Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Αναστ. :lol::lol::lol::lol: πόσο δίακιο έχεις.....και σε μας να έρθει....έχουμε κάτι μικρά ζωήφια :evil::evil::evil::evil: πραγματικά έχω βαρεθεί να σκοτώνω :(:(:(

θα ψάξω στο νετ να σας βάλω φωτό (μετά όμως γιατί βαριέμαι τώρα! :P )

πήγα στο βιβλιοπωλείο και αγόρασα ένα μικρό βιβλίο μαγειρικής......ελληνική κουζίνα :lol::lol::lol::lol::lol:

1ε έκανε....αύριο θα πάρω ιταλική κουζίνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε όργιο Γωγω αφού τις καθημερινές σχολάς μετά τις 7 μωρή, με δουλεύεις;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Και γω τελευται στιγμη το αποφασισα και αν δεν έλεγε η νονα την Χ να πάμε μαζί δε θα πήγαινα!

Ρωτησαν και για σένα όμως τα κορίτσια! :D

Εν τω μεταξυ αυτο συζητούσαμε με τον Παν προχθες! :twisted::twisted::twisted: οτι τώρα που τελειώνω τις εξετασεις να σας ρωτησουμε ποιο ΣΚ σας βολεύει να έρθετε για φαγητό μωρη!!! :twisted::twisted::twisted:

Αλλα θα μπορείς εσύ; :roll: Εκεί είναι το θέμα!

Και η Χ με έχει πρήξει με την φίλη της την Ιω και πότε θα έρθει να παίξουν!

Αααααα! Της είπα και για σενα και τι με ρώτησε;;; "Και τώρα δλδ μαμα την Μαρτίνα τί θα την κάνουνε";;;; αχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εμεις ολα καλα..

κριμα για το κοριτσακι..συγκινηθηκα..

εγω στα πεθερικα μου τα ανεβαζω στο σκουτερκι της κουνιαδας μου..ολα οχι σε δορμο..το δρομο του σπιτιου τους που ειναι ιδιωτικος ας πουμε..πανε μετρημενοι απο κει..χωματοδρομος..κ ο παππους τους τους ανεβαζει στο ηλεκτικο ποδηλατο..αλλα ΟΧΙ στο δρομο..

ζωη καλα να περασετε..

αργυ τι καλη η ρεα..δηλ συμμετεχει ενεργα τωρα ε?

αναστασια εχεις μηπως τη συνταγη απο τα σαντουιτσακια?ε?ε?ΕΕ?ε?Εε?ε?Ε

χρυσα η πεθερουλα σου καλα? :lol::lol::lol: πλακιτσα :?

αφρο γι πες τι κανεις ρε τα πρωινα?

παναγιωτα πως πατε με τις ιωσεις?

παω να διαβασω τα υπολοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλιαξ και παλι μπλιαξ ....

Σημερα ημουν πρωι...στο οριο αλλαξαμε τα παιδια...εφυγα 1 ωρα νωριτερα!

δεν μπορω να βγαλω επαρκη ποσοτητα γαλατος...

με το ζορι βγαζω 130μλ...

ισα που ξεγελιεται !

αυριο θα στειλω να μου παρουν πιο μεγαλη χωανη για το σουινγκ!

Η Μ-Ι θελει να παει σχολειο..καθε μερα αυτο λεει!

αντε να δουμε πως θα τα βολεψουμε ολα!

καλε ποτε θα πιουμε καφε?

απο την αλλη εβδομαδα ειμαι νυχτα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα!!!

Τρέχω !

Οργανώνω προβολή σήμερα!!!

http://www.encahellas.eu/premiere-freed ... irth-.html

Σας διάβασα στα πετάχτα!!!

Για τα καθίσματα πραγματικά δεν έχω κάτι να πω. Την άποψή μου την ξέρετε. Η Ε και η Δ είναι και οι 2 ανάποδα. Τώρα για τα μηχανάκια κλπ (Θου θα σε σκίσω)

Εύχομαι για όλες σας ποτέ μα ποτέ να μην περάσετε αυτό που πέρασα εγώ στο τρακάρισμα. Ποτέ όμως... :(

Τσα φιλιά μου την αγάπη μου!

Πάω να τις κοιμήσω και να ετοιμαστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης Γωγ'ω ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....

