Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Μπονζουρ κορες...

Κουμπαρουλα το ειχα διαβασει και πιο παλια...και συνεβαλε τα μεγιστα στην αγορα του καθισματος..

παντως στον ΖΑΝ εχω μαζεψει ηδη τα μισα λευτα για το Γιανγκ σπορ..αν και ο Ο ειπε να του παρουμε το ιδιο φεραρι...

τεσπα..θα δουμε!!

Ερη μην ακουω χαζα ρεεε..

εγω νομιζω πως στα παιδια θα αρεσε παρα πολυ να τους εκανες μαθηματα μαγειρηκης...περα του οτι θα τους εκανε καλο στο να μαθουν να τρωνει σωστα..τους αρεσει γεννικα να ανακατευουν φτιαχνουν..

εγω μαγειρευω με τον Χριστοφοροο...εγω κοβω τα υλικα και αυτος ανεβασμενος σε μια καρεκλίτσα τα βαζει μεσα στην κατσαρολα προσεκτηκα. Μετα με βοηθαει στο ανακατεμα τςη ζυμης για κεικ και μου βαζει τα υλικα μεσα..του αρεσει πολυ και το διασκεδαζε...

Μην ανισυχεις γι ατην προφορα καλε..μια χαρα τα πας ειμαι χιλια τα 100 σηγουρη..απλα ετσι νομιζεις.

Φραν μπλιαξ...μπλιξα...μπλιαξ ξανα..οχι δε θα δοκιμαζα..ιιιχχχχχχ

Θουυυυυ..τι εγινε τελιακ με τον παιδικο..πηγες να δεις;;;;

Αχ παιδια...πρεπει να παω και εγω γυναικολογο..απο Περιση τον Σεπτεμβρη εχω να παω και ειλικρινα δενε χω καμι αορεξη...

πρεπει να βρω και καινουριο γιατρο...αλλα πφφφ.

Σημερα ηταν να παμε να κανουμε γεννικη αιματος και φεριτινη στον Χ..αλαλ βαρεσε ιστερια εξω απο την Ευροδιαγνωση

Σημερα βριστικα και με εναν..

Παρκαρα 1 τετραγωνο κατω απο τον παιδικο..κανονικα στη θεση του δρομου, ΜΕ ΑΛΑΡΜ....εκανα 7 λεπτα με το ρολοι ..οταν γυρησα με ειχα κλεισει απο παντου...ξεκινησ ανα κορναρω..και ερχετε το ζωηο που παρκαρε μπροστα και πλαι και μου λεει τι κορναρεις;;;

ευτυχως ηρθε ο πισω και δεν αρπαχτηκα μαζι του..αλλιως θα καλουσα την τροχαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!!!

Ειναι απιστευτο...πραγματικα δεν καταλαβαινω πως τα καταφερα κ προσπαθουσα να σας γραψω απο χθες μεσημερι! :o:lol: Ρε μπας κ σας εγραψα τελικα???Εγραφα,κατι γινοταν το εκλεινα!

Ειμαστε καλα!!!Χθες περασαμε μια κρισαρα...οχι...δεν εφταιγε η Α!Τα νευρα μου απο αλλους...αλλα

καταληξαμε να κλαιμε μαζι με την μικρη και οσο με εβλεπε να κλαιω τοσο την πιαναν λυγμοι κ δεν μπορουσε να ηρεμισει... :(:(:( Ψυχουλα μου...βεβαια την ειχα μαλωσει πριν απο αυτο...!

