Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

γεια σας!! :D:D

απο το πρωι ,πριν καμια ωρα μαζευτηκαμε σπιτι!βαφτιση,τραπεζι,γλυκο,καφες! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) ο γιωργος επεσε ξερος! :lol::lol::lol::lol::lol:

θα μου πει καλε καμια αν τελικα ειναι ασφαλες το καθισμα χωρις ζωνες;;;δε λεω το μπουστερ,ο.κ. καταλαβα τη διαφορα!ευχαριστω αργυρω! ;)

το κανονικο καθισμα,αλλα να δενει με ζωνη αυτοκινητου,ειναι ενταξει για τα παιδια μας;;

ερη μου δεν παιζω κ τοσο με το παιδι..θα το ηθελα,αλλα δεν εχω παντα διαθεση :oops::oops:

μα εγω μονο ,αντε κ η μαρια :lol::lol: ,δεν κανουμε προγραμμα εβδομαδιαιο;; :o:o:o:roll::roll::roll:

η τονια,απο ο,τι ξερω,τρεχει με τη δουλεια κ τα παιδια..η θου ξερει καλυτερα..θου μολογα! :lol::lol::lol:

τί ωραια εικονα το περπατημα με καφεδακι στο χερι..ετσι οπως τη φανταζομαι..ηρεμη η ψυχη μου.. :):)

τί λες;θα συναντηθουν τα συννεφα καπνου μας αποψε;;;;;;;;;;;;; ;):):):)8-)8-)8-)8-)

θου οποτε να΄ναι παιρνω ψαρια..κοινως..οποτε με βολευει το προγραμμα κ δεν εχω πολυ νωρις μαθημα κ προλαβαινω να κατεβω στις βαρκες ή οποτε κατεβει κανενας συναδελφος κ του πω να μου φερει..

την επομενη φορα που θα παω θα σε παρω τηλ. να μου πεις αν θελεις!

επισης...εγω θελω αλευρι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

25κιλο! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

αυτααααααααααααα!

σας φιλω γλυκα κ σας καληνυχτω!ναι!κ σημερα θα κοιμηθω απο τωρα!μα κουτουλαω αφου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατα σα σε βελπωωωωωωωωωωωωω

ιουλια ωραια κ θα παμε αυτη τη βδομαδα για αλευρι..κ φω ξεμεινααα :lol::lol::lol:

καλο βραδακι λοιπον :mrgreen:

ερη τι ωραια πρωινα εχεις ;;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!! :D

Τι κανετε?!

Εμεις καλα!Μια χαρα σκ και ανυπομονουμε για την αυριανη μερα που θα παμε παιδικο! :D:o Κ εγω θελω να παω,να ντυθω σαν μωρακι μπας κ με βαλουν μεσα αλλα η Α λεει πως θα με καρφωσει στη δασκαλα πως ειμαι μαμα! :lol::lol:

Θουλακι μου!! :D

Ποτε να ερθω μωρε...ετσι που τα καταφερα μονο καμια τριτη ή πεμπτη απογευμα...ή μεσημερι...να

παρω δλδ την α απ'τον παιδικο και να κατεβω.Αλλα εσεις κοιμαστε!

Α!Ισως το σαββατο ειπαμε να βρεθουμε με νατασα το πρωι...ισως κ η ζωη!Που θα εισαι εσυ?

Θελω κ εγω ψαρια κ αλευρι! :lol::lol::lol::lol::lol: Πλακα πλακα αν υπαρχει περιπτωση να βρεθουμε σαββατο παρε μου κανα 10κιλο αλευρι! :D8-)

Εγω το αποφασισα να αγορασω το besafe!Ισα που προλαβαινετε :P:oops: να μου προτεινετε κατι αλλο!

Ρε Νατασακι σιγουρα δεν υπαρχουν καθισματακια με δικες τους ζωνες για την κατηγορια μας?αυτα που λεγανε τα κοριτσια?