Ήταν σαρανταποδαρούσα και δεν την τσίμπησε;;;;

Ήσουν πολύ τυχερή γιατί πονάει τρελά!

μπλιάααααααααααααααααααααααααααααααααξ :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα δεν έκανα ανάλυση κιόλας μωρή τι ήταν...Σαρανταποδαρούσα μου φάνηκε...Μπορεί να ήταν και απλό σκουλήκι σαν αυτά που βγαίνουν μετά τη βροχή.... :roll::roll::roll: Εξάλλου, δεν το πήρα εγώ από πάνω της....Φοβόμουν.... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol: Φώναξα την πεθερά να το μαζέψει.... 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσόνι τα είπαμε τηλεφωνικώς γλυκιά μου.... :x:x:x Καλέ δεν έχει πάρει ούτε ένα κιλό..... :o:o:o:o Είναι όσα κιλά ήταν όταν ξεκίνησε.... :shock::shock::shock::shock::shock: Ξερακιανή.... :lol::lol::lol::lol:

Πες στο Χαριλινάκι ότι τη Μαρτίνα θα την πάρετε εσείς.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζιι καλύτερα που δεν το διάβασες πριν φας... :lol::lol::lol::lol::lol:

Βικάκι αρχισε του μωρή φαγητά του παιδιού... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης σκουλήκι (Σίσσυ) ξερασε τα όλα.... :lol::lol::lol::lol:

Ποιες ρωτούσαν για μενα;;;;; :?:?:?:?:?:? Τους είπες τα χαρμόσυνα;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάω να φτιάξω τικεράκι νέο....... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω τωρα τι αμαξι θα παρετε?ειναι ενα απο τα πορβληματα μου εμενα :P αν κ για αρχη βολευεστε..το μωρο αναποδ μπορστα κ συ πισω με τα μεγαλα..

οσο για το σκουλικι :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

νατασαααααααααααααα :x:x:x:x:x:x:x απο βδομαδα θα στα δωσω εκεινα οκ?θελω γιαουρτι καλεεε..ενα..αν εχεις βαζο δωσε κ θα στο δωσω...οκ?καλη προβολη

εγω χθες πηγα στους γιατρους..με εδωσε να κανω εξετασεις ο ενδοκρινολογος να δουμε αν συνεχισω το χαπι..

εκανα κ τεστ παπ..

στο κανελοπουλο εχει για λιγες μερες ολα τα καλοκαιρινα αντρικα γυνακεια - 90% :o:o:o:o:o:o

προλαβετεεεεεεεεεεε 8-)8-)8-)8-)

σισσακι ουτε ενα ρε? :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. το απόγευμα θα ή φάω μερικά ξηρά καρπά ή μία φέτα ψωμί με τυρί (κίτρινο) ή τίποτα και αν πεινάσω το βράδυ (σπάνια) θα φάω μερικά τοματίνια που μου αρέσουν με λίγο αγγουράκι :roll::roll:

το πρωί θα φάω μία φέτα του τοστ ή ψωμί με τυρί....αφού γυρίσω σπίτι μετά από το ποδήλατο θα φάω ένα φρούτο (συνήθως μήλο ή ροδάκινο και καρπούζι) και το μεσημέρι σαλάτα!....αυτά...

και τώρα θα αρχίσω να κάνω και κοιλιακούς, αλλά με το μηχάνημα γιατί όταν έκανα μόνη μου, μετλα μου πονούσε η μέση :?

πήγα να πάρω την Ρ. και είχαν κρεμάσει κάτι κουκουνάρια και σκιουράκια που έκοψαν τα παιδιά και έψαχνα της ρ. και δεν το έβρισκα, οπότε έρχεται η μία δασκάλα και έψαχνε και αυτή και το βρήκε.....δεν ήταν και πολύ καλά κομμένο, αλλά μου είπε ότι η Ρ. δεν είχε διάθεση και αν δεν έχει διάθεση μετά τέλος!! :o:o:o:o:shock::shock::shock: ....μου έδειξε κάτι άλλα που ήταν κομένα πολύ ωραία και μου είπε ότι εκείνη την μέρα είχε διάθεση.... :o:o

οπότε Γωγώ είναι ανακοινώσιμο? :?::?::?:

εμείς αν κάναμε 3ο τώρα θα αλλάζαμε αυτοκίνητο :? και πόσο δεν μου αρέσουν αυτά τα πολύ οικογενειακά!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ περιμένω να το ανακοινώσεις στη δουλειά να μας πεις τι θα πούνε :lol::lol::lol::lol::lol:

αν και φαντάζομαι τα κλασικά "τηλεόραση δεν έχετε σπίτι σας?, δεν κρατιέστε.. κλπ κλπ" :lol::lol::lol:

τις γνωστές μαλακίες :twisted::lol::lol::lol:

σήμερα δεν ήθελαν να φύγουν από το σχολείο ;) και η Φ μια χαρά τα πήγε πάρα πολύ καλή

πέρα από το 5 λεπτο του αποχωρισμού μας μετά είανι η παλιά καλή Φ 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Βίκυ δε μας παίρνει το αυτοκίνητο... :o:o:o Δεν είναι και τόοοσο μεγάλο.... :roll::roll::roll: Το μπεμπε κάθισμα έχει isofix και τα άλλα δύο είναι μεγάλα...Τρία καθίσματα δεν τα παίρνει με τίποτα πίσω.... :twisted::twisted::twisted:

Θούλη η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρουμε ακόμα τι θα κάνουμε με αυτό το θέμα...Ακόμα το χρωστάμε το άλλο... :twisted::twisted::twisted: Πως να αλλάξουμε;;;; :roll::roll: Ένα Mercedes C180 έχουμε και ένα ταπεινό Lancia Y. :lol::lol::lol::lol:

http://www.automotorblog.com/mercedes-c ... al-photos/

Αρτζι βασικά δε θέλω να μαθευτεί στο ευρύ κοινό βασικά.... :lol::lol::lol: Εδώ, στη δουλειά μου και στον κάθε άσχετο....Σε φίλους και συγγενείς το λέμε... 8-)8-) Εξάλλου η κοιλιά μου έχει ήδη αρχίσει και φουσκώνει.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!! :D:D:D

όλα καλα ολα ανθηρα! :D:D:D:D:D

γωγω πολυ με αρεσε το τικερακι! :D:D:D:D:D:D

στον παιδικο εγω βερμουδες του φοραω κ κοντομανικα καλε!απο πανω βαζω κ μια ζακετα ισα ισα για τη διαδρομη με τα ποδια το πρωι!

καθισματακι πρεπει σιγα σιγα να αλλαζουμε..ακομη το 0-18 εχουμε κ ο γιωργος ειναι κάπου εκει στα κιλα..αλλα στο υψος σιγουρα ξεπερασε το οριο..

ξαναπειτε μου ποιο να παρω,μην ψαχνω,δεν αντεχω,να παω να το κλεισω να τελειωνουμε..αφρο ποιο ελεγες;

παω να παιξω!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά Μαράκι πρώτα θα πάω να το ανακοινώσω στον διευθυντή μου, ο οποίος με έχει βοηθήσει από το ξεκίνημά μου και πάντα με στηρίζει.... :roll::roll::roll: Βέβαια, ντρέπομαι να του το πω γιατί τι θα σκεφτεί ο άνθρωπος... :oops::oops::oops: Από κοπέλες συνομίληκες που δουλεύουμε μαζί, είμαι η μόνη που είμαι παντρεμένη....Τι θα ειπωθεί αν μάθουν ότι περιμένω τρίτο.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Σαν εξωγηίνη θα με κοιτάνε... :(:(:( Και δε θα έχουν και άδικο.... :roll::roll::roll: Βασικά είναι ένας κλάδος που οι γυναίκες οι περισσότερες είναι γεροντοκόρες :lol::lol::lol::lol: ή παντρεύονται μεγάλες.... :roll::roll::roll: Κι εγώ έχω σπάσει τα στερεότυπα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και αφού πω σε αυτόν, θα τον συμβουλευτώ τι να πω και στο big boss...Ξέρετε αυτόν που μου είχε δημιουργήσει το θέμα όταν επέστρεψα από την άδεια.... :?:?:?:?:?:?:?:?:? Ο οποίος βέβαια πλέον μου μιλάει πολύ καλά... :roll::roll::roll::roll: Θα δούμε.... :?:?:?:?