Θα σας πω το λογο αργοτερα(ξερετε!αυριο,μεθαυριο! :P )

Ζωουλα μου καλο ταξιδι!!!καλα να περασετε κ να χαλαρωσεις λιγακι! :x:-*

Αργυρω μπραβο για τη Ρεα!!!Τι καλα!!!!Ειμαι κ εγω περηφανη για εκεινη μαζι σου!(πως το εγραψα ετσι?! :P )

Μολις με πηραν για μια ερευνα κοινωνικοπολιτικοοικονομικη!Απιστευτες ερωτησεις! :o:lol:8-)

πχ σε ποια κοινωνικη ταξη ανηκετε? :o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted: ΣΕ ΚΑΜΙΑ!Ακους εκει κοινωνικες ταξεις! :shock:

ή Θεωρειτε πως οι μεταναστες που ζουν στην περιοχη σας προκαλουν πολλα προβληματα,εγκληματικοτητα κλπ? :shock::shock::shock::shock: ΟΣΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!!

Τι εθνικοτητας ειναι?! :? και ειχε κατηγορια "ρωσοποντιοι"! :o:o:o:twisted::twisted::twisted: Της απαντησα πως οι ανθρωποι ειναι ή ρωσσοι,ή ελληνες ή μισοι-μισοι!Σαμπως εμενα με αποκαλει κανενας ελληνοποντια ή ελληνοκρητικια?! :lol::o:o:o

Τεσπα!!!

Ελενακι περαστικα με την ουρ.!Κ εγω πριν λιγους μηνες συστηθηκα μαζι της και της ειπα πως δεν με ενδιαφερει να κρατησουμε επαφη! :lol::lol::lol::lol: Πολυυυυ νερο!Ξερεις φανταζομαι!!!!Και συνεχεια τουαλετα!Σαπουνι χαμομηλι αν βρεις...τι αλλο?! 8-)

Αμαν καλε Μαρια μου!!!Τι ευαισθητουλι εισαι! :YMHUG: και δε σου φαινεται!!!! :lol:

Αφρο αν διαβασα καλα ειπε ο μανωλης "η μαμα ειναι στο σπιτι με τον Π που ειναι καλος"?????Δλδ θεωρει τον εαυτο του κακο επειδη παει παιδικο???? :shock:Ελπιζω να καταλαβα λαθος!Καλη τυχη με το φαγητο!

Γωγω απιστευτο που δεν τρωει η Ιω!!!ρε συ αυτη ετρωγε κ το πιατο! :lol::lol::lol:

Η Α συνεχιζει μια χαρα!Ουφ!Βεβαια το τυρι με τα ρεβυθια δεεεεεεεεεν μου καθεται καλα!Αν ειναι αυριο θα το πω...μαλλον...με κανατε κ ντρεπομαι σκατουλες!!! :lol::lol::lol: Μα...το εκοψα εγω θα το συνεχιζει η Α?! :?

Αυτο που εβαλε η Βικυ....δεν το διαβασα μεχρι τελους...αλλα επαθα σοκ...μετα εφαγα ενα πακετο μεγαααλο γαριδακια....μετα εκανα μια ωρα οργανα κ μια αερομπικ.....και η αναγουλα δε μου εφευγε!Ηταν κ απο τα γαριδακια βεβαια αλλα η σκατα διαθεση ηταν για το κοριτσακι.... :(:(:(:(

Και σημερα πρωι...μου λεει ο Α πως θα την παει εκεινος.εντωμεταξυ στο δικο του αμαξι δεν εχουμε καθισμα κ της πεθερας μου που χρησιμοποιει εχει ενα προβλημα.οποτε το μονο αυτοκινητο που κινειται το παιδι ειναι το δικο μου!

Μου ειπε πως εχει βρει λεει εναν τροπο να την δενει καλα...στο πισω καθισμα :o:o:o:o:o που επειδη κ καλα ειναι μπαγκετ ειναι μια χαρα κ τετοια τρελλα!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o πεσανε τα μαλλια μου!!!!και τα ελεγε κ μπροστα στο παιδι κ αντε να την πεισεις χωρις κλαματα πως αυτο δεν προκειται να συμβει οσο ζω!!!!!!!!! 8-):(:(:(:(:(

Φυσικα την πηγα εγω!Και ετρεμα απο νευρα κ φοβο μην συμβει κατι στο μωρακι μου!

αει στο καλο μου...!Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Τασια...