μου φαινεται δε θα αποφυγω το βγαλσιμο ματιν ψαχνοντας στο νετ! :lol::oops:

Αντε σας φιλω!Τα λεμε το πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιο πρωί και απο την αργυρώ.

Έβαλα τον Μ στο σχολικό ....απο το σπίτι είχα 2 -3 ξεσπάσματα "οχιβδεν θέλω να πάω σχολείο " λόγο σχολικου " το κατάφερα μέχρι που μπήκε σχολικό και με φώναζε να μπω και εγω μεσα και με κοιτούσε με φόβο οτι θα μείνει μόνος ....έκλεψε το καιμενουλι μου και παρά λίγο να βουρκωσω και εγω έξω απο το παράθυρο .....μου ειχε πει πάνω οτι φοβάται να είναι μόνος του στο σχολικό ....ειχε τούς φόβους του ....

Μακάρι να έχει ηρεμισει τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο το Λαος! Ο μικρος εχει ξεφυγει..με εχει εξοντώσει, κανει σαν ζώο που βγήκε απο το κλουβί! Τρέχει, λυσσαει, κυλιεται στα χώματα..ειχαμε κ ενα ατύχημα στην αγορα, γλιστράει στα αίματα κ επεσε μεσα στο βούρκο του σφαγειου! Τον τράβηξαν κ τον έβγαλαν αλλα οκ, δέν έπαθε τιποτα, μετα γελούσε, κ τον πηραν αγκαλια κατι ντοπιοι εκει κ ηρεμησε :lol:

Γενικα καλα πέραν,ε, εγω χαρηκα που ξανά ηρθα, εχει αλλαξει η πολη, αλλα η ατμόσφαιρα παραμενει! Βεβαια πολυ κούραση με το σεμπινι.,,

Ε κ εγω εχω ξεφυγει λιγο, του έδωσα πατατάκια για πρωινο...κ κοριτσια το ξερω, ειμαι απαράδεκτη-αλλα εβαλα το σεμπινι σε μηχανάκι ταξι- δέν ειχα αλλο μεταφορικό- κ στο αυτοκίνητο τον παιρνω στο μπροστινό καθισμα :oops::oops: ..ξαναζω στιγμες Ουγκαντα εδω, αλλα οκ, το αποφεύγω οσο μπορω,,,

Αλλα να σας πω ειμαι στο στοιχείο μου, λάσπη, απλότητα...τελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Αφρο με πρόλαβες βρε, και μάλλον κάθε με΄ρα θα με προλαβαίνεις!!! :roll::roll::roll:

δεν ήξερε μωρέ τι θα πει σχολικό για αυτό, τώρα που το είδε νομίζω ότι θα συνηθίσει!!! :? ή τουλάχιστον ελπίζω! ;) και εύχομαι :x

Ιουλία εγώ σου είπα να αγοράσεις αυτό που έβαλες εσύ σε λινκ!!! έχει όλα τα τεστ και όπως δείχνει το βίντεο είνα πιο ασφαλές και από εκείνο που έχει τις δικες του ζώνες!!! ;);)

Νατάσα δεν μίλησα για εκπση ύπνου, όχι.....μιλάω για ένα παιδάκι μικρής ηλικίας, που στις 7 παρά πέντε πρέπει να πάρει το ασανσέρ ν απάει κάτω για να πάρει το σχολικό!!!! και να αρχίσει μια δύσκολη γεμάτο δραστηριότητες μέρα.....αυτό δλδ σημαίνει ότι πρέπει να ξυπνήσει από τις 6 ή 6 και τέταρτο (εξαρτάται από το παιδί πόσο γρήγορα ντύνεται, πόσο εύκολα ξυπνάει, και πόσο γρήγορα θα φάει)!!! :!: .....θα το κοιμήσεις στις 11 το βράδυ???? :?::?: ......και αν δεν μπορεσεις την μία βραδιά, εγώ προσωπικά, τις επόμενες θα προσπαθούσα να τον κοιμίσω νωρίς.....ή όπςω κάνει η Ιουλία που δεν κοιμίζει τον Γ. το μεσημέρι και έτσι κοιμάται πιο εύκολα το βράδυ......γιατί ως γνωστόν οι σημαντικότερες ώρες ύπνου για κάποιον είναι μεταξύ 22.00 - 02.00!!! και πόσο μάλλον για ένα παιδάκι.................εκτός και θέλουμε το παιδί να μην συμμετέχει ενεργά στο σχολείο ;) ......

η Θούλη μπορεί να κοιμίζει τον Θ. στις 11 τιο βράδυ, αλλά ο Θ δεν ξυπνάει από τις 06.00 και πάλι μένει στο σπίτι, μεγάλη διαφορά!!! ;)

επίσης γέλασα με αυτό που είπες ότι σας γνώρισα σήμερα!!! :lol::lol::lol:

Αναστ. άντε ρε πήγαινε και εσύ παιδικό!!! :D

σήμερα πάμε εκδρομή :D:D:D

θα γυρίσουμε μεσημεράκι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα καλημέρα :D

τελικά εσένα ο πολιτισμός δεν σου πάει καθόλου!!! ;)8-)

αχ το διάβασα στο φέις για τον Σεμπίνι :o:o:lol::lol::lol: απαπαπαπα

νομίζω ότι και του Σεμπίνι τελικά δεν του πάει ο πολιτισμός!!!! :);)

τι έγινε με τα έντομα τελικά, τα έφαγες? :o:o:o:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

πες μας να αηδιάσουμε λίγο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ εγω σε ακουσα και εχθές κοιμήθηκε Στις 8 ...οκ πήγε 8,20 μέχρι ναντον πάρει η ύπνος.

είχαμε θέμα όμως Στις 11 ξύπνησε πο την μύτη του (μύξες) έκανε μισή ωρα να ξανά κοιμηθεί.

Τωρα θα χει 15 λεπτά που θαβεχει φτάσει στο σχολείο .....

Ετσι μου έρχεται να του δώσω κινητό!! Χαχαχα α!! Βρέθηκαν παιδάκια στον παιδικό με κινητό!! Χαχαχα απο μαμάδες σαν και μένα μαλλον χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! τι κανετε??

εχω τωρα παλι σπιτι τον καλο υπολογιστη γιατι με τον αλλο μου κολλουσε συνεχεια το μαμμυ!!

τα διαβασα ολα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα!

εγω αμα δεν κοιμηθει μεσημερι(που συνηθως αυτο γινεται πλεον) τον κοιμιζω 8-9 το βραδυ..αλλα κοιμαται απο μονος του..αμα ξερει θα ερθει ο μπαμπας του τον περιμενει γμτ και αργει ενω νυσταζει..

τωρα τρωει και θα παμε παιδικο..στο σχολειο δεν τρωει σχεδον ποτε..οποτε του δινω πρωινο σπιτι αλλιως καθοτανε νυστικος και εκλαιγε και μετα μεσημεριανο εκει αλλιως παλι θα γκρινιαζει..εμ τι να του κανω??τελος δεν μοπορω να τον παιρνω 2 το μεσημερι συνεχεια!!!!!!!! να μαθει πως αμα δεν φαει θα πεινασει και να φαει εκει οτι του δινουνε..τους μαγειρευουνε τελικα εκει..κατι παρομοιο..πχπ την προηγουμενη εβδομαδα ειχανε κιμα ρολο με ρυζι(του βαλανε ρυζι με ελαιολαδο) μακαρονια με σαλτσα σκετα μακαρονια, κοτοπουλο με κους κους εφαγε κοτοπουλο(δεν εφαγε αλλα λεμε) γενικα ολο τετοια..ενω την προπροηγουμενη ειχανε και οσπριο και φασολακια..αιντε να δουμε αυτην την εβδομαδα..εγω παντως μαγειρευω κανονικα και τον ταιζω μετα το σχολειο..