Στους υπόλοιπους δε θα βγαλω και ντουντούκα... :lol::lol::lol: Όταν φανεί και αν με ρωτάνε, θα το λέω.... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια συναδελφος του Γ που έχει 2 κοριτσάκια σαν τα δικά μας έμεινε έγκυος στο 3ο και τελικά είναι δίδυμα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ήμασταν μαζί το καλοκαίρι στα Κααυ.. Τώρα γεννάει :roll:

Μια χαρά θα πάνε όλα ρε και με τη δουλειά..

Σε εμα΄ς τώρα άρχισαν γεννάνε.

Πρώτη μάνα υπήρξα εγώ και μετά άρχισαν οι υπόλοιπες, αφού έκανα τη Φ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα στην συνάντηση του Μιχάλη, όλα καλά η δασκάλα είπε ότι είναι πολύ ευχαριστημένη, μας εξήγησε τον τρόπο που θα δουλεύουν φέτος και σε τι πρέπει να δώσουμε βάση και ιδιαίτερη σημασία.

Να δω πως θα μάθουν όλη την προπαίδεια φέτος :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σε λίγο θα πάω στον ορθοπεδικό να κανονίσουμε για τον γύψο της Έλενας και από εκεί στον παιδικό

Άφρο έφαγε το ψάρι ο Μ?

Αργυρώ σου φαίνονται λίγα τα 100-200γρ την ημέρα?????????? Βέβαια αυτά που τρως είναι πολύ λίγα, δεν τρώς καθόλου φαγητό, μαγειρευτό εννοώ :?:?

Σας χαιρετώ θα τα πούμε αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Γωγω θα μας τρελανεις?

δηλ τι αμαξι θες να σας χωραει αν δεν σας χωραει η μερσεντες....

εκει μεσα παιζετε ποσοσφαιρο γαι να μην πω τιποτα αλλο πιο σοκιν ! :oops::oops::oops:

τι να πουμε και με εμεις με τα ταπεινα οπελ και χιουνται...!....τα οποια δοκιμασμενα χωρουν 2 πισω ξαπλα...! ;););)

εγω πιστευω χωρατε....

εεεε και να μην χωρατε...το ενα παιδι να το δινεις στον μπραδερ της Χρυσας...με το μηχανακι...θα εχει και κρανος...! :lol::lol::lol::lol:

Νατασουλα...καλος ο τροπος που θα διαβαζετε φετος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Βικάκι, παιδιά χωρίς καθίσματα χωράνε 5-6.....Με καθίσματα 2 και χωράει και ένας ακόμα πολύ στριμωγμένος.... :?:?:?:?:? Αλήθεια...

Θα στο δείξω μωρή όταν βρεθούμε....Να καμαρώσω και λιγο που είναι καθαρό μετά από 6-7 μήνες.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το έπλυνα (όχι εγώ, το πλυντήριο) κι εγινε καινούριο.... 8-)8-)8-)8-)

Νατασούλα αντε να εχουμε ευχάριστα νέα και για το ποδαράκι της Έλενας... ;);););) Αλήθεια, ποιος την κρατάει τώρα;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγω στο ματζντα χωράνε 3!! Αφου 3 ζώνες έχει πίσω!!

Δωκιμασε πρώτα την μεσαία θέση και μετα δες τι θα κανείς.

Νατασουλα φυσικά και δεν έφαγε!! Το ψάρι το έφαγε ο πάνος χαχαχα (του είχα βάλει ααι εγω πάνε και δεν το πείραξε ...μουλιασε γιατι του είχα βάλει λεμόνι και μαλλον γιαυτό δεν το ήθελε) έφαγε τις υγοφετες του το πρωί (δικές μου) και λίγο παξιμάδι που του είχα βάλει με το ψάρι.

αλλα ήρθε χαρούμενος!!! Η δασκάλα ειπαι οτι ήταν πολύ καλός! Κιι συνέχεια λέει ευχαριστώ, παρακαλώ και συγνώμη ...τα έλεγε απο πριν αλλα επειδή η δασκαλα του λέει μπράβο όποτε τα λέει, τα λέει συνέχεια τωρα οτι και να γίνει (ευχαριστώ όταν του βάζω ακόμα και το βρακί και θέλει να του λέω παρακαλώ χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...