Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Αυτό πάντως μου αρέσει πολύ...

http://auto.in.gr/news/world/article/?aid=53833

Εφταθέσιο.... ;);););)

αααα! εσύ πας για πολλά παιδιά βρε, πολύτεκνη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)

Νατασούλα περιμένουμε νεότερα από τον γιατρό! :)

κορίτσια όντως δεν χωράνε 3 καθίσματα πίσω!!! :? και ας έχει 3 ζώνες!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας γειά σας!!

Συμπεθέρα συγχαρητήρια γαι τα νέα της νύφης μου, είναι το καλύτερο, το πιο όμορφο και το πιο γλυκό κοριτσάκι του κόσμου! :x:x:x Χαχα, τρεαλάθηκα με το «να παίζει έξω και να τρώει πατάτατες!!» χαχαχα. :lol::lol::lol:

Ειμαι σίγουρη ότι όταν πάει στο μάθημα της γλωσσομάθειας θα φανεί ότι δεν το χρειάζεται.

Τι σ’επιασε και λιμοκτονείς? :?::?:

Συμπεθέρα τα παιδάκια είναι πολύ αυστηρά στην κρίση τους και θα ρίξουν πολύ γέλιο με την προφορά μου. Και μπορεί να αισθανθεί άσχημα ο Κώστας. Είναι σε καλό σημείο η προφορά μου αλλά θέλει ακόμη δουλειά.

Ρε συ Αφρο, σ’εκλεισε έξω το μαμούνι χαχαχαχα γελάω αλλά τρέμω! Για το φαγητό έντάξει καλή ιδέα είναι.

Ρε Μαράκι κορίτσι μου σύνελθε, λογικό είναι να στα κάνει τα νούμερα μες το γραφείο αφού την πηρες και είδε την γλύκα του να είναι μαζί σου. Μια χαρά θα τα πάει.

Αναστασία μη κλαίς μάτια μου μπροστά στο παιδι. Το ξέρω άνθρωποι είμαστε αλλά παθαίνουν πολύ μεγάλο σοκ!

Εδώ τα ωράρια παιδιά είναι αυστηρά. Αν αργήσεις έστω και 3 λεπτά να πας το παιδί τότε πηγαίνεις απο το γραφείο και συμπληρώνεις φόρμα γιατι αργήσατε. Κατα την παραλαβή υπάρχει ενα χρονικό περιθώριο των 10 λεπτών. Μετά το παιδι πάει στο γραφείο, αρχίζουν τα τηλέφωνα και τέτοια.

Σημερα έχουν οι δάσκαλοι μπαρμπεκιου στο σχολείο για τους γονείς, θα πάμε το απόγευμα.. Μετ΄αθα παρουσιάσουν το πρόγραμμα της σχολικής χρονιάς.

Σισσάκι το είδα ότι ήσουν εκεί. Ειμαι σίγουρη ότι ήταν ωράια!

Χαχα Χρύσα πολύ γέλασα με τα μπουρδέλα αλλά και με τον αδερφό σου..

Ρε Γωγώ!!!! Αμαν ρε συ, πωπω το καημενούλι, που το βρήκε ρε συ το ζούδι, απαπα θα είχα λιποθυμήσει!

Για το γραφείο που λες, στα τέτοια σου. Θα τους ξαφνιάσεις στην αρχή αλλά θα το ξεπεράσουν. Σιγά τα οα ρε!

Νατάσα μου συγχαρητήρια κορίτσι μου για την προβολή, σε χαίρομαι πάρα πολύ!

Βικυ γιατι δεν μπορείς να βγάλεις γαλατάκι? Ειδα την καινούρια φωτο στο face, φατσάκι ατα παιδάκια σου! Ανέβα!

Νατασούλα χάρηκα με τα νέα γαι τον Μιχάλη.

Ιουλιάκι μου φιλάκια!

:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! Ολα καλα?

Εχει κρυοοοοο! Το πρωι βγαζαμε χνωτα, Σημερα τους εβαλα τα χειμωνιατικα μπουφαν τους. Η Ε. ολη μερα εξω παιζει δεν λεει να ειναι ακομα με το λεπτο. Αλλα φορουσανε και σκουφακια! Χθες μιλησα με την δασκαλα της Ε. Εχω θεμα γιατι δεν τα προσεχουν οσο πρεπει και τα αφηνουνε χυμα ολη μερα να τρεχουνε στους διαδρομους. Της ειπα πως προχθες που παρελαβα την Ε. ηταν χεσμενη και το πωπουδακι της ηταν κοκκινο. Εμεινε ετσι να με κοιταει :shock: Της ειπα να την ελεγχουνε πιο συχνα να δουνε αν κατουρησε πανω της και να την στελνουνε περισσοτερες φορες για τσισα γιατι μονη της δεν παει. Καθε φορα που τα εχω πει αυτα λεει θα το κανει και καθε μα καθε μερα βρισκω την Ε. κατουρημενη :twisted: Ε δεν λεει ετσι. Ξερει οτι συνηθος κατουραει οταν παιζει εξω και δεν την στελνει εκεινη την ωρα. Προτιμαει να λιαζεται στα γρασιδια σαν τις αγελαδες :twisted: Την ρωτησα αν η Ε. παιρνει μερος στις χειροτεχνιες, ζωγραφικη κτλ και μου λεει ναι αλλα οχι παντα, πρεπει να της λεω εγω να ερχετε. Μα εννοειται απο μονη της δεν παει. Της ειπα οτι πρεπει να μαθει να ζωγραφιζει και να κανει χειροτεχνιες, απο μονη της δεν γινεται. Εν το μεταξυ η Ε. δεν θελει να καθεται στην ταξη της καθολου. Προτιμαει να παιζει εξω, η δασκαλες της την μαζευουν μεσα και αυτη μολις τις βλεπει κρυβεται! Για την γλωσσα μου ειπε πως καθε μερα μιλαει και καλυτερα αλλα μαθαινει σιγα σιγα. Ολοι την καταλαβαινουνε ομως. Στανταρ θα μου το βγαλουνε προβληματικο το παιδι στο τελος να μου το θυμηθειτε.... Παιζει να μετακομισουμε και να αλλαξει παιδικο, μακαρι να γινει...

Νατασουλα μπραβο στον Μιχαλη! Μια χαρα θα τα μαθει ολα!

Γωγω λατρευω το αμαξι που εβαλες, η αντιπροσωπεια(το σκοτωσα) τους ειναι παραδιπλα απο το σπιτι μας και το εχει εξω. Καθε μερα το χαζευω! :D Ρε σιγουρα δεν το χωραει πισω το καθισματακι? εχω δει και μικροτερα αμαξια που τα χωρανε και τα 3. Μπλιαχ για το σκουληκι.

Αργυ μπραβο στην Ρ. Οτι θελει τους κανει!! Μα χαρα θα τα παει στην εξεταση εκτος αν την πιασει παλι το αναποδο της και δεν μιλησει παλι.

Βρε Μαρακι ουτε ο Καιλας να ησουν! :lol: Που να βλεπες την Ε. πως εκανε στις αρχες, θα επεφτες στα πατωματα μαζι της!

Ξυπνησε ο Γ. παω τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα Τι σ’επιασε και λιμοκτονείς? :?::?: ....

θέλω να χάσω 4 κιλά!!! [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] #:-s#:-s#:-s

καλά να περάσετε στο μπάρμπεκιου :x

τον έστειλες τον γαμπρό μου τελικά στο σχολείο με τον πυρετό?

είναι καλύτερα τώρα?

τα βιβλία τα παρήγγειλες ή το έχασες για τον Σεπ.? :?:

Νατασούλα θα μάθουν προπαίδεια? :o:o

εμείς εδώ ούτε γραμματική δεν ξεκίνησαν ακόμη!!! :roll::roll::roll:

Σισσιώωωωω [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] [smilie=homework.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

γέλασα και με την Χ. με την απορία της "τι θα την κάνουν τώρα την Μαρτίνα?!!" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μην ανησυχείς βρε για τις χειροτεχνίες και την ζωγραφική, σιγά σιγά.....είδες που με την γλώσσα βελτιώθηκε? ;)

τωρα αυτό για το πιπί, μήπως πρέπει να της μιλήσεις της Ε. και εσύ? γιατί το κάνει?

και στο σπίτι έτσι είναι?.....και μας μην νομίζεις όταν τα παιδιά είναι έξω οι δασκάλες κάθονται στο παγκάκι και τα επιβλέπουν, δεν κάνουν τίποτα άλλο!! :roll:

να της πεις όταν θέλει να πηγαίνει για πιπί να το λέει..... εμένα αυτό θα με προβλημάτιζε πιο πολύ και όχι οι ζωγραφική και χειροτεχνίες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ δεν τον έστειλα με πυρετό, προχθές μου έκανε το μεσημεράκι ένα 38, μετά δεν ξαναέκανε.

Απο χθες καλά είναι γι αυτο και τον έστειλα. Ναι οκ και με τα βιβλία.

Ξέχασα να σας πω για τα μαθήματα και με εχετε ρωτήσει, έκανα όλο το καλοκαίρι ζαχαροπλαστική, πολύ καλή φάση αν και εγ΄ωδεν είμαι πολύ των γλυκών αλλά ήταν πολύ ωραία εντυπωσιακά. Τωρα έχω ξεκινήσει τα προκαταρκτικά για το κολέγιο, τα κανονικά μαθήματα αρχίζουν Οκτώβριο. Ολα καλά, είμαι πολύ κολλημένη και ενθουσιασμένη με αυτό. Με γεμίζει, με κάνει και νοιώθω καλά.

Αχ δεν διάβασα τι έγραψε το Λενάκι, πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κσταρχην είσαι τρελή που θέλεις να χάσεις 4 κιλά :D:x Απο που να τα χάσεις? Μη κάνεις δίαιτα προσπάθησε να ακολουθείς μια νορμαλ καλή διατροφή και το πολύ πολύ κόψε λίγο το βραδινό. Τι σαλάτες μεσημεριανά και μαλμπιπ είναι αυτά, έτσι τον αποδυναμώνεις τον μεταβολισμό σου. Για το φόρεμα θέλεις να τα χάσεις? Δεν θα έχεις βυζί να δείξεις :lol::lol::lol::lol: σε πειράζω συμπεθερούλα μου αλλά το πρω΄το σκέλος το εννοώ.

Λενάκι γιατι να μετακομίσετε, είχα την εντύπωση ότι σου άρεσε αυτο το σπίτι. Για την μικρή τι να πω γιατι τόση αδιαφορία μωρέ μικρό παιδάκι είναι, δεν ντρέπονται που το αφήνουν έτσι?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

πάω στην τουαλέτα να ετοιμαστώ σήμερα το πρωί 06.20 ακούω την Ρ. να μιλάει δυνατά και να λέει για το σχολείο της :o:o:o λέω "ωχ, πάει το καφεδάκι με την ησυχία μου"...της κάνω σσσσ.....τώρα δεν ακούγεται, να παραμιλούσε?! :roll::roll:

συμπεθέρα Καναδή μπράβο που βρήκες κάτι να σε γεμίζει, και μένα η ζαχαροπλαστική δεν είναι το στοιχείο μου....μόνο να τα τρώω κια αυτά όχι όλα :lol::lol::lol:

θέλω να χάσω τα κιλά ..... πάντα έβλεπα το νούμερο 5 στην ζυγαριά και τώρα βλέπω το 6 και με τρελαίνει και δεν νιώθω και πολύ άνετα....χοντρή δεν με λες, κανονική είμαι (όχι το κανονικό της Αναστ. όμως :lol::lol::lol: , έχει άλλα στάνταρντς κανονικού η Αναστ.), βράδυ δεν τρώω :roll::roll::roll:

Λενάκι δεν σου αρέσει ο παιδικός διότι δεν την προσέχουν για το θέμα του πιπί ή και για άλλους λόγους? :?

επίσης δεν μπορείς να πας σε άλλο παιδικό χωρίς να μετακομίσεις? :?

και στου Λ. τον παιδικό θυμάμαι, μας έλεγε ένας μπαμπάς ότι το παιδί τους (γύρω στα 1,5 χρονών) το έπαιρνε πάντα χεσμένο!!! :evil::evil::evil: και εκείνες έλεγαν ότι μόλις τα έκανε, αλλά αυτό φυσικά δεν ίσχυε γιατί ο πωπός του ήταν κόκκινος, μετά μέχρι να ξεκοκινίσει δεν πήγαινε και φτου και από την αρχή!!! :(:(

και ήταν και ένα άλλο κοριτσάκι, που -όταν πήγαινα να πάρω τον Λ. - το έβλεπα κατουρημένο, ερχόταν η μάνα να την πάρει και τις άκουγα που της λέγανε "α! δεν την είδαμε, τώρα θα τα έκανε" :evil::evil: εν τω μεταξύ μπροστά τους το κοριτσάκι :evil::evil::evil:

η Ελληνίδα νηπιαγωγός είναι εκεί φέτος?

πάντως για την αλλαγή του παιδικού που λες, δεν ξέρω τι να σου πω δεδομένου ότι η Ε. είχε και δύσκολη αρχή!!! :?

τελικά η σκατούλα πήγε και ξύπνησε και τον Λ. και τώρα κατέβηκε κάτω!!! X(X(X(

αχ ελπίζω να μην ξυπνήσει τόσο νωρίς και αύριο το πρωί, Σάββατο!!! :-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

οτι έχω καταντήσει να βλέπω νικελοντεον ακόμα και όταν δεν βλέπουν τα παιδιά δεν το περίμενα ποτέ ......είναι το θέμα μου οτι θέλω ανοικτή την τν είναι και το θέμα μου οτι δεν θέλω να βλέπω πια τα εμετικα προγράμματα ...νικελοντεον και μουσικά κανάλια όλη μέρα .....

Ο Μ πήγε σχόλιο ο π κοιμάται καιβεγω ...κάθομαι!!!!

Λενακι ...ε σορι Ελενα (χαχαχα) πως κατουριεται πάνω της? Δεν πάει τουαλέτα όταν τηςβερθει?

αν δεν σου αρέσει ο παιδικός και αννδεν της πάει άλλαξε τον ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήρε τηλέφωνο ο Κ ,ο Μ δεν ήθελε να μπει μεσα στο σχολείο ....του είπα να μην τοντο φέρει πίσω θα ήταν θάλπει κίνηση, έφυγε με την δασκάλα με κλάματα .....άντε και πολύ άργησε να κανει κάποια κρίση .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας! :D

Καλά ρε Λένα γιατί τέτοια αδιαφορία? :o Το σπίτι δεν είναι δικό σας? Θα αγοράσετε?

Έρη μου αρέσει να κάνω γλυκά (που και που) :lol::lol::lol:

Από τώρα σκέφτομαι πώς και τι θα φτιάξω για να κεράσω στα γενέθλια και σε γιορτές των κοριτσιών στο σχολείο :mrgreen:

Εμείς σήμερα μια χαρά, αφήσανε τις τσαντούλες στους η Φ άρχισε την πάρλα στη δασκάλα της και ξεκίνησε να βιδώνει και να ξεβιδώνει το αγαπημένο της παιχνίδι μαζί με μια φίλη της :lol: Πήγα την αγκάλιασα και τη φίλησα να της πω ότι θα έρθω το μεσημέρι και σημασία δε μου έδωσε..μη πω σαν να με έσπρωξε κιόλας :mrgreen: Η παλιά καλή Φ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χτες έφτιαξε η αδερφή μου έναν χάρτινο κούκλο (σαν αγρότης ένα πράμα) να το βάλει στην αίθουσα της στο σχολείο.. τον είδαν τα κορίτσια τον ονόμασαν Χρήστο και τον έκαναν άντρα τους. Τον έβαλαν να κοιμηθεί, τον φιλούσαν, του έβαζαν μαξιλάρια κλπ κλπ. Ο Χρήστος τις χάρισε κι από ένα κόσμημα :x:x:x:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καλά τα δικά μας :cry::cry:

Αφροδίτη θα έρεθει στα ίσα του..

Ξέρεις τι τώρα καταλαβαίνουν ότι αυτό είναι μια καθημερινότητα και θα γίνεται συνέχεια και όχι όποτε και όπως τους αρέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειμαι :( οκ το περίμενα, ον κώστα φοβάμαι που είναι σαν εσένα χαχαχα

Άπλα σκευτμαι πόσο γριγορα θα του περάσει εκει και για πόση ωρα θα έχει νεύρα ....χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μπορεί να έτυχε :? μήπως θέλει να τον πηγαίνεις εσύ? :?:

δεν καταλαβαίνω γιατί όλες οι κρουαζιέρες του Αιγαίου πρέπει να πηγαίνουν και Τουρκία :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

χάθηκε ο κόσμος να πηγαίνουν μόνο στα ελληνικά νησιά? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρια..τι κανετε;;;;

Εμεις καλα..

Αφρο εγω του βαζω μακριες βερμουδες η πολύ λεπτα τζιν με κοντομανικο από μεσα και ζακετουλα..για παπουτσια φοραμε πανινα..με καλτσα πλεων εδώ σε μας βορεια εχει πιο ψηχρα

…Α Γωγω και ο Γιαννης ειχε φαει τετοιο..θυμαστε..αυτος βεβεια το μασουλαγε…χαχαχ

Και τι φοβασαι ρεεε..να απολυσουν δε μπορουν..ε και σε λιγο θες δε θες δεν κριβετε

Αφρο θα του περασει το Μανωλη εάν οποιος τον αφισει ειανι σταθερος παντα χαμογελαει κλπ κλπ κλπ..

Αχ..δυσκολε ςοι προσαρμογες γμτ

Ελενα πως εισαι από θεμα ουρολημωξης;;;..παρναει;;

Αχ Ερακη μη γελας..ειναι να το γελας..αλλα περα της πλακας ειλικρινα..με τοσα γυρω μας…κυριολεκτηκα περιοχι -μπουρδελο

Τις προαλες παο το παλιο γραφειο απελυσαν μια κοπελα..και είναι μονη τςη με 2 παιδια που μπαινουν στην εφηβια…διαζευμενη με3 προβληματα με τον προην συζυγο..

Παω να φτιαξω καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνησε να ααει σχολείο και μάλιστα ντύθηκε και γριγορα, γιατι αργήσαμε ...το θέμα ήταν οτι εγω έμεινα σπίτι (απο εδω άρχισε) και του είπα οτι απο δευτέρα θα πάει με σχολικό .....ειπαι στον Κ οτι δεν θέλει να μπαίνει μόνος του στο σχολικό θέλει ααι την μαμά ....του κάθησε βαρύ γιατι μέχρι τωρα πιστεύει οτι παρκαρουμε και τον περιμένουμε χαχαχα πήρα τηλ ειναι μια χαρα και παίζει στην αυλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο θα συνηθίσει στην νέα πραγματικότητα, είναι μέχρι να το καταλάβει καλά! ;)

Μαρία την έχουμε κάνει αυτή την κρουαζιέρα: Πειραιάς, Ηράκλειο, Μύκονος, Σαντορίνη, Πάτμος, Κουσάντασι, Έφεσος, Κων/πολη και νομίζω και Ρόδο και μετά πίσω Πειραιά.......ήταν πολύ ωραία :D το 2000 πήγαμε :D .....αλλά δεν θέλω να ξαναπάω Τουρκία, φοβάμαι λίγο: 1ον δεν έχω διαβατήριο και 2ον ένας Γερμ. με σύζυγο Ελλ. πήγαν και κράτησαν την Ελληνίδα διότι την θεώρησαν τρομοκράτη και δεν είχε δουλειά στην Τουρκία και τέτοια χαζά :evil::evil::evil::evil: με αποτέλεσαμ φυσικά το πλοίο να φύγει και εκείνη να φύγει μετά από 3 μέρες!!! την είχαν και στο κρατητήριο.......γενικά εγώ δεν εμπιστεύομαι τους Τούρκους!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα κανένα νέο από τον γιατρό?

νέο από τον παιδικό?

και ποιά η μέθοδος μάθησης του Μιχαλάκη?

επίσης, να σου πω επειδή το ανέφρες, ότι κάποιες μέρες θα φάω και φαγητό δλδ τις προάλλες έφαγα ένα μπούτι κοτόπουλο ψητό και σαλάτα.... και χθες έφαγα λίγο κοτόπουλο πάλι και 2 λουκάνικα :oops::oops::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω τουρκια ουτε εγω θελω να παω...δεν τρελαινομαι κι'ολας

ο Ο θελει να παει Τραπεζουντα..στην Παναγια σουμελα...και στον Ποντο..να βρει το χωριο του και να μου δειξει το σπιτι του παπου του...και του δικου μου παππου..

εγω δεν τρελαινομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες! :):)

ειμαι..μου ηρθε περιοδος τα ξημερωματα,5 μερες νωριτερα,αρα μη χαιρεστε..διαψευστηκαν οι προβλεψεις σας 8-)8-) ,κ ενω δεν ποναω,σε συνδυασμο με τον καιρο..μου εχει δημιουργησει μια ψυχολογια.. :roll::roll:

αφρο θα συνελθει σε λιγο καιρο κ θα προσαρμοστει..λιγη υπομονη ακομη..εγω πιστευω οτι με το σχολικο θα ειναι ακομη ευκολοτερο! ;)

μπορεις σε παρακαλω να μου πεις ποιο καθισμα αυτοκινητου 9-36 ελεγες..οχι αναποδο ομως :oops:

ελενα το βρισκω απαραδεκτο να αφηνουν μεγαλο κοριτσακι κατουρημενο κ λερωμενο! :shock::shock:

οχι οτι για μικρα δικαιολογειται,αλλα ειναι αλλιως..τωρα τα μεγαλα δεν πανε κ τοσο συχνα τουαλετα..ελεος! :twisted:

πολυ κρυο σημερα..μπρρρρρρρρρρ...μαλλον καιρος για μακρυμανικα σιγα σιγα :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ κρυο σημερα..μπρρρρρρρρρρ...μαλλον καιρος για μακρυμανικα σιγα σιγα :roll::roll:

χαχαχαχα εμείς εδώ σιγά σιγά πρέπει να αρχίσουμε και τις μπότες!!! :evil::evil::evil:

ήδη είδα μερικά κοριτσάκια και την δασκάλα της Ρ. να φοράνε!!! :roll::roll:

κρίμα για την περίοδο :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...