα μικρα. Ολα καλα εδω, πτου ξυπνησαν :P Θα επανελθω το βραδακι! Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδίτσες, τι κάνετε?

Συμπεθέρα τι ωραία που περάσατε, τι ωραίος αυτος ο χειροκίνητος αποχυμωτής! :D Κουκλάκι ο Λουκάκος, φαίνεται συγκεντρωμένος στο έργο του!

Στεναχωρήθηκα για τον μικρούλη με τα βιβλία..

Ζωή καλως ήρθες!

Αναστασία απο εδώ και πέρα θα τσεκάρω τα παοπούτσια! ΤΟ μήκος εννοώ.. :lol:

εμεις καλά είμαστε, ήρθαν τα βιβλί μας που παρήγγειλα την Τετάρτη, είναι βιβλία συμπεριφοράς.. I can share, I can help, I can listen, I can say please.. του πήρα και ένα αλλο "The best Mouse cookie" χαχα εννοείται..

Φιλάκια σε όλες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο πώς πήγε σήμερα ο Μανωλάκης με το σχολικό? στεναχωρημένος ή χαρούμενος? :?:

Ζωή τι έγινε τελικά με τα διαβατήρια? έτοιμα ή ακόμη? γιατί πέρασαν, νομίζω 2 εβδ. ή όχι? :roll::roll:

Συμπεθέρα καναδή :lol::lol::lol::lol: γελάω για το Mouse cookie!!! ;)

καλή μελέτη! :D:x

μια φορά που πήγαμε να αγοράσουμε παπούτσια Geox στον Λ. το μαγαζί δεν είχε το μηχάνημα για να μετρήσει το πόδι του και η πωλήτρια έβγαλε την σόλα από μέσα και πάτησε στην σόλα και έτσι είδαμε αν του κάνουν ή όχι!! ;)

πάντως ύστερα από την δική μου ιντερνετική αποτυχία στα παπούτσια, δεν αγοραζω ξανά ούτε για μένα ούτε για τα παιδιά.....εκτός και έχουν δοκιμαστεί πριν σε μαγαζί και τα βρω και στο νετ!! :roll::roll:

εδώ έχω προσέξει ότι στο ταμείο πάντα κοιτάζουν αν και τα 2 παπούτσια είναι ίδια!!!

αυτά πάω να ξυπνήσω τα παιδιά...

α! έπεσε και το άλλο μπροστινό δόντι του Λ. χθες.....και πώς δεν τα μπορώ αυτά και ήμουν εγώ στο σπίτι.....συνήθως αν κουνιέται δόντι του λέω να το δείχνει στον μπαμπά του.....εγώ λέω οκ οκ και κοιτάζω αλλού!!! :lol::lol::lol::lol: δεν τα μπορώ αυτά.....

Λενάκι τι έγινε με την Ε. τελικά και τον παιδικό? είχατε άλλο συμβάν? :?

Anastacia how was your first lesson in English? :P after the long break you had!!!! :P:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πήγα την Έ χθες στον ορθοπεδικό, μου είπε ότι δεν έχει κανένα θέμα από την στιγμή που το λυγίζει κανονικά και είναι θέμα χρόνου να περπατήσει κανονικά. Κάποια στιγμή μου είπε θα ξεχαστεί και θα περπατήσει.

Σήμερα αποφάσισα να την στείλω παιδικό για 2 ώρες μήπως και ξεχαστεί λίγο.

Ελπίζω να μην χειροτερέψω την κατάσταση :?:?

Ζωή καλώς ήρθατε, πως περάσετε?

Αργυρώ πόσα δόντια έχει αλλάξει ο Λουκάς στο σύνολο?

Ο Μιχάλης 8 μέχρι τώρα

Ωραία εμπειρία η εκδρομή σας :D:D:D

Βίκυ μπράβο στην Μ-Ι, αν και δεν είχα καμία αμφιβολία ότι θα τα πήγαινε τέλεια στο σχολείο

Με τον μικρό τι έκανες, ξεκίνησες στερεές?

Έλενα πως τα πάει η Ειρήνη στον παιδικό? καμιά εξέλιξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας! :D

Νατασούλα πολύ χαίρομαι! :D Αφού ρε σου είπα θέμα χρόνου είναι. Καλά έκανες και την έστειλες παιδικό ;)

Αργυρώ κούκλος ο Λουκάς :x Σωστός Γερμανός :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πραγματικά περνάει γαι Γερμανός ενώ η Ρ όχι :roll: Αυτή φαίνεται Ελληνίδα βέρα 8-)

Αναστασία μπες να μας πεις ρε για τα Αγγλικά

Η Γωγώ που είναι να μπει?

Έρη τέτοια βιβλία έχουμε κι εμείς αλλά στα Ελληνικά :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
    • Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 
    • @annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 
    • Καλησπέρα σας 🥰 και εμένα στο doppler είχε πολύ χαμηλά το κεφάλι αλλά δεν μου είπε κάτι μόνο να μην ανησυχώ και ότι αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσω άμεσα.  Εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα ακόμα ούτε έχω πλύνει τώρα αυτή την εβδομάδα θα ξεκινήσω  και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 😅 Κρεβατάκι και εγώ πήρα προεφηβικό που λένε αλλά κ εγώ το 120 λόγω χώρου που λένε ότι πάει μέχρι 5 6 κ εγώ αμφιβάλω αν πάει γιατί είμαστε και οι δύο ψηλοί. ( με συγχωρείτε που δεν έκανα παράθεση σε κάθε μία ξεχωριστά αλλά με δυσκολεύει από το κινητό)🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...