αντε παω παιδικο

σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :D

αχ Άφρο αυτή η προσαρμογή :?:?:(:(:( θα μάθει όμως και θα περνέι ωραία στο σχολικό ;)

Εγώ θα έκλαιγα :cry:

Εμείς περάσαμε ένα ωραίο ΣΚ

το Σάββατο μετακόμιζε η ξαδέρφη μας με το νέο της φίλο και είμασταν στο καινούργιο σπίτι για δουλειές.

Τη Κυριακή ψήσαμε στο σπίτι από τα ξαδέρφια μας που μένουν από κάτω μας (τα ξαδέρφια μας είναι Αθήνα :mrgreen: ) αλλά είμασταν τα υπόλοιπα ξαδέρφια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

η Έλενα δεν πατάει ακόμα το πόδι της :(:(:(:(:(:( δεν ξέρω τι να κάνω, και τι δεν τις έχω τάξει.........

Το σίγουρο είναι ότι δεν την πονάει, γιατί το λυγίζει κανονικά, σκαρφαλώνει παντού αλλά όταν είναι να περπατήσει δεν το λυγίζει, πηγαίνει σαν να έχει ακόμα το γύψο.

Ο γιατρός και ένας φυσιοθεραπευτής που ρώτησα μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και απλά φοβάται και δεν το βασίζεται.

Το πρωϊ μου ζήτησε να πάει και σχολείο. Της λέω πως θα πας σχολείο αφού δεν περπατάς???????????

Αφρο αυτό το πρωϊνό ξύπνημα είναι μαρτύριο, κι εμείς 6:55 φεύγουμε από το σπίτι, η Ε πέρσι το χειμώνα κοιμόταν 7:00-7:30 από μόνη της το ζητούσε, και ξυπνούσε σχετικά εύκολα το πρωϊ. Εντάξει υπήρχαν και πρωϊνά που βαρούσα κάτι υστερίες αλλά σε γενικές γραμμές δεν είχαμε πρόβλημα.

Και με το σχολικό να δείς που θα συνηθίσει πολύ γρήγορα και θα το ζητάει. Η Ε τρελένεται για το σχολικό, τους βάζουν και τραγουδάκι και το βλέπει σαν εκδρομούλα ;)

Βένι πότε θα πάτε για εξετάσεις?

Ιουλία πραγματικά δεν ξέρω για καρεκλάκι, εγώ είχα την εντύπωση ότι είναι πιο ασφαλή αυτά που έχουν δικές τους ζώνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα κι εγώ νομίζω δεν το πατάει γιατι φοβάται ότιθα πονέσει...

θέμα ημερών είναι, θα ξεχαστεί και θα το πατήσει θα καταλάβει ότι δνε πονάει και θα τελειώσει εκει το θέμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ κουκλες..

Τι κανετε;;;; εμει καλα..

Αρτζ ευχαριστω..πολυ ωραια…αλλα ξεκινανε από νουμερο 32/33..χαχα..ΟΚ..δεν πειραζει..θα περιμενω λιιιγο ακομα..εχω περιθωριο μεχρι τον Νοεμβριο..ενα μηνα ακομα..μετα θα δω τι θα κανω…αν δεν βγαλει το Λιντλ..θα παρω κατι..βλεπου,ε..

Θου το Λιντλ βγαζει σε 2 τυπους..με γουνα και χωρις..βγαζει και κατι μποτακια του σκι…αλλα ξεκινανε από πιο μεγαλα νουμερα.

Κοιτα τα παπουτσια…εγω παιρνω αθηλητικα στανταρ ναικ γιατι ξερω τα νουμερα του ςκαι οποτε εχει προσφορα παιρνω..απο κει και περα..να είναι καλα τα στοκατζιδικα…

Ερακη τι ωραια που είναι στον παιδικο του Κωστα….μ’αρεσει ετσι..

Ρε συ..ουτ εο δικος μου τα κανει μονος του…ξερει να βγαζει καλτσες παντελονια βρακακι..αλα όχι να τα βαζει..και ξερει να βαζει- βγαζει παπουτσια ( ειδικων προδιαγραφων…χαχαχα) αλλα όχι μπλουζες και μπουφαν..

Και εμας εχουν ως μοτο την αυτοεξυπηρετηση…

Ιουλια το δικο σου καρεκλακι δεν…δεν ξερω αυτό το ματσουκι μπροστα κατι μου φταιει…δεν ξερω σε τι..Ψαρι φρεσκοτατο..μπναιμμμ..ρε συ..αλλη γευση δεν το συζητω

Ουτε το μπι σειφ μ’αρεσε..

Δεν ξερω..θεωρω πιο καλο το γιανγκ σπορτ

Νατασα και εγω ετσι μαγειρευω τα περισσοτερα φαγητα μας, εχω οπαρει και ψεκαστιρι λαδιου και στα περισσοτερα βαζω με αυτό το λαδι.

Κουμπαρουλα είναι πιο χοντγρο..σαν χαρτι πολυτελειας…χαρτονι στιλ..λιιγο γιαλυστερο

Και εγω δενε χω προγραμμα αυστηρο…αλλα είναι στανταρ ότι θα φτιοαξω τουλαχιστων μια φορα την ευδομαδα η γιουβαρλακια τον χειμονα, η γεμμυστα το καλοκαιρι γιατι είναι ο μονος τροπος να φανε τα παιδια κρεας..αλλιως δεν τρωνε..αφου σκεφτομαι πως πλεων δεν εχει νοημα να χρυσοπληρωνω κρεας και κοτοπουλα. Ο Ο μου εκανε παραπονα γιατι εχεουμ ελεει να φαμε πολύ καιρο κρεας..ποιος αυτος που μου το παιζει χορτοφαγος.,.

Αλλα ρε παιδια…από τι στιγμη που δεν βρισκω το κρεας που θελω…σε λιγο δεν θα εχουμε και κοτοπουλα γιατι τον χειμωνα οι θεις μας δεν σφαζουν τις κλωσσες και δενε χουμε και πολλα αυγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

πρωτη μερα μας στον παιδικο...

πηγε στις 8:30 και εφυγε στις 10:00

αυριο θα φυγει 11:00

ηπιε γαλα σε κουπα...και εφαγε μερεντα....αχαχχαχχα!

βγηκαν κουνιες!

απο χθες βραδυ εχει μυξουλες...

κανει ορους μονη της...

το πρωι ξυνησε απο τις 5:00 για να παει σχολειο...ηρθε τσο κρεβατι μας και εγω πηγα στο παιδικο!

επεστρεψε πολυ ενθουσιασμενη....χαχχαχα ειναι μεχρι να εγγληματιστει!

η μαμα μου ειναι οφθαλιμιατρο...εχει αποκολληση...

εδω και καν 3μηνο εβλεπε μια σκια και μια μονιμη μυγα!

περιμενουμε τι θα της πει!

Ο Π. δικαστηριο με τη θεια του...αν τα δελφια δεν μπορουν να τα βρουν...τοτε τα πραγματα ξεφευγουν!

κριμα που το μισος το μεταφερουν και στα παιδια τους!

δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα!

συμπεθερα ναι πληρωνεις στο φουρνο να σου το ψησει..εγω εδωσα 2 ευρω για το μεγαλο ταψι...αλλα το πηρα ετοιμο!!!!!!!!!!!!!!!

νυσταζω....νυσταζω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω ενα απλο χειρος..

τωρα βεβαια εχει κατι κουζινομιχανες κατσε καλα..πηρε μια συναδελφος..φτιαχνει μεχρι και κημα κοτοπουλο..και ζημωνει και μπιφτεκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...