να επιτελους καποιος με καταλαβαινει που ειναι ετσι ιστερικια....

πφφφ....

καλα ο αδελφος μου ηθελε να παει με τον Χ και τη Μηχανη στο περιπτερο..

μα γιατι μου λεει..θα του φορεσω το κρασνος της Αννας (σσ..η κοπελα του)...

[smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol: πάλι έκλαψες βρε? :lol::lol::lol:

βγαίνοντας από τον παιδικό συναντάω μια μαμά και μου λέει, "αχ ξέχασα να χαιρετίσω την κόρη μου, πάω πάλι μέσα" :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία ναι τους δουλεύει, αλλά ρε συ είναι και ψιλοξεροκέφαλη, το έχει από τον άντρα μου αυτό! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::(:(

Αναστ. και τι που είναι μπαγκετ το κάθισμα, αυτό είναι μόνο για μεγάλους!!! :!::!::!:

και εγώ το άρθρο το διάβασα στα πεταχτά, στα κυριότερα σημεία,.....αλλά κορίτσια όλα τα παιδικά καθίσματα δεν είναι και καλά έτσι? σημαντικό ρόλο βέβαια παίζει το πώς θα δεθεί το παιδί.....εγώ είχα διαφωνία με τον άντρα μου, γιατί ήθελε ο Λ. να καθήσει σε μπούστερ και αφού του εξήγησα όλους του λόγους (να μην τους λέω πάλι), εκέινος επέμεινε, ε τότε του είπα να διαβάσει στο ιντερνετ καλύτερα αφού δεν με πιστεύει....και έτσι βάλαμε ξανά την πλάτη!!! 8-)

Χρύσα αυτό που περιέγραψες πολύ μου την δίνει :evil::evil::evil::evil: (για το παρκάρισμα λέω)

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και δεν τον άφησες τον Χ.? :lol::lol::lol::lol:

χιουμορίστας ο αδελφούλης :P

χθες η Ρ. κοιμήθηκε το μεσημερι 3 ώρες :o:o:o:o ξύπνησε στις 18.00 και ξανακοιμήθηκε για βράδυ στις 20.30 8-) πρέπει να ήταν πολύ κουρασμένη :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εννωειται πως ΔΕΝ τον αφισα...

τωρα φοβαμαι και να αφισω τον Χ μαζι του...

Αυτο που μου τι δινει περισσοτερο ειναι πως εσυ ( εγω..ο οποιοσδηποτε οδηγος) σκεφτεται και τους υπολοιπους χριστες του δρομου, και φροντιζει να παρκαρει σωστα για να μην εμποδιζει τους αλλους οδηγους, ακομα καια εαν αυτο σημαινει πως θα περπατησει λιγακη με το παιδι του- ειναι ασφαλες γιατι υπαρχει σχολικος τροχονομος, μεγαλο πεζοδρομο κλπ..

αλλα βρισκει εμποδια στους παρτακιες ανεγκεφαλος..

και να πω πως δεν υπαρχουν θεσεις..μα γιατι να παρκαρει πιο περα..να τριπλοπαρκαρει να μη χωραει μιχανη να περασει απο τονκεντρικο δρομο..ΑΛΛΑ θα ποβιβασει το παιδι μπροστα στην πορτα του σχολειου..θα το παει μεχρι την αιθουσα..και θα χαιρεταει απόεξω..

μετα θα πιασει την κουβεντα με τους υπολοιπυς αργοσχολους..οοχχχιι πανω στο πεζοδρομιο..οοχχχιι..στη μεση του δρομου..και θα στραβοκοιταει και οποιο τολμισει να παει απο εκεινον τον δρομο για να περασει..

γι'αυτο σας λεω...δεν υπαρχει θεραπεις..ειναι βαθεια μεσα μας ριζωμενη η αρχοντιχωριατια...

Τασια...με ειχανπαρει σε παρομοια ερευνα πριν μερικες μερες...ααχχχαα..επρεπε να ησουν εκει να ακους τι τους απαντοσα..

θα νομιζαν οτι μιλανε σε εκπροσωπο της ΧΑ....και την επομενη πηρα στο νουμερο των πεθερικων και το σηκωσα απο πανω γιατι ολοι λειπανε..

νομιζα οτι μιλανε με μεταναστη πιου τους δουλευει αγρια...μπουχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία και εγω εύχομαι να μην ειπαι κατι τέτοιο η να μην εννοούσε κατι τέτοιο.

Ο Κ μου το μετέφερε και κλασικά δεν θυμάται την φράση όπως την ειπαι ...εμένα ο Κ μου ειπαι οτι η μαμά είναι σπίτι με τον πάνο, είναι καλός ο πάνος .....αυτο μπορεί να ήθελε να πει οτι του έλειψε ο πάνος (είναι καλός ο αδερφός μου μου λείπει) και πιστεύω οτι αυτο ήθελε να πει γιατι ετσι μιλάει ετσι σκευτετε.

Το σχολείο εχουμεβπει οτι πάει γιατι είναι μεγάλο παιδι και θα μάθει πράγματα εκει, καμοια σχέση με κακό καλό, και μόνος του ήθελε να πάει να μάθει γράμματα (όπως λέει) έβλεπε ολο το καλοκαίρι τις διαφημίσεις του 0 -6 με τούς παιδικούς και ήθελε να πάει.

στον Κ σήμερα ειπαι να μην παρκαρει μακριά χαχχχα καιβεγω του είπα οτι θα κάτσω σπίτι να πλύνω πιάτα και να κάνω δουλειές καιβετσι μου έδωσε εντολή φευγωντας να κάνω δουλειές χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μάλλον όχι δεν μπορούν να επέμβουν, ίσως γιατί δεν θεωρείται αντικειμενική η άποψή τους, δεν ξερω να σου πω....εντάξει δεν είναι και τίποτα κακό, νομίζω ότι είναι μία φορά την εβδομάδα και πάνε εκεί που κάνουν γυμναστική! :?

αχ δεν σας είπα τιο είπε χθες η νηπιαγωγός και με εξέπληξε!!!:

τα παιδιά που μένουν μέχρι τις 14.00 θα πρέπει να τα παραλαμβάνουν οι γονείς μέχρι τις 14.00 και όχι αργότερα....υπάρχει νόμος του δήμου που λέει ότι αν ο γονέας τα παραλάβει 3 φορές μετά τις 14.00 τότε πάει η προστασία του παιδιού στο σπίτι και ελέγχει γιατί ο γονέας παρέλειψε να πάρει το παιδί του στην ώρα του, τι συμβαίνει :o:o:o:o:o:o:o:o:o

μη χειρότερα...... :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

εγώ πάω και την παίρνω πάντα 2 παρά δέκα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μέρα! :D

Προσπαθώ και γω σαν την ψηλή να σας γραψω απο χθες, αλλά όλο κάτι γίνεται... :roll:

Διαβαζα διάβαζα μέχρι που έπεσα πάνω στην κλαψιάρα :mrgreen: την Μαρία και την είδα να με αποκαλεί φυτό!

Καλα και οι άλλες με λέτε :geek: αλλά η Μαρία το εννοούσε! :lol: Το πρώτο πραγμα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν αυτό: "Που 'σαι ρε πατέρα να ακούσεις πως αποκαλούν την κόρη σου;; Που έφυγες ο έρμος με αυτόν τον καήμο"!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και μετα σκέφτηκα πως δεν έχετε ΙΔΕΑ για τι ρεμάλι πρόκειται το Σισσόνι! :lol:

Μητσάκι μου πως πας με το μεταπτυχιακό;

Ελενακι περαστικά ρε συ... πως το έπαθες ρε γμτ; Καλα οταν ακούω για ουρολοίμωξη τσιτώνω. :x

Αργυρούλα μπράβο στην ΡεΑ ρε συ! Είδες η κοπελάρα σου; :D

Αφρο ψυχραιμία με τον Μ! όλα τα παιδακια έχουν φάει κατα καιρούς κόλλημα με το πρωινό ξύπνημα! Τα δικά μου τα περσινά τα ξέχασες;; Ή δεν τα διάβαζες μωρή τα κατεβατά μου;;; :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

Χρύσα με μπέρδεψες! Τελικά βρίστηκες ή δεν βρίστηκε με τον μπροστινό; :mrgreen:

ήρθες ο ανσασεράς να τον πληρώσω και μου έκοψε τον ειρμο! την διαχείριση μου μέσα!!! :twisted: Τί έλεγα;.... Έχω και κάτι καούρες....

Δε θυμάμαι τί έλεγα...

Νατασσούλα πως πάει η Έλενα;

Αχ κορίτσια φέτος στο χωριό έκανα πράγματα που κοροϊδεύω... :oops::oops::oops::oops: οπότε δεν ξαναμιλάω ια ασφάλεια στο αυτοκίνητο. Όχι κατ' επανάληψιν... μία φορά έγινε (δε σας λέω τι... Ντρέπομαι) και δεν το ξανακάνω, αλλά αφού δεν έχω "πρότερο έντιμο βίο" πλέον, δεν ξαναλέω τπτ για κανέναν. :oops::oops::oops:

Χθες πήρα το κορίτσι μου, που το έχω τόσο πολύ παραμελήσει και το πήγα στα αηδονάκια, που είχε πάρτυ η Όλιβ για τα τρια χρονια λειτουργίας της σελίδας της. Περάσαμε πάρα πολύ ωραία! :D Είδα πολλά κορίτσια που είχα καιρό να δω! Είδα μέχρι και την Κάσση! Κούκλα και ανανεωμένη!

Αυτά τα νέα μας! Πάω τώρα να διαβάσω για να μην βγω εκτός προγράμματος της ύλης!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα αν είναι έτσι εμένα θα με είχε μαζέψει η πρόνοια! Δεν πάω ποτέ στην ώρα μου να πάρω τη μικρή, Πάω όποτε το θυμηθώ! Ενταξει έχω ένα πλαφόν 45λέπτου... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως ρε κορίτσια τα παιδιά μακρυά από την μαμά τους δεν μπορούν :(:(:(

κοίτα τώρα τι γίνεται με την Γιώτα και την Κ. :(:(:(

κρίμα το κοριτσάκι, την λυπάμαι.... :( ....είχε τον παιδικό, τις δραστηριότητές της και τωρα τίποτα και δεν έχει και την μαμά της από πάνω!!! :(:(:(

Σισσιώ ναι η πρόνοια θα είχε έρθει στα σίγουρα :mrgreen::lol::lol::lol:

αλλά να σας πω έχω και την υποψία ότι επειδή θέλουν να φεύγουν και αυτές στην ώρα τους και να μην κάθονται πιο πολύ έστω και για ένα παιδάκι..... :evil::evil::evil::evil:

σιγά το έγκλημα δλδ.....δεν μπορεί να τύχεις σε κίνηση ή κάτι να σου τύχει ρε αδελφέ?! έστω και 3 φορές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αργυρω θα ξερασω..

σορυ κι'ολας αλλα πολυ βλακια αυτο..ελεος..

ενταξη..ναι εμενα η βορεια νοοτροποι- και θερμοκρασια- δεν αντιλεγω μου ταιριαζουν περισσοτερο απο την Ελληνικη χυμα στο κημα..αλλα αυτοι πια το εχουν παραχεσει!!!

Σισσυ "βριστικα"...ειπαμε μερικα φωνιεντα εισ την Γαλλικης περιοχης βαρδαριου...

αν και τα μπουρδελα φυγανε απο εκει..και ηρθαν σε μας..

ρε παιδια εδω που δουλευω και τη διαδρομη που κανω...καθε τρεις και λιγο ξεφυτρωνει και απο ενα μπουρδελο...

αυτους δεν του ςπιανει η κριση;;;;

Ποια κασση ειδες καλε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Κάσση βρε που έχει τον Αγγελάκο :D

Χρύσα ίσως εν μέρη να έχουν και δίκαιο με την λογική ότι και σε αυτούς τελειώνει το ωράριό τους και θέλουν να πάνεσπίτι ή να πάρουν το δικό τους παιδί από το σχολείο.....είδες που και εσύ τελειώνεις π.χ στις 3 και θες να πας σπίτι σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφήνω, πάω βόλτα με το ποδήλατο!!! :D

Αναστ. είμαι σε πολύ καλό δρόμο βρε!!! :D:lol::lol::lol:

βέβαια για μεσημεριανό τρώω σαλάτα μόνο και ίσως τσιμπίσω και κάτι από το φαγητό των παιδιών....αλλά γενικά το έχω "ράψει" το στόμα μου! :roll::roll:

εν τω μεταξύ αν όλα αυτά που κάνω - ποδήλατο 90 λεπτά, 3 ή 4 φορές την εβδομάδα, λίγο φαγητό και γενικώς πολύ κίνηση - τα έκανα στα 30 μου θα είχα χάσει 5 κιλά σε 2 βδομάδες στα σίγουρα......τώρα σε αυτή την ηλικία δύσκολα τα πράγματα.....χριάζεται περισσότερος χρόνος....γιατί τώρα χάνω περίπου 100 το πολύ 200 γραμμάρια κάθε μέρα!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κ παλι!!

Ζυμωσα ψωμακι η προκομμενη! :lol::lol: και πρωτη φορα δεν τα εβαλα σε φορμες...

και το προσεξα πολυ!!!και γιναν 3 σουπερ φουσκωτα καρβελια! :D:D:D

Εκανα κ αποτριχωση,ηπια κ καφε με τον μπαμπα μου,εκανα κ μαθηματα ιντερνετ στην πεθερα :lol::lol::lol:

Πλυντηριο,κατσαρολικα,συμμαζεμα!

Μα εχω παρει φωτια λεμε!!!χαχαχα :P:lol:

Αργυρω τρως καλε κατιτις μετα το απογευμα???Ή δεν με ακους παλι????

Εγω χεστηκα για τα κιλα!Το σωμα σου/μου/του αρεσει!να βλεπεις αυτο που θελεις στα ρουχα σου κ επειτα και στον καθρεφτη! ;);););) (με τα ρουχα ειναι πιο ευκολο!)

Ρε Χρυσα τι κολλημα αυτο με το "παρκαρισμα" στη μεση των δρομων! :lol::lol::lol::lol:

Εγω το αντιθετο απο εσενα στην ερευνα!Επεμενε πολυ οταν ρωτουσε την εθνικοτητα ΜΟΥ μπας κ της ελεγα ψεματα!χαχαχαΤοσο υπερ των μεταναστων!βασικα...ασε δεν το αναλυω!βαριεμαι!!!! :lol::lol::lol:

Σισσυ τελειωσες εξετασεις?Ποτε?δε θυμαμαι...μη βαρας!Ειναι που εχουμε ξεσκιστει να μιλαμε και στο τηλ! :lol::lol::lol: Ποτε γεννας επιτελους? :lol::P να ερθω να σε δω στο νοσοκομειο? :P με επιασε η μακακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τασια σε ρωτησε και εσενα εαν εισαι υπερ του μετρω των στρατοπεδων μεταναστων ( δεν το ειπε ακριβως ετσι αλλα αυτο εννωουσε);;;..

προκομενο μουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω το παλικάρι μου και τα νέα του!

Τι τα φοράτε ακόμα στο παιδικό ....εγω σήμερα σκευτκα μήπως πρέπει ακόμα να του βάζω βερμουδες .....οκντο πρωί έχει λίγο ψυχρά αλλα πιο μετα εχειβζεστη ...καιβτου βάζω φόρμα η παντελόνι μακριά και κοντομανικο ....

Αναστασία ολα αυτα!!! Εγω τιποτα ουσιαστικό λίγο σκούπισα λίγο έκανα το μπάνιο, έβαλα πλυντιριο .....τιποτα ιδιαίτερο ...ήθελα να πάω βόλτα με τον Π αλλα άργησα και έπρεπε να ααει ο Κ να φέρει τον Μβστο σπίτι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη εγώ τις φοράω κολάν και κοντομάνικο

και αν το πρωί έχει λίγο ψυχρούλα (σήμερα δεν είχε) φοράμε ένα ζακετάκι από πάνω και μετά το βγάζουν γιατί παίζουν έξω.

Πήρα τηλ. στις 12.30 και μου είπανε όλα καλά, βγήκαν έξω να παίξουν, η Φ έκλαψε λίγο στην αρχή αλλα χωρίς δάκρυα μου είπανε, έκανε σαν κουτάβι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrysa οχι...δε με ρωτησε κατι τετοιο... :?

Αφρο κ εγω οπως η Μαρια...κολαν κανονικο ή 3/4,καμια φορα τζινακι κ απο πανω κοντομανικο.

λεω να της βαλω κ κανα φουστανακι ,να βγαλουμε μπουτακι εξω εστω μια τελευταια φορα πριν χειμωνιασει! :?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλέ κι εγώ στην Ιω κολανάκια φοράω και μπλουζάκια κοντομάνικα....Και της έχω και μια ζακετούλα μες στην τσάντα... ;););););)

Αρτζι πολύ χάρηκα ρε με τα νέα της ΡΕΑΣ.... :x:x:x:x:x:x Τι καλό παιδάκι....Έτσι, μου έλεγαν πέρυσι για την Ιω...Ότι είναι υπόδειγμα και βοηθάει τα παιδιά να κάνουν κάτι....Έπαιρνε και καλά το ρόλο της δασκάλας... :lol::lol::lol::lol:

Όσο για το τεστ γλωσσομάθειας, δεν πειράζει...Αφού δε γουστάρει, τι να κάνει το κορίτσι... :lol::lol:

Ζωούλα καλά να περάσεις αγάπη στην Τήνο... 8-)8-)8-)8-)

Μαρίαααα δεν πας καλά μωρή.... :shock::shock::shock: Στο τσεπάκι το κλάμα;;; :lol::lol::lol: Συνελθε, θα σε σφαλιαρίσω... :lol::lol::lol::lol:

Στάσαααα κι εμένα έχει κάτι τέτοιες φαεινές ιδέες το στεφάνι μου...Να την δέσει με τη ζώνη του αυτοκινήτου και να την πάει βόλτα... :twisted::twisted::twisted:

Χρύσα ο αδερφός σου εκτός τόπου και χρόνου... :lol::lol::lol::lol::lol: Ακου εκεί με τη μηχανή... :o:o:o:o

Σισσόνι εγώ αν δεν ήμουν κομμάτια, θα ερχόμουν χθες...Αν μου το έλεγες ότι θα πήγαινες, θα ερχόμουν σίγουρα... :twisted::twisted::twisted::twisted: Η κόρη μου έχει λυσσάξει με τη Χαριλίνα... :?:?:? Συνεχεια με ρωτάει που είναι η φίλη της η Χαριλίνα και πότε θα έρθει να παίξουν.... :cry::cry::cry: Αλλά τι να της πω...Ότι η μάνα της (της Χαριλίνας εννοώ) η ανεπρόκοπη δε μας κάλεσε ούτε για ένα καφέ σπίτι της;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροοοο κι η Ιωάννα κάποιες φορές έχει θέμα με το ξυπνημα.... :roll::roll: Συμβαίνουν αυτά...Εδώ, εμείς και δεν μπορουμε να ξυπνήσουμε... :lol::lol::lol:

Νατασούλα αντε να μας πείτε κι εσεις τα νέα σας από τον παιδικό...Αυριο θεωρητικά βγάζει η Ελενα τον γύψο;;;; :roll::roll::roll::roll:

Πήγε ο Γ. και πήρε τις εξετάσεις μου....Ούτε καν φαίνεται ότι έχω θέμα με τον θυροειδή... :?:?:?:? Πολύ καλές...Πρέπει όμως να πάω να τις δειξω και στο γιατρό....Φιλισιν παίρνω όποτε θυμάμαι... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Η κοιλιά μου έχει φουσκώσει... :shock::shock::shock: Σαν 4 μηνών είμαι... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops: Και πρέπει να το πω και εδώ στη δουλειά και ντρέπομαι... :oops::oops::oops: Φοβάμαι αντιδράσεις.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και μιας και χθες λέγαμε για την Φραν και τα έντομα...Ακούστε σκηνικό...

Γυρίσω χθες σπίτι κατά τις 8 παρά, παίζω λίγο με τις μικρές και σηκώνομαι να πάω να φάω λίγο ψωμί... :roll::roll::roll::roll: Σηκώνεται και η Μαρτίνα και αρχίζει να κόβει βόλτες...Σε κάποια φάση τη βλέπω να αηδιάζει και να της έρχεται εμετός... :shock::shock::shock::shock: Φοβήθηκα μήπως εβαλε τίποτα στο στόμα και πνίγηκε... :roll::roll::roll: Να σημειώσω ότι σε αντίθεση με την Ιωάννα αυτή δεν βάζει ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ στο στόμα της....

Πάω λοιπόν κοντά, παώ να βάλω το χέρι μου στο στόμα της και αυτή έκανε σαν να θέλει εμετό..Δε με άφηνε... :roll::roll::roll::roll: Και ξαφνικά τη βλέπω να φτύνει....Και βλέπω, σάλια στο σαγόνι της και πάνω στην μπλούζα της μια σαρανταποδαρούσα...Σαν σκουλήκι...Καφέ και μακρύ.... :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Έπαθα σοκ...Άρχισα να φωνάζω στην πεθερά μου... "Αα...Τρέξε...Το κορίτσι...Κοίτα τι έχει πάνω του..."

Προχθες που έβρεχε πολύ είχε γεμίσει η αυλή μας τέτοια..Πως μπήκε μέσα γαμώ το κερατό μου.... :roll::roll::roll::roll::roll: Και η μικρή πώς το πήρε;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

Δεν το είδα να βγαίνει από το στόμα της, αλλά στανταρ αυτό ήταν....Ευτυχώς που δεν το είχε μασήσει, αλλά το έφτυσε...Γιατί αυτό περπάταγε κανονικά πάνω στη μπλούζα της... :o:o:o:o:o:o:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: kai η φραγκισκα πηγε στην αλλη ακρη της γης για ερευνα!να!στο σπιτι της Γωγως επρεπε να παει!με γευσιγνωστρια την Μαρτινα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

και τρωω φασολακια γμτ....μακρουλα κ πρασινα σαν ακριδες! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τα φοράτε ακόμα στο παιδικό ....εγω σήμερα σκευτκα μήπως πρέπει ακόμα να του βάζω βερμουδες .........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αφρο εδώ σήμερα το πρωί είχαμε 4 βαθμούς έξω :o:o:o:o:o:o

και εγώ αναρρωτιόμουν τι μπουφάν να φορέσουν, οπότε ο Λ. απλά φόρεσε μια ζακέτα και η Ρ. (επειδή φορούσε φουστιτσα) της έβαλα μια ζακέτα και από πάνω έν απολύ λεπτό μπουφάν!!!....τώρα έξω έχει 19 βαθμούς!! :o:o:o

Γωγώωωωω μπλια αηδία, και ξέρεις έτρωγα τα φρούτα μου και διαβάζω πρώτα την Αφρο που λέει αηδία και είδα την φατσούλα αηδίας που έβαλες, οπότε λέω "κάτσε να την διαβάσω αφού φάω" :P